PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیدن ِ سریال چه جوری بیشتر بهتون حال می ده ؟!؟ (نظرسنجی)

NOjAN
11-11-2011, 12:32 AM
سلام.

تو این تاپیک نظرتون رو در این باره بگین که دوست دارین سریالی که یک یا چند فصل ازش پخش شده رو یکجا نگاه کنین یا ترجیح می دین که هرهفته سریال ِ درحالِ پخش رو دنبال کنین ؟!؟
سریال هایی که یکجا در عرض چند روز خوردینشون بیشتر براتون خاطره شدن یا سریالایی که هر هفته منتظر پخششون موندین ؟!؟
:Smiley17:

NOjAN
11-11-2011, 12:38 AM
اول خودم بگم .
من شدیدا علاقه دارم سریالهایی که تعریفشون رو می شنوم و با سلیقم جور در میاد رو بشینم و در عرض چند روز نگاه کنم :Smiley35: لاست و فرار از زندان و چهار فصل اول how i met your mother از همین دسته سریال ها هستن که واقعا نگاه کردنشون خیلی بهم حال داد . الان هم سریالایی مثل terra nova و person of interest و ... رو نگاه نمی کنم تا حداقل یه فصلش تموم شه :Smiley36:
واقعا نمی دونم چه کرمیه .. ولی یه سری ها هم هستن مثل How i met your mother و Big Bang و Walking Dead و Dexter که واقعا نمی تونم از خیرشون بگذرم :Smiley1:

esi_iranian
11-11-2011, 01:12 AM
من 24 فراراز زندان لاست پشت سرهم دیدم خیلی حال داد سریالای homeland ,walking dead دارم هفتگی میبینم اینم حالش به اینه که یه هفته میرم تو کف
ولی کلا پشت سرهم دیدن حالش بیشتره:Smiley35:

hatamtv
11-11-2011, 01:32 AM
من :Smiley69: از هر دو نوع دیدن خوشم می آد ! :Smiley36: دیدن هفتگی برای سریالهائی که واقعا جذب کننده هستند مثل خاطرات خون آشام و دایره راز و امثال اون خیلی لذت بخشه ، چون داغ و تنوریش یه چیزه دیگه است ! :Smiley30: اما خب یک سریالهائی رو هم مثل فرار از زندان و لاست که آدرنالین خون رو شدیدا می بره بالا پشت سرهم نگاه کردم و واقعا محوشون هم شدم ! ... به هر صورت اگه بخوایم یک سریال رو با دیدی منتقدانه ( برای نوشتن نقد ) و تخصصی نگاه کنیم ، حتما باید پشت سرهم باشه تا مزایا و معایبش خودش رو نشون بده ! ... چیزی که در دنبال کردن هفتگی نمی توان متوجه اش شد ! ....

hossein 2
11-11-2011, 08:08 AM
من چون حوصله ندارم هفتگی رو بیشتر ترجیح میدم دی:
مثلا میگم...اوووووه 5فصل...کی میره این همه راهو دی:

Batlaghi
11-28-2011, 04:18 PM
بستگی به سریال داره به نظر من سریالی مثل لاست و فرار از زندان حال میده یک دفعه نگاه کنی ولی بعضی از سریالها رو نمیشه ادم دلش نمیاد تمومش کنه که بعد تو خماریش بمونه مثل breaking bad-dexter-misfits-game of thrones-shameless این قبیل سریالها رو ادم باید کم کم ببینه در کل فلسفه سریال دیدن به هفتگی دیدنشه

Moon Light
11-28-2011, 04:57 PM
پشت سرهم بهتره ولی خوب سریالای طنز زیاد واسم مهم نیست که پشت سر هم ببینم.

من lostرو پشت سرهم توی چند روز دیدم خیلی خوب بود ولی vampire رو فقط یه فصلشو تونستم پشت سرهم ببینم.آهخ نمیشه دیگه صبر کرد تا فصلا تموم شنولی ترجیحا دوسه فسمتو نگاه نمیکنم که با هم ببینم.
:Smiley36:

DEXTER
11-28-2011, 05:05 PM
هفته ای یک چیز دیگست

m a h d i
11-28-2011, 05:16 PM
سریالای اعتیاذ اور دیدنش ی چیزه دیگست
مثله lost,preson break,legend of seeker, walking dead, fringe ,....
دیدنه طنز مثله فرندز که دیگه مثلش نیست بحثش جداست

m a h d i
11-28-2011, 05:35 PM
پشت سره هم باشه و اعتیاد اور مثه
lost
chuck
preson break
heroes
friends
super natutal
اینا اعتیاد اورن

MaMaD
11-28-2011, 05:38 PM
خیلی بستگی داره که کشش داستان چقدر باشه
مثلا آدم یه اپیزود Lost رو ببینه دیگه نمیتونه ولش کنه! روی ناخودآگاه آدم بدجوری تاثیر میزاره طوری که آدم بقیشو نبینه دیوونه میشه! اعتیاد محض

ولی درستش این نیست
اصلا هدف این سریالا چی بوده؟! اگه میخواستن همه رو پشت سر هم ببینید که هر هفته فقط یه اپیزود پخش نمیکردن و بعضی مواقع وقفه های طولانی مدت (بعضا 1 ساله!)
درستش همونه که هر هفته تو خماریش بمونی

از یه نظر دیگه هم که نگاه کنیم هرکسی یه سری کارو زندگی داره
اگه همه رو بزاریم باهم ببینیم از زندگی میوفتیم

من اگه مجبور بشم پشت سر همم میبینم ولی همون هفته ای ترجیح میدم

slimshady
11-28-2011, 07:33 PM
من تجربه هر دو رو داشتم یعنی اینکه هم پشت سر هم دیدن خیلی بهم حال داده مثلا فرار از زندانو پشت سر هم دیدم اون چند روز اصلا جزو بهترین روز های زندگیم بود
هفته به هفته هم همین breaking bad این فصل آخریه رو هفته به هفته دیدم خیلی حال میداد الانم دکستر رو اینجوری میبینم :Smiley36:

Moh3eN
12-03-2011, 08:03 PM
فکر کنم هممون تجربه ی هر دو مدل سریال دیدن رو داشته باشیم . هر کدوم حالِ خودش رو داره ولی من به یه دلیل دیدن هفتگی سریال رو انتخاب میکنم .
اونم اینکه بفرض عوامل سریال خودشون رو کشتن و مثلا یه تعلیق گذوشتن برا آخر اپیزود برای اینکه بیننده یه هفته بمونه تو کفِ دیدن اپیزود بعدی . حالا با پشت سر هم دیدن، ما لذت تو کف بودن! رو از دست میدیم . ۱۰ ثانیه بعدش میریم سراغ اپیزود بعدی و ...
بعدم اینکه ممکنه با پشت سر هم دیدن بعضی از ماجراها رو متوجه نشیم و چون رگباری! داریم میبینیم ردش کنیم بره . مثلا همین بیگ بنگ تئوری رو من دو فصل اولش رو همینجوری دیدم . بعضی از اپیزوداش رو شاید حتی یادم هم نیاد . اما از فصل سه که هفتگی میبینم خیلی بیشتر بم حال میده ....

Soroosh
12-03-2011, 10:29 PM
منم هر دوتاشو تجربه کردم.
این ترانووا و واکینگ دد که هر هفته می بینم و اون هم که فصل اول سریال اسپارتاکوس بود که با شب بیداری قبل از سحری ماه رمضونمون عجین شده بود :Smiley7: . نمیدونم روزه هام قبول میشه یا نه؟ :Smiley19: ولی خوب کیفی که داد غیر قابل تصور بود.

MaMaD
12-04-2011, 02:07 AM
منم هر دوتاشو تجربه کردم.
این ترانووا و واکینگ دد که هر هفته می بینم و اون هم که فصل اول سریال اسپارتاکوس بود که با شب بیداری قبل از سحری ماه رمضونمون عجین شده بود :Smiley7: . نمیدونم روزه هام قبول میشه یا نه؟ :Smiley19: ولی خوب کیفی که داد غیر قابل تصور بود.

بستگی به این داره که قبلش تنظیم خانواده پاس کرده بودی یا نه :Smiley14:

Soroosh
12-04-2011, 02:33 AM
داداش ما آز تنظیم خانواده رو هم پاس کردیم چه برسه به خودش. :Smiley36:
نه بابا، تنظیم رو چه به اتفاقات اسپارتاکوس، ما که هرچه می بینیم بزن بزن و درگیری تن به تن هست :Smiley14:

تنظیم رو برادرم پاس کرده، سر امتحانش بلند درس میخوند، حالم رو بهم زد... نمی گیرم تا ترم 5.:Smiley20:

Se7en
12-04-2011, 02:42 AM
من هر دو جور ديدم مثلا سريال 24 رو پشت سر هم ديدم خيلي با حال بود:Smiley35: ولي در كل به نظرم هفته اي ببينيم بيشتر لذت داره چون يك هفته ذهن آدم درگير اتفاقات اون قسمته و بهتر مي تونه به جزئيات فكر كنه مثلا قسمت هفتم فصل دو The Walking Dead واقعا اين هفته كلا در گير اتفاقات اين قسمت بودم و منتظرم بينم قسمتهاي بعدي چه اتفاقاتي ميفته :Smiley39:

Javad
12-04-2011, 12:50 PM
من انتظار رو دوست دارم .. ولی :Smiley35:

معمولا برا انتخاب سریال میرم از Imdb جزییاتشو میبینم
اگه با سلایقم جور در اومد یکجا همشو دانلود میکنم و یه گوشه ای از هاردم میریزم و برای دیدنش برنامه ریزی میکنم..

بجز سریالهایی که هفته ای منتظرم که پخش بشن و ببینم، واسه دیدن سریالهایی که یکجا کل فصلشون تو هاردم هست
یه مدت خاصی رو برای دیدن انتخاب میکنم.. و سرایل هارو قاطی پاتی نیمیبینم.. اینیکی که تموم شد میرم بعدی

راستشو بخواین اولین سریالی که انتظارمو حال اورد Game of Thrones بود :Smiley48:

aQa GorGe
01-04-2012, 02:41 PM
یکی از شرایط ِ من برای انتخاب یه سریال اینه که پخشش تموم شده باشه یا حداقل سیزن های زیادی ازش پخش شده باشه
برای همین هم بعضی سریال ها رو که یه سیزن یا دو سیزن ازشون پخش شده رو نگه داشتم که چند سال بعد با خانومم ببینیم !!

elibanoo
12-22-2012, 10:53 AM
من هر دو حالتش رو امتحان کردم.اولی بیشتر میچسبه.انگار با کلی حادثه و ایده و هیجان ،یکجا بمباران میشی

reza8198
12-22-2012, 03:39 PM
من دو مدل رو تجربه کردم هر کدوم لذت خودشو داره ولی در کل هفته به هفته رو ترجیح میدم

V@hiD
12-22-2012, 03:57 PM
من خودم صبر میکنم حداقل هفت، هشت قسمت ازش پخش بشه بعد شبی یه قسمت میشینم میبینم اینجوری برام هیجان بیشتری داره.
مخصوصا دکستر تا فردا شبش اینجوریم :Smiley10:

yalabia2
12-22-2012, 04:03 PM
من هر وقت حس و حالشو داشته باشم می بینم، به مورد اول کمتر شده نزدیک بشم اما شده سریالی رو تو چند روز ببینم. اما در کل هر وقت حسش باشه! :Smiley36:

H@RiR
12-22-2012, 06:13 PM
واقعا بستگی به این داره سریالش چی باشه ......
:Smiley39::Smiley39::Smiley39::Smiley39:
اگه مثلا سریالش Fringe باشه یا Big Bang باشه یا مثلا Sherlock خوب ارزش داره قسمت به قسمت و گاهی اوقا دو سه هفته منتظر بمونی ولی خیلی از سریال های دیگه رو باید منتظر بود تا فصلش تموم شه و بعد بشینی ببینی تا مزه ش از دهنت نیفته تا قیمت بعدش میاد ......
:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10:
بعضی از سریال هام مثل م-خ-د-ر می مونن اگه خونت نرسن میمری و زنده میشی و خ-م-ا-ر-ی-ش آدم رو میکشه .......
:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:

amingeneral
12-22-2012, 07:01 PM
بهترین حالت به نظرم این طوریه که چنتا سریال خوب که مطمئن باشی کنسل نمیشن به صورت هفتگی ببینی. یه سریال درام خوبم داشته باشی که چند فصلش گذشته باشه برای روز های مبادا که اگه
مثلا یه فصل یه سریالی تموم شد سریع جایگزین کنی تا تو خماری نمونی یا اگه روزی خواستی بیشتر ببینی اون سریال درامه رو ببینی. همیشه هم باید یه سریال طنز خوب تو دست و بالت باشه چون
طنز دیدن از اوجب واجباته.آدمو سرزنده میکنه.
من تا چند وقت پیش یه همچی ترتیبی داشتم خیلی حال میداد ولی از موقعی که دکستر و واکینگ دد فصلشون تموم شد بریکینگ بدم آخراشه ترتیبم کلا به هم ریخت و الان دیگه حس هیچ سریالیو به جز
فرندز ندارم :Smiley19: :Smiley17:

Raylan Givens
12-22-2012, 07:51 PM
من هر دو حالتشم خوشم میاد ولی بیشتر اینجوری که یه جا ببینم :Smiley35:

Why Me ?
12-22-2012, 08:11 PM
با تخمه و بستنی بیشتر حال می ده:Smiley14:

arso
12-22-2012, 08:21 PM
هر دو خوبه خو اما همه رو میبینی خیلی مزه میده :Smiley10: اما این که هر هفته وایسی و تو هر ماه فقط 4 قسمت بیاد از هر سریال خوب عذاب اوره :Smiley39: :Smiley36: اما همه با هم حال میده اما خودم بیشتر هفته ای میبینم دیگخ :Smiley69:

Ehsan_keen
12-22-2012, 09:00 PM
هفتگی دیدن خیلی حال میده ولی یه مشکل داره اونم اینه وقتی یه قسمت دیر بمونه و وقت نداشته باشی ببینی عصابت خورد میشه:Smiley14:

arso
12-24-2012, 11:27 PM
هفتگی دیدن واسه سریال های کم خوبه من که اون موقع نبودم و مثلا سریاال هایی هر فصل 20 قسمت به بالان اونوقت مثلا تا حالا 5 فصل اومده ..... واقعا چه قدر طول کشیده از اون اول تا اخر 5 فصلش خیلیییییییی:Smiley10:

yaser63
03-14-2013, 09:38 PM
سریالایی که داستاناش به هم مرتبط آدم یه جا نگاه کنه بیشتر حال میده مثل دکستر که پنج فصلشو پشت سرهم نگاه کردم.ولی سریالا سیتکام مثل بیگ بنگ کم کم نگاه میکنم که هم خماری ادامه داستان نداره هم همیشه یه چیزی برا خنده داشته باشم

yasharhi
04-10-2013, 05:43 PM
دوست دارم 2 ساعت پشت سر هم یه سریال رو ببینم اصلا 20 دقیقه سریال دیدن حال نمی ده

سوشیانت
04-11-2013, 12:17 AM
سریال های طنز مثل بیگ بنگ رو اگه هفتگی نگاه کنی جالب تره.ولی سریالهایی مثل سوپر نچرال یا فرینج وچند تای دیگه که نگاه کردم چون از هیجان خیلی بالایی برخورداره اگه پشت سر هم ببیبنیش خیلی حال میده ولی هفتگی تا بیاد ودانلودش کنی و زیر نویسش هم تازه اگه همون شب گیر بیاری خون جیگرت میکنه خلاصه.تازه تو هفته اینقدر سریال میبینی که از موضوع سریال خودت خیلی فاصله میگیری . وقتی سریال رو پشت سر هم میبینی با شخصیتهای فیلم خیلی خوب میتونی ارتباط برقرار کنی به قول دوستان میتونی همزاد پنداری هم بکنی........اینجور فیلم دیدن لذتش خیلی بیشتره خصوصا اگه تنها زندگی کنی فیلم هم جزئی از زندگیت میشه
انگار اتفاقهایی که تو فیلم می افته رو تو هم داری تجربه میکنی.

SaRaL
04-11-2013, 03:10 AM
زياد با سريالاي طنز رابطه ي خوبي ندارم. اكثرشون رو همون فصل اول کنار گذاشتم. و بيشتر سريالايي رو دوست دارم که موضوع فرعى نداشته باشن, مثل سانز, يا فرار از زندان که فراموش نشدنيه برام يا حتي دو فصل اول ومپاير که با لذت تمام ديدمش. اما سوپرنچرال يا فرينج رو با وجود داشتن داستان فرعي خيلي خيلي دوست داشتم. مخصوصا وقتي شش هفت فصل از يه سريال رو پشت سر هم ببيني واقعا يکي دو ماه با شخصيت ها زندگي ميکنى و اينو ترجيح ميدم به هفته اى يه قسمت ديدن و منتظر زيرنويس موندن.

babak1365
04-11-2013, 03:19 AM
لذتی که در انتظار یک هفته و در بعضی مواقع چند هفته ای یک اپیزود وجود دارد در هیچ جای کره خاکی یافت نمی شود .:Smiley36:
"جمله از خودم ":Smiley10: