PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ♥♥ Happy Birthday | تی‌وی‌وُرلد یازده ساله شد ♥♥

yaser63
05-05-2021, 01:05 AM

https://picoup.ir/images/33537797353036011041.jpg (https://picoup.ir/)

تقویم یکبار دیگر پانزدهم اردیبهشت را نشان می دهد.روزی که تی وی ورلد تاسیس شد تا محلی برای گرد هم آمدن علاقه مندان فیلم و سریال باشد.دوستان زیادی از آن زمان به انجمن آمدند و خاطره ای از خود به یادگار گذاشتند.تولد انجمن فرصتی هست که از همه این عزیزان تشکر کنیم.به امید اینکه این محفل سال های سال برای ما باقی بماند و بتونیم باز هم در کنار هم باشیم.رفیق قدیمی تولدت مبارک

No Country
05-05-2021, 01:10 AM
مبارک باشه ....
ایشالله سبز و پایدار

Luca Brasi
05-05-2021, 01:47 AM
تو این بحبوجه پیج ها و کانال های "سوشیال نتورک ـی" که از درو دیوار میریزه
اینکه هنو در یه خونه قدیمی وازه و میشه هر موقع عشق کردی بیای توش بنویسی خودش یه نعمت ـه:Smiley35:

ما به وبولتین و محیط تایپ این شکلی(!) عادت داریم که شونصد خط بنویسیم لا به لاش کلی نقل قول کنیم و سپاس بزنیم زیر پُست ها و خلاصه...:Smiley35:
به نسل ما "کامنت زیر پست" و نمیدونم این قرتی بازیا نمیسازه:Smiley69:

هنوزم بخواک در مورد فیلمی نظر بدم از ته دل میدونم که باید بیام تی وی ورلد پست آخرین فیلمی که دیده اید و قشنگ یه دل سیر بنویسم
هنوزم که هنوز دلم انیمه بخواد تایپیک انتخاب انیمه تی وی ورلد و نظرات سامورایی ها و سلاطین انیمه ببین مهمه
سریال جدید چی اوومده؟ تایپیک های یاسر

خلاصه که امیدوارم در این خونه قدیمی همیشه واز باشه:Smiley17:

sh2012
05-05-2021, 01:52 AM
تولدت مبارک رفیق قدیمی ....

فک کنم الان 9 سالی هست که عضو هستم و هر روز تو 9 سال چک کردن تی وی ورلد برام یه عادت روزانه هست ....
ایشالا تولد 50 سالگیشم ببینیم ...:Smiley30::Smiley17::Smiley30:

Daisy
05-05-2021, 02:27 AM
تولدت مبارک باشه، هزار ساله بشی:Smiley41::Smiley30:
:Smiley13:

kingnessi
05-05-2021, 03:27 AM
تبریک به همه، از دوستان قدیمی تا دوستان جدید.
:Smiley34:

ماییم که از باده بی‌ جام خوشیم
هر صبح منوریم و هر شام خوشیم
گویند سرانجام ندارید شما
ماییم که بی‌ هیچ سرانجام خوشیم
:Smiley69:

HMNN
05-05-2021, 03:38 AM
تولد تی وی ورلد مبارک.
خیلی خوشحالم که با اینجا و همه دوستان عزیز آشنا شدم.
متاسفم که شرایط زندگی طوری پیش رفت که از محیط انجمن و بعد حتی فیلم و سریال دور بشم.
با وجود گذر سال های زیاد هنوز هم انجمن ارزش زیادی داره و فایده به کاربرانش می رسونه. از همه دوستانی که به پویایی و مانایی انجمن کمک می کنند شامل کاربران، مدیریت و پشتیبانی فنی سپاس گزارم. روشن بودن چراغ انجمن بعد از 11 سال بسیار قابل افتخاره.
جا داره یادی هم کنیم از دوستانمون که به رشد انجمن کمک کردند و جاشون خیلی خالیه.
با آرزوی بهترین ها برای انجمن و همه عزیزان:Smiley17:

الان که فکرشو می کنم حتی اسپویل شدن هم اونقدرا بد نبود و ارزششو داشت :))

blackshow
05-05-2021, 08:57 AM
منم تولد انجمن رو به همه دوستان تبریک میگم، روزی نیست که به انجمن سر نزنم. اصلا وارد انجمن که میشم عین یک قرص آرامبخش همه ی اضافات فکری رو میشوره میبره. پاینده باد تی وی ورلد.

