توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برندگان هفتمین دوره مراسم کرانچی رول | Crunchyroll Anime Awards
برندگان هفتمین دوره مراسم کرانچی رول
https://picoup.ir/images/32067613518554551300.jpg
بهترین انیمه سال
بهترین انیمه اورجینال
بهترین طراحی شخصیت
بهترین انیمیشین
بهترین انیمه جدید
بهترین انیمه دنباله دار
بهترین اُپنینگ
بهترین اِندینگ
بهترین موسیقی
بهترین انیمه سینمایی
بهترین آهنگ
بهترین کارگردان
بهترین شخصیت اصلی
بهترین شخصیت مکمل
بهترین شخصیتی که فقط باید مواظبش بود
بهترین انیمه اکشن
بهترین انیمه کمدی
بهترین انیمه درام
بهترین انیمه فانتزی
بهترین انیمه عاشقانه
بهترین صداپیشه ( ژاپنی)
بهترین صداپیشه ( انگلیسی)
جای کدوم انیمه ها خالی بود؟
نظر شما درباره برنده ها چیه؟
آیا شایستگی برنده شدن رو داشتن؟
بهترین انیمه سال
برنده: Cyberpunk: Edgerunners
https://picoup.ir/images/78712765999888935418.jpg
نامزدها:
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc
Attack on Titan Final Season Part 2
Lycoris Recoil
Ranking of Kings (Cour 2)
SPY x FAMILY
بهترین انیمه اورجینال
برنده: Lycoris Recoil
https://picoup.ir/images/45312663978122590836.jpg
نامزدها:
BIRDIE WING -Golf Girls’ Story
Healer Girl
The Orbital Children
Vampire in the Garden
YUREI DECO
بهترین طراحی شخصیت
برنده: Akira Matsushima, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc
https://picoup.ir/images/78648528911440254998.jpg
نامزدها:
Atsuko Nozaki, Ranking of Kings (Cour 2)
Kazuaki Shimada, SPY x FAMILY
Kazumasa Ishida, My Dress-Up Darling
Masanori Shino, JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean
Yo Yoshinari, Cyberpunk: Edgerunners
بهترین انیمیشن
برنده: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc
https://picoup.ir/images/07172084293294757882.jpg
نامزدها:
Akebi’s Sailor Uniform
Attack on Titan Final Season Part 2
Cyberpunk: Edgerunners
Ranking of Kings (Cour 2)
SPY x FAMILY
بهترین انیمه جدید
برنده: SPY x FAMILY
https://picoup.ir/images/56200905665735849136.jpg
نامزدها:
Call of the Night
Cyberpunk: Edgerunners
Lycoris Recoil
My Dress-Up Darling
Ya Boy Kongming
بهترین انیمه دنباله دار
برنده: One Piece
https://picoup.ir/images/15915300142101211302.jpg
نامزدها:
Attack on Titan Final Season Part 2
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc
JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean
Kaguya-sama: Love is War -Ultra Romantic
Made in Abyss: The Golden City of the Scorching Sun
بهترین اُپنینگ
برنده: The Rumbling by SiM, Storyboard and Direction from Takashi Kojima, Attack on Titan Final Season Part 2
https://picoup.ir/images/91402884216017871195.jpg
بهترین اِندینگ
برنده: Comedy by Gen Hoshino, Storyboard and Direction from Atsushi Nishigori, SPY x FAMILY
https://picoup.ir/images/32577390933123740485.jpg
بهترین موسیقی
برنده: Kohta Yamamoto and Hiroyuki Sawano, Attack on Titan Final Season Part 2
https://picoup.ir/images/55722904438637656972.jpg
بهترین آهنگ
برنده: "The Rumbling" by SiM, Attack on Titan Final Season Part 2
https://picoup.ir/images/70585207071853821639.jpg
بهترین انیمه سینمایی
برنده: JUJUTSU KAISEN 0
https://picoup.ir/images/77022181667864318131.jpg
نامزدها:
Belle
Dragon Ball Super: SUPER HERO
INU-OH
One Piece Film Red
The Deer King
بهترین کارگردان
برنده: Haruo Sotozaki, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc
https://picoup.ir/images/70166721558907878289.jpg
نامزدها:
Hiroyuki Imaishi, Cyberpunk: Edgerunners
Kazuhiro Furuhashi, SPY x FAMILY
Shingo Adachi, Lycoris Recoil
Yosuke Hatta, Ranking of Kings (Cour 2)
Yuichiro Hayashi, Attack on Titan Final Season Part 2
بهترین شخصیت اصلی
برنده: Eren Jaeger, Attack on Titan Final Season Part 2
https://picoup.ir/images/89159788397210204748.jpg
نامزدها:
Bojji, Ranking of Kings (Cour 2)
Chisato Nishikigi, Lycoris Recoil
David Martinez, Cyberpunk: Edgerunners
Loid Forger, SPY x FAMILY
Marin Kitagawa, My Dress-Up Darling
بهترین شخصیت مکمل
برنده: Anya Forger, SPY x FAMILY
https://picoup.ir/images/48841499870734664749.jpg
نامزدها:
Ai Hayasaka, Kaguya-sama: Love is War -Ultra Romantic-
Kage, Ranking of Kings (Cour 2)
Rebecca, Cyberpunk: Edgerunners
Tengen Uzui, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc
Yor Forger, SPY x FAMILY
بهترین شخصیتی که فقط باید مواظبش بود
برنده: Anya Forger, SPY x FAMILY
https://picoup.ir/images/23759880537535560540.jpg
نامزدها:
Bojji, Ranking of Kings (Cour 2)
Kage, Ranking of Kings (Cour 2)
Kotaro Sato, Kotaro Lives Alone
Marin Kitagawa, My Dress-Up Darling
Shoko Komi, Komi Can’t Communicate (2nd series)
بهترین انیمه اکشن
برنده: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc
https://picoup.ir/images/28952073384584624453.jpg
نامزدها:
Attack on Titan Final Season Part 2
Cyberpunk: Edgerunners
JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean
Lycoris Recoil
SPY x FAMILY
بهترین انیمه کمدی
برنده: SPY x FAMILY
https://picoup.ir/images/13278039514960010236.jpg
نامزدها:
Kaguya-sama: Love is War -Ultra Romantic
Kotaro Lives Alone
My Dress-Up Darling
UNCLE from ANOTHER WORLD
Ya Boy Kongming
بهترین انیمه درام
برنده: Attack on Titan Final Season Part 2
https://picoup.ir/images/32451974701029998000.jpg
نامزدها:
86 EIGHTY-SIX Part 2
Cyberpunk: Edgerunners
Dance Dance Danseur
Kotaro Lives Alone
Made in Abyss: The Golden City of the Scorching Sun
بهترین انیمه فانتزی
برنده: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc
https://picoup.ir/images/06069217705228314311.jpg
نامزدها:
Made in Abyss: The Golden City of the Scorching Sun
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1, 2nd Cour
OVERLORD IV
Ranking of Kings (Cour 2)
The Case Study of Vanitas (Cour 2)
بهترین انیمه عاشقانه
برنده: Kaguya-sama: Love is War -Ultra Romantic
https://picoup.ir/images/20617325656352234415.jpg
نامزدها:
Call of the Night
Komi Can’t Communicate (2nd series)
Love After World Domination
My Dress-Up Darling
Shikimori’s Not Just a Cutie
بهترین صداپیشه ( ژاپنی)
برنده: Yuki Kaji, Eren Jaeger in Attack on Titan Final Season Part 2
https://picoup.ir/images/04442229422261431762.jpg
نامزدها:
Atsumi Tanezaki, Anya Forger in SPY x FAMILY
Chika Anzai, Chisato Nishikigi in Lycoris Recoil
Fairouz Ai, Jolyne Cujoh in JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean
Misaki Kuno, Faputa and Irumyuui in Made in Abyss: The Golden City of the Scorching Sun
Sun Natsuki Hanae, Tanjiro Kamado in Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc
بهترین صداپیشه ( انگلیسی)
برنده: Zach Aguilar, David Martinez in Cyberpunk: Edgerunners
https://picoup.ir/images/82499255836241594492.jpg
نامزدها:
Amanda Lee (AmaLee), Marin Kitagawa in My Dress-Up Darling
Cherami Leigh, Kotaro Sato in Kotaro Lives Alone
Natalie Van Sistine, Yor Forger in SPY x FAMILY
SungWon Cho (AKA ProZD), Kage in Ranking of Kings (Cour 2)
Zeno Robinson, Gamma 2 in Dragon Ball Super: SUPER HERO
Powered by vBulletin™ Version 4.2.1 Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.