PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث پیرامون فصل ششم سریال دکستر

Patriot
10-01-2011, 10:12 PM
توی این تاپیک در مورد فصل ششم سریال بحث میشه.

قسمت اول دوشنبه 11 مهر ساعت 4:30 صبح به وقت ما به صورت رسمی پخش میشه.سعی میکنم هر هفته خلاصه قسمت بعد رو اینجا بذارم.

http://picoup.ir/images/38608898069477730908.jpg

خلاصه قسمت اول:

در پیش نمایش فصل ششم ، دکستر با قصد مواجهه با شاه جشن قبلی توی بیستمین تجدید دیدار دوستان دبیرستانیش شرکت میکنه.در جای دیگه یه تحقیق در مورد یک قاتل شریر با مفهوم دینی دکستر رو وا میداره تا به مسائل روحی و اخلاق وراثتی پسرش فکر کنه.و یک واقعه غیر منتظره باعث میشه که دبرا به یه قهرمان تبدیل بشه...

NOjAN
10-05-2011, 05:43 PM
قسمت اول رو دیدم . باز هم مثل همیشه قشنگ بود . دوتا چیزی که خیلی به چشم می اومد طنز ِ بیشتری بود که توی نریشن این قسمت به کار برده بودن و تمرکز خیلی زیاد دیالوگا روی مسایل مذهبی بود . و خب قاتل مرموزی هم که احتمالا این فصل باهاش آشنا می شیم اون پسری بود که مار می گرفت و جملات ِ انجیل رو به زبون می آورد.
اون بازیگر ِ سیاه پوستی که توی کامیک کان هم حضور داشت رو کسی می دونه نقشش چیه توی این فصل ؟ چون توی Preview هم که دیدم یه صحنه ازش بود . به نظر می رسید که اون هم قاتل باشه ...
خلاصه امیدوارم فصل قشنگی در پیش باشه + کلی دردسر برای دکستر. چون قشنگ ترین قسمتها موقعیه که این بشر توی دردسر می افته :Smiley35:

Patriot
10-05-2011, 06:13 PM
منم دیشب وقت کردم دیدمش!

دکستر دوباره برگشته!خیلی خوشم اومد.دوباره یه رقیب داره.واقعا معلومه روی داستان کار شده.اوجایی که دکستر قبول کرد هریسون بره به اون مدرسه کاتولیک جالب بود:"میخوام مثل بچه های عادی بزرگ بشه تا خودش انتخاب بکنه!"

خودش این خلا روحی رو حس میکنه اما با توضیح دیگران توجیه نمیشه.واقعا روی خوب قضیه ای دست گذاشتن!

Batlaghi
10-05-2011, 06:14 PM
قسمت اول نمیشه گفت خوب بود یا بد بود چون این قسمت تکه ای از پازل 12قسمتی بود باید صبر کرد ودید که این تکه ها وقتی به هم وصل میشن چی از اب در میاد ولی اگه بخوام نظرم رو راجب این قسمت تنها بگم باید بگم بدنبود کارایی از دکستر دیدیم که تازگی داشت که اوناهم برای قاطی شدن و همرنگ جماعت شدن بودباز دکستر گفت که به چیزی اعتقاد نداره و درمورد خدا و دین و این چیزها اطلاعی نداشت که خودش هم گفت پدرم بیشتر بهم چیزهایی که فکرمیکرد مهمه و برا بقا لازمه بهم یادداده و فرصت برا این مسائل نبوده .
اون دوتا قاتل ها هم که این فصل قسمت اخر شاهد مردنشون خوااهیم بود هم تو کار دین و مذهبن واون هفت تا مار هم نشونه هفت گناه اصلی بود که مثل فیلم sevenیک جورایی اون مرده که زن خودش رو هم کشته بود رو سینش خالکوبی مسیح داشت که باز همون موضوع مذهب رو پیش کشیدند و کلا محور موضوع این فصل همینه به نظرم که سازندگان هم میخواستن یک چیز نو باشه با توجه به اینکه سریال نامزد امی هم شده بود فکر می کنم این فصل خیلی قوی باشه در کل فقط اون صحنه اول خیلی الکی بود که نشوون دادن دکستر خون ریزی میکرد از دکستری ها بعید بود همچین صحنه ای اونم شروع سریال امیدواریمم دیگه نبینیم از این اشکالها و این فصلی که اماده کردن فصل خیلی خوبی باشه.

