PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نامزدهای نهایی People's Choice awards 2012 اعلام شد

Moh3eN
11-16-2011, 10:57 PM
38th People's Choice Awards 2012

http://oliver01.persiangig.com/image/PCA2012.jpg

روز یازدهم زانویه ی ۲۰۱۲، سی و هشتمین دوره ی مراسم People's Choice Awards در سالن نوکیا تئاتر لس انجلس برگزار خواهد شد و منتخب های مردم در رشته های سینما، تلویزیون و موزیک معرفی خواهند شد .
اخیرا نامزدهای نهایی برای مراسم انتخاب مردمی ۲۰۱۲ معرفی شدن که برندگان هر بخش با انتخاب مردم برگزیده و معرفی خواهند شد .

در پایین لیست نامزدهای مربوط به بخش سریال رو مشاهده میکنید :

Favorite Network TV Drama
The Good Wife
Grey’s Anatomy
House
Supernatural
The Vampire Diaries

Favorite TV Drama Actor
David Boreanaz, Bones
Hugh Laurie, House
Ian Somerhalder, The Vampire Diaries
Nathan Fillion, Castle
Patrick Dempsey, Grey’s Anatomy

Favorite TV Drama Actress
Blake Lively, Gossip Girl
Ellen Pompeo, Grey’s Anatomy
Emily Deschanel, Bones
Eva Longoria, Desperate Housewives
Nina Dobrev, The Vampire Diaries

Favorite Cable TV Drama
Dexter
Game of Thrones
Pretty Little Liars
True Blood
White Collar

Favorite Network TV Comedy
The Big Bang Theory
Glee
How I Met Your Mother
Modern Family
Two and a Half Men

Favorite TV Comedy Actor
Alec Baldwin, 30 Rock
Chris Colfer, Glee
Cory Monteith, Glee
Jim Parsons, The Big Bang Theory
Neil Patrick Harris, How I Met Your Mother

Favorite TV Comedy Actress
Courteney Cox, Cougar Town
Jane Lynch, Glee
Kaley Cuoco, The Big Bang Theory
Lea Michele, Glee
Tina Fey, 30 Rock

Favorite Cable TV Comedy
Hot in Cleveland
It’s Always Sunny in Philadelphia
Nurse Jackie
Royal Pains
Weeds

Favorite TV Competition Show
American Idol
America’s Got Talent
Dancing With The Stars
So You Think You Can Dance
The Voice

Favorite TV Crime Drama
Bones
Castle
Criminal Minds
CSI
NCIS

Favorite Sci-Fi/Fantasy Show
Fringe
Supernatural
True Blood
The Vampire Diaries
The Walking Dead

Favorite TV Guest Star
Gwyneth Paltrow, Glee
Jim Carrey, The Office
Katy Perry, How I Met Your Mother
Kristin Chenoweth, Glee
Michael J. Fox, The Good Wife

Favorite New TV Drama
A Gifted Man
Grimm
Hart of Dixie
Once Upon A Time
Pan Am
Person of Interest
Prime Suspect
Revenge
Ringer
The Secret Circle
Terra Nova
Unforgettable

Favorite New TV Comedy
2 Broke Girls
Allen Gregory
Last Man Standing
Man Up!
New Girl
Suburgatory
Up All Night
Whitney

لیست کامل نامزدها (شامل سینما و موزیک) رو میتونید توی این صفحه (http://www.peopleschoice.com/pca/awards/nominees/index.jsp?year=2012) ببینید .

این مراسم به تاریخ ما در چهارشنبه ، ۲۱ دی ۹۰ برگزار خواهد شد و البته تفاوتی که مراسم امسال با پنج دوره ی قبلش خواهد داشت، اجرای کیلی کوکو، بازیگر نقش پنی در سریال بیگ بنگ تئوری هست که بعد از پنج سال که کوئین لطیفه مجری مراسم بوده، اجرای مراسم رو بر عهده گرفته . - خبر (http://www.tvworld.info/thread895.html) کامل (http://www.tvworld.info/thread895.html) -

http://oliver01.persiangig.com/image/the-final-45-2012-peoples-choice-awards-nominations-november-8-2011.jpg

.

NOjAN
11-16-2011, 11:12 PM
دمت گرم محسن .
چه حضور ِ پررنگی داره بیگ بنگ !!! از مجری گری کیلی کوکو بگیر ( :Smiley9: ) تا نامزدی Jim Parsons و نامزدی Kaley و خود ِ Big Bang. برای بهترین کمدین شانس ِ Neil Patrick Harris هم خیلی زیاده .سال پیش هم این جایزه رو برد.
برای Favorite New TV Drama هم فکر کنم شانس Terra Nova و زیاده و جالبه که Homeland توی لیست نامزدا نیست :Smiley10: . در کل مراسم خیلی قشنگیه و جالبیش هم اینه که نظر , نظر مردمه :Smiley35: واسه همین فکر کنم Big Bang خیلی شانسش نسبت به Modern Family بیشتره..

ما بریم فینال ِ آکادمی رو ببینیم :Smiley36:

slimshady
11-16-2011, 11:32 PM
eminem هم نامزد بهترین رپر شده و درسته که اینجا انجمن مربوط به تلویزیون ولی مهمترین قسمت خبر همین بود
نامزدی modern family و house ,بازیگرش خود هاووس رو خیلی حال کردم

Moh3eN
11-19-2011, 12:07 AM
eminem هم نامزد بهترین رپر شده و درسته که اینجا انجمن مربوط به تلویزیون ولی مهمترین قسمت خبر همین بود
دستت درد نکنه دیگه... امینم نامزد نشه، پس کی بشه ؟!! ساسی مانکن ؟!!؟ :Smiley36:

راستی نظرتون راجع به بهترین درامِ جدید چی هست ؟ شما کدوم رو انتخاب میکنید ؟
تو بخش بهترین کمدیِ جدید که فکر میکنم New Girl شانسش بیشتر باشه . تعریفای زیادی ازش شنیدم ... حالا باید دید سلیقه ی اونا چیه .

.

pariya_gn
12-13-2011, 12:54 AM
من که جدا از سریال New Girl خوشم نیومد به خاطر همین تعریف ها و ریتینگش دیدم خیلی معمولیه
اما امیدوارم Grimm یا The Secret Circle تو این بخش برنده بشه
و صد البته بیگ بنگی ها:Smiley34:

Headache
12-13-2011, 01:19 AM
بی شك قسمت كمديش از آن The Big Bang Theory خواهد بود.
بقيه ژانرها هم كه من هيچكدومو نميبينم (:

Batlaghi
12-13-2011, 01:48 AM
دوستان نمیدونم دیدین سریالهای دیگه رو یا نه همینجوری میگین. بیک بنگ این فصلش کمی ضعیف بود ولی سریال 2broke girl خیلی قشنگ بود تا به اینجا سریال new girl که تا اینجا عالی بوده هر قسمت یک چیز نو داره و حرفای تازه برا گفتنMan Up----Suburgatory---- Last Man Standing هم ندیدم ولی اونطور که شنیدم سریالهای خوبین همشونم تمدید شدن برا فصل اینده ویتنی ه عالیه

کلا امسال کمدی های خوبی امده که روند خوبیه

Headache
12-13-2011, 02:24 AM
دوستان نمیدونم دیدین سریالهای دیگه رو یا نه همینجوری میگین بیک بنگ این فصلش کمی ضعیف بود

اهممم
دوستيمون سر جاش ولی حواست باشه داری چی ميگی ها!
بنگ تئوری اين فصلش يه مقدار افت داشته كه اميدوارم برگرده به روزی ها اوجش.
اون دو تا دخترم سريالش جالبه اما نميدونم كدوم بنی و بشری طرفدار Modern family هستند و رو چه حساب

Batlaghi
12-13-2011, 03:04 AM
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/؟؟؟؟؟

مدرن فمیلی بده؟ سریالی که دوسال پیاپش امی میبره با اون متن قوی بازیگرای فوق العاده حرفه ای نویسنده هاش که در حد خدان جدی میگم من بعضی وقت میمونم اینا این چیزارو از کجا در میارن
بعضی وقتا ما یک چیز رو متوجه نمیشیم دلیل نمیشه بگیم بده یا چرا ملت نگاه میکنم اتفاقا خیلی خندهد ار تره از سریالی مثل بیگ بنگ یا اشنایی با مادر البته سلیقه هم هست ولی در کل نمیشه گفت مدرن فمیلی سریال خوبی نیست این یعنی اکادمی امریکا رو زیر سوال ببریم چون دوبار بهترین سریال شده من امی رو خیلی قبول دارم شما حتما یک دو قسمت دیدید ول کردید دوباره با دقت ببینین خوشتون میاد

در ضمن من گفتم بیگ بنگ ضعیف بوده بالا دقت کنین متوجه میشین به نظر من بیگ بنگ امسال ضعیف ترین فصلش بوده ولی میدونم خوب میشه سریال برا فصل بعدم که تمدید شده

Headache
12-13-2011, 03:13 AM
شايد حق با تو باشه اما سبكش يه جورایه... من قسمت 1كش رو كه ديدم يه جورایی زده شدم از هر چی سريال كمديه.
البته خودم كلا از سبك هندی كم بدست و اينا خوشم نمياد.

Batlaghi
12-13-2011, 03:36 AM
برو توتاپیک معرفیش بخون کلا به نظر من یک قسمت رو دیدن و حال نکردن دلیل نمیشه که سریال رو ول کرد از منه با تجربه تو بخش سریال میشنوی حتما ببین این سریالو عزیز

http://www.tvworld.info/thread217.html

Amin
01-12-2012, 12:53 AM
همه این مراسم رو فراموش کردن چرا آخه..حدود 6 ساعت دیگه به آغاز مراسم مونده...

Chandler Bing
01-12-2012, 01:59 AM
اخه زیاد معتبر نیست از نامزد هاش معلومه. برای دانلود میاد دیگه؟ ارزش دانلود داره؟ اگه مجریش پنی باشه من که دانلود می کنم:Smiley69:

Amin
01-12-2012, 02:25 AM
اخه زیاد معتبر نیست از نامزد هاش معلومه. برای دانلود میاد دیگه؟ ارزش دانلود داره؟ اگه مجریش پنی باشه من که دانلود می کنم:Smiley69:

برای دانلود میاد آره..اشکان جان انتخاب مردمه دیگه...معتبر به اون صورت نیست...مجری که بله پنی!