PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ♥♥ Happy Birthday | تی‌وی‌وُرلد ده ساله شد ♥♥

yaser63
05-04-2020, 01:00 AM

http://picoup.ir/images/02058044733050015131.png (http://picoup.ir/)

یه بار دیگه مهمترین روز انجمن فرا رسید.پانزده اردیبهشت روزی که هسته اولیه انجمن شکل گرفت و دوستای خوبمون نوژن,محسن و سعید و سایر عزیزان داستان تی.وی.ورلد رو شروع کردند.از اون موقع زمان زیادی گذشته و افرادی زیادی برای انجمن زحمت کشیدن و به دست ما رسوندش تا بتونیم در این محفل دغدغه ها و چالش های دنیای بیرونمون رو برای لحظاتی فراموش کنیم و با به اشتراک گذاشتن علایقمون غرق لذت بشیم.جا داره از همه عزیزانی که در همه این سال یار ویاور انجمن بودند و بی هیچ چشم داشتی براش زحمت کشیدن تشکر و قدر دانی کنیم .امیدواریم در تمام مراحل زندگی موفق باشند.خوب دیگه سن بچمون کم کم داره دو رقمی میشه حالا وقتشه یه جشن حسابی براش بگیریم

kingnessi
05-04-2020, 01:29 AM
سنِ تی وی ورلد هم دورقمی شد :Smiley17:

این ده سال پر شده از خاطرات مختلف، از رفاقت های بیادموندنی، از دعواهای وقت و بی وقت، از بحث های مفید و غیرمفید و از تاپیکهای رنگارنگی که چراغ راه ما و خیلی از سینما دوستان و طرفدارای سریال بودن و هستن.

خیلی ها اومدن و رفتن و هرکس خاطره ای از خودش تو تی وی ورلد بجا گذاشته و رفته.
دمِ همشون گرم.

تولدت مبارک تی وی ورلد :Smiley30:
پیر شی جوون :Smiley17:

Rezaraki
05-04-2020, 02:33 AM
چقدر زود زود تولد میگریه تیولیورلد! واقعا 10 سالش شده؟!:Smiley10:
نمیدونم سر چی با تی وی ورلد آشنا شدم ولییادمه یه مدتی بودم و همینطوری میچرخیدم تا اینکه چند سال بعد سر بحث اپیزودیک گمونم سریال ارو شروع کردم به فعالیت اینجا، اونموقع هم تی وی شو زنده بود و هم تی وی سنتر فکر کنم، فکر نمی کردم نابود شن! ولی شدن، امیدوارم اینجا بمونه ،سر تولد بیست سالگی بیام بگم، ای دل غافل انگار همین دیروز بود می گفتم، تولد 10 سالگی مبارک!
تولد ده سالگی مبارک!

ShInOdA
05-04-2020, 03:18 AM
10 سال واقعا شوخی نیستش! توی همین سالها، اکثر فروم ها، توسط تلگرام و اینستاگرام، لگدمال شدن و از بین رفتن :Smiley95: ولی خب همیشه یک یا چند مورد استثنا پیدا میشه، که یکیش اینجاست. امیدوارم این خونه همیشه سبز باقی بمونه. :Smiley30:

S@eeD-Mj
05-04-2020, 07:16 AM
می دونی پدربزرگم همیشه میگفت : "قدم های بلند بردار"
میگفت : "اینطوری هم زودتر می رسی هم کفشهات دیرتر خراب میشن"

حس میکنم تو زندگیم بلند ترین قدمی که برداشتم همین قدم هایست که
منو برای رسیدن به تماشای بهترین های دنیا همراهی کردن .

آره
پدربزرگم راس میگفت : اینجا دیرتر کفش هام خراب میشن ...
کفش هایی از جنس رفاقت .
از میان تمام واژه ها ، دوستی رو برگزیدم .
آن جا که برف های تنهایی در صدای تابستانی یک دوست آب میشن .

جای همون قدم ها , جنس همون کفش ها ... الان 10 ساله شده .

10 سالگیت مبارک بهترین رفیق دنیا ... روزا میگذره خیلیا میرن ولی تو بمان و 100 ساله شو .

این جشن زیبا ، مبارکه همه تی وی ورلدی ها . :Smiley41:

kntu
05-04-2020, 02:07 PM
من بهترین خاطرم از این سایت، روزای پخش گیم او ترونزه
انجمن به اتیش کشیده میشد
کل هفته داشتیم پست میخوندیم و میذاشتیم

pooya
05-04-2020, 02:18 PM
یادمه اولین بار سر زیرنویس بیگ بنگ تئوری اومدم تو انجمن، هنوز باور نمیکنم نه سال گذشته ، چه روزها و خاطراتی داشتیم اول با نوژان و محسن که بنیانگذار ها انجمن هستن آشنا شدم و یواش یواش دوستای خیلی خوبی پیدا کردم ، اشکان با خشونت ، میکادو با قلم تیزش ، معین ، امین ژنرال و محمد اکلیس و دوردی و خیلی از عزیزان دیگه .
یه تشکر ویژه از یاسر یار قدیمی باید بکنم که انجمن رو بعد رفتن نسل ما با امیر زنده نگه داشتن.
خیلی انجمن ها مثل ناین مووی ، تی وی شو ، تی وی سنتر و..... به خاطره ها پیوستن ولی ما هنوز با قدرت ادامه میدیم، امیدوارم سال دیگه تاپیک یازده سالگی تی وی ورلد رو شاهد باشیم.
در آخر از همه زحمت کشان انجمن مترجمین ، تیم گرافیک ، تیم انیمه و.... تشکر میکنم که باید بدونن با تلاش اوناست که تی وی ورلد هنوز پابرجاست.

KimiaM
05-04-2020, 05:17 PM
من هنوز قدمت عضویتم به اندازه انگشتای یه دست هم نیست . اما این مدتی که اینجا عضو بودم خیلی چیزا یاد گرفتم . از سلیقه های متفاوت تا بحث همراه با رفاقت . دیدم خیلی نسبت به فیلم و سریال باز شد .

با هم دیگه بریم به سمت تولد ۲۰ سالگی .

Chandler Bing
05-04-2020, 06:39 PM
انجمن ده سالش شد؟؟؟
باورم نمیشه واقعا. واقعا خوشحالم که انجمن هنوز با قدرت داره جلو میره، و واقعا این جایگاهی که الان داره رو مدیون یاسر و امیر عزیز که مصمم تصمیم گرفتن مدیریت انجمن رو به عهده بگیرن و کار رو جلو ببرن. واقعا خوشحالم از این اتفاق.
خاطرات آشنایی و دوستی ها و... رو سال های قبل تکرار کردیم، فقط امدم که برای انجمن آرزوی موفقیت کنم و به بچه ها یه خسته نباشید بگم. واقعا بدون کاربرهامون انجمنی وجود نخواهد داشت.

دم همگی گرم. خیلی گلید.

raha_91
05-04-2020, 08:28 PM
تبریک وتهنیت برای 10 سالگی انجمن وبه امید 100 سالگیش:Smiley30:

اینجا خانه دوست است.:Smiley17:

Julie
05-04-2020, 08:36 PM
تو این 6 سالی که انجمن بودم، کلی رفیق خوب پیدا کردم. کلی تایما از تنهایی در اومدم. کلی اطلاعات از بقیه گرفتم، چیزای مختلفی یاد گرفتم. چیزی که من خیلی حال میکنم باهاش اینه که تو انجمن رنج سلیقه‌ای خیلی متفاوتی هست، که باعث میشه دید و سلیقت از اون حالت شخصی بودنه خارج بشه و دنیای بقیه رو هم ببینی. دم همگی گرم که هستین، دیگه اسم نمیبرم خیلی زیادید، ولی همه با هم این انجمن رو سر پا نگه داشتید تا ما بیایم و از این فضا لذت ببریم. ده ساله شدن انجمن مبارک همه.

peyman_eun
05-04-2020, 09:15 PM
5 سال هست توی این انجمن دوست داشتنی هستم و راستش رو بگم اینجا دقیقأ مثل یک خونه برام میمونه که به هیچ عنوان دوست ندارم از این خونه جدا بشم.
فقط اومدم توی تاپیک که بگم یاسر دمت گرم که همه اذیت‌های ما رو تحمل کردی... نامهربونی‌های ما رو تحمل کردی... چقدر برای انجمن زحمت کشیدی... چقدر باصفا، صبور، با معرفت و گلی :Smiley41::Smiley17:
از همه دوستان این انجمن (همه کاربران و مدیران محترم) تشکر میکنم :Smiley17:
تولد 10 سالگی انجمن رو تبریک میگم :Smiley17:

Miss Harley
05-04-2020, 09:26 PM
از همین‌جا سلام به همگی و هولی شت ده سال :Smiley20:
واقعاً تبریک می‌گم به همه، مخصوصاً یاسر و امیر که انجمن رو اینجوری محکم نگه داشتن :Smiley55::Smiley125:
من خیلی با انجمن خاطره دارم (تازه فک کنم یک سوم خاطره‌های بقیه هم نشه) نمی‌دونم چجوری تو یه پست جاشون بدم :Smiley68: فقط خیلی حس خوبی بود که الآن که سر زدم همه‌شون زنده شد، و درنتیجه از همگی ممنونم که قسمتی از اون بودین و هستین. :Smiley33: آه سوپ اوپرا نوشتم. :Smiley107:
لااااانگ لیو تی‌ وی ورلد.

amingeneral
05-04-2020, 10:19 PM
چقدر حس خوبیه هر سال دیدن این تاپیک. اُمیدوارم سال‌ها بعد بازم هر 15 اردیبهشت بیایم اینجا و تولد تی‌وی‌وُرلد رو جشن بگیریم. حس می‌کنم 5-6 سالی که اینجا فعال بودم بهترین دوران زندگیم بود. دیدن فیلم و سریال و بعدش خوندن نظرات و شرکت توی بحث‌ها، ترجمه کارهایی که هنوزم یادشون می‌کنم، صحبت و کل‌کل‌های دوستانه با دوستانی که درسته هیچوقت ندیدمشون اما انقدر بهم نزدیک بودن انگار سالهاست که می‌شناختمشون. انقدر این فضا دوست‌داشتنی بود که هنوز دلم واسش تنگ میشه، با اینکه شاید نتونم دیگه در اون شرکتی داشته باشم.
اینجا کارهای بزرگی صورت گرفته، این رو فقط دوستانی که چند ساله با انجمن هستند می‌دونن. اما شاید بزرگ‌ترین معجزه اینجا، همین پابرجا موندنشه. همین که به این راحتی این خونه از هم نپاشید. همه می‌دونیم این رو مدیون کی هستیم. یاسر و امیر عزیز. بمونید واسه انجمن :Smiley41: همینطور کاربرهای بی‌نظیرش که هنوزم هستن با تی‌وی‌وُرلد :Smiley34:

باز هم مثل دو سه سال گذشته که زندگی روی جدی خودش رو به ما نشون داده و فرصتی نمیذاره برای فعالیت، آرزو می‌کنم بیشتر پیشتون باشم. اما به قول میس هارلی: لانگ لیو تی وی ورلد :Smiley38:

smh2011
05-05-2020, 12:03 AM
تاپیک و پست های دوستان رو که دیدم رفتم توی پروفایل خودم دیدم نزدیک 8 ساله که اینحا هستم.. خودم باورم نشد....
8ساااال... راز جاودانگی تی وی ورلد رابطه متقابل درست ما کاربرا باهم و با خودش بوده.
مسلمن تی وی ورلد یه چیزی داشته که هنوزم با وجود این همه کانال های تل.گرامی و شبکه های اجتماعی تونسته من و امسال منو همچنان جذب خودش کنه... این همه فروم های با سابقه و فعال بودن. تی وی شو تی وی سنتر باران مووی و غیره و فقط و فقط تی وی ورلد ه که پابرجاست.
دقیقن یادم نیست چیشد که با تی وی ورلد آشنا شدم ولی یادمه زمانی بود که یکی دو سال از شروع سریال دیدنم میگذشت و دنبال یه چیز بهتر میگشتم. زمانی که همه جا بر از تاپیک های ارو و سریال های مشابهش بود اومدم اینجا و با سریال های سطح بالاتری مث دکستر و soa آشنا شدم...

سپاس از چیزایی که بهم اضاف کردی و سپاس ار سریالایی که بهم معرفی کردی

тнor
05-05-2020, 01:18 AM
http://picoup.ir/images/62522472500637803606.gif

مبارکا باشه این فرخنده روز تولد رو باید توی تقویم ثبت کنن به عنوان یه روز ملی.
خودم شخصا تی وی ورلد رو به عنوان یه خانه مجازی برای خودم میدونم درسته مثل قبل نمیرسم سر بزنم ولی بازم خونه مجازی من تی وی ورلده
واقعا هرسال که این تاپیک رو میبینم خوشحال میشم و بزرگترین فرق این انجمن با انجمن های دیگه اینه که بر اساس عشق و علاقه اداره میشه و همه با عشق و علاقه فعالیت میکنن ایشلا این عشق علاقه همیشه پایدار بمونه و سال های سال با تی وی ورلد بتونیم پیش بریم

ali_74
05-05-2020, 04:27 AM
تولدت مبارک بی نظیر:Smiley17:

ŞłŁΞИҬ
05-05-2020, 04:52 AM
تبریک و شاد باش به اعضای تی وی ورلد وزین @**;-

Saber-j
05-05-2020, 07:41 AM
آنچه خوبان همه دارند تو یکجا داری
هنوز یکسال هم از مدت حضورم در جمع شما عزیزان نگذشته و سعی کرده ام به اندازه بضاعتم مطلبی به اشتراک بذارم و افتخار میکنم اگر بنده حقیر رو به عنوان یه عضو بسیار کوچکی از این محفل بزرگتون بپذیرید
بر خودم واجب دونستم تشکر کنم از تک تک عزیزانی که مکانی فراهم کردن تا عاشقان سینما بتونن همدیگه رو پیدا کنن و احساساتشون رو بیان کنن
یقین دارم سنگ بنای این انجمن عشق و علاقه ناب به سینماست غیر از این نبود اینگونه قد علم نمیکرد
ده سال باقی ماندن در سطح اول انجمن ها کار اسانی نیست مطمعنا وقت ها عمر ها و جوانی هایی صرف اینکار شده و این اتفاقات جز با عشق و علاقه به وقوع نمی پیوست
انجمن تی ورد کلکسیونیست از هر آنچه که یک سینه چاک سینما نیاز داره تا بتونه از دریای بی انتهای این قاب جادویی سیراب بشه
رفاقت و دوستی و باهم بودن و صمیمیت و معرفت و کنار هم بودن موجب شده تا این چنین ساختار منسجمی پدیدار بشه و امیدوارم هیج وقت این صمیمت اینجا رنگ نبازه چون نقطه متمایز این انجمن با تمام محفل های مجازی ، تلگرامی و اینستاگرامی همین دوستی و نزدیک بودنه هستش
قدمتی به اندازه جاودانگی برای انجمن تی ورد ارزومندم

opeth1h
05-05-2020, 09:53 AM
دوستان تبریک میگم:Smiley17:
این جمله رو معمولا به دخترا میگفتم که من معمولاً آدم تولدی ای نیستم :Smiley36:
ولی چون تولد تی وی ورد به تولد خودم نزدیکه خیلی زیاد مبارک باشه:Smiley35:

Longmire
05-05-2020, 11:14 AM
دو رقمی شدن سن تی وی ورلد رو تبریک میگم به همه دوستان و مدیران عزیز :Smiley17:
امیدوارم همیشه پابرجا بمونه و با قدرت پیش بره :Smiley35:

ashley_1986
05-05-2020, 12:07 PM
ممنونم از تمام دوستانی که تا به امروز برای تی وی ورلد زحمت کشیده اند
قطعا اگر عشق نبود این کار شدنی نبود
ممنون از عمو یاسر صبور و مهربان
اداره ی انجمن با این تعداد کاربر با نظر ها و افکار مختلف کار ساده ای نیست
امیدوارم سلامت و شاد باشید و انجمن برای سالها پابرجا بمونه
ممنون برای زحمات :Smiley30:

M.Amir
05-05-2020, 11:41 PM
رسیدن به عدد ۱۰ یعنی دیگه بحث فعالیت چند ساله مطرح نیست. بحث بودن با چند نسل(از نظر تیپ فکری) هست.
نسل هایی که بعضی هاشون از زمان شروع یک سریال پا به تی وی ورلد گذاشتن، بعضی ها هم به فصل های آخرش رسیدن و با نسل قبل و حتی قبل تر خودشون آشنا شدن.
در دوره ای که زیرنویس فارسی درش شکل گرفت، پوست انداخت و دو دستی به نسل بعد تقدیم شد، تی وی ورلد همچنان بالا بود.
کلی همفکری، بحث، تلاش برای تموم کردن کاری که شروع کردی، کلی خاطره و دوست خوب که خیلیهاشون از نمونه اش در دنیای واقعی بیشتر در خاطر آدم میمونن... باز هم تی وی ورلد.
خلاصه ممنونم از رفقایی که طی این سالها دیوار تمایز این انجمن رو طوری بالا بردن که همه رو تا ابد مدیون خودش کرد. تولدت مبارک رفیق:Smiley41:

Davinci
05-05-2020, 11:52 PM
به نوبه ی خودم این تولد رو تبریک میگم توی دوره ای که فعال بودم با دوستان خیلی خوبی اشنا شدم از بحث های شبونه توی چت باکس تا صب پا شدن لینک دانلود گزاشتن که باعث افتخارم بود خیلی خوشحالم هرچند کوتاه عضوی از این مجموعه بودم از یاسر عزیز هم تشکر میکنم که واقعا داره زحمت میکشه و نزاشته کار بخوابه
شبا وقتی بیکار میشم میام تو انجمن بی هدف چرخ میخورم و یاد خاطرات میکنم جای همه ی کسایی که نیستن هم خالی
امیدوارم تولد 20 سالگیشو ببینیم

amo_omid
05-06-2020, 12:32 AM
تولدت مبارک تی وی ورلد:Smiley17:

ThunderStorm
05-06-2020, 12:32 AM
تولد 10 سالگی تی ورلد مبارک
به شخصه خیلی دلم می خواست فعالیت در انجمن بیشتر می بود ولی خب همین هم شکرش باقیه نسبت به انجمن های دیگه بسته شدن.
امیدوارم یه روزی پولدار شم اینجارو بخرم متحولش کنم بیشتر :Smiley10::Smiley36::Smiley35::Smiley35:
پ.ن: نمی دونم چند وقته اما منم خیلی وقته اینجا عضوم.
پایدار باشی تی وی ورلد

HamooN
05-06-2020, 02:53 AM
اولین نفری بودم ک تاپیکو دیدم و خُب اون موقع به جای چیزی نوشتن رفتم زدم به سیگارم، چونکه جدی خیلی ساله که تی وی ورلد اولین آیکون توی بوکمارک هامه و خُب همیشه آدمایی که اینجا بودن دوست داشتنی ترین جمع رو تشکیل دادن... پریروزا اتفاقی به این (http://s11.picofile.com/file/8396168326/tvworld3.pdf.html) برخوردم و یاد کل تاپیک های عجیب و صندلی داغ ها و کلی چیز دیگه افتادم...
خلاصه که لانگ لیو تی وی ورلد :)

Mikado
05-06-2020, 11:12 AM
ده سال برای یک انجمن خیلی زیاد ـه، خیلی. باور کنید و ایمان بیاورید!

امروز احتیاج به ماشین حساب داشتم تا ببینم چند سال هست که توی اینترنت و انجمن ها فعالیت دارم، به عدد بیست سال رسیدم. همسن بعضی از اعضای انجمن. بیست سال از زندگی من در انجمن های مختلف گذشت. از انجمن "گزاره" بگیر تا به امروز و نیمی از اون 20 سال رو در تی وی وُرلد سپری کردم.

خاطرم هست وقتی که هنوز عاشق دلبرکی بودم وارد انجمن شدم، هر وقت که دعوا میکردیم ساعت ها رو اینجا سپری میکردم تا آروم بشم. وقتی صلح میکردیم با لب خندان به انجمن می اومدم و با بچه ها می خندیدم. وقتی از هم جدا شدیم و داغون بودم با بچه های انجمن گروهی تشکیل دادیم و با هم بیرون رفتیم و کلی به هم روحیه دادیم. وقتی دلشکسته و غمگین بودم ترجمه میکردم تا زمان رو از دست بدم و وقتی افسرده می شدم سریال هایی که بچه ها معرفی میکردند رو برای شاد شدن می دیدم. وقتی شاد بودم اینقدر در چت باکس با بچه ها تایپ میکردیم که صبح پویا چند تایی لعنت به ما میفرستاد چون باید کلی صفحه رو پاک میکرد!

برای بعضی ها شاید اینجا فقط یک انجمن سریالی و کمی از مُد افتاده باشه. ولی برای من به شخصه بخشی از زندگیم بوده و هست. زمانی که ترجمه میکردم خاطرم هست که برای خرید یک کتاب احتیاج به پول داشتم و دوستان خارج از انجمن بهم میگفتن چرا نمیری انجمنی که پول میده برای ترجمه تا اینقدر بی پول نباشی. اما باور کنید فقط حرف زدن با نوژن، محسن و حامد باتلاقی و حتی تشکر اون ها زیر پست هام، باعث میشد هیچ وقت حتی فکر رفتن از اینجا رو به سرم راه ندم. زمانی که با اشکان روزی یک یا دو قسمت سریال میزدیم به دستم صدمه زدم، دکتر بهم گفت اگه تایپ رو ادامه بدی باید جراحی کنی. اولش گرم بودم و گفتم مهم نیست. اما هیچی مثل لیبیدو سلامتی! قوی نیست و تگ مترجم بازنشسته گرفتم و از دور خارج شدم.

هنوز گاهی فکر میکنم چقدر این انجمن به ما خوبی کرد، چقدر دوستی های عمیقی داشتیم. خاطرم هست 5 صبح جمعه به مترجم های انجمن زنگ میزدم و بیدار میشدیم تا بیگ بنگ رو بزنیم. تا پویا لینک دانلود رو آماده کنه ما شروع میکردیم زیرنویس انگلیسی رو خوندن تا عقب نیوفتیم. تا یازده صبح ترجمه رو می رسوندیم و میرفتیم میخوابیدیم. خواهرم بیدارم میکرد و میگفت اینجا رو چرا اینطوری ترجمه کردی و دعوام میکرد. شب تو چت باکس جمع میشدیم و به ترجمه های هم می خندیدیم. اما اشکان اصلا جنبه شوخی نداشت. خدا از گناهانش بگذره و بیامرزتش.

حالا سال ها گذشته و کلی رفیق جدید تو انجمن پیدا کردم. متاهلم و دیگه نمیتونم تا پنج صبح تو چت باکس بچرخم. صبح ها با همسرم زود بیدار میشیم تا هر دو به زندگی کارمندی مون برسیم. اما هر از گاهی، وقتی میخوام خرده جنایت های زن و شوهری انجام بدم خیره به انجمن میشینم. کلی تایپ میکنم، تو چت باکس میچرخم و از این گناه کوچیک لذت میبرم. چند هفته پیش میخواستم کتابی بخرم، فروشنده کارت رو کشید و بعد قیمتش رو نگاه کردم. بله. زندگی میگذره. همیشه یکجور نمی مونه. اما هیچ وقت حسرت داشتن کتاب در جوونی از یادم نمیره. همون طور که هیچ وقت دوستی خوب و قشنگی که با بچه های انجمن داشتم یادم نمیره و هنوز وقتی به اسم نوژن و محسن و حامد میرسم با غمی شیرین از کنار اسمشون میگذرم.

تی وی وُرلد برای من فقط یک انجمن نبوده و خوشحالم که در آینده هم نخواهد بود. نمیدونم تا کی ما اینجا هستیم و مینویسیم، اما تا همین حد هم بیشتر از چیزی که از یک انجمن بوده از اینجا به دست آوردم.

به امید بیست سالگی انجمن.