Amin
10-05-2011, 06:57 PM
یه نکته بگم شاید کسی ندونه بعدا منم نظرم رو راجع به سریال میگم
میدونستین این بنده خدایی که نقش دشمن جدید دکستر رو میخواد بازی کنه ،جوونه منظورمه،پسر تام هنکس بازیگر مشهور سینماست.خیلی هم بهش شبیهه.و یه نکته دیگه که الآن داشتم به صحبت های یکی از نویسنده های سریال گوش میدادم میگفت که این دشمنان جدید دکستر از روی خباثت یا از روی دشمنی قرار نیست آدم بکشن بلکه بر اساس اعتقادشونه و فکر میکنن خدا به اونها گفته که باید این کار رو بکنن.خلاصه تو این قسمت دکستر احتمالا درگیری زیادی از لحاظ دینی با دشمنان جدیدش خواهد داشت.باید دید در پایان سریال دکستر با اتفاقاتی که براش میفته و اصطکاکی که از لحاظ دینی براش پیش میاد ،آدم مذهبی میشه یانه.
راستی یه خبر اینکه سازنده های دکستر برای فصل های 7 و 8 به مایکل سی هال 20 میلیون دلار پیشنهاد دادن ولی مایکل لج کرده میگه 24 میلیون.به خاطر همین همه معلق تو هوان که کدوم یکی کوتاه میاد

NOjAN
10-10-2011, 12:56 AM
وااای پس پسر تام هنکسه ؟ :Smiley14: . ولی چهره ی فوق العاده ای داره واسه این نقش :Smiley35: اگر این دشمن جدید دکستر تا آخر فصل باقی بمونه شاید به قول حامد محوریت این فصل روی دین باشه ..
ولی صد در صد یه شخصیت اصلی دیگه هم به داستان اضافه می شه ! یه بازیگر سیاه پوست که توی کامیک کان هم آورده بودنش . با توجه به Preview این فصل احتمالش خیلی زیاده که اون هم قاتل باشه .
راستی حامد شما اشاره کردی یادم افتاد !!! آره اون سکانسِ اول یه جورایی ضایع بود :Smiley36: . آخرش هم هرچی فکر کردم نفهمیدم اگر اون چیزی که روی شکمش بود زخم بود , پس کجا رفت ؟!؟:Smiley10:
ولی با تمام ِ تفاسیر جزو معدود سریالهای ِ این فصله که هر هفته انتظارش رو می کشم .

Amin
10-10-2011, 01:17 AM
از حالا هر کی تو این تاپیک به دکستر تیکه بندازه با من طرفه! خود مایکل سی هال به من وکالت تام الاختیار داده در این رابطه! قابل توجه همه به خصوص مدیر محترم:Smiley36::Smiley36:

این صحنه اول هم که نوژن و حامد میگن ضایع بود اصلا هم ضایع نبود.میخواستن یه ذره هیجان کار رو ببرن بالا که بردن.این ساده ترین دلیله والا چند تا دلیل قلمبه هم میتونم بنویسم کنم ولی زیادی سختش میکنم هم برای خودم هم شما

از اونجایی که دلم میخواد مایکل سی هال و تیم سازنده من رو هر هفته با بازی و داستان با حالشون غافلگیر کنن ،فکر کنم جزء محدود کسایی بودم که این اطراف ،هیچ خبری در مورد بازیگرها و یا داستان و یا دیدن تریلر و پرومو و خط داستانی کوتاه و از این حرف ها نه دیدم و نه خوندم.

غافلگیر بشیم بیشتر حال میده!

Batlaghi
10-10-2011, 04:37 AM
آقا امین دلیلاتو بنویس ما هم بدونیم شاید ما اشتباه می کنیم یک چیزی هم یاد میگیریم من خودم زندگی سریالیم رو دکستر عوض کرد قبلش اصلا تو یک فاز دیگه بودم و خیلی شبا من با دکستر حال کردم حتی میشد یک قسمتو تو یک شب چند بار میدیدم مخصوصا فصل یک و فصل سه من همیشه خودمو میذارم جای بازیگراون صحنه اول من خودمو تصور کردم جای دکستراون دکستری که من میشناختم و چیزهایی که از قبل دیده بودم اون طرز کمین دراز کشیده رو زمین جلو دو نفر اگه یک درصد هم احتمال میداد که خطا کنه یا یکیشون دستشو بگیره باز اینکارو نمیکر . ولی تو صحنه اول جور دیگه باید نشون میدادن کارگردانی ضعیف شاید اینچیزی که ما دیدیم دکستر داشت خودشم گول میزد بعد منظور منو از صحنه اول شما اشتباه متوجه شدین منظورم فقط اون چاقو خوردنش که نشون داد نبود نحوه کشتن -اماده نکردن اتاق -نبود پلاستیک کشتن با شک الکتریکی؟ به غیر از یک بار فکر کنم دقیق یادم نیست که اون زن ومرد لاتینی که مردم و میوردن و میکشتن و میریختن تو دریا دکستر دونفر رو با هم رو تخت داشت که اونم نمیدونست زنه دستش تو کاره حالا این دکستر که میدونیم چقدر با کشتن و اون چالشهاش حال میکنه میخواد دو نفرو ناکار کنه اینجوری؟نمیدونم شاید من اشتباه میکنم اگه دلیلی هست بگید من استقبال می کنم .
کارگردان قسمت اول جان دال کار گردان بدی نیست تو سریالها shameless-breaking bad-caprica-vampire diaries-true blood-justified کارگردانی کرده ولی تا الان جایزه خاصی نگرفته kنویسنده هم فکر کنم اسمشو ندیده بودم تا حالا اسکات باک خاطرم نیست دقیق ولی مثل اینکه کادر ضعیف شده تو قسمت اول هم شاهد بودیم
من گفتم با دکستر دنیایی داشتم بعضی وقتا با این که هفته ای میدیدم دلم نمیومد ببینم که زود تموم نشه انقدر حال میکردم باهاش ولی هیچ وقت تعصبی نظر نمیدم چیزی که خوبه رو نمیگم چون دوسش داشتم قبلا بده یا چیزی که خوشم نیومد و خوب کار نشده بگم از روی تعصب خوبه این خوبه که نظر میدیم ولی اگه تعصب توش نباشه و خوبی و بدی هایی که به نظر مون میاد بگیم یا اگه کسی میگه و میبینیم درست میگه قبول کنیم حرفشو یا اگه میبینیم داره اشتباه میکنه اون نظرمون که میدونیم درسته بهش بگیم و به اشتراک بذاریم تا بقیه هم استفاده کنن خوبیه بحث به همینه
حالا باید نشست ودید که چی میشه من خودم در سال شاید منتظر دو سه تا سریال باشم که بیان یکیشون دکستره امیدوارم که این چیزی که الان اماده شده بتونه مثل قسمت های قبلی دکستر منو مات و مبهوت خودش کنه و مثل قسمت اول سبک نباشه

pedram136
10-21-2011, 10:01 PM
به نظر من فصل 6 مثل فصل های قبلی جذاب و دیدنیه ......

slimshady
10-21-2011, 10:29 PM
خدایا چرا هفته ای سریال میدن بیرون مخصوصا دکسترو بابا همشو یه باره بدین بیرون آدم میترکه تا هفته بعد بیاد

hossein 2
10-21-2011, 10:35 PM
سکانس آخر قسمت سوم:

4 اسب آخر الزمان...واقعا فوق العاده بود!

NOjAN
11-16-2011, 10:25 PM
دکستر تو این قسمت بدجور زده بود به سیم آخر :Smiley10: .. با داداشش افتاده بود دیگه .
بدجور حالم گرفته شد این برادر سم از قضیه رفت کنار ... دوست داشتم آخر کار جانی از آب دربیاد ... خیلی به شخصیتش میومد

در کل تا این جا خوب بوده به نظرم . ولی فصلهای قبلی رو که پشت سر هم می دیدم خیلی ببشتر حال می داد . خصوصا اون فصلی که رفیق ِ مکزیکی پیدا کرده بود و با هم آدم می کشتن

slimshady
11-16-2011, 11:34 PM
اره اون که شهردار بود دیگه اون جا که با هاش بالای یه پشت بوم حرف میزدن اصلافوق العاده بود

NOjAN
12-03-2011, 10:33 PM
عجیبه در مورد این قسمت آخر هیچ بحثی نشد تو این تاپیک ! خیلی کلیدی بود این قسمت ... من هم که وقتی داشتم این قسمت رو می دیدم هنوز تو شکِّ واکینگ دد بودم .. خلاصه دکستر هم یه سورپرایز عجیب واسه ما داشت ... البته از نظر روایت داستان یه مقدار ایراد داشت به نظرم !! چون ما از چشم دکستر داستان رو نمی بینیم .. بلکه گاهی اوقات چیزایی رو به بیننده نشون می دن که خود دکستر هم خبر نداره .. در نتیجه مکالمه های تراویس و گلر که نشون می داد (که در واقع اتفاق هم نیافتاده بود..) نباید برای بیننده به تصویر می کشیدن ! یه مقدار پیچیدست :Smiley10: ولی وقتی بهش خوب فکر می کنم مطمین می شم که نویسنده ها نکات ِ ریز رو فدای این کردن که بیننده رو غافل گیر کنن !

Patriot
12-03-2011, 10:53 PM
راستش نوژن جان بچه های اینجا از بس بی حالن من بحث در مورد این سریال رو تو تاپیک مربوطه*ش تو p30world دنبال کردم.من این فرضیه خیالی بودن گلر و دوشخصیتی بودن تراویس رو 3 قسمت پیش اونجا مطرح کردم

بعضی ها تاییدش کردند بعضی ها نه.حتی توی صفحه فیس بوک دکستر هم اینو نوشتم.3 نفر تایید کردند و 2 نفر کاملا رد کردند.واقعاً مشخص بود.هیچکس نمیدیدش!همه کارها رو تراویس میکرد.

اگر بچه ها پایه باشن بحث رو اینجا هم ادامه میدیم.

NOjAN
12-03-2011, 11:08 PM
سعید من فکر می کردم خودم خوب دقّت کردم روی سریال !! پس شما از 3 قسمت پیش می دونستی :Smiley36: . حالا نظرت در مورد اون تیکه ای که دکستر و تراویس بیرون ساختمون منتظر گلر بودن چیه ؟!؟ اونجا صحنه یه جوری بود که انگار بعد از تراویس دکستر هم گلر رو دید که انقدر مطمین راه افتاد به سمت ساختمون .. از هر نظر هم حساب کنی زمان بندی ِ این که تراویس آسانسور رو از کار بندازه .. اون یارو رو شکار کنه و برگرده و دکستر رو از آسانسور دربیاره غیر ممکن بود .. خلاصه این که هیجان انگیز بود این چند قسمت ولی با روشن شدن ِ داستان ایرادهاش هم روشن شد :Smiley15:

Patriot
12-04-2011, 12:57 AM
در مورد صحنه بیرون کلیسا خوب تراویس گفت که گلر به پیام هاش جواب داده و توی کلیسا منتظرشه.اونجایی که توی دانشگاه منتظرش بودند اصلا دکستر ندیدش.تراویس رفت از ماشین بیرون

دکستر هم دنبالش رفت.توی صحنه کشتن اون استاده هم تراویس (گلر) رفته بالا و بیهوشش کرده و پنهانش کرده.بعد از هتل میاد اونجا و کار رو تموم میکنه و تابلو رو آماده میکنه.اگر هم دقت کرده باشی توی همون طبقه

در آسانسور رو باز کرد و دکستر رو کشید بالا!

همون طور که توی p30world گفتم اگر میخواهید در مورد این دو شخصتی ها بیشتر گیج بشید یه بار دیگه فیلم fight club ر ببینید.واقعا شاهکاره!

NOjAN
12-04-2011, 01:06 AM
Fight Club که بلــــه !! هرچند دکستر رو خیلی خیلی دوست دارم ولی قابل مقایسه با شاهکارای فینچر نیست .

Batlaghi
12-04-2011, 10:11 AM
این جریان همونطور که سعید جان گفتن چند هفته ای بود حرفش بود من تا شنیدم یک مروری که تو قسمتها کردم فهمیدم که این دوتا یکین که گلر مسافر تاریکیه تراویس هست همونطور که پدر دکستر چندین بار بهش تاکید کرد با اوردن برادر دکستر و کشتن اون مرده تو انباره اگه یادتون باشه که با یادم نیست با چی ولی میدونم یک چیز تیزی توشکم اون مرده کرد که اول داداششش بود و یک دفعه امد تو دست دکستر نمیدونم منظورمو درست رسوندم یا نه از اوایل سریال که این صحنه نمونه بارزش بود داشتن سر قضیه dark passenger مانور میدادن کل این فصل هم در همین مورده درسته که اشکال هایی داره از نظر فیزیکی و عقلانی ولی نوشتن دراین رابطه سخته به تصویر کشیدنش سخت تر که باعث بوجود امدن بحث هایی شده و اشکال هایی از نظر ما تو سریال هست مثل اون صحنه اسانسور که میگید پیدا شدن دست تو اپارتمانش وقتی امد دنبال دکستر نه خونی رو بدنش بود نه ....خلاصه ایراد زیاد میشه گرفت در کل دکستر ضعیفتر از قبل شده

بحث دیگه ای که راه افتاده شده کشتن تراویس هست که ایا دکستر تراویس رو میکشه یا نه کاری میکنه که مسافر تاریکیش رو از توش بکشه بیرون و خودش هم یک امتحانی بکنه حالا نظر شما دراین مورد چیه؟

NOjAN
12-04-2011, 02:35 PM
والا حامد جان با اون دشنه ای که تراویس کشید :Smiley36: یا تراویس دکستر رو می کشه یا دکستر تراویس رو ... ولی خب صحبتهاشون هم باید جالب باشه.

Patriot
12-04-2011, 08:56 PM
الان که داشتم خلاصه قسمت بعد رو ترجمه میکردم فهمیدم که هیچ کدوم همو نکشتن!

انگار تراویس فرار کرده!

NOjAN
12-04-2011, 09:48 PM
الان که داشتم خلاصه قسمت بعد رو ترجمه میکردم فهمیدم که هیچ کدوم همو نکشتن!

انگار تراویس فرار کرده!

آره دیگه یه 3 قسمتی باید طول بکشه قضیه ی تراویس. :Smiley35:

Batlaghi
12-04-2011, 11:39 PM
تا حالا که همه رو اخرین قسمت کشته ایندفعه فکر کنم یک تغییری بدن البته بعید میدونم دکستر رضایت بده

slimshady
12-04-2011, 11:42 PM
عجب حمومی گرفتن پلیسا تو دانشگاه
نویسنده هاشون مخاشون باید مریض بشه:Smiley36:

white
12-05-2011, 07:27 AM
مسخرش کردن رفت اینکارا دیگه چیه یک دکستر خوب بود اینم زدن داغون کردن رفت

gigi64
12-06-2011, 03:08 AM
به نظرم خیلی هیجانی بود این قسمت آخرش ...
یک جورایی نگران دبرا هستم، که اون لاگورتا با اون رئیسش بلایی سرش نیارن...

:Smiley19:

Batlaghi
12-06-2011, 03:27 AM
این قسمت واقعا جالب بود و تا به اینجای کار به نظر بنده حقیر بهترین قسمت این فصل تا به اینجا حرف های دکستر تو ذهنش درگیری آخر با پدرشو به حرفش گوش دادن ورم وود میخوان بزنن قسمت بعد مثل اینکه فاتحه پلیس میامی خوندست با اون چیزایی که اخرش دیدیم قسمت بعد طوفان در راه است همیشه دکستر قسمتهای اخرش عالیه
انجل بیچاره هم گیر تراویس افتاد فقط نکته ای که برام هست تراویس خوبه کحا رفت؟ اگه فکر میکرد گلر زنده هستش و گلر قتلها رو انجام میده خودش خوبه بود که زنه رو ول کرد رفت اون خوبه هیچ اثری نیست ازش؟

در کل با این قسمت خیلی صفا کردم بی صبرانه منتظر قسمت های بعدی هستم

ELAHE
12-06-2011, 03:16 PM
قسمت اخری ته تهش بود قسمت یازده و دوازده دیدن داره

m a h d i
12-12-2011, 07:38 PM
ین فصل دکستر فوق العاده بود خیلی باهاش حال کردم
بیشتر نقش ها عالی ظاهر شدند
خیلی نکات ریز داشت این فصل کارگردان هم خیلی تو این فصل بیننده ها را پیچوند مثل:
شک اول دکستر به بردار سم که از بعد به خوب تبدیل میشه و ...

m a h d i
12-12-2011, 07:39 PM
چقدر قسمت 11 قشنگ بود
یعنی قسمت 12 چطوریه؟
تراویس با پسر دکستر میخواد چیکار کنه؟ :Smiley39:

gigi64
12-13-2011, 02:28 PM
:Smiley30:
موضوع داره جالب میشه دبرا از دکستر خوشش میاد ؟!!....

Batlaghi
12-13-2011, 02:33 PM
اره این دیگه چه جورشه دارن یجوریش میکنن ولی فکر نکنم کار به اونجاها بکشه
قسمت یازده فوق العاده بود چه کارگردانی چه فیلمبرداری چه دیالوگایی دیالوگاش دیوانه کننده بود دمشون گرم خیلی حال کردم قسمت اخر خیلی باید جالب باشه
بی صبرانه منتظر قسمت اخر هستم

gigi64
12-13-2011, 02:42 PM
واقعآ زیبا بود...
آره دیالوگاش عالی بودن ،مخصوصآ اون قسمتش که دکستر به دبرا میگه من همیشه مراقبتم بعدش همدیگرو بقل میکنن یه جو باحالی میشه...
البته آخرش جایی که دکستر تو قایق بود ، یکم زیادی راحت نجات پیدا کرد ! نمیدونم شاید تراویس نقشه ای داره....
راستی دکستر فصل 7 هم خواهد داشت یا این آخریش هست ؟:Smiley19:

Batlaghi
12-13-2011, 02:49 PM
دکستر برا دو فصل تمدید شده یعنی هفت و هشت

NOjAN
12-13-2011, 03:55 PM
:Smiley30:
موضوع داره جالب میشه دبرا از دکستر خوشش میاد ؟!!....

خدا کنه رو این موضوع دیگه مانور هم ندن !! همون تیکه ای که دبرا داشت فکر می کرد به اندازه ی کافی اعصابمون رو بهم ریخت.

m a h d i
12-19-2011, 07:48 PM
پسر چقدر قشنگ تموم شد
یک شاهکاری بود اخر قسمت 12 واسه خودش
دبرا با دیدن صحنه ی کشتن تراویس به دست دکستر فصل بعد را هیجانی تر کرد
در کل فصل عالییییی بود

pooya
12-19-2011, 08:02 PM
فقط منتظر فصل بعدم ببیتم حالا دبرا با دکستر چکار میخواد بکنه

slimshady
12-19-2011, 10:27 PM
وااااااااااااای آخرش نابود تموم شد البته دبرا نمیفهمه که این قاتل زنجیره ایه فقط میفهمه اینو این کشته

خدا کنه رو این موضوع دیگه مانور هم ندن !! همون تیکه ای که دبرا داشت فکر می کرد به اندازه ی کافی اعصابمون رو بهم ریخت.

موافقم اصلا من نمیتونستم به صفحه نگاه کنم تو سایتای خارجیم میگن این کار یعنی آخرین طرفند که بیننده جمع کنن باید یه جوری جمش کنن

gigi64
12-20-2011, 01:49 AM
oooooooooooo God !
من جای دکستر اینجا یخ کردم وقتی دبرا اون صحنه رو دید !

:Smiley10::Smiley19:

Batlaghi
12-20-2011, 02:08 AM
بالاخره اون چیزی که خیلی قبلتر ما منتظرش بودیم اتفاق افتاد با امین که قبلا بحث میکردیم همیشه میگفتم وقتی داستان جالب میشه دبرا بفهمه دکستر چه کارست با اینکه قرار نیست بفهمه قاتل زنجیره ایه دکستر و یه بهونه ای مثل دزدیدن پسرش توسط تراویس برا کارش هست ولی در کل تمام معادلات بر هم خورد با این جریان که بوجود امد و باید بشینیم و منتظر بمونیم تا فصل بعد بیاد کلا دکستر داشت موضوهاش تکراری میشد همه فصلها یک قاتل میومد اخرش هم دکستر میکشتش و تمام با اینکه خیلی عالی به تصویر میکشیدن جریانات بین اول هر فصل تا اخرش رو ولی یک تغییر بزرگ اینچنینی در کل داستان واجب بود

من که با این فصل کلی حال کردم دمشون گرم

gigi64
12-20-2011, 02:39 AM
امیدوارم هیچ وقت این سریال بی نظیر تموم نشه !
حالا باید کلی منتظر بشیم فصل جدید بیاد ،کاشکی قبل عید شروع بشه....
به نظرم دکستر یکجورایی دبرا رو راضی میکنه بایت کشتن تراویس...
:Smiley17:

NOjAN
12-20-2011, 04:01 AM
من کامنتای این تاپیک رو نخوندم تا برم ببینم قسمت آخر رو (خدا رو شکر)
فوق العاده تموم شد این فصل :Smiley10: واقعا حال کردم .. همونجوری که حامد گفت احتمالا دکستر بهانه ای مثل دزیده شدن ِ هریسون داره + اینکه این جریان علاقه ی دبرا به دکستر که گویا جدی تر شده باعث می شه این دوتا با هم کنار بیان .
خلاصه کلی حال کردیم .. ولی ضدّ حالش اینه که باید بیشتر از 9 ماه صبر کنیم واسه فصل بعد ... اون هم جایی که داستان اینجوری تموم شده !!!

Patriot
12-20-2011, 12:47 PM
کفـــــــــــــــــــــــ ـ کردم!!! :Smiley10:

خیلی غافلگیر کننده بود!!

داستان واسه 2 فصل دیگه باید ادامه پیدا کنه.چجوری دکستر میخواد که دبرا رو متقاعد کنه!!؟؟

خیلی ضد حاله که 9 ماه دیگه باید صبر کنیم. :Smiley104:

Amin
12-20-2011, 09:19 PM
سر این آخر این ماجرا که دب یه باره اومد داخل و تمام! من تقریبا داشتم اساسی قاطی میکردم...به حامد هم گفتم یاد ندارم تو فصل های قبلی این طوری آخر ماجرا رو ببرن تو هوا همون جا ولش کنن...حالا اگه سریال چند ماه دیگه میخواست شروع بشه دوباره بازم ولی تا 9 ماه دیگه باید صبر کنیم ببینیم سرکار خانم دب چه واکنشی نشون میده واقعا زور داره...در هر حال این فصل که یکی از بهترین فصل های دکستر بود...فقط من آخرش نفهمیدم این دکستر به خدا ایمان آورد یا نه...قرار بود به یه سرانجامی برسه ولی خوب از اونجا که به سرانجام رسوندن فقط تو سریال های ایرانی وجود داره ،نباید همچین انتظاری داشته باشیم...راستی این عکس هم چند ساعت قبل منتشر شد..حجمش بالاست ،لینک گذاشتم...

http://www.myup.ir/images/78695088813787400192.png

Moh3eN
12-25-2011, 01:04 AM
فکر کنم تنها کسی که از وقفه ی حدود نه ماهه ی دکستر بدش نیومده من باشم :Smiley36:.
ایشالا میرم تو کارش و تا اونموقع منم میرسم به شما و فصل بعدی رو همزمان با پخش میام جلو .

NOjAN
12-25-2011, 01:06 AM
فکر کنم تنها کسی که از وقفه ی حدود نه ماهه ی دکستر بدش نیومده من باشم :Smiley36:.
ایشالا میرم تو کارش و تا اونموقع منم میرسم به شما و فصل بعدی رو همزمان با پخش میام جلو .

آخ .. خوش به حالت ... لذت ببر ازش محسن جون . فقط کم کم ببینش . واقعا حسرت می خوری وقتی تموم شه .

esi_iranian
12-25-2011, 01:45 AM
خدا کنه دیگه فصل 8 تموم بشه کشش ندن خراب شه

امیدوارم هیچ وقت این سریال بی نظیر تموم نشه !
حالا باید کلی منتظر بشیم فصل جدید بیاد ،کاشکی قبل عید شروع بشه....
به نظرم دکستر یکجورایی دبرا رو راضی میکنه بایت کشتن تراویس...
:Smiley17:

Amin
12-25-2011, 02:57 AM
محسن جون آره کم کم ببین یه باره نگاه نکنی ها...از من و نوژن گفتن بود...من دو دور نگاه کردم کل دکستر رو...اشتباه کردم دوبارش همه رو یه باره نگاه کردم..باید آروم دید که برات خوب جا بیفته...Show Runner دکستر هم یه چند تا مصاحبه کرده یه چیزهایی هم گفته که مثلا فصل بعدی بیشتر روی رابطه دکستر و دب قراره کار بشه و از این حرف ها...در مورد اون کار لوییس که اون دست مصنوعی هم برای دکستر فرستاد چیزی بروز ندادن...فعلا تهیه کننده گفته گذاشتیمش تو آب نمک برای روز مبادا...
اسم قسمت اول فصل هفتم هم تایید شده "Doakes Returns "...چه شود...حالا چه طوری میخوان ربطش بدن به دوکس خدا میدونه...مثلا دوکز یه چیزی مخفی کرده باشه از دکستر که قراره به دست یکی فاش شه...یا...

اگه قرار باشه دب هم همه ی ماجرای دکستر رو بدونه باید منتظر واکنش های دب هم باشیم...دب سپر بلای دکستر میشه...احیانا باهاش در کسب ثواب :Smiley36: همکاری کنه...یا نه همون عشقی هم که براش به وجود اومده از بین میره..که من همین آخری رو بیشتر میپسندم...چون واقعا حال به هم زن میشه اگه اینها بخوان با هم به قول سروش درگیری تن به تن پیدا کنن:Smiley14: واقعا حال به هم زن میشه...

کل این فصل ششم هم در کل من نمره 8.9 از 10 میدم به این فصل...دشمن دکستر با این که عجیب بود ولی قدرت و زیرکی دشمنای قبلی دکستر رو نداشت...اون یکی دو جا هم که حال دکستر رو گرفت اساسی، تقصیر خود دکستر بود و نه زیرکی دکستر...البته کلا دشمنای دکستر در مقابل اون همیشه ضعف داشتن...البته این فصل دعوای دکستر بیشتر با خودش بود تا با بقیه...هر چند با دیالوگ های سکانس آخر احساس شد همه اون دعواها با خودش سرکاری بوده..ولی باز با کلمه آخر Oh God ای که گفت امید ها رو برای نمازخون کردنش:Smiley36: دوباره به دل های ما برگردوند...در هر حال باید فعلا سرمون رو به سریال های ندیده گرم کنیم تا فصل جدید شروع بشه...اگه حالی و وقتی خدا بهمون داد یکی دو تا مصاحبه هم از عوامل میذارم...

Chandler Bing
02-16-2012, 11:31 PM
وای من الان فصل چهارم رو تموم کردم، یه اتفاق خیلی بد افتاد:Smiley95::Smiley96:

سکانس اخر خیلی نارحت کننده بود، ریتا خیلی خوب بود، بیچاره دکستر تنها شد

گفتم احساس رو با شما به اشتراک بذارم

می خواستم تو تگ اسپولر بذارم بعد یادم افتاد اینجا تاپیک فصل ششه پس همه دیدن

Chandler Bing
03-09-2012, 06:47 PM
فصل پنجم هم دیدم، نوبت 6 رسیده

این فصل هم یه شاهکار دیگه بود

به افتخار دکستر اواتارم رو عوض کردم:Smiley36:

pooya
03-09-2012, 07:02 PM
فصل پنجم هم دیدم، نوبت 6 رسیده

این فصل هم یه شاهکار دیگه بود

به افتخار دکستر اواتارم رو عوض کردم:Smiley36:

قشنگ ترین فصل دکستر فصل 2 بود حالا داری فصل 6 رو میبینی یه جایی یه اسپویلی برات می کنم که تو تاپیک " ضد حالی یعنی ..... "بنویسیش :Smiley14::Smiley14: (اسمایلی خنده شیطانی نداریم این یکی رو زدم)

Patriot
03-09-2012, 09:20 PM
قشنگ ترین فصل دکستر فصل 2 بود حالا داری فصل 6 رو میبینی یه جایی یه اسپویلی برات می کنم که تو تاپیک " ضد حالی یعنی ..... "بنویسیش :Smiley14::Smiley14: (اسمایلی خنده شیطانی نداریم این یکی رو زدم)

پویا بهش نگو دبرا کشته میشه!

خیلی ضد حال میخوره!!!!!!!!!!!!!!!!! :Smiley40:

Chandler Bing
03-10-2012, 09:24 AM
به لطف اواتار امین برام اسپول شده داستان:Smiley104:

کلا امین همیشه اسپول میکنه این دومین بارهشه. اولیش بوردواک امپایر بود حالا هم دکستر عزیز:Smiley104:

اسمشو باید بزاریم امین اسپویلر:Smiley69: