بهترین فیلم مستند
Amy
Cartel Land
He Named Me Malala
Listen to Me Marlon
Sherpa
بهترین فیلمبرداری
Roger Deakins, Sicario
Janusz Kaminski, Bridge of Spies
Ed Lachman, Carol
Emmanuel Lubezki, The Revenant
John Seale, Mad Max: Fury Road
بهترین کار اول کارگردان، نویسنده و تهیهکننده انگلیسی
Sean McAllister (Director/Producer), Elhum Shakerifar (Producer), A Syrian Love Story
Stephen Fingleton (Writer/Director), The Survivalist
Alex Garland (Director), Ex Machina
Debbie Tucker Green (Writer/Director), Second Coming
Naji Abu Nowar (Writer/Director), Rupert Lloyd (Producer), Theeb
بهترین فیلمنامه اریجینال
Matthew Charman, Ethan Coen, Joel Coen, Bridge of Spies
Josh Cooley, Pete Docter, Meg LeFauve, Inside Out
Alex Garland, Ex Machina
Tom McCarthy, Josh Singer, Spotlight
Quentin Tarantino, The Hateful Eight
بهترین طراحی تولید
Bridge of Spies (Adam Stockhausen, Rena DeAngelo)
Carol (Judy Becker, Heather Loeffler)
Mad Max: Fury Road (Colin Gibson, Lisa Thompson)
The Martian (Arthur Max, Celia Bobak)
Star Wars: The Force Awakens (Rick Carter, Darren Gilford, Lee Sandales)
بهترین گریم
Brooklyn (Morna Ferguson, Lorraine Glynn)
Carol (Jerry DeCarlo, Patricia Regan)
The Danish Girl (Jan Sewell)
Mad Max: Fury Road (Lesley Vanderwalt, Damian Martin)
The Revenant (Sian Grigg, Duncan Jarman, Robert Pandini)
بهترین جلوههای ویژه
Ant-Man (Jake Morrison, Greg Steele, Dan Sudick, Alex Wuttke)
Ex Machina (Mark Ardington, Sara Bennett, Paul Norris, Andrew Whitehurst)
Mad Max: Fury Road (Andrew Jackson, Dan Oliver, Tom Wood, Andy Williams)
The Martian (Chris Lawrence, Tim Ledbury, Richard Stammers, Steven Warner)
Star Wars: The Force Awakens (Chris Corbould, Roger Guyett, Paul Kavanagh, Neal Scanlan)
|
بهترین انیمیشن
Inside Out
Minions
Shaun the Sheep Movie
بهترین موسیقی متن
Thomas Newman, Bridge of Spies
Ennio Morricone, The Hateful Eight
Ryuichi Sakamoto, Carsten Nicolai, The Revenant
Jóhann Jóhannsson, Sicario
John Williams, Star Wars: The Force Awakens
بهترین صدا
Bridge of Spies (Drew Kunin, Richard Hymns, Andy Nelson, Gary Rydstrom)
Mad Max: Fury Road (Scott Hecker, Chris Jenkins, Mark Mangini, Ben Osmo, Gregg Rudloff, David White)
The Martian (Paul Massey, Mac Ruth, Oliver Tarney, Mark Taylor)
The Revenant (Lon Bender, Chris Duesterdiek, Martin Hernandez, Frank A. Montaño, Jon Taylor, Randy Thom)
Star Wars: The Force Awakens (David Acord, Andy Nelson, Christopher Scarabosio, Matthew Wood, Stuart Wilson)
بهترین فیلمنامه اقتباسی
Emma Donoghue, Room
Nick Hornby, Brooklyn
Adam McKay, Charles Randolph, The Big Short
Phyllis Nagy, Carol
Aaron Sorkin, Steve Jobs
بهترین تدوین
Hank Corwin, The Big Short
Michael Kahn, Bridge of Spies
Stephen Mirrione, The Revenant
Pietro Scalia, The Martian
Margaret Sixel, Mad Max: Fury Road
بهترین طراحی لباس
Brooklyn (Odile Dicks-Mireaux)
Carol (Sandy Powell)
Cinderella (Sandy Powell)
The Danish Girl (Paco Delgado)
Mad Max: Fury Road (Jenny Beavan)
|