PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تولید سری جدید سریال «۲۴» آغاز می‌شود

rezarbn
02-25-2012, 12:12 AM
سری جدید سریال «۲۴» با بازی «کیفر ساترلند» از بهار آینده جلوی دوربین می‌رود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، ساخت سریال «۲۴»، محصول شبکه تلویزیونی «فاکس» از اواخر ماه آوریل یا می آغاز می‌شود.
در این قسمت نیز همچون قسمت‌های قبل، «کیفر ساترلند» در نقش مامور «جک باور» بازی خواهد کرد.
گزارش‌ها حاکی از آن است که «باور» در این سری به پایان زندگی خود نزدیک می‌شود و در نهایت با مرگش با طرفداران این سریال برای همیشه خداحافظی می‌کند.
سریال ۲۴ یکی از پر بیننده ترین سریال های آمریکایی است که سری قبل آن در سال جاری به اتمام می‌رسد.
این سریال که پخش آن از سال ۲۰۰۱ میلادی آغاز شده، درباره مامور فدرال «جک باور» است که باید در شرایطی سخت و بحرانی و در زمانی محدود، بمب‌ها را خنثی کند، دسیسه‌ها را کشف و برملا کند و همواره جان عده‌ای را نجات دهد.
به گزارش آسوشیتدپرس، فیلمنامه این قسمت از داستان ۲۴ را «بیل ری»، فیلمنامه نویس هالیوودی می‌نویسد.

esi_iranian
02-25-2012, 12:20 AM
قرار بود بچه ها فیلمشو بسازن که؟؟!!!:Smiley10:

Patriot
02-25-2012, 12:28 AM
دوست عزیز فکر کنم شما این خبر رو توی انجمن پی سی ورلد هم گذاشتی و بچه ها اونجا هم بهت گفتن که این خبر درست نیست!

توی هیچ کدوم از سایت های معتبر تلوزیون همچین خبری نیست.حتی سایت شبکه سازنده سریال!!!

rezarbn
02-25-2012, 12:33 AM
دوست عزیز فکر کنم شما این خبر رو توی انجمن پی سی ورلد هم گذاشتی و بچه ها اونجا هم بهت گفتن که این خبر درست نیست!

توی هیچ کدوم از سایت های معتبر تلوزیون همچین خبری نیست.حتی سایت شبکه سازنده سریال!!!

عزیزم منبعشو نوشتم و نه خیر از pc نگرفتم از خبرنامه ی افتاب که به نقل از فارس گذاشته بود

aQa GorGe
02-25-2012, 12:38 AM
فارس هر چی میگه شما باید برعکسش رو باور کنی !

Patriot
02-25-2012, 12:39 AM
نگفتم که از پی سی گرفتی. گفتم اونجا هم گذاشتی.یکی با آیدی rezarrrr این خبر رو اونجا گذاشت. بچه های اونجا گفتند که این خبر درست نیست!

اگر ساخته بشه که عالیه.اما تا اونجا که من میدونم قراره یک فیلم کوتاه، مثل همون رستگاری که قبلا ساخته بودند، ساخته بشه. لوکیشنش هم توی لندنه.

rezarbn
02-25-2012, 12:42 AM
هرکی اسمش مگه رضا بود باد من باشم ضمنا من هر جا که ثبت نام کردم با اسمrezarbn یاrbn.rezaبوده و کلا تکذیب میکنم :Smiley39::Smiley39::Smiley39::Smiley10::Smiley10:

Patriot
02-25-2012, 12:51 AM
شما این پست رو ببین:

http://picoup.ir/images/67128842750670612622.jpg (http://picoup.ir/)

یکی دقیقاً همین خبر رو با آی دی شبیه شما گذاشت. فکر کردم شمایی!

idin
02-25-2012, 12:58 AM
دوستان این خبر درست نیست !
قراره یک فیلم با بازی Kiefer با نام 24 ساخته بشه نه ادامه ی سریال 24 !

Nikki69
02-25-2012, 01:23 AM
جدا از درست یا غلط بودن این خبر من نمیدونم این چه خبریه که توش اخر سریال اسپویل شده:Smiley10: در حدی که اگه حتی ساخته هم بشه با وجود اسپویل شدنش هیچ کس سراغش نمیره!

Hesam
02-25-2012, 07:54 AM
اين خبر كاملا درسته و تو سايت imdb هم ثبت شده. و بر خلاف دوستمون اعتقاد دارم استقبال بسيار خوبي هم ازش ميشه
من يكي منتظرشم

----------------

تصحيح ميكنم. اين سريال ادامه نداره و فيلمه فقط كه تو سال 2013 توليد ميشه. Mary Lynn Rajskub و Kiefer Sutherland به عنوان بازيگراش فعلاا كاملا مشخص شدن.
كه خود Kiefer Sutherland يكي از تهيه كننده هاي اين فيلمه.

اميدوارم عالي از آب در بياد.