Alex Vause
05-05-2021, 08:56 PM
مرورگر رو که باز میکنم ناخودآگاه اولین یا دومین Tabی که باز میکنم Tvworld بوده تو 7-8 سال گذشته!
Tvworld یه نقطه مرجع و معبد برای طرفداران دنیای فیلم و سریال و موسیقیِ بدون شک

قطعا کسایی در پشت صحنه هستند که خیلی زحمت میکشند. دستشون درد نکنه و خسته نباشند :Smiley41:

MrP
05-05-2021, 11:12 PM
من هم به عنوان عضو کوچکی از خانواده tvworld تبریک میگم و امیدوارم سالیان سال همین موقع‌ها بازم بیاییم و تبریک بگیم. سال‌های خوبی رو کنار دوستان گذروندیم و مطمئنم که این هنوز آغاز راهه، تا زمانی که سینما و تلویزیون هست tvworld هم خواهد بود

tara22
05-06-2021, 02:02 AM
جشنی نباشد زیباتر از این . :Smiley30::Smiley30::Smiley30:

saeedporreza9
05-06-2021, 11:23 AM
تولدت مبارک تیوی ورلد عزیز :Smiley17:
سایه ات همیشه رو سرمون باشه
:Smiley125:

del@
05-06-2021, 02:15 PM
تولدت مبارک
تشکر و خداقوت از تمام دوستان پشت صحنه

Successful Man
05-06-2021, 03:43 PM
این فروم تنها بازمانده ای از دوره طلاییِ یه نسل حرفه ای هستش که ایران به خودش دیده بود . بهترین مترجم ها بهترین گرافیک کارها بهترین تحریریه ها از اینجا نهالشون کاشته شد

و الان تو سایت های زومجی - بازی سنتر - فیلیمو و نماوا دارن تولید محتوا میکنن یا جای های مشابه مشغول به کار هستن . ..

tvWorld روزت مبارک و بمونی برامون همیشه . ..

amo_omid
05-06-2021, 06:56 PM
منم تولد انجمن رو به همه دوستان تبریک میگم تنهاترین فرومی که هنوز برام باقی مونده

ali_74
05-06-2021, 07:45 PM
تولدت مبارک تی وی ورلد جان یار همیشگی:Smiley17:

Longmire
05-06-2021, 11:55 PM
تولد TV World رو به همه دوستان و زحمت کشان انجمن تبریک میگم :Smiley17:

afshin2014
05-07-2021, 01:14 AM
تبریک میگم به تمامی اعضا و افرادی که بنبان گذار این انجمن دوست داشتنی بودند . از همه کسانی که سعی در زنده نگه داشتن انجمن دارند و هر روز وقت میزارن برای انجمن تا تایپیک های عالی ایجاد کنند واقعا ممنونم . ایشالا 120 سال بشه انجمن مون :Smiley17::Smiley35::Smiley41:

Ahmad_n
05-07-2021, 03:30 AM
تولدت مبارک تی وی ورلد.
و یه خسته نباشید هم خدمت همه اعضا انجمن که لذت دیدن سریال‌ها رو دو چندان برابر می‌کنن. :Smiley17:

saeed988
05-07-2021, 04:18 AM
تبریک به همگی
واقعا هیچی تی وی ورلد نمیشه،مرسی که سایتو بالا نگه میدارین :Smiley17:

ShInOdA
05-07-2021, 10:13 PM
https://picoup.ir/images/92739071426512533956.jpg

خیلی مبارکه؛ تشکر ویژه از همه رفقایی که با فعالیت‌شون باعث سرپا موندن این خونه شدن. علی الخصوص یاسر عزیز.
* امیدوارم همین‌طور از گزند شبکه‌های اجتماعی و فضای تاکسیکش دور بمونه.

behzad_daniel
05-07-2021, 10:50 PM
تبریک میگم
بدون تردید تنها فروم بازمانده از زمانی هست که سینما دوستان بصورت حرفه ای و بدون چشم داشت همگی کنار هم تو انجمنهای مختلف درباره سینما بحث و جدل میکردن...اسم تی وی ورد برای من مثه یه نوستالوژی هست..هرچند زمانی فرومی رقیب محسوب میشد
اما حالا دیگه تنها پرچمداره گذشته ست..
امیدوارم همیشه برقرار باشه...درود به عزیزانی که سر پا نگه ش داشتن..:Smiley17:

ŞłŁΞИҬ
05-08-2021, 12:09 AM
تبریک به همه کاربران
11 سال نگهداری از یک فروم کاری هست که معدود وب مسترانی در جامعه ایران از پسش بر میان.
تبریک به هم بنیان گزاران انجمن

S@eeD-Mj
05-11-2021, 12:02 AM
سلام تی وی ورلد عزیز ، رفیق قدیمی / تولدت مبارک
رفیق عزیزم ، سایه ات همیشه بالا سر تمام عزیزانت باشه
در هیاهوی تمامی شبکه های آپارتمانی کوچک / تو مانند یک خانه بزرگ زیبای قدیمی موندی .
آرزو دارم همیشه و هر سال همین حوالی ، مثل سالیان قبل ... دور هم واست جشن بگیریم .

یک خسته نباشید جانانه به تمامی عوامل قدیمی و جدید ... دست مریزاد :Smiley30:

یاسر عزیز خدا همیشه پشت و پناهت ... دعاهای خیر تمامی کاربران همراه زندگیت :Smiley41:

wlh
05-11-2021, 01:00 AM
اولا که، همین که همتون گفتید

دوما یه خورده واقعبینی رو هم چاشنی کار کنم، راستش همین که انجمن سرپاست مدیون مدیریت عزیزانه ولی این شرط لازمه و حتما بدونید که کافی نیست...
از آخرین پروژه ترجمه انجمن خیلی وقته که میگذره، بخش دانلود رو هم که نمیشه کاریش کرد، موسیقی هم که داخلیه و اهل فن میخواد، به نظرم توی بخش خبر و تحریریه هم حریف تلگرام و اینستا نمیشیم، می‌مونه نقد فیلم و سریال که اونم تخصصیه و جنبه عمومیش رو هم عزیزان دیگه هستند و دارند مستمر انجام می دن اما یه بخش مهجور همین بحث اپیزودیکه که می تونه مرجع خوبی برای مراجعه کنندگان به انجمن باشه هم زیاد تخصصی نیست و صرفا نظر کاربرا راجع به محتواست هم اینکه سریال روز باشه دنبال کننده زیاد داره مثلا بخش انیمه واقعا خوبن کسایی که مشارکت می‌کنند ولی بخش سریال قشنگ قحطیه فیلم هم که تاپیک آخرین فیلمی که دیدمه و خودتون میزان مشارکت رو می‌بینید ...

خلاصه بگم یه تبریک ساده سالی یه بار و تشکر از یاسر خیلی خوبه امیدوارم همینم ازمون دریغ نکنید ولی یه مشارکت حداقلی توی بخش های دیگه میتونه بهترم باشه...
دیگه اذیتتون نکنم اینم اینجا گفتم چون بازدید خورش بالاست :)
حالا دوباره داستانم میشه ولی بخونید و رد شید خواهشا

VoiCe
05-15-2021, 12:28 AM
قدیما یه تی وی شو بود نمیدونم چی شد مرد من ازونجا نقل مکان کردم اینجا این همون تیمو داره یا یکیش کردن یا کلا جدان!!؟؟
با اینک اون موقعا فقط ی سر به این سایتا ک فقط تالار گفتمان بودن میزدم، ی چیزایی راجب لاست میخوندم بعد خدافظ ،فقط مونده بود از درختای سریال لاستم تئوری در بیارن :))) اااا حاجی سال 88 89 اون موقعا این تالار گفتمانا چقدر شلوغ بود چقدر دعوا بحث بود... :)) کافی بود یکی بگه مثلا لاست بده فرار از زندان خوبه دعوا میشد :)))) دوستان رو سریالاشون غیرت داشتن ی دسته فرار زندان بودن یه دسته لاست :))) حالا از دعوا تو تالار گفتمانا موزیک نگم براتون ک کلا فحشو فحش کاری بود :))))

War Daddy
02-15-2022, 02:03 AM
داشتم بوکمارک های مرورگر فایرفاکس رو نگاه می انداختم (تقریبا سه چهارسالی میشه که از کروم استفاده می کنم). دیدم یه سری چیزها که برام قبلا مهم و دغدغه بود و علامت گذاری کرده بودم تا بخوانم؛ الان کوچک ترین اهمیتی ندارن. چشمم خورد به تی وی ورلد.گفتم یه نگاه بندازم تا ببینم چه طوریه، خیلی وقت بود لاگین نکرده بودم. نمیدونید که چقدر خوشحال شدم با دیدن پست ها. من اینجا کاربر غریبه ایم و "خودی" نیستم. شاید برداشت اشتباهی داشته باشم اما تو نگاه اول فروم رو در وضعیت مناسبی می بینم.
من یکی دو جای دیگه مشابه اینجا بودم و به چشم دیدم که چجوری فروم ها آب میشن و به مرور از بین میرن. با وجود مشکلاتی که امون همه ما رو بریده، همینکه اینجا سرپاست و یه سری تلاش می کنند تا چراغش رو روشن نگه دارن برای من بسیار خوشحال کننده و قابل احترامه.
افت فروم ها به نظرم یه چیز طبیعیه. تلگرام، اینستا و امثالهم در دسترس تر هستن و خیلی ها به خودشون زحمت حضور تو فروم رو نمیدن؛ از طرف دیگه ما تو این کشور ناچاریم دغدغه های مهم تری از فیلم و سریال داشته باشیم. برای خیلی ها الان مهاجرت مهمه، سربازی هست، نداشتن کار و پول و ... اونقدرها آرامش روانی و شاید حتی وقت کافی نداریم که بخوایم ببینیم، بخونیم، بشنویم و از همه مهم تر در مورد اینها بنویسیم. با اینحال همچنان فکر می کنم فرومها بهترین بستر برای صحبت و دیالوگن. اینستا و تلگرام پایداری و کیفیت لازم رو برای بحث کردن ندارن، برخلاف اینجا.
فکر می کنم که میشه بعضی ها رو با فروم ها دوباره آشتی داد، یا اینکه قشر جوون تر رو با اینجاها آشنا کرد. خیلی ها نمیدونن اصلا چنین فضاهایی وجود داره و شاید اگر فروم رو خوب پرزنت کنیم و اطلاع رسانی درستی انجام بشه یه سری ممبر تازه نفس اضافه بشن.
ببخشید اگر طولانی شد، می خواستم اینا رو یه جایی بنویسم و از یه طرف دیگه نمیخواستم اسپم کنم.