PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Gangs of London:بحث و تبادل نظر پیرامون فصل اول

yaser63
04-27-2020, 10:47 PM
http://picoup.ir/images/12567544319666904650.jpg (http://picoup.ir/)

:Wikipedia: (https://en.wikipedia.org/wiki/Gangs_of_London_(TV_series)).:IMDB:. (https://www.imdb.com/title/tt7661390/?ref_=nv_sr_srsg_0)

در این تاپیک می‌توانید پیرامون فصل اول درام اکشن-جناییGangs of London که اپیزودهای آن از بیست وسوم آوریل 2020 (چهارم اردیبهشت 99) از طرف شبکه های Sky Atlantic و Cinemax در دسترس مخاطبان قرار گرفته بحث و گفتگو بفرمایید.. لطفا اگر می‌خواهید در مورد قسمت خاصی بحث کنید، در ابتدا عنوان قسمت موردنظرتان را بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند، و از اسپویل شدن مطلب برای دوستانی که هنوز قسمت مورد نظر را ندیده اند، جلوگیری شود. در موارد ضروری استفاده از تگ اسپویلر را نیز مد نظر قرار دهید.

gangstar_M
04-27-2020, 11:27 PM
چند روزه اومده زیرنویس نداره. کسیم انگار نمیخاد ترجمش کنه:Smiley39:

sadra19
04-27-2020, 11:55 PM
این سریال عالیه
بودجش فوق العاده زیاد بوده
نسخه‌ای از شهر لندن را روایت خواهد کرد که در جنگ بین دارودسته‌های مختلف نابود شده است. زمانی که رهبر بزرگ به قتل می‌رسد، مبارزه خونینی بین گروه‌های مختلفی رخ می‌دهد تا خلا قدرت را پر کنند و رهبر جدید مشخص شود. ریت سریال 8.7
بازیگراشم که دیگه نگم john shelby یا همون Joe Cole و Sope Dirisu که من خیلی از شخصیتش خوشم اومد. فقط امیدوارم زیرنویس بشه این سریال چون لول سریال خیلی بالاست کافیه یک قسمت ببینی.

amin_orang
04-28-2020, 12:58 AM
2 ماه پیش اولین تریلر این سریال رو دیدم خیلی امیدوار شدم بهش الانم که پخش شده خیلی ازش تعریف میشه و ریت بالایی هم داره
میشه گفت ترکیبی از سریال های Peaky Blinders و Banshee هستش که به کارگردانی Gareth Evans ( کارگردان کالکشن the raid ) که قبلا ثابت کرده اکشن باز قهاریه ساخته شده
ما هم منتظر زیرنویسش میمونیم :Smiley35::Smiley35:

ashley_1986
04-28-2020, 01:10 AM
اگر اتفاق خاصی رخ نده میتونه یکی از سریال های خوب امسال باشه
با توجه به تیم سازنده و بازیگران و البته شبکه سازنده
هنوز کیفیت خوبی از سریال پیدا نکردم و زیرنویس هم نداره سریال فعلا البته
فکر میکنم با پخش در امریکا نسخه ی با کیفیت و زیرنویس دار منتشر میشه
یکی دو ماه دیگه باید صبر کرد
ممنون برای ایجاد تاپیک :Smiley17:

1passenger
04-28-2020, 01:57 PM
من فصل اول تماشا کردم

این سریال عالی هست !

خیلی سریع خونین میشود !

یک درام هیجانی

داستان باندهای قوی در لندن را بازگو می کند به ویژه ، خانواده والاس ، قدرتمندترین سازمان جرم در شهر. پس از قتل پدر سالار باند والاس ، پسرش شان (جو کول) دست به دست می شود و عهد می کند که قاتل پدرش را پیدا کند.

این سریال بازیگران چند ملیتی زیادی دارد

نرگس رشیدی بازیگر ایرانی المانی هم در این سریال نقش بازی میکند

https://en.wikipedia.org/wiki/Narges_Rashidi

jax teller
04-30-2020, 12:53 AM
من فصل اول تماشا کردم

این سریال عالی هست !

خیلی سریع خونین میشود !

یک درام هیجانی

داستان باندهای قوی در لندن را بازگو می کند به ویژه ، خانواده والاس ، قدرتمندترین سازمان جرم در شهر. پس از قتل پدر سالار باند والاس ، پسرش شان (جو کول) دست به دست می شود و عهد می کند که قاتل پدرش را پیدا کند.

این سریال بازیگران چند ملیتی زیادی دارد

نرگس رشیدی بازیگر ایرانی المانی هم در این سریال نقش بازی میکند

https://en.wikipedia.org/wiki/Narges_Rashidi

دوست عزیز زیرنویس فارسی که هیچ نداره کلا.لینک زیرنویس انگلیسیشو نداری شما؟یا کسی نداره کلا.کارگردان raid پشت این سریاله دیدنش واجبه.

amin_orang
05-06-2020, 12:19 PM
آب دستتونه بذارین زمین این سریال رو ببینید
خط داستانی عالی
بازیا عالی
شخصیت پردازیا عالی
اکشن عالی
درام عالی
فیلم برداری و سینماگرافی عالی
موسیقی متن عالی
همه چی تمومه خلاصه حتما ببینید

mehrdad_dvd
05-06-2020, 04:36 PM
این سریال عالیه..بعد از zerozerozero دومین سریال خیلی خوب امساله...صحنه های اکشن خیلی خوبی داره که قشنگ پابه پای یک بلک باستر پیش میره...داستان خوب و بازی های سطح بالا.

Ali EmJay
05-07-2020, 03:22 AM
به نقل از سایت the sun ، اخیراً مخاطبان زیادی از سازمان آفکام که تنظیم‌کننده مقررات رسانه‌ای بریتانیا هست، بابت خشونت و خونریزی شدید توی این سریال شکایت کردن :دی
این سریال مثل La Casa De Papel از اون سریال‌هایی هست که مدتی طول میکشه تا در سطح بین‌المللی معروف بشه. شبکه Cinemax هم که الان زیرمجموعه‌ی HBO شده، بزودی سریال رو پخش میکنه و میشه انتظار کیفیت WEB رو داشت. چون نسخه AHDTV حال حاضر glitch زیادی داره. در کل اگه دنبال یک درام جنایی خوب هستین GoL رو از دست ندین.

Julie
05-07-2020, 10:52 PM
Gangs of London Episode #1.1

قسمت اول خیلی خوب شروع شد، نقطه‌ای که گادفادر مافیا می‌میره و همه گنگا میریزن سر هم دیگه، دوست دارم که در مورد فین و اد و اینکه این امپراطوری رو چجوری ساختن بیشتر بشنویم و بفهمیم، شان به‌نظر آدم باهوشی نمیاد ولی امیدوارم یه خودی نشون بده، چون خیلی بد اس به نظر میرسه. فعلا به جز الیوت با کسی اونقدر ارتباط برقرار نکردم، اگه ساید استوری اعضای گنگ در حد الیوت خوب باشه عالی میشه. در کل از خون و خونریزی و استوری و صحنه‌های اکشن سریال لذت کامل رو بردم و جزئه سریالای خوب تازه وارده.

در کل اگه دنبال یک درام جنایی خوب هستین GoL رو از دست ندین.
دم شما هم گرم بابت ترجمه، من ترجمه شما رو می‌بینم.

http://picoup.ir/images/28790033251791894139.jpg

MrP
05-08-2020, 12:42 PM
http://picoup.ir/images/43529920045170575283.jpg

پایان فصل

خلافکارهای لندن با اینکه داستان جدیدی رو ارائه نمیده ولی به لطف Gareth Evans تو فرم کاملا" جذاب و چشمگیره. Gareth Evans تو این چند سال اخیر نفس تازه‌ای به ژانر اکشن و جنایی داده و با اینکه سابقه طولانی‌ای نداره ولی نام او پای هر فیلم و سریالی تضمین اثری سرگرم کننده‌ست
اگر قسمت ۵ رو فاکتور بگیریم، هیجان سریال در مابقی قسمت‌ها فقط متکی به خشونت افسار گسیخته‌ای است که رفته رفته بر محتوای سریال غلبه میکنه ، با اینکه داستان با ایده جذابی شروع میشه و به خوبی بهش شاخ و برگ داده میشه ولی رفته رفته و با رسیدن به قسمت‌های پایانی داستان دچار شلختگی میشه و برای جمع و جور کردن پایان سریال مجبور شدن از دست و پای داستان بزنن ولی با این وجود ضرب آهنگ سریع سریال و خون و اجزای پاشیده بدن انسان در طول فصل برای اینکه بیننده رو پای تلویزیون میخکوب کنه کافیه. اما قسمت ۵ با اینکه اپیزود حاشیه‌ای فصل حساب میشد ولی بهترین اپیزود بود که از هر لحاظ بی نقص کار شده بود ، مخصوصا" صحنه‌های اکشنش که کاملا" میشد امضای Gareth Evans رو پای این اپیزود دید .
خلافکارهای لندن سریال همه چی تمامی نیست ولی به عنوان درام اکشن و جنایی کاملا" راضی کننده‌ست و ضعف‌های خرده اون هم باعث نمیشه از دیدنش لذت نبرید.
امتیاز ۷.۵

ashley_1986
05-08-2020, 12:52 PM
پیشنهاد میکنم تا پخش کیفیت خوب سریال صبر کنید
حیفه این سریال با کیفیت نه چندان خوب دیده بشه , نهایتا تا ۲ ماه دیگه میاد

amin_orang
05-08-2020, 10:42 PM
منم فصل اول رو دیدم
توضیحات رو تو پست های بالاتر نوشتم

فقط خبر خوب در مورد سریال اینه که

رسمی واسه فصل 2 تمدید شده :Smiley69::Smiley35:

Julie
05-09-2020, 04:28 PM
فصل اول

داشتم نظرات آی ام دی بی در مورد اپیزود 5 رو می‌خوندم که دیدم عده زیادی از این قسمت به‌خاطر نداشتن داستان گله كرده بودن، همينطور جاهای زیادی دیدم که از خشونت بیش از حد این سریال انتقاد شده بود. هر موقع این جور مسائل رو می‌بینم یاد اون دوستی می‌افتم که باهاش رفته بودم کافه اسپرسو سفارش داده بود و از تلخیش می‌نالید. خط داستانی سریال خیلی منطقی و خوب بود و اگه جاییم خط داستانی ضعف داشت با اکشنای خوب و سرگرمی‌های پرتنش جاشو پر کرده بودن. به‌نظرم فصل دوم حتی از فصل یک هم بهتر خواهد شد، خیلی معماها مطرح شده که ما هنوز دلایلش رو به‌خوبی نمی‌دونیم، پسر نامشروع فین به‌نظر وارث اون پول هنگفت هست و این جریانات و جنگ‌ها ادامه خواهد داشت و بالاخره کم کم قراره با دستای پشت پرده و اینوسترها آشنا بشیم. همه سریال یه طرف صحنه‌های اسلشرش همه یه‌ طرف، از همون اپیزود اول عاشق این خونریزی‌های خوشگلش می‌شید.

http://picoup.ir/images/14203321315220280757.jpg

alimori
05-10-2020, 11:00 PM
لعنت بهت گرت ایوانز . احتمالا میشناسیدش . واسه کسانی که نمیدونن کیه ایشون نویسنده و کارگردان دو فیلم the raid ( یورش ) هستند. این دو فیلم به نظرم از بهترین اکشن های دهه هستند. حالا با یه سریال برگشته به عرصه ی اکشن سازی و داره توانایی هاش رو به رخ میکشه. شبکه ی معظم سینمکس سازنده ی سریال بی بدیل بنشی + گرت ایوانز + گنگ های خلافکاری لندن = شاهکار. بله به نظرم تا اینجا که قسمت 5 رو دیدم با یه شاهکار توی عرصه تلویزیون طرفیم. قشنگ شبکه به ایوانز گفته هرچی بلدی پیاده کن. از خشونت کم نزار. قسمت 5 هم که تا اینجا بهترین قسمت بوده . کل اپیزود فک من افتاده بود خیره به مانیتور بودم. برم ادامه سریال رو ببینم نظر کاملم رو بعد از اتمام فصل میگم. طاقت نداشتم تا اینجا چیزی ننویسم ازش.

alimori
05-12-2020, 04:14 PM
خوب سریال رو کامل دیدم و گزاشتم یکم بگذره تا از سریال فاصله بگیرم و از جو سریال بیام بیرون.

همونطور که بالاتر گفتم سریال تا قسمت 5 بی نظیر جلو میرفت و هم از نظر داستانی و هم از نظر اکشن مخاطب رو ارضا میکرد. به طوریکه هر قسمت حداقل یه اکشن تر و تمیز و کار شده توی خودش داشت . اوج سریال هم قسمت 5 با اون اکشن فک برانداز و کارگردانی بی نظیر گرت ایوانز بود .
قسمت 5 میتونه جزو بهترین اپیزودای سریالی 2020 باشه.
انگار بیشتر بودجه رو خرج همین قسمت کردن و بعد از قسمت 5 ما به ندرت صحنه اکشنی مثل قسمت های اول میبینیم و دیگه سریال میچسبه به خط های داستانی و از اکشن فاصله میگیره. اینجا سریال دچار بحران هویت میشه. آیا سریال میخواد یه اکشن خشونت آمیز باشه مثل برادر بزرگترش بنشی که فیلمنامه توش جایی نداره یا میخواد به سمت داستانگویی گانگستری به سبک پیکی بلاندرز بره. سریال تا قسمت 5 خیلی شبیه بنشی پیش میرفت و نیمه دوم فصل خیلی شبیه پیکی شد.

این واسه مخاطبی که از قسمت اول بهش میگن تو قراره یه اکشن بی کله ببینی و وسط فصل یه دفعه معکوس میکشه و میزنه جاده خاکی نا امید کننده ست.
امیدوارم برای فصل دوم سریال به اکشن خودش پایبند باشه چون سریال اون قدر خط داستانی قوی ای نداشت که بدون اکشن مخاطب رو همراه کنه.

نتیجه گیری کلی : تا قسمت 5 امتیاز من به سریال 9.5

4 قسمت آخر : چون از اکشن سریال کاسته شد امتیاز 8.

فکر نکنید 4 قسمت آخر خوب نیستا. من فقط چون اکشنش کم بود ناراحت شدم وگرنه سریال بدون شک ارزش دیدن داره و جا واسه ادامه دادن هست . از نوع پایان سریال هم راضیم.:Smiley17:

jax teller
05-12-2020, 06:53 PM
حدودای ساعت 5 صبح بود که سریالو تموم کردم .
سریال رو میشه اینجوری بهش نمره داد:

صحنه های اکشن:10/10
فیلنامه:8/10
بازیگرها:7/10

در مورد اکشن سریال باید بگم بنشی در مقایل اکشن این سریال انگار بچه بازی بود،نوع خشونت و خون ریزی و اوج هنر اکشن رو تو قسمت 5 دیدیم که بینظیر بود.. او ج هیجان بود.گرت ایوانز هم که خودشو تو raid1,raid2 ثابت کرده بود اومده تو عرصه سریال هم خودی نشون بده .

از بحث اکشن که خارج بشیم سریال از بعد قسمت 5 حالت درام به خودش گرفت و به نوعی داستانو به طرز پیچیده ای داشت جلو میبرد.حتما تو فصل دوم سر از همه چی در میاریم ولی امیدوارم از بار اکشن سریال کم نشه و بتونه همچنان خشونت آمیز باشه.تفاوت این سریال با بنشی هم در این بود که تو بنشی با کاراکترها بیشتر خو میگرفتی و به نوعی همزاد پنداری میکردی باهاشون.ولی خب تو اینجا من خودم به شخصه با شخصیت الیوت کارتر حال کردم فقط چون شخصیت پردازی بیشتری روش انجام شده بود.و کاراکتر ماریان.که خیلی تو خشونت با بچه هاش همراه بود و خفن بود.در مورد جو کول (شان)باید بگم یجورایی نتونست خوب از پس این شخصیت بر بیاد.من فکر میکردم بعد از درس گرفتن از تام هاردی و کیلیان مورفی و آدرین برودی بتونه ی تنه سریال رو ب سمت خودش بکشه که اینطور نشد.هنوزم تیکه های اکشن این سریال رو میبینم و فکم میاد پایین محشر بود:Smiley10:

در کل سریال قطعا ارزش دیدن داره و از نظر اکشن بینظیره.و تو فصل دوم اگه تمدید بشه بازی ها قویتر و فیلنامه بی نقص تر رو شاهد خواهیم بود احتمالا.:Smiley69:
نمره من به این سریال 8 از 10

ایام به کام شاد و سرحال باشید تا سریال هست زندگی باید کرد:Smiley30:

eric
05-12-2020, 10:14 PM
سریال پوستر دندون گیری نداره که باعث شد تو نگاه اول نرم سراغش...یاد سریالای کنسلی شبکه منحوس nbc میفته آدم، پوستر خوب تو نگاه اول میتونه آدمو برای تماشا مجاب کنه(حداقل برای من اینطوریه)...یه سرچ هم زدم پوستر دیگه ای هم موجود نیست غیر از یکی دو تا که زمینه همونه فقط بازیگرا عوض شدن، مثل اینکه عوامل حال نداشتن پوستر دیگه ای بزنن...از پوستر که بگذریم سریال خیلی خوبی هست...اخیرا سریالایی که دیدم اکثرا اپیزود پنج عالی داشتن...بعد از ziroziroziro بهترین سریالی هست که امسال دیدم

بنظرم مقایسه اکشن این سریال با بنشی یه قیاس مع الفارقه...بنشی تو زمان خودش یه اکشن درجه یک رو اراٸه داد...بی کله تر از لوکاس هود هنوز تو هیچ سریالی ندیدم

areff
05-14-2020, 10:43 AM
چند اپیزود اول گفتم باز یک داستان کلیشه ای انتقامی هست... واقعا سریال غیر قابل پیشبینی ای بود.. از تمام 9 اپیزود واقعا لذت بردم رفت توی لیست بهترین سریال های جنایی که دیدم :Smiley17:

Tommy_shelby
05-15-2020, 03:24 AM
قسمت پنج رو که دیدم خودمو آماده کردم به یکی دو تا ازدوستام بلافاصله زنگ بزنم بگم بر و بچ این سریال رو نبینید از دستتون یه گوهر گرانبها رفته اما تمونش که کردم سریال رو با خودم گفتم Meh بدک نبود

سریال چیزی به اسم داستان اصلا نداره کلا هدف سازنده ها این بوده در وهله اول که به اتمسفری خلق بکنن که در غالب اون صحنه های اکشن دیوانه وار به خورد ملت بدن
سریال منطق روایی درستی نداره و یه عدم توازن ناجوری بین شخصیتها وجود داره و هیچکدومشون رو نمیشه درک کرد در کل در حد نمره 7.5 هست این سریال
درضمن اپیزود پنجم یه چیزی فراتر از فوق العادس جالبه که هیچکدوم از شخصیتهای اصلی تو این قسمت حضور ندارن امیدوارم گرت ایوانز برای فصل دوم اپیزودهای بیشتری رو کارگردانی کنه دو امیزودی که اون کارگردانی کرده بهترین قسمتهای این سریالن

ashley_1986
05-15-2020, 09:52 AM
سلام
من هم ۲ قسمت از سریال رو دیدم و میتونم بگم یک سریال کاملا معمولی
توی خوشساخت بودن سریال شکی نیست اما واقعا سریال داستان جذاب و گیرایی نداره ، حتی توی یک فیلم سینمایی هم میشد جمع بشه
اکشن سریال خوبه ولی به تنهایی کافی نیست
راستش دیگه لندن گنگی نداره که از روی اون سریال ساخته بشه ، کاملا مشخص هستش که دور از واقعیت هست و جنبه ی سرگرمی داره فقط
شاید اگر قرار باشه سریال گنگ محور ساخته بشه خیلی شهر ها و کشور های بهتر وجود داشته باشه تا به واقعیت امروز نزدیکتر باشه
البته این نظر شخصی من هست ولی سریال چندان چشمگیری نیست
اما ارزش تماشا کردن رو داره حتما

Tommy_shelby
05-15-2020, 09:17 PM
سلام دوستمون راجع به واقعیت گفت منم یه چیزی اضافه کنم
تو نود و نه درصد سریالها حالا هرچقدرم تمشون جدی باشه یه چیزی داریم به اسم Comic Relief که در واقع شخصیت یا شخصیت هایی هستن که واسه افزایش بار کمیک به داستان علاوه میشن.چون سریالها معمولا مدت زیادی پخششون ادامه داره و ممکنه بیننده ها ازشون زده بشن معمولا ما چنین شخصیتهایی که داستان رو پیش نمیبرن اما فضایی سریال رو گاهی همچین فرح بخش میکنن همیشه داریم
سرسال GOL یه نکته جالش اینه که اصلا همچین چیزی نداره.حتی یه دیالوگ کمیک از اول تا اخر سریال وجود نداره من که یادم نمیاد
من سریال رو که تموم کردم خیلی از این موضوع متعجب بودم آخرش فهمیدم علتش رو.
علت اینکه این سریال هیچ اثری از حتی یک ذره طنز توش دیده نمیشه اینه که به کمیک اصلا نیازی نداره جون ملیس های داستان بزرگترین جنبه طنز سریالن و باعث میشن اصلا نیازی به کمدی احساس نشه
پلیس ها یه کارایی میکنن یه تصمیمایی میگیرن یه عملکرد عجیب غریبی دارن که جدن آدمو از خنده روده بر میکنه کاراشون مثلا اون رییس پلیس زنه میره خونه اون یارو زنه سیاه پوسته با کفش پاشنه بعند تهدیدش میکنه که باید واسمون جاسوسی کنی وگرنه میفرستمت خدمات اجتماعی انجام بدی :دییییییییییییی آخه ناموسن این چه طرز تهدیده این چجور رییسی هستش حقا که اون شات گان لایقت بود

saeed988
05-17-2020, 06:32 AM
اپیزود 5 واقعا شاهکار بود :Smiley10:
به نظرم این سریال تازه شروع شد و توی فصلای بعد بهترم میشه احتمالا حداقل 5 فصلی ببینیم ازش و پتانسیل خوبی داره و حتی قابلیت اسپین اف ساختن از گذشته هم داره
ولی من zerozerozero بیشتر پسندیدم

Julie
08-11-2020, 02:14 AM
پیشنهاد میکنم تا پخش کیفیت خوب سریال صبر کنید
حیفه این سریال با کیفیت نه چندان خوب دیده بشه , نهایتا تا ۲ ماه دیگه میاد
سریال با کیفیت بلوری منتشر شد
+ (https://mega.nz/folder/JdRwlQRR#0lON_y-iy50ff9j8DyFk7w) + (https://mega.nz/folder/PChl1IzS#qnoBvUtyL6V3YFhFnCVOPw)

K.Gatsby
08-16-2020, 12:48 PM
سلام
من هم ۲ قسمت از سریال رو دیدم و میتونم بگم یک سریال کاملا معمولی
توی خوشساخت بودن سریال شکی نیست اما واقعا سریال داستان جذاب و گیرایی نداره ، حتی توی یک فیلم سینمایی هم میشد جمع بشه
اکشن سریال خوبه ولی به تنهایی کافی نیست
راستش دیگه لندن گنگی نداره که از روی اون سریال ساخته بشه ، کاملا مشخص هستش که دور از واقعیت هست و جنبه ی سرگرمی داره فقط
شاید اگر قرار باشه سریال گنگ محور ساخته بشه خیلی شهر ها و کشور های بهتر وجود داشته باشه تا به واقعیت امروز نزدیکتر باشه
البته این نظر شخصی من هست ولی سریال چندان چشمگیری نیست
اما ارزش تماشا کردن رو داره حتما

بهترین تعریفی ک میشد کرد همین عبارت یک سریال کاملا معمولی (با ارفاق)
دوستان اگر سریال سطح اولی برای تماشا نبود و خواستید تنوع بدید سراغ تماشا این سریال برید و وقت با ارزشتون صرفش کنید

kingnessi
08-31-2020, 12:44 AM
قسمت پنجم

بالاخره نمردم و یه سریال خوب از این شبکه Cinemax دیدم. :Smiley35:

سریال مجموعه ای از کلیشه های ژانر رو جمع کرده و به شکل چشم نواز و جذابی به بیننده ارائه میده، تقریبا همون کاری که جان ویک با همین ژانر اکشن تو سینما انجام داد (البته جان ویک نوآوری های بیشتری نسبت به این سریال داره).
در هر حال نتیجه خیلی خوب و قابل قبول شده و لذت بردم تا اینجا که قسمت پنجم رو تموم کردم.

قسمت پنجم عجب قسمت جالب و جذابی بود. از اون اپیزودهای فیلر و شخصی که داستان جلو نمیره ولی نشون دهنده جوهره و روح سریاله. پر از اکشن و خون و خونریزی و حرکتهای جالب دوربین. عالی بود.

سریال بخوبی شخصیت سازی میکنه و تا الانشم تعداد خوبی گنگستر متفاوت و جذاب با بک استوری های مختلف نشونمون داده که با همینا میشه تا چند فصل سریال رو رو آنتن نگه داشت.

تنها نکته ای که هست اینه که حجم کلیشه ها نباید خیلی زیاد بشه و باید تو این قسمتهای باقیمونده نوآوری و تغییر ببینیم که رغبت کنیم منتظر فصل دوم بشینیم.

smh2011
12-21-2020, 07:14 PM
با شناختی که از گرت اوانز داشتم سریال رو شروع کردم. خبر خوب اینه که قسمت اول شامل اکشن هایی معروف و به سبک اوانز هست ولی آیا کافیه؟
همین اول کار بگم که فقط اپیزود اول رو دیدم و بر اساس همون نظرمو میگم ولی مشکل اینجاست که اپیزود اول به عنوان یه پایلوت نتونست دلایل قانع کننده ای برام بیاره تا سریال رو ادامه بدم. وظیفه یک پایلوت اینه که به مخاطب نشون بده چه چیز هایی رو از سریال انتظار داشته باشه. پس تم داستان و شخصیت هاش رو باید بخوبی معرفی کنه. فی الواقع پایلوت سریال یه ماکت مقیاس کوچک تر از کل فصل و کل سریال هست. توی اپیزود اول گنگ ها بخوبی معرفی میشن. اتفاق و حادثه شروع کننده قوی ای هم وجود داره ولی همه چیز به همینجا به علاوه چند تا سکانس اکشن خوب خلاصه میشن... همه گنگ ها همدیگه رو تهدید میکنن... شین والاس هم به عنوان یه پسر کاریزماتیک ولی در عین حال تازه کار بخوبی معرفی میشه ولی هیچ سرنخی به مخاطب در تایید این مسائل داده نمیشه. پش همه چیز درحد ظاهر و یک پوسته زیبا میمونه و عمقی پیدا نمیکنه...
سریال اکشن های مورد نظر سازنده رو داره و از لحاظ فضاسازی خودش رو به عنوان نسخه امروزی و آپدیت شده پیکی بلایندرز معرفی میکنه و بنظرم مشکل دقیقن همینجا هست.. انگار شخصیت های پیکی بلایندرز - که همون ها بنظر من اقتباس شده از sons of anarchy هستن- رو نویسنده برداشته و به دنیای امروزی اورده. پس با یک کپی دست دوم مواجه شدم که حدود 90 دقیقه هم طول کشید و محتواش حتی با سکانس های اکشن شاید برای زمان معمول 45 دقیقه هم کم بود.
اینگونه شد که سریال پس از یک قسمت به گوشی موبایل تبعید شد تا اگر در یک زمانی یک جایی از فرط بیکاری یا بی خوابی وقتی فراهم اومد ببینمش که شاید مشت نمونه خروار نباشه و ادامه سریال موفق تر از پایلوت باشه و منو متوجه اشتباه احتمالی که در قبالش کردم بکنه.

kingnessi
12-21-2020, 11:47 PM
قسمت پنجم

بالاخره نمردم و یه سریال خوب از این شبکه Cinemax دیدم. :Smiley35:
خود غلط بود آنچه می پنداشتیم.
سریال مجموعه ای از کلیشه های ژانر رو جمع کرده و به شکل چشم نواز و جذابی به بیننده ارائه میده، تقریبا همون کاری که جان ویک با همین ژانر اکشن تو سینما انجام داد (البته جان ویک نوآوری های بیشتری نسبت به این سریال داره).
در هر حال نتیجه خیلی خوب و قابل قبول شده و لذت بردم تا اینجا که قسمت پنجم رو تموم کردم.

قسمت پنجم عجب قسمت جالب و جذابی بود. از اون اپیزودهای فیلر و شخصی که داستان جلو نمیره ولی نشون دهنده جوهره و روح سریاله. پر از اکشن و خون و خونریزی و حرکتهای جالب دوربین. عالی بود.

سریال بخوبی شخصیت سازی میکنه و تا الانشم تعداد خوبی گنگستر متفاوت و جذاب با بک استوری های مختلف نشونمون داده که با همینا میشه تا چند فصل سریال رو رو آنتن نگه داشت.

تنها نکته ای که هست اینه که حجم کلیشه ها نباید خیلی زیاد بشه و باید تو این قسمتهای باقیمونده نوآوری و تغییر ببینیم که رغبت کنیم منتظر فصل دوم بشینیم.

پایان سریال

اصلا یادم رفته بود در مورد ادامه این سریال چیزی ننوشتم. حقیقتا از قسمت پنج به بعد هم ارزش نوشتن نداشت.
مث بقیه محصولاتی که از این شبکه دیدم، این سریالم از نظر من ارزش تماشا نداره.

Julie
02-08-2022, 05:19 AM
https://picoup.ir/images/93169648276085590979.jpg

Gangs Of London | Series 2 | Teaser Trailer
:youtube: (https://www.youtube.com/watch?v=mE1fRlrXQkY&ab_channel=SkyTV)