PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ♥ Happy Birthday : تی‌وی‌وُرلد سیزده ساله شد ♥

yaser63
05-05-2023, 01:15 AM

https://picoup.ir/images/02002139957511724211.jpg (https://picoup.ir/)

تقویم یکبار دیگر پانزدهم اردیبهشت را نشان می دهد.روزی که تی وی ورلد تاسیس شد تا محلی برای گرد هم آمدن علاقه مندان فیلم و سریال باشد.دوستان زیادی از آن زمان به انجمن آمدند و خاطره ای از خود به یادگار گذاشتند.تولد انجمن فرصتی هست که از همه این عزیزان تشکر کنیم.به امید اینکه این محفل سال های سال برای ما باقی بماند و بتونیم باز هم در کنار هم باشیم.رفیق قدیمی تولدت مبارک

wlh
05-05-2023, 02:01 AM
ابتدا که مبارکتونه :Smiley30:
بعدش هم که یاسر جان واقعا زحمت میکشه:Smiley41::Smiley41: دوست دارم اون عکسی که ازش دارم رو بذارم ولی خب میزنه اکانت رو به فنا میده در نیم ثانیه الان کت تنشه کاری از ما طرفداران جریان آزاد اطلاعات هم برنمیاد :Smiley14:

نورا و جزی و عمو هادی و ریل نیگا و آرکی دشمن چپولیسم بین‌الملل که خوش برگشتید اونایی هم که رفتید برمیگردید ولی زمان میبره اونایی هم که یاسر بردتتون برید تو خلوت خودتون به کارهای بدتون فکر کنید.

این وسط بگم هومن هنوز دیزلی ترجمه میکنه که خوشا به اون چشمانش که هنوز سو داره/ مارلون نمینویسه و فقط به ماشین تشکر تبدیل شده که یحتمل سرش به کار و بار ساختمونای مردم بند شده

محض اطلاع اعلام کنم دکتر هنوز در شرف رفتنه که اگه بره ویترین افتخارات انجمن با ترانسفر این مهره به فنلاند یا هر کشورثالثی لولش چندین مرتبه میره بالاتر/ الان حدسای خفنی هم میزنه که پر نویسندگان انیمه ها هم ریخته ...

دیگه خبر خاصی نیست برید پایین رو بخونید...

امروز دوهزارونهصدوشصت‌ودومین روزیه که توی انجمنم میشه ۸ سال و ۱ ماه و ۹ روز تقریبا بیشتر اون رو به تباهی گذروندم تا اینکه بالاخره یه تلاش‌هایی انجام دادم. امسال اما با همیشه متفاوت بود تعداد دوستانی که برگشتند زیادتر شد یکی از بهترین موضوعاتی که میخواستم رو راجع بهش نوشتم و کلا به نظرم سال خوبی واسه من توی انجمن بود. اما انجمن چندان سال‌های خوبی رو تجربه نمیکنه هر چند به نظر میرسه خودمونی تر شده و یا بقولی تخصصی تر شده ولی انجمن به یوزرهاشه نه اونایی که خیلی مینویسن یا خیلی کامنت میدن بلکه اونایی که کمتر حرف میزنن ولی هستند و رد سپاس‌هاشون زیر هر پست مشخصه. به نظرم تعداد کاربرای ما نهایت به ۲۰۰ تا برسه که حداقل ۱۰۰ تاشون فعالن و اون صد تای دیگه گذری میان و میرن این جنبه نه چندان خوب ماست ولی چه میشه کرد تا اپ های رنگاوارنگ گوی سبقت رو از انجمن ها ربودند جاهایی مثل اینجا همین که زنده اند خودش خیلیه... اینجا مثل کوره‌راهیه که یه بزرگراه خیلی خفن کنارش زدند کمتر کسی میاد ولی بیاد موندنیه ...

چندتا لینک زیبا بهتون بدم یه گشتی بزنید

تاریخچه انجمن
(https://tvworld.info/showthread.php?t=4735&p=23273&viewfull=1#post23273)مصاحبه نوژن
(http://tvworld.info/TvWorld.3rd.BirthdaySpecial.92.RAr)لطف کنید مجله این لینک (https://tvworld.info/showthread.php?t=43307&p=148881&viewfull=1#post148881) رو هم مثل قبلی بزنید توی آرشیو خود انجمن چون از بین رفته(نامبر زحمت مجله رو کشید (https://tvworld.info/showthread.php?t=50958&p=262502&viewfull=1#post262502))
ما از سه سالگی جشن تولد داریم و دو سال اول کسی واسه انجمن تولد نمیگرفت:Smiley69:

FARID_S
05-05-2023, 06:16 PM
تبریک میگم و امیدوارم بهمین گونه سالیان سال ادامه دهید.

del@
05-05-2023, 09:58 PM
سلام و شب خوش

دارم فکر میکنم چند جمله خوشگل بنویسم ولی کلمه ها نمیان تو ذهنم که تبدیل به جمله بشن!

یه جمع یه یه جامعه نیاز به یک مدیر داره، حتی چندتا -----> یاسر عزیز چهره زیبات رو میبوسم، لب رو کار نداشته باش!
احترامی بینهایت برایت قائلم و نمیخوام این نگاه بهت سنگینی کنه و بقول روانشناسها برات فشار مضاعف باشه.
این احترام برادرانه من، به توست. تویی که از نزدیک ندیدم ولی خرداد میام مشهد بریم شله بخوریم!

اگر بخوام در مورد این جمع حرفی بزنم، جمعی متکثر و متفاوت، کاملا متفاوت که فقط حول یه چیز، اونهم فیلم و سریاله جمع شدند.
باهم سر و کله میزنن! باهم بحث و جدل میکنن! باهم شوخی و نقطه چین بازی میکنن!!
با همه مشکلات اجتماعی، اقتصادی، دقایقی رو تو یه محیط کمی ناشناس میگذرونن!

با هم حتی تا حدودی زندگی میکنن.

زندگی با شماها ندیده های عزیز، بسیار بسیار برای من مغتنم و مسرت بخش بود.

بوس
عادل

Jerry Seinfeld
05-05-2023, 11:03 PM
سلام به همگی.
منم به همه کاربران و پیشکسوتان سایت مخصوصا آقا یاسر تبریک میگم. :Smiley17:

به عنوان عضو کوچیک نه چندان فعال و کم سابقه این انجمن واقعا خوشحالم که هنوز اینجا هست، تقریبا از انجمن و فروم ها در سطح اینترنت چیزی باقی نمونده ولی اینجا هنوز هست و دلگرمیه.
بچه ها هم درسته کمن ولی همه باتجربه و کاربلدن، کارشون درسته.

در مورد خود انجمن هم هنوز حال و هوای دهه 80 و اوایل 90 رو داره. :Smiley35: نمیشه این حال و هوا رو جای دیگه ای تجربه کرد جدا.
انجمن خوبه ولی امیدوارم چرخش بیشتر از اینا بچرخه و پتانسیلش رو هم داره جدا.

زیاد اهل متون طولانی نیستم :دی ولی در نهایت آرزوی موفقیت برای تیم مدیریت، کاربران و در نهایت خود تی ورلد رو دارم.:Smiley17::Smiley34:

raha_91
05-05-2023, 11:45 PM
سلام :Smiley17:
جناب خواجوی کرمانی می فرمایند ؛ دلبرا خورشید تابان ذره‌ ایی از روی تست که اشاره مهم این شعر برای تی وی وردی ها می باشد.:Smiley17:
تبریک و تهنیت برای سیزدهمین سال تولد و فعالیت تی ورد عزیز :Smiley30:

Longmire
05-05-2023, 11:55 PM
سلام بر همه دوستان :Smiley17:
13 سالگی تی وی ورد رو به همگی تبریک میگم و خوشحالم در کنار جمع صمیمی و گرمتون هستم. امیدوارم مثل همیشه استوار بمونه و با قدرت پیش بره :Smiley30:

Alex Vause
05-06-2023, 12:17 AM
منم تبریک میگم، متاسفانه باید قبول کنیم خیلی هامون از نظر سنی به نقطه ای رسیدیم که انرژی و علاقه سابق رو واسه مشارکت تو خیلی بحث های مرتبط با فیلم و سریال نداریم. با وجود افت محسوس کیفیت فیلم و سریال های چند سال اخیر، این انجمن تونسته بخش جدایی ناپذیری از زندگی آنلاین خیلی از ماها باشه. از همین جا از یاسر و همه کاربرایی که هزینه و وقتشون رو واسه انجمن میذارند تشکر میکنم.

hamed224
05-06-2023, 02:55 AM
سال 2011 سریال The Killing باعث اشنایی من با تی ورلد بود تنها جایی که تاپیک مجزا علاوه بر لینک دانلود مستقیم برای این سریال داشت

او موقع NOjAN بنیانگذار تی وی ورلد نسبت به سایت های مربوط به سریال نوآوری داشت که همچنان بر قراره و حتما ادامه خواهد داشت.

تبریک به همه کسایی که برای بهترین و تنها انجمن فیلم و سریال حال حاضر پارسی زبان زحمت کشیدن و میکشن مخصوصا تیم حرفه ایی ترجمه و تحریریه و گرافیک....

86471181
05-06-2023, 11:51 AM
ابتدا که مبارکتونه :Smiley30:
بعدش هم که یاسر جان واقعا زحمت میکشه:Smiley41::Smiley41: دوست دارم اون عکسی که ازش دارم رو بذارم ولی خب میزنه اکانت رو به فنا میده در نیم ثانیه الان کت تنشه کاری از ما طرفداران جریان آزاد اطلاعات هم برنمیاد :Smiley14:

نورا و جزی و عمو هادی و ریل نیگا و آرکی دشمن چپولیسم بین‌الملل که خوش برگشتید اونایی هم که رفتید برمیگردید ولی زمان میبره اونایی هم که یاسر بردتتون برید تو خلوت خودتون به کارهای بدتون فکر کنید.

این وسط بگم هومن هنوز دیزلی ترجمه میکنه که خوشا به اون چشمانش که هنوز سو داره/ مارلون نمینویسه و فقط به ماشین تشکر تبدیل شده که یحتمل سرش به کار و بار ساختمونای مردم بند شده

محض اطلاع اعلام کنم دکتر هنوز در شرف رفتنه که اگه بره ویترین افتخارات انجمن با ترانسفر این مهره به فنلاند یا هر کشورثالثی لولش چندین مرتبه میره بالاتر/ الان حدسای خفنی هم میزنه که پر نویسندگان انیمه ها هم ریخته ...

دیگه خبر خاصی نیست برید پایین رو بخونید...

امروز دوهزارونهصدوشصت‌ودومین روزیه که توی انجمنم میشه ۸ سال و ۱ ماه و ۹ روز تقریبا بیشتر اون رو به تباهی گذروندم تا اینکه بالاخره یه تلاش‌هایی انجام دادم. امسال اما با همیشه متفاوت بود تعداد دوستانی که برگشتند زیادتر شد یکی از بهترین موضوعاتی که میخواستم رو راجع بهش نوشتم و کلا به نظرم سال خوبی واسه من توی انجمن بود. اما انجمن چندان سال‌های خوبی رو تجربه نمیکنه هر چند به نظر میرسه خودمونی تر شده و یا بقولی تخصصی تر شده ولی انجمن به یوزرهاشه نه اونایی که خیلی مینویسن یا خیلی کامنت میدن بلکه اونایی که کمتر حرف میزنن ولی هستند و رد سپاس‌هاشون زیر هر پست مشخصه. به نظرم تعداد کاربرای ما نهایت به ۲۰۰ تا برسه که حداقل ۱۰۰ تاشون فعالن و اون صد تای دیگه گذری میان و میرن این جنبه نه چندان خوب ماست ولی چه میشه کرد تا اپ های رنگاوارنگ گوی سبقت رو از انجمن ها ربودند جاهایی مثل اینجا همین که زنده اند خودش خیلیه... اینجا مثل کوره‌راهیه که یه بزرگراه خیلی خفن کنارش زدند کمتر کسی میاد ولی بیاد موندنیه ...

چندتا لینک زیبا بهتون بدم یه گشتی بزنید

تاریخچه انجمن
(https://tvworld.info/showthread.php?t=4735&p=23273&viewfull=1#post23273)مصاحبه نوژن
(http://tvworld.info/TvWorld.3rd.BirthdaySpecial.92.RAr)لطف کنید مجله این لینک (https://tvworld.info/showthread.php?t=43307&p=148881&viewfull=1#post148881) رو هم مثل قبلی بزنید توی آرشیو خود انجمن چون از بین رفته
ما از سه سالگی جشن تولد داریم و دو سال اول کسی واسه انجمن تولد نمیگرفت:Smiley69:

دانلود ویژه نامه
(https://www.uplooder.net//files/9895e469ef41eb395215d2dfd1f5606c/tvworld3.pdf.html)

و زحمت اصلی رو میکی برای این ویژه نامه کشید

kingnessi
05-06-2023, 12:46 PM
مبارکه.
همینطور سرِپا باشه و سایه ش مستدام.

hadi2006mi
05-06-2023, 11:50 PM
تولدت مبارک انجمن دوست داشتنی یاد والتر و میکی و نامبر و امین و اشکان و بقیه دوستان قدیمی که باعث سرپا موندن این انجمن گشتند بخیر مرسی از یاسر که هنوز داره بار این مسولیت به دوش میکشه زنده باشی یاسر زنده باشی انجمن:Smiley17:

1passenger
05-07-2023, 05:33 AM
چندین سال بود با اومدن شبکه های اجتماعی وب فارسی تقریبا "مرده "حساب میشه ! یکی پس از دیگری وبلاگ ها و وب سایت ها دان میشدن

اما خوشحالم این انجمن هنوز سر پا هستش ! ) من چراغ خاموش وارد انجمن میشم استارت سریالی رو بخواهم بزنم حتما اولویتم نظر کاربران این انجمن هستش

تیم گرافیکی خیلی جذابی هم داره واقعا منظم و زیبا هست تاپیک هایی که ایجاد میشه ( کلی انرژی و وقت بابت هرتاپیک گذاشته میشه )

من خاطرم نیست برای چه سریال و زیرنویسی وارد این انجمن شدم ولی هرچه بود هنوزم هستم :))

دمتون گرم

Zaxmx
05-08-2023, 12:11 AM
متاسفانه اکثر فروم های فارسی زبان دیگه تعطیل شدن و برای من و امثال من که اوایل دهه 80 با اینترنت دایال آپ برای اولین بار با دنیای وب و فروم ها
آشنا شدیم عادت به شبکه های اجتماعی واقعا سخته ... امیدوارم این فروم که تنها فروم فارسی در زمینه سریال و فیلم هست سالیان سال باشه و دوستان اگر چه اکثرا
به دهه های سی و چهل و حتی پنجاه زندگیشون وارد شدن و مشغله زیاد دارن ولی در روز یا هفته یه زمانی را به اینجا اختصاص بدن تا همیشه چراغ این فروم روشن بمونه ...

saeedporreza9
05-09-2023, 10:47 PM
تبریک به هممون ایشالا 120 سالگیش :Smiley17:

86471181
05-10-2023, 09:08 AM
از اون ور با رفتن کسی هم اینجا نمیخوابه، هست و خواهد بود و ادامه خواهد داشت

چند روز پیش ولشه، حاصل یکی از استاک هاش رو که یه بخشیش من بودم رو به اشتراک گذاشت باهام تو چت باکس، رفتم تاپیکی که آدرس داده بود رو خوندم، تاریخ مطلب واسه تقریبا پنج سال پیش هست!

این یه تیکه از حرفام رو خیلی دوست داشتم، برای خودم واضح و روشنه که چه عِرقی به این لعنتی تی وی ورلد دارم و عملا انگار براش یه هویت مستقل قائلم، مثل یه خونه برام میمونه که داخلش یه سری آدم دارن زندگی می کنن، آدم ها میان و میرن ولی اون خونه سر جاش هست، یه جایی که حتی اگه یه روزی به هر دلیلی رفتی ازش، باز هم راه برگشت بهش داری و زمانی که برگردی با آغوش باز پذیرای تو هست و حتی ساکنین اون خونه که ممکنه همه عوض شده باشن هم تو رو میشناسن و پذیرای تو هستن، اونم به واسطه ی اثراتی که تو اون خونه گذاشتی و یا از بقیه ی ساکنین قبلی و یا حتی فعلی اون خونه از تو شنیدن! ( این "تو" که میگم منظورم خودم نیست، شامل همه میشه)

این خونه حداقل برای من جاییه که هر مشکل و اتفاقی که تو دنیای واقعی داشته باشم، با اومدن به اینجا، انگار همه چی رو پشت در این خونه گذاشتم و بهم کلی خوش میگذره و یه دنیا خاطره است برام، از ساکنینش که فقط مجازی باهاشون در ارتباط بودم و یا اونایی که رابطمون به بیرون از انجمن و فضای حقیقی هم کشیده شد و ایشالا همیشه همین جوری بمونه برامون و دم همه ی اونایی که باعث ساخته شدن و پا گرفتن این خونه شدن از همون اول تا الان گرم :Smiley41:

این خونه، هست و خواهد بود و ادامه خواهد داشت :Smiley17:

UntouChable
05-15-2023, 11:46 AM
مبارک باشه :Smiley41:
بهترین انجمن بود و هست :Smiley35: