PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *تبریک سال جدید و نوروز 1400 به دوستان تی.وی ورلدی*

yaser63
03-20-2021, 10:07 AM

https://picoup.ir/images/74976630047268265907.jpeg (https://picoup.ir/)

سال 99 هم به ایستگاه پایانی خود رسید و بزودی دفتر جدیدی برای ما گشوده خواهد شد.امیدواریم دوران پیش رو مملو از موفقیت و پیروزی برای همه شما دوستان عزیز باشد. از این فرصت استفاده کرده و از همه اعضای محترم تی.وی.ورلد که در سال به اتمام رسیده با حضور خود به این محفل گرما و روشنایی می بخشند تشکر می کنیم.با آرزوی تعطیلاتی شاد و پر نشاط,نوروز 1400 بر شما مبارک باد.

MrP
03-20-2021, 11:00 AM
من هم به عنوان عضو کوچکی از خانواده TVWORLD آغاز سال جدید رو به همه کاربران تبریک میگم و اگر تو روزهای خوش زندگیتون هستید که هیچ ولی اگر نیستید امیدوارم سال جدید دیگه یه حرکتی بزنید، ما هم براتون آرزوی موفقیت میکنیم:Smiley41:

opeth1h
03-20-2021, 12:00 PM
هر سال آرزو میکنیم که سال خوبی داشته باشیم ولی اتفاقات دور و برمون نمیزارن ولی امیدوارم شادی درونی یعنی اون حس هورمونی ای که از درون هر فرد میاد تو سال آینده روی بهترین حالتش باشه ضمناً واقعاً آرزو دارم تغییری توی ذهن هممون شکل بگیره تا بتونیم از یه جامعه تغییر کرده لذت ببریم (آستانه صبر و انتقادپذیری ها هم بره بالا) همینطور واقعاً دوست دارم سال خوبی برای فیلم و سریال باشه و بدور از سفارشی سازی کارهای قوی ای رو ببینیم که البته بعید میدونم :Smiley17:

saeedporreza9
03-20-2021, 12:01 PM
بنده هم سال نو رو خدمت دوستان همیشگی تی وی ورلد تبریک میگم :Smiley17:
امیدوارم امسال دیگه سال خوبی باشه (ایشالا افسوس سالای قبلو نخوریم) :Smiley15:

mohammad1992
03-20-2021, 12:34 PM
سال نو مبارک ایشالله برقرار باشید همه اعظای تی وی ولد

Longmire
03-20-2021, 12:35 PM
سال جدید رو به همه دوستان عزیز TVWorld تبریک میگم
و آرزو میکنم سالی به مراتب بهتر از قبل و سرشار از سلامتی و خوشی کنار خانواده داشته باشید :Smiley17:

Amir divoone
03-20-2021, 12:42 PM
سال نو همگی شما مبارک و امیدوام و مطمئنم که سال بهتری رو تجربه خواهیم کرد چون دیگه از 99 بدتر وجود نداره و انشاالله آرزوهاتون خاطره شه

Saber-j
03-20-2021, 01:37 PM
سال نود و نه هم به مانند سال نود و هشت و نود و هفت و سالهای قبلش با رنگی پر از اندوه و بیم به ساعات آخر خود رسیده است..
سال نود و نه در حال پیوستن به تاریخ است و در پایان با خاطرات:
سال وحشت از کرونا
سال ماسک
سال شجریان
سال سایه جنگ
سال تورم گرسنگی
سال فقر
سال چهره های تکیده
سال صورت های پریده رنگ،
سال تلخ
سال ناامیدی
و..
به ساعات پایانی خود نزدیک می شود، در تلاطم پرشتاب رویدادها و حوادث و در پس خشم ها و اندوه ها و ناامیدی ها، در پس اشک ها و لبخندها، تصویر قطار زنگار گرفته زندگی را میبینیم که با سرعت نور در حرکت است.. در گذار پرسرعت و بی وقفه روز و شب و حرکت بی قرار خورشید و زمین و آسمان پیر، شتاب روزها و ماهها و سالهایی را می بینیم که با نشان چروکی بر صورت و موهایی سفید بر سر و صورت پژواک گذر عمر را بر جای جای زندگیمان حک می کنند و ناپایداری و بی مهری این جهان پرآشوب را یادآور می شوند..
گذاری که ورقی از اوراق دفتر نه چندان قطور "داستان زندگی" را می بندند و صفحه جدیدی مقابل دیدگانمان می گشاید..

فرهاد قنبری

matiyo
03-20-2021, 02:19 PM
سال نو همه تی.وی ورلدی ها مبارک.
تنها آرزویی که در سال جدید برای همه دارم آرزوی آزادیه.:Smiley17:

del@
03-20-2021, 03:16 PM
سلام به همه
سال نوتون مبارک / سالی مملو از شادی، سلامتی و عشق و امید و دیوانگی براتون آرزومندم/

بوس به همتون.

ali_74
03-20-2021, 04:03 PM
سال نو همه دوستان تی وی ورلدی عزیزم مبارک و سرشار از شادی و سلامتی و جیباتون پر پول

Luca Brasi
03-20-2021, 09:13 PM
اميدوارم سال جديد ، واقعا يك سال جديد و متفاوت باشه

پر از اتفاقاي خوب
اخبار خوشحال و دلگرم كننده
در صدر همشونم تندرستي و سلامتي

با اين روندي كه اين انجمن پيش گرفته مطمئنم تايپيك تبريك سال ١٥٠٠ه.ش هم توش زده خواهد شد:Smiley35:

Mani Vampire
03-20-2021, 09:14 PM
سال نو رو به همه دوستان عزیزم و خونواده‌ی بزرگ تی‌وی‌ورلد (کاربران جدید و قدیمی) تبریک و شاد باش می‌گم، امیدوارم امسال سالی پربرکت و سالی سرشار از شادی و سلامتی برای همگی‌تون باشه، موفق باشید.:Smiley17:

тнor
03-20-2021, 10:12 PM
سال نو رو به همه دوستای عزیز و هم انجمنی چه اون های که هستن چه اون های که نیستن ولی یادشون هست تبریک میگم امیدوارم سال جدید زندگی روی خوشش رو به همه نشون بده:Smiley17:

wlh
03-21-2021, 12:11 AM
دنیای واقعی رو که ولش، دنیای تی.وی.ورلد ۹۹ خوب بود، تولد ده سالگی بود و نظر سمیِ هامون:Smiley19:
مسابقه بود، پویان و فرزاد بالاخره آنلاین شدند، حسین رفت و برگشت، دکتر در حال هجرته، قدیمیا بیشتر سر میزنن، لست شپرد رو هوایی کردیم سر زد، نامبرخان کماکان کالیبر اجازه همراهی نمیده، پویا میاد، ومپایر پست گذاشت، آرسو سر میزنه، ایرج یواشکی سپاس میزنه، اشکان اومد چت باکس، مصاحبه داشتیم، نصفمون خدمتند، دعوا داشتیم، بزن دررو داریم، هادی و مرپ کاپل شدند، ممد دنیل انگار خودش نیست لعنت به خانم باقری اپراتورِ سایت های اونجوری، راننده اسنپ داریم، مهمتر از همه عین کمون ها تک فونتی شدیم، حال تگ اسپویلر بیریخته، "امیر" که معرف حضورتون هست، کماکان تاپیک اپیزودیک واکینگ دد داریم، لیست برتر داشتیم:Smiley36: اسانس سمی تولید کردند بچه ها، نی نی سایت چقدر خوب بود، آرکی الان داره پا میکوبه واسه ۲۹ فروردین، کینگی تون زیادتر شه، لوکا رو دریابید، خاله واندا دیر اومد زود رفت:Smiley15:
بحث هشتگ و اپوزیسیون داغ شده بود که ...
راستی دست حنایی هم بود ولی کم بود، صابر ابوالفضل شد، تورنتی شدن بعضیامون، نوبا کریپتوباز شدند...

خلاصه ۰۰ نصف ۹۹ داستان داشته باشه تفریحمون تامینه.

ShInOdA
03-21-2021, 01:17 AM
https://picoup.ir/images/32637960849616244156.jpg

:Smiley39: 明けましておめでとうございます

سال نو رو به همه‌تون تبریک می‌گم و از کامی ساما! براتون سلامتی، سلامتی و آرامش آرزو می‌کنم :Smiley30:
حالا که اسیر و گرفتار این ویروس شدیم و خیلی‌هامون از دیدن عزیزان و رفقا محروم شدیم، فرصت خوبیه تا این چند روز تعطیلات رو با ویدیوگیم و موزیک و کتاب و انیمه و... خوش بگذرونیم و حال کنیم چون عمر به شدت کوتاهه.

kingnessi
03-21-2021, 01:21 AM
"وقتی هوای شهرت مطلوب نیست، داشتن خانه ای که دلتنگ حصارش نشی نعمته و ما شاکر به این نعمتیم."

برامون زندگی آرزو میکنم، نه فقط زنده بودن
و البته mame

KING STANNIS
03-21-2021, 02:18 AM
من هم سال جدید رو به همه دوستان تبریک و آرزوی سالی پر پول همراه با موفقیت و پر خیر و برکت آرزومندم.
سرفراز باشید

raha_91
03-23-2021, 04:01 AM
سلام

زیباترین روحیه‌ی سنّتیِ ما،
عشق به بهار و نوروز است،
و ما مردم، علی‌رغمِ این‌ همه مصیبت و مصیبت‌ زدگی
چه استعدادی برای زندگی و شادمانی داریم.

"محمود دولت آبادی"

نوروز تان فرخنده باد ،امیداست سالی پر از شادی ،سلامتی و موفقیت درپیش رو داشته باشید.

MrKiavash
03-24-2021, 02:28 AM
سلام خدمت عزیزان
سال نو رو خدمت تمام عزیزان تبریک میگم
امیدوارم موفق و شاد باشید :Smiley17:

KOOROSH
03-25-2021, 04:24 PM
سلام بچه ها
سال نو مبارک
امیدوارم در سال جدید اتفاقات قشنگ و زیبایی براتون بیوفته که سال قبل رو بشوره و ببره
تنتون سلامت :Smiley17:

jackbauer2012
03-26-2021, 11:55 AM
سلام به همه دوستان tv world عزیز
منم به نوبه خودم سال نو رو به همگی تبریک میگم ایشالا سالی پر از نشاط و سلامتی و پر از پول برای همه دوستان باشه مخصوصا که وارد قرن جدید شدیم:Smiley36:
براتون بهترین ها آرزو میکنم:Smiley41:

No Country
03-28-2021, 06:46 PM
به ناز می‌رسد از ره دوباره سالی نو
مبارک است بهار من و بهار شما

با آرزوی سلامتی برای تمام دوستان
ایشالله سال پر از موفقیت و حال خوب برای هممون باشه....

sarkhail
03-30-2021, 01:14 PM
تی وی ورلدی های عزیز:Smiley17:

تنتون سلامت

دلتون خوش

جیبتون پر پول

و دیگر هیچ ...