PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : games of thrones : کتاب یا سریال ؟

arzhang
03-11-2012, 12:19 AM
کتاب مدیوم خیلی کاملی است. مفاهیم و پیام هایی که قابلیت تصویری شدند ندارند؛ بوسیله کتاب بصورت انتزاعی منتقل می شوند و یا سیال ذهن مه ذاتا در دنیای سینما جایی ندارد در ادبیات به خوبی روی آدم تاثیر می گذارد.
از طرفی آدمی هنگام مطالعه رمان؛ دنیای ایده آل خود را در عالم خیال خود می سازد و همچنین با صدای خود روایت را در ذهن خود ثبت می کند.

با این اوصاف و بعد از خواندن کتاب بازی تاج و تخت بعد از دیدن فصل اول سریالش؛ مردد هستم که جلد دوم را شروع کنم و داستان سریال برایم لوث شود
یا : ده قسمن سریال را ببینم و بعد شروع به خواندن کتاب کنم ؟ (که کتاب لوث می شود)

جذابیت بصری همیشه وسوسه انگیز بوده؛ من تصمیم شخصی ام به نظرسنجی در بین کابران سایت می ذارم:

games of thrones : season 2 : اول کتاب یا سریال؟

دانلود ترجمه فارسی کتاب ها در اینجا (http://nymeria.mihanblog.com/extrapage/lib)

insomniac
03-11-2012, 02:16 AM
اول کتاب

sogolytala
03-11-2012, 02:34 AM
سریال

WolF_PiR
03-11-2012, 01:47 PM
سریال :Smiley30:

sanaz69
03-12-2012, 03:30 PM
:Smiley35:

Capricorn
03-12-2012, 06:10 PM
معلومه که سریال چون بصری جذابیت بیشتری داره

prongz
03-12-2012, 11:04 PM
ممنون بابت کتاب.دنبالشون بودم.به نظر من این سلیقه ایه.متاسفانه ما ایرانی ها خیلی عادت به کتاب خونی نداریم و وقتی می خوایم یه کتاب بخونیم انگار که دارن مجبورمون می کنن به زور غذایی که دوست نداریمو بخوریم.ولی من خودم رمان زیاد می خونم و از بین اون فیلم هایی که اقتباسی هستند(هنوز این کتابو نخوندم)، خود کتاب رو بیشتر ترجیح میدم.کتاب هایی مثل هری پاتر و ارباب حلقه ها برای من خیلی خیلی جذاب تر بود.چون از تکامل داستانی بیشتری برخوردارن

bbas
07-22-2012, 02:19 PM
اگه كتابو خوندي ديگه سريال جذاب نيست اول فيلمو ديد بعد كتاب بهتره- ميتونه نقطه قوت كتابو نسبت به سريال درك كرد