برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 1 از 99 123112651 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 990
    The White Buffalo
    سپاس
    26,289
    از این کاربر 84,023 بار در 9,031 پست سپاس گزاری شده

تیم ترجمه ی TvWorld | صندوق پیشنهادات تیم ترجمه

بنا به درخواست دوستان بخش پیشنهادات رو راه اندازی کردیم تا دوستان عزیز اگر به سریال یا فیلم مناسبی برای ترجمه برخوردند، اینجا معرفی کنند. فقط چند نکته:
    1.پروژه هایی رو معرفی کنید که بدون زیرنویس باشند یا زیرنویس فارسی واقعا بی کیفیتی داشته باشند.
    2.حتما لینک IMDB و اسم لاتین سریال یا فیلم رو درج کنید.
    3. کار گروه دیگه ای نباشه یا رسما از طرف اون گروه کنسل شده باشه.
    4.در مورد سریال ، مشخص کردن تعداد قسمت ها و تایم هر قسمت الزامیه. ( حد المقدور سریالی رو پیشنهاد بدین که تعداد قسمت کمی داشته)
    5.در مور فیلم ، علاوه بر لینک IMDB حتما تعداد خطوط فیلم به اضافه یک توضیح مختصر در مورد فیلم داده بشه.
    6.سریال ها و فیلم های جدید و روز نیازی به پیشنهاد دادن نداره و پست بدون اخطار پاک خواهد شد.

به پیشنهادات الزاما جوابی داده نمیشه، پس جواب ندادن تیم ترجمه و مدیریت به این معنی نیست که پیشنهادتون نادیده گرفته شده.

موفق باشید.

2. 228 کاربرِ زیر از Chandler Bing بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-, .::KingSlayer::., .:SiSiBK:., 0124, 123u, 2rance, 86471181, :: ERFAN ::, Achillies, AdibTE, afshin vatan, afshin2014, ahmady45, Alex Vause, Ali-joker, ali33, ali361, aliakbar64, Alireza-cRm, Alireza0723, AlirezAlirezA, Alireza_0111, ali_n540, Amin-K, Amin03, amingeneral, amin_mofidi, AmiR RezA, amir123qwe, Amirhossein17, AMIRHOSSEIN20, AMIRREZA RV, amirsenator, amir_maxpayne, anzalichi, AR!@N, aramis2800, arefeh-7, arioxxxxx, Arsalan.H, arso, Atrin021, bardia20, Barkeep, Barney Stinson, batesmotel, Batlaghi, Being Amin, beni12, bestmovie, BIG FELLAH, bikash, Bis, caroline, checha, chookeshahroo, Constantin, D O R D I, dadiof, Dark Angel, DARK BOY, Dark Passenger589, Davinci, Days of Heaven, De PALMA, Dexter_171, DivaN, dll, don draper, ebramg, eli99, emadtvw, FarboƉ, FARMANDEH, Fedex, Filmer, Find, g0dsend313, Gallow, h1tman007, HaaMeeD, hamid-p71, HAMID13, hassak, Headache, hesamdx, hgwxx7, HMNN, HOSHI, HoSSeiN HiDDeN, Hossein_124, Hypnos, idin, Irag, Islander, Jack Bauer, jackbauer2012, jankoz, Javadafshari72, Joey, jokarsanaye, joker8, Julie, justUnited, Kaley, karim_load, Katy Perry, khabar1384, kheje, KING STANNIS, kingmiladkh, KingStranger, l-0_0-l, lastshepherd, legendary, linkinpark20, Litoo, Lordloss, lucky75, M Liberty, M.Amir, M.pirate, Maa vampire, majidzendaniyan, MaMaLoM, Mani Vampire, Marb, Marlon Brando, Mary Jane, marya, mas5oud281, mbahiraei, mehran-a1234, mehrdadam, mehrzadds, Mgs_Mashkook, mhk, Mikado, Milad eMJey, Miss Harley, mkanikzadeh, modern_gesprach, Moh3eN, mohamad13696, mohamadnisa, mohammad_glt, mosesk, mr67, mrm1375, mushroom, M_7, nahal, navid9, Nevah, Nicolas Brown, Nimono, NOjAN, Notion, тнor, om3ga, omidakradi, Others, Ozymandias, palizban1, paradic, Patriot, Pedraam, Pedram Brando, pedram136, persian legend, peyman_eun, Phoebe, pooya, poriya_f, pouyan, pro_translator, Raylan Givens, realdota, Red Bull, REZATEHRANII, Ryan Tedder, R_HURRICANE, S.A.N.T.A, saeedporreza9, saman2esm, samansh, saman_pd09, SAmiRA=TAJ, sasy20, sedmamad, sh2012, shahramirani, Shayea, Sheldon_Cooper, SHIELD, Sinatra, Sina_Saw, siroos512, sky-boy, SKYPERSiA, smgh470, smm1389, sssss5sssss, Stark Man, sweetdream, tara22, therazor, Trinity Killer, TrUe.MadnesS, UNKNOW, UntouChable, فروردین, V@hiD, vA hid, vahid-fcb, vampire021, Vic Mackey, voldemort, WALKING DE4D, WalTer WhiTe, XiX, yaser63, zizi12, Zombieland, [JOKER], ŞłŁΞИҬ, _BEHZAD_

سپاس
    1,115
    از این کاربر 141 بار در 35 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : تیم ترجمه ی TVworld | صندوق پیشنهادات تیم ترجمه

سلام
    سریال bones
    Bones - Die Knochenjägerin (TV Series 2005– ) - IMDb
    فکر کنم فصل 8 در حال پخشه
    تا اوایل فصل 4 زیرنویس داره

4. 16 کاربرِ زیر از aliakbar64 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

ITSat
    سپاس
    19,860
    از این کاربر 45,160 بار در 2,326 پست سپاس گزاری شده

پیشنهاد های من ماله عهد دریانوس هست ولی از بهترین های شبکه معظم BBC می باشد

با House of Cards شروع میکنم
    3 فصل هست و هر فصل 4 قسمت هست
    زیرنویس انگلیسی این سریال جدیدا ریلیز شده و زیرنویس انگلیسی هر 12 قسمت رو من دارم اگر خواستید بگید بهتون بدهم

اسم هر فصل از سریال مثل سریال اسپارتاکوس فرق میکنه و 3 تا لینک imdb داره و نسخه 720p.BluRay.x264-DEiMOS نیز در وب موجود هست
    به احتمال خیلی زیاد نسخه 480 هم داره ولی من نگشتم ببینم هست یا نه
    خدایی جذبه Ian Richardson رو در عکس ببنید .به خدا هیفه زیرنویس نشه این سریال

اسم فصل اول House of Cards می باشد
    ساخته شده در 1990

اسم فصل دوم To Play the King می باشد
    ساخته شده در 1993

اسم فصل سوم The Final Cut می باشد
    ساخته شده در 1995

پیشنهاد دوم Secret Army هست
    و باز از شبکه معظم BBC ولی متاسفانه زیرنویس انگلیسی ندارد و باید به صورت شنیداری ترجمه شود
    حدود 44 قسمت هست در 3 فصل
    کار سختی هست و اصلا هم توقع ندارