برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما چه امتیازی را برای این قسمت در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
161. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

43 26.71%
  • 2

8 4.97%
  • 3

8 4.97%
  • 4

9 5.59%
  • 5

19 11.80%
  • 6

12 7.45%
  • 7

14 8.70%
  • 8

14 8.70%
  • 9

11 6.83%
  • 10

23 14.29%
صفحه 12 از 13 اولیناولین ... 210111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 از مجموع 128
    IM PATHETIC
    سپاس
    63,605
    از این کاربر 90,810 بار در 4,575 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود ششم (پایان)

Season 8, Episode 6,The Iron Throne

خلاصه داستان اين قسمت : در فردای پس از حملات ویرانگر به بارانداز سلطنتی,"دنریس" باید با بازماندگان مواجه شود+

قوانین تاپیک:
    1-این تاپیک مخصوص بحث پیرامون قسمت ششم از فصل هشتم سریال می باشد پس اگر این قسمت را مشاهده نکرده اید لطفا جهت جلوگیری از آشکار شدن محتوای اپیزود بدون خواندن پست ها,تاپیک را ترک نمایید درغیر اینصورت مسئولیت اسپویل شدن این اپیزود بر عهده خواننده مطلب می باشد.
    2-لطفا از بحث درباره محتوا و کیفیت اپیزود به صوزت مستقیم یا غیر مستقیم در چتباکس و سایر بخش های غیر مرتبط خود داری نمایید.
    3-لطفا از قرار دادن مطالب به صورت کپی/پیستی از سایر سایت های پارسی زبان,لینک دانلود اپیزودهای مجموعه,تصاویر میمیک, خنده دار,تبلیغات,اسپم... در تاپیک و چتباکس خودداری نمایید.
    4-لطفا از ارسال پست های مبهم و فاقد توضیح و یا صرفامحدود به چند کلمه مبهم و کلی مثل این که نمره X دادم وموارد مشابه خود داری بفرمایید
    5-لطفا به شخصیت یکدیگر احترام گذاشته و از تبدیل بحث و گفتگو به مشاجره خود داری نمایید.هرگونه مطلب حاوی توهین و تمسخر سایر اعضا بدون اخطار توسط تیم مدیریت پاک خواهد گشت.
    I dont care how long I gonna live. whether it's in a week or twenty years, there's horrible pain and sadness ahead

سپاس
    637
    از این کاربر 725 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود ششم (پایان)

سریال با همه کم و کاستی که داشت به انتها رسید ، 7 فصل قبل با فراز و نشیبی که داشت تونست توجه خیلی ها رو به خودش جلب کنه و با موزیک جادویی رامین غوغا کرد .

شخصا تا چند روز ابتدایی بعد از اپیزود پایانی درگیر پایان بندی بودم ولی وقتی با خوندن چند نقد کامل و حسابی متوجه تفاوت داستان کتاب و سریال شدم و موارد زیادی که توی کتاب هست مثل گریف جوان و بانوی سنگ دل تصمیم گرفتم برم سراغ کتاب و از اون لذت ببرم و سریال رو تا فصل 7 توی ذهنم باقی بزارم . ( پایان بندی رو بزارم به عهده مارتین )

با حذف بانوی سنگ دل خط داستانی اریا به کل تغییر دادن .

با حذف گریف جوان خط داستانی جان که باید نایت گینگ رو میکشت تغییر دادن و گریف جوان باید تهدید کننده تاج و تخت دنریس باشه به عنوان حرم زاده تارگرین ولی این تهدید رو گذاشتن توی کاراکتر جان و کلا پایان بندی رو عوض کردن و همینطور سانسا و موارد دیگه .

نیاز نیست بیشتر از این خودتون رو حرص بدید یه نفس عمیق بکشید و جلد اول رو دانلود کنید

3. 9 کاربرِ زیر از r-stark بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    464
    از این کاربر 1,226 بار در 201 پست سپاس گزاری شده

من احساس میکنم hbo نمیخواسته کل شبکه رو با گات بشناسن . یه جورایی شاخشو خودش شکسته تا بیش از ابن بزرگش نکنه سریال رو

چندروز پیش یکی از عوامل شبکه گفته بود که ما نمیخواییم شبکه خانه ای باشه واسه اسپین افهای گات . شبکه سریالهای زیادی داره که روش سرمایه گذاری کنه .

من خودم والا تا قبل اپیزود ۶ هر جوری بود نقدها رو بی انصافی دونستم و خودمو قبولوندم که خوبه ولی اپیزود ۶ کاری کرد که همون یکباری که صبح دیدم مرونده سریال رو بستم . همیشه اپیزودها رو یه بار اول صبح میدیدم . یه با با زیرنویس دم ظهر میدیدم و یکبار اخر شب واسه جمعبندی ....

خاطره مونو خراب کردن بی انصافها

5. 8 کاربرِ زیر از mehrab 63 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Winter Is Here
    سپاس
    1,812
    از این کاربر 5,735 بار در 616 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ESajad نمایش پست ها
    امیدورام یک ادم خیر پولداری بیاد امیتاز گات رو از اچ بی بو بخره دو سه فصل پایانی رو بهتر از این تموم کنه
    من بیشتر منتظر پیتر جکسون هستم. گات رو دستش بگیره یه سه گانه یا پنج گانه بسازه ازش. و امیدوارم فقط داستان آنسوی دیوار رو بسازه با محوریت نایت واچ نایت کینگ وحشیها چیلدرن غولها. وای وای حتی تصورشم قشنگه.
    البته امیدوارم ریخت هیچ کلاغ سه چشمی رو نبینم

بعضی از بیننده ها هم نفهمیدیم چند چندن با خودشون. نه به اون همه تمسخر منتقدا و یقه پاره کردن برای سریال نه به الان که .....
    نمیدونم کیا last watch رو دیدن. قسمتهای اضافه زیاد داشت که من میزدم جلو برام جالب نبود. اما بخش فیلمنامه خوانیش حذاب بود. بخصوص عکس العمل کنلت هیل به کشته شدن واریس که با خشم فیلمنامه رو انداخت روی میز. و افسوس و شوک پیت هرینگتون به کشتن دنریس. که اتفاقا ترند هم شده

7. 11 کاربرِ زیر از lady snow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    159
    از این کاربر 995 بار در 121 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط r-stark نمایش پست ها
    سریال با همه کم و کاستی که داشت به انتها رسید ، 7 فصل قبل با فراز و نشیبی که داشت تونست توجه خیلی ها رو به خودش جلب کنه و با موزیک جادویی رامین غوغا کرد .

شخصا تا چند روز ابتدایی بعد از اپیزود پایانی درگیر پایان بندی بودم ولی وقتی با خوندن چند نقد کامل و حسابی متوجه تفاوت داستان کتاب و سریال شدم و موارد زیادی که توی کتاب هست مثل گریف جوان و بانوی سنگ دل تصمیم گرفتم برم سراغ کتاب و از اون لذت ببرم و سریال رو تا فصل 7 توی ذهنم باقی بزارم . ( پایان بندی رو بزارم به عهده مارتین )

با حذف بانوی سنگ دل خط داستانی اریا به کل تغییر دادن .

با حذف گریف جوان خط داستانی جان که باید نایت گینگ رو میکشت تغییر دادن و گریف جوان باید تهدید کننده تاج و تخت دنریس باشه به عنوان حرم زاده تارگرین ولی این تهدید رو گذاشتن توی کاراکتر جان و کلا پایان بندی رو عوض کردن و همینطور سانسا و موارد دیگه .

نیاز نیست بیشتر از این خودتون رو حرص بدید یه نفس عمیق بکشید و جلد اول رو دانلود کنید

برای خوندن کتاب باید بیشتر زجر بکشیم ؛ مارتین هنوز کتاب 6 ام رو تموم نکرده ؛ بخوای منتظر بشی کتاب 7 بیاد
    بعد ترجمه به فارسی بشه و بخوای رایگان دانلود کنی روی Pdf کم کم باید یه 10 سالی صبر کنی

9. 7 کاربرِ زیر از The Vaiper بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط The Vaiper نمایش پست ها
    برای خوندن کتاب باید بیشتر زجر بکشیم ؛ مارتین هنوز کتاب 6 ام رو تموم نکرده ؛ بخوای منتظر بشی کتاب 7 بیاد
    بعد ترجمه به فارسی بشه و بخوای رایگان دانلود کنی روی Pdf کم کم باید یه 10 سالی صبر کنی
    مطمئنم خیلی دوستان دیگه مثل شما منتظر کتاب ۶م هستن و امیدوارم برای دوستان علاقه‌مند مثل شما در اسرع وقت PDF ترجمه شده‌اش رو منتشر کنن
    My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

11. 6 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    159
    از این کاربر 995 بار در 121 پست سپاس گزاری شده

آیزاک همپسند رایت (برن): پادشاه شدن برن ایده‌ی مارتین بود

وقتی آیزاک همپسند رایت فیلمنامه‌ی فصل هشتم را دریافت کرد، و متوجه شد که برن پادشاه می‌شود، فکر کرد که این موضوع شوخی‌ست. او با خود فکر کرده احتمالاً سازندگان سریال به هر بازیگر نسخه‌ی متفاوتی از فیلمنامه را داده‌اند که شخصیتی که هر بازیگر نقش‌اش را ایفا می‌کند در آن نسخه پادشاه یا ملکه شود. اما این‌طور نبود و این شوخی نبود!‌ برن واقعاً پادشاه شد.

آیزاک می‌گوید: «فکر می‌کنم که کارکتر او برای پادشاه شدن خیلی مناسب بود، شما هیچوقت او را در این مسیر فرض نمی‌کردید، اما چه چیزی بهتر از پادشاهی است که دل‌بستگی‌های شخصی ندارد، طمع ندارد، و دارای ویژگی‌ای می‌باشد که از همه‌چیز در دنیا آگاه است. او شخص ایده‌آلی برای حکومت است.»

«دیوید بنیوف و دن وایس به من گفتند که دو چیز راجع به برن وجود دارد که خود مارتین شخصاً آن‌ها را گفته و خودش برنامه‌ریزی کرده. یکی ماجرای هودور و گذشته‌اش. و دیگری پادشاه شدن برن. خب این بسیار خوشایند است که خالق این دنیا خودش مستقیماً این بخش را برنامه‌ریزی کرده باشد.»

این حرف به این معنی‌ست که تمام گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی پادشاه نشدن برن در کتاب از بین می‌رود، هرچند جزئیات و نحوه‌ی رخ دادن این اتفاق تفاوت‌هایی با سریال خواهد داشت، مارتین راه و روش خودش را دارد.

در سریال، لردها و بانوان وستروس به برن رای دادند، و تیریون سخرانی‌ای راجع به اهمیت داستان‌گویی انجام داد. بسیاری از هواداران از این نظر قانع نشدند، اما آیزاک یکی از طرفداران این موضوع است. او می‌گوید: «واقعاً این موضوع ارتباطی خوبی با خود بازی تاج و تخت هم دارد، قسمت‌ها و فصل‌های مختلف پخش شدند و تمام شدند، اما داستان است که هرگز نمی‌میرد. تجربه‌ها و خاطرات عالی تماشای چیزی و عشق ورزیدن به آن و ارتباط برقرار کردن با شخصیت‌های داستان، چیزهایی هستند که هیچ‌کس نمی‌تواند از شما بگیردشان.»

سکانس مربوط به انتخاب برن در دراگون‌پیت در پنج روز فیلمبرداری شده، و پیتر دینکلیج (تیریون) دیالوگ‌های مربوط به داستان‌گویی را مدام تکرار می‌کرده. آیزاک همپسند رایت می‌گوید که با این‌حال هرگز شنیدن آن دیالوگ‌ها برایش خسته‌کننده نبوده: «اجرای فوق‌العاده‌ای بود، گاهی من دیالوگ‌های خودم را فراموش می‌کردم چون غرق دیالوگ‌های پیتر بودم. و این آخرین سکانس فیلمبرداری شده‌ی من بود، و برای پایان به همراه دیگران، بسیار ویژه بود، لحظات احساسی‌ای بود.»

آیزاک همپسند رایت امیدوار است مردم چطور با پایان برخورد کنند؟ او می‌گوید: «من فکر نمی‌کنم این پایانی باشد که مردم نیاز داشته باشند تا از آن برداشت مشخصی کنند، پیام‌های زیادی دارد راجع به این که شخصیت‌های داستان چه کارهایی کردند و چه تغییراتی در آن‌ها رخ داد.»

«شما می‌توانید به هر روشی در آن عمیق شوید، شگفتی بازی تاج و تخت در داستان‌گویی انسانی است که دارد، و شما می‌توانید هر برداشتی از آن بکنید. آدم‌های متفاوت و قصه‌های گوناگونی درون آن وجود دارد، که هر کدام به نوبه‌ی خود به بخش‌های مختلف و پیام‌های مختلف می‌پردازند. مهم‌تر از هر چیزی، سریالی است که برای تماشا عالی‌ست. و گزینه‌ای عالی برای این که بنشیند و نسبت به چیزی که می‌بینید واکنش نشان دهید.»

13. 13 کاربرِ زیر از The Vaiper بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,059
    از این کاربر 3,184 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

اینقدر دلم پره از پایان بندی این سریال که تاپیکش میاد بالا حالم بد میشه ناخودآگاه یادش میفتم.
    بهتره که بره اون اعماق فروم خاک بخوره دیگه هم کسی بهش فکر نکنه چون ارزش نوشتنم نداره.

15. 10 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    637
    از این کاربر 725 بار در 103 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط The Vaiper نمایش پست ها
    باید از مسیر لذت برد نه فقط رسیدن به مقصد ... . ( مقصدش مشخص شده = برن )

کتاب کاراکتر هاش بیشتر و جزییات بیشتری داره ... هر شخصی هم اونقدر مشغله کاری داره که نمیتونه سریع تمومش کنه .

وقتی اثری ارزش داره نیاز نیست حتما صبر کنیم رایگان بشه تا ازش استفاده کنیم این عادت ما ایرانی هاست متاسفانه .

17. 6 کاربرِ زیر از r-stark بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,570
    از این کاربر 8,007 بار در 547 پست سپاس گزاری شده

سال گذشته همین موقع این سریال بزرگ برای همیشه به بدترین شکل ممکن تموم شد
    #Remember

19. 19 کاربرِ زیر از opeth1h بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    352
    از این کاربر 1,098 بار در 133 پست سپاس گزاری شده

این تاپیک بره هی پایین و پایین تر و سالها دیگه برنگرده به صفحه اصلی انجمن ‌

از این بدتر نمیشد مخاطب رو راهی کرد ؟!!!

21. 7 کاربرِ زیر از KimiaM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 12 از 13 اولیناولین ... 210111213 آخرینآخرین