بهترین فیلم
“La La Land”
“Moonlight”
“Manchester by the Sea”
“Arrival”
“Fences”
“Lion”
“Hidden Figures”
“Hacksaw Ridge”
“Hell or High Water”
بهترین بازیگر زن (نقش اصلی)
Natalie Portman, “Jackie”
Emma Stone, “La La Land”
Isabelle Huppert, “Elle”
Meryl Streep, “Florence Foster Jenkins”
Ruth Negga, “Loving”
بهترین بازیگر مرد ( نقش اصلی)
Ryan Gosling, “La La Land”
Casey Affleck, “Manchester by the Sea”
Denzel Washington, “Fences”
Andrew Garfield, “Hacksaw Ridge”
Viggo Mortensen, “Captain Fantastic”
بهترین کارگردانی
Damien Chazelle, “La La Land”
Barry Jenkins, “Moonlight”
Denis Villeneuve, “Arrival”
Kenneth Lonergan, “Manchester by the Sea”
Mel Gibson, “Hacksaw Ridge”
بهترین بازیگر زن ( نقش مکمل)
Viola Davis, “Fences”
Michelle Williams, “Manchester by the Sea”
Octavia Spencer, “Hidden Figures”
Naomie Harris, “Moonlight”
Nicole Kidman, “Lion”
بهترین بازیگر مرد ( نقش مکمل)
Mahershala Ali, “Moonlight”
Jeff Bridges, “Hell or High Water”
Lucas Hedges, “Manchester by the Sea”
Dev Patel, “Lion”
Michael Shannon, “Nocturnal Animals”
بهترین فیلم مستند
“O.J.: Made in America”
“13th”
“I Am Not Your Negro”
“Fire at Sea”
“Life Animate
بهترین فیلم خارجی زبان
“Toni Erdmann”
“The Salesman”
“Land of Mine”
“A Man Called Ove”
“Tanna”
بهترین فیلم انیمیشن
“Zootopia”
“Kubo and the Two Strings”
“Moana”
“The Red Turtle”
“My Life as a Zucchini”
بهترین فیلمنامه اقتباسی
“Moonlight,” Barry Jenkins
“Arrival,” Eric Heisserer
“Lion,” Luke Davies
“Fences,” August Wilson
بهترین فیلمنامه اوریجینال
“La La Land,” Damien Chazelle
“Hell or High Water,” Taylor Sheridan
“Manchester by the Sea,” Kenneth Lonergan
“The Lobster,” Yorgos Lanthimos and Efthymis Filippou
“20th Century Women,” Mike Mills
بهترین آهنگ
“How Far I’ll Go,” “Moana”
“City of Stars,” “La La Land”
“Audition (The Fools Who Dream),” “La La Land”
“Can’t Stop the Feeling!” “Trolls”
“The Empty Chair,” “Jim: The James Foley Story”
بهترین موسیقی متن
“La La Land,” Justin Hurwitz
“Moonlight,” Nicholas Britell
“Lion,” Dustin O’Halloran and Hauschka
“Jackie,” Mica Levi
“Passengers,” Thomas Newman
بهترین فیلمبرداری
“Moonlight,” James Laxton
“La La Land,” Linus Sandgren
“Arrival,” Bradford Young
“Silence,” Rodrigo Prieto
“Lion,” Greig Fraser
بهترین طراحی تولید
“La La Land,” David Wasco
“Fantastic Beasts and Where to Find Them,” Stuart Craig and James Hambidge
“Arrival,” Patrice Vermette
“Hail Caesar”
“Passengers”
بهترین جلوه های ویژه
“The Jungle Book,” Robert Legato, Adam Valdez, Andrew R. Jones and Dan Lemmon
“Rogue One: A Star Wars Story,” John Knoll, Mohen Leo, Hal Hickel and Neil Corbould
“Doctor Strange,” Stephane Ceretti, Richard Bluff, Vincent Cirelli and Paul Corbould
“Deepwater Horizon,” Craig Hammack, Jason Snell, Jason Billington and Burt Dalton
“Kubo and the Two Strings,” Steve Emerson, Oliver Jones, Brian McLean and Brad Schiff
بهترین طراحی صحنه
“La La Land,” Mary Zophres
“Fantastic Beasts and Where to Find Them,” Colleen Atwood
“Florence Foster Jenkins,” Consolata Boyle
“Jackie,” Madeline Fontaine
“Allied,” Joanna Johnston
بهترین گریم
“Star Trek Beyond,” Joel Harlow and Richard Alonzo
“Suicide Squad,” Alessandro Bertolazzi, Giorgio Gregorini and Christopher Nelson
“A Man Called Ove,” Eva von Bahr and Love Larson
بهترین فیلم انیمیشن کوتاه
“Piper”
“Pearl”
“Borrowed Time”
“Pear Cider and Cigarettes”
“Blind Vaysha
بهترین فیلم کوتاه ( زنده)
“Timecode”
“Sing (Mindenki)
“Silent Nights”
“Ennemis Interieurs”
“La Femme et le TGV
بهترین فیلم کوتاه مستند
“The White Helmets”
“Extremis”
“Watani: My Homeland”
“4.1 Miles”
“Joe’s Violin”
بهترین تدوین
“La La Land,” Tom Cross
“Moonlight,” Nat Sanders and Joi McMillon
“Hacksaw Ridge,” John Gilbert
“Arrival,” Joe Walker
“Hell or High Water,” Jake Roberts
بهترین تدوین صدا
“La La Land,” Ai-Ling Lee and Mildred Iatrou Morgan
“Hacksaw Ridge,” Robert Mackenzie and Andy Wright
“Arrival,” Sylvain Bellemare
“Sully,” Alan Robert Murray and Bub Asman
“Deepwater Horizon,” Wylie Stateman and Renée Tondelli
بهترین میکس صدا
“La La Land,” Andy Nelson, Ai-Ling Lee and Steve A. Morrow
“Hacksaw Ridge,” Kevin O’Connell, Andy Wright, Robert Mackenzie and Peter Grace
“Rogue One: A Star Wars Story,” David Parker, Christopher Scarabosio and Stuart Wilson
“Arrival,” Bernard Gariépy Strobl and Claude La Haye
“13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi,” Greg P. Russell, Gary Summers, Jeffrey J. Haboush and Mac Ruth
فیلم ها براساس تعداد نامزدی
“La La Land”
14
“Arrival”
8
“Moonlight”
8
“Hacksaw Ridge”
6
“Lion”
6
“Manchester by the Sea”
6
“Fences”
4
“Hell or High Water”
4