PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی سریال سوپرنچرال

NOjAN
06-28-2011, 07:14 PM
معرفی سریال سوپرنچرال (از ویکی پدیا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B3%D9%88%D9%BE%D8%B1%D9%86%DA%86%D8%B1%D8%A7%D 9%84))
امتیاز (http://www.imdb.com/title/tt0460681/)8.8 (http://www.imdb.com/title/tt0460681/)/10 از سایت IMDB (http://www.imdb.com/title/tt0460681/)

http://picoup.ir/images/49166011023338155999.jpg

سوپرنچرال (به انگلیسی: Supernatural) (به معنای فراطبیعی) یک مجموعهٔ تلویزیونی ترسناک/درام با بازیگری جرد پادالکی در نقش سم وینچستر و جنسن اکلس در نقش دین وینچستر است، برادرانی که شیاطین و دیگر اشکال ماورا طبیعی را شکار می کنند. سریال ابتدا کار خود را در ونکوور کانادا در ۱۳ سپتامبر ۲۰۰۵ بر روی شبکهٔ دابلیو بی آغاز کرد و اکنون بخشی از شبکه تلویزیونی سی دابلیو است. فصل دوم در ۲۸ سپتامبر ۲۰۰۶ و فصل سوم در ۴ اکتبر ۲۰۰۷ ساخته شد. بعد از وقفه ایی، فصل چهارم در ۱۸ سپتامبر ۲۰۰۸ ساخته شد. ساخت فصل پنجم این سریال نیز در ۱۰ سپتامبر ۲۰۰۹ به پایان رسید. شبکه تلویزیونی سی دابلیو، در ۱۶ فوریه ۲۰۱۰ رسما از تجدید پخش نمایش برای فصل ششم خبر داد. کریپک تایید کرد که به عنوان مسئول پخش باز نخواهد گشت، اما همچنان به عنوان مدیر اجرایی باقی خواهد ماند. پخش فصل هفتم از سپتامبر 2011 آغاز خواهد شد. سوپرنچرال داستان سم وینچستر (جرد پادالکی) و دین وینچستر (جنسن اکلس) را بیان میدارد، دو برادری که با موجوداتی می جنگند که اغلب مردم اعتقادی به وجود آنها ندارند.

فصل اول (۲۰۰۵-۲۰۰۶)

فصل اول با حمله یک شیطان به مادر سم و دین آغاز می*شود. پدرشان در حین یک شکار، گم شده است. دین، کمک سم را می خواهد ولی سم به علت مسائل قبلی با پدرش، نسبت به رفتن با دین بی میل است. سرانجام سم برای کمک، موافقت می*کند و برادرها رهسپار می شوند. زمانی که به دنبال پدرشان می گشتند، جس، دوست دختر سم، طی حادثهٔ ماورا طبیعی مشابه حادثه ایی که به زندگی مادرشان پایان داد، کشته می شود. سم به علت ناتوانی در محافظت از او، احساس گناه می*کند و در نتیجه از دانشگاه خارج می*شود تا چیزی که دوست دخترش را کشته است، شکار کند. در قسمت "ماری خونی" آشکار می*شود که سم هفته*ها قبل از آنکه این اتفاق بیافتد، اخطارهایی را دریافت کرده بود. طی جست و جو برای چیزی که جس و مادرشان را کشته است، سم و دین به دنبال پدرشان می گردند و از طریق جنگ با شیطان ماورا طبیعی به دیگران کمک می کنند. آنها به همه جای کشور سفر می کنند و به تدریج مدارکی را می یابند. در نهایت پدرشان را می یابند که می گوید موجودی را که آنها به دنبال آن هستند یک شیطان چشم زرد است و نقشه ایی می کشند تا از یک هفت تیر مرموزی که قادر به کشتن هر چیزی است، استفاده کنند. بهرحال در انتهای فصل، پس از شکست در کشتن شیطان چشم زرد، هر سه در یک حادثه رانندگی که مسبب آن یک شیطان دیگر بود، به شدت زخمی می شوند.

فصل دوم (۲۰۰۶-۲۰۰۷)

سم و جان، آسیب*های جزیی می بینند ولی دین در حال مرگ است و پدرش در عوض زندگی دین، هفت تیر و روحش را به شیطان واگذار می کند. در فصل دوم مشخص می*شود که شیطان برای سم وینچستر نقشه*های بزرگتری دارد. در شبی که مادر مرد، سم توسط خون شیطان آلوده شده بود. به همین دلیل وی در بزرگسالی دارای بعضی استعدادهای ذهنی است. همچنین، شیطان این عمل را بر روی کودکان دیگری انجام داده است که وینچسترها در سرتاسر فصل آنها را ملاقت می کنند. برادران با دوستان جدیدی در این فصل مواجه می شوند: اِلن، جو و اَش که به آنها در شکارهایشان کمک می کنند و گاه گاهی بابی که یک دوست قدیمی از خانواده است. در قسمتی از انتهای فصل، شیطان تمام انسان های خاص را در شهری متروکه برای مبازه گرد هم می آورد، تا زمانیکه یک نفر باقی بماند. سم، توسط آخرین مردی که مقاوت کرده، در دستان دین می میرد. سپس دین روحش را برای زندگی سم معاوضه می*کند در ازا اینکه برای رفتن به جهنم یک سال زمان داشته باشد. برادرها، شیطان(عزازل) را می کشند ولی نه تا زمانیکه عزازل دری از جهنم را باز می کند(دروازه شیطان) که باعث آزادسازی شیطان*های زیادی می شود. پدرشان نیز از جهنم فرار می*کند و ظاهر می*شود تا به جای بهتری برود.

فصل سوم (۲۰۰۷-۲۰۰۸)

در فصل سوم، قسمتی از نمایش بر روی تلاش برای نجات دین از معامله، متمرکز است. طی مسیر، آنها یک شیطان به نام روبی را ملاقات می کنند که به سم علاقه مند است و ادعا می*کند که قادر به نجات دین است. همچنین آنها با بلا تالبوت که یک "دلال" و فروشندهٔ اشیای سری است، ملاقات می کنند که دائما باعث دردسرشان می شود. برادرها سرانجام می گردند تا شیطانی را که قرارداد دین را در اختیار دارد، بیابند - یک شیطان قدرتمند به نام لیلیت. او همچنین می خواهد تا سم بمیرد. سم و روبی سرانجام در نجات دین، موفق نمی شوند و دین در حالی که مثله شده درآغوش سم می میرد.

فصل چهارم (۲۰۰۸-۲۰۰۹)

فصل چهار با بیداری دین در یک قبر که گیج و سر در گم است، آغاز می*شود که توسط فرشته ایی به نام کاستیل و به دستور خداوند نجات داده شده است. در طی چهار ماهی که دین مرده بود، سم به کمک روبی در توانایی هایش پیشرفت می کند. به زودی آشکار می*شود که دین دوباره زنده شده است تا مانع نقشه لیلیت برای شکستن ۶۶ قفل که می خواست اجازه دهد لوسیفر برای بار دیگر رهایی یابد، شود. در انتهای فصل، سم لیلیت را می کشد و قتل او آخرین قفل است. همچنین فرشته*ها می خواستند که قفل*ها شکسته شود زیرا سپس دین، لوسیفر را شکست می دهد و از این طریق بهشت را بر روی زمین رهنمون می کنند. روبی فاش می*کند که او سم را اداره کرده تا آنها ملاقات کنند و دین نیز در خونخواهی، روبی را می کشد. با کشته شدن لیلیت توسط سم و سرانجام شکستن آخرین قفل، لوسیفر اکنون رهایی یافته است.

فصل پنجم (۲۰۰۹-۲۰۱۰)

فصل پنجم شامل ۲۲ قسمت است . جنسن اکلس طی مصاحبه ایی اعلام می*کند که در زمان فصل چهارم قصد داشتند که آخرین فصل باشد ولی با امتیازات بالا آنها برای فصل ششم نیز موافقت کردند. سی دابلیو در تاریخ ۱۶ فوریه ۲۰۱۰ از تجدید پخش نمایش برای فصل ششم خبر داد.

فصل پنجم به جنگ برای توقف لوسیفر و نجات جهان از آخر زمان اختصاص دارد. سرتاسر فصل، سم و دین با هر دوی فرشتگان و شیاطین می جنگند چرا که سرنوشت آنها اینطور مقدر شده است که پوسته میکائیل و لوسیفر باشند. در هنگام ناتوانی برای شکست لوسیفر، حلقه هایی را از چهار اسب سوار آخر زمان جمع آوری می کنند، که به عنوان زندان لوسیفر عمل می کند. در تمام فصل، سم، دین، کستیل و بابی با بحران هایی مواجه می*شود که آنها را تا مرز انصراف پیش می برد. بهرحال، بخاطر پشتیبانی از یکدیگر، راه را تا به انتها طی می کنند.

فصل ششم (۲۰۱۰-۲۰۱۱)

پخش فصل ششم مجموعه تلویزیونی سوپرنچرال رسما توسط شبکه تلویزیونی سی دابلیو تایید شده است. طراح این مجموعه اریک کریپک تنها برای ۵ فصل برنامه ریزی کرده بود اما به دلیل کیفیت بالای کار در فصل*های ۴ و ۵، صحبت برای بازگشت نمایش بیشتر شد. اریک کریپک تایید کرده است که به عنوان مسئول نمایش باز نخواهد گشت و تنها به عنوان مدیر تهیه کار خواهد کرد، تا سارا گمبل نمایش فصل ششم مجموعه تلویزیونی سوپرنچرال را اداره کند. سارا گمبل، فردی که قرار است مسئول مجموعه تلویزیونی باشد، عنوان کرده است که فصل ۶ و احتمالا فصل پایانی نمایش بر روی رابطه برادرها متمرکز خواهد بود. بر طبق یک مطلب مطبوعاتی منتشره توسط سی دابلیو، در فصل ششم، بهشت و جهنم "کاملا در بی نظمی به سر می برند". قسمت چهارم از فصل ششم توسط جنسن اکلس کارگردانی می شود. میشا کالینز به مانند کستیل فصل*های قبل باز خواهد گشت، جیم بیور نیز در نقش خودش، بابی سینگر، بازی خواهد کرد. میچ پلگی در نقش پدربزرگ سم و دین بازی می کند. کیم رودز نیز به نقش خود به عنوان کلانتر میلز باز خواهد گشت، و عزازل هم دوباره حضور خواهد داشت.

در نیمه ی اول این فصل سم ١ سال است از جهنم برگشته و همراه پدربزگش و فامیل مادریش به شکار می پردازد و وقتی یکی از هیولاها به سراغ دین میرود -که او اکنون برای خود یک زندگی آرام دارد- مجبور می شود خود را به او نشان دهد. و ما میفهمیم که چیزی که اورا از جهنم بیرون آورده او را بدون روح برگردانده.دین به کمک مرگ (یکی از سواران آخر الزمان) روح سم را به او برمیگرداند اما با یک دیوار که خاطرات جهنم را از او پنهان می کند و به او اخطار میکند که به این دیوار دست نزند. در برزخ باز می شود و مادر تمام هیولاها به زمین می آید و به سم و دین می گوید که همه ی انسانها را نابود خواهد کرد. ...

NOjAN
06-13-2012, 01:58 PM
رفقا من چند قسمت از فصل اول رو دیدم .. خیلی کسل کننده بود برام :Smiley15: یعنی در حد یه سریال درجه سه بوده تا اینجا...

یکی از رفیقام که سریال رو دیده می گفت فصل اول رو بیخیال شو از وسطای فصل دوم شروع کن به دیدن !

می خواستم ببینم چیزی از داستان رو از دست نمی دم ؟ یا اصلا در کل ارزش دیدن داره ؟

Chandler Bing
06-13-2012, 02:17 PM
فصل دوم هم بدرد نمیخوره، همین ساختار اپیزودیک رو داره، ولی از سه تا 5 عالی میشه!!! عالی!!

حتما که ادامه بده سریال رو!! در مورد رد کردن اپیزود ها هم به نظرم کار درستی نیست!! ادامه بدی بهتره:Smiley17:

طنز سریال فوق العاده اس!! شخصیت های خیلی خوبی هم داره، داستان 3 تا 5 هم عالیه.

ببین

rezarbn
06-13-2012, 02:22 PM
نوژن جان درسته فصل اولش زیاد جالب نیست ولی اگه فصل اولو نبینی نم ی فهمی که اینا چه جور خانواده ای بودن و مشکلات سم در فصل های بعدشو درک نمی کنی این سریال واقا می ارزه نگاش کنی :Smiley35: و چه جور شده که سم از خانواده دور مونده و راه دیگه ای در پیش گرفته و باباشو چه جور ادمی بوده در این فصل دنباله باباشون و دلیل سوختن دوست دختر سم می گردن

حتما نگاه کن حتی یک قسمت از تو ننداز
باشد که رستگار شوی:Smiley14:

deadalireza
06-13-2012, 02:53 PM
رفقا من چند قسمت از فصل اول رو دیدم .. خیلی کسل کننده بود برام :Smiley15: یعنی در حد یه سریال درجه سه بوده تا اینجا...

یکی از رفیقام که سریال رو دیده می گفت فصل اول رو بیخیال شو از وسطای فصل دوم شروع کن به دیدن !

می خواستم ببینم چیزی از داستان رو از دست نمی دم ؟ یا اصلا در کل ارزش دیدن داره ؟

به نظر من بعد game of thrones این سریال بهترینه!
فصل 1 و 7 ضعیفه ولی بقیه فصلا عالین!
پیشنهاد می کنم ببین!

amiana
06-17-2012, 01:05 AM
من به زور واقعا سیزن های اول و می دیدم فقط می دیدم که دیده باشم و ردش کنم فقط به تشویق دوستم ادامه دادم ولی بعد چنان منو درگیر خودش کرد که الان روزی و بدون اونا نمی تونم تصور کنم
می دونی در واقع هر چی جلوتر میری اون عجیب و غریب بودن سریال برای آدم کمتر میشه و مفهوم عمیقشو حس می کنی
ضمن اینکه من بعد از دیدن سریال تازه متوجه شدم چقد برای این سریال وبلاگ و تامبلر و اکانت های توییتر هست در این حد که بازیگرا همیشه به طرفدارا می گن Spn Family و واقعا خانواده ان
و همین طور یه سایت ویکی پدیا طور داره که پررررر از اطلاعات این سریاله حتما یه سری بهش بزنین Supernatural Wiki - Super-wiki (http://www.supernaturalwiki.com/)

Johnny Cash
06-17-2012, 03:01 AM
رفقا من چند قسمت از فصل اول رو دیدم .. خیلی کسل کننده بود برام یعنی در حد یه سریال درجه سه بوده تا اینجا...

نوژن حرف منو گوش میکنی ، از الان وِلش کن دیگه هم هیچوقت طرف ـش نرو ...

سریال ـش در حدِ خاطرات خون آشام ـه (!) میدونی که چی میگم ...:Smiley36:

pooya
06-17-2012, 03:11 AM
سریال ـش در حدِ خاطرات خون آشام ـه

قبول دارم ولی میدونی مشکل چیه ، ما 6 سال پیش این سریال رو شروع کردیم و جوون بودیم و خاطره ها با این سریال داریم ، دیگه نمیشه ولش کرد من از همون اول حیرون بودم چرا اینقدر ریت بالایی تو imdb داره یه زمانی 9.6 بود :Smiley10::Smiley10:

Chandler Bing
06-17-2012, 04:40 AM
واقعا سروش؟ به قول دین: really?

ببین الکی نیست که پر طرفدار ترین سراله، چون خداییش یه سه قصلی برای خودش پادشاهی میکرد!! بازی ها همه توش عالیه!! شما یه لحظه یاده بازی الیستر بیافت!!!

یا مثلا کستیل!! خداییش عشقه منه این بشر

اصلا کسی که خوره ی سریال باشه و سوپرنچرال زو نمیبینه اصلا نمیشه اسمش رو خوره ی سریال گذاشت!!

از ما میشنوی حتما ببین، موضاعتش قشنگ میشه. باور کن.

باشد که تو بحث های اپیزودیک سال بعد نوژن هم شرکت کند.

سروش پاشو برو انجمنه خودتون:Smiley104::Smiley104::Smiley104::Smil ey104::Smiley14:

شوخی کردما، خداییش یه دونه ای:Smiley30:

pooya
06-17-2012, 04:56 AM
اصلا کسی که خوره ی سریال باشه و سوپرنچرال زو نمیبینه اصلا نمیشه اسمش رو خوره ی سریال گذاشت!!

ابسلوتلی رایت ، تکیه های طنزش خداست (مخصوصا چیزبرگر دین ) ، شخصیت هم فقط کرولی و لوسیفر واقعا زیبا بازی میکنن ( تو یکی از قسمت ها که سم رو اذیت میکرد نمیذاشت بخوابه :Smiley14::Smiley14: ) ، میشا کالینز هم که جای خود دارد.

amiana
06-17-2012, 03:23 PM
نوژن حرف منو گوش میکنی ، از الان وِلش کن دیگه هم هیچوقت طرف ـش نرو ...

سریال ـش در حدِ خاطرات خون آشام ـه (!) میدونی که چی میگم ...:Smiley36:

بابااااا یه خورده انصاف خیلی بهتر از ومپایر دایریزه اصن قابل مقایسه نیست اونا از رو کتاب و یه مثلث عشقی همین طوری دارن جلو میرن این خیلی پشتش مطالعه و فکره

NOjAN
06-26-2012, 11:38 PM
من الان دارم فصل دوم رو می بینم .. انصافا قشنگ تر شده. ولی باز هم همون حالت داستان های اپیزودیک رو داره و وارد قضیه ی فرشته ها و خدا و .. نشدن .

قسمت 15 خیلی باحال بود . سم و دین باهم چپ افتاده بودن, هرکدوم داستان رو یه جور برای بابی تعریف می کردن .

نسخه ی سم :

http://picoup.ir/images/06496646971436991858.jpg
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

نسخه ی دین :

http://picoup.ir/images/24067543347675531549.jpg

این tricker هم فکر کنم یکی از باحال ترین موجوداتی بود که تاحالا سراغش رفتن :

http://picoup.ir/images/24500308563252613215.jpg

http://picoup.ir/images/08382570164628991480.jpg
=)) =)) =))

یکی دو قسمت قبل از این هم قشنگ بود .. آخرش سم و دین داشتن در مورد وجود فرشته صحبت می کردن و تو متن هم آهنگ Knocking on heavens door از باب دیلن پخش می شد. خوب بود.

حالا بچه ها بدون این که اسپویل کنین بگین این کستیل کی وارد داستان می شه ؟ و این که این tricker رو دوباره می بینن ؟!

voldemort
06-26-2012, 11:45 PM
ورو کستیل در فصل 4
آره،دوباره می بیننش!!!

Chandler Bing
06-26-2012, 11:56 PM
:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14: :Smiley14::Smiley14::Smiley14:

اخ اخ چقدر این سوپرنچرال مارو خندود!! یادش بخیر!!

نوژن قشنگ تر هم میشه!! طنزش هم خیلی بیشتر میشه، از اشنایی با مادر خیلی خنده دارتره!!!

باز هم از این کارها کن، خاطترات خوبمون رو زنده کردی، مرسی:Smiley30:

pooya
06-27-2012, 12:49 AM
برادر نوژن آهنگ هایی تو این سریال پخش میشه واقعا زیباست . همین شخصیت تریکر هنوز خیلی قضیه داره ، شخصیت کرولی و لوسیفر هم ببینی تازه میفهمی کاراکتر یعنی چی :Smiley36:

javad48
06-27-2012, 01:03 AM
من وقتی که شروع کردم به فصل 5 رسیده بود . فصل اولش رو که تموم کردم رسیدم به دو منو جذب خودش کرد. جدا از همه چی یه خرده کمدی هم داره داخلش که واقعا آدم رو میخندونه:Smiley14:

NOjAN
07-20-2012, 12:44 PM
آقا من الان اوایل فصل 6 هستم .. سریال تو فصل 5 به نظرم به اوج خودش رسیده بود.. واقعا لذت بردم...
حالا تو یه سری از سایتهای مخصوص این سریال مثل supernaturalwiki گشتم و چند جا دیدم که طرفدارها معتقدن که «چاک» خداست.
می خواستم ببینم همچین چیزی به نظرتون ممکنه ؟ یا اصلا تو فصل 6 و 7 به همچین چیزی اشاره می شه ؟
چون دین و سم موقعی که به بهشت رفتن و با جاشوا صحبت کردن بهشون گفت که خدا اینجا نیست و زمینه ..
خوشحال می شم نظرتون رو بدونم.

SolTon
07-20-2012, 01:56 PM
آقا من الان اوایل فصل 6 هستم .. سریال تو فصل 5 به نظرم به اوج خودش رسیده بود.. واقعا لذت بردم...
حالا تو یه سری از سایتهای مخصوص این سریال مثل supernaturalwiki گشتم و چند جا دیدم که طرفدارها معتقدن که «چاک» خداست.
می خواستم ببینم همچین چیزی به نظرتون ممکنه ؟ یا اصلا تو فصل 6 و 7 به همچین چیزی اشاره می شه ؟
چون دین و سم موقعی که به بهشت رفتن و با جاشوا صحبت کردن بهشون گفت که خدا اینجا نیست و زمینه ..

سلام NOjAN جان
من واقعا عاشق فصل 5 و6 این سریالم یعنی میتونم ادعا کنم سوپر خوره این 2 فصلم
نمی خوام سریال را برات تعریف کنم ولی گول ظاهر کاستیل را نخور
مارمولکیه برای خودش فقط می گم که اونه که بعدا ادعای خدایی میکنه واتفاقا از این جای داستان به بعد
داستان افت چشم گیری داره به طوری که تو فصل هفتم اشگ همه را در آورد و
به یه سریال ضعیف تبدیل شد
البته امیدوارم در فصل هشتم کارگردان جبران کنه ودست از این جونورهای بی ریخت ور داره
ولی در کل اوج سریال از فصل 4 تا 2قسمت ابتدایی فصل هفت می باشد
امیدوارم تو هم مثل من گول کاستیل را نخوری (تا قبل از فصل هفت عاشقش بودم)(لاکردار خیلی قشنگ بازی میکنه):Smiley32::Smiley55::Smiley30:

D O R D I
07-20-2012, 09:43 PM

منم اون موقع ها که این فصل رو دیدم خیلی جاها خوندم این موضوع رو و دلایلی از قبیل دونستن اینده اونها یا زنده شدن مکرر سم و دین و مخصوصا کستیل میاوردن براش. ولی یک عده مخالف بودن چون کتاب مینوشت و چاپ میکرد و با مردم رابطه داشت یا اینکه هیچ کدوم از فرشته ها نفهمیدن یا اینکه برای خودش یک فرشته محافظ داشت(اینا نظراتیه که من خوندم) ولی در کل میتونست باشه به نظرم چون دیگه نه قبل از این فصل و نه بعد از اون نمیبینیمش دیگه پیداش نیست فقط هم تا موقعی میمونه که دوباره لوسیفر رو میندازن تو قفس انگار که اونجا داستان رو عوض میکنه و سم موفق میشه چون قبلش هی میگفت سرنوشت به راه خودش ادامه میده ولی وقتی تلاش دوتا برادرا رو دید نظرش عوض شدو همزمان با داستان داشت مینوشت نه قبلش مثل نوشته های قبلیش

Chandler Bing
07-20-2012, 10:25 PM
ایول احمد، توضحیات خوبی دادی، من به نوژن هم گفتم که فکر نمیکنم که خدا باشه ولی الان با توضیحاتت قانع شدم.

خیلی کاراکتر خوبی بود، خدا کنه برگرده. به نظرم اگه خدا رو وارد داستان نکنن کار بهتری باشه، تاحالا فرشته نشون دادن، شیطون، لوسفر

ولی بحث خدا یه چیز دیگه اس، فکر کنم خودشون هم بدونن.

D O R D I
07-20-2012, 11:20 PM
ولی بحث خدا یه چیز دیگه اس، فکر کنم خودشون هم بدونن.
اره اشکان با این دیگه نمیتونن مثل فرشته و شیطان بازی کنن همونطرف خودشونم کلی سر و صدا میشه واسه همینم بود که چاک رو دیگه بهش نپرداختن گذاشتن بیننده خودش به این فکر بیفته و بعد حذفش کردن از داستان فکرم نکنم دیگه برش گردونن به داستان:Smiley35:

ولی دارم فکر میکنم این پسره که نصفش ادم بود و نصفش شیطان به هرچی فکر میکرد و باورش داشت همون اتفاق می افتاد رو حتما تو فصل جدید برگردونن و سم و دین ازش استفاده کنن:Smiley17:

rezarbn
07-21-2012, 04:39 AM
فصل پنج و شیش هم مثل بقیه فصل های سریال خیلی شاخ بود :Smiley35:ولی یه خورده بیشتر فاز می داد :Smiley36:

نه بابا اون پیامبر بود که فقط اتفاقات از اینده خبر داشت

نوژن هر چی می تونی بیشتر کشش بده تا به دهن گشادا نرسی و بعدشم به پخش سریال برسی فک کنم شروع فصل 8
28 شهریور باشه پس این قدر سریع تمومش نکن :Smiley41:

D O R D I
07-21-2012, 09:02 AM
فصل پنج و شیش هم مثل بقیه فصل های سریال خیلی شاخ بود :Smiley35:ولی یه خورده بیشتر فاز می داد :Smiley36:

نه بابا اون پیامبر بود که فقط اتفاقات از اینده خبر داشت

نوژن هر چی می تونی بیشتر کشش بده تا به دهن گشادا نرسی و بعدشم به پخش سریال برسی فک کنم شروع فصل 8
28 شهریور باشه پس این قدر سریع تمومش نکن :Smiley41:

ارهرضا تو فیلم هم گفتن پیامبره ولی اگه دقت کرده باشی تمام اتفاقات رو از قبل مینوشت و اتفاق می افتاد مثل رفتن اونا به متل یا شکستن شیشه عقب ماشین دین و..... همشون رو اونا خوندن وخواستان خلافش رفتار کنن ولی نشد و اتفاق افتاد از چاک هعمن پرسیدن گفت با سرنوشت نمیشه جنگید و باید راه خودشو بره ولی صحنه ای که سم به خودش اومد و لوسیفر رو انداخت تو قفس همزمان چاک داشت تعریف میکرد و مینوشت اونا موفق شدن :Smiley35:

idin
02-16-2013, 03:04 PM
من هم یک سال و خورده ای هست که با این سریال آشنا شدم. فصل 1 تا 5 رو بکوب دیدم. به نظرم سریال از فصل 3 به بعد خیلی قوی شد و داستان جالبی پیدا کرد. هدف پیدا کرد...
بین فصل 5 و 6 خیلی فاصله افتاد و چند وقت پیش به زور فصل 6 رو شروع کردم (به خاطر فاصله ی زیاد از فازش اومده بودم بیرون دیگه) اولای فصل 6 خیلی کسل کننده بود ولی به مرور خیلی خوب شد و حسابی دارم ازش لذت میبرم. الان تا قسمت 16 فصل 6 دیدم
این دوتا داداش شخصیت جالبی دارن و به خاطر جالب بودن داستان و دست گذاشتن روی یه سری چیزا خیلی آدمو جذب میکنه.
همین دیگه. فقط میخواستم بگم منم دارم نگاه میکنم :Smiley36:

x7music
02-16-2013, 10:35 PM
فقط من موندم گه نظر ندادم داداش عالیه ایراد نداره اوکی اوکیه فقط یه نکته اگر منطقی نباشیم این عقاید شیطانی رو ما تاثیر میزاره صرفا جهت سرگرمی ببینید :Smiley17:

SaRaL
02-17-2013, 01:16 AM
سریال فصل شش و هفت افت کرد. جوری که تو فصل شش واقعا حوصله ی دیدنشو نداشتم. هفت هم که با اون موجودات مسخره هیچی نگم بهتره. نظر من اینه که فصل 5 باید سریال رو تموم می کردن. تا آخر فصل 5 هرچی داشتن و میشد رو رو کردن! فرشته، شیطان، لوسیفر که دیگه شاخ شیطان ها بود و ... فصل شش فقط درگیر رابطه ی دو تا برادر شد و چیز خاصی نداشت . هفت که هیچی. هر سری هم یکی باید بره جهنمی برزخی چیزی و صحیح و سالم برگرده. خب تکراری شده دیگه. منتظر بودم فصل هشت سریال جون بگیره که فقط از دو سه تا قسمتش خوشم اومد اونم بیشتر جنبه ی طنز داستان. دیگه واقعا چی می خوان از این سریال در بیارن؟ الانم که باز تمدید شده برای فصل 9. واقعا کاش تمومش کنن.
البته بازم با تمام این حرفا همون روزی که میاد سریال رو دانلود می کنم و میبینم. خاطره ها داریم با این سریال

idin
02-19-2013, 02:42 PM
چقدر کمدی این سریال خوبه! واقعا بعضی وقتا انقدر میخندم که اشک از چشام در میاد! مثل این صحنه :

http://www.picoup.ir/images/64121244595683074526.jpg

این همون قسمته که رفته بودن توی دنیای موازی و داشتن توی سریال سوپرنچرال بازی میکردن :Smiley14: عالی بود. فصل 6 قسمت 15. دوباره نگاه کنید که خیلی خنده داره :Smiley14:

-------------

دیشب هم قسمت 19 رو دیدم.

این مادر هیولا ها رو یه خورده آبکی و خیلی ساده حذفش کردن! ولی قشنگ بود در کل
این کراولی هم که با کستیل هم دسته! من که گیج شدم! به نظرم بقیه ی داستان باید خیلی جالب باشه

Kisuke
12-19-2013, 12:55 AM
یکی از بهترین سریال هایی که دیدم :Smiley17:

kuchulu93
02-12-2015, 10:23 PM
سلم بر همگی :Smiley41:
دوست جونا میشه یه توضیحی در مورد سریال supernatural بدید... کسایی که سریالو دیدن و لطفا اگه نقاط ضعفشو میگین نقاط قوتشم بگین :Smiley36:
البته من قبلا یه سری نظرات همین تاپیک یا جاهای دیگه رو در مورد سریال خونده بودم ولی اون موقع هنوز هیچ سریالی تو این ژانر ندیده بودم، تا اینکه چند وقت پیش تازه True Blood رو تموم کردم و یه جورایی میونم با این ژانر خوبه. البته سریال تروبلاد از وسط به بعدش افت زیادی داشت و داستانش دیگه خیلی درهمو بی قاعده شده بود ولی با این حال از دیدنش پشیمون نشدم.
1 -الان میخوام بدونم سوپرنچرال کشش داستانیش چه شکلیه و آیا همه ی فصلاش داستان اپیزودیک داره یا داستان کلی هم داره
2- کاراکتراش چه جوری ان؟ اگه کاراکترهاش بازیشون خوب باشه و دوست داشتنی باشن ضعفای سریالو میتونم تحمل کنم(به شرطی که خیلی خوب باشن ها) :Smiley36:
3- دیگه اینکه تعداد فصلای خوبش بیشتره یا فصلای بدش...؟!! :Smiley15:

فراوون میسی :Smiley17:

Matin VT
02-13-2015, 01:37 AM
سلم بر همگی :Smiley41:
دوست جونا میشه یه توضیحی در مورد سریال supernatural بدید... کسایی که سریالو دیدن و لطفا اگه نقاط ضعفشو میگین نقاط قوتشم بگین :Smiley36:
البته من قبلا یه سری نظرات همین تاپیک یا جاهای دیگه رو در مورد سریال خونده بودم ولی اون موقع هنوز هیچ سریالی تو این ژانر ندیده بودم، تا اینکه چند وقت پیش تازه True Blood رو تموم کردم و یه جورایی میونم با این ژانر خوبه. البته سریال تروبلاد از وسط به بعدش افت زیادی داشت و داستانش دیگه خیلی درهمو بی قاعده شده بود ولی با این حال از دیدنش پشیمون نشدم.
1 -الان میخوام بدونم سوپرنچرال کشش داستانیش چه شکلیه و آیا همه ی فصلاش داستان اپیزودیک داره یا داستان کلی هم داره
2- کاراکتراش چه جوری ان؟ اگه کاراکترهاش بازیشون خوب باشه و دوست داشتنی باشن ضعفای سریالو میتونم تحمل کنم(به شرطی که خیلی خوب باشن ها) :Smiley36:
3- دیگه اینکه تعداد فصلای خوبش بیشتره یا فصلای بدش...؟!! :Smiley15:

فراوون میسی :Smiley17:
اتفاقا بنده یه ماهی میشه این سریالو شروع کردم...قبلنا 2 قسمت اولو دیده بودم ولی چون خوشم نیومده بود دیگه ادامه ندادم اما دوباره شروعش کردمو الان تقریبا وسطای فصل 4 ام.سریال هرچه جلوتر میره بهتر میشه بنظر من.فصل اول سریال قسمت ضعیف زیاد داره اما خوب قسمت عالی هم داره اما کم!ولی فصل 2 خیلی بهتر از 1هه ولی هم قسمت ضعیف داره هم خوب.ولی خوشبختانه همونطور که شنیده بودم سریال از فصل 3 به بعد عالی میشه.2 فصل اول با اینکه یه دشمن و یه داستان کلی دارن بشدت ساختار اپیزودیک دارن که ممکنه بیننده رو خسته کنه ولی فصل 3 با اینکه داستان اپیزودیکه به داستان کلی فصل بخوبی پرداخته میشه که این موضوع نمیزاره بیننده احساس خستگی کنه ولی فصل 4 تا جایی که بنده دیدم اصلا اپیزودیک نبوده و داستان کلی این فصل رو دنبال میکرده.بازیگر ها و کرکتر ها که حرف ندارن...یعنی فوق العادن بخصوص 2 شخصیت اصلی که بخوبی تو نقششون قرار گرفتن...البته ناگفته نماند که بعضی از بازیگران مثل جیم بیور در نقش بابی و یا میشا کالینز در نقش کستیل عزیز
بعضی اوقات از 2 بازیگر اصلی هم بهتر بازی میکنن:Smiley35:
در کل اینطوری نمره میدم:
فصل اول: 6/10
فصل دوم: 7.5/10
فصل سوم:9.5/10
فصل چهارم تا جاییکه دیدم:10/10:Smiley10:
در کل بهمراه True Blood بهترین سریالای ماورالطبیعه ای اند که دیدم.به هیچ وجه با بقیه مضخرفات شبکه افتضاح The Cw مقایسه نکنید که 2 سر و گردن بالاتره:Smiley35:

MrP
05-16-2015, 04:59 PM
يعني سريال به اين خوبي نمي دونم چرا بقيه زياد در موردش صحبت نمي كنن ،من خودم العان بعد از اينكه تا فصل پنج رو يه جا ديدم از اون به بعد رو هر فصل با پخش مي بينم و كلي هم زحمت كشيدم براي آرشيو نگه داشتنش و بيشتر از دويست گيگ حجم از هاردمو گرفته و بماند چقدر زحمت براي هماهنگ كردن زيرنويس كشيدم و فقط به عشق اينكه يه بارم بشينم دو باره از اول ببينمش. مثل بقيه من هم قبول دارم از فصل 5 به بعد سريال افت محسوسي داشته شايد هم بزرگترين دليلش اين بوده كه نهايت داستان ممكن براي اين سريال رو تو فصل 5 نشون دادن و از اون به بعد كشش لازم رو نداشت و بيشتر سريال به صورت اپيزوديك پيش رفت ولي هنوز هم شخصيت ها نقطه قوت سريال هستن و هنوز هم ميشه گفت تو هر فصلش چند تا اپيزود تركوند.اون تيكه هايي كه تو سريال ميندازن و اون صحنه هايي كه نشون ميدن هنوز هم تكراري نشده.يعني بخوام بشمرم صد تا صحنه پخش شدن خون رو ديوار و شيشه تو 5 دقيقه اول، صد بار مامور اف بي آي شدن تو سريال ديدم .ولي هنوز وقتي دين وينچستر كارت اف بي آي رو بيرون مياره هيجان زده ام مي كنه .
به جرات مي تونم بگم آبروي cw رو اين سريال به جون خريده و كلا" بخواييم با بقيه سريال هاش مقايسه كنيم يه جوري توهين كرديم به اين سريال. در هر حال خواستم فقط بگم
سوپرنترا ل شايد در حد و اندازه اي اوايلش نيست ولي هنوز ميشه گفت حرف براي گفتن داره و شايد فصل هاي نخستش همه قسمت هاش عالي بودن طوري كه العان نميشه همون حرف رو گفت ولي هنوز كلي اپيزود خوب تو هر فصل هست كه خاطرات خوشش رو از بين نبره.
العان سريال تقريبا" تو فصل دهم با اين چند اپيزود آخر نشون داده داره كم كم اوج مي گيره و مطمئنا" پايان طوفاني رو خواهد داشت كه فصل 11 رو جذاب تر خواهد كرد
از غافله عقب نيفتين

Raylan Givens
05-16-2015, 05:37 PM
بلخره یکی پیدا شد تماما با من هم نظر باشه ! :دی حرفِ اضافه ای ندارم به جز حرف هایِ بالا ! تو دورانی هستیم که سریال ها قبل از اینکه به 4 فصل برسند یا کنسل میشن یا خیلی ضعیف میشند مخصوصا تو شبکه هایِ عمومی ولی سوپرنچرال استثنائی ــه ؛ 5 فصلِ اول عالی بود مخصوصا 4 و 5 که شاهکار بود ! ولی بعد از اون دیگه نتونست در حدِ شاهکار کار کنه ولی خراب هم نکرد ! خیلی حرفه با 10 فصل هنوز رو فرم باشه و طرفدار هاش هر قسمت از دیدنش لذت کافی رو ببرن [ طرفدار هایِ واقعی ! ] فقط یک فصلِ ضعیف داشت که اونم فصلِ 7 بود وگرنه فصلِ 6 و 8 خیلی خوب بود و فصلِ 9 هم از نظرِ خودِ من در حدِ فصولِ اول با کیفیت بود و از بهترین فصل ها بود ! فصلِ 10 هم تا اواسط خوب بود مثلِ 6 و 8 و فکر میکردم دیگه از این حد نمیتونه بره بالاتر تو این فصل ولی یهویی اونم اون اواخرِ اوج گرفت یعنی سوپرنچرال نشون داده که اگر بخواد میتونه قوی کار کنه ! باید ببینیم فصلِ 11 چی میشه [ که میدونم اونم عالی میشه :دی ! ] . مثلا حرفِ اضافه نداشتم :دی

rekaft
04-10-2016, 02:03 AM
حضور بازیگر سریال TVD یعنی Elizabeth Blackmore در فصل 11 و یا حتی 12 سریال Supernatural

http://picoup.ir/images/40794952759552481632.jpg

Mohammad Tz
04-28-2016, 03:32 PM
دوستان کسی زیرنویس درست حسابی واسه فصل دو و سه این سریال سراغ داره ؟ زیرنویس های موجود خیلی افتضاحن
کسی میدونه زیرنویس فصل های دیگه خوبه یا نه مثل این فصل ها افتضاحه؟

x7music
04-28-2016, 08:29 PM
دوستان کسی زیرنویس درست حسابی واسه فصل دو و سه این سریال سراغ داره ؟ زیرنویس های موجود خیلی افتضاحن
کسی میدونه زیرنویس فصل های دیگه خوبه یا نه مثل این فصل ها افتضاحه؟
زیرنویس فصل دو و سه داغون هستن تحمل کن ولی بقیه فصلها کاملا هماهنگه

Mohammad Tz
04-28-2016, 09:40 PM
زیرنویس فصل دو و سه داغون هستن تحمل کن ولی بقیه فصلها کاملا هماهنگه

از نظر هماهنگی نمیگم ترجمشون مشکل داره کلا خیلی اشتباه دارن باعث میشه آدم داستانو اشتباهی متوجه بشه گاهی اوقات

Mahdi Razor
04-28-2016, 09:48 PM
سریالی که همون فصل 5 باید تموم میشد و خاطرات خوشی از خودش باقی میزاشت:Smiley19:

KING STANNIS
07-21-2016, 05:53 PM
اخیرا موسسه تحقیقاتی E-Score روی 750 سریال و فیلم تلویزیونی شبکه هایه کابلی، و شبکه هایه آنلاین مثل نتفلیکس یک بررسی انجام داد
و درصد علاقه دموکرات ها و جمهوری خواه ها به یک سری سریال رو نشون میده
خیلی جالبه که ✡سوپرنچرال توی هر دو گروه جایگاه بالایی داره
لیست اینجوری هستش

جمهوری خواه:
1-سوپرنچرال
2-واکینگ دد
3-اسکورپیون
4-Arrow
5-The Flash
6-بیگ بنگ تئوری
7-NCIS
8-Blue Bloods
9-Grimm
10-Last Man Standing

دموکرات:
1-گیم آف ترونز
2-The Haves and the Have Nots
3-سوپرنچرال
4-بیگ بنگ تیوری
5-Suits
6-واکینگ دد
7-How To Get Away With Murder
8-Doctor Who BBC America
9-Empire
10-Nashville

Raylan Givens
11-27-2020, 12:04 AM
چه پایان احساسی و کم‌نقصی. سوپرنچرال برای خیلی‌ها فراتر از یک سریال و سرگرمی بود. هنوز هم اتفاق‌نظرهایی وجود داره که اگه با فصل پنجم، همون‌طور که برنامه‌ریزی شده بود، به پایان می‌رسید، ممکن بود از شاهکارهای این ژانر ازش یاد بشه؛ ولی با تمام بالاوپایینهایی هم که داشت، به‌خاطر تمام لحظات خوب و به‌یادموندنی که خلق کرد، که هنوز هم وقتی به‌شون فکر می‌کنی موهای تن رو سیخ می‌کنه، نمی‌شه دوستش نداشت؛ مخصوصاً اگه به معنای واقعی کلمه باهاش بزرگ شده باشی.
قسمت آخر چندتا ادای احترام هم به قسمت اول و شروع سریال داشت؛ مثل همون صحنه دعوای سم و دین روی پل... اگه اشتباه نکنم لباس‌های قسمت اول رو هم پوشیده بودن.

SPNFamily#

fasol
05-08-2021, 03:11 AM
نمیدونم چطور دلشون اومد با سریالی که ما انقدر باهاش خاطره ی خوب داشتیم این کار رو کنند . جدا از اینکه فصل های آخر تانکرٍ آب ریختن توی سریال ولی حداقل انتظار داشتم پایان بندی خوبی داشته باشه یا حداقل زور خودشون رو بزنن. قسمت یکی مونده به اخر میتونست خیلی اپیک باشه و تموم شه و نیازی به اون قسمت اضافه نبود واقعا

mammadali
05-11-2021, 03:39 AM
این سریال برای من چیزی بیشتر از نهایتا چند فصل و بینج واچ پشت سر هم بوده. برعکس اکثر سریال هایی که الان میبینم که فوقش میگم چه خفن و حتی بعد مدتی یادم میره. از همون قسمت اول و زن سفیدپوش من جذب ماجرا شدم و هیچوقت به اینکه کیفیت سریال چجوری شد اهمیت ندادم، چونکه سریال شده بود خونه ی من (بماند که کیفیت آنچنان هم کم نشد تا آخرش). تو طول 4 ماه سریال رو تا قبل کرونا تا جایی که اومد دیدم و تمام دلخوشی اون روزام اون یکساعتی بود که ناهارم رو با دیدن داداشیای وینچستر میخوردم و اخر هفته ها که سراسر تو اتاق مشغول دیدن سریال بودم. یادمه یک اخر هفته در عرض 48 ساعت 30 قسمت رو با شوق و ذوق و تمرکز کامل میدیدم. حتی بعد تمام کردن هم کار من متوقف نشد. ریواچ نمیکردم ولی مطمئن میشدم که داستان هیچ قسمتی از ذهنم خارج نشه.
با تمایل مخاطبا به شبکه های استریمی مث نتفلیکس و... دیگه خیلی خیلی کم پیش میاد که عنوان جدیدی بیاد که بتونه با فصلای حدود 20 قسمتی چندین سال متوالی رو ایر بره. بماند که کیفیت فدای کمیت نشه.
این مجموعه قسمت های هیجانی و گاها ترسناک و میخکوب کننده زیاد داره. یک مخاطب عادی از کمبود کیفیت فصل های بعد 5 مثل 6، 12، 14 می ناله. ولی بدونین که اگه تو مسیر وینچستر ها همراه بشین پشیمون نمیشین.
سریال های مشابه سوپرنچرال از نظر من هم The X-Files & Grimm هستن.
پایان سریال هم از نظر من تیغ دو لبه اس. یا مثل من درگیر احساسی بودن ماجرا میشین و لذت میبرید و یا به قولی از ضعف نشون دادن رشد باقی کارکتر ها یا هر دلیل دیگه ای به شدت عاصی میشین.
یک اهنگ زیبا هم در طول سریال بطور دقیق S02E16 پخش میشه در سبک فولک راک بنام The Animals - House of the Rising Sun که بشدت پیشنهاد میشه.
https://www.youtube.com/watch?v=4-43lLKaqBQ

اولین نوشتار من بود. کمی و کاستی بود ببخشید.

SICILIAN
08-25-2023, 02:07 AM
درود
ببخشید یک سئوال داشتم
سیزن چندم بود که در انتهای اپیزود آخر دین مادرش رو می بینه؟
خیلی ممنونم...

niloofar22
08-25-2023, 11:01 PM
درود
ببخشید یک سئوال داشتم
سیزن چندم بود که در انتهای اپیزود آخر دین مادرش رو می بینه؟
خیلی ممنونم...

قسمت اخر فصل یازده بود

SICILIAN
08-26-2023, 06:48 PM
قسمت اخر فصل یازده بود

درود
متاسفانه اشتباه بود دوست عزیز...