برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 10 از 23 اولیناولین ... 8910111220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 از مجموع 227
    Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

Late Night Talk Show | گفتگو پیرامون تاک شوهای شبانگاهی

به چند دلیل باید تاک شوهای آمریکایی رو تماشا کرد، خب حداقل معروف هاش رو. دلیل اول اینکه بسیار خنده‌دار ان و تمام این 12 نفر کمدین های بامزه ای هستند، دلیل دوم دیدن بازیگرها، موسیقی دان ها و... در خارج از نقشیه که در فیلم ها و سریال ها بازی میکنند، آشنایی بیشتر با شخصیت شون، علاقه هاشون، خاطرات شون و... دلیل سوم آشنایی بیشتر با فرهنگ آمریکاست، خوبی هاش و بدی هاش. البته ابزاری هم برای تماشای این برنامه ها لازمه، زبان انگلیسی قوی، چون این برنامه ها حتی زیرنویس انگلیسی هم ندارن.
    پیشنهادی که برای شروع بهتون میکنم یکی از قوی ترین تاک شوهای حال حاضره، جیمی فلن. حالا اگه توانایی دانلود اپیزودهای هفتگی این برنامه هم ندارید، میتونید از کانال یوتیوب این برنامه پیگیر اپیزودهای فان ـش باشید. مطمئن باشید پشیمون نمیشید.
    تمرکز این تاپیک بر روی تاک شوهای شبانگاهی ـه، تاک شوهایی که به شخصه از چند ماه پیش به شخصه هر روز دنبال شون میکردم. اگه سوالی در این رابطه داشتید بپرسید، تاپیک فقط یه قانون هم داره، اجازه به اشتراک گذاشتن لینک دانلود ندارید و پست تون بدون اخطار پاک خواهد شد. اما لینک یوتیوب موردی نداره.

I'll forget to breathe someday
    سپاس
    20,764
    از این کاربر 12,150 بار در 1,099 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Late Night Talk Show | گفتگو پیرامون تاک شوهای شبانگاهی

ویدئوهای صفحه قبل رو مستقیم کردم تا اونایی که مثه خودم با یوتیوب مشکل دارن، بتونن دانلودشون کنن:

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellscream نمایش پست ها
    کد:
    http://www.rodfile.com/tjiwdt61qtnd
    نقل قول نوشته اصلی توسط Chandler Bing نمایش پست ها
    قبل سوپربول با دوتا از بازیکن های دو تیم مسابقه دهنده نشسته بود داشت مورتال کومبت X رو بازی میکرد! ته خنده است، حتما ببین
    اما جیمی فلن، این هفته برنامه اش رو به لس آنجلس برگردونده و کلی ستاره ی کله گنده اورده تو برنامه. چند روز پیش مایکل کیتون امده بود، یه بازی باحال باهم کردن. به چندتا بچه 6-7 ساله گفتن بودن برای فیلمی به اسم بردمن (مرد پرنده ای) فیلمنامه بنویسن، فلن و کیتون هم اون فیلمنامه ها رو اینجا بازی میکنن. ته خنده است!!

کد:
    http://www.rodfile.com/e0w0qn4z7gfb
    http://www.rodfile.com/p8u3jivt4j31
    بعد از رفتن کریگ فرگوسن از CBS، شبکه تصمیم گرفت فاصله بین خداحافظی فرگوسن و امدن مجری جدید برنامه رو با یه سری مجری مهمون پر کنه. کمدین های ریز و درشتی این مسئولیت رو به گردن گرفتن که فکر کنم معروف ترین شون برای بچه های انجمن راج کوترپالی بیگ بنگ باشه. اما اپیزودی که من دیدم مربوط به John Mayer بود، مسلما هیچکس نمیتونه تسلطی که فرگوسن رو داشت رو داشته باشه، اما سه روزی که Mayer مجری بود هم جالب بود. اپیزودی که اد شیرن و استیون مرچنت رو میاره نگاه کنید، فکر کنم ماله دو روز پیش باشه. خنده دار بود
    آخرش هم با اد شیرن یه آهنگ میزنن که بسی لذت بخش بود
    کد:
    http://www.rodfile.com/l2fvh516wro5
    نقل قول نوشته اصلی توسط lastshepherd نمایش پست ها
    آخرین کلیپ پخش شده از کونان رفتن و تست کردن یه سونای کره ای با استیون ین (بازیگر واکینگ دد)، خیلی خنده دار و عالی بود، مطمئنا لذت می برید: http://youtu.be/k70xBg8en-4
    کد:
    http://www.rodfile.com/tdcmib4ftawl

3. 19 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس
    سپاس
    7,535
    از این کاربر 14,949 بار در 1,012 پست سپاس گزاری شده

» آشنایی من با آرچر برمیگرده به این اپیزود از شوی اوکانن:
    Conan & Archer Battle Russian Mobsters
    آمدم، چند دوست خوب پیدا کردم. رفتم....

5. 17 کاربرِ زیر از lastshepherd بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'm BACK
    سپاس
    6,956
    از این کاربر 8,896 بار در 1,066 پست سپاس گزاری شده

خیلی وقت بود دوست داشتم برم سمت تاک شو ها. دوست داشتم یه تاک شو رو استارت بزنم و فقط همونو ببینم به همراه قسمت های خیلی خوبه بقیه ی تاک شو ها. برای تست هم قسمت های آخر سه تا تاک شو زیر و دیدم.

واقعا تاک شو جان استوارت عالی بود! ولی دقیقا اولین قسمتی که دانلود کردم برنامه ی دهم فوریه ـش بود که آخره همون قسمت هم اعلام کرد که از برنامه میره خیلی ناراحت شدم. اپیزود یازدهمش هم خیلی خوب بود! کالین فرث هم بود! شوخی هاش سر حقوق ازدواج همجنـس گـرا ها عالی بود. اول از همه این که واقعا دوست داشتنی بود و مورد بعدی که واقعا خوشم اومد این بود که خیلی تلاش نمیکرد خنده دار باشه، اون تلاشه الکیه که آدمو زده میکنه.

بعدشم رفتم سراغ Jimmy Fallon. خنده داره، ولی خیلی تلاش میکنه! به عبارتی He tries too hard to be funny! شوخی هاش بیشتر بدنیه تا کلامی! البته خنده دار هست واقعا، ولی طنزش به دل من نشست.

بعدشم Conan O'Brien که واقعا با سلایق من جور نبود. اپیزودی بود که با "گلن" سریال Walking dead رفت Korean Spa! متوجه نشدم چرا انقدر طرفدار داره.

واقعا از شو جان استوارت لذت بردم که حیف...
    My name is Giovanni Giorgio, but everybody calls me Giorgio...

7. 11 کاربرِ زیر از FarboƉ بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
    سپاس
    10,433
    از این کاربر 3,119 بار در 175 پست سپاس گزاری شده

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم.
    بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

9. 12 کاربرِ زیر از Amirhossein17 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

کونان یه کار جالبی که میکنه اینکه بعضی وقت ها کل تیم بازیگری یه سریال رو میاره تو برنامه اش، واکینگ دد، نارنجی مد جدیده، سانز او انارکی و حالا هم همیشه در فیلادلفیا آفتابیه. برنامه خیلی خوبی بود، ماله فردای اسکار هم هست، به خاطر همین مونولوگش فقط مربوط به شوخی های اسکاریه. حتما ببینید.
    یه چیزی که هم برام جالب بود اینه، برنامه هایی مثل جیمی فلن و دیوید لترمن و... تو 90% مواقع بازیگرهای سریال های شبکه خودشون و یا فوقش بقیه شبکه های نتورک رو میارن. اما کونان چون خودش کابلیه، از بقیه شبکه ها هم زیاد آورده. مثلا تو زمان پخش فصل آخر سانز یه نفر هم از سریال تو تونایت شو نیومد، یا مثلا واکینگ دد (البته هفته پیش یکی از بازیگرهاش به عنوان مهمون دوم امد)

خیلی خوبه

11. 20 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    224
    از این کاربر 22 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

الن دی جنراس خیلی برنامش عالیه
    برنامه پریشبش رو دیدم واقعاً خنده دار بود،مهموناش یکی جف گارلین بود یکی دیگش اون طرف که با بازیگرای فیفتی شیدس آو گری نیمه لخت مصاحبه کرده بود آورد.گویا اونکار ایده ی همین الن بود
    آخر سرم اومد بهش یه تابلو هدیه داد

13. 9 کاربرِ زیر از Bamdadam-Man بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

what does'nt kill you, makes you stronger
    سپاس
    10,855
    از این کاربر 3,644 بار در 245 پست سپاس گزاری شده

آقا من کلا به یه نتیجه ای رسیدم بعد از بررسی کلی برنامه ها. حالا که نه لترمنی هست و نه فرگسنی اینا موندن:
    برنامه ی الِن بد نیست اما خودش اصلا بامزه نیست، جیمی فالن برنامه رو تبدیل به مسابقه ی محله کرده و منم
    بدون هیچ دلیلی ازش متنفرم، کیمل منو یاد قلچماق مدرسم میندازه وگرنه خوبه ، شما ببینین. و فهمیدن حرفهای
    جان استوارت هم تقریبا غیر ممکنه(نگین که شما می فهمین). حالا فقط می مونه کانن اوبرایان منحرف و خوشمزه

15. 10 کاربرِ زیر از BIG FELLAH بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,584
    از این کاربر 1,738 بار در 127 پست سپاس گزاری شده

دیگه انقد تو شبکه های اجتماعی روش مانور داده شده فک کنم از جریان سخنرانی نتانیاهو تو کنگره آمریکا خبر دارین و چقد خوب بود برنامه ی جان استوارت واسه ی نتانیاهو

البته همشو نفهمیدم ولی خیلی عالی نتانیاهو رو مسخره کرده آخرشم واسه واکنش کنگره به نتانیاهو میگه که این طولانی ترین بل***بی بوده که یه یهودی تاحالا داشته

از اینجا ببینید

تا من خواستم شروع کنم دیلی شو رو ببینم جان استوارت میخواد بره :D چقد حیف

به کجاها برد این امید ما را...؟

17. 17 کاربرِ زیر از Izavel بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

زنده باد اشتباه خوب من
    سپاس
    11,525
    از این کاربر 6,761 بار در 436 پست سپاس گزاری شده

این کلیپهایی که میزارم تقریبا قدیمی هستن ولی اگه ندیدین پیشنهاد میکنم ببینید:

جالب بود، شخصیت جالبی داره اما خیلی کم خنده دار بود و مشخصه که نویسنده هایی خوبی نداره که براش بنویسن! تو این قسمت هم زیاد سیاسی صحبت نکرد و بیشتر روی مشکلات جامعه تمرکز کرد، حالا نمیدونم همه قسمت هاش اینجوریه یا فقط این یکی
    در مورد خنده دار بودن بعضی جاها آره، موافقم.
    ولی من قسمت کامل رو دانلود نمیکنم، اینترنت ذغالی‌ـم (:دی) دانلود شبانه نداره، برای همین اون بخشی از هر اپیزود که روی یوتوب میزارن رو دانلود میکنم برای همین نمیدونم توی اون دقایقی که نمیبینم چی میگذره

برنامه‌ـش زیاد تم سیاسی نداره، یعنی ممکنه بعضی جاها بحث رو بکشونه به سیاست (یا موضوع اصلی‌ـش سیاسی باشه‌) ولی کلا نیست، بیشتر روی همون "مشکلات جامعه" تمرکز میکنه.

---------------------------------------------------------------------

جالبه بدونید برنامه‌ی جان الیور توی این لیست رتبه 6 رو داره!

19. 11 کاربرِ زیر از AlirezAlirezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I'll forget to breathe someday
    سپاس
    20,764
    از این کاربر 12,150 بار در 1,099 پست سپاس گزاری شده

کسی برنامه The Burn از جف راس رو دیده؟ دو فصل‌ـه و از کمدی سنترال هم پخش شده.
    (البته فک نکنم برنامه‌ش تاک‌شو حساب بشه!)
    خیلی برنامه‌ش خوبه. چند تا بخش مختلف داره مثل پابلیک انمی که توش میره سراغ افراد مختلف و مسخره‌شون میکنه. مثلاَ یه قسمت میره
    به اونایی که قسمت مخصوص معلول‌ها پارک میکنن گیر میده یا یه قسمت دیگه به meter maid‌ها یا همونایی که برگه جریمه مینویسن گیره میده.
    یه بخش دیگه‌اش فرندلی فایره که توش میره سراغ رفیقاش. یه قسمت میره پیش جانی ناکسویل یا یه قسمت دیگه میره پیش سارا سیلورمن.
    تو یه بخش دیگه‌ی برنامش هم سه تا از رفقای کمدینش رو میاره و باهاشون اخبار رو مرور میکنن و درباره‌شون حرف میزنن. کسائی مثل
    ایمی شومر، انتونی جسلنیک، مارک مرن، رالفی می، گیلبرت گاتفرید، ناتاشا لجرو و تاد گلس و ...
    چنتا بخش دیگه هم داره مثه too soon و رپید فایر و... . در کل چیز خیلی خوبیه و اگه به جف راس علاقه دارید حتمآَ از برنامش هم لذت میبرید.
    فقط حیف که زیرنویس انگلیسی نداره.

لینک‌های فصل اولش رو هم یکی از رفقا واسم مستقیم کرده که میذارم تو پروفایلم.
    چون خیلی وقته مستقیم کرده، احتمال اینکه پاک بشن هست.

21. 12 کاربرِ زیر از Milad eMJey بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 10 از 23 اولیناولین ... 8910111220 ... آخرینآخرین