PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *تبریک سال جدید و نوروز 1403 به همراهان تی.وی ورلدی*

yaser63
03-19-2024, 07:15 PM

https://picoup.ir/images/87216682264269348772.jpg (https://picoup.ir/)

بهار فصل زنده شدن طبیعت و حیات مجدد زمین در راه است.امیدواریم که در این فصل تازه, بدی ها و سختی ها از ما زدوده شده و دورانی پر از شادی و نشاط آغاز شود.در این شروع دوباره, بازهم کنار هم باشیم و دوستی های عمیق تری شکل دهیم.با آرزوی موفقیت برای اعضای خانواده تی وی ورلد,سال نو و نوروز باستانی بر همه شما سروران مبارک باد.

del@
03-19-2024, 08:28 PM
تبریک به همه

نوروزتون پیروز

redhood2003
03-19-2024, 09:54 PM
عید همه مبارک امیدوارم سال جدید یه فصل جدید تو زندگیتون شروع بشه که دنیا روی خوبشو داره نشون میده و لذت ببرین ازش

kingnessi
03-20-2024, 02:40 AM
سلام رفقا :Smiley17:
عید یعنی حالِ دلت میزون باشه، سالِ جدید واسه تون هر روزش عید باشه.

:Smiley35: خوش باش و ز دِی مگو که امروز خوش است :Smiley69:

sh2012
03-20-2024, 04:08 AM
به به سال نو رو به همه شما عزیزان تی وی ورلدی تبریک میگم ... :Smiley17::Smiley17::Smiley17:

opeth1h
03-21-2024, 01:24 AM
درود خدمت تمام عزیزان سایت تی وی ورلد بخصوص یاسر عزیز
امیدوارم سال جدید همه اونقدر بی دغدغه باشن که بتونن از تماشای فیلم و سریال لذت ببرن

wlh
03-21-2024, 03:51 AM
1402 که واسه من سال خوبی نبود، بدهی پشت بدهی، کار طاقت فرسا، بدون تفریح و مسافرت حتی آخر سال هم اوضاعم بدتر شد تا اینجای عید هم خبری از مسافرت نیست پس بستم خودم رو به مافیا آنلاین صوتی که اوایل سال ترکش کرده بودم. این چسناله های سال قبلی. اما توی بخش دنیای سریال و فیلم اوضاعم بد نبود. آناتومی یک سقوط در کنار زون او اینترست دو تا فیلم خوب بودن بعد باخت ژاپن قهرمان مقابل پیزوری های مل ا و شکست در شرطبندی مقابل عادل موفق شدم چندتا فیلم خوب ببینم استاکر رو دیشب دیدم و محو تماشاش شدم عجب فیلم عجیب غریب و نابی بود فکر کنم چندباری ببینمش. سریال های سال پیش هم خوب بودند کم و بیش حرف زدم در موردشون ویلندساگا، هپی ولی، بلوآی سامورای سکسشن .... توی بخش محتواهای سرگرم کننده هم مافیا دنیتو از کانال یوتیوبی دن کامپلکس بالاخره تونست یه پلتفرم بدون اسپویل ارائه بده که مخاطب بتونه ذهنش رو درگیر کنه اما هنوز راه داره بهتر بشه و مخاطب با کارهای گرافیکی بیشتر دخیل بشه توی بازی... کتاب هم یه چندتایی خوندم ولی ازاونجا که دوست ندارم پیش فرضی بکنم توی مغز دیگران اسماشون رو نمیگم چون توی تاپیک خودش صحبت کردم...
اوضاع انجمن هم رو به وخامته قبلا بیشتر سر میزدم یه شوخی بی مورد یا بامورد میکردیم درگیر میشدیم الان همون ها رو هم نداریم تاپیک نزدم ولی پست زیادتر گذاشتم. یه سری سریالهایی هست دیدم ولی رغبت نمیکنم معرفی شون کنم (The Dry - Truelove ...) موزیک که این آخرسالی هیچکس و پوبون بردنمون اونجاهایی که نباید ... خلاصه من که میدونم سال بعد از این هم بدتر میشیم ولی چه کنیم امیدواهی هم خودش راهکاریه پس بیخیال سال نو بر تمام عزیزان شادباش و امیدوارم بهترین سال زندگی تون رو تجربه کنید
:Smiley55::Smiley30::Smiley47:

saeedporreza9
03-21-2024, 11:30 PM
در بستر بیماری سال نو رو بهتون تبریک میگم.
سالی که نکوست از بهارش پیداست :Smiley47:

MrP
03-22-2024, 10:33 PM
سال نو رو به خانواده تی وی ورلد و همه کسانی که برای سر پا نگه داشتن این انجمن زحمت میکشن تبریک میگم. هر چند حضورم کمرنگتر از سال های قبل هست و بیشتر به عنوان خواننده پست ها به انجمن سر میزنم چیزی جز خسته نباشید و آرزوی موفقیت برای دوستانی که آخرین سنگر انجمن های فیلم و سریال را سر پا نگه داشتن ندارم. امیدورام سال خوبی داشته باشید و همینجور با قدرت ادامه بدین:Smiley17:

Elli47
03-23-2024, 03:42 AM
نوروز همگی مبارک. :Smiley17:

jankoz
03-23-2024, 02:51 PM
درود.سال نو مبارک.

M.Amir
03-23-2024, 08:49 PM
سال نو همگی مبارک و امیدوارم سال متفاوت و رو به جلویی برای تک تک‌تون باشه.
مخصوصا یاسر خستگی‌ناپذیر عزیز و رفقای قدیمی :Smiley17:

peyman_eun
03-24-2024, 02:25 PM
منم سال نو رو به همه دوستانم در انجمن دوست داشتنی تی وی ورلد تبریک میگم. ممنون یاسر جون بابت اینکه هستی، اینجا رو سرپا نگه داشتی و هیچ وقت جا نزدی. دمت گرم
امیدوارم سال جدید فیلمای خوبی در سینما ببینم. از فیلمای سال گذشته شاید Poor things رو برم توی سینما ببینم ولی تنهایی کیف نمیده و رفیق پایه میخواد!
سال خوبی رو براتون آرزومندم. وعده ما سال دیگه یو اس:دی

mohammad1992
03-24-2024, 02:51 PM
سال نو مبارک دوستان گل گلاب

raha_91
03-29-2024, 05:30 PM
مزمور بهار

بزرگا گیتی آرا نقش بند روزگارا،
ای بهار ژرف !
به دیگر روز ودیگر سال
تو می ایی و
باران در رکابت
مژده ی دیدار و بیداری
تو می ایی و همراهت
شمیم و شرم شبگیران
و لبخند جوانه ها
که می رویند از تنواره ی پیران
تو می آیی و در باران رگباران
صدای گام نرمانرم تو بر خاک
سپیداران عریان را
به اسفندارمذ تبریک خواهد گفت
تو می خندی و
در شرم شمیمت شب
بخور مجمری خواهد شدن
در مقدم خورشید
نثاران رهت از باغ بیداران
شقایق ها و عاشق ها
چه غم کاین ارغوان تشنه را
در رهگذر خود
نخواهی دید
استاد شفیعی کدکنی

:Smiley17:
:Smiley30:نوروزتان سبز و فرخنده:Smiley30:

anzalichi
04-02-2024, 01:57 AM
بنازم که هنوز تم قدیمی و تایپ باکس نوستالژیک انجمن رو حفظ کردید.
یاسر عزیز و دوستان دیگرم. دلم برای همه ی اعضای این خانواده ی قدیمی و دوست داشتنی تنگ شده. امیدوارم همگی سال و ایام خوبی داشته باشید و سلامت باشید. چه قدیمی هایی که از همشون بی خبرم چه عزیزان سینماباز جدیدی که نمیشناسم. برقرار باشید همگی.

Sherlockian
04-02-2024, 11:44 PM
این انجمن هنوز که هنوزه هم جزو بهترین و دلنشین‌ترین جاهاییه که میتونم بهش سر بزنم. ممنون از تمام کسانی که به هر نحوی تا اینجای کار استوار نگهش داشتن. برای همگی آرزوی سالی پر از آرامش خاطر و با موفقیت‌های روزافزون رو دارم (البته با تاخیر فراوان :Smiley36:)

FARID_S
04-03-2024, 06:32 PM
سال نو مبارک با آرزوی سلامت و موفقیت برای دستاندر کاران این سایت محترم و وزین و تمام دوستان.