yaser63
04-26-2021, 09:05 AM
https://picoup.ir/images/95365731482925870041.jpg (https://picoup.ir/)
نود و سومین دوره مراسم اسکار که به علت همه گیری کرونا با تاخیر چندماهه نسبت به سال های گذشته مواجه شده بود بیست و پنجم آوریل 2021 (بامداد دوشنبه ششم اردیبهشت 1400 ) برگزار شد.فهرست نامزدها و برندگان نهایی این دوره به شرح زیر می باشد:
بــهـــتـــریـــن فــیــلــم:
The Father (Sony Pictures Classics)
Judas and the Black Messiah (Warner Bros.)
Mank (Netflix)
Minari (A24)
Nomadland (Searchlight Pictures)
Promising Young Woman (Focus Features)
Sound of Metal (Amazon Studios)
The Trial of the Chicago 7 (Netflix)
بـــهــتـــریـــن کـــارگـــردان:
Thomas Vinterberg (“Another Round”)
David Fincher (“Mank”)
Lee Isaac Chung (“Minari”)
Chloé Zhao (“Nomadland”)
Emerald Fennell (“Promising Young Woman”)
بــــهـــتــریــن بــازیــگـر نــقــش اول مــرد:
Riz Ahmed (“Sound of Metal”)
Chadwick Boseman (“Ma Rainey’s Black Bottom”)
Anthony Hopkins (“The Father”)
Gary Oldman (“Mank”)
Steven Yeun (“Minari”)
بــــهـــتــریــن بــازیــگـر نــقــش اول زن:
Viola Davis (“Ma Rainey’s Black Bottom”)
Andra Day (“The United States v. Billie Holiday”)
Vanessa Kirby (“Pieces of a Woman”)
Frances McDormand (“Nomadland”)
Carey Mulligan (“Promising Young Woman”)
بــــهـــتــریــن بــازیــگـر نــقــش مـکـمــل مــرد:
Sacha Baron Cohen (“The Trial of the Chicago 7”)
Daniel Kaluuya (“Judas and the Black Messiah”)
Leslie Odom Jr. (“One Night in Miami”)
Paul Raci (“Sound of Metal”)
Lakeith Stanfield (“Judas and the Black Messiah”)
بــــهـــتــریــن بــازیــگـر نــقــش مـکـمــل زن:
Maria Bakalova (‘Borat Subsequent Moviefilm”)
Glenn Close (“Hillbilly Elegy”)
Olivia Colman (“The Father”)
Amanda Seyfried (“Mank”)
Youn Yuh-jung (“Minari”)
بــــهـــتـــریـــن انــیــمـــیــشــن :
Onward (Pixar)
Over the Moon (Netflix)
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon” (Netflix)
Soul (Pixar)
BWolfwalkers (Apple TV Plus/GKIDS)
بــــهـــتـــریـــن فـــیــلــمــبــرداری:
“Judas and the Black Messiah,” Sean Bobbitt
“Mank,” Erik Messerschmidt
“News of the World,” Dariusz Wolski
“Nomadland,” Joshua James Richards
“The Trial of the Chicago 7,” Phedon Papamichael
بــــهـــتـــریـــن فـیــلــم مــستــنــد :
Collective (Magnolia Pictures and Participant)
Crip Camp (Netflix)
The Mole Agent (Gravitas Ventures)
My Octopus Teacher (Netflix)
Time (Amazon Studios)
بــــهـــتـــریـــن فـیــلــم مــستــنــد کــوتـاه :
Colette (Time Travel Unlimited)
A Concerto Is a Conversation (Breakwater Studios)
Do Not Split (Field of Vision)
Hunger Ward (MTV Documentary Films)
A Love Song for Latasha (Netflix)
بــــهـــتـــریـــن طـــراحـــی لـــبــاس:
Emma, Alexandra Byrne
Mank, Trish Summerville
Ma Rainey’s Black Bottom, Ann Roth
“Mulan, Bina Daigeler
Pinocchio, Massimo Cantini Parrini
بــــهــتــریــن تــدویـــن:
The Father,” Yorgos Lamprinos
Nomadland,” Chloé Zhao
Promising Young Woman,” Frédéric Thoraval
Sound of Metal,” Mikkel E.G. Nielsen
The Trial of the Chicago 7,” Alan Baumgarten
بــــهــتــریــن فــیــلــم خارجی:
Another Round -(دانمارک)
Better Days- (هنگ کنگ)
Collective- (رومانی)
The Man Who Sold His Skin- (تونس)
Quo Vadis, Aida-(بوسنی)
بـــــهــــتـــریـــن گـــریـــم:
Emma
Hillbilly Elegy
Ma Rainey’s Black Bottom
Mank
Pinocchio
بـــــهــــتـــریـــن مــوسیــقـــی مــتـــن:
Da 5 Bloods, Terence Blanchard
Mank, Trent Reznor, Atticus Ross
Minari, Emile Mosseri
News of the World, James Newton Howard
Soul,Trent Reznor, Atticus Ross, Jon Batiste
بـــــهــــتـــریـــن تــرانــه :
Fight for You, (“Judas and the Black Messiah”)
Hear My Voice, (“The Trial of the Chicago 7”)
Húsavík, (“Eurovision Song Contest”)
Io Si (Seen), (“The Life Ahead”)
Speak Now,(“One Night in Miami”)
بـــــهــــتـــریـــن طــراحــی صــحــنـــه:
The Father
Ma Rainey’s Black Bottom
Mank
News of the World
Tenet
بـــــهــــتـــریـــن انــیــمــیــشــن کــوتــاه:
Burrow (Disney Plus/Pixar)
Genius Loci (Kazak Productions)
If Anything Happens I Love You (Netflix)
Opera (Beasts and Natives Alike)
Yes-People (CAOZ hf. Hólamói)
بـــــهــــتـــریـــن فــیـلــمــنــامـــه اوریــجــیـنـــال:
Judas and the Black Messiah
Minari
Promising Young Woman
Sound of Metal
The Trial of the Chicago 7
بـــــهــــتـــریـــن صـــدا برداری:
Greyhound
Mank
News of the World
Soul
Sound of Metal
بـــــهــــتـــریـــن فــیـلــم کــوتــاه لایواکشن:
Feeling Through
The Letter Room
The Present
Two Distant Strangers
White Eye
بـــــهــــتـــریـــن جــلــوه هــای ویـــژه:
Love and Monsters
The Midnight Sky
Mulan
The One and Only Ivan
Tenet
بـــــهــــتـــریـــن فــیـلــمــنــامـــه اقــتــبــاســی:
Borat Subsequent Moviefilm
The Father
Nomadland
One Night in Miami
The White Tiger
»» نظر شما درباره مراسم و فهرست برندگان این دوره اسکار چیست؟
منبع : Variety (https://variety.com/2021/film/news/2021-oscar-winners-list-1234955947///)
[/td]
نود و سومین دوره مراسم اسکار که به علت همه گیری کرونا با تاخیر چندماهه نسبت به سال های گذشته مواجه شده بود بیست و پنجم آوریل 2021 (بامداد دوشنبه ششم اردیبهشت 1400 ) برگزار شد.فهرست نامزدها و برندگان نهایی این دوره به شرح زیر می باشد:
بــهـــتـــریـــن فــیــلــم:
The Father (Sony Pictures Classics)
Judas and the Black Messiah (Warner Bros.)
Mank (Netflix)
Minari (A24)
Nomadland (Searchlight Pictures)
Promising Young Woman (Focus Features)
Sound of Metal (Amazon Studios)
The Trial of the Chicago 7 (Netflix)
بـــهــتـــریـــن کـــارگـــردان:
Thomas Vinterberg (“Another Round”)
David Fincher (“Mank”)
Lee Isaac Chung (“Minari”)
Chloé Zhao (“Nomadland”)
Emerald Fennell (“Promising Young Woman”)
بــــهـــتــریــن بــازیــگـر نــقــش اول مــرد:
Riz Ahmed (“Sound of Metal”)
Chadwick Boseman (“Ma Rainey’s Black Bottom”)
Anthony Hopkins (“The Father”)
Gary Oldman (“Mank”)
Steven Yeun (“Minari”)
بــــهـــتــریــن بــازیــگـر نــقــش اول زن:
Viola Davis (“Ma Rainey’s Black Bottom”)
Andra Day (“The United States v. Billie Holiday”)
Vanessa Kirby (“Pieces of a Woman”)
Frances McDormand (“Nomadland”)
Carey Mulligan (“Promising Young Woman”)
بــــهـــتــریــن بــازیــگـر نــقــش مـکـمــل مــرد:
Sacha Baron Cohen (“The Trial of the Chicago 7”)
Daniel Kaluuya (“Judas and the Black Messiah”)
Leslie Odom Jr. (“One Night in Miami”)
Paul Raci (“Sound of Metal”)
Lakeith Stanfield (“Judas and the Black Messiah”)
بــــهـــتــریــن بــازیــگـر نــقــش مـکـمــل زن:
Maria Bakalova (‘Borat Subsequent Moviefilm”)
Glenn Close (“Hillbilly Elegy”)
Olivia Colman (“The Father”)
Amanda Seyfried (“Mank”)
Youn Yuh-jung (“Minari”)
بــــهـــتـــریـــن انــیــمـــیــشــن :
Onward (Pixar)
Over the Moon (Netflix)
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon” (Netflix)
Soul (Pixar)
BWolfwalkers (Apple TV Plus/GKIDS)
بــــهـــتـــریـــن فـــیــلــمــبــرداری:
“Judas and the Black Messiah,” Sean Bobbitt
“Mank,” Erik Messerschmidt
“News of the World,” Dariusz Wolski
“Nomadland,” Joshua James Richards
“The Trial of the Chicago 7,” Phedon Papamichael
بــــهـــتـــریـــن فـیــلــم مــستــنــد :
Collective (Magnolia Pictures and Participant)
Crip Camp (Netflix)
The Mole Agent (Gravitas Ventures)
My Octopus Teacher (Netflix)
Time (Amazon Studios)
بــــهـــتـــریـــن فـیــلــم مــستــنــد کــوتـاه :
Colette (Time Travel Unlimited)
A Concerto Is a Conversation (Breakwater Studios)
Do Not Split (Field of Vision)
Hunger Ward (MTV Documentary Films)
A Love Song for Latasha (Netflix)
بــــهـــتـــریـــن طـــراحـــی لـــبــاس:
Emma, Alexandra Byrne
Mank, Trish Summerville
Ma Rainey’s Black Bottom, Ann Roth
“Mulan, Bina Daigeler
Pinocchio, Massimo Cantini Parrini
بــــهــتــریــن تــدویـــن:
The Father,” Yorgos Lamprinos
Nomadland,” Chloé Zhao
Promising Young Woman,” Frédéric Thoraval
Sound of Metal,” Mikkel E.G. Nielsen
The Trial of the Chicago 7,” Alan Baumgarten
بــــهــتــریــن فــیــلــم خارجی:
Another Round -(دانمارک)
Better Days- (هنگ کنگ)
Collective- (رومانی)
The Man Who Sold His Skin- (تونس)
Quo Vadis, Aida-(بوسنی)
بـــــهــــتـــریـــن گـــریـــم:
Emma
Hillbilly Elegy
Ma Rainey’s Black Bottom
Mank
Pinocchio
بـــــهــــتـــریـــن مــوسیــقـــی مــتـــن:
Da 5 Bloods, Terence Blanchard
Mank, Trent Reznor, Atticus Ross
Minari, Emile Mosseri
News of the World, James Newton Howard
Soul,Trent Reznor, Atticus Ross, Jon Batiste
بـــــهــــتـــریـــن تــرانــه :
Fight for You, (“Judas and the Black Messiah”)
Hear My Voice, (“The Trial of the Chicago 7”)
Húsavík, (“Eurovision Song Contest”)
Io Si (Seen), (“The Life Ahead”)
Speak Now,(“One Night in Miami”)
بـــــهــــتـــریـــن طــراحــی صــحــنـــه:
The Father
Ma Rainey’s Black Bottom
Mank
News of the World
Tenet
بـــــهــــتـــریـــن انــیــمــیــشــن کــوتــاه:
Burrow (Disney Plus/Pixar)
Genius Loci (Kazak Productions)
If Anything Happens I Love You (Netflix)
Opera (Beasts and Natives Alike)
Yes-People (CAOZ hf. Hólamói)
بـــــهــــتـــریـــن فــیـلــمــنــامـــه اوریــجــیـنـــال:
Judas and the Black Messiah
Minari
Promising Young Woman
Sound of Metal
The Trial of the Chicago 7
بـــــهــــتـــریـــن صـــدا برداری:
Greyhound
Mank
News of the World
Soul
Sound of Metal
بـــــهــــتـــریـــن فــیـلــم کــوتــاه لایواکشن:
Feeling Through
The Letter Room
The Present
Two Distant Strangers
White Eye
بـــــهــــتـــریـــن جــلــوه هــای ویـــژه:
Love and Monsters
The Midnight Sky
Mulan
The One and Only Ivan
Tenet
بـــــهــــتـــریـــن فــیـلــمــنــامـــه اقــتــبــاســی:
Borat Subsequent Moviefilm
The Father
Nomadland
One Night in Miami
The White Tiger
»» نظر شما درباره مراسم و فهرست برندگان این دوره اسکار چیست؟
منبع : Variety (https://variety.com/2021/film/news/2021-oscar-winners-list-1234955947///)
[/td]