PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر درباره فصل اول Person of interest

NOjAN
09-25-2011, 02:57 AM
قسمت اولش رو دیدم . خیلی قشنگ بود . قطعا جزو سریالهای بهترین سریالهای این فصله ..:Smiley46:

Amin
09-25-2011, 03:23 AM
منم نوژن جان دیدم.ولی برعکس شما چندان سریال منهای 10 دقیقه پایانی چندان چنگی به دل نزد.والا همه چی جوره.نویسنده کارش درست بود بازیگرا کارشون درست بود ولی الهی بمیره این کارگردان کار که ریتم فیلم رو خراب کرده بود.هر چند جاناتان نولان با نویسندگی که داشت نشون داد که فقط تو سینما استادی خودش رو به رخ همه میتونه بکشه.نه اینکه فیلم نامه بد باشه نه خوب بود ولی چون تازه داره با مدیوم تلویزیون و مقتضیات اون کار میکنه باید یه کم بگذره تا دستش بیاد.
سریال کاملا نولانی بود.من به شخصه اثر زیادی از جی جی آبرامز ندیدم.این برادران نولان یه ویژگی عجیب که دارن اینه که میتونن حرف خودشون رو تو پروژه های بزرگ هالیوودی بزنن که نمونه بارزش همون فیلم شوالیه تاریکیه.این جا هم کم و بیش این کار نولان دیده میشه.
بازیا عالیه من که چشمم رو از مایکل امرسون برنمی داشتم.این بشر نمیدونم چیه این قدر جذبه داره.خدا حفظش کنه!

hossein 2
09-25-2011, 09:25 AM
قسمت اول رو دیدم و واقعا از دیدنش هیجان زده شدم
فینچ واقعا شخصیت بزرگی داره و از همین قسمت اول خودش رو نشون داد...جان هم که واقعا شروع خوبی رو در مترو نشون میده
در کل فکر کنم این سریال یکی از بهترینهای فصل باشه و حالا حالا ها با این عوامل نویسندگی و... ادامه داشته باشه.

Batlaghi
09-25-2011, 06:21 PM
به نظر من این سریال با اون همه تبلیغاتی که براش شده بود و میگفتن یک اثر متفاوته با نویسندگی نولان خیلی خیلی ضعیف ظاهر شد و مطمئن باشید قسمت های بعدی هم به همین منوال است و داستان سریال اصلا جالب نیست.نولان جاناتان البته چند تا اثر نوشته که تعدادشون محدوده که اینان:اولین نوشتش memento بود که به نظرم حرف نداشت بعدThe Prestige رو نوشت که اونم حرف نداشت بعد از اون The Dark Knight رو نوشت که اوج کاراش بود. نولان یا همچین اثرهایی چرا در این سریال خیلی ضعیف حاضر شده نمیدونم من خیلی منتظر بودم این سریال بیاد با اسمهایی که پشتش بودن فکر میکردم حرف اول رو میزنه تو ژانر هیجانی ولی خیلی در حد پایینی ظاهر شدن کارگردان قسمت اول همDavid Semel با اینکه سریالهای زیادی رو کارگردانی کرده ولی تو کارنامش سریالهای نامدار نمیبینیم نباید برا اپیزود حساس پایلوت انتخاب میشد دلیل دیگه از ضعف این اثر در قسمت اول هم شاید بی تجربگی نولان در کارهای تلویزیونی باشه من با خودم فکر کردم به این نتیجه رسیدم که اگر این داستان به صورت یک فیلم دو ساعتع در میومد عالی میشد ولی برا سریال فکر نکنم حرفای زیادی برا گفتن داشته باشه چون شما با دیدن یک قسمت از سریال برا قسمت های بعد حدس هایی میشه زد که چه اتفاقاتی میوفته و اینکه بخوادن هی یک نفر رو از مرگ نجات بدن و کشت وکشتار راه بیوفته ما نظیر این کارها رو تو فیلمهای دهه 70-80 زیاد دیدیم.
همیشه هم اسمها نقش اصلی رو در بوجود آمدن یک اثر بازی نمی کنن همه فکر می کردن چون جی جی آبرامز پشت این اثر هست مثل دو سه کار قبلیش خوب از آب در میاد که جی جی ابرامز هم بخوایم بحث دربارش کنیم خیلی طولانی میشه.
در کل قسمت اول بسیار ضعیف بود به نظر من و شاید یرا نوجوون ها و کم سن وسالها و کسایی که تو عالم سریال نیستن و به طور حرفه ای دنبال نمیکنن کمی هیجان داشت.

NOjAN
09-25-2011, 06:41 PM
حامد به نظرم خیلی سخت می گیری . شاید توقعت این بوده که در حد یک فیلم دو ساعته توی پایلوت کار کنن . ولی این رو هم باید در نظر بگیری که 90% سریال ها رو نمی شه از روی قسمت اولشون نظر داد.. در کل به نظرم سریالیه که جای مانور داره و کار خوبی از آب در میاد . در هر صورت جوجه رو آخر پاییز می شمرن :Smiley36:

Amin
09-25-2011, 06:54 PM
نوژن جان من بگم داداش بالا هم نظرم رو نوشتم.من به شدت با حامد موافقم.آخه چرا باید این ایده به این زببایی رو اینطوری کنن.اتفاقا باید توقعت بالا باشه.نویسنده و creator کار نولان و آبرامز هستن.اگه میخواد این جوری جلو بره بعید میدونم سریال به جایی برسه.فعلا که دو یا سه قسمت بیشتر نساختن.مطمئن باش یه تغییری تو سریال میدن.

Batlaghi
09-25-2011, 06:57 PM
نمیدونم نوژن جان من از روی تجربه ای که تو این ده سال سریال دیدن دارم میگم داستان اینه که هر قسمت برن یکی رو یا نجات بدن یا بکشن اسمی که دستگاه بهشون میده باهات مخالفن راجب مانور.چون خلاصه قسمت های بعد هم خوندم میگم البته نمیدونم چند سریال تا حالا دیدی ولی بحث من سر تکراری بودن سریال و نبود خلاقیت و کارگردانی بسیار ضعیف و نبود چاشنی واقعیت و حتی انتخاب یک ادم الکلی به نظرت دیگه ادم نبود تو دنیا بیای یک ادم ضعیف که تو خیابون داره زندگی میکنه رو انتخاب کنی جا برا گفتن اشکال زیاده تک تک صحنه ها دارای اشکال بود نمی خوام سریالو برا اونهایی که ازش خوششون اومده خراب کنم

NOjAN
09-25-2011, 07:19 PM
نمیدونم نوژن جان من از روی تجربه ای که تو این ده سال سریال دیدن دارم میگم داستان اینه که هر قسمت برن یکی رو یا نجات بدن یا بکشن اسمی که دستگاه بهشون میده باهات مخالفن راجب مانور.چون خلاصه قسمت های بعد هم خوندم میگم البته نمیدونم چند سریال تا حالا دیدی ولی بحث من سر تکراری بودن سریال و نبود خلاقیت و کارگردانی بسیار ضعیف و نبود چاشنی واقعیت و حتی انتخاب یک ادم الکلی به نظرت دیگه ادم نبود تو دنیا بیای یک ادم ضعیف که تو خیابون داره زندگی میکنه رو انتخاب کنی جا برا گفتن اشکال زیاده تک تک صحنه ها دارای اشکال بود نمی خوام سریالو برا اونهایی که ازش خوششون اومده خراب کنم
عزیز من نمی خوام بحث رو به اونجا بکشونم .. چون اونقدر وقتی هم نیست سریال می بینم ولی برفرض مثال که این اولین سریالی باشه که دارم می بینم .. بالاخره چشم و گوش و فهم دارم ! و با همین چشم و گوش و فهم معمولی به نظرم کار خوبی اومد . ببین الان شما می گی تکراری بودن سریال و نبود خلاقیت و کارگردانی بسیار ضعیف و نبود چاشنی واقعیت. خب برای اینا مثال بزنی بهتره . مثلا در مورد چاشنی واقعیت , چیز تخیّلی ای به نظر نمی یومد ! اگر این تکنولوژی (که ترکیبی از تشخیص چهره و روانشناسی و .. و.. هست) تا الان به وجود نیومده باشه به زودی متولد می شه , منظورم اینه که دور از انتظار نیست . در مورد "یک ادم ضعیف که تو خیابون داره زندگی میکنه" هم فکر کنم کامل نگاه نکردی پایلوت رو . چون آدمکشی بوده که برای دولت کار می کرده ... در کل من وقتی گفتنم

قسمت اولش رو دیدم . خیلی قشنگ بود . قطعا جزو سریالهای بهترین سریالهای این فصله ..

منظورم این نبود که شاهکاره , ولی اشکالهای فراوونی که شما گرفتین رو هم توش نمی بینم . شاید سر همون قضیه ی تجربه و این حرفا باشه... :Smiley36:

Batlaghi
09-25-2011, 07:44 PM
نوژن جان اتفاقا قسمت پایلوت رو خیلی با دقت دیدم من تو سریال دیدن خیلی سخت گیرم امین هم دگفت ببین نظرتو بهم بگو دیگه با دقت تر دیدم اول از کارگردانی بالا هم گفتم خیلی ضعیف بود بعد بگم من عادت ندارم یعنی ادمی نیستم که بخوام اشکال بیخودی بگیرم
منظورم از اونکه گفتم رفت آدمی رو که تو خیابون زندگی می کرده پیدا کرده کاری به سابقش ندارم مگه دیگه ارتشی و ادم مبارز و رنجر نبود امریکایی ها خودشون یک نظریه دارن ادمی که کارش به اونجا رسید بهش میگن مهره سوخته و به چشم یک مهره سوخته بهش نگاه می کنن ادمی که نفس ضعیفی داه و نمیتونه با واقعیت ها کنار بیاد نمیتونه شخصیت جالبی در ذهن مخاطب باشه و همیشه اون صحنه تو ذهن مخاطب هستتو مترو مثلا دعوا الکی و تخیلی بود ادمی که به اونروز افتاده خودشو در گیر همچین ماجراهایی نمیکنه
من اصلا با ماشینه مخالف نیستم و منظورم از تخیلی اون نبود
یا صحنه ای که به پنج نفر تیر زد همه هم نوجوون و کله خراب مگه میشه پنج نفر رو تیر بزنی اونا نگات کنن ؟
یا وقتی زدنش اون راننده که ما دیدیم به نظر شما شخصیت یک قاتل رو داشت که میخواست ببره و سر به نیست کنه اقا رو؟
خلافکارا اول میکشن بعد از شر جنازه خلاص میشن اینو از رو تجربه میگم.
بعد اگر همچین ماشینی هم فرض مثال باشه اینکه اسم یکی رو در اولویت بذاره محاله که باید صبر کرد اون یک نفر کارش حل شه یا بمیره اینا برن سراغ نفر بعد ؟
فضای داستان فضای بسته ایه البته شاید درست بشه ولی ما در کل انتظار بیشتری از این اسامی در کنار هم داشتیم که شما گفتین توقع خب ما از به کنار امدن این دو اسم باید هم توقعمون بالا بره

errornima
10-01-2011, 12:06 AM
سریال خیلی قشنگی بود و از دیدنش لذب بردم ...حداقل از سریال هایی که اون همه سر وصدا کردن بهتر بود ..
امرسون هم که همیشه مرموز بازی میکنه واقعا دوسش دارم ... مممنون از تاپیک خوبتون

Moh3eN
10-04-2011, 12:30 AM
سلام رفقا .
من تازه وقت کردم و پایلوت رو نشستم دیدم .
اول باید به بازی عالی دو بازیگر اصلی اشاره کنم، مخصوصا امرسون که کاراکتر خاص فینچ را عالی درآورده . من که خوشم اومد از سریال و حتما توی لیستم میزارم برای تماشا .
اما یه چیزی که توی پایلوت باش مشکل داشتم و بنظرم جای کار بیشتری داشت همون اولای اپیزود هست . وقتی که فینچ میاد سر وقت ریس و بش پیشنهاد کار میده . بعد از اینکه فینچ اون یارو محافظ فینچ رو میزنه، ریس رو میبینیم که تو یه اطاق مرتب و شیک هست و با صورت اصلاح شده!!. اینکه چطور ریس که پولی نداشت از اون اطاق سر درآورد! و بعدم که با فینچ ملاقات کرد و کار رو قبول کرد بنظرم جای کار خیلی بیشتری داشت .
نکته ی بعدی که من هنوز متوجهش نشدم وقتیه که توی دادگاه، اون افسر پلیس یعنی بازرس فوسکو توی شهادت دروغی که میده، یه بخشی اضافه میکنه و اون زنه هنسون جا میخوره . وقتی میان بیرون از دادگاه هنسون یه دیالوگی میگه به فوسکو . هنسون میگه که "چرا این رو به من نگفته بودی. وظیفه ی منه که مطمئن بشم آدما رو اشتباهی نندازم زندان"!!!!. یعنی هنسون میترسه که پوپ رو اشتباهی دستگیر کرده باشن و ترتیب یه ملاقات خصوصی رو با پوپ میده . حالا میشه دلیل این ملاقات خصوصی با پوپ رو به پیدا کردن جای مایکل، برادر پوپ ربط داد اما اون دیالوگی که به بازرس میگه رو من نمیتونم تحلیل کنم پیش خودم !!!
نمیدونم اینو باید به حساب بی حوصلگی و خستگی خودم و سرسری دیدن پایلوت بزارم یا اینکه این اشتباه بزرگِ فیلمنامه بود !. چون هیچ جوره دلیل و توجیحی نداشت اون دیالوگ!!!

ممنون میشم دوستان نظرشون رو در این دو مورد بگن.

.

Se7en
10-04-2011, 12:45 AM
به نظر من با توجه به اين تيمي كه پشت سره اين سرياله و تبليغاتي كه براي اين سريال بود كار جالبي از آب در نيومده كلا ريتم داستان كنده و قابل پيش بينيه من كه زياد خوشم نيومد البته با اين دو قسمت نميشه نظر قطعي داد

Moh3eN
10-05-2011, 11:44 PM
الآن قسمت دوم رو هم دیدم . تا اینجا بد نبوده اما مطمئنا در سطح سازنده هاش و تبلیغاتی که شد براش، نبوده برام .
بعد این حضور سر موقع و دقیقه نودی جان ریس یخورده اذیتم میکنه . همه جا هست انگاری .
منتظر اپیزودای بعدی میمونم ...

راستی به آهنگساز سریال دقت نکرده بودم . آهنگ ساز این سریال هم رامین جوادی هست. تو ۲۰۱۱ پرکار شده ماشالا http://smiles.kolobok.us/mini/heart_mini.gif.

.

Amin
10-06-2011, 12:12 AM
آره مثل اون صحنه های دقیقه نودی و این مدل صحنه هایی که روی مغز میره زیادی داره.ولی من که خودم جز مخالفین سریال بودم به نظرم از لحاظ داستان سریال داره تازه جون میگیره.فلش بک ها به بهتر شدن سریال خیلی کمک کرد.قطعا به اندازه تبلیغاتی که بوده براش نیست.یه چیزی که دیدم این بود که نولان برای این کار همکارای خوبی برنداشته.همکاراش آدم های خیلی مهمی نیستن.شاید این یه دلیلی باشه برای بهتر نبودن سریال.ولی باید کماکان صبر کرد.تو آمریکا که از قسمت اول بیشتر استقبال کرده بودن و همچنین نمره بیشتری هم نسبت به قسمت دوم کسب کرده بود.ایشالله بهتر شه

Batlaghi
10-06-2011, 12:43 AM
به نظر من که همین جوری باشه داستان اصلا جالب نیست مگر اینکه یک ارگان از دولت از کار اینا باخبربشه و بخواد جلوی دخالت های اینارو بگیره چون مثلا کارهای اینا باعث اثر پروانه ای میشه و نمیدونم به نظرم اگر هر قسمت بخواد همین باشه سریال به جایی نمیرسه البته نولان هم کم تجربه هست و نبایدازکار اولش تو تلویزیون زیاد انتظار داشت سبک سریال هم سبک دهه 80-90تو بیشتر صحنه ها میبینیم من که یاد فیلمهای دهه 80-90میوفتم این که همش هم سر به زنگا میرسه جالب نیست و با اینکه ژانر فیلم هیجانیه ما زیاد هیجان آنچنانی رو نمیبینیم ولی باید نشست و دید که چی میشه
سریالهای خوب همیشه تیم خوبی پشتشن از اول تا نظافتچیشون من که گشتم و تحقیق کردم زیاد کادر به اون صورت قوی نیستن

Se7en
10-06-2011, 12:48 AM
راستی به آهنگساز سریال دقت نکرده بودم . آهنگ ساز این سریال هم رامین جوادی هست. تو ۲۰۱۱ پرکار شده ماشالا http://smiles.kolobok.us/mini/heart_mini.gif.

.

منم دقت نكردم ولي رامين جوادي نشون داده پتانسيل رسيدن به درجه هاي بالا رو داره من كه با كار فرار از زندانش خيلي حال كردم

به نظر من اين سريال بعد فصل يك كنسل ميشه چون جا براي مانور زياد نداره و هر قسمت داستانش يه جورايي معلومه و اونم نجات دادن يه شخص خاصه

Moh3eN
10-08-2011, 11:44 PM
تو قسمت سوم هم همون روند قبلی ...:Smiley15:. البته این بمعنای بد بودنش نیست ولی خب انتظارات از نولان و آبرامز خیلی بیشتر از ایناس .
شاید نزدیک تر شدن بازرس کارتر به ریس و از طرف دیگه مطرح شدن اسم الیاس (با ابهامی که آخر اپیزود وارد سریال شد) بتونه یه تکونی به سریال و ماجراهاش بده .

+ فلاش بک های سریال رو دوست دارم :Smiley35:.

.

Amin
10-09-2011, 12:12 AM
قسمت سوم رو من هم دیدم.
این پلیسه کارتر یکی از بدترین پلیس هایی که من تو عمرم دیدم.به طرز حرف زدن و بازی کردن و اسلحه گرفتنش نگاه کنید.اصلا به درد این نقش نمیخوره.حداکثر باید نقشی رو بهش بدن که بلده بازی کنه یعنی یه مادره فداکار.دقیقا مثل همون نقشی که داخل مورد عجیب بنجامین باتن داشت.
من هنوزم میگم که فیلم مشکل ریتم داره.ریتم چون تند و خرابه یه اتفاق هایی میفته که فقط با گذر زمان در سریال باید اتفاق افتاده باشه و همین خراب میکنه کار رو.
خوشبختانه از اون صحنه های درگیری مسخره کم شده بود تو این اپیزود.خدا رو شکر
راهی غیر از صبر نداریم.باید وایساد و دید ولی چقدر خدا عالمه

Moh3eN
10-21-2011, 07:43 PM
این هفته من سرم شلوغ بود و وقت نکردم اپیزودهای جدید رو ببینم . امروز افتادم به جون سریالای جدید :Smiley35:.
قسمت چهارم رو همین الآن تموم کردم . بنظرم قشنگ تر از اپیزودای قبلی بود . "الیاس" هم نمه نمه داره وارد قضیه میشه انگار .

این پلیسه کارتر یکی از بدترین پلیس هایی که من تو عمرم دیدم.به طرز حرف زدن و بازی کردن و اسلحه گرفتنش نگاه کنید.اصلا به درد این نقش نمیخوره
دقیقا امین جان ... موافقم . مخصوصا عکس العمل هایی که داره . مثل موقعی که میره سر صحنه ی جرم . بازی جالبی نداره اصلا :Smiley13:.

.

.:DeathSpank:.
11-07-2011, 07:30 PM
خیلی خوب الیاس رو وارد داستان کردن

Chandler Bing
12-19-2011, 01:47 PM
وای اپیزود 10 کولاک بود
من رسما عاشق اقای ریس شدم با اون طرز حرف زدنو تیر اندازی به زانو:Smiley14:
میدونستید بازیگرش همون بازگر کارکتر مسیح در فیلم مصائب مسیح مل گیبسونه؟
سریال تیمه خوبی داره و واقعا هم زیباست

sinaDVD
12-27-2011, 08:11 PM
آره اپیزوده 10 واقعا قشنگ بود مخصوصا اون آهنگ آخرش!

HADI
12-28-2011, 10:01 AM
سریال خوبیه . ولی بعضی جاها داستانش قابل پیش بینی و تکراریه ...

gsbnd1
12-29-2011, 08:21 AM
آهنگ آخر قسمت دهم خیلی قشنگ بود. من لینک دانلودش رو میذارم:
http://dl1.downloads.ir/450cffac29de9cd5129bd73ea9f4053c/UNKLEfeat.IanAstbury-When.things.explode.mp4

لیریک اون آهنگ هم اینجاست:
Unkle - When Things Explode Lyrics (http://www.lyricsmania.com/when_things_explode_lyrics_unkle.html)

HADI
12-29-2011, 09:04 AM
اینم MP3 :

Unkle - When Things Explode (feat. Ian Astbury).mp3 (http://www.mediafire.com/?ldlzjf92lxhny7o)

Chandler Bing
01-02-2012, 10:02 AM
این هم یکی دیگه از اهنگ هاش واقعا زیباست

http://www.mediafire.com/?u5e9h784x459737

Chandler Bing
01-08-2012, 01:56 PM
الان داشتم سنگسار ثریا رو میدیم حدس بزنید چی شد؟

بازیگر نقش ریس اونجا هم بازی کرده جالب اینه که فارسی هم حرف میزنه:Smiley30::Smiley10:

sinaDVD
01-22-2012, 01:05 AM
الان داشتم سنگسار ثریا رو میدیم حدس بزنید چی شد؟

بازیگر نقش ریس اونجا هم بازی کرده جالب اینه که فارسی هم حرف میزنه:Smiley30::Smiley10:

اووووووووووووف نمیشه یه جا آپلودش کنی؟ همون یه تیکه که این فارسی میحرفه رو؟ دمت گرم

بعد اون آهنگ دوم هم که گزاشتین رو سرور میگه به ماکزیمم تعداد دانلودش رسیده، اجازه دانلود نمیده. لطفا اگه میتونی انم یه کاریش بکن ممنون

Chandler Bing
01-22-2012, 04:26 AM
اووووووووووووف نمیشه یه جا آپلودش کنی؟ همون یه تیکه که این فارسی میحرفه رو؟ دمت گرم

بعد اون آهنگ دوم هم که گزاشتین رو سرور میگه به ماکزیمم تعداد دانلودش رسیده، اجازه دانلود نمیده. لطفا اگه میتونی انم یه کاریش بکن ممنون

لینک رو عوض کردم.:Smiley17:

در مورد اون صحنه هم شرمنده نمی تونم اپلود کنم:Smiley19:

Patriot
05-12-2012, 01:19 AM
الان قسمت 21 رو دیدم. یک دفعه به چشمم خورد دیدم آهنگسازش رامین جوادیه.

خداییش خیلی کارش درسته. یه بار دیگه موسیقی این سریال رو گوش کنید.

آهنگ هایی هم که تو متن پخش میشه عالیه.

Ehsan_keen
07-18-2012, 12:46 PM
سریال خیلی قشنگیه.از دو شخصیت اولشم خیلی خوشم میاد.من از نحوه حرف زدن ریس خیلی خوشم میاد.
فقط یه مشکلی که داره سریالش ناهمواره.مثلا قسمت اول فوقولعاده بود ولی قسمت دومش زیاد هیجان زدم نکرد.ولی بعد قشنگ میشه ولی یه قسمتش بد.

mobin
01-16-2013, 10:38 PM
قسمت اول این سریال رو امروز دیدم ...راستش خیلی حال نکردم

یکی اینکه به نظرم خیلی آبگوشتی اومد ودوم هم چون من از سریالهای غیرواقعی و تخیلی مثل Fringخوشم نمیاد واین سریال هم یک جورایی تخیلی هست(خبر از آینده و اتفاقاتی که برای اشخاص خواهد افتاد)

حالا دوستانی که تا اینجای فصل دوم دیدن ، روند سریال رو چطور میبینن و آیا با این شرایط توصیه به ادامه دیدن این سریال دارن؟

Chandler Bing
01-16-2013, 11:03 PM
شما ببین پشیمون نمیشی. بهترین سریالی که از شبکه های غیر کابلی پخش میشه. بابا جاناتان نولان پشت سریاله. دیگه دلیل از این بهتر؟
تخیلی هم نیست. بیشتر اکشنه

Hypnos
02-27-2014, 01:33 PM
سریال خوبیه. ریتم تندی داره و هیجانشم خوبه. داستان های هر قسمتشم جالبه و ایده کلی فیلم هم که حرف نداره.

WALKING DE4D
05-19-2014, 10:10 AM
این سریال هر قسمتش با قسمت بعد داستان جدا داره؟؟
یا نه یک داستانو تا انتها می خوان ادامه بدن
اون دسته از سریال هایی که یک داستان مشخصو ادامه میدن خیلی بهتره از نظرم

FARMANDEH
05-19-2014, 11:02 AM
این سریال هر قسمتش با قسمت بعد داستان جدا داره؟؟
یا نه یک داستانو تا انتها می خوان ادامه بدن
اون دسته از سریال هایی که یک داستان مشخصو ادامه میدن خیلی بهتره از نظرم

اکثر قسمتها داستان جداگانه داره ولی در کنارش داستان کلی رو هم پیش میبره ، بعضی از قسمتها مخصوصا قسمتهای آخر هر فصل دیگه داستانهای جداگانه میره تو حاشیه و فقط به داستان اصلی میپردازه
بعضی از داستانهای جداگانه هم ممکنه ادامه دار بشن و اون شخصیتها رو تو قسمتهای بعد هم ببینید و وارد داستان اصلی بشن!
6-5 قسمت اول رو که نگاه کنید هر قسمت یک داستان داره و ممکنه زیاد جذب سریال نشید ولی ادامه بدید ، در ادامه سریال فوق العاده میشه و شما هم اینجوری میشید: :Smiley10:

orojlo
07-19-2014, 06:06 PM
من فصل اول این سریال رو همین طوری معمولی دانلود کردم تا ببینم طوری جذب سریال شدم الان دارم نسخه های 1080 رو دانلود میکنم و میبینم سریال خوبیه بازیگر های خوبی واسش انتخاب شدن داستان خوبی هم داره و روی منم تاثیر گذاشته کمی .