PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیام تبریک استاد شجریان به اصغر فرهادی

NOjAN
03-03-2012, 10:45 PM
http://picoup.ir/images/65312971087362678113.jpg (http://picoup.ir/images/48182637092582643999.jpg)

دهم اسفند ۱۳۹۰

جناب اصغر فرهادی

در این زمانه استعدادکش هنرستیزی که همه درها به روی هنرمندان و نویسندگان و سینماگران آزاداندیش جز یک در بسته است شما و همکارانتان با دست خالی شیرین کاشتید و شگفتی آفریدید و جایزه ارزنده اسکار فیلم زیبای جدایی نادر از سیمین را در سال ۲۰۱۲ با همه رقابتهای تنگاتنگ سینماگران جهان برای مردم خود به ارمغان آوردید.
جناب فرهادی شما با کارگردانی و تهیه این فیلم، وجدان و شرف طبقه تنگدست مردم نجیب ایران را به جهانیان شناساندید که به مراتب از دریافت جایزه اسکار مفیدتر بود.
درود به شرفت درود به پشتکار و شهامتت. مفتخرم به یکایک همکاران شما و بازیگران که شگفتی آفریدند، سرکارخانم لیلا حاتمی، ساره بیات، سارینا فرهادی و جنابان پیمان معادی، شهاب حسینی و شهبازی و فیلم بردار آقای محمود کلاری آفرین و تبریک بگویم.

سرفراز و برقرار باشید

محمدرضا شجریان

rezarbn
03-03-2012, 10:51 PM
واقعا افرین داره ولی متاسفانه بعضی از مردم قدر کار بزرگی که اصغر کرد و نمیدونن به جای افرین تخریب میکنن

D O R D I
03-06-2012, 01:27 PM
واقعا افرین داره ولی متاسفانه بعضی از مردم قدر کار بزرگی که اصغر کرد و نمیدونن به جای افرین تخریب میکنن

تخریب -دانشگاه رفته بودم نصف همکلاسا نمیدونستن اسکار گرفته اونایی که شنیده بودن میگفتن اسکار چیه این دختر های کلاس به من و رفیقم میگفتن چرا شما خوشحالین چیه این اسکار کلی خندیدیم دانشگاه ولی بعدش گفتم چرا هیچکس نمیدونه.واسه همینه داداش من اصلا ارزشش رو نمیدونن الکی حرف اینو اونو تکرار میکنن

ali1982_gh
03-06-2012, 04:37 PM
خیلی خوشحالم که اسطوره موسیقی ایرانی (آقای شجریان) از زحمات جناب آقای فرهادی در زمینه هنر قدردانی کرده اند ودر این آشفته بازار فرهنگی پیامی فرهنگی برای ایشان فرستاده اند . امیدوارم که هیچ یک از این دو هنرمند گرانقدر از مسئولیت خود در این زمینه کوتاهی نکنند و بدانند که نادان در همه جا بسیار است بخصوص جایی که ناصالحان زمام امور در دست دارند و نادان نوازی میکنند .

Coyote
03-06-2012, 05:03 PM
زنده باد پرنده خوش لحن ایران زمین