PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شخصيت هاي سريال shameless ؟

yaser63
02-19-2012, 09:35 PM
به نظرتون جالبترين شخصيت سريال shameless كدوم شخصيت هست؟

http://picoup.ir/images/31634872339169421437.jpg (http://picoup.ir/)

yaser63
02-19-2012, 10:19 PM
به نظر خوذم كه كلا تا اينجا هم داستان و هم شخصيت ها خيلي خوب ساخته شدن ولي نقش فيونا يه چيز ديگه هست

jasmin
02-19-2012, 11:34 PM
اسم اصلی بازیگر نقش استیو تو این سریال چی هست؟

D O R D I
02-20-2012, 08:27 AM
فيونا

yaser63
03-07-2012, 02:23 PM
اسم استيو جاستين چتوين هست

walker
06-07-2012, 11:22 PM
سلام
کسی خبری از فصل 3 داره؟

Milad eMJey
06-07-2012, 11:43 PM
سلام
کسی خبری از فصل 3 داره؟

برای فصل سوم که تمدید شده ولی هنوز تاریخ پخشش معلوم نیست:

Shameless will return for Season 3 in 2013.
[sho.com]
اما احتمالا تاریخ پخشش مثل 2فصل قبل باشه.یعنی ماه ژانويه‌.

night
06-29-2012, 10:33 PM
باباهه:Smiley85:

Fox
06-29-2012, 10:48 PM
فقط فرانک (باباهه)

reza8198
09-18-2012, 08:31 PM
فرانک

still alive
09-18-2012, 09:05 PM
شکی نیست که شخصیت پردازی این سریال فوق العادست ولی من فیونارو بیشتر از همه دوست دارم.محشر بازی میکنه
از کرن هم متنفرم :Smiley18:

emadtvw
09-19-2012, 12:41 AM
فرانک

mahan birabt
10-30-2016, 04:18 PM
فقط فرانک

Sajadm98
10-30-2016, 05:10 PM
فقط و فقط لیپ
رتبه های بعدی به ترتیب
2-کارل
3-فرانک
4-دبی
5-ایان
6-کو
7-اسوتلانا
8-فیونا

hamed224
10-30-2016, 05:21 PM
همه خوبن ولی بیشتر موقع هایی که كوين میاد من خیلی میخندم پس:

بعد از فیونا وفرانک

كوين

:)

matiyo
10-30-2016, 11:37 PM
کاش زندگی من هم مثل گلگرها اینقدر رنگارنگ و ملس بود!!با وجود فقرو بدبختی چطور دارن از بعضی خوشیهای زندگی که از کنارشون رد میشه سهم ورمیدارن!
حداقل تو زندگیشون میخندن و مارو میخندونن . با اینکه به ادمی با شخصیت فرانک در زندگی عادی شدیدا آلرژی دارم ولی تو شیملس کاملا برام خنثی ست و در عین ناباوری میتونم تحملش کنم.
به نظرم فرانک متفاوت تریننقش رو داره.

Sσнєiℓ
10-30-2016, 11:59 PM
من تنها یک قسمتش رو دیدم. ولی عاشق شخصیت پردازی و بازی فیونا شدم.

irani11
10-31-2016, 12:15 AM
بنظرم فرانک بهترین شخصیت و کاراکتر رو داره.
همیشه از بی کفایتی فرانک توی سریال میشنویم یا مست بودنش رو میبنیم اما اگر یادتون بیاد بارها دیدیم فرانک اگر بخواد میتونه خیلی کارها بکنه و بنظرم به دلیل هوش زیادشه و شاید در یه مقطعی گذشته اش رو نشون بدن و که چی شد ب همچین ادم بی عاری تبدیل شده.
بنظرم اگر فرانک میخواست میتونست بهترین امکانات رو برای خانوادش تهیه کنه و حمایت خوبی ازشون بکنه.

deathpoint2002
10-31-2016, 12:20 AM
از لیپ خیلی خوشم میاد .. ولی واقعا نمیشه از بازی فوق العاده فرانک چشم پوشی کرد:Smiley14:

sam09ft
12-28-2016, 03:26 AM
جالبه فکر کنم تنها کسی ام که شخصیت مورد علاقه ام دبی ه
فقط دو فصل رو دیدم و تو نظرسنجی نبود ترسیدم نکنه فصل های بعد حذف میشه که دیدم نظرسنجی قدیمی ه :Smiley36:

bayani
12-28-2016, 03:01 PM
Frank عشقه منه
اصلا دییوونشم

mohammad1992
12-28-2016, 10:51 PM
فرانک عاشق فقط

mahan birabt
12-29-2016, 03:19 PM
فرانکو من تا آخر عمرم از یاد نمیبرم....عشقه منه این بشر...شروع فصل 7 رو ده بار دیدم .

meysam man
08-28-2017, 07:14 AM
سلام.هرچی سعی کردم تاپیک مناسب برای نقد سریال رو.پیدا کنم تا بتونم نظرمو توش بنویسم،نتونستم و بنابراین اینجارو انتخاب کردم. اگر تاپیک نامربوطیه،بفرمایید تا منتقل کنم مطلب رو.
سریال شیملس رو مدتها پیش میخواستم ببینم، اما هربار مانعی ایجاد می‌شد و در واقع چندان مایل نبودم ببینم. ولی خب تصمیم گرفتم که بالاخره ببینمش و هفت فصل رو توی چندماه دیدم.هرشب تقریبا یک قسمت و به نوعی، خو گرفته بودم با این سریال.چندتا نقد داشتم ازش، که البته من منتقد حرفه‌ای نیستم و صرفا بعنوان مخاطب عام دارم نقد میکنم
سریال خیلی خوب و قوی شروع شد. دیالوگهای پینگ‌پنگی، ریتم تند و اتفاقاتی خنده‌دار. گرچه سریال خوبیه، اما بنظرم مسیر مشخصی نداره، یعنی داستان واحدی که تعقیب کنیم ببینیم بالاخره چی شد، وجود نداره. جریان عادی زندگی یکی دوتا خانواده‌ست که با فراز و نشیب همراهه. البته همین موضوع هم ممکنه خوشایند خیلی از مخاطبین باشه. ولی بنظرم مثل سریال californication صرفا بدون داستان واحد ادامه پیدا میکنه. بنظرم نهایتا همین فصل هشتم که داره میاد،بهتره فصل اخر باشه چون واقعا تکراری میشه و ظرفیتی نخواهد داشت
اما در مورد شخصیت‌ها:
فرانک: دو سه فصل اول واقعا لج‌درار و رو مخ بود شخصیتش. اینقدر خودخواهی،ولنگاری و لاقیدی تهوع‌آور بود. اما هرچی جلوتر رفت شخصیتی بسیار دوست‌داشتنی پیدا کرد.
فیونا: برعکس فرانک،اوایل بسیار دوست‌داشتنی بود برام،زحمت‌کش،باوجدان و فداکار.ولی رفته‌رفته برام فرقی با یه شخصیت هرزه نداشت. براحتی خیانت می‌کرد،خودخواه شد و گستاخ.
لیپ: قسمت اول فصل اول رو دیدم، گفتم ایول پسر، قیافه این پسره چقدر میتونه خوراک باشه واسه خندیدن، با پوزش،انگار بنظرم اوسکول بود چهره‌ش. ولی خب کاملا برعکس بود شخصیتش.چیزی که برام عجیب و غیرقابل باور بود، اینکه نویسنده‌ها اصرار داشتن ازش یه شخصیت عصیانگر و باحال دربیارن و سعی کردن این جذابیتش رو با نشون دادن اینکه همه دخترا عاشقشن و هرجا میره همه میخوان باهاش رابطه داشته باشن، به بیننده القا کنن. در حالی که بهتر بود برای چنین شخصیتی،بازیگری با فاکتورهای جذاب‌تر انتخاب کنن. لیپ زیادی و بدون دلیل جذاب نشون داده شده،انگار تنها کسی که توانایی تولیدمثل در امریکارو داشته،لیپ بوده!
کارل: اصلاااا بهش نمیخوره یه پسر شر، لات یا همچین چیزی باشه،چهره و رفتارش بشدت دوست‌داشتنی و موقره.راستش با اینکه خوب نتونسته شخصیت یه پسر شر رو (به دلیل نوع رفتار،چهره و اندامش) ایفا کنه،اما واقعا دوست‌داشتنی و جذابه.
دبی: قبل از بچه‌دارشدنش واقعا جذابتر بود.باهوش عمل میکرد و نترس. اما بعد بچه‌دار شدنش،فقط عصبی بود.بلحاظ صحنه‌های دلربایی از طرف مقابل هم،خوب کار نکرد.
ایان: قبل از بروز دوقطبی بودنش، جذابتر بود. گرم‌تر بازی میکرد. اما بعدش،بخصوص بعد از تغییر مدل موهاش،انگار بازیش سردتر و سردتر شد.
مونیکا: خوب بازی کرد بنظرم. البته از کارکترش خوشم نمیاد.لاابالی و لاقیدیش به اندازه فرانک جذاب نیست.
کو: دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت سریال از نظر من. بی‌حاشیه،دوست‌داشتنی،شیر ین،خوشتیپ،خوش‌هیکل.واقعا عالی بود.
وی: بنظرم بازیش کم‌نقص بود. به موقع و درست احساساتی میشد، لحنش به موقع تغییر می‌کرد و موقعیت‌هارو میشناخت
استیو یا جیمی: یکی از جذابترین بازیگرا تا وقتی که بازیش تموم شد. احمقانه‌ترین تصمیم نویسنده‌ها،کنار گذاشتن جیمی از داستان بود.هم جذابیت داشت و هم داستانش با فیونا ظرفیت و کشش بیشتری داشت. جالبه فیونا با اون همه ادعا از این بنده‌خدا ایراد میگرفت، درحالیکه دوست‌پسرای بعدیش یکی از یکی اشغال‌تر بودن.
سوتلانا: همه‌چیش جذاب بود، هوشمندیش،زیباییش، لهجه‌ش و اینده‌نگریش.منتها کاش تو فصل هشتم یجوری اون کاری که با وی و کو کرد رو رفع و رجوع کنن تا سوتلانا به سریال برگرده و سه نفری همون خانواده موفق و باحال رو داشته باشن.
میکی: خیلی خیلی خوب بازی کرد.واقعا عالی بود.حیف که گیر ایان نچسب افتاد
خواهر میکی(اسمش یادم نیست الان): ظاهرا بازیگرش عوض شد.بازیگر اولی، خیلی خیلی جذاب بود،خوشگل در یک کلام. بازیگر بعدی گرچه ابدا به زیبایی نفر قبل نبود، اما چهره و بازی احساسا‌تی‌تر و باورپذیرتری داشت.گرچه از اعتماد بنفس پایینش گاهی اوقات خوشم نمیو‌مد.
دونفری هم که همیشه توی بار هستن هم خیلی خوبن. تیکه‌هاشون باحاله

naafas
08-28-2017, 10:15 AM
من این تاپیک رو ندیده بودم به شخصه کو و کارل رو دوست دارم از دبی و فیونا بدم میاد

Lou Bloom
08-28-2017, 05:15 PM
شخصیت بد نداره به نظرم. به جز «دبی» بقیه برام دوست‌داشتنین.
«فیلیپ» و «فیونا» و «فرانک» رو بیشتر می‌پسندم.
شوخی‌های «کوین» بدجور میچسبه. :Smiley36:
دوست دارم «جیمی» به سریال برگرده.
از شخصیت «میکی» هم خیلی خوشم میاد. بنظرم اگه نباشه سریال یه چیزی کم داره.

тнor
08-28-2017, 05:44 PM
من این تاپیک رو ندیده بودم به شخصه کو و کارل رو دوست دارم از دبی و فیونا بدم میاد
فیونا چرا:Smiley10::Smiley95:
بدون فیونا کل این سریال چیزی برای گفتن نداره
کارل خونه رو اتیش میزنه
دبی میره بچه مردم و میدزده
لیپ رو تو تخت معلمش میگیرن
فرانک بغل خیابون جون میده
درواقع کل این اتفاقات یه فصل طول میکشه بعدش دیگه چیزی برای ادامه نمیمونه:Smiley96: