PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل یازدهم,اپیزود اول

yaser63
08-15-2021, 04:25 PM
https://picoup.ir/images/13589174377916067942.jpg (https://picoup.ir/)

Season 11, Episode 01, Acheron: Part I

.:IMDB:. (https://www.imdb.com/title/tt11156952/?ref_=tt_mv_close)

خلاصه داستان اين قسمت : پس از بازگشت به "آلکساندریا" اعضای گروه در می یابند که غذایی که به همراه خود آورده اند کافی نمی باشد.در این شرایط "مگی" طرح بسیار خطرناکی را برای تهیه مواد خوراکی پیشنهاد می دهد.+ (https://www.insider.com/the-walking-dead-final-season-episode-titles//)

afshin2014
08-16-2021, 02:12 AM
به نظرم قسمت خوبی بود . دو تا موضوع رو همزمان جلو بردن و به نظرم جذابیتش حفظ شد تا انتهای سریال و اون اتفاق جالب ! منتظر قسمت بعدشم چون به نظر خط داستانی خوبی رو دارن پیش میبرن و این نیگن واقعا عالیه و من بعد از مدت ها بود که نمیزدم جلو و نشستم دقیقه به دقیقه اش رو دیدم

wlh
08-17-2021, 05:17 PM
چقدر ما پوستمون کلفته که هنوز این سریال رو میبینیم

باورتون میشه ۱۱۳ نفر (تا زمان نگارش پست) از کاربران imdb بیشتر رای ندادند به این اپیزود:Smiley36:

من که چیزی دستگیرم نشد ولی یه درصد فکر کن اون اتفاق آخرش واقعا به حقیقت بپیونده

من خودم بیشتر می بینمش تا تموم شه شما رو نمیدونم

لامصب این فصلش 24 قسمت هست یعنی خیلی خیلی باید ببینم تا تموم شه

در کل منتظرم ببینم چجوری تمومش می کنند هر چند شاید ربطش بدن به اون فیلمی که میخوان بسازن یا شایدم به اسپین آف ها شایدم کلا یه پایان باز بذارن براش که راحت شیم:Smiley19:

ولی جدی به نظرتون چجوری تموم شه؟!!!! شاید یه تاپیک براش زدم

Sherlockian
08-18-2021, 01:00 AM
چقدر ما پوستمون کلفته که هنوز این سریال رو میبینیم

باورتون میشه ۱۱۳ (تا زمان نگارش پست) نفر از کاربران imdb بیشتر رای ندادند به این اپیزود:Smiley36:

من که چیزی دستگیرم نشد ولی یه درصد فکر کن اون اتفاق آخرش واقعا به حقیقت بپیونده

لامصب این فصلش 24 قسمت هست یعنی خیلی خیلی باید ببینم تا تموم شه

در کل منتظرم ببینم چجوری تمومش می کنند هر چند شاید ربطش بدن به اون فیلمی که میخوان بسازن یا شایدم به اسپین آف ها شایدم کلا یه پایان باز بذارن براش که راحت شیم:Smiley19:

ولی جدی به نظرتون چجوری تموم شه؟!!!! شاید یه تاپیک براش زدم

احتمالا پایانی مشابه کمیک داره و میخوان باهاش شاخ و برگای اضافی داستان ( الکساندریا و شخصیتای فرعی و خلاصه همه‌چیز غیر از دریل و کارول) رو قطع کنن و بعدا با سریال اختصاصی دریل و کارول و فیلمای ریک داستانو ادامه بدن و احتمالا با فیلم سوم ریک هم داستانو رسما تموم کنن . اینکه کی فیلم سوم بیاد یا سریال دریل و کارول تا چه زمانی ادامه داشته باشه هم بعید میدونم حتی خود بچه های amc ازش خبر داشته باشن . درکل بنظرم حداقل تا 2027 باید همچنان دنبالش کنیم :Smiley36:

kingnessi
08-19-2021, 01:30 PM

پَ نه فکر کردی ما به خاطر کیفیت مثال زدنی و هیجان فوق العاده ش میبینیمش.
من یکی که آخرشم اصلا برام مهم نیست، به خاطر مگی و رُزیتا میبینمش فقط :)

خیلی جالبه دو سه فصله دارن با توبه نیگن هی آب میبندن به سریال، حالا که دیدن کفگیرشون خورده ته دیگ و بدمن درست و حسابی ندارن، نیگن یه شبه توبه رو شکست و دوباره شد آدم بده (حالا همون اولشم کاراکتر بدردنخور و مزخرفی بود).

saeedporreza9
08-20-2021, 10:54 PM
شروع خوبی داشت و یک تغییر خوبی که نسبت به فصل قبلی ایجاد کردن پیش بردن دو داستان همزمان در یک قسمته.یکی از دلایل خسته کننده بودن فصل قبلی این بود که هر قسمت رو یه گروه تمرکز میکردن و خیلی کسل کننده میشد ولی با این شروع مارو به تغییرات مثبت امیدوار کردن.

8/10

matiyo
08-27-2021, 04:26 PM
دقیقا یادم نمیاد از کدوم فصلش شروع شد ولی به نظرم یکی از نکاتی که در کل باعث افت شدید کیفیت سریال شد ، خیلی قرون وسطیی ، سطحی و ساده شدن روابط ، تصمیمات و عکس العمل های کاراکترها بود. انگار هرچقدر از مدرنیته و تمدن دور میشن رفتارها و تصمیماتشون هم مثل انسانهای اولیه میشه!
یادش بخیر فصل اول و دومش چقدر عالی بود
چه هیجانی داشت
هنوز هم که هنوزه نمیتونم لحظه منقلب کننده ای رو که توش دختر کوچولوی کرول از توی انبار مزرعه هرشئیل بیرون اومد رو فراموش کنم ، خیلی لحظه تاثیرگذاری بود.
اما الان تبدیل به سریالی شده که اگر فقط زامبی ها و داستان آخر الزمانیش رو ازش حذف کنیم حتی دیگه بهانه ای یا دلیلی برای ادامه اش باقی نمیمونه.
سریال دیگه نه کشش داره و نه کیفیت و هر قسمتش با فروارد کردن به راحتی زیر نیم ساعت تموم میشه اما رو مخ ترین قسمت یا بخش این سریال و همچنین FTWD زمانیه که آخر هر قسمت نویسنده ها میان و در مورد ش صحبت میکنن و بیننده ها رو از علت و چون و چرای تصمیمات کارکترها باخبر میکنن:Smiley106:انگار که دارن فیلم های دیوید لینچ رو تفسیر میکنن:Smiley2: