PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به احتمال زیاد فصل دوم سريال "ترانووا" از شبکه "Netflix" پخش میشود

Patriot
03-11-2012, 06:03 PM
http://picoup.ir/images/85892497216292895052.jpg (http://picoup.ir/)

شبكه ي «نتفليكس» اعلام كرد حق پخش فصل دوم سريال «ترانووا» را خريداري كرده است.

ساخت فصل دوم اين سريال كه «استيون اسپيلبرگ» به عنوان مدير توليد با آن همكاري ميكند، اخيرا از سوي شبكه ي تلويزيوني «فاكس» متوقف شد. اين در حاليست كه مخاطب كم، دليل عوامل اين شبكه براي توقف ساخت و پخش ادامه ي «ترانووا» اعلام شد. استوديو «فاكس قرن بيستم» پس از پايان فصل اول سريال «ترانووا» و قرار گرفتن آن در رتبه ي متوسط در جدول جذب مخاطب، اين تصميم را اتخاذ كرد.

شبکه Netflix قبلاً تجربه ادامه سریال های کنسل شده رو با خرید سریال هایی همچون "Arrested Development" و "House of Cards" و " Lilyhammer" داره.

snowgirl
03-11-2012, 09:58 PM
دمش گرم
ایول

NOjAN
03-11-2012, 10:04 PM
من فکر کردم این Netflix فقط سایت اینترنتی واسه پخش فیلم و سریاله ... شبکه هم داره ؟ :Smiley10:

ولی وقتی FOX شوتش می کنه بیرون و یه شبکه ی گمنام انتخابش می کنه دیگه عاقبتش معلومه.. :Smiley104:

Patriot
03-11-2012, 10:07 PM
من فکر کردم این Netflix فقط سایت اینترنتی واسه پخش فیلم و سریاله ... شبکه هم داره ؟ :Smiley10:

ولی وقتی FOX شوتش می کنه بیرون و یه شبکه ی گمنام انتخابش می کنه دیگه عاقبتش معلومه.. :Smiley104:

آره کار اصلیش همون پخش از اینترنته. اما مثل اینکه خودش دست به کار برای تولید شده!

rezarbn
03-11-2012, 10:51 PM

شبکه ها درخواستی (On Demand) مانند نت فلیکس (Netflix) که امکان دیدن هر چیزی که شما خواستید رو به صورت آنلاین فراهم می کنن این انحصار داره شکسته میشه. بعد از اونکه قرارداد نت فلیکس با شبکه استارز به پایان رسید این شبکه آنلاین اهداف بزرگتری رو برای خودش ترسیم کرده از جمله گرفتن و پخش سریال های انحصاری به اضافه بهترین و مرغوب ترین سریال های شبکه های گوناگون. اگر این ایده شبکه نت فلیکس جواب بده(با توجه به اینکه اکثر سریال های با داستان پیوسته هجم گسترده ای از دیده شدن با اختلاف رو در کشور آمریکا به خودشون اختصاص میدن و احتمال جواب دادن این ایده رو افزایش می دن) اونوقت می تونیم شاهد بوجود اومدن سریال های دوست داشتنی از این شبکه ها باشیم. نمونه اونها مذاکرات نت فلیکس با مسئولان سریال ترانووا برای اوردن این سریال با نت فلیکسه فارغ از اینکه این مذاکرات موفقیت آمیز باشن یا نه به زودی شاهد بوجود اومدن این دسته سریال ها در نت فلیکس و امثالهم خواهیم بود.

gsbnd1
03-11-2012, 11:26 PM
آقا اگه لینکی دارین به مسئولان شبکه نت فلیکس بی زحمت از قول ما بهشون پیغام بدین که ادامه سریال terminator رو هم مد نظرشون داشته باشن که از سه سال پیش تا حالا بدجوری تو کفش موندیم. ایضا سریال flashforward و اگه وقت کردن یه دستی هم به سر رو روی V بکشن.

با تشکر
جمعی از اندر کف ماندگان