PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محبوب ترین شخصیت 2 | مرحله ـی یک چهارم | BoTriani

wlh
09-28-2020, 08:40 PM
https://picoup.ir/images/18144378192313120243.jpg

ThunderStorm
09-28-2020, 10:26 PM
فرندز بازا نذارین جوییییی حذف شه!!!

Dexter_171
09-29-2020, 01:10 PM
با اینکه با جویی خیلی خندیدم و خیلی هم دوسش دارم اما شحصیت بوجک خیلی واقعی تر از شخصیت جوییه.
و تاثیری که بوجک روی من گذاشت خیلی بیشتر از جویی بود، به همین خاطر به بوجک رای میدم.

Luca Brasi
09-29-2020, 01:25 PM
من مجموعه بوجكـ رو نديدم ولي خيلي تعريفش رو شنيدم
مخصوصا كه چقدر لايه هاي شخصيتش عميق و پيچيده است
اما تو اين رقابت نميشه چشم رو خاطرات خوش و شيرين فرندز
بخصوص جويي بست! خيلي پيش تر از بوجكـ با جويي آشنا شدن همه
خيلي پيش تر از بوجكـ بود كه جويي با How you doin هاش برامون خاطره ساخت
يا با خراب كارياش با چندلر و يا....

Saber-j
09-29-2020, 04:44 PM
من اصـلا کاری ندارم کـدوم کارکتر در مقابل بوجک قرار می گیـره ،‌انتخاب اول و اخر من تو کل این مسابقات بوجک هورسمـنه.من خیلی نگـاهم به هنر و سینما به جهان بینی کیارستمی نزدیـکه.کیارستمی میـگه رسالت هنر نزدیک کردن ادم ها به یکدیگرـه.سریـال بوجک هورسمن رو همه ادم های کره زمین باید یک بار در زندگی خودشون تماشا کنند.یقین دارم دیدن این سریال دنیا رو جای بهتری می کنه.این سریال با ارائـه یک وضعیت دقیق و واقعی از اختلالات روانی انسان باعث میشـه ادم های اسیب دیده اطراف خودمون رو بیشتر درک کنیـم.سریال بوجک هورسمن فراتر از یک کمدی درامـه.فراتر از یک نمایش با پس زمینه تاریکـه.یک کلاس درس احساساتـه و سمفونی های احساسی که تو این کلاس نواختـه میشه در هیچ نمایش دیگری تجربـه نکردید.این سریـال و این کارکتر دیدگاه شما رو نسبت به جهان اطراف برای همیشه تغییر میده.پرداخت شخصیتی بوجک صادقانه ، دلخراش ، طنازانه و زیبـاست.کمدی در خالص ترین شکل خود یعنی همدلی ، این همدلی در شخصیت پردازی این کارکتر به گونه ایـه که شما و شخصیت دو سیستم مجزا نیستید ، دیگه خبری از «ما» نیست ، شما و شخصیت مورد علاقتون یک «من» به حساب میاید.بـوجک هورسمن نه ضد قهرمانی‌ست به مانند والتر وایت یا تونی سوپرانو که اشتباهات‌شون تحسین کنیـد.بوجک شخصیتیست هشدار دهندـه.او از یک وضعیت روانی رنج می برد و این رنج موجب اسیب زدن به اطرافیان خودش شده اما سریال هیچ موقع توجیه نمیکـنه این مسئله رو بلکه ترسناک تر این کارکتر رو با اشتباهات خودش روبرو می سازه.سریال بوجک برخلاف تصور بقیه کمدیـه.کمدی بیش از هر چیزی برابر است با تراژدی.سریال بوجک برخلاف سریال های کمدی دیگه از پاسخ فرار نمی کنـه ، قسر در نمیـره ، خیلی واقعی و واقع گرایانه روبروی مخاطب قرار میگیره و مهارت ادامه دادن رو یاد میـده.

Daniel Desario
09-29-2020, 08:48 PM
تنها دلیل برتری جویی در این نظر سنجی همه گیری سریال فرندز در جهان
در طرف مقابل سریال بوجک هورسمن خیلی شناخته شده نیست.
من هر دو سریال دیدم و با آگاهی کامل بوجک انتخاب میکنم ولی بیشتر دوستانی که جویی انتخاب کردن صرفا سریال فرندز دیدن
از همین رو نتیجه نظرسنجی برای من خیلی قابل استناد نیست .
:Smiley17:
https://i.pinimg.com/originals/ea/0f/1d/ea0f1d56af48f6fc7f0be552d6964ee9.jpg

saeedy74
09-29-2020, 09:07 PM
من مطمئنم خیلی از اونایی که به جویی رای دادن، اصلا بوجک هورسمن رو ندیدن.