برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 68 از 117 اولیناولین ... 18435866676869707893 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 از مجموع 1166
    I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,466 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

کارتون "فوتبالیست‌ها" و یا "بابا‌‌لنگ‌دراز" که یادتون هست.پس خدا رو شکر احتیاجی به توضیح و تفسیر انیمه نیست! حتما بین دوستان و آشنایان یا توی همین فضای مجازی بارها کلی اسم و رسم "انیمه" رو شنیدید و چندباری هم تصمیم گرفتید که برای شروع هم شده سراغ یکی از این محصولات برادران چشم تنگ ژاپنی برید ولی به محض برخورد با صفحات دانلود و معرفی انیمه در دنیای نامحدود "انیمه" گم و گور شدید و تا به امروز هم دنبال یه آدرس دقیقی برای برگشتن به خونه می‌گردید اصلا نگران نباشید این تاپیک دقیقا برای این ایجاد شده تا شما رو به خونه برگردونه.
    از همه دوستان همیشه همراه انجمن تقاضا می‌کنم در داغ شدن تاپیک کوشا باشند و به دوستان خودشون برای پیدا کردن یه "انیمه"‌ی خوش آب و رنگ کمک کنند.

»»
    از امروز (تاریخ دقیقش رو نمی دونم) آپشن جدید یعنی معرفی "انیمیشن" هم به جمع محتوای تاپیک اضافه شد. لطفا از راهنمایی دوستان برای تماشای یک انیمیشن (سریال یا سینمایی) دریغ نفرمایید. با شما هستم دوست عزیز!

پبشاپیش تشکر از مشارکتِ دوستان

2. 163 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,86471181,:: ERFAN ::,:MHR:,A w e s o m e,abbas stannis,Achillies,AdibTE,Admini3trator,Alex Vause,ali20013,AlirezAlirezA,allen74,amesterida,amingeneral,AmiR RezA,amir0019,Amirhossein17,AMIRREZA RV,amirsenator,amoosia,animparadise,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arefeh-7,arso,Avesperia,A_TWD,Barkeep,Barney,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,Bis,blue fairy,brad,Chandler Bing,checha,Chris,Constantin,D O R D I,d@vid,damoona,Days of Heaven,dazraf,Dexter_171,DivaN,dll,ehsan_2000,Eleven 12,eli99,elia,EliJah,erfan1st,eric,ESajad,Eternal,EYbaba,FarboƉ,FARMANDEH,fatima-b021,gafaneh,Gallow,giumartan,gla021,Hosein-Rezae,HOSHI,hosseinf722,Hossein_124,ShInOdA,jackbauer2012,jafar_20009_0,javad0818,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,juybari,KING STANNIS,kingnessi,kuchulu93,lastshepherd,Léon,leon kennedy,linkinpark20,Lordloss,Luca Brasi,M.Amir,mah banoo,majidzendaniyan,Malcolm X,MaMaLoM,Mani Vampire,Marlon Brando,masihm,matiyo,MeHr@n,mehrzadds,Mikado,Milad eMJey,MILANO,Miss Harley,Mitarsam,Moh3eN,mohamd111,mohammad-om,mohammad189,mohsen kafka,mr67,Nevah,nimasplash,ninjamm,No Country,Nora,тнor,parvazpd,persian legend,peyman_eun,pro_translator,r73,raha_91,rahman24,Raylan Givens,rezarbn,R_HURRICANE,S.A.N.T.A,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,sami1428,SaRaL,sepideh_h17,sh2012,Shayea,Sherlockian,Sina Nmt,Sina_Saw,Sσнєiℓ,Skadi,Snow,soltanyesn,Tha Real Nigga,The Pianist,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,UntouChable,ماج,vA hid,Vic Mackey,voldemort,WalTer WhiTe,War Daddy,white_beard,wlh,yaser63,yaser_aramesh,Yotanwa,zizi12,Zombieland,_Nirvana_,_Tara_,آریا

سپاس
    7,829
    از این کاربر 7,169 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaLoM نمایش پست ها
    اونو ولش کن اصلا ... مثه سرطان بود ... قشنگ هزارتا کرکتر داشت نتونستم اسم یکی‌ـشون رو حفظ کنم
    آآآآآآآآآآآآآه اسماشون آی نو دِم بای هارت

اینو اتفاقا خیلی تعریف کردن دیروز، دانلود شد اما فعلا اشتاین‌گیت رو استارت کردم ... امروز تو نمازخونه دانشگا سه اپیزود دیدم
    جمیعاً پیش به سوی اشتاین گیت واااای الآن یه لحظه تصورش کردم، چه حالی داده

نقل قول نوشته اصلی توسط Being Amin نمایش پست ها
    باکانو و دورارارا سردردِ خالصن!! دورارارا رو اینقدر ازش تعریف کردن رفتم 19 قسمت ازش دیدم؛ بخدا سر هر قسمت زجر می‌کشیدم تا تموم شه من مشکلی با شخصیت زیاد ندارم ولی دورارارا بدجور در هم بر هم بود! باکانو هم چند سال پیش سه قسمت ازش دیدم و ولش کردم. تا همین الانم نمی‌دونستم مانگاکاشون یکیه! پس بگو واسه چی دراپش کردم
    اتفاقاً باکانو یعنی آشفتگی و هرج و مرج ؛ دنیای دوتا انیمه هم به هم مربوطه استایل کاراش همینه، یه مشت اتفاق واسه کارکترای مختلف داره میوفته (اونم با روایت غیرخطی، واسه همین دیدنش سخت ترم میشه) که آخرش بهم مربوط میشن، آنستلی من عاشق اینجور چیزام، مخصوصاً وقتی کارکترا هم فوق العاده باشن (دیگه تو این مورد خودشون یه پا کتاب روانشناسین )... خیلی خوبه، هرج و مرجش دقیقاً مثه دنیای واقعیه، بعد آخرش مثه اون وقتاییـه تو زندگی که با خودت میگی "وای دنیا چقد کوچیکه."

همه اینا به کنار، یه جور سبکه دیگه، یا خوشت میاد یا اصن نمیکشی نگاش کنی
    Ma nama Jeff

4. 13 کاربرِ زیر از Miss Harley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,877
    از این کاربر 4,589 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

نارتو طولانیه نمیتونم ببینم ... اون مانستر با اینکه طولانی نبود دو ماه طول کشید تمومش کنم! حوصلشو ندارم واقعا اما نمیدونم فازم چیه وان‌پیس رو دانلود کردم
    http://picoup.ir/images/37270308077411045485.png
    وان‌پیس هم عالیه از بهترین انیمه‌هاست حتما ببین سر فرصت خیلی توصیه می‌شه

* من توی یه ماه binge-watchش کردم

My Updated Top Ten

You want to know the secret of my power?

No one

Ever

Truly loved me

6. 9 کاربرِ زیر از pro_translator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    12,490
    از این کاربر 23,479 بار در 1,411 پست سپاس گزاری شده

اقا انیمه دیجیمون‌ها بود چند سال پیش تلوزیون نشون میداد ... چند وقت پیش خوندم که میخوان ادامه‌ـش رو بسازن، کسی خبر نداره؟

8. 9 کاربرِ زیر از MaMaLoM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    41
    از این کاربر 78 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

همون دیجیمون هایی که تو تلویزیون نشون میداد هست برا دانلود؟؟

واقعا دلم تنگ شده براش

10. 4 کاربرِ زیر از tensai بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

💙 Monsta x 💛
    سپاس
    191
    از این کاربر 63 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

انیمه خوب مث این دوتا مخصوصا بیشتر شبیه Sword Art Online اگه میشه معرفی کنید

Re zero که اولاش خوب پیش رفت ولی اخرش ضدحال زد

Sword Art هم که عالی بود دوفصلشم مخصوصا فصل اول

12. 9 کاربرِ زیر از armin_iker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,393
    از این کاربر 20,390 بار در 1,375 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_iker نمایش پست ها

شبیه Re:Zero این انیمه‌ها رو بهت پیشنهاد میکنم:

1- Boku Dake ga Inai Machi (با اسم Erased هم شناخته میشه) معرفی از زبان امین: ورود
    این انیمه از نظر تدوین حتی از Re:Zero هم بهتره. به خصوص تا 9 قسمت اول (فکر میکنم ماهیت قاتل تا قسمت 8 یا 9 مشخص نشده بود دقیق یادم نیست) بسیار درگیرکننده هست و داستانش جذابیت زیادی داره، ولی انیمه‌اش مفهوم آنچنانی نداره و فقط داستان جذابی داره (اگه خواستی یک انیمه مفهومی ببینی یقینأ باید اول سراغ Monster بروی که در حال حاضر بهترین انیمه‌ای هست که در عمرم دیدم). قسمت‌های انتهاییش هم هرچند افت آنچنانی ندارن ولی به دلیل اینکه ماهیت قاتل مشخص میشه طبیعتأ از جذابیت میفته.
    شبیه‌ترین انیمه به Re:Zero این هست و احتمالأ الآن خودت باید حدس زده باشی که از نظر داستانی چه شباهتی دارن! البته داستان Erased بیشتر حالت جنایی و معمایی پیدا میکنه.
    خلاصه این انیمه رو حتمأ باید ببینی

2- Steins;Gate تاپیک معرفی (بازم امین:دی): ورود
    من حقیقتأ زیاد جرأت نمیکنم این انیمه رو به کسی پیشنهاد بدم چون ساخت 11 قسمت اولش هرچند الزامی بود ولی بسیار حوصله سر بر بودن و جذابیت زیادی هم نداشتن اما از اواخر قسمت 12 داستان جون میگیره و با روح و روان آدم بازی میشه:دی (بخاطر کاراکتر دوست داشتنی "مایوری شینا")
    این انیمه هم از نظر داستانی به Re:Zero شباهت داره (سفر در زمان) و یک جورایی میتونم بگم "رم" در انیمه «ری:زرو» نقش "مایوری" در انیمه «اشتاین گیت» رو بازی میکنه.

3- Puella Magi Madoka Magica
    این رو خودم چند قسمت بیشتر ازش ندیدم و به دلیل آرت داغون دراپش کردم ولی داستانش عالی بود. این داستان دارک اگه دست یک کارگردان خوب میفتاد قطعأ انیمه‌ی خوبی از آب در میومد ولی از نظر طراحی کاراکترها و شخصیت پردازی خیلی ضعیف عمل کرده البته ویژگی‌های این شخصیت‌های استثنایی خیلی جذاب و دارک هست.
    در کل چون خودم دراپش کردم پس دیدنش رو زیاد پیشنهاد نمیکنم.
    خلاصه داستان:
    مشاهده محتوا اسپویلر

"مدوکه کانوم" یک دختر دبیرستانی بسیار مهربان است که مدتی‌ست شب‌ها کابوس‌های بسیار ترسناک و وحشتناکی میبیند که در آن دختری با موهای سیاه در حال مبارزه با هیولاهای ترسناک است. به همین دلیل او آرامش ندارد تا زمانی که یک روز دختری با همان مشخصات دختری که در خواب دیده بوده به مدرسه‌ی مدوکه می آید و مدوکه را نیز میشناسد و طی حوادثی مشخص می‌شود که این دختر جادوگر است و میخواهد مدوکه را به یک جادوگر قدرتمند تبدیل کند …

انیمه‌‌‌ی KonoSuba هم شبیه Re:Zero هست و 2 فصل هم ازش اومده.

SAO رو ندیدم ولی بهت Fate/Zero رو پیشنهاد میکنم.

همچنین انیمه‌ی Akame ga Kill رو بخاطر جذابیت بالا و مفهوم خوبش پیشنهاد میکنم. (برخلاف Erased که داستانش جذاب بود ولی مفهوم خاصی نداشت، انیمه‌ی آکامه گا کیل مفهوم خوبی داره ولی داستان جالبی نداره همش بکش بکش هست!). به دلیل اینکه طراحان Re:Zero و Akame ga Kill تقریبأ یکی هستن شباهت‌های ظاهری زیادی دارن.
    Re:Zero که ماشالا از هر فیلم و انیمه‌ای که میتونسته الهام گرفته (Edge of Tomorrow/لبه‌ی فردا، Groundhog Day/روز موش خرمایی، فول متال، توکیو غول، بوکو داکه...، اشتاین گیت، آکامه گا کیل و ...) و شاید همین باعث شده بود اینقدر برام محبوب و لذت‌بخش باشه.

دیدن فیلم Edge of Tomorrow هم خیلی پیشنهاد میشه! اینجا معرفیش کردم: ورود
    Can't find yourself. Lost in your lies

14. 11 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,123 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_iker نمایش پست ها

علاوه بر اون انیمه هایی که پیمان گفت؛ از انیمه no game no life احتمالا خوشتون بیاد چون داستانش تقریبا شبیه اون دوتاس که گفتین؛ داستانش درباره یه خواهر و برادره که به دنیای بازی ها کشیده میشن.

16. 9 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

💙 Monsta x 💛
    سپاس
    191
    از این کاربر 63 بار در 6 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_eun نمایش پست ها
    شبیه Re:Zero این انیمه‌ها رو بهت پیشنهاد میکنم:

1- Boku Dake ga Inai Machi (با اسم Erased هم شناخته میشه) معرفی از زبان امین: ورود
    این انیمه از نظر تدوین حتی از Re:Zero هم بهتره. به خصوص تا 9 قسمت اول (فکر میکنم ماهیت قاتل تا قسمت 8 یا 9 مشخص نشده بود دقیق یادم نیست) بسیار درگیرکننده هست و داستانش جذابیت زیادی داره، ولی انیمه‌اش مفهوم آنچنانی نداره و فقط داستان جذابی داره (اگه خواستی یک انیمه مفهومی ببینی یقینأ باید اول سراغ Monster بروی که در حال حاضر بهترین انیمه‌ای هست که در عمرم دیدم). قسمت‌های انتهاییش هم هرچند افت آنچنانی ندارن ولی به دلیل اینکه ماهیت قاتل مشخص میشه طبیعتأ از جذابیت میفته.
    شبیه‌ترین انیمه به Re:Zero این هست و احتمالأ الآن خودت باید حدس زده باشی که از نظر داستانی چه شباهتی دارن! البته داستان Erased بیشتر حالت جنایی و معمایی پیدا میکنه.
    خلاصه این انیمه رو حتمأ باید ببینی

2- Steins;Gate تاپیک معرفی (بازم امین:دی): ورود
    من حقیقتأ زیاد جرأت نمیکنم این انیمه رو به کسی پیشنهاد بدم چون ساخت 11 قسمت اولش هرچند الزامی بود ولی بسیار حوصله سر بر بودن و جذابیت زیادی هم نداشتن اما از اواخر قسمت 12 داستان جون میگیره و با روح و روان آدم بازی میشه:دی (بخاطر کاراکتر دوست داشتنی "مایوری شینا")
    این انیمه هم از نظر داستانی به Re:Zero شباهت داره (سفر در زمان) و یک جورایی میتونم بگم "رم" در انیمه «ری:زرو» نقش "مایوری" در انیمه «اشتاین گیت» رو بازی میکنه.

3- Puella Magi Madoka Magica
    این رو خودم چند قسمت بیشتر ازش ندیدم و به دلیل آرت داغون دراپش کردم ولی داستانش عالی بود. این داستان دارک اگه دست یک کارگردان خوب میفتاد قطعأ انیمه‌ی خوبی از آب در میومد ولی از نظر طراحی کاراکترها و شخصیت پردازی خیلی ضعیف عمل کرده البته ویژگی‌های این شخصیت‌های استثنایی خیلی جذاب و دارک هست.
    در کل چون خودم دراپش کردم پس دیدنش رو زیاد پیشنهاد نمیکنم.
    خلاصه داستان:
    مشاهده محتوا اسپویلر

"مدوکه کانوم" یک دختر دبیرستانی بسیار مهربان است که مدتی‌ست شب‌ها کابوس‌های بسیار ترسناک و وحشتناکی میبیند که در آن دختری با موهای سیاه در حال مبارزه با هیولاهای ترسناک است. به همین دلیل او آرامش ندارد تا زمانی که یک روز دختری با همان مشخصات دختری که در خواب دیده بوده به مدرسه‌ی مدوکه می آید و مدوکه را نیز میشناسد و طی حوادثی مشخص می‌شود که این دختر جادوگر است و میخواهد مدوکه را به یک جادوگر قدرتمند تبدیل کند …

انیمه‌‌‌ی KonoSuba هم شبیه Re:Zero هست و 2 فصل هم ازش اومده.

SAO رو ندیدم ولی بهت Fate/Zero رو پیشنهاد میکنم.

همچنین انیمه‌ی Akame ga Kill رو بخاطر جذابیت بالا و مفهوم خوبش پیشنهاد میکنم. (برخلاف Erased که داستانش جذاب بود ولی مفهوم خاصی نداشت، انیمه‌ی آکامه گا کیل مفهوم خوبی داره ولی داستان جالبی نداره همش بکش بکش هست!). به دلیل اینکه طراحان Re:Zero و Akame ga Kill تقریبأ یکی هستن شباهت‌های ظاهری زیادی دارن.
    Re:Zero که ماشالا از هر فیلم و انیمه‌ای که میتونسته الهام گرفته (Edge of Tomorrow/لبه‌ی فردا، Groundhog Day/روز موش خرمایی، فول متال، توکیو غول، بوکو داکه...، اشتاین گیت، آکامه گا کیل و ...) و شاید همین باعث شده بود اینقدر برام محبوب و لذت‌بخش باشه.

دیدن فیلم Edge of Tomorrow هم خیلی پیشنهاد میشه! اینجا معرفیش کردم: ورود

فعلا Akame ga Kill استارت خورد 2قسمت ازش دیدم خوب بود

Boku Dake ga Inai Machi هم انگاردیدنش واجبه زیاد تعریف کردن ازش

Steins;Gate هم دوقسمت دیدم ولی یذره گنگه 11 قسمت بخوای تحمل کنی زیاده نسبتا

مرسی ازپاسخگویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Being Amin نمایش پست ها
    علاوه بر اون انیمه هایی که پیمان گفت؛ از انیمه no game no life احتمالا خوشتون بیاد چون داستانش تقریبا شبیه اون دوتاس که گفتین؛ داستانش درباره یه خواهر و برادره که به دنیای بازی ها کشیده میشن.
    این انیمه هم حتمابایدببینم مرسی از یاداوری

18. 9 کاربرِ زیر از armin_iker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,059
    از این کاربر 3,184 بار در 331 پست سپاس گزاری شده

میخواستم بدونم کدوم انیمه اسم یکی از شخصیت هاش Aomine daiki هست ؟

20. 3 کاربرِ زیر از bayani بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Clear Eyes , Full Heart , Can't Lose
    سپاس
    8,960
    از این کاربر 9,991 بار در 735 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط bayani نمایش پست ها
    میخواستم بدونم کدوم انیمه اسم یکی از شخصیت هاش Aomine daiki هست ؟
    kuroko no basket

22. 8 کاربرِ زیر از Hossein_124 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 68 از 117 اولیناولین ... 18435866676869707893 ... آخرینآخرین