PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

Davinci
07-25-2014, 11:33 PM
فکر میکنم هر دو عزیز دارید از اینترنت پر برکت مخابرات استفاده می فرمایید
من که از پارس انلاین استفاده میکنم
احتمال زیاد مال همون مرورگره چون من که وقت نکردم مرورگرامو ابدیت کنم:Smiley35:

Admini3trator
07-25-2014, 11:36 PM
احتمالا با تغیر DNS مشکلتون حل شه .
میتونین از نر افزار ChrisPC DNS Switch استفاده کنین که توی خودش کلی DNS پیشنهادی هست .
من معمولا از سرویس opendns استفاده میکنم .

Ali9MJ23
07-25-2014, 11:52 PM
آقا من یه مشکلی دارم :D
سایت Ad*ltswim.com یا سایت http://linkbucks.com برام باز نمیشه !!
وقتی که من لینک رو با (فری____گیت) باز میکنم یه تصویر 1×1 باز میشه :Smiley10::Smiley10:
بچه ها نمیدونید چطور میشه درستش کرد ؟ :Smiley39:

Achillies
07-25-2014, 11:58 PM
فکر نمیکنم مشکلم از مرورگر باشه، چون با فریــ گیـــت باز میشه همه چیز، اما خب سرعتش پایینه!
منم از مخابرات گرفتم، هنوز هم درست نشده. ایشالا که درست بشه.

Admini3trator
07-26-2014, 12:08 AM
وقتی که من لینک رو با (فری____گیت) باز میکنم یه تصویر 1×1 باز میشه :Smiley10::Smiley10:

با فری____گیت نمیتونی linkbucks رو باز کنی ، از چیزشکن دیگه ای استفاده کن .

orojlo
07-26-2014, 07:14 AM
سلام
من جدیدا یه مشکلی پیدا کردم، که خیلی روی اعصابمه!!!! الان که دارم مینویسم دارم دیوونه میشم:Smiley19:
بعضی از سایت ها هستن که وقتی باز میکنم، این ارور رو میدن:
Server not found
Firefox can't find the server
نمیدونم چی کار باید بکنم، فقط برای بعضی از سایت ها این ارور رو میده. الان مثلا میخواستم با چیز پی ان وارد سابسین بشم، صفحه ی اصلی رو میورد، ولی اون صفحه ای که میخواستم لاگین کنم رو باز نمیکرد! با فـ.ـرـ.ـی.گـ.ـیـ.ـت رفتم باز کرد:Smiley10:
!!!!!!!!!!!!!!Please Help Me

منم بعضی وقتا این مشکلو پیدا میکنم فقط میدونم مشکل از مرور گره
یه مشکل موقتیه همون موقع باید با ...شکن بیای ولی کلا یه چند ساعتی اینطور میشه و بعد خود به خود حل میشه
اگه مرورگرت اپدیت نیست اپدیتش کن
البته من با 4 تا مرور گر امتحان میکنم همون موقع 3 تاشون کار نمیکنن جز web freer
ولی مشکل ...web اینه که با انتی ویروس نمیسازه و پاک میشه
فکر کنم اگر از دستور flush dns استفاده کنید و کش dns خودتون رو پاک کنید این مشکل برطرف میشه ، البته تا حدودی isp مقصر هستش برای انجام این کار دستور زیر رو باید انجام بدید :
- کلید ترکیبی Win+R را بزنید تا پنجره Run باز شود.
- عبارت cmd را وارد کنید تا کادر محاوره ای Command Prompt باز شود.
- عبارت ipconfig /flushdns را وارد کنید و کلید Enter را فشار دهید.
http://picoup.ir/images/51782157849430419342.png
حالا شما باید پیغام زیر را مشاهده کنید:
.Windows IP Configuration. Successfully flushed the DNS Resolver Cache
DNS Cache با موفقیت پاک شد.
من یک بار این دستور رو انجام دادم و مشکلم برطرف شد امیدوارم برای شما هم کار آمد باشه.
:Smiley17:

اضافه شده در : 1

سایت اولی که گفتید کلا توی ایران مسدود هست و در مورد سایت دوم هم من الان تست کردم مشکلی نداشت و باز شد بدون فــیلترشکن هم راحت باز میشه.

Léon
07-27-2014, 04:59 AM
سلام به دوستان عزیز یه راهنمائی میخواستم

حدودا 1ساعت پیش وقتی لبتابم خاموش بود زدمش به شارژ...یه کاری داشتم انجام دادم برگشتم روشنش که کردم دیدم علامت باطری اینجوریhttp://picoup.ir/images/00897432533139843496.jpg (http://picoup.ir/)شده...

یبار خاموشش کردم و باطری رو درآوردم و روشن کردم اون علامت اوایل چشمک زن شد بعد یهو ثابت موند... بعد روش که کلیک میکنم این پیغام رو میده:
Consider Replacing Your Battery

بعد پاینش زده:
There is a problem with your battery so your computer might shot down suddenly

احتمال قوی باطری نابود شده!! سوالم اینه که با عوض کردن باطری درست میشه!؟ یا نه...!! یمورد دیگه اون پیغام آخر یعنی یهو لبتاب خودش یهوئی خود به خود خاموش میشه!؟

کسانی که اطلاع دارن ممنون میشم راهنمائی کُنن:Smiley17:

AdibTE
07-27-2014, 03:37 PM
سلام به دوستان عزیز یه راهنمائی میخواستم

حدودا 1ساعت پیش وقتی لبتابم خاموش بود زدمش به شارژ...یه کاری داشتم انجام دادم برگشتم روشنش که کردم دیدم علامت باطری اینجوریhttp://picoup.ir/images/00897432533139843496.jpg (http://picoup.ir/)شده...

یبار خاموشش کردم و باطری رو درآوردم و روشن کردم اون علامت اوایل چشمک زن شد بعد یهو ثابت موند... بعد روش که کلیک میکنم این پیغام رو میده:
Consider Replacing Your Battery

بعد پاینش زده:
There is a problem with your battery so your computer might shot down suddenly

احتمال قوی باطری نابود شده!! سوالم اینه که با عوض کردن باطری درست میشه!؟ یا نه...!! یمورد دیگه اون پیغام آخر یعنی یهو لبتاب خودش یهوئی خود به خود خاموش میشه!؟

کسانی که اطلاع دارن ممنون میشم راهنمائی کُنن:Smiley17:
سلام و درود دوست عزیز
باطری لبتاب شما طول عمر و تعداد استفاده معین شده تموم شده.یعنی مثلا باطری شما طول عمری برابر با 100000 بار قط و وصل شدن کابل شارژر داره.
شما میتونید از نمایندگی درخواست تعویض باطری با مشخصات پشت باطری شما کنید.
ب احتمال زیاد وقتی سیم رو بکشید لبتاب پس از چند دقیقه خاموش میشه.
موفق باشید.
پ.ن. نمیدونم چرا فروشنده ها هیچوقت درباره ی استفاده ی صحیح از باطری ب مشتری چیزی نمیگن...

Matin VT
07-27-2014, 05:00 PM
ایا پر بودن هارد کامپیوتر می تواند خطر ساز شود?

یکی از اشناهامون گفته بود ممکنه باعث سوختن هارد بشه

AdibTE
07-27-2014, 05:45 PM
ایا پر بودن هارد کامپیوتر می تواند خطر ساز شود?

یکی از اشناهامون گفته بود ممکنه باعث سوختن هارد بشه

اگه هاردتون قوی باشه و ویروسی نباشه، خیر، امکان سوختن نیست.

Matin VT
07-27-2014, 05:53 PM
اگه هاردتون قوی باشه و ویروسی نباشه، خیر، امکان سوختن نیست.
ببخشید منظورتون از قوی بودن چیه؟:Smiley39::Smiley69:

AdibTE
07-27-2014, 06:03 PM
ببخشید منظورتون از قوی بودن چیه؟:Smiley39::Smiley69:

عناوین مختلفی مثله سرعت و قدرت پردازش و امنیت و ... که من توی زمینه ی سخت افزار زیاد مهارت ندارم وگرنه بیشتر کمکتون میکردم:Smiley17:

Matin VT
07-27-2014, 06:16 PM
عناوین مختلفی مثله سرعت و قدرت پردازش و امنیت و ... که من توی زمینه ی سخت افزار زیاد مهارت ندارم وگرنه بیشتر کمکتون میکردم:Smiley17:
بازم ممنون:Smiley35:

Davinci
07-27-2014, 10:31 PM
سلام
دیروز یه فیلم دان کردم وقتی پخشش میکنم این ارور رو میده
http://8pic.ir/images/2dbjnbui8vyre3fzxvtq.jpg
با 4 تا PLAYER هم امتحان کردم باز نشد
کسی دلیلشو بگه ممنون میشم
البته احتمال میدم فایلم ناقص دانلود شده باشه

big2000
07-27-2014, 11:09 PM
سلام

كسي ميدونه نرم افزاري كه كامل unistal نشده چطوري پاكش كنم تو قسمت add and remove اسمش نمياد و همچنين هيچ اثري از فايل هاي نصب نيست

فقط دوباره كه ميخوام نصب كنم ميگه اين نرم افزار قبلا نصب شده

orojlo
07-27-2014, 11:18 PM
سلام
احتمالا فایل خراب باشه! یه پیشنهاد فایل رو روی یه کانورتر باز کن ببین میتونی تبدیلش کنی و یا نه!

Davinci
07-27-2014, 11:22 PM
احتمالا فایل خراب باشه! یه پیشنهاد فایل رو روی یه کانورتر باز کن ببین میتونی تبدیلش کنی و یا نه!
نه تبدیل نمی شد به همین دلیل گفتم شاید خرابه ممنون
دوباره دارم دانلودش میکنم دیگه بیخیال
ممنون

Davinci
07-28-2014, 11:06 AM
سلام

كسي ميدونه نرم افزاري كه كامل unistal نشده چطوري پاكش كنم تو قسمت add and remove اسمش نمياد و همچنين هيچ اثري از فايل هاي نصب نيست

فقط دوباره كه ميخوام نصب كنم ميگه اين نرم افزار قبلا نصب شده
control panel>>>programs>>>programs and features
از اینجا uninstall کن
اگه اینجا نبود تو محل نصب هم نیست یه سرچ تو قسمت start بزن ببین فایلت وجود داره یا نه اگه بود درکش کن تو پس زمینه موس رو که رو ایکونش نگه داری ادرسش مشخص میشه

deathstroke
07-28-2014, 01:11 PM
سلام

اینی که میگی امکان داره.ولی اگه کدک نصب نباشه هم ممکنه این اتفاق بیافته.k litecodec رو امتحان کن.یا از pot plaer استفاده کن چون کدک هاش داخلی هستن.

pmn
07-28-2014, 09:34 PM
سلام
چرا دو روزه صفحه ی اول سابسین باز نمیشه؟
آدرس بدون فیل سابسین رو کسی از دوستان داره؟

Jack Bauer
07-28-2014, 09:46 PM
سلام
چرا دو روزه صفحه ی اول سابسین باز نمیشه؟
آدرس بدون فیل سابسین رو کسی از دوستان داره؟

http://subscene4.ir/

pmn
07-28-2014, 10:28 PM
http://subscene4.ir/

این که نمیشه زبانش رو ادیت کرد و گذاشت روی پارسی!!!
باید همه ی زبانها رو با هم نگاه کرد!!

AmiR RezA
07-31-2014, 01:31 AM
سلام به دوستان اهل فن :Smiley69:
بچه ها یه سوال داشتم میخواستم بدونم میشه سرور ویندوز رو به کامپیوتر شخصی متصل کرد؟ اصلا امکان چنین کاری وجود داره؟

AdibTE
07-31-2014, 08:21 AM
سلام به دوستان اهل فن :Smiley69:
بچه ها یه سوال داشتم میخواستم بدونم میشه سرور ویندوز رو به کامپیوتر شخصی متصل کرد؟ اصلا امکان چنین کاری وجود داره؟

میشه بیشتر بشکافیش؟ منظورت چیه؟ سرور چی؟ برای چه کاری میخوای؟میخوای چیکار کنی؟:Smiley39:

Ali9MJ23
07-31-2014, 01:01 PM
سلام همگی،
من یه اکانت پریمیوم دارم از رود*فایل ... میخوام لینکی که به من بده از دانلود منیجر (IDM) بشه دانلود کرد ! من هر کاری میکنم نمیشه !
هر دفعه که لینک دانلود به من میده فقط میشه با مال خود مرورگر دانلودش کرد !!!!!
دوستان نمیشه کاریش کرد ؟!:Smiley39:
سپاس:Smiley17:

AdibTE
07-31-2014, 01:28 PM
درود

این مسیر رو انجام بده اگه درست نشد بگو تا راهنماییت کنم.

IDM-->Downloads-->Options-->File types-->Default-->OK

پ.ن : یا میتونی فرمت فایلی که دانلود میشه رو توی اون لیست اضافه کنی. مثلا APK

Ali9MJ23
07-31-2014, 01:47 PM
درود

این مسیر رو انجام بده اگه درست نشد بگو تا راهنماییت کنم.

IDM-->Downloads-->Options-->File types-->Default-->OK

پ.ن : یا میتونی فرمت فایلی که دانلود میشه رو توی اون لیست اضافه کنی. مثلا APK

آقا شما اون کاری رو که گفتی انجام دادم... بازهم نشد !
بازم با همون دانلودگر مرورگر اومد :( :Smiley39:

AdibTE
07-31-2014, 01:54 PM
خب اگه مرحله پ.ن رو هم انجام دادی و درست نشد اینکارو بکن
اون لینکی که سایت بهت میده و وقتی روش کلیک میکنی شروع به دانلود میکنه رو کامل کپی کن و بعد توی IDM قسمت Add URL رو کلیک کن و اونجا Pasteـش کن.البته خودش پیست میشه. بعدش اینتر که بزنی شروع به دانلود میکنه. اگر بازم مشکل داشتی IDM رو از اول نصب کن. اگر بازم نشد بیخیالش شو چون راه دیگه ای نیست(البته اگه از فیلترشکن استفاده نکنی).

BIG FELLAH
07-31-2014, 02:19 PM
آقا شما اون کاری رو که گفتی انجام دادم... بازهم نشد !
بازم با همون دانلودگر مرورگر اومد
برو تو option قسمت general ببین اون مرورگری که استفاده می کنی چک باکسش تیک داره.اگه نداره بزن. بعضی وقتها قبول نمی کنه اضافه کردن مرورگر رو و میگه باید use advance browser integration تیک زده شده باشه. بعضی وقتها تیک همین integration رو هم قبول نمی کنه.که اگه اونطوری شد باید بری erorrی که میده رو تو یوتیوب سرچ کنی و همون کار رو بکن. که قبول کنه تازه روش تیک بزنی.
اما من میگم چرا این همه کار بکنی؟ خیلی راحت روی لینک کلیک راست کن و copy link address رو بزن یا خود idm میفهمه یا ببر تو add url پیستش کن:Smiley17:

Alireza_0111
08-03-2014, 12:20 AM
سلام دوستان
یه مشکل کوچولو دارم
مشکلم اینه که اگه فیلترشکن باز نباشه نمیتونم وارد هیچ سایتی بشم ... فیلتر شکن هم فری گیت هست .. حتما باید باز باشه تا بتونم از اینترنت استفاده کنم
لطفا راهنمایی کنین
پیشاپیش ممنون

Alex Vause
08-03-2014, 01:13 AM
سلام دوستان
یه مشکل کوچولو دارم
مشکلم اینه که اگه فیلترشکن باز نباشه نمیتونم وارد هیچ سایتی بشم ... فیلتر شکن هم فری گیت هست .. حتما باید باز باشه تا بتونم از اینترنت استفاده کنم
لطفا راهنمایی کنین
پیشاپیش ممنون

Control Panel\Network and Internet\internet option
حالا روی سربرگ connections کلیک کن روی کانکشنی که باهاش به اینترنت وصل میشی کلیک کن گزینه Setting از سمت راست رو بزن و تیک گزینه Proxy Server رو بردار ...:Smiley17:

orojlo
08-03-2014, 01:38 AM
بچه ها سلام
ویندوز ۸.۱ نصب کردم بعد یه مدت کلا دی وی دی رام من رو غیب کرده! روی لب تاب هم نصب کردم راهکاری چیزی دارید؟
پ ن : مشکل رو سرچ کردم خیلی ها این مشکل رو داشتن ولی راهکار برطرف کردنش رو روی لب تاب ندیدم ...

AdibTE
08-03-2014, 05:57 PM
بچه ها سلام
ویندوز ۸.۱ نصب کردم بعد یه مدت کلا دی وی دی رام من رو غیب کرده! روی لب تاب هم نصب کردم راهکاری چیزی دارید؟
پ ن : مشکل رو سرچ کردم خیلی ها این مشکل رو داشتن ولی راهکار برطرف کردنش رو روی لب تاب ندیدم ...

سلام دوست عزیز این مشکل رایجه، معمولا پیدا میشه
باید درایور دی وی دی رامت رو دانلود و نصب کنی. معمولا ویندوز 8.1 نسخه ی قدیمیش رو ساپورت نمیکنه.
برای دانلودش هم میتونی از نرم افزار های آپدیت کننده ی درایور مثله این(+ (http://www.p30world.com/4781/download_driver_genius_pro_full/)) و این(+ (http://www.sarzamindownload.com/1240/-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7---Smart-Driver-Updater-3.3)) استفاده کنی و یا از مسیر زیر استفاده کنی :
My Computer-->(right click) manage -->Device manager --> DVD/CD-ROM drivers--> (esm dvd rom khodet) -->(right click) Update driver software

orojlo
08-04-2014, 06:52 PM
سلام دوست عزیز این مشکل رایجه، معمولا پیدا میشه
باید درایور دی وی دی رامت رو دانلود و نصب کنی. معمولا ویندوز 8.1 نسخه ی قدیمیش رو ساپورت نمیکنه.
برای دانلودش هم میتونی از نرم افزار های آپدیت کننده ی درایور مثله این(+ (http://www.p30world.com/4781/download_driver_genius_pro_full/)) و این(+ (http://www.sarzamindownload.com/1240/-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D9%88%D8%B4%D9%85%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7---Smart-Driver-Updater-3.3)) استفاده کنی و یا از مسیر زیر استفاده کنی :
My Computer-->(right click) manage -->Device manager --> DVD/CD-ROM drivers--> (esm dvd rom khodet) -->(right click) Update driver software
مرسی متشکرم دوست من ولی این راهکار جواب نداد نمیدونم باید چیکار کنم دیگه :Smiley19:
دوستان یه مشکل دیگه هم من با IDM دارم من یه لیست صد تایی لینک برای دانلود میزارم صبح بیدار میشم میبینم یه سری از فایل ها نه توی idm هستش و نه توی جایی که گفتم دانلود بشه! کسی این مشکل من رو داشته؟ :Smiley14:

Meee
08-05-2014, 10:35 PM
سلام دوستان
خسته نباشین:Smiley17:
من دیروز ی فیلم دانلود کردم,ولی الآن هرچی روش کلیک میکنم پخش نمیشه:Smiley39:
میگه فرمتش قابل پخش نیست
حجمم پریییییییییییییییییییییید :Smiley19:

l-0_0-l
08-05-2014, 11:02 PM
سلام دوستان
خسته نباشین:Smiley17:
من دیروز ی فیلم دانلود کردم,ولی الآن هرچی روش کلیک میکنم پخش نمیشه:Smiley39:
میگه فرمتش قابل پخش نیست
حجمم پریییییییییییییییییییییید :Smiley19:

بعضی از مواقع فایل رو دانلود میکنید اگر هنگام دانلود زیاد pause و resume بزنید ، idm وقتی پیوند میده فایل ها رو با فایل های دانلود شده قبل ؛ این اتفاق می افته بهتره که بزارید کامل دانلود شه .(اتصال فایل هاش با مشکل مواجه میشه )

واسه این هم اولا ببینید پسوند فایلتون mkv یا مثلا .....از فرمت های رایج هست ، گاهی وقتی اینطوری میشه mkv.tp یا ... دانلود میشه از سرور دانلود که کافیه تغییر نام بدین به مثلا mkv. همین.
یه راه حل دیگه اینکه تنها پلیری که میتونه فیلم های ناقص رو هم پخش کنه VLC هستش ، حتی ناقص دانلود ها رو پخش میکنه ، با اونم چک کنید.
اگه بازم نشد از برنامه های ترمیم فایل ( فیلم ) استفاده کنید که معمولا اگه خوب دانلود کرده باشین و مشکل داشته باشه فیلم جواب میده و حل میکنه من منتها اسمای برنامه هاشو یادم نمیاد.

اگه اینا باز نشد بگید دنبال راه دیگه ای باشیم.

Meee
08-05-2014, 11:38 PM
خیلی ممنون دوست عزیز :Smiley17:
راستش تا اونجایی ک یادم میاد pause و resume رو نزدم,پسوند فایل هم دقیق mkv هستش.
برنامه هایی که گفتین رو امتحان میکنم انشاء... درست میشه

lastshepherd
08-06-2014, 12:40 AM
خیلی ممنون دوست عزیز :Smiley17:
راستش تا اونجایی ک یادم میاد pause و resume رو نزدم,پسوند فایل هم دقیق mkv هستش.
برنامه هایی که گفتین رو امتحان میکنم انشاء... درست میشه
از چه پلیری استفاده می کنید؟
ممکنه از ارور یه عکس بذارید؟

Ali9MJ23
08-06-2014, 12:46 AM
سلام دوستان...
یه سوال کوچیکی داشتم :D

یکی از دوستان فیلم 3D میخواد ببینه و من براش یکی دانلود کردم به حجم: 1.66 گیگ.
میگه گذاشتم روی LCD/LED (نمیدونم کدومش) میگه ارور داد.
البته روی PC هم ارور داد ولی گفتم شاید مشکل از PC هستش یا اینکه به خاطراینکه 3D هستش.
دوستان اگه رفیقم بخواد فیلم 3D نگاه کنه(همونایی که مثلاً تار میزنه رفیقم هم احساس کنه داره تار میزنه باشه) براش باید از این فیلم ها با حجم بالا براش دانلود کنم ؟
از اونایی که مثلاً 6 گیگ هستش.
لطفاً یه راهنمایی کنید. ممنون:Smiley17:

lastshepherd
08-06-2014, 12:56 AM
سلام دوستان...
یه سوال کوچیکی داشتم :D

یکی از دوستان فیلم 3D میخواد ببینه و من براش یکی دانلود کردم به حجم: 1.66 گیگ.
میگه گذاشتم روی LCD/LED (نمیدونم کدومش) میگه ارور داد.
البته روی PC هم ارور داد ولی گفتم شاید مشکل از PC هستش یا اینکه به خاطراینکه 3D هستش.
دوستان اگه رفیقم بخواد فیلم 3D نگاه کنه(همونایی که مثلاً تار میزنه رفیقم هم احساس کنه داره تار میزنه باشه) براش باید از این فیلم ها با حجم بالا براش دانلود کنم ؟
از اونایی که مثلاً 6 گیگ هستش.
لطفاً یه راهنمایی کنید. ممنون:Smiley17:
دوست عزیز، سه بعدی بودن به حجم ربطی نداره، فیلم فقط در صورتی پلی نمیشه که خراب باشه و یا دستگاه فرمتش رو ساپورت نکنه.

Ali9MJ23
08-06-2014, 01:15 AM
دوست عزیز، سه بعدی بودن به حجم ربطی نداره، فیلم فقط در صورتی پلی نمیشه که خراب باشه و یا دستگاه فرمتش رو ساپورت نکنه.

پس به فکر همونایی که کم حجم هستن برم، نه؟
یعنی بشینم امشب یکی دیگه دانلود کنم ؟
:Smiley69:

Admini3trator
08-06-2014, 01:34 AM

باید تو اسم فایل 3D اومده باشه ، حالا چه کم حجم چه حجم بالا !
البته اگه حجم بالا باشه مسلما کیفیتش بهتره و جزعیات بیشتری داره .

ولی اگه میخوای ایندفعه مطمعن باشی که فیلمت اجرا میشه و کار میکنه پیشنهاد میدم از تورنت yify دانلود کنی .

lastshepherd
08-06-2014, 02:35 AM
اول ببین دستگاهت چه فرمت هایی رو ساپورت می کنه، بعد سه بعدی همون فرمت رو دانلود کن، در ضمن حجم بیشتر = کیفیت بهتر (البته باید مانیتورت هم قوی باشه، فیلم های حجیم در مانیتور کوچک بدرد نمی خوره)

Ho369
08-07-2014, 07:17 PM
سلام.
تو idm راهی هستش وقتی یه صف همه ی فایلهاش دان شد،صف بعدی بصورت خودکار آغاز به دانلود کنه؟

Davinci
08-08-2014, 01:08 AM
سلام.
تو idm راهی هستش وقتی یه صف همه ی فایلهاش دان شد،صف بعدی بصورت خودکار آغاز به دانلود کنه؟
چه کاریه خوب همونایی که تو صف دوم هستن رو بذار تو صف اول
از تو زمان بندی هم میتونی اولویت هاتو جابه جا کنی که اخر دانلود بشه:Smiley35:

BIG FELLAH
08-08-2014, 01:12 AM
من تا خواستم جواب رو بدم مصطفی جان همین رو نوشت. ممنون . منم تو ویرایش اینو نوشتم جاش.
تعداد دانلود های همزمان رو هم درست کن.:Smiley17:

Ho369
08-08-2014, 01:31 AM
چه کاریه خوب همونایی که تو صف دوم هستن رو بذار تو صف اول
از تو زمان بندی هم میتونی اولویت هاتو جابه جا کنی که اخر دانلود بشه:Smiley35:

من تا خواستم جواب رو بدم مصطفی جان همین رو نوشت. ممنون . منم تو ویرایش اینو نوشتم جاش.
تعداد دانلود های همزمان رو هم درست کن.:Smiley17:

از شما دوستان متشکرم:Smiley17:
ولی دلیل استفاده من از دو صف دانلود اینه که از سایتی که دانلود میکنم حداکثر سرعتش 70 هست.بخاطر همین من 4 تا لینک رو همزمان میزارم واسه دانلود تا بتونم با حداکثر سرعت اینترنتم دانلود کنم.بعد اگر بخوام از سایت دیگه ای هم دانلود کنم (چون تو صف دانلود از سایت های دیگه هم لینک هست)همین که لینک از سایت دیگه شروع میشه دانلود ها از سایتی که ذکر کردم متوقف میشه.بخاطر همین تصمیم به ایجاد دوتا صف گرفتم.

Julie
08-08-2014, 01:25 PM
سلام دوستان دو تا سوال
1. من چند روز پیش یه" غلطی " کردم ویندوزمو عوض کردم و از 8 به 8.1 تغییرش دادم حالا احساس میکنم که سیستم اصلا گرافیک نداره و صفحه لرزش داره جوری که به شدت چشمامو اذیت میکنه و وقتی استارت رو باز میکتم انگار که با حرکت اسلوموشن میره تو استارت باید چیکار کنم ؟ ویندوزیم که نصب کردم اسمش core بود
2. تنطیمات وای فای روی مودم تی پی لینک رو کامل توضیح بدید میخوام بدون اینکه کامپیوتر روشن باشه بتونم به وای فایم وصل بشم.
با تشکر :Smiley17:

orojlo
08-08-2014, 01:42 PM
سلام دوستان دو تا سوال
1. من چند روز پیش یه" غلطی " کردم ویندوزمو عوض کردم و از 8 به 8.1 تغییرش دادم حالا احساس میکنم که سیستم اصلا گرافیک نداره و صفحه لرزش داره جوری که به شدت چشمامو اذیت میکنه و وقتی استارت رو باز میکتم انگار که با حرکت اسلوموشن میره تو استارت باید چیکار کنم ؟ ویندوزیم که نصب کردم اسمش core بود
2. تنطیمات وای فای روی مودم تی پی لینک رو کامل توضیح بدید میخوام بدون اینکه کامپیوتر روشن باشه بتونم به وای فایم وصل بشم.
با تشکر :Smiley17:
باید درایور کارت گرافیک برای نسخه 8.1 رو دانلود کنید
ساختارشون کلا عوض شده .
برای وای فای هم باید ppoe فکر کنم کانفیگ کنید مودم رو.

Julie
08-17-2014, 01:01 AM
سلام دوستان
من امروز با آی دی ام به یه مشکل برخوردم ، وقتی که میخوای یکی از فایلایی صف دانلود رو حذف کنی همیشه یک پیام اخطار میومد و من اشتباهی دستم خورد و تیکشو برداشتم دیگه اون اخطار رو نمیده حالا چجوری برگردونم به حالت قبل ؟

vA hid
08-18-2014, 12:41 PM
من براي دانلود از تورنت از vuze استفاده ميکنم. وقتي ميخوام يه فايل تورنت که مثلاً 10 قسمت يه سريال هست ـو دانلود کنم بعضي وقتا يه قسمتو دانلود ميکنه و بعد ميره قسمت بعد اما بيشتر وقتا شروع ميکنه به دانلود همه ي قسمتا باهم. ميخواستم ببينم راهي نداره که نرم افزارو تنطيم کنيم هميشه به همون حالت اول (يه قسمت يه قسمت) دانلود کنه؟ چون بعضي وقتا وسط کار سيد خيلي کم ميشه و اگر حالت اول باشه حداقل ميشه از فايلايي که گرفتي استفاده کني و بقيشو از جاي ديگه بگيري.

vA hid
08-19-2014, 11:54 AM
دوستان یه لینکی، پی دی اف ـی (انگلیسی هم بود اشکال نداره) برای آموزش استفاده از subtitle edit اگه دارین بدین ممنون میشم من چیزی که درست حسابی توضیح داده باشه پیدا نکردم. حالا من زیاد وارد نیستم اگه نرم افزار بهتری برای ساخت یا اِدیت سابتایتل هست اونو هم آموزش ـِش رو قرار بدین خوبه.(البته بیشتر برای سینک کردن یا تصحیح کردن یه قسمتایی از زیرنویس میخوام) :Smiley17:

"Ross Geller"
08-19-2014, 10:50 PM
سلام دوستان . من یه مشکلی که دارم با لپ تاپم اینه که وقتی یه مرورگر رو باز میکنم ( چه کروم چه موزیلا ) هر پیجی که باز میکنم همه طرف صفحه تبلیغات میاد ! بعد وقتی هم که کلیک میکنم روی یه لینک به جز اون لینک لینکای دیگه هم باز میشه که بازم اونا هم تبلیغاتن :Smiley15: کسی میدونه چیه مشکلش ؟

AlirezAlirezA
08-19-2014, 11:05 PM
همه طرف صفحه تبلیغات میاد

احتمالا به خاطر افزونه هایی‌ـه که با برنامه های رایگان نصب میشن.

از توی بخش add-ons توی فایرفاکس یا Extension توی تنظیمات کروم ، افزونه هایی رو که خودتون نصب نکردید رو حذف یا غیرفعال کنید.

AdibTE
08-19-2014, 11:07 PM
سلام دوستان . من یه مشکلی که دارم با لپ تاپم اینه که وقتی یه مرورگر رو باز میکنم ( چه کروم چه موزیلا ) هر پیجی که باز میکنم همه طرف صفحه تبلیغات میاد ! بعد وقتی هم که کلیک میکنم روی یه لینک به جز اون لینک لینکای دیگه هم باز میشه که بازم اونا هم تبلیغاتن :Smiley15: کسی میدونه چیه مشکلش ؟

متاسفانه یه ویروسه شایعه که توی خیلی از کامپیوتر ها سرایت(صرایت،ثرایت :| ) کرده و خیلی هم اعصاب خورد کنه. راستیتش من روشش حلش رو نمیدونم فقط خواستم بگم چی هست.

sam09ft
08-19-2014, 11:19 PM
دوستان بهترین نرم افزار دانلود از تورنت چیه
من خودم bitcomet استفاده میکنم بد نیست
میخواستم بدونم نرم افزار بهتری هم هست یا نه ؟

hoto
08-21-2014, 01:53 PM
این اموزش صرفا جهت کسانی است که با دانلود کردن از سایت watch it مشکل دارند و به درخواست بعضی دوستان نوشتم
این فقط یکی از روش هاست راه های دیگری هم وجود دارد و این روش نیاز به idm دارد که همتون دارید
از انتخاب لینک لینک 2shared یا played را انتخاب کنید
بقیه مراحل رو طبق عکس ها دنبال کنید.

http://8pic.ir/images/6rqdl8q727haz2h3t0hw.png

سلام دوست گرامی من میخوام فصل 6 قسمت 3 سریال psych رو دانلود کنم ولی نه

http://8pic.ir/images/2ljf1xggvq5j7syi8uu1.png

http://8pic.ir/images/ecrqzd46n7x24i0x0yli.png

http://8pic.ir/images/ebsj2ocvgpnjg0wzgi2d.png

http://8pic.ir/images/0vb9gblgstwgaehtkt2y.png

فقط برای عکس 4 روی play کلیک میکنید تا خود idm به صورت خودکار فعال میشه.
اگر سوالی یا جای نامفهومی داشت سوال کنید

سلام دوست گرامی من میخوام سریال psychقسمت 3ازفصل 6دان کنم ولی این گزینه های که گفتی نداره بقیه هم ارور میده

Davinci
08-21-2014, 01:56 PM
سلام دوست گرامی من میخوام سریال psychقسمت 3ازفصل 6دان کنم ولی این گزینه های که گفتی نداره بقیه هم ارور میده
دیگه قدیمی شده باید لینکای دیگه رو امتحان بکنی
صبر کنی دارم برات لینکارو میزنم

hoto
08-21-2014, 02:00 PM
دیگه قدیمی شده باید لینکای دیگه رو امتحان بکنی
صبر کنی دارم برات لینکارو میزنم

آقا دمت گرم:Smiley17:

orojlo
08-21-2014, 07:16 PM
دوستان بهترین نرم افزار دانلود از تورنت چیه
من خودم bitcomet استفاده میکنم بد نیست
میخواستم بدونم نرم افزار بهتری هم هست یا نه ؟
بیت تورنت آخرین نسخش خیلی خوبه حتما استفاده کن

سلام دوستان . من یه مشکلی که دارم با لپ تاپم اینه که وقتی یه مرورگر رو باز میکنم ( چه کروم چه موزیلا ) هر پیجی که باز میکنم همه طرف صفحه تبلیغات میاد ! بعد وقتی هم که کلیک میکنم روی یه لینک به جز اون لینک لینکای دیگه هم باز میشه که بازم اونا هم تبلیغاتن کسی میدونه چیه مشکلش ؟
ببینم آخرین نرم افزاری که نصب کردی چیه؟ اسم سایت هارو میگی؟

Davinci
08-23-2014, 12:02 PM
سلام کسی میدونه چرا ی.وت.ی.و.ب برا من اینطور باز میشه؟

http://www.8pic.ir/images/0bjdh6zffw6ghu9cn68i.png

http://www.8pic.ir/images/ckychqgj7qlpwofz85d1_thumb.png (http://www.8pic.ir/viewer.php?file=ckychqgj7qlpwofz85d1.png)
از چندت تا قند شکن استفاده کردم
از چندتا هم مرور گر استفاده کردم
کش و این چیزا رو هم پاک کردم
الان امتحان کردم فیس و تویت هم برام همینطوری شده:Smiley19:

B 13
08-23-2014, 12:06 PM
داش مصطفی خلوص نیت نداری واسه اونه دلتو پاک کن درست باز میشه :Smiley17::Smiley17::Smiley17:

AdibTE
08-23-2014, 01:50 PM
سلام کسی میدونه چرا ی.وت.ی.و.ب برا من اینطور باز میشه؟

http://www.8pic.ir/images/0bjdh6zffw6ghu9cn68i.png

http://www.8pic.ir/images/ckychqgj7qlpwofz85d1_thumb.png (http://www.8pic.ir/viewer.php?file=ckychqgj7qlpwofz85d1.png)
از چندت تا قند شکن استفاده کردم
از چندتا هم مرور گر استفاده کردم
کش و این چیزا رو هم پاک کردم
الان امتحان کردم فیس و تویت هم برام همینطوری شده:Smiley19:

دلیل اصلیش سرعت کمه قند شکن هاس. اگه قند شکن ها هم بتونن سرعت بالایی رو رسیو کنن عکس ها باز میشه و صفحه کامل میشه:Smiley17:

Julie
08-23-2014, 02:24 PM
دلیل اصلیش سرعت کمه قند شکن هاس. اگه قند شکن ها هم بتونن سرعت بالایی رو رسیو کنن عکس ها باز میشه و صفحه کامل میشه
معمولا برای سرعت نیست چون هر چقدر هم که سرعت پایین باشه در نهایت بعد از چند دیقه صبر کردن عکس ها لود میشن ، به احتمال زیاد مشکل از فیلتر شکنایی هست که استفاده میکنی و نمیتونن آدرس عکس هارو بخونن ،برای مثال من صفحه آی ام دی بیم بدون .یلتر شکن به این شکله http://8pic.ir/images/u5lao81tcv3z16605s5s_thumb.png (http://8pic.ir/viewer.php?file=u5lao81tcv3z16605s5s.png) و نمیتونه عکسارو باز کنه چون اون عکسای بخصوص لینکشون فیلتره و اگه فیلتر شکنت یا تنظیمات پروکسی مرورگرت نتونه اینارو بشناسه مشخصه که عکسهائم باز نمیشن

misal021
08-27-2014, 02:13 PM
سلام
وقتی تو یه سایت یا فرومی بن میشیم میشه با تغییر ip درستش کرد؟
اگه میشه لطفا بگین چجوری باید ip رو عوض کنم
مرسی

hoto
08-27-2014, 06:24 PM
سلام دوستان .
من تازگی ها ویندوز 7 ورژن n نصب کردم ولی نرم افزار ویندوز مدیا پلیر رو نداره .به همین خاطر توی نصب برنامه 3.5 total media برای فرستنده دیجیتال به مشکل بر خوردم.بعد نصب 3.5 total media وقتی میخوام اجراش کنم پیغام میده که باید ویندوز مدیا پلیر ورژن 9 یا نرم higher رو نصب کنم.توی اینترنت هرچی دنبال higher گشتم چیزی دستگیرم نشد .از طرفی ویندوز مدیا پلیر 9 مخصوص ویندوز xp هستش ورژن های دیگش هم مثل ورژن 11و10 و 12 نصب نمیشن هر کدوم یه پبغام خاص میدن .دیگه واقعا موندم چیکار کنم ؟نرم افزار زیادی رو نصب کردم و نصب یه ویندوز 7 ورژن دیگه برام دردسر زیادی داره.حالا چیکار کنم؟

2-یه سوال دیگه از اونجایی که ویندوز 7 n ویندوز مدیا پلیر نداره .و آهنگ هام رو با km و vlc گوش میدم نمی تونم به قسمت های artis یا album اهنگ ها برای تغییر دسترسی پیدا کنم الان رو چیکار کنم؟

http://picoup.ir/images/09190284468135695381.png (http://picoup.ir/)

orojlo
08-27-2014, 06:36 PM
سلام دوستان .
من تازگی ها ویندوز 7 ورژن n نصب کردم ولی نرم افزار ویندوز مدیا پلیر رو نداره .به همین خاطر توی نصب برنامه 3.5 total media برای فرستنده دیجیتال به مشکل بر خوردم.بعد نصب 3.5 total media وقتی میخوام اجراش کنم پیغام میده که باید ویندوز مدیا پلیر ورژن 9 یا نرم higher رو نصب کنم.توی اینترنت هرچی دنبال higher گشتم چیزی دستگیرم نشد .از طرفی ویندوز مدیا پلیر 9 مخصوص ویندوز xp هستش ورژن های دیگش هم مثل ورژن 11و10 و 12 نصب نمیشن هر کدوم یه پبغام خاص میدن .دیگه واقعا موندم چیکار کنم ؟نرم افزار زیادی رو نصب کردم و نصب یه ویندوز 7 ورژن دیگه برام دردسر زیادی داره.حالا چیکار کنم؟

2-یه سوال دیگه از اونجایی که ویندوز 7 n ویندوز مدیا پلیر نداره .و آهنگ هام رو با km و vlc گوش میدم نمی تونم به قسمت های artis یا album اهنگ ها برای تغییر دسترسی پیدا کنم الان رو چیکار کنم؟
یه عکس از خطائی که موقع نصب میگیری میزاری اینجا؟

hoto
08-27-2014, 07:32 PM
یه عکس از خطائی که موقع نصب میگیری میزاری اینجا؟

AdibTE
08-27-2014, 09:28 PM
سلام
وقتی تو یه سایت یا فرومی بن میشیم میشه با تغییر ip درستش کرد؟
اگه میشه لطفا بگین چجوری باید ip رو عوض کنم
مرسی

روش دستی ـش یکمی مشکلی و حرفه ایه بخاطر همین چند تا نرم افزار بهتون پیشنهاد میکنم که میتونین توی گوگل دانلود کنید کار باهاش هم راحته :
Ip Hider - Mask My IP - Real Hide Ip - ...

سلام دوستان .

خب ظاهرا ویندوزی که نصب کردین کلا میدیا پلیر رو نصب نمیکنه که دو دلیل یا بیشتر میتونه داشته باشه
1_ ویندوز قدیمیه و نسخه های میدیا پلیر رو ساپورت نمیکنه
2_ویندوز ناقص نصب شده.

من نسخه عادی ویندوز 7 رو پیشنهاد میکنم، بدون هیچ مشکلی

همین الان هم به سایت ویندوز مایکروسافت رفتم(+ (http://windows.microsoft.com/en-us/windows7/products/what-is-windows-7-n-edition)). گفته که این سری ویندوز برای خواندن آهنگ ها و فیلم ها تعبیه شده و اگه مایلید میتونید میدیا پلیر 12 رو به صورت رایگان دانلود و نصب کنید. پس این یعنی ویندوز بطور پیش فرض ویندوز میدیا پلیر نداره.

امیدوارم اطلاعاتی که حدس زدم درست باشه. موفق باشی:Smiley17:

Amin03
08-28-2014, 07:55 PM
سلام

من از دیروز هرچقدر سعی می‌کنم نمی‌تونم با وارد هارد اکسترنال‌ـم بشم. هارد یک ترابایت WD Mypassport 07A8 ـه.
قبلا وقتی کابلش رو به سیستم می‌زدم خود به خود بالا می‌اومد و باهاش کار می‌کردم. الان وقتی که به سیستم می‌زنم این‌طور می‌شه

http://8pic.ir/images/ut7axjcl5g4o64cit59z.jpg

ولی بالا نمی‌آد، نمی‌تونم برم داخل درایو ایجاد شده. با دوتا سیستم دیگه هم امتحان کردم، اونجا هم همین مشکل رو داره. هیچ پیغامی یا چیزی هم نمی‌ده.

orojlo
08-28-2014, 08:01 PM
سلام

من از دیروز هرچقدر سعی می‌کنم نمی‌تونم با وارد هارد اکسترنال‌ـم بشم. هارد یک ترابایت WD Mypassport 07A8 ـه.
قبلا وقتی کابلش رو به سیستم می‌زدم خود به خود بالا می‌اومد و باهاش کار می‌کردم. الان وقتی که به سیستم می‌زنم این‌طور می‌شه

ولی بالا نمی‌آد، نمی‌تونم برم داخل درایو ایجاد شده. با دوتا سیستم دیگه هم امتحان کردم، اونجا هم همین مشکل رو داره. هیچ پیغامی یا چیزی هم نمی‌ده.
روش کلیک میکنی میگه باید فرمت بشه؟ توی بخش Computer Manegment برو ببین هارد رو شناسایی کرده و حجمش رو نشون میده؟
هارد من یک بار اینطوری شد یادمه ، هارد رو ntfs فرمت کردی قبلا یا fat32? دقیق یادم نمیاد مشکلم رو چطوری برطرف کردم من! ولی تا اونجا که یادمه یه کابل دیگه استفاده کردم راحت باز شد!
نرم افزای مثل پارتیشن مجیک نداری باهاش بتونی هارد رو بررسی کنی؟

توی اینترنت هرچی دنبال higher گشتم چیزی دستگیرم نشد .از طرفی ویندوز مدیا پلیر 9 مخصوص ویندوز xp هستش ورژن های دیگش هم مثل ورژن 11و10 و 12 نصب نمیشن
منظورم این بخش بود دوست من خطای هنگام نصب پلیر رو بزار ...

Davinci
08-28-2014, 08:06 PM
سلام

امیدوارم اونی که فکر میکنم نشده باشه چون معمولا وقتی میسوزن اینطور میشن
ولی دلایل دیگه ای هم داره گاهی هم به دلیل اینه که یهو درایور مربوطه پاک میشه که در این صورت اصلا هارد رو نشون نمیده
ولی برا امتحان یه برنامه درایور پک (http://soft98.ir/software/drivers/1130-Driverpack-Solution.html) بگیر یا دان کن خودش سرچ میکنه تو کامپیتر اگه دراورش نصب نشده یاشه نصب میشه

Amin03
08-28-2014, 08:44 PM
بچه‌ها الان یهو به کار اومده. داشتم اون کارهایی که گفتید رو می‌کردم دیدم یهو 5 6 تا پنجره با هم باز شد، تمام اون دستوراتی که بهش داده بودم و انجام نداده بود رو با هم انجام داد.
الان دارم از اطلاعات ضروری‌ـم بک‌آپ می‌گیرم،
کسی ایده داره که مشکلش چی بوده ؟ و امکان داره دوباره این طور بشه یا نه؟

orojlo
08-28-2014, 08:51 PM
بچه‌ها الان یهو به کار اومده. داشتم اون کارهایی که گفتید رو می‌کردم دیدم یهو 5 6 تا پنجره با هم باز شد، تمام اون دستوراتی که بهش داده بودم و انجام نداده بود رو با هم انجام داد.
الان دارم از اطلاعات ضروری‌ـم بک‌آپ می‌گیرم،
کسی ایده داره که مشکلش چی بوده ؟ و امکان داره دوباره این طور بشه یا نه؟
پیشنهادم اینه بک آپ گرفتی اول با پارتیشنش مجیک چک کن ببین بد سکتور داری یا نه بعدش ntfs فرمتش کن یه بار
من برای هاردام این کار رو کردم

Irag
08-31-2014, 12:33 PM
دوستان شاید باورتون نشه ولی یه چند وقتیه این لپ تاپ‌م بازیش گرفته عجیب!
وقتی یه ذره مانیتور لپ‌تاپ هم رو کج می‌کنم (به عقب) دیگه کیبوردم کار نمی‌کنه! و صدا هم "موت" میشه اصلا یه چیز عجیبیه :)

AdibTE
08-31-2014, 02:26 PM
وقتی یه ذره مانیتور لپ‌تاپ هم رو کج می‌کنم (به عقب) دیگه کیبوردم کار نمی‌کنه! و صدا هم "موت" میشه اصلا یه چیز عجیبیه :)

O_o
احتمالا چون زیاد عقب و جلوش کردی سیم هاش اتصالی پیدا کرده. یه تعمیرکار ببرش

orojlo
08-31-2014, 04:35 PM
این مشکل دیگه سخت افزاریه ، متاسفانه کاری از دست من و سایر مهندسین انجام برنمیاد :Smiley14: ، بهترین راهکار اینه به یه تعمیرگاه خوب و خوشنام ببریش و مشکلت رو بگی من یک بار یه مشکل مشابه پیش اومد برام دیدم سیم فن سوخته بود دیرتر میبردم لب تابم فنا میشد ، البته بعد از اینکه خرج لب تاب کردم درستش کردم دزد شیک مجلسی اومد بردش :Smiley14:

Ali9MJ23
09-05-2014, 04:05 AM
با سلام،
دوستان من یه مدته که ویندوز 8.1 ـم اکتیو نشده و بلد نیستم که اکتیو کنم !
امروز دیدم که کم کم درایو c که ویندوز رو توش نصب کردم، داشت پُر میشد !
کسی میتونه یه کمکی به من بکنه و یاد بده چطور اکتیو کنم و از دستش رها بشم ؟ خیلی ممنون :x

orojlo
09-05-2014, 04:11 AM
با سلام،
کسی میتونه یه کمکی به من بکنه و یاد بده چطور اکتیو کنم و از دستش رها بشم ؟ خیلی ممنون :x
از اکتیوتور های توی اینترنت کدوم رو استفاده کردی؟
من خودم پوستم کنده شد تا تونستم کرکش کنم کلی مسخره بازی داره ، فعلا تنها راهیی که میگن تضمینه از طریق اسکایپ هستش که میری نامبر میگیری
ولی یه کرک بود باید هاردم رو بگردم اگر پیدا شد برات بزارمش
پر شدن هارد هم ربطی به کرک نشدن نداره!

Ali9MJ23
09-05-2014, 11:46 AM
از اکتیوتور های توی اینترنت کدوم رو استفاده کردی؟
من خودم پوستم کنده شد تا تونستم کرکش کنم کلی مسخره بازی داره ، فعلا تنها راهیی که میگن تضمینه از طریق اسکایپ هستش که میری نامبر میگیری
ولی یه کرک بود باید هاردم رو بگردم اگر پیدا شد برات بزارمش
پر شدن هارد هم ربطی به کرک نشدن نداره!

KMSmicro 5.0.1 (www.Downloadha.com)
این چیزی بود که خود سایت دانلود ها برای همه گذاشته بود.
نسخه ی ویندوزمم جهت اطلاع بگم:
Windows 8.1 Enterprise N
Build 9600

AdibTE
09-05-2014, 04:12 PM
با سلام،
والا من که با اکتیو کردنش مشکلی نداشتم. یه برنامه تقریبا یک مگی بود که آفیس 2013 رو هم باهاش اکتیو میکرد. اگه منم پیداش کردم میزارم برات.

در مورد اینکه هاردت تدریجی داره پر میشه ب احتمال زیاد ویروس هایی داریم به اسم ورم (worm) که هی تولید مثل میکنن(!) . عجیب هم نیس به هر کی بدی هی از خودش تولید میکنه.

orojlo
09-06-2014, 02:15 AM
KMSmicro 5.0.1 (www.Downloadha.com)
این چیزی بود که خود سایت دانلود ها برای همه گذاشته بود.
نسخه ی ویندوزمم جهت اطلاع بگم:
Windows 8.1 Enterprise N
Build 9600
بیا این جوابه
win8.1-KMSpico9.1.0.zip - (http://uploadboy.com/a5fosbea5r8n.html)
پسورد فایل هم 1 هستش
حالش رو ببر

hoto
09-07-2014, 01:51 PM
سلام دوستان .من ویندوز 7 ورژن n رو نصب کرده دارم .ولی اکتیو نیست با چه نرم افزاری اکتیوش کنم ممنون

orojlo
09-07-2014, 02:24 PM
سلام دوستان .من ویندوز 7 ورژن n رو نصب کرده دارم .ولی اکتیو نیست با چه نرم افزاری اکتیوش کنم ممنون
بیا داداچ ، جوابه این
کل نسخه های 7 رو جواب میده
Windows.Loader.2.2.2.zip - (http://uploadboy.com/uamsqu5p1uek.html)
پسورد : 1

hoto
09-07-2014, 07:47 PM
بیا داداچ ، جوابه این
کل نسخه های 7 رو جواب میده
Windows.Loader.2.2.2.zip - (http://uploadboy.com/uamsqu5p1uek.html)
پسورد : 1

دوست عزیز وقتی نصبش میکنم این پیغام رو میده:البته میخواستم ازش عکس بگیرم ولی نمیشه.یه پنجره کوچیک بازی میشه که اینجوریه:

Windows Loder v2.2.2 - By Daz
Installation
OS information
Version: Windows 7 Ultimate N (x86
Build: P31A-G
Details: Inter - 06/26/09
Key:یه سری رمز نوشته
Status: Unsupported operating system
گوشه پنجره هم یه دایره سبز رنگ داره

orojlo
09-07-2014, 07:55 PM
دوست عزیز وقتی نصبش میکنم این پیغام رو میده:البته میخواستم ازش عکس بگیرم ولی نمیشه.یه پنجره کوچیک بازی میشه که اینجوریه:

Windows Loder v2.2.2 - By Daz
Installation
OS information
Version: Windows 7 Ultimate N (x86
Build: P31A-G
Details: Inter - 06/26/09
Key:یه سری رمز نوشته
Status: Unsupported operating system
گوشه پنجره هم یه دایره سبز رنگ داره
خب دوست پر حاشیه من شما این کار رو بکن
1- : نرم افزار زیر رو دانلود کن :
WAT Fix.zip - (http://uploadboy.com/iy2tt5q84smt.html)
دقت کن این نرم افزار کلیه کرک های قبلی روی سیستمت رو حذف میکنه و خام میشه سیستم از نظر سریال نامبر
2 - بعد از انجام اینکار سیستم رو یک بار مجددا راه اندازی کن و دوباره همون کرک قبلی رو اجرا کن
پ.ن : دقت کن شما برای انجام این کار باید این فایل هارو به صورت Run As Administrator انجام بدی هم این فایل هم فایل کرک
امیدوارم مشکلتون برطرف بشه ...
پسورد فایل : 1

Alex Vause
09-10-2014, 08:03 PM
دوستان تازگی idm ام فقط یه سرور دانلود داره قبلا 8 قسمت میشد و قابلیت رزیوم هم داشت الان دیگه متوقف بشه باید از اول دانلود کنم
اشکال از کجاست ؟

http://8pic.ir/images/zifveas7rozgrdzzqkt7.jpg

orojlo
09-10-2014, 08:33 PM
دوستان تازگی idm ام فقط یه سرور دانلود داره قبلا 8 قسمت میشد و قابلیت رزیوم هم داشت الان دیگه متوقف بشه باید از اول دانلود کنم
اشکال از کجاست ؟

http://8pic.ir/images/zifveas7rozgrdzzqkt7.jpg

روی همه لینک ها این مشکل رو داری؟

Alex Vause
09-10-2014, 08:41 PM
اره اکثرا همینطوره حتی Expressleech که بالاترین سرعت رو داشت واسه دانلود شبانه هم همینطور شده ...

AdibTE
09-10-2014, 09:33 PM
این مسیر رو چک کن. باید معمولا بیشتر از 8 تا باشه.(پیشفرضش روی 8ـه)

Downloads-->Options-->Connection-->Default max. conn. number

اگه این درست بود مورد بالاش که نوشته Connection type /speed رو هم چک کن. روی آخری بزارش و اوکی کن. اگه رفع نشد مشکلت یه بار حذف و نصبش کن یحتمل درست میشه.

Julie
09-13-2014, 11:59 AM
دوستان یه مشکل برام پیش اومده خیلی فوریه و اضطراری
برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه باید از اینترنت اکسپلورر استفاده کنم ، که تا یک ساعت پیش خیلی بی دردسر همه صفحه ها رو باز میکردم باهاش ، اما بعد از روشن خاموش شدن کامپیوترم اخطار زیر رو میده ، راه حل چیه ؟
http://8pic.ir/images/7np1g59buqem841e3365.png (http://8pic.ir/)
پ.ن :
مشکل رفع شد

mas5oud281
09-13-2014, 10:33 PM
سلام.دوستان من ویندوز عوض کردم.الانم وقتی سریال با کیفیت 480 با km player باز میکنم یک خط آبی بالا و گاهی اوقات هم بالا هم پایین ظاهر میشه که خیلی رواعصابه.
کسی میدونه باید چه بلایی سرش بیارم.ممنون

mas5oud281
09-14-2014, 02:59 PM
سلام.دوستان من ویندوز عوض کردم.الانم وقتی سریال با کیفیت 480 با km player باز میکنم یک خط آبی بالا و گاهی اوقات هم بالا هم پایین ظاهر میشه که خیلی رواعصابه.
کسی میدونه باید چه بلایی سرش بیارم.ممنون

منظورم اینه:
http://picoup.ir/images/11844018010714389622.jpg

Julie
09-14-2014, 03:07 PM
منظورم اینه:
شما یکبار یا دوبار حرف + کیبوردتون رو بزنید اون خط از بین میره ، البته تو نسخه های جدیدتر km این مشکل رفع شده ولی من همون نسخه قدیمی رو ترجیح میدم.
راه حل اساسی ترشم تنظیمات اندازه صفحه نمایشه که خودم دقیق بلد نیستم .

mas5oud281
09-14-2014, 03:13 PM
شما یکبار یا دوبار حرف + کیبوردتون رو بزنید اون خط از بین میره ، البته تو نسخه های جدیدتر km این مشکل رفع شده ولی من همون نسخه قدیمی رو ترجیح میدم.
راه حل اساسی ترشم تنظیمات اندازه صفحه نمایشه که خودم دقیق بلد نیستم .
رفتم داخله تنظیماتش تونستم حلش کنم!!
ممنون

Julie
09-14-2014, 03:22 PM
از بین نرفت!!
تو km کلیک راست کنید قسمت screen control گزینه keep 1.33 "4.3 Tv رو انتخاب کنید و قسمت pan & Scan گزینه 4:3 croping رو انتخاب کنید. اگر بازم درست نشد راست کلیک کنید و مسیر زیر رو دنبال کنید
Option - Prefrences - Video processing - و تنظیمات گزینه اول و دوم رو دست کاری کنید ، درست میشه اگرم نشد دیگه شرمنده تا همین حد بلد بودم .

blackshow
09-18-2014, 02:22 AM
سلام کامپیوتر من چند وقتیه dvd rom رو نمیشناسه یعنی گزینش تو my computer ام نیست من از device maneger هم چک کردم گزینه dvd rom enable هست و بهم میگه your dvd rom is working properly به کابل هاشم نگاه کردم همش درسته چراغ dvd rom هم وقتی dvd میزارم روشن میشه
خواهش میکنم یکی کمک کنه :Smiley41::Smiley41:

blackshow
09-18-2014, 05:25 PM
اقا کسی نیست جواب بده

Alex Vause
09-18-2014, 05:53 PM
اقا کسی نیست جواب بده
من یه بار همچین مشکلی برام پیش اومد ، بعدا فهمیدم پورت روی مادربوردم سوخته بوده ، فیش dvdrom رو تو یه پورت دیگه بزن شاید مشکل حل بشه

mehran-a1234
09-20-2014, 12:35 PM
جدیداً نرم افزار هایی که نصب میکنم با این ارور مواجه میشم:

http://8pic.ir/images/3ssvw50risz5y1mv25oj.png

میشه بگین دلیلش چیه ؟؟ :Smiley39:

Headache
09-20-2014, 01:40 PM
http://8pic.ir/images/3ssvw50risz5y1mv25oj.png

بیت دفندر (http://www.bitdefender.com/support/how-to-solve-error-message-%22the-application-was-unable-to-start-correctly-%280x000007b%29-click-ok-to-close-the-application%22-1106.html) یه چیزایی گفته برا حل کردنش

mehran-a1234
09-21-2014, 12:01 AM
بیت دفندر یه چیزایی گفته برا حل کردنش

یه دنیا ممنون :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley41::Smiley41:

orojlo
09-21-2014, 12:32 AM
سلام کامپیوتر من چند وقتیه dvd rom رو نمیشناسه یعنی گزینش تو my computer ام نیست من از device maneger هم چک کردم گزینه dvd rom enable هست و بهم میگه your dvd rom is working properly به کابل هاشم نگاه کردم همش درسته چراغ dvd rom هم وقتی dvd میزارم روشن میشه
خواهش میکنم یکی کمک کنه :smiley41::smiley41:
ویندوزت چیه؟ احتمالا 8 و یا 8.1 نیست؟ لب تاب داری یا pc ?

blackshow
09-21-2014, 12:58 AM
نه بابا من فقط xp استفاده میکنم و pc دارم

hoto
09-21-2014, 01:44 PM
سلام دوستان یه مورد اورژانسی دارم .my comuter باز نمیشه دو راه رو انجام دادم نشد اولی سی دی ویندوز رو گذاشتم که ریپیرش کنم که سی دی ویندوزم گزینه ریپیر نداشت .دومی میخواستم تو قسمت ران دستور smd رو وارد کنم که پیغام خطا میداد.تو قسمت cmd ران این دستور هم وارد کردم مشکل حل نشد sfv/scannow .حالا به جز نصب مجدد میندوز چیکار کنم؟

orojlo
09-21-2014, 04:00 PM
نه بابا من فقط xp استفاده میکنم و pc دارم
کابل هاش رو یک بار جا به جا کن روی برد بعد دوباره تست کن

سلام دوستان یه مورد اورژانسی دارم .my comuter باز نمیشه دو راه رو انجام دادم نشد اولی سی دی ویندوز رو گذاشتم که ریپیرش کنم که سی دی ویندوزم گزینه ریپیر نداشت .دومی میخواستم تو قسمت ران دستور smd رو وارد کنم که پیغام خطا میداد.تو قسمت cmd ران این دستور هم وارد کردم مشکل حل نشد sfv/scannow .حالا به جز نصب مجدد میندوز چیکار کنم؟
نرم افزار tuneup رو دانلود کن و نصب کن یه قسمت Repair داره از اونجا مشکلات ویندوزت رو بگو میره برات فیکس میکنه.

hoto
09-21-2014, 07:39 PM
کابل هاش رو یک بار جا به جا کن روی برد بعد دوباره تست کن

نرم افزار tuneup رو دانلود کن و نصب کن یه قسمت Repair داره از اونجا مشکلات ویندوزت رو بگو میره برات فیکس میکنه.
دوست عزیز من این نرم افزار TuneUp 1-Click Maintenance دارم ولی گزینه Repair نداره .لطفا میشه دقیقا بگو کجاست؟[/QUOTE]

jackbauer2012
09-21-2014, 11:27 PM
سلام دوستان
من میخوام تبلیغات پاپ آپ بزارم تو سایتم ولی هر کاری میکنم نمیشه کد پاپ آپ ام قبل از head تو قالب سایت گذاشتم ولی درست نشد سایتم بالا نیومد!!
اگی کسی میدونه کمکم کنه لطفا:Smiley19:

justUnited
09-26-2014, 01:37 PM
سلام دوستان- اقا ما مودم یکی از دوستان رو ریست کردیم دیگه هیچکدوم از چراغاش روشن نشد کسی میدونه داستان چیه.البته لامپ پاور روشنه بقیه دیگه کار نمیدند و مودم به سیستم وصل نمیشه :Smiley39:
اینم مودم مورد نظر http://www.lemontechco.com/p_GD-W820N_219.aspx

zaman80
09-26-2014, 02:14 PM
سلام دوستان گرامی.
یه سوال سطح پایین دارم که واسم خیلی خیلی خیلی خیلی x1000 بار مهمه.
آقایون من واسه دانلود فیلم و ویدیو دو تا مشکل دارم.
اول: ترافیک خیلی کم.
دوم: بیشتر ویدیوها و فیلم ها رو از گوشیم میبینم (nokia E52 - 240.320 - mp4.3gp) یعنی فرمت mkv و فرمت های این قبیل و نمیتونم مستقیما با گوشیم ببینم.
یه مدت قبل کسی یه سایتی رو بهم معرفی کرد (http://convert-video-online.com/) که فرمت و حجم فایل های ویدیویی و فیلم ها رو آنلاین تبدیل میکرد.
ولی هر کاری کردم نتونستم فیلمی رو که تو نت بود از طریق این سایت تبدیل کنم. از آپارات گرفته تا سایت های دیگه نمیشد.
کسی میتونه نحوه ی کار این سایت و بهم بگه یا سایت دیگه ای رو معرفی کنه؟؟؟
جهت اطلاع من از کامپیوتر زیاد سردرنمیارم. یه کم کمتر از حد متوسط.

SAEED_20
09-26-2014, 03:40 PM
من دیشب 4 گیگ سریال دانلود کردم از طریق idm صبح که نگاه کردم سریال ها دانلود شده بودن سیستم رو خاموش کردم بعد چند ساعت روشن کردم اثری از فایل ها در هارد و idm نبود خواهشا بگید مشکل چیه؟

mas5oud281
09-26-2014, 03:47 PM
من دیشب 4 گیگ سریال دانلود کردم از طریق idm صبح که نگاه کردم سریال ها دانلود شده بودن سیستم رو خاموش کردم بعد چند ساعت روشن کردم اثری از فایل ها در هارد و idm نبود خواهشا بگید مشکل چیه؟

برای منم چند دفه پیش اومده البته با orbitمن idmنصب کردم درست شد.
منکه بیخیال اون فایلا میشدم از دوباره میگرفتم

javad48
09-26-2014, 03:53 PM

اسمشون رو سرچ کن .نبودن دوباره باید دانلود کنی
برای منم پیش اومده.ولی نه اخیرا.خیلی وقت پیش

Davinci
09-26-2014, 04:52 PM
یه مدت قبل کسی یه سایتی رو بهم معرفی کرد (http://convert-video-online.com/) که فرمت و حجم فایل های ویدیویی و فیلم ها رو آنلاین تبدیل میکرد.
ولی هر کاری کردم نتونستم فیلمی رو که تو نت بود از طریق این سایت تبدیل کنم. از آپارات گرفته تا سایت های دیگه نمیشد.
من با این سایت فرمتو تبدیل کردم مشکلی هم پیش نیومد
میتونی مراحل رو به ترتیب زیر بری:

اول فیلم مورد نظرتو دانلود میکنی فیلمت باید تو کامپیتر باشه
(میتونی هم ازبا گزینه url http://8pic.ir/images/o8xt7w0hw6fma21np019.png ادرس فیلمو از تو خود نت وارد کنی)
وقتی فیلموانتخاب کردی باید صبر کنی تا اپلود بشه

http://8pic.ir/images/edls06ulj7e1lqtjf2nf.png

مرحله ی دو فرمتی رو که دوس داری باهاش فیلمو ببینی انتخاب میکنی از طریق پنجره ی resolution هم میتونی سایز فیلمو تغییر بدی

http://8pic.ir/images/ngdeq8twabzsme53fl6t.png

وبعد از اون convert رو میزنی تا فیلم تبدیل شه

http://8pic.ir/images/dke6d8xx3799570wsmws.png

اخرش هم فلیمو با فرمتی که خواستی دانلود میکنی
http://8pic.ir/images/rvl6k8meh267t1drvgqc.png

یه راه هم اینه که یه بار برا همیشه خود نرام افزاز (http://www.p30world.com/8773/anymp4-video-converter-platinum/) رو دانلود کنی دیگه این همه اپلود-دانلود نکنی

anzalichi
09-30-2014, 04:20 AM
دوستان میخام حجم یکی از درایو هام رو افزایش بدم...از ظرفیت یکی دیگه کم کنم به اونی که میخام اضافه کنم...میشه راهنمایی کنید؟

AdibTE
09-30-2014, 12:26 PM
دوستان میخام حجم یکی از درایو هام رو افزایش بدم...از ظرفیت یکی دیگه کم کنم به اونی که میخام اضافه کنم...میشه راهنمایی کنید؟

بهش میگن پارتیشن بندی :Smiley36:

این (http://www.laptopmedia.ir/1392/12/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2/) سایت مطالب خوبی رو ارائه داده.:Smiley17:

ahmady45
09-30-2014, 03:15 PM
سلام دوستان خسته نباشید...
کسی میدونه دلیل اینکه من فیلم های 1080 رو با برنامه های MPC-HC و KMPlayer رو که اجرا میکنم یا صدای فیلم عقب میوفته یا لرزش پیدا میکنه،کسی مشکلش رو میدونه؟:Smiley26:

Alex Vause
09-30-2014, 03:55 PM
کسی میدونه دلیل اینکه من فیلم های 1080 رو با برنامه های MPC-HC و KMPlayer رو که اجرا میکنم یا صدای فیلم عقب میوفته یا لرزش پیدا میکنه،کسی مشکلش رو میدونه؟:Smiley26:

من فیلم های با کیفیت بسیار بالا رو با نرم افزار Splash Pro (http://p30download.com/fa/entry/12675/) اجرا میکنم ، هم کیفیت خیلی خوبی داره هم لگ و پرش نداره

AAlireza
09-30-2014, 04:37 PM
این کار از ترافیک زیاد نمیبره؟

jackbauer2012
10-01-2014, 08:20 PM
سلام خدمت دوستان گلم:
دوستان یه مشکلی که داشتم اینه که وقتی فیلمی با زیرنویس فارسی به دستگاه بلوری پلیر مون وصل میکنم زیرنویس درهم برهم میاد ولی وقتی به خود TV مون وصل میکنم این مشکل رو ندارم,واقعا بعضی فیلم هارو باید تو سینما خانواده دید ولی وقتی زیرنویس اوکی نباشه نمیشه:Smiley19:
دوستان اگر کسی راه حلی میدونه ممنون میشم راهنمایی ام کنه:Smiley17:

orojlo
10-01-2014, 09:11 PM
سلام دوستان- اقا ما مودم یکی از دوستان رو ریست کردیم دیگه هیچکدوم از چراغاش روشن نشد کسی میدونه داستان چیه.البته لامپ پاور روشنه بقیه دیگه کار نمیدند و مودم به سیستم وصل نمیشه :Smiley39:
اینم مودم مورد نظر http://www.lemontechco.com/p_GD-W820N_219.aspx
مودم رو مجدد کانفیگ کردی؟ مشخصات ISP خودت رو وارد کردی؟

سلام دوستان
من میخوام تبلیغات پاپ آپ بزارم تو سایتم ولی هر کاری میکنم نمیشه کد پاپ آپ ام قبل از head تو قالب سایت گذاشتم ولی درست نشد سایتم بالا نیومد!!
اگی کسی میدونه کمکم کنه لطفا:Smiley19:
نمونه کدی که استفاده میکنی بزار اینجا ببینم ...

دوست عزیز من این نرم افزار TuneUp 1-Click Maintenance دارم ولی گزینه Repair نداره .لطفا میشه دقیقا بگو کجاست؟[/QUOTE]
توی بخش Main نرم افزار تب هارو بگردی یه قسمت داره با Fix شروع میشه از اونجا باید انجام بدی نه 1-click ...

سلام دوستان گرامی.
یه سوال سطح پایین دارم که واسم خیلی خیلی خیلی خیلی x1000 بار مهمه.
آقایون من واسه دانلود فیلم و ویدیو دو تا مشکل دارم.
اول: ترافیک خیلی کم.
دوم: بیشتر ویدیوها و فیلم ها رو از گوشیم میبینم (nokia E52 - 240.320 - mp4.3gp) یعنی فرمت mkv و فرمت های این قبیل و نمیتونم مستقیما با گوشیم ببینم.
جهت اطلاع من از کامپیوتر زیاد سردرنمیارم. یه کم کمتر از حد متوسط.
دوست من اول از همه باید لینک شما مستقیم باشه تا بتونید به صورت آنلاین فرمت ویدیو رو عوض کنید لینک های مثل سایت های اکسپرس لیچ و آپلودبوی فکر نکنم بتونه کمکی کنه! https://cloudconvert.org/ یکی از سایت های تخصصی برای اینکار هستش همه فرمت هارو ساپورت میکنه ولی لینک شما باید مستقیم و بدون واسطه باشه ...

سلام خدمت دوستان گلم:
دوستان یه مشکلی که داشتم اینه که وقتی فیلمی با زیرنویس فارسی به دستگاه بلوری پلیر مون وصل میکنم زیرنویس درهم برهم میاد ولی وقتی به خود TV مون وصل میکنم این مشکل رو ندارم,واقعا بعضی فیلم هارو باید تو سینما خانواده دید ولی وقتی زیرنویس اوکی نباشه نمیشه:Smiley19:
دوستان اگر کسی راه حلی میدونه ممنون میشم راهنمایی ام کنه:Smiley17:
سلام دوست من کاراکتر ها بهم ریخته هستش؟ این مشکل مربوط به انکود زیرنویس هستش کاراکتر باید utf-8 باشه که نیست! شما نرم افزار زیر رو دانلود کن کلا 11KB هستش :
shPersianSubtitleFixer.exe - (http://uploadboy.com/3vg3ujbzg7o8.html)
بعد از دانلود بازش کن زیرنویس مورد نظرت رو توش Drag کن یعنی با mouse بکشش بنداز توی محیط نرم افزار میبینی یه نسخه دیگه از زیرنویس ساخته میشه توی محلی که زیرنویس فعلی هست اون زیرنویس انکودش درست هستش و میتونی با سیستم ببینی، البته منم این مشکل رو دارم روی سینمای خانگی ولی توی آپشن های موقع پخش میرم و انکود رو روی عربی میزارم و درست میشه ...
امیدوارم مشکلت برطرف شده باشه:Smiley17:

کسی میدونه دلیل اینکه من فیلم های 1080 رو با برنامه های MPC-HC و KMPlayer رو که اجرا میکنم یا صدای فیلم عقب میوفته یا لرزش پیدا میکنه،کسی مشکلش رو میدونه؟
پیشنهاد من vlc player هستش یه پلیر اپن سورس هستش که ویدیو های با کیفیت رو راحت و خوب پخش میکنه و تاخیر توی صدا و تصویر نداره ، البته اینم بگم سیستمی که باهاش ویدیو رو نگاه میکنید هم تاثیر داره خب فیلمی که 11GB حجمش هست و رزولشون 1920 داره با یه سیستمی که رم یک گیگ داره معلومه به سختی پردازش میشه و پخش میشه ...

من سر کنسرت هایی که دانلود میکردم این بلا سرم اومد بعدش فیلم هام! آخر مجبور شدم ویندوز عوض کنم ، محل فایل رو پیدا کردم یه بار خود فایل هم پیدا کردم! ولی هیچ کدوم صدا نداشتن حالا من مسیر رو بهتون از روی سیستم خودم میدم برید ببینید شاید فایل هاتون باشه :
C:\Users\Orojlo\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\Orojl o
جای orojlo اسم یوزرنیم خودتون رو باید بزنید و یادتون باشه پوشه AppData هیدن هستش باید برید توی Folderoption فایل ها و پوشه های مخفی رو باز کنید خب وقتی وارد پوشه DwnlData بشید یه دنیا پوشه میبینید! به طور مثال من پوشه Bahar_Atish-Oboure_Ahesteh_1784 رو روی سیستم خودم میگم وقتی بازش کنید اگر دانلود ناقص باشه و یا خراب شده باشه فایل شما اونجا هستش ..

jackbauer2012
10-01-2014, 09:38 PM
دوست خوبم برای زیرنویس اون کاری که گفتی رو کردم ولی فایده نداشت!
یعتی فارسی شد ولی حروف از هم فاصله دارن مثلا ز ی ر نو ی س میاد!!
چی کار میشه کرد؟؟

orojlo
10-01-2014, 09:54 PM
دوست خوبم برای زیرنویس اون کاری که گفتی رو کردم ولی فایده نداشت!
یعتی فارسی شد ولی حروف از هم فاصله دارن مثلا ز ی ر نو ی س میاد!!
چی کار میشه کرد؟؟
توی سیستم های خانگی معمولا این مشکل موقعی پیش میاد که کاراکتر کشیده میشه به طور مثال سلام رو مینویسن ســــــلام! و پلیر نمیتونه این کاراکتر رو بخونه برای همین لغت رو میکشنه! توی سایت فارسی ساب تایتل یه نرم افزار دیگه هستش الان حضور ذهن ندارم ولی فکر کنم اسمش با لیمون و یا لیمو شروع میشد اون این مشکل کشیدگی رو برطرف میکرد ...

Bis
10-08-2014, 10:25 PM
دوستان عزیز یه راهنمایی کنید من چجوری میتونم از فیلم عکس بگیرم که زیرنویس هم تو عکس بیفته حالا با هر نرم افزاری که بشه.من با km player امتحان کردم نشد که نشد یعنی زیرنویس نمیفته تو عکس..:Smiley19:
پیشاپیش ممنون از کمکتون:Smiley17:

Alex Vause
10-08-2014, 10:33 PM
دوستان عزیز یه راهنمایی کنید من چجوری میتونم از فیلم عکس بگیرم که زیرنویس هم تو عکس بیفته حالا با هر نرم افزاری که بشه.من با km player امتحان کردم نشد که نشد یعنی زیرنویس نمیفته تو عکس..:Smiley19:

تو همون KM روی فیلم کلیک راست کنید گزینه capture بعد گزینه Frame Capture
تنظیمات مورد نظر رو انجام بدید یا رو حالت پیش فرض گزینه Start رو بزنید
البته من امتحان کردم زیرنویسش افتاد ، اگه همین کار رو میکنید نمیشه با نرم افزار Splash Pro میشه
Ctrl+Print هم یه راه عمومی تره

orojlo
10-08-2014, 11:16 PM
موقعی که داره فیلم پخش میشه روی صفحه کلید دکمه prnt scrn رو فشار بده روی صحنه مورد نظرت ، بعدش Paint رو باز کن دکمه های ctrl + v رو بزن تصویر اونجا Paste میشه بعدش هم راحت فایل رو سیو کن به همین راحتی :Smiley69:

Raylan Givens
10-11-2014, 04:10 PM
آقا مخابراتِ قزوین اینترنتِ نامحدودشو برداشته . من الان میخوام یه سرویسِ دیگه بگیرم ( نا محدود ) کسی میتونه کمک کنه ؟

orojlo
10-11-2014, 04:15 PM
آقا مخابراتِ قزوین اینترنتِ نامحدودشو برداشته . من الان میخوام یه سرویسِ دیگه بگیرم ( نا محدود ) کسی میتونه کمک کنه ؟
هومن جان دوست جوان وپرحاشیه من این تاپیک (http://tvworld.info/showthread.php?4635-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA/page24)بهتره بری توش سوال کنی ، اینجا نرم افزاری کار میکنیم ما :Smiley17:

Léon
10-24-2014, 01:59 AM
وقتی آدرس جدید یه سایت مربوط به دانلود موسیقی رو میزنم با این پیج مواجه میشم
http://picoup.ir/images/27631993719131205782.jpg (http://picoup.ir/)

(بنا به دلایلی اسم سایت رو پاک کردم:Smiley69: )

دوستان میدونن جریانش چیه؟

orojlo
10-28-2014, 11:51 AM
وقتی آدرس جدید یه سایت مربوط به دانلود موسیقی رو میزنم با این پیج مواجه میشم
http://picoup.ir/images/27631993719131205782.jpg (http://picoup.ir/)

(بنا به دلایلی اسم سایت رو پاک کردم:smiley69: )

دوستان میدونن جریانش چیه؟
سایت روی پروتکل ssl هستش؟ اگر بلی احتمالا مربوط به اون باید باشه.

Bis
11-06-2014, 09:43 PM
دوستان عزیز یه نرم افزار خوب سراغ دارید برای کم کردن حجم عکس؟
خودم ک چیز بدردبخوری پیدا نکردم!

orojlo
11-06-2014, 09:45 PM
دوستان عزیز یه نرم افزار خوب سراغ دارید برای کم کردن حجم عکس؟
خودم ک چیز بدردبخوری پیدا نکردم!
بهترینش اینه :
JPEG Imager 2.5.2.459 کاهش حجم تصاویر (http://soft98.ir/software/pic-tools/1014-JPEG-Imager.html)
لحظه ای بهت تغییرات رو نشون میده.

Eternal
11-08-2014, 01:21 AM
سلام.

آقا من یه سریال دانلود کردم که بجا اینکه تو اسم فایل زده باشه x264 ، زده x265...
فرمت ویدیویی اش هم فرق داره و HEVC هست که ظاهرا یه فرمت ویدیوییِ جدیده که هنوز همه گیر نشده.
میخواستم بپرسم کدک های این فرمت ویدیویی رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ خیلی سرچ کردم ولی چیز بدرد بخوری گیرم نیومد. پلیر DivX رو نصب کردم که اگرچه فایل رو نشون میده ولی خیلی اذیت میکنه.

Alex Vause
11-08-2014, 10:45 AM
سلام.

آقا من یه سریال دانلود کردم که بجا اینکه تو اسم فایل زده باشه x264 ، زده x265...
فرمت ویدیویی اش هم فرق داره و HEVC هست که ظاهرا یه فرمت ویدیوییِ جدیده که هنوز همه گیر نشده.
میخواستم بپرسم کدک های این فرمت ویدیویی رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ خیلی سرچ کردم ولی چیز بدرد بخوری گیرم نیومد. پلیر DivX رو نصب کردم که اگرچه فایل رو نشون میده ولی خیلی اذیت میکنه.

تو خوده سایتش نوشته که نسخه 10.1.0 به بعد K-Lite Codec Packs (http://p30download.com/fa/entry/818/) شامل این کدک هم میشه ، کافیه دانلود و نصبش کنی و بعد رو هم پلیری که خواستی تماشا کنی ....

Alex Vause
11-08-2014, 01:06 PM
سلام دوستان من میخوام از lcd یمون به عنوان مانیتور استفاده کنم ، یعنی میخوام از اتاقم کیس رو به lcd متصل کنم ، رفتم دیدم رو lcd هر سه پورت hdmi , vga و rgb هست . حالا به نظرتون من چه کابلی یا چه تبدیلی استفاده کنم ( فاصله 6-7 متری میشه ) که کیفیت صدا و تصویر عالی رو روی lcd داشته باشم ؟ ممنون

orojlo
11-08-2014, 01:10 PM
سلام دوستان من میخوام از lcd یمون به عنوان مانیتور استفاده کنم ، یعنی میخوام از اتاقم کیس رو به lcd متصل کنم ، رفتم دیدم رو lcd هر سه پورت hdmi , vga و rgb هست . حالا به نظرتون من چه کابلی یا چه تبدیلی استفاده کنم ( فاصله 6-7 متری میشه ) که کیفیت صدا و تصویر عالی رو روی lcd داشته باشم ؟ ممنون
hdmi بهترینش هست البته کابلش گرون هست ول من خودم برای گیم و فیلم توی محیط دفتر استفاده کردم و راضی بودم.

Alex Vause
11-16-2014, 10:41 PM
دوستان راهی هست تو مدیا پلیر یا بقیه پلیرها رنگ زیرنویس ها مثل KM درست نشون داده بشه ؟

KM PLAYER
MEDIA PLAYER

http://8pic.ir/images/ghsb7wf9c2odrrrii54r.jpg
http://8pic.ir/images/qcwnki57obheqa3akh3f.jpg

x7music
11-16-2014, 10:44 PM
دوستان راهی هست تو مدیا پلیر یا بقیه پلیرها رنگ زیرنویس ها مثل KM درست نشون داده بشه ؟
اکثر نرم افزارهای جدید قابلیت تعویض فونت و سایز و رنگ را دارن بهتر از قسمت سابتیتل که روی صفحه فیلم کیلیک راست میکنی میاد ببینی کدوم گزینه تنظیمات font & saiz هست ممکنه گزینه تنظیمات فوت و سایز و رنگ باهم یکی باشن یا جدا بسته به نرم افزار مورد استفاده شما هست

Alex Vause
11-16-2014, 10:49 PM
اکثر نرم افزارهای جدید قابلیت تعویض فونت و سایز و رنگ را دارن بهتر از قسمت سابتیتل که روی صفحه فیلم کیلیک راست میکنی میاد ببینی کدوم گزینه تنظیمات font & saiz هست ممکنه گزینه تنظیمات فوت و سایز و رنگ باهم یکی باشن یا جدا بسته به نرم افزار مورد استفاده شما هست

خوب همونطور که تو عکس میبینید این نرم افزار ها اصلا تشخیص نمیدند اون کدی رو که مترجم استفاده کرده وگرنه تغییر رنگ رو که با نرم افزار میشه انجام داد . منظور من همون رنگیه که خود مترجم استفاده کرده !

orojlo
11-17-2014, 10:40 AM
دوستان راهی هست تو مدیا پلیر یا بقیه پلیرها رنگ زیرنویس ها مثل km درست نشون داده بشه ؟

km player
media player

http://8pic.ir/images/ghsb7wf9c2odrrrii54r.jpg
http://8pic.ir/images/qcwnki57obheqa3akh3f.jpg

خیر تا اونجا که من تست کردم نمیشه خود km روی بیس این تابع ها براش تعریف شده و بین اکثر پلیرهایی که دیدم فقط km این رو ساپورت میکنه حتی روی سینماهای خانگی هم این مشکل هستش.

vA hid
11-17-2014, 11:00 AM
تو مدیا پلیر که فکر نمیکنم بشه. شما PotPlayer (http://soft98.ir/multi-media/player/2438-Daum-PotPlayer.html) بگیر نرم افزار خوبیه. کار باهاش راحته و زیرنویس رو هم با همون رنگ و فونت اصلی مترجم نشون میده. من خودم یه ساله دارم از همین استفاده میکنم از km خیلی بهتره.

Léon
11-19-2014, 02:19 PM
سلام به دوستان یه مُشکلی
امروز اومدم هر آهنگی دانلود کنم با کروم با idm باز نمیکرد لینکـ های دانلود رو! از اون زیر مرورگر از طریق خود کروم دانلود میکرد
تا دیروز اوکی بود! کسی میدونه مشکلش چیه؟

anzalichi
11-19-2014, 02:27 PM
سلام به دوستان یه مُشکلی
امروز اومدم هر آهنگی دانلود کنم با کروم با idm باز نمیکرد لینکـ های دانلود رو! از اون زیر مرورگر از طریق خود کروم دانلود میکرد

داخل این منو رو یه نگاه بکن ببین فرمته آهنگی که میخوای بگیریش واسه برنامه تعریف شده یا نه.. اگر نیست باید دستی اضافه کنی..اگر تادیروز درست دانلودمیکرد آهنگارو، یه بار پاک کنIDMرو دوباره نصب کن درست میشه..!!بعد از نصب برنامه یه سوال درمورد هماهنگ سازیه برنامه با مرورگر میپرسهYes بزن..!!

http://www.8pic.ir/images/88e2xrpvs10df0ynr1mz.jpg

orojlo
11-19-2014, 07:22 PM
سلام به دوستان یه مُشکلی

سلام دوست من
این مشکل میتونه مربوط به ادآن مروگر هم باشه اگر شما مروگرتون رو آپدیت کنید و یا دانلود منیجر رو باید آدان هم به روز کنید من براتون آخرین هاشو آپلود کردم هم فایرفاکس هم کروم کافیه فایل رو درگ کنید داخل مرورگر و بعد از نصب یک بار مرورگر رو باز و بسته کنید دوباره به همون حالت قبل برمیگرده :
فایرفاکس :

idmmzcc.xpi - 404 KB (http://filemoney.com/x4dih9mg2tnj.html)
کروم :

IDMGCExt.crx - 147 KB (http://filemoney.com/d2bmj49xmp3m.html)

Irag
11-24-2014, 08:23 PM
سلام بر دوستان متخصص و عزیز و گرامی و ... من چند وقتیه با مشکل Preparing your desktop فیس تو فیس شدم! نمی دونم چیکار کنم. هر بار (البته بییشتر اوقات تصادفی یه بار میشه یه بار نمیشه!) که این ویندوز 7 بالا میاد قبل از نمایش دسکتاپ این پیغام میاد و بعد وارد یه ویندوزی میشم که هیچ شباهتی به ویندوز همین 24 ساعت قبل نداره خلاصه اینکه انگار همه چیز دوباره راه اندازی شده. خواهشن با یه تم ملایم در حد فهم و شعور یه بچه دبستانی رفع این مشکل رو برام توضیح بدید. :Smiley41:

apple2009
11-24-2014, 08:49 PM
فکر کنم ویندوزت داره خودشو اتوماتیک آپدیت میکنه برو گزینشو رو اتوماتیک آپدیت never بذار فکر کنم اینطوری مشکل حل شه.

anzalichi
11-24-2014, 09:26 PM
سلام بر دوستان متخصص و عزیز و گرامی و ... من چند وقتیه با مشکل Preparing your desktop فیس تو فیس شدم! نمی دونم چیکار کنم. هر بار (البته بییشتر اوقات تصادفی یه بار میشه یه بار نمیشه!) که این ویندوز 7 بالا میاد قبل از نمایش دسکتاپ این پیغام میاد و بعد وارد یه ویندوزی میشم که هیچ شباهتی به ویندوز همین 24 ساعت قبل نداره خلاصه اینکه انگار همه چیز دوباره راه اندازی شده. خواهشن با یه تم ملایم در حد فهم و شعور یه بچه دبستانی رفع این مشکل رو برام توضیح بدید. :Smiley41:

بیا برو این تو رولکم:d
http://www.mehrdad32.ir/1982/how_to_fix_windows_7_keeps_preparing_your_desktop_ on_reboot/

Amin03
11-24-2014, 11:19 PM
من جدیدا ویندوزم رو عوض کردم. مشکلی که دارم اینکه یه سری از آپشن های ویندوز کار نمیکنه مثلا به حالت اسلیپ نمی‌ره. این طوری‌ـه.

http://8pic.ir/images/o0u2uq6dk29zdl74b7du_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=o0u2uq6dk29zdl74b7du.jpg)

یا مثلا نور صفحه رو نمی‌تونم کم زیاد کنم. می‌دونین مشکلش چیه؟

من مونیتور لپ‌تاپم رو عوض کردم، امکان داره مشکل از اون باشه؟ کامپیوترم که بالا یه پیغام می‌ده به این مضمون که درایور Catalyst AMD نصب نیست.

anzalichi
11-24-2014, 11:24 PM
من جدیدا ویندوزم رو عوض کردم. مشکلی که دارم اینکه یه سری از آپشن های ویندوز کار نمیکنه مثلا به حالت اسلیپ نمی‌ره. این طوری‌ـه.

http://8pic.ir/images/o0u2uq6dk29zdl74b7du_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=o0u2uq6dk29zdl74b7du.jpg)

یا مثلا نور صفحه رو نمی‌تونم کم زیاد کنم. می‌دونین مشکلش چیه؟

من مونیتور لپ‌تاپم رو عوض کردم، امکان داره مشکل از اون باشه؟ کامپیوترم که بالا یه پیغام می‌ده به این مضمون که درایور Catalyst AMD نصب نیست.

پیامه Catalyst AMD مربوط به کارته گرافیکه...CDش رو بزار تو دستگاه نصب کن>ریستارت>حل میشه..

اونی که بعضی از گزینه ها غیره فعالن به احتمال زیاد بخاطره Activate نبودنه ویندوزه.. فایل Activation یا فعالسازی رو متناسب با ورژن ویندوز نصب کنید>حل میشه.

Amin03
11-24-2014, 11:42 PM
پیامه Catalyst AMD مربوط به کارته گرافیکه...CDش رو بزار تو دستگاه نصب کن>ریستارت>حل میشه..

اونی که بعضی از گزینه ها غیره فعالن به احتمال زیاد بخاطره Activate نبودنه ویندوزه.. فایل Activation یا فعالسازی رو متناسب با ورژن ویندوز نصب کنید>حل میشه.

گفتم چون مونیتور لپتاپ رو عوض کردم درایورهای قبلی کارت گرافیک بهش نمی‌خوره. ADM Autodetect رو هم دانلود کردم نتونست گرافیک منو پیدا کنه. چطور می‌تونم درایور گرافیک درستش رو پیدا کنم؟

دیشب یه اکتیویتور دانلود کرم اکتیوش کردم، درست نشد. دوباره هم امروز امتحان کردم اکتیوتور زده، اکتیو شده. از کجا می‌تونم بفهمم که اکتیو شده یا نه؟

anzalichi
11-25-2014, 12:05 AM
گفتم چون مونیتور لپتاپ رو عوض کردم درایورهای قبلی کارت گرافیک بهش نمی‌خوره. ADM Autodetect رو هم دانلود کردم نتونست گرافیک منو پیدا کنه. چطور می‌تونم درایور گرافیک درستش رو پیدا کنم؟

دیشب یه اکتیویتور دانلود کرم اکتیوش کردم، درست نشد. دوباره هم امروز امتحان کردم اکتیوتور زده، اکتیو شده. از کجا می‌تونم بفهمم که اکتیو شده یا نه؟

به احتمال زیاد ویندوز رو بد نصب کردی...
ازلینکه زیر درایور کارت گرافیک لپ تاپ رو بگیر نصب کن. درایوره کارته گرافیک سخت افزار رو به سیستم میشناسونه..ربطی به مونیتور نداره ...شما باید سخت افزار رو با Catalyst‌به سیستم معرفی کنی..ازلینکه زیر گفتم دانلود کن...
http://www.sarzamindownload.com/959/-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%88%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%E2%80%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-AMD-(ATI)-Radeon-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%D9%87%D8%A7%DB%8C-32-%D8%A8%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%88-64-%D8%A8%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D9%84%D9%BE%E2%80%8C-%D8%AA%D8%A7%D9%BE

اون یکی مشکلت هم کلیدش تولینکه زیر:
http://www.elmefarda.com/%D9%87%D8%A7%DB%8C%D8%A8%D8%B1%D9%86%DB%8C%D8%AA-hibernate-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-7/

orojlo
11-25-2014, 10:56 AM
جدیدترین و معتبرترین کرک ویندوز7 مال Daz هستش :
کرک و فعال ساز ویندوز 7 و Windows Server نسخه 2.2.2 آپدیت 14 فروردین (http://soft98.ir/os/windows-7/205-%DA%A9%D8%B1%DA%A9-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-7.html)

سلام بر دوستان متخصص و عزیز و گرامی و ... من چند وقتیه با مشکل Preparing your desktop فیس تو فیس شدم! نمی دونم چیکار کنم. هر بار (البته بییشتر اوقات تصادفی یه بار میشه یه بار نمیشه!) که این ویندوز 7 بالا میاد قبل از نمایش دسکتاپ این پیغام میاد و بعد وارد یه ویندوزی میشم که هیچ شباهتی به ویندوز همین 24 ساعت قبل نداره خلاصه اینکه انگار همه چیز دوباره راه اندازی شده. خواهشن با یه تم ملایم در حد فهم و شعور یه بچه دبستانی رفع این مشکل رو برام توضیح بدید.
من دیر اومدم محمد جوابت رو داد دیگه :D
پ.ن : چرا ویندوز های خراب نصب میکنید مشکلاتی که شما دارید رو من تو عمرم نداشتم تا الان :Smiley14::Smiley14: همش فکر کنم به خاطر نسخه های ویندوزتون باشه.

Alex Vause
11-25-2014, 09:32 PM
یه فیلم از کلوپ گرفتم فرمتش VOB ِ ، وقتی همینطوری پلی میکنم هارد ساب داره ولی وقتی میرم تو Setting یه گزینه داره میتونی بدون زیرنویس اجرا کنی ، حالا میخوام با زیرنویس فرمت Srt ببینم باید چی کار کنم ؟

http://8pic.ir/images/jgc5t41cdmdvviygvwtl.jpg

عکس قسمت settings (http://8pic.ir/images/5h3b1tlbgbjt60sf6hcg.jpg)

orojlo
11-26-2014, 10:54 AM
یه فیلم از کلوپ گرفتم فرمتش VOB ِ ، وقتی همینطوری پلی میکنم هارد ساب داره ولی وقتی میرم تو Setting یه گزینه داره میتونی بدون زیرنویس اجرا کنی ، حالا میخوام با زیرنویس فرمت Srt ببینم باید چی کار کنم ؟

http://8pic.ir/images/jgc5t41cdmdvviygvwtl.jpg

عکس قسمت settings (http://8pic.ir/images/5h3b1tlbgbjt60sf6hcg.jpg)

سلام
روی DVD هست؟ اگر بلی باید با نرم افزار های مبتدل و به اصطلاح ریپ دی وی دی رو به یه فرمت دیگه تبدیل کنید اکثر این نرم افزار ها قابلیت این رو دارن موقع تبدیل زیرنویس رو هم حذف کنن از فیلم اصلی البته اگر فرمت sub/idx باشه به عنوان تصویر قبلا روی فیلم ثبت شده و امکان ویرایش و حذفش فکر نکنم باشه.

KEVIN GARVEY
11-26-2014, 12:07 PM
تو خونه که میخوام فیلم یا سریال نگاه کنم گاهی اوقات زیرنویسی که دان کردم نمیاد.البته فایلها رو با هم یکنام میکنم.همون همون کیفیتی که دان ردم برای سریال زیرنویس همون کیفیت رو هم دان میکنم گاهی اوقات نمیاد.بیشتر تو سریال سانز تو فصول 5.6 این مشکلو داشتم .نمیدونم این چه بدبختیه که گریبانگیره من میشه.تو ست اپ باکس که مثلا نیاره زیرنویسو میزنم تو led میاره بعضی هارو ولی بیشتره اوقات این مشکلو دارم.کمک کنید دوستان انجمن.

anzalichi
11-26-2014, 01:26 PM
تو خونه که میخوام فیلم یا سریال نگاه کنم گاهی اوقات زیرنویسی که دان کردم نمیاد.البته فایلها رو با هم یکنام میکنم.همون همون کیفیتی که دان ردم برای سریال زیرنویس همون کیفیت رو هم دان میکنم گاهی اوقات نمیاد.بیشتر تو سریال سانز تو فصول 5.6 این مشکلو داشتم .نمیدونم این چه بدبختیه که گریبانگیره من میشه.تو ست اپ باکس که مثلا نیاره زیرنویسو میزنم تو led میاره بعضی هارو ولی بیشتره اوقات این مشکلو دارم.کمک کنید دوستان انجمن.

داخل دستگاه دیجیتال و تلویزیون خانگی بخاید فایل رو با زیرنویس تماشا کنید باید فایل زیر نویس رو به فایل تصویری بچسبونید.
http://www.onlinestan.com/post/286/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%DA%86%D8%B3%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%86-%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-Mkv-Merge.html

بعد ازینکار باید فرمت رو از MKV به DivX تغییر بدید و بریزید تو فلش یا دیسک بعدش تو دستگاهی بغیر از کامپیوتر فایل تصویری بهمراه زیرنویس براتون میاد.خوده برنامه براتون فایلی میسازه که تو دستگاه های پخش سی دی بالا میاد.
http://anzalweb.ir/1390/04/15/%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%DA%86%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-mkv%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1/#

vA hid
11-26-2014, 03:39 PM
این نرم افزار رو بگیر بعد که باز کردی فایل زیرنویس رو میکشی میذاری تو نرم افزار، توی همون پوشه ای که زیرنویس بوده یه فایل زیرنویس جدید بهت میده فقط آخر اسمش edited اضافه میشه. حالا فقط باید اسم این فایلو با اسم فیلم هماهنگ کنی و دیگه زیرنویس آمادست. (البته من فقط با LED سامسونگ امتحان کردم اما احتمالاً برای همه ی LEDها کار میکنه.)
خدمت شما: :Smiley17:
(Persian Subtitle Fixer (11 kb (http://Trainbit.com/files/2635821884/PersianSubFixer.exe)

حالا مشکل خودم.
یه فیلم گرفتم حجمش 13 گیگِ. وقتی میخوام بریزم تو فلش (16گیگ) کپی نمیشه پیغام زیرو میده.
هارد اکسترنالم هم یه ترا خالی داره تو اونم نمیریزه همین پیغام رو میده.

http://8pic.ir/images/vw3vmpridcpxv3mv3lax.jpg

caviya
11-26-2014, 03:59 PM
حالا مشکل خودم.
یه فیلم گرفتم حجمش 13 گیگِ. وقتی میخوام بریزم تو فلش (16گیگ) که ببرم تو تلویزیون نگاه کنم کپی نمیشه پیغام زیرو میده.
هارد اکسترنالم هم یه ترا خالی داره تو اونم نمیریزه همین پیغام رو میده.
فلش ت fat32 هست که فایل های بزرگتر از 4 گیگ روش کپی نمیشن
فرمتش رو ntfs بکن حل میشه

Dr. HANNIBAL LECTER
11-28-2014, 12:37 AM
مانیتور سی ار تی قدیمی رو با ال ای دی عوض کردم بعضی سایت ها اندازش مثل همون اندازه سی ار تی کوچک مونده وبعضی ها هم مثل سایت خودمون تی وی وورد اتوماتیک با اندازه ال ای دی درست شده دلیلش چیه بچه ها؟؟؟؟؟؟

ماهان734
11-28-2014, 02:17 PM
جدیدا اکانت Filemoney رو خریدم ولی یک بار که کامپیوتر رو خاموش میکنم دانلودهام ادامه پیدا نمیکنه، میگه باید از اول دانلود کنی
این مشکل رو با آپلودبوی هم دارم فقط آپلودباز اینجوری نیست

پ.ن: Filemoney چش شده؟ اخطار 04 Not Found رو میده

ماهان734
11-30-2014, 09:47 PM
سلام بر همگی
چطور میشه دانلود رو از پیش فرض های مرورگر به دانلود منیجر انتقال داد؟

Alex Vause
11-30-2014, 09:58 PM
سلام بر همگی

اگه منظورت IDM ِ که Option تبِ Genral همه ی مرور گرها رو تیک بزن

jackbauer2012
11-30-2014, 09:59 PM
سلام بر همگی

دوست عزیز اگه idm تون رو درست کرک کرده باشین وقتی رو لینک دانلود کلیک کنید باید با idm شروع به دانلود کنه!

x7music
11-30-2014, 10:00 PM
سلام بر همگی
دانلودمنیجرتو همیشه بعداز مرورگرت نصب کنی خودش همگام سازیو میکنه اگه نشده باشه اموزش همگام سازی مرورگر با دانلود منیجر تو اینترنت پره مثلا این سایت (http://blog.ghaempanah.ir/1391/08/01/faalsazie-idm-dar-firefox/)

Léon
12-01-2014, 02:38 AM
سلام به دوستان
آقا من یه مشکل زیرنویسی دارم
یکی از سریال هائی رو که میبینم تازگی ها(یعنی از اپیزود 18 به اینورش)
زیرنویس Sub/iDx رو که درگـ اند دراپ میکنم رو KM اینجوری میشه اولش
http://picoup.ir/images/76891273451489526757.jpg (http://picoup.ir/)

بعد دیگه زیرنویس نمایش داده نمیشه!
رو همه ی نسخه ها هم اینطوریه! Web-Dl و HdTv و ...
دوستان میدونن راه حلش چیه؟

Admini3trator
12-01-2014, 04:50 AM
سلام به دوستان
آقا من یه مشکل زیرنویسی دارم
یکی از سریال هائی رو که میبینم تازگی ها(یعنی از اپیزود 18 به اینورش)
زیرنویس Sub/iDx رو که درگـ اند دراپ میکنم رو KM اینجوری میشه اولش
http://picoup.ir/images/76891273451489526757.jpg (http://picoup.ir/)

بعد دیگه زیرنویس نمایش داده نمیشه!
رو همه ی نسخه ها هم اینطوریه! Web-Dl و HdTv و ...
دوستان میدونن راه حلش چیه؟

خب شما فایل زیرنویس رو بزار تا ما ببینیم مشکلش چیه !

mehrzadds
12-01-2014, 11:19 AM
با درود
هارد یا فلشی کهrawشده چطورمیشه درست کرد.
باسپاس

Bis
12-01-2014, 01:56 PM
عجب داستانی داریم:Smiley19:
باز با km player مشکل دارم.میخوام عکس بگیرم با زیرنویس نمیشه کلا تصویر سیاه میشه.با paint هم امتحان کردم زیرنویس میفته ولی تصویر نداره!
دوستان عزیز راهکار لطفا:Smiley17:

mehrzadds
12-01-2014, 07:17 PM
باز با km player مشکل دارم.میخوام عکس بگیرم با زیرنویس نمیشه کلا تصویر سیاه میشه.با paint هم امتحان کردم زیرنویس میفته ولی تصویر نداره!

بادرود
Snipping Toolامتحان کن

orojlo
12-01-2014, 08:07 PM

موقعی که داره فیلم پخش میشه روی صفحه کلید دکمه prnt scrn رو فشار بده روی صحنه مورد نظرت ، بعدش Paint رو باز کن دکمه های ctrl + v رو بزن تصویر اونجا Paste میشه بعدش هم راحت فایل رو سیو کن به همین راحتی :Smiley69:

86471181
12-01-2014, 08:37 PM
سلام به اهل فن :)
یه مشکلی خیلی وقته واسم پیش اومده، ویندوزم 8 هست، یه مدته گیر داده به آپدیت، ولی هر کار میکنم آپدیت نمیشه :|
مثلا نوشته ریستارت اند آپدیت، ولی هیچ اتفاقی نمیفته، بعد هم ارور میده که باید آپدیت کنی
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون :)

orojlo
12-02-2014, 10:43 AM
یه مشکلی خیلی وقته واسم پیش اومده، ویندوزم 8 هست، یه مدته گیر داده به آپدیت، ولی هر کار میکنم آپدیت نمیشه :|
مثلا نوشته ریستارت اند آپدیت، ولی هیچ اتفاقی نمیفته، بعد هم ارور میده که باید آپدیت کنی
سلام علیکم
اول از همه چرا 8؟ خب از آخری که 8.1 هست استفاده کن مدیریت محترم آبدارخانه :d
دوم از کجا میخوای آپدیت کنی؟ آپدیت توی بخش مترو ویندوز یا آپدیت از روی ویندوز آپدیت توی کنترل پنل؟ اگر از دومی استفاده میکنی عجیبه چون اونجا اگر اتفاقی هم بیفته بهت میگه و امکان نداره الکی بگه آپدیت شده!
سوم ویندوزت با چه کرکی رجیستر شده؟

Successful Man
12-02-2014, 04:14 PM

نامبر عزیز ویندوزت پک استرکلت شدست .. یعنی جزو کرک هایی که هر 183 روز باید آفلاین هم ابدیت بشن .. یه نرم افزار معتبر آفلاین پیدا کن بعد ابدیتش کن

دیگه پیامی برات نمیاد .. خیالت راحت

86471181
12-03-2014, 12:08 AM
سلام علیکم
اول از همه چرا 8؟ خب از آخری که 8.1 هست استفاده کن مدیریت محترم آبدارخانه :d
دوم از کجا میخوای آپدیت کنی؟ آپدیت توی بخش مترو ویندوز یا آپدیت از روی ویندوز آپدیت توی کنترل پنل؟ اگر از دومی استفاده میکنی عجیبه چون اونجا اگر اتفاقی هم بیفته بهت میگه و امکان نداره الکی بگه آپدیت شده!
سوم ویندوزت با چه کرکی رجیستر شده؟
جا و "مکان" ندارم واسه نصب ویندوز جدید :D
از هر جا که میزنم نمیشه، یادم نمیاد چی بود کرکش ولی فک کنم با KMSpico کرک کردم :|
وقتی هم میخوام ریستارت کنم میگه ریستارت کن تا آپدیت بشه ولی فایده نداره

نامبر عزیز ویندوزت پک استرکلت شدست .. یعنی جزو کرک هایی که هر 183 روز باید آفلاین هم ابدیت بشن .. یه نرم افزار معتبر آفلاین پیدا کن بعد ابدیتش کن

دیگه پیامی برات نمیاد .. خیالت راحت

مرد خسته عزیزتر :)
آقا من به معنای واقعی کلمه "نوب" هستم :Smiley36:، متوجه نشدم چی کار کنم، نرم افزار معتبر آفلاین منظورتون چیه؟ :Smiley19:

Successful Man
12-03-2014, 08:36 AM
از هر جا که میزنم نمیشه، یادم نمیاد چی بود کرکش ولی فک کنم با KMSpico کرک کردم :|
وقتی هم میخوام ریستارت کنم میگه ریستارت کن تا آپدیت بشه ولی فایده نداره

مرد خسته عزیزتر :)
آقا من به معنای واقعی کلمه "نوب" هستم :Smiley36:، متوجه نشدم چی کار کنم، نرم افزار معتبر آفلاین منظورتون چیه؟ :Smiley19:

سلام مجدد به نامبر وان عزیز .. برادر اگه ویندوزت 8.1 بود خودم برات نرم افزار رو آپلود میکردم لینک میدادم دانلود کنی

ولی برای ویندوز 8 بهترین کار اینه یه سر به سایت soft98 بزنی .. .. نه اصلا نمیخواد تا بری پیدا کنی چی به چیه یه روزت از دست رفته

بیا از این سایت دانلود کن . برای ما هم دعا کن بـــاشد تا رستگار رشیم

کلیک کنید (http://soft98.ir/os/update-windows/15629-Windows-Updates-Downloader.html)

tigerom
12-03-2014, 08:51 PM
دوستان سایتی برای جستجو در آپلودسنترها میخوام مثل filestube که تغییر کاربری داد و دست مارو تو حنا گذاشت .
دوستان سایت مشابهی میشناسید معرفی کنید؟:Smiley17:

Alex Vause
12-03-2014, 09:31 PM
دوستان سایتی برای جستجو در آپلودسنترها میخوام مثل filestube که تغییر کاربری داد و دست مارو تو حنا گذاشت .
دوستان سایت مشابهی میشناسید معرفی کنید؟:Smiley17:

acfilefinder.com این سایت ایرانیه ، سایت های زیادی رو شامل میشه ...

tigerom
12-03-2014, 09:52 PM
acfilefinder.com این سایت ایرانیه ، سایت های زیادی رو شامل میشه ...

این سایت اپلود سنترهای معروف خارجی رو پوشش نمیده مثل rapidgator uploaded uptobox و غیره سایت دیگه ای میتونید معرفی کنید؟

orojlo
12-04-2014, 10:59 AM
هفته دیگه تنهام یه زنگ میزنم بت بیا جا و مکان ما ویندوز بریز :d

این سایت اپلود سنترهای معروف خارجی رو پوشش نمیده مثل rapidgator uploaded uptobox و غیره سایت دیگه ای میتونید معرفی کنید؟
http://www.general-search.com/
http://filetram.com/
http://www.sharedigger.com/

ماهان734
12-04-2014, 12:46 PM
سلام بر همگی
آپدیت کردن km ضرورت داره؟
چطور باید انجام بشه؟

Successful Man
12-04-2014, 01:10 PM
سلام بر همگی
آپدیت کردن km ضرورت داره؟
چطور باید انجام بشه؟

نظر شخصی : KMPlayer.3.6.0.87 بهترین ورژن هستش ..

از وقتی امتیاز این پلیر محبوب فروخته شد و برنامه نویساش تعغییر کرد دیگه به نظر من نسخه قابل قبولی ارائه نداد . ..

نسخه های جدید هم که همه قابلیت net shop قفل شده رو دارن که تو ایران نه به درد میخوره و نه کارایی داره .. ؛ حالا یک سری روش گذاشتن برای غیر فعال کردنش که باز جواب نمیده و ترافیک نت شما کم میشه چه بخوای و چه نخوای

کشورهای غیر ایران چه اروپا و چه (!! افغانستان !!) که چیزی به به عنوان حجم محدود ندارن براشون Net Shop کارایی داره اما ایران نه ..

jackbauer2012
12-07-2014, 01:21 AM
سلام خدمت دوستان گلم
امروز من رفتم یه مادربرد و یه رم و یه سی پی یو خریدم(هارد و گرافیک و... از قبل داشتم) آقا من اسمبل ام کردم ولی وقتی برای بار اول روشن کردم صدای بوق بوق داد بعد ریست شد(تصویر ام نداد!)بعد دکمه پاور نگه داشتم تا خاموش بشه یه بار دیگه که روشن کردم دیگه صدای بوق بوق رو نداد ولی باز بعد از 10 ثانیه ریست شد دوباره روشن شد دپباره ریست شد!!(یه چیز عجیب دیگه اینه که یبار اینقدر خاموش و روشن کردم شانسی بایس اومد بالا!!! حالا واقعا موندم مشکل از چیه!!؟؟سی
احتمال داره از پاور باشه!!؟؟دوستان خواهشن کمک کنید،ممنون

Alex Vause
12-07-2014, 01:32 AM
سلام خدمت دوستان گلم
امروز من رفتم یه مادربرد و یه رم و یه سی پی یو خریدم(هارد و گرافیک و... از قبل داشتم) آقا من اسمبل ام کردم ولی وقتی برای بار اول روشن کردم صدای بوق بوق داد بعد ریست شد(تصویر ام نداد!)بعد دکمه پاور نگه داشتم تا خاموش بشه یه بار دیگه که روشن کردم دیگه صدای بوق بوق رو نداد ولی باز بعد از 10 ثانیه ریست شد دوباره روشن شد دپباره ریست شد!!(یه چیز عجیب دیگه اینه که یبار اینقدر خاموش و روشن کردم شانسی بایس اومد بالا!!! حالا واقعا موندم مشکل از چیه!!؟؟سی

دوستانی که تخصص دارند بهتر میتونند راهنمایی کنند ولی من دقیقا همین مشکل واسم پیش اومد از هاردم بود ... بعضی موقع ها شانسی میومد بالا صدا تریک تریک هم میداد ، به نظرم بری سیستم رو یه چک بکنند بهتره تا خودت دستکاریش کنی
( جسارت نباشه من خودم همینطوری هاردم رو سوزوندم :Smiley14: )

Successful Man
12-07-2014, 03:01 AM
سلام خدمت دوستان گلم

درود ..

احتمال 82 درصد مشکل Head crash برات پیش اومده .. هاردتو بدسکتور کن اگه درست نشد ؛ زنگ بزن نمایندگی

دیگه خودت کاری انجام نده تا بدتر نشده

D O R D I
12-07-2014, 10:02 AM
سلام
سواد ناقص بنده از روی تجربه شخصی میگه که مشکلت از رم هست این صدای بوق بوق برای منم پیش اومده ولی چه مشکل هارد باشه چه رم شما باید سیستم رو ببری پیش یکی که سرش بشه مشکلتو اساسی حل کنه اینطور مشکلات سخت افزاری بهتره به دست یک بلد کار داده بشه تا باعث خرابی الکی قطعات دیگه نشه :Smiley17:

Davinci
12-07-2014, 10:54 AM
سلام خدمت دوستان گلم

دوست من مشکل از رم هست کیست رو باز کن رم ـت خوب جا نرفته درش بیار دوباره وصلش کن احتمال زیاد مشکل صدا و ریست شدنش برطرف میشه
اگه هم درست نشد مشکل یا از بد سکتوره یا پاور
از توصیه ی بقیه دوستان استفاده کن و سیستم رو ست یه کار بلد بده

jackbauer2012
12-07-2014, 04:25 PM
سلام
ممنون از راهنمایی همه ی دوستان اهل فن!
مشکل از رم بود(با اینکه رم نو بود)ولی خراب بود!!بردم گارانتی یه رم نو دیگه دادن!!:Smiley36:

jackbauer2012
12-07-2014, 08:13 PM
با سلام و عذرخواهی خدمت دوستان عزیز
2 تا سوال دارم ممنون میشم راهنمایی کنید،قبلا من 4 گیگ رم داشتم(2 تا رم 2گیگ)وقتی میرفتم پراپرتیز مقدار رم رو 4 گیگ نشون میداد الان که رم رو عوض کردم(یک رم 4 گیگ)گرفتم وقتی پراپرتیز میرم میزنه 4GB(3.87 usable) دلیلش چیه؟قبلا اینجوری نبود(در دو حالت ویندوز هشت 64 بیت بود)
سوال دوم اینکه مادربرد ام 4 تا ماژول رم داره که به صورت دوال چنل هست(نقره-مشکی-نقره-مشکی)اگه بخوام يه رم 4 گیگ دیگه اضافه کنم باید روی رنگ ماژولی بزارم که رم قبلی روش هست؟؟
بازم ممنون

D O R D I
12-07-2014, 09:01 PM
قبلا من 4 گیگ رم داشتم(2 تا رم 2گیگ)وقتی میرفتم پراپرتیز مقدار رم رو 4 گیگ نشون میداد الان که رم رو عوض کردم(یک رم 4 گیگ)گرفتم وقتی پراپرتیز میرم میزنه 4GB(3.87 usable) دلیلش چیه؟قبلا اینجوری نبود(در دو حالت ویندوز هشت 64 بیت بود)الان رم 4 گیگ رو شناخته دیگه مشکلی نداره حله خیالت راحت:Smiley17:

سوال دوم اینکه مادربرد ام 4 تا ماژول رم داره که به صورت دوال چنل هست(نقره-مشکی-نقره-مشکی)اگه بخوام يه رم 4 گیگ دیگه اضافه کنم باید روی رنگ ماژولی بزارم که رم قبلی روش هست؟؟
اینطوریه اگه این رم رو زدی مثلا توی نقره ای اون یکیم باید بخوره توی نقره ای و برعکس ولی اون یکی رم هم باید همین مشخصات رو داشته باشه دقت کن رم DDR2 کنار رم DDR3 قرار نمیگیره بهترم هست که Bus و مارک رمی رو میخری یکی باشه الان مثلا Bus رمی که داری اگه 1333 باشه بری 1600 بخری میشه یک 8 با Bus 1333 حواست به این چیزام باشه الکی پولت حروم نشه همینا دیگه بیشتر دیگه سوادم قد نمیده :Smiley17:

anzalichi
12-08-2014, 03:02 PM
:Smiley14::Smiley14:وای خدا مردم از خنده...:Smiley14::Smiley14:

دیشب اومدیم دانلود کنیم ساعت 2 شب:Smiley14: دگمه ی پاور رو زدم انگار هلیکوپترروشن کرده بودم:Smiley14:اینقدر صداش زیاد بود که برق رو کشیدم اهالیه منزل در آرامش بخوابن:Smiley35: صبح دیگه صدا نمیداد... یک ساعت پیش دوباره صداش بلند شد..فکر کردم بازم فن ش رو گردو خاک گرفته..با دستمال خیلی ملایم و لطیف :Smiley14: شروع کردم به تمیزکردنه داخله کیس ..دوباره روشنش کردم بازم صدا داد ... دیگه آخرین فکری که به ذهنم میرسید مشتی بود که به سره کیس وارد کردم دوباره صدا داد بعد محکم کوبیدمش به دیوار :Smiley14: و خداروشکر مثل بچه ی آدم بی سرو صدا داره باقدرت ادامه میده:Smiley14:

اینو گفتم که بگم بعضی مواقع دوای درد بسیاری از خرابیهای کامپیوتر همون مشت و لگده...!!:Smiley35:

MILANO
12-11-2014, 01:47 PM
سلام
آقا چه جوری میشه از یه فیلم اسکرین شات گرفت؟
البته منظورم یه صحنه ی خاص نیست!
از اینا که سایتای دانلود و اینکودر ها برای نشون دادن کیفیت میذارن که از کل فیلم اتوماتیک وار 10 تا عکس میگیره و میذاره کنار هم و اون بالاش اطلاعات مختصری مثل زمان و کدک و بیت ریت و ... میده منظورمه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Alex Vause
12-12-2014, 11:02 PM
سلام دوستان اگه کسی میدونه چطوری میشه تو نرم افزار Subtitle Edit یه زیرنویس رو طوری ویرایش کرد که مثلا دقیقه 25 فیلم بشه شروعش از 0 لطفا راهنمایی کنه .... یعنی تا دقیقه 25 تمام جملات پاک بشند و انگار زیرنویسی که دقیقه 25 به بعد شروع میشه از ثانیه 0 شروع بشه !

vA hid
12-13-2014, 01:31 AM
سلام دوستان اگه کسی میدونه چطوری میشه تو نرم افزار Subtitle Edit یه زیرنویس رو طوری ویرایش کرد که مثلا دقیقه 25 فیلم بشه شروعش از 0 لطفا راهنمایی کنه .... یعنی تا دقیقه 25 تمام جملات پاک بشند و انگار زیرنویسی که دقیقه 25 به بعد شروع میشه از ثانیه 0 شروع بشه !
جملاتی که نمیخوای نشون بده رو پاک میکنی، بعد با Ctrl+A همه ی خطوط زیرنویس رو میگیری و اون پایین قسمت (1) Start Time رو صفر میکنی. آخرم از سربرگای بالا (2) Save میکنی.

http://8pic.ir/images/x5tc6sp2jo28nz8j7ufa_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=x5tc6sp2jo28nz8j7ufa.jpg)

MrP
12-13-2014, 12:16 PM
سلام به همگی
دوستان العان من یکی دو روزی می شه تو سایت های تورنت که می رم یه سری سایت ها دیگه
نیستن .اونایی هم که هستن خیلی از فایل های که قبلا" تو تورنت بود مخصوصا" سریال ها دیگه نیستن
مثلا" فصل 5 سریال walking dead تو بعضی سایت ها هست وتو بعضی سایت ها نیست
می خواستم ببینم بقیه هم این مشکل رو دارن

Successful Man
12-13-2014, 12:22 PM
سلام
آقا چه جوری میشه از یه فیلم اسکرین شات گرفت؟
البته منظورم یه صحنه ی خاص نیست!
از اینا که سایتای دانلود و اینکودر ها برای نشون دادن کیفیت میذارن که از کل فیلم اتوماتیک وار 10 تا عکس میگیره و میذاره کنار هم و اون بالاش اطلاعات مختصری مثل زمان و کدک و بیت ریت و ... میده منظورمه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام . ..

برای اسکرین شات روش های مختلفی وجود داره ؛ اما در مورده این نوع گفته شده که اطلاعات و رلیز رو نشون بده 2 تا روش بنده به شخصه بلدم که به صورت تصویری براتون توضیح میدم .

روش اول

فیلم رو با برنامه media player classic باز کنین و در قسمت File روی save Thumbnails کلیک کنید.

http://up.vbiran.ir/uploads/19785141845563227565_ss2.png

درنهایت اسکرین شات شما به این صورت خواهد بود. دیدن اسکرین شات (http://up.vbiran.ir/uploads/29230141845572010830_Rio22014720pShAaNiGmkv_thumbs _20140808_065418.jpg)

http://up.vbiran.ir/uploads/19751141425852916262_13246789603241501972.png

روش دوم حرفه ای تر

نرم افزار mtnBatch رو دانلود کنید. برنامه رو باز کرده فیلم رو به داخل برنامه بکشید و بر روی Generate کلیک کنید

http://up.vbiran.ir/uploads/23063141845733416319_Generate.jpg

درنهایت اسکرین شات شما به این صورت خواهد بود. دیدن اسکرین شات (http://up.vbiran.ir/uploads/2047141845684416597_1111.jpg)

Matin VT
12-13-2014, 12:29 PM
سلام به همگی
دوستان العان من یکی دو روزی می شه تو سایت های تورنت که می رم یه سری سایت ها دیگه
نیستن .اونایی هم که هستن خیلی از فایل های که قبلا" تو تورنت بود مخصوصا" سریال ها دیگه نیستن
مثلا" فصل 5 سریال walking dead تو بعضی سایت ها هست وتو بعضی سایت ها نیست
می خواستم ببینم بقیه هم این مشکل رو دارن
منم این مشکلو جدیدا پیدا کردم.البته نه دقیقا اینطوری.سایتای piratebay که کلا برام باز نمیشن kat هم بعضی موقع ها میاد بعضی موقع ها نه

MILANO
12-13-2014, 01:20 PM
سلام . ..

برای اسکرین شات روش های مختلفی وجود داره ؛ اما در مورده این نوع گفته شده که اطلاعات و رلیز رو نشون بده 2 تا روش بنده به شخصه بلدم که به صورت تصویری براتون توضیح میدم .

:Smiley10: آقا دمت گرم شرمنده کردی! :Smiley17:
این روش دوم همون کیفیت اورجینال فیلم رو حفظ میکنه؟ یا عکسا رو کوچیک میکنه؟

MrP
12-13-2014, 01:23 PM
منم این مشکلو جدیدا پیدا کردم.البته نه دقیقا اینطوری.سایتای piratebay که کلا برام باز نمیشن kat هم بعضی موقع ها میاد بعضی موقع ها نه
اره.فکر کنم piratebay برای همیشه مسدود شده.بقیه هم خیلی از فایل هاشون رو مخصوصا سریال هارو برداشتن.العان سریال the affair با ریلیز حجم بالا هیچ جا نتونستم پیدا کنم در صورتی که یه هفته پیش خودم دیده بودم که هست
اینطور که معلومه تورنت رو داره کم کم تعطیل می کنن.تو چند جا خودم که این داستان copyright رو دارن برای تورنت اجرا می کنن

Successful Man
12-13-2014, 01:39 PM
:Smiley10: آقا دمت گرم شرمنده کردی! :Smiley17:
این روش دوم همون کیفیت اورجینال فیلم رو حفظ میکنه؟ یا عکسا رو کوچیک میکنه؟

خواهش میکنم ؛ نه دیگه وقتی دارین حرفه ای اسکرین شات میگیرن و اطلاعات کیفیت و رلیز رو میخواین نمایش بدین باید اسکرین شات هم همون کیفیت فیلم باشه

به زبون ساده تر آره کیفیت اصلی رو اسکرین میگیره ..

CyrusGreat
12-13-2014, 01:47 PM
اره.فکر کنم piratebay برای همیشه مسدود شده.بقیه هم خیلی از فایل هاشون رو مخصوصا سریال هارو برداشتن.العان سریال the affair با ریلیز حجم بالا هیچ جا نتونستم پیدا کنم در صورتی که یه هفته پیش خودم دیده بودم که هست
اینطور که معلومه تورنت رو داره کم کم تعطیل می کنن.تو چند جا خودم که این داستان copyright رو دارن برای تورنت اجرا می کنن

این موضوع فقط توی ترکرهای عمومی صدق میکنه که خیلی وقته درگیر این مشکلات هستن پایرت بی و ایزو هانت و کیک اس همون موقع که بودن هم مالی نبودن فقط چون سیستم شون بر اساس تورنت بود و همه بهش دسترسی داشتن خیلی معروف شدن بین عموم.
انی جور چیزا تأثیری روی ترکرهای خصوصی نذاشته. اونا هر روز دارن قدرتمندتر میشن و دور تز از دست فدرال برای بستن.
این نظر شخصی منه که میخوام بگم ولی به نظرم نابود شدن این چندتا ترکر عمومی خیلی میتونه به حفظ وجهه ی پر ابهت ترکرهای خصوصی مثل what.cd و BTN و بقیه غول ها کمک کنه

Matin VT
12-13-2014, 02:23 PM
این موضوع فقط توی ترکرهای عمومی صدق میکنه که خیلی وقته درگیر این مشکلات هستن پایرت بی و ایزو هانت و کیک اس همون موقع که بودن هم مالی نبودن فقط چون سیستم شون بر اساس تورنت بود و همه بهش دسترسی داشتن خیلی معروف شدن بین عموم.
انی جور چیزا تأثیری روی ترکرهای خصوصی نذاشته. اونا هر روز دارن قدرتمندتر میشن و دور تز از دست فدرال برای بستن.
این نظر شخصی منه که میخوام بگم ولی به نظرم نابود شدن این چندتا ترکر عمومی خیلی میتونه به حفظ وجهه ی پر ابهت ترکرهای خصوصی مثل what.cd و BTN و بقیه غول ها کمک کنه

میشه یکم بیشتر از ترکرهای خصوصی بگید و چنتاشونو معرفی کنید؟

CyrusGreat
12-13-2014, 05:46 PM
میشه یکم بیشتر از ترکرهای خصوصی بگید و چنتاشونو معرفی کنید؟

ببین ترکرها خصوصی عموما اون ترکرهایی هستن که اون موقع که تازه تورنت و اینا اختراع شده بود توسط یه مرد بزرگ به نام ... که یادم رفته:Smiley36:
بعد کم کم این ترکرها زیاد و زیادتر شدن و چون سیستم تورنت روی سید و پیر میچرخه عده ای سود جو فقط دانلود میکردن و عمل سید رو انجام نمیدادن برای همین مدیران اون ترکرهای بزرگ خودشون رو از بقیه با بن کردن کاربران بی سود و خودمونی تر مفت خور و همچنین دعوت نامه ای کردن سایت های خودشون از بقیه جدا کردن. الآن تنها زمانی کسی میتونه توی یه ترکر خصوصی عضو بشه که از داخل یه دوست و آشنایی داشته باشه که اون براش اینوایت بفرسته. همین کار باعث شده که در این ترکر ها فایل ها عمرشون از لینک های مستقیم هم بیشتر باشه. همین الآنش توی what.cd یه تورنت هست که 6 ساله یه نفر داره سید میکنه. این یعنی ابهت اون ترکر رو میرسونه که چقدر کاربرهای حرفه ای داره. هر چند اینا که گفتم به دوستان ایرانی خودمون برنخوره ها اینجا سرعت اینترنت داغونه نمیشه سید گذاشت. ولی خب خودم با همین وضع بازم میذارم سید بشه. من الآن خودم یه تورنت دارم که 13 ماه داره سید میشه.
در کل میشه به چندتا از بزرگترین ترکها اینطوری اشاره کرد.
http://www.bitme.org/index.php
https://sciencehd.me/login.php
https://comicbt.com/
https://broadcasthe.net/login.php
https://what.cd
http://piratethe.net/index.php
و خیلی های دیگه

jackbauer2012
12-13-2014, 07:40 PM
سلام خدمت دوستان گلم
2 تا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید
اول اینکه جدیدا وقتی صدا تلویزیون زیاد و کم میکنم جای اون درجه صدا از سمت راست به چپ تغیر کرده چی کار کنم که به حالت اول(سمت راست) برگرده؟؟خیلی اعصاب خورد کنی هست!:Smiley15:
دومین مشکل اینه که وقتی ویندوز ام رو shut down می کنم ریست میشه بعد که دوباره shut down می کنم دیگه خاموش میشه!!!یه مشکل عجیبیه!!(ویندوز هشت) هست
ممنون:Smiley17:

MrP
12-13-2014, 07:48 PM
ببین ترکرها خصوصی عموما اون ترکرهایی هستن که اون موقع که تازه تورنت و اینا اختراع شده بود توسط یه مرد بزرگ به نام ... که یادم رفته:Smiley36:
بعد کم کم این ترکرها زیاد و زیادتر شدن و چون سیستم تورنت روی سید و پیر میچرخه عده ای سود جو فقط دانلود میکردن و عمل سید رو انجام نمیدادن برای همین مدیران اون ترکرهای بزرگ خودشون رو از بقیه با بن کردن کاربران بی سود و خودمونی تر مفت خور و همچنین دعوت نامه ای کردن سایت های خودشون از بقیه جدا کردن. الآن تنها زمانی کسی میتونه توی یه ترکر خصوصی عضو بشه که از داخل یه دوست و آشنایی داشته باشه که اون براش اینوایت بفرسته. همین کار باعث شده که در این ترکر ها فایل ها عمرشون از لینک های مستقیم هم بیشتر باشه. همین الآنش توی what.cd یه تورنت هست که 6 ساله یه نفر داره سید میکنه. این یعنی ابهت اون ترکر رو میرسونه که چقدر کاربرهای حرفه ای داره. هر چند اینا که گفتم به دوستان ایرانی خودمون برنخوره ها اینجا سرعت اینترنت داغونه نمیشه سید گذاشت. ولی خب خودم با همین وضع بازم میذارم سید بشه. من الآن خودم یه تورنت دارم که 13 ماه داره سید میشه.
در کل میشه به چندتا از بزرگترین ترکها اینطوری اشاره کرد.
http://www.bitme.org/index.php
https://sciencehd.me/login.php
https://comicbt.com/
https://broadcasthe.net/login.php
https://what.cd
http://piratethe.net/index.php
و خیلی های دیگه
ممنون به خاطر توضیحتون.العان افرادی مثل من چطوری می تونن تو این سایت ها عضو بشن.مثلا ما که کسی رو نداریم برامون دعوت نامه بفرسته.شما چه راهی رو پیشنهاد می کتید

CyrusGreat
12-13-2014, 08:00 PM
ممنون به خاطر توضیحتون.العان افرادی مثل من چطوری می تونن تو این سایت ها عضو بشن.مثلا ما که کسی رو نداریم برامون دعوت نامه بفرسته.شما چه راهی رو پیشنهاد می کتید

فروم های هستن که اعضای همین ترکرها در اونجا فعالیت دارن و با دوست شدن با اونا و حضور فعال داشتن در اون انجمن ها می تونی به این ترکرها دست پیدا کنی. فقط کافیه وارد یه ترکر خوب بشی بعد دیگه اینوایت گرفتن راحت تر میشه.
من این فروم رو پیشنهاد میدم. با بر و بکس اونجا که صمیمی بشی بهت اینوایت میدن وقتی درخواست کنی
http://www.torrent-invites.com/
http://torrentinvites.org/

در ضمن به هیچ وجه اینوایت نخر چون که بعدا میفهمن و بن میشی. اینویات هم اگه داشتی هیچوقت نفروش. اینا کارشون مرامیه اگه ببین پول دادی وارد شدی یا داری درآمد زایی میکنی میندازن آدم رو بیرون

usertyu
12-26-2014, 05:58 PM
وقتی با IDM یه چیزیو دانلود میکنم، چه طوری میتونم بفهمم سرعت تو چندساعت گذشته چند بوده؟
یعنی IDM یه ویژگی مثل utorrent نداره که نموداره سرعتو نشون بده؟

siavashbehzad1
12-26-2014, 06:04 PM
سلام دوستان گل یه سی دی دارم که وقتی رویه کامپیوتر محتویاتشو کپی میکنم و میخوام بدون cd نصبش کنم error میده ولی از رویه خود cd براحتی نصب میشه !!!! میخواستم بدونم مشکلش چیه ... تا اونجاییم که میدونم پسوردی چیزی نداره

Successful Man
12-26-2014, 07:22 PM
سلام دوستان گل یه سی دی دارم که وقتی رویه کامپیوتر محتویاتشو کپی میکنم و میخوام بدون cd نصبش کنم error میده ولی از رویه خود cd براحتی نصب میشه !!!! میخواستم بدونم مشکلش چیه ... تا اونجاییم که میدونم پسوردی چیزی نداره

ازش image بگیر با درایو مجازی نصبش کن

mehrab 63
12-27-2014, 01:16 PM
منم یه مشکل دارم.
با هندیکم یه مجلسی رو گرفتم تو کامپیوتر صدا داره.رو سی دی که رایت میکنم صدا نداره .اگه دوستی راهنمایی بکنه ممنونش میشم

KEVIN GARVEY
12-29-2014, 07:08 PM
منم یه مشکل دارم.
با هندیکم یه مجلسی رو گرفتم تو کامپیوتر صدا داره.رو سی دی که رایت میکنم صدا نداره .اگه دوستی راهنمایی بکنه ممنونش میشم

اقا منم همین مشکلو دارم .یکی راهنمایی کنه خیلی ممنونش میشم

orojlo
12-29-2014, 10:10 PM
منم یه مشکل دارم.

اقا منم همین مشکلو دارم .یکی راهنمایی کنه خیلی ممنونش میشم
احتمالا به خاطر فرمتی هست که فیلم رو باهاش ریکورد کردید ، باید فیلم رو با یه نرم افزاری مثل Aiseesoft Total Video Converter Platinum (http://soft98.ir/multi-media/convert/2059-AiseeSoft-Total-Video-Converter.html) کانورت کنی و به یه فرمتی مثل mp4 یا wmv و... تبدیل کنی.

jackbauer2012
12-30-2014, 12:29 AM
سلام خدمت دوستان گلم
دوستان کسی نمیتونه مشکل منو حل کنه؟؟(پست ام 7 تا بالا تره یا صفحه قبله)به جز ویندوز عوض کردن چی کار میشه کرد؟؟

orojlo
12-30-2014, 01:18 AM
سلام خدمت دوستان گلم
2 تا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید
اول اینکه جدیدا وقتی صدا تلویزیون زیاد و کم میکنم جای اون درجه صدا از سمت راست به چپ تغیر کرده چی کار کنم که به حالت اول(سمت راست) برگرده؟؟خیلی اعصاب خورد کنی هست!:Smiley15:
دومین مشکل اینه که وقتی ویندوز ام رو shut down می کنم ریست میشه بعد که دوباره shut down می کنم دیگه خاموش میشه!!!یه مشکل عجیبیه!!(ویندوز هشت) هست
1 - من تا به حال این مشکل رو نداشتم و نمیدونم چطوری کمکت کنم.
2 - ویندوزت شاید داره آپدیت میشه و بعد هر آپدیت باید ریست بشه این مورد رو چک کن ببین چطوریه آپدیت فعال هست یا نه البته شاید شاید به کرکی که استفاده کردی هم مربوط باشه .

jackbauer2012
12-30-2014, 10:53 AM
1 - من تا به حال این مشکل رو نداشتم و نمیدونم چطوری کمکت کنم.
2 - ویندوزت شاید داره آپدیت میشه و بعد هر آپدیت باید ریست بشه این مورد رو چک کن ببین چطوریه آپدیت فعال هست یا نه البته شاید شاید به کرکی که استفاده کردی هم مربوط باشه .

orojlo عزیز این مواردی که فرمودید رو کامل چک کردم ولی به اونا ربطی نداشت از وقتی سیستم ام عوض کردم(به جز هارد)این مشکل پیش اومده به نظر خودم چون از همون هارد و ویندوزی که روش از کامپیوتر قبلیم بوده برای این سیستم استفاده کردم این جوری شده!!!!ولی بازم نمی دونم!همیشه برای بار اول که کامپیوتر خاموش میکنم ریستارت میشه ولی بار دوم که خاموش می کنم خاموش میشه!!!!:Smiley19:

ali_74
01-05-2015, 05:22 PM
سلام مانیتورم lg e1960 رزولیشن و همه چیزش درسته و گرافیک هم نصبه مدل گرافیت ati radeon hd یک گیگ ، ولی زیرنویس فیلم وگوشه هر عکسی که پس زمینه سیاه باشه و متنش سفید دنباله دار (سفید) هست خیلی ریز نمیدونم اشکال از چیه رو دو تا مانیتور تست کردم ، گرافیک هم مشکلی نداره ... روی دو تا مانیتور تست کردم بازم همینجوره ...
خودم که حدس میزنم اشکال از همون کابل آبی hdmi که از گرافیک میاد هستش ... از کابل خودده مانیتور استفاده نمیکنم میتونه مشکل از این کابل باشه؟
ممنون میشم توروخدا کمکم کنید ...

ماهان734
01-05-2015, 10:45 PM
سلام بر همگی
من تبلتم سامسونگه
عکس باطری بالای صفحه همیشه سبز بود، حالا سفید شده :Smiley39:
اشکالش چیه؟؟؟

jackbauer2012
01-06-2015, 04:00 PM
سلام دوستان گلم
یه مشکلی دارم هر کاری ام کردم درست نشد وقتی میخوام با سینما خانواده فیلم ببینم زیرنویس فارسی اصلا خوب نمایش داده نمیشه!از هر برنامه های فیکسر دیگه ام استفاده کردم ولی نشد!باید چی کار کنم؟؟:Smiley19:
اینم لینک عکس از فیلم:
http://8pic.ir/images/21yxcr86z89w366pksec.jpg

ali_74
01-06-2015, 05:43 PM
سلام دوستان گلم
یه مشکلی دارم هر کاری ام کردم درست نشد وقتی میخوام با سینما خانواده فیلم ببینم زیرنویس فارسی اصلا خوب نمایش داده نمیشه!از هر برنامه های فیکسر دیگه ام استفاده کردم ولی نشد!باید چی کار کنم؟؟:Smiley19:
اینم لینک عکس از فیلم:
http://8pic.ir/images/21yxcr86z89w366pksec.jpg

سلام دوست عزیز
از برنامه mkvmerge زیرنویس رو اد کنین وبه فیلم بچسبونید درست میشه

jackbauer2012
01-06-2015, 06:44 PM
سلام دوست عزیز
از برنامه mkvmerge زیرنویس رو اد کنین وبه فیلم بچسبونید درست میشه

دوست عزیز با mkvmerg ام نشد!!نمی دونم چرا درست نمیشه!!:Smiley104::Smiley15::Smiley19:

usertyu
01-06-2015, 08:58 PM
دوست عزیز با mkvmerg ام نشد!!نمی دونم چرا درست نمیشه!!:Smiley104::Smiley15::Smiley19:
مال من یه بار زیرنویس فارسی رو عجق وجق نشون میداد، با نرم افزار subtitle edit ، قسمت encoding رو به unicode تغییر دادم درست شد.
البته مشکل شما ظاهرا یه چیز دیگه س ولی یه تستی بزن ببین جواب میده یا نه

Alex Vause
01-08-2015, 11:10 PM
سلام لطفا یه توضیح کامل اما در حد دیپلمی :d در مورد انکود کردن سریال ها بدید ... مثلا سریالی که امشب از TV پخش میشه چطوری چند ساعت بعد با کیفیت ها و حجم های مختلف رو نت قرار میگیره ؟ معروف ترین انکودر ها کیا هستند ؟ از چه نرم افزاری استفاده میکنند ؟ اگه یه انکودر کارش خیلی خوبه را بقیه نمتونند مثلش انکود کنند ؟ ایا روشی که استفاده میکنه رو فقط خودش میدونه به کسی نمیگه یا سیستمش خیلی خوبه :d ؟ ( این اخری رو جدی گفتم ) بعد یه مدت سریال دیدن فکر کنم این سوال تو ذهن خیلی ها بوجود بیاد ! انکودرهای وطنی اوضاعشون چطوریه ؟
پیشاپیش ممنون :Smiley41::Smiley17::Smiley30:

D O R D I
01-08-2015, 11:22 PM
سلام لطفا یه توضیح کامل اما در حد دیپلمی :d در مورد انکود کردن سریال ها بدید ... مثلا سریالی که امشب از TV پخش میشه چطوری چند ساعت بعد با کیفیت ها و حجم های مختلف رو نت قرار میگیره ؟ معروف ترین انکودر ها کیا هستند ؟ از چه نرم افزاری استفاده میکنند ؟ اگه یه انکودر کارش خیلی خوبه را بقیه نمتونند مثلش انکود کنند ؟ ایا روشی که استفاده میکنه رو فقط خودش میدونه به کسی نمیگه یا سیستمش خیلی خوبه :d ؟ ( این اخری رو جدی گفتم ) بعد یه مدت سریال دیدن فکر کنم این سوال تو ذهن خیلی ها بوجود بیاد ! انکودرهای وطنی اوضاعشون چطوریه ؟
پیشاپیش ممنون :Smiley41::Smiley17::Smiley30:

اینجا یک سر بزن :Smiley17:
http://tvworld.info/showthread.php?3899-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD-%D9%88-%D8%AA%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%AD-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8

Alex Vause
01-08-2015, 11:28 PM
اینجا یک سر بزن :Smiley17:
http://tvworld.info/showthread.php?3899-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B6%DB%8C%D8%AD-%D9%88-%D8%AA%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%AD-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81-%D8

این رو مطالعه کردم اما میخوام بیشتر با نحوه ی انکود کردن اشنا بشم :Smiley39:
و اگه کسی زحمت بکشه اون تایپیک رو اپدیت کنه که عالی میشه چون الان بعد 2 سال خیلی ممکنه تغییر کرده باشه ..
مثلا الان کیفیت 720 با حجم کم بهترینشون کدومه ؟ و یه چند تا سوال دیگه که بالا پرسیدم :Smiley17:

orojlo
01-09-2015, 12:27 AM
در مورد انکود کردن سریال ها بدید ... مثلا سریالی که امشب از TV پخش میشه چطوری چند ساعت بعد با کیفیت ها و حجم های مختلف رو نت قرار میگیره ؟
احمد در این مورد بهت لینک داد در مورد نسخه های web-dl تا اونجا که من میدونم مثلا این نسخه ها از روی استورهایی مثل ایتیوز ریپ میشن.

معروف ترین انکودر ها کیا هستند ؟
سریال؟ همون تاپیک رو ببین اما یه سری انکودر خوب هم اومدن توی ترکر های خصوصی بیشتر فعالیت میکنن اما در مورد فیلم الان گانول yify بیشتر دانلود میشه.

از چه نرم افزاری استفاده میکنند ؟
MediaCoder ، Handbrake ، MeGUI

اگه یه انکودر کارش خیلی خوبه را بقیه نمتونند مثلش انکود کنند ؟
انکودهای ShAaNiG یه جورایی مثل گانول بود من یادم میومد فقط نور ویدیو کمی روشن تر بودش اگر قلق و تنظیمات دست آدم بیاد کاری نداره ...

ایا روشی که استفاده میکنه رو فقط خودش میدونه به کسی نمیگه یا سیستمش خیلی خوبه ؟
:Smiley14: اگر شما یه انکودر پیدا کردی که بهت اومد ترفند و کاراش رو یاد داد بیا به منم بگو، جای دور نمیرم همین حاج آقا والتر خودمون مدیریت محترم تیم آپلود و نایب رئیس آبدارخانه :Smiley36: یه سریال واسه این انجمن انکود کرده اگر اشتباه نکنم آستین و آلی ، کسی چیزی بهش یاد نداده که با سعی خطا نشسته کار کرده کلی با واسواس! :Smiley36: سرچ کرده در مورد اینکار به نظرت میاد به من بگه چطوری اینکارا رو یاد گرفته؟
نمونه کارهاش :
Yi Yi - 2000 (http://tvworld.info/showthread.php?2294-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-u-v-w-x-y-z&p=128421&viewfull=1#post128421)
Austin & Ally (http://tvworld.info/showthread.php?43419-%D8%B1%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%B2-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%B3%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%84-Austin-amp-Ally-%28%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%A7%D9%88%D9%84%29)

بعد یه مدت سریال دیدن فکر کنم این سوال تو ذهن خیلی ها بوجود بیاد !
کار فوق العاده پر زحمتی هستش! حوصله و عشق میخواد!

انکودرهای وطنی اوضاعشون چطوریه ؟
توی ایران من سه تا گروه رو میشناسم :
1- تی وی سنتر :
سرپرست بخش انکودشون دوست عزیزی هست به اسم آرنلود اینم لینک (http://tvc-release.com/)وبسایت رسمیشون ، اوایل با سریال های معروف شروع کردن الان آپدیت روزانه دارن 720 انکود میکنن، توی انجمن خودشون که خوب دانلود میشه بقیه جاها رو ندارم + این رو بگم تی وی سنتر یکی از بهترین ها توی ایران هست من اونجا رو خیلی دوست دارم.
2- ITSat :
اینو محمد (http://tvworld.info/member.php?1014-WalTer-WhiTe) بهم معرفی کرد من دانلود نکردم اما محمد خیلی قبول داره کاراشو و حتی آرشیوش رو ازش کامل کرده، کاراش رو تو فروم خودشون پخش میکنه و گاهی سایت های تورنت. ( محمد واقعا اینجا رو قبول داره!)
3- DLBR:
این انکودر کلا تعطیل کرد رفت اما نسخه های 720 ماندگاری از خودش به جا گذاشت ، این گروه اسمش دی ال بکس بودش.
پانویس : مشخصات سیستمت رو بگو ببینم به درد انکود میخوره اصلا :))

Léon
01-13-2015, 01:45 AM
سلام به دوستان
همین امروز متوجه شدم یه گزینه به این گزینه های Minimize و ... تو مُرورگر کروم ـَم اضافه شده

طبق این عکس :
http://picoup.ir/images/13452155084677903800.jpg (http://picoup.ir/)

داستان ـِش چیه؟ ممنون میشم راهنمائی کنید

anzalichi
01-15-2015, 03:13 AM
دوستانِ اندروید باز.... 1 هفته ای میشه که گوشی اندروید galaxy star plus 2 رو خریدم..یک مشکل عجیب دارم باهاش..حافظه ی داخلیش رو فرض کنید 1 گیگ باشه..اگر من 500 مگ دیتا بریزم روش حجمش میشه 500 مگ..اوکی؟؟ حالا من این 500 مگی که ریختم رو از تو گوشی پاک کنم قاعدتا دوباره باید حجم حافظه م برگرده به 1 گیگ..ولی برنمیگرده..:| چیکار کنم بنظرتون؟؟

مشکل اینجاست که معلوم نیست چه چیزی این خحم رو اشغال کرده...کل محتوای کارت حافظه رو از تو کامپیوتر بررسی میکنم به 50 مگ نمیرسن حالا نمیدونم چی شده که 1گیگ و نیمش پریده و برنمیگرده..:Smiley19:

SepehrDtj20
01-15-2015, 03:28 AM
دوستانِ اندروید باز.... 1 هفته ای میشه که گوشی اندروید galaxy star plus 2 رو خریدم..یک مشکل عجیب دارم باهاش..حافظه ی داخلیش رو فرض کنید 1 گیگ باشه..اگر من 500 مگ دیتا بریزم روش حجمش میشه 500 مگ..اوکی؟؟ حالا من این 500 مگی که ریختم رو از تو گوشی پاک کنم قاعدتا دوباره باید حجم حافظه م برگرده به 1 گیگ..ولی برنمیگرده..:| چیکار کنم بنظرتون؟؟

مشکل اینجاست که معلوم نیست چه چیزی این خحم رو اشغال کرده...کل محتوای کارت حافظه رو از تو کامپیوتر بررسی میکنم به 50 مگ نمیرسن حالا نمیدونم چی شده که 1گیگ و نیمش پریده و برنمیگرده..:Smiley19:

به نظرم نرم افزار Clean Master رو بریز روی گوشیت، اون معمولاً هرچی فایل Junk و اینا هست هم پیدا میکنه، احتمالاً حل بشه .

anzalichi
01-15-2015, 01:24 PM
به نظرم نرم افزار Clean Master رو بریز روی گوشیت، اون معمولاً هرچی فایل Junk و اینا هست هم پیدا میکنه، احتمالاً حل بشه .

اونم ریختم ولی اتفاقی نیوفتاد..!!

عکسو نگاه کنید...637 منهای 2گیگ و 200 مگابایت یعنی 1563 مگ از حافظه استفاده شده ولی من نمیدونم چه چیزی باعث این شده..!!
http://8pic.ir/images/0aa74ol79niyd7rwanfz.jpg
بعد عکسه زیر داخل حافظه رو نشون میده..همه همه 20 مگ حجم دارن.... من نمیفهمم چه خبری شده :d
http://8pic.ir/images/nxjvv4f7vfacg88mkcgf.jpg

AdibTE
01-15-2015, 02:17 PM
یه احتمال داره. اگه از برنامه ی ES File Manager استفاده میکنی یا فایل منیجر خودت Recycle Bin داره، به احتمال زیاد بعد از حذف کردن، فایلت اونجا رفته. اونجا رو پیدا کن و حذفش کن خوب میشه.

راستی الان تو کامیپوترت "Hidden Files" رو روشن کن. یحتمل باقی مونده حجمت اونجا نمایان میشه.

امیدوارم حل شه، دیگه سوال نکنی. آفرین:Smiley17::Smiley36:

Léon
01-15-2015, 06:31 PM
سلام به دوستان
همین امروز متوجه شدم یه گزینه به این گزینه های Minimize و ... تو مُرورگر کروم ـَم اضافه شده

طبق این عکس :
http://picoup.ir/images/13452155084677903800.jpg (http://picoup.ir/)

داستان ـِش چیه؟ ممنون میشم راهنمائی کنید

آقا كسي جوابي واسه ما نداره :(

anzalichi
01-15-2015, 07:01 PM
یه احتمال داره. اگه از برنامه ی ES File Manager استفاده میکنی یا فایل منیجر خودت Recycle Bin داره، به احتمال زیاد بعد از حذف کردن، فایلت اونجا رفته. اونجا رو پیدا کن و حذفش کن خوب میشه.

راستی الان تو کامیپوترت "Hidden Files" رو روشن کن. یحتمل باقی مونده حجمت اونجا نمایان میشه.

امیدوارم حل شه، دیگه سوال نکنی. آفرین:Smiley17::Smiley36:

حجم جافظه کمتر شد که بیشتر نشد...!! فکر کنم هربرنامه ای روی کارت حافظه نصب میکنم یه مقداریش روی حافظه داخلی قرار میگیره حتی اگر نشون نده چقدرش رو...آهان؟؟ نظرتون با فرمت کردنه کارت حافظه داخلی و Sd چیه؟؟

آقا كسي جوابي واسه ما نداره :(

برای منم همین مشکله بیخود به وجود اومده...خیلی هم باهاش ور رفتم...یهو زد هرچی Bookmark داشتم و یوزرنیم/پسورد سیو کرده بودم رو پاک کرد..مجبور شدم یه نسخه ی جدید گوگل کروم نصب کنب کنم که اون گزینه ی چهارم همچنان کنار کلید Minimize قابله مشاهده س.... باید باهاش کنار بیای..

AlirezAlirezA
01-15-2015, 07:16 PM
دوستانِ اندروید باز.... 1 هفته ای میشه که گوشی اندروید galaxy star plus 2 رو خریدم..یک مشکل عجیب دارم باهاش..حافظه ی داخلیش رو فرض کنید 1 گیگ باشه..اگر من 500 مگ دیتا بریزم روش حجمش میشه 500 مگ..اوکی؟؟ حالا من این 500 مگی که ریختم رو از تو گوشی پاک کنم قاعدتا دوباره باید حجم حافظه م برگرده به 1 گیگ..ولی برنمیگرده.. چیکار کنم بنظرتون؟؟

مشکل اینجاست که معلوم نیست چه چیزی این خحم رو اشغال کرده...کل محتوای کارت حافظه رو از تو کامپیوتر بررسی میکنم به 50 مگ نمیرسن حالا نمیدونم چی شده که 1گیگ و نیمش پریده و برنمیگرده..

دیجیاتو در راستای حل این مشکل ، یه مطلب با عنوان "اپلیکیشن هایی برای پاکسازی محتوای اضافی و افزایش سرعت کار با موبایل (http://digiato.com/article/2015/01/15/%D8%AC%D8%B9%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C/)" گذاشته ، امیدوارم مشکلتون رو حل کنه.

Sayasla
01-16-2015, 05:01 PM
میشه یه کاری کرد که اسم چندتا فایل رو تو یه پوشه با یه فرمت خاصی همزمان تغییر داد؟
مثلا تو یه سریال میخوام اسم فایلهای زیرنویس رو هم اسم فایل های ویدئو کنم ولی دستی بخوام کپی پیست کنم خیلی طول میکشه. راه حلی کسی بلده؟

AdibTE
01-16-2015, 05:56 PM
میشه یه کاری کرد که اسم چندتا فایل رو تو یه پوشه با یه فرمت خاصی همزمان تغییر داد؟
مثلا تو یه سریال میخوام اسم فایلهای زیرنویس رو هم اسم فایل های ویدئو کنم ولی دستی بخوام کپی پیست کنم خیلی طول میکشه. راه حلی کسی بلده؟

خوب متوجه حرفتون نشدم ولی فکر کنم مشکلتون با روش زیر حل بشه :

قسمت هایی که میخواین تغییر بدین رو select (انتخاب) کنید.
روی یکی از فایل هاتون کلیک راست کنید و rename رو بزنید.( اگه ترتیب خاصی داره یا به هر نحوی شلخته شده، پیشنهاد میکنم ترتیب(sort) رو بر اساس تاریخ قرار بدین(کلیک راست-->sort-->ا Date ). بعد از اون روی اولیش که اولین قسمت باشه همون مراحل بالا رو انجام بده. )
بعد که rename زدی، اسمی رو انتخاب کن و اینتر بزن مثلا اگه ترتیبت شکل زیر شده
Friends.S01E01
Friends.S01E02
Friends.S01E03
Friends.S01E04
روی اولی کلیک میکنی و اسمش رو مثلا Friends S01E0 میزنی. بعد از اون نتیجش این میشه :
Friends S01E0 (1)
Friends S01E0 (2)
Friends S01E0 (3)
Friends S01E0 (4)

lastshepherd
01-16-2015, 06:33 PM
خوب متوجه حرفتون نشدم ولی فکر کنم مشکلتون با روش زیر حل بشه :قسمت هایی که میخواین تغییر بدین رو select (انتخاب) کنید.روی یکی از فایل هاتون کلیک راست کنید و rename رو بزنید.( اگه ترتیب خاصی داره یا به هر نحوی شلخته شده، پیشنهاد میکنم ترتیب(sort) رو بر اساس تاریخ قرار بدین(کلیک راست-->sort-->ا Date ). بعد از اون روی اولیش که اولین قسمت باشه همون مراحل بالا رو انجام بده. )بعد که rename زدی، اسمی رو انتخاب کن و اینتر بزن مثلا اگه ترتیبت شکل زیر شدهFriends.S01E01Friends.S01E02Friends.S01E03Fr iends.S01E04روی اولی کلیک میکنی و اسمش رو مثلا Friends S01E0 میزنی. بعد از اون نتیجش این میشه :Friends S01E0 (1)Friends S01E0 (2)Friends S01E0 (3)Friends S01E0 (4):Smiley17:یک سری نرم افزار هستن که اینکارو براتون انجام میدن. اسامی فایل ها رو به صورت دسته ای مرتب می کنن.
Advanced Renamer 3.65 + Portable (http://soft98.ir/software/2884-Advanced-Renamer.html) | BatchRename Pro 4.511.1 + Portable (http://soft98.ir/software/2736-BatchRename.html)

Sayasla
01-16-2015, 07:40 PM
خوب متوجه حرفتون نشدم ولی فکر کنم مشکلتون با روش زیر حل بشه :
منظورم از فرمت، الگو بود.

این کاری گفتید تو اسمها پرانتز تولید میکنه. میخواستم بدونم میشه یه کاری کرد که این پرانتزو نداشت، که گویا بدون نرم افزار نمیشه
در هرصورت مرسی

x7music
01-16-2015, 11:12 PM
با سلام یه راهنمایی میخوام
بنظر شما فایروال کومودو چطوره؟
بنظرتون میشه با این فایروال یه انتی ویروس یا انتی سیکیورتی نصب کرد ؟
اگر میشه با چی مچ میشه؟ کسپر یا نود ؟
پیشنهاد شما چی هست

Severus Snape
01-17-2015, 03:51 PM
با سلام یه راهنمایی میخوام
بنظر شما فایروال کومودو چطوره؟
بنظرتون میشه با این فایروال یه انتی ویروس یا انتی سیکیورتی نصب کرد ؟
اگر میشه با چی مچ میشه؟ کسپر یا نود ؟
پیشنهاد شما چی هست

سلام دوست عزیز
در مورد کیفیت فایروال واقعا میشه گفت بدون هیچ شک و شبهه ای بهترین و عالی ترین فایروال موجود در حال حاضر هست . این فایروال توی تمامی رتبه بندی ها رتبه ی اولو داره با امکانات فراوان و بی نظیر . همین رایگان بودنش هم باعث شده کومودو بیش از هرچیز دیگش به فایروالش مشهور باشه . شما شک نکنید در مورد کیفیتش . اما جا داره بگم که نرم افزار برای افراد حرفه ای تولید شده و ممکنه برای خیلی ها کاربا نرم افزار گیج کننده و آزار دهنده باشه . تنظیمات زیادی هم واسه انجام دادن داره . . .
از اونجایی که این برنامه هر برنامه ای رو که قصد اجرا کردن برنامه دیگر ، اتصال به اینترنت ، تغییر در رجیستری و ... داشته باشه رو جلوشونو میگیره ( که خیلی هم اتفاق میافته ) و از شما اجازه میخواد تا بزاره این پروسه ها انجام بشن ممکنه خیلی هارو عاصی کنه . البته میشه تنظیماتش کاری کرد که خودش اتومات خیلی گیر نده ولی بازم غیر حرفه ای هارو به حد کافی فکر میکنم اذیت کنه .
اگه حرفه ای هستید و با کامپیوتر زیاد سرو کار دارید 100 درصد به شما پیشنهاد میکنم . من بیش از 4 ساله همواره یکی از اولین برنامه هایی هست که روی ویندوز نصب میکنمش . :Smiley35:

راستی امکانات فراوان دیگه هم داره که اونها هم خیلی کارا هستند مثل virtual desktop ، allower/blocker ، سندباکس ، قرنتینه ، اسکن ، logs ، ...

/در مورد سوال ترکیب با آنتی ویروس /
خود کومودو هم یه آنتی ویروس کنار فایروالش ارائه میده به صورت مجموعه فکر کنم به نام internet security .
اما انتی ویروسش متاسفانه چندان کیفیت مطلوبی نداره و پیشنهاد میکنم فقط فایروالشو دانلود و نصب کنید.
به عنوان آنتی ویروس از من به شما نصیحت کلا قید نود رو بزنید دوران نود تو ایران دیگه داره به سر میاد .
من کسپر رو راستش امتحان نکردم .
ولی پیشنهاد اول و آخر من به شما avira free هست . من سالهاست از آویرا فیری + کومودو فایروال استفاده میکنم یادم نمیاد آخرین باری رو که ویروس داشت کامپیوترم ! آویرا فری کم حجم و سبک ، فوق العاده کارامد و با کیفیت ( تو هر رتبه بندی زیر 5 ) و کاملا رایگان . آپدیت کردنش بدون هیچ سختی و دغدغه ...
این ترکیب رو من جاهای دیگه هم دیدم و کسی ناراضی نبوده . :Smiley35

موفق باشید . :Smiley17:

http://8pic.ir/images/r86xgtza6pgdgvqsttyg_thumb.png (http://8pic.ir/viewer.php?file=r86xgtza6pgdgvqsttyg.png)

Milad eMJey
01-19-2015, 12:24 AM
سلام، من امروز داشتم با ConvertXtoDVD 4 یه دی وی دی تبدیل و رایت میکردم. تبدیل که تموم شد و خواست رایت کنه، اخطار داد که
دی وی دی مشکل داره و فرستادش بیرون. کسی میدونه باید چیکار کنم که اون چهار گیگ فایل تبدیل شده که تو کامپیوتر هست رو،
روی یه دی وی دی دیگه رایت کنم؟

ویرایش: پیدا کردم. باید از منوی Action گزینه آخر رو میزدم.

_Nirvana_
01-19-2015, 02:23 PM
دوستان راهی هست که فایل های حذف شده از Recycle Bin رو هم بازیابی کنم؟

anzalichi
01-19-2015, 03:26 PM
دوستان راهی هست که فایل های حذف شده از Recycle Bin رو هم بازیابی کنم؟

مراجعه کنید به لینک روبه رو >> http://www.yasdl.com/tag/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B7%D9%84-%D8%B2%D8%A8

Alex Vause
01-19-2015, 07:02 PM
لطفا یه هاست رایگان معرفی کنید phpmyadmin version 5.3 به بالا پشتیبانی کنه ؟
بهترین نرم افزار Filemanager واسه هاست چیه ؟
من فقط Filezilla استفاده کردم ، اگه هاست گزینه Unzip نداشته باشه با Filezilla میشه تو هاست فایل های فشرده رو Unzip کرد ؟

AdibTE
01-19-2015, 08:49 PM
لطفا یه هاست رایگان معرفی کنید phpmyadmin version 5.3 به بالا پشتیبانی کنه ؟
بهترین نرم افزار Filemanager واسه هاست چیه ؟
من فقط Filezilla استفاده کردم ، اگه هاست گزینه Unzip نداشته باشه با Filezilla میشه تو هاست فایل های فشرده رو Unzip کرد ؟

اول اینکه من از http://xzn.ir استفاده می‌کردم. خیلی خوبه، 20 گیگ رایگانه ولی مشکلش cpuـشه که خیلی کمه و بخوای وردپرس نصب کنی حالتو میگیره :d
دوم اینکه از cuteftp استفاده کن. میتونی همه کاری بکنی، سرعتش هم خیلی بالاست.

mehrab 63
01-21-2015, 12:31 AM
دوستان من نميدونم این مشکل رو اینجا باید بگم یا نه
ولی میگم چکار کنم دیگه ندونستن عیب نیست نپرسیدن عیبه

میخواستم بدونم توی پست نوشتن تو انجمن چجوری میشه عکس گذاشت

Amin03
01-21-2015, 01:52 AM
دوستان من نميدونم این مشکل رو اینجا باید بگم یا نه
ولی میگم چکار کنم دیگه ندونستن عیب نیست نپرسیدن عیبه

میخواستم بدونم توی پست نوشتن تو انجمن چجوری میشه عکس گذاشت

http://8pic.ir/images/szbocgspf68hbmzzdz2j.jpg

دایره قرمزـه برا عکس‌ـه. اول عکس رو یه جا آپلود می‌کنی بعد لینکش رو اونجا میدی. اگه عکس‌ـت مهم تو آپلود سنتر سایت آپ کن وگرنه توی این آپ کن که اینم خوبه 8pic.ir تا آپلود سنتر سایت سنگین نشه.
سبزـه هم برای لینک دادن‌ـه.

KEVIN GARVEY
01-21-2015, 12:59 PM
داداش های گلم یه برنامه هم به من معرفی میکردید که از فیلم که داری نگاه میکنی عکس بگیری یا نمیدونم اسمش چیه

AdibTE
01-21-2015, 01:38 PM
داداش های گلم یه برنامه هم به من معرفی میکردید که از فیلم که داری نگاه میکنی عکس بگیری یا نمیدونم اسمش چیه

وقتی فیلم میبینی، Win + PRTSC رو بزن، عکس میگیره.
یا با یه سری برنامه های دیگه نظیر PicPick و ...

WalTer WhiTe
01-21-2015, 01:49 PM

اگر با پلیر km فیلم رو می بنید می تونید با زدن ctrl+a از فیلم عکس بگیرید. ولی با این روش توی عکس زیرنویس دیگه هک نمیشه. ولی اگر برنامه Ashampoo Snap رو نصب کنید از هر جای فیلم و از هر جای سیستمت می تونی عکس بگیری و حتی زیرنویس هم توی عکست می افته و حتی میتونی فیلم هم با این برنامه بگیری و کپچر کنی و به جمع کپچریون ببپوندی :d
پیشنهاد هم میکنم اگر این برنامه رو نصب کردی حتما نسخه 6 رو نصب کن چون نسخه های 7 به بالا زیاد جالب نیست ولی نسخه 6 از نظر من خیلی بهتر هست. :Smiley69:

Léon
01-22-2015, 05:55 PM

بنظرم بهترين برنامه ي عكس انداختن از صفحه نمايش faststone capture هست!
هم از صفحه ميتوني فيلمبرداري كني هم عكس بندازي
تازه تو فريم هاي مختلفي ميتوني عكس بندازي(مثلا فقط از يه قسمت صفحه يا نه كل صفحه و...)
در عين حال عكسي رو كه گرفتي در آن واحد ميتوني اِديت كني(تو اين زمينه ابزارهاو امكاناتش خيلي زياد)
در كل حجمي هم نداره! من كه الان ٤سالي هست ازش استفاده ميكنم و بسيار راضيم

Achillies
01-23-2015, 03:52 PM
سلام، من دو روزه که یه ویروسی به جون لپ تاپم افتاده، همه ی فایل ها و فولدرها رو Hidden میکنه، یه فایل اضافی هم به ازای هر فایل اصلی ایجاد میکنه با فرمت Application
هر کاری هم میکنم درست نمیشه، از هیدن خارج میکنم و فایل های اضافی رو پاک میکنم درست نمیشه،چند تا کار دیگه هم کردم، نرم افزارهای ضد malware هم نصب کردم اما درست نشد، کسی میتونه رانمایی کنه؟ نمیتونم ویندوزش رو عوض کنم، چون به اطلاعات لپ تاپم نیاز دارم! الانم هیچ کاری نمیتونم با لپ تاپم بکنم!:Smiley19: