PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر فصل اول Game of Thrones

aQa GorGe
02-08-2012, 10:18 PM
http://s1.picofile.com/file/7288174408/game_of_thrones_3475_1366x768.jpg

سریال زیبای Game pf thrones برای فصل دوم آماده میشه . با تو جه به اینکه بچه ها اینجا اکثرا طرفدار این سریال هستن و زیرنویس های معرکش ! به نظرم بحث های خوبی میتونه اینجا به نتیجه برسه .
پس تا 13 فروردین که فصل دوم شروع بشه اینجا در مورد فصل اول صحبت کنیم با هم .

aQa GorGe
02-08-2012, 10:21 PM
اولین نظر رو خودم میذارم در مورد خاندان ها !
من از هیچ کدوم از خاندان ها خوشم نمیاد فقط لط قبیله دوتراکی ها خوشم میاد
مردن خودشونن وحشین
خیلی دوس داشتنین

البته از نماد استارک ها هم نمیشه به راحتی گذشت !

aQa GorGe
02-10-2012, 07:52 PM
وقتی این پیچیدگی رو تو داستان ِ سریال های خارجی میبینم آرزو میکنم کاش یه دونه - فقط یه دونه - نویسنده اینجورکی تو ایران داشتیم کاااش ! ( البته با اجازه آقای ارشاد )

سیزن اول این سریال خیلی فجیع تموم شد و اونقدر عناصر داستان رو پیچیده کردن که نمیشه بهش فکر کرد .

جفری سر ند رو برید و هیچ راه برگشتی برای خودش نذاشت .
از طرفی راز ِ ملکه رو فقط ند میدونست ( بین اونایی که میدونستن فقط ند میخواست فاش کنه ) و سرش رو از دست داد .
استارک ها دارن حمله میکنن ولی خواهرشون دست شاهه .
خواهر کوچیکه هم بین سربازای دیواره و احتمالن تا آخر راه بهش تجاوز میشه !
کال مرد ولی حالا که کلیسی سه تا توله اژدها داره ملوم نیس کسی بتونه جلوش وایسه یا نه
ینی اول میره از دوتراکی ها که ولش کردن انتقام بگیره یا مستقیم خیز برمیداره برای تخت ؟
استارک ها پسر ِ لنستر ها رو گرو دارن
پووووووف تازه یادم رفته بود
از طرفی هم وینتر ایز کامینگه و قلعه شمال با رفتن راب بی دفاست
اون پسر ِ حرو م زاده ند هم گیر افتاده تو قلعه نمیتونه بره کمک داداشش

خداااااااااااااااااااا

Chandler Bing
02-10-2012, 08:02 PM
انقدر دوست داشتم الان وقت داشتم کتاب فصل دوش رو میخوندم میومدم براتون داستان رو اسپویل میکردم:Smiley67::Smiley105::Smiley40:

Capricorn
02-10-2012, 08:21 PM
یکی از جذابیت های بی شمار فصل اول ند استارک بود با بازی حالی شان بن و گریم و کاراکتره فوق العاده که مردنش بدجوری حال منو گرفت.....

aQa GorGe
02-10-2012, 10:07 PM
به نظرتون ند و تریپل اچ یه کوچولو شبیه هم نیستن ؟!

http://s1.picofile.com/file/7291692896/Triple_H1.jpg

http://s1.picofile.com/file/7291694294/eddard_ned_stark_1024_300x300.jpg

Amin
02-10-2012, 10:27 PM
آره معلومه نژاد هر دوشون یکیه!!

تو Game Of Thrones شاید اثری از طراحی صحنه های عظیم به چشم نیاید ، موردی که لازمه ی همچنین سریال هایی است امّا قدرت و زیرکیه داستان ، به شدّت غیر قابل پیش بینی بودن ماجرا ، شاید کلیشه باشد امّا نکته های زندگی ِ کاخ نشینی ، جنگ انواع نژاد ها برای زنده ماندن ، در بسیاری جاها تعلیق خفه کننده ، وحشت از وایت واکرها که با زیرکی نویسنده در اوّلین قسمت به شدّت به فضای عجیب و فانتزی و خِلط عجیب آن با واقعیت و بیشتر از آن به ترس موجود در داستان اضافه کرد ... من یاد ندارم تاحالا این قدَر از آمدن زمستان ترسیده باشم ...

در روزگاری که نبود داستان در هالیوود رخ نمایی می کند ، آنها با اقتباس های رویایی از رمان ها و کتاب ها به یاد همه میندازند که بدون کتاب، این سریالها نیز وجود نداشت .. این کتاب ها هستند که سینما و تلویزیون را دوباره زنده کرده اند ...
میشه ما هم یاد بگیریم! چقدر این جمله... ، خودم حالم به هم خورد!

من خودم این سریال رو تقریباً با بدترین کیفیت ممکن دیدم .. حدود یک ماه پیش کیفیت 720p BoB رو دانلود کردم که از امشب خدا بخواد دوباره شروع به دیدنش میکنم...
باید هر چقدر میتونست تبلیغ کرد برای سریال .. پست زد ، خبر زد ...
راستی نوژن هم فکر کنم برای فصل دوم بیاد برای ترجمه ولی اگه دیدین که نمیاد همه با هم یه گیر اساسی بهش میدیم تا بیاد!

aQa GorGe
02-10-2012, 11:04 PM
زیرنویس های نوژن واقعا فوق العاده هستن
فقط تو این سریال بعضی اپیزودها قسمت تیتراژ اول ِ سریال زیرنویس شروع میشد و باید دستی هماهنگ میکردیم

linkinpark20
04-07-2012, 09:12 AM
من دیدن این سریال رو یک هفته ای میشه شروع کردم و بسیار زیبا بود و خیلی نکات آموزنده ای داشت امیدوارم فصل دوم هم به همین شکل باشه:Smiley17:

Nikki69
04-17-2012, 10:39 PM
دوستان من این سریالو ندیدم و میخواستم یه مشاوره ای درباره اش ازتون بگیرم!
به نظرتون همونطوری که سریال هایی مثل فرندز یا دکستر که تو سبک خودشون حرف اولو میزنن گیم اف ترونز هم تو سبک خودش حرف اولو میزنه؟
و واقعا ارزششو داره؟

Moh3eN
04-17-2012, 11:21 PM
دوستان من این سریالو ندیدم و میخواستم یه مشاوره ای درباره اش ازتون بگیرم!
به نظرتون همونطوری که سریال هایی مثل فرندز یا دکستر که تو سبک خودشون حرف اولو میزنن گیم اف ترونز هم تو سبک خودش حرف اولو میزنه؟
و واقعا ارزششو داره؟
بله برادر . حتما ارزشش رو داره .
نه تنها توی سبک خودش، که توی همه ی سریال ها یکی از بهترین هاس :Smiley35:.
با خیال راحت بشین ببین و حالشو ببر :Smiley69:.

pooya
04-17-2012, 11:26 PM
به توضیحات محسن یه نکته اضافه کنم حتما نسخه 720 رو دانلود کن ( اگه میتونی نسخه 1.5 گیگی اگه هم نه visionX ، نسخه 720bob خیلی حال نمیده) دور 480 هم برای این سریال خط بکش

Nikki69
04-18-2012, 01:31 AM
به توضیحات محسن یه نکته اضافه کنم حتما نسخه 720 رو دانلود کن ( اگه میتونی نسخه 1.5 گیگی اگه هم نه visionX ، نسخه 720bob خیلی حال نمیده) دور 480 هم برای این سریال خط بکش
پویا به من میگی 720 دان کنم؟:Smiley36:
خوبه که هر روز ازت لینک فیلم و سریال 720 میگیرم و حسابی به زحمت میندازمت!:Smiley74:
مرسی از دوستان به خاطر راهنمایی هاشون از همین امشب دانلود نسخه VisionX شو شروع میکنم!:Smiley114:

HaaMeeD
04-18-2012, 01:47 AM
به نظر من که ارزشش رو داره چند نفری به من گفتند مثل هری پاتر و ارباب حلقه هاست و تخیلیه اما شاید نوع داستان بشه مثل هری پاتر و ارباب حلقه هایی که درمورد یه دنیای من درآوردی و با رگه هایی تخیل همراه باشه اما نوع موضوع و روابط و بازی ها و شخصیت ها واقعا فوق العاده اند بازی عالی بازیگران و کارگردانی خوب و قوی به همراه سیر داستانی جالب و جذاب گیرایی عالی داره

walker
04-22-2012, 07:41 PM
عالی بود فقط امیدوارم با این شروع قوی در فصل های بعدی کم نیاره.
خداوند تمام زحمت کشان و مجریان این سریال را حفظ کنه.
God is behind them

NOjAN
04-22-2012, 10:20 PM
عالی بود فقط امیدوارم با این شروع قوی در فصل های بعدی کم نیاره.
خداوند تمام زحمت کشان و مجریان این سریال را حفظ کنه.
God is behind them

ببین خیالت راحت . فعلا تا قسمت سوم از فصل دومش هم که عالی بوده :Smiley35:

firm
05-16-2012, 02:03 AM
اين سريال عالييييه! يا بهتره بگم تا قسمت پنجم فصل دوم که حرف نداشته...واقعا جذابه :)

walker
06-20-2012, 08:35 PM
سلام
مطلب جالبی بود گفتم به شما هم نشون بدم
ساخت کارکتر ند استارک در بازی skyrim

Download Play Ned Stark Skyrim Game Thrones mp4 (http://www.expressleech.com/olnzqdzkzs6i/Play_as_Ned_Stark_in_Skyrim__Game_of_Thrones_.mp4)

http://picoup.ir/images/56376194294721598637.jpg (http://picoup.ir/)

Ehsan_keen
07-17-2012, 05:12 PM
پس چرا تو آخر فصل اول دختره تو اتیش نمرد نمرد؟
و هی چرا میگن تو خونمون خون ازدها هست؟

Dark Angel
12-28-2013, 09:17 PM
من این سریال رو تازه دارم دانلود می کنم ارزش وقت گذاشتن داره ؟
از صبحت های دوستان که میشه فهمید سریال قشنگیه.

3ven13
12-28-2013, 11:19 PM
من این سریال رو تازه دارم دانلود می کنم ارزش وقت گذاشتن داره ؟
از صبحت های دوستان که میشه فهمید سریال قشنگیه.

فصل اولش که شاهکاره .. از فصل دوم بیشتر وارد فضای افسانه ای و تخیلی میشه که سلیقه من نیست اما شدیدا با کیفیت و خوش‌ساخته .. قصه و ریتمش فوق العاده س (از روی رمان ساخته شده مثل ارباب حلقه ها و هری پاتر) و قصه شدیدا پیچیده و پر پیچ و خم‌ـه و طیف وسیعی از کاراکتر های مختلف قصه رو میسازن که در نوع خودش منحصر بفرده.ضمنا داستان سراسر به مخاطب رودست میزنه و هرفصل یه اتفاق شدیدا شوکه کننده داره ک نمیخوام با گفتنش لذت دیدنشُ برات خراب کنم.. درکل اگه طرفدار این سبک (تاریخی-افسانه ای) باشی کاملا از دیدنش لذت میبری.

Dark Angel
01-15-2014, 09:58 PM
من7 قسمت اولشو دیدم سریال قشنگیه ولی خیلی صحنه داره :) ب نظر من بعضی از این صحنه ها اگه نباشن بهتره
از کالیسی اسمش رو یادم نمیاد خوشم میاد

yasharhi
01-15-2014, 10:20 PM
من فصل اولش رو دیروز تموم کردم وخوشحالم که همچین سریال قوی و پر مغزی دیدم ، فقط چون خیلی صحنه داره نمی تونم به فامیلا و آشناها بدم ببینن

Dark Angel
01-18-2014, 03:55 PM
یه سوال این اژدها ها چی بودن که اطراف کالیسی بودن من نفهمیدم...:Smiley39::Smiley39::Smiley39:

[JOKER]
01-18-2014, 07:24 PM
یه سوال این اژدها ها چی بودن که اطراف کالیسی بودن من نفهمیدم...:Smiley39::Smiley39::Smiley39:

همون سه تخم اژدها که میگفتن در اثر مرور زمان تبدیل به سنگ شدن رو با خودش به داخل آتش برد و توی آتش تخم ها شکسته شدند و اژدها از داخلشون بیرون اومد، خود کالیسی هم که "اژدها" بود یعنی آتش روش اثر نداشت.

Serenita
10-27-2014, 10:41 PM
من احمق دو ساله سیزن یکش رو دوستم بهم داده ندیده بودم تا دیروز.
آخه دوستم تخیلی بازه شدید اونم نه اینکه نمونه های عالی ای مثل ارباب حاقه ها ببینه، کلن تخیلی کاره.

واااای من از همون لحظه که تیتراژ معرکه ش با موسیقی حماسی فوق العاده رامین جوادی شروع شد عاشقش شدم.
آخر قسمت یک هم که برادر ملکه برن رو از صخره پرت می کنه میخکوب شدم.

خیلی با کیفیته.
جالب اینجاست که در مورد صحنه هاش منتقدهای غربی هم صداشون در اومده که این باعث شده تو سیزن 3 به بعد صحنه ها کمتر بشن.

اضافه شده در : 11 minutes

siavash3268
03-14-2016, 01:15 PM
من تا به حال 5 تا اپیزود فصل اولش رو دیدم با احترام به نظر دوستان به نظرم جذابیت خاصی نداشته و کسل کننده بوده صحنه های جنسی زیادش هم خیلی تو ذوق می زنه .الان مرددم که ادامه بدم دیدن سریال رو یرم سراغ برکینگ بد

reza_seazar
03-14-2016, 01:51 PM
من تا به حال 5 تا اپیزود فصل اولش رو دیدم با احترام به نظر دوستان به نظرم جذابیت خاصی نداشته و کسل کننده بوده صحنه های جنسی زیادش هم خیلی تو ذوق می زنه .الان مرددم که ادامه بدم دیدن سریال رو یرم سراغ برکینگ بد
فصل اول سریال دقیقا همینطوریه!
یعنی خودم هم اولش خیلی خوشم نیومد و برام خیلی گیج کننده بود! ولی بهت توصیه میکنم تو هم ادامه بده، با شروع فصل دوم تازه میفهمی داستان چی بوده و قضیه چیه!

بریکینگ بد هم فصل اولش به شدت کسل کننده است یعنی قسمت های اولش ناامید کننده بود ولی وقتی فصل به فصل پیش میره میفهمی که این سریال واقعا بهترین سریال تاریخه!

siavash3268
04-16-2016, 06:06 PM
تا امروز فصل اول تموم کردم تا اینجا عالی بوده امیدوارم همین روند خوب و پرتعلیق رو در فصلهایی بعدی همچنان حفظ کنند.فقط چیزی که زیاد دوست ندارم اینه که سریال زیاد تخیلی و افسانه ای نشه تا اینجا که اصلا تخیلی نبوده به جز سکانی پایانی فصل اول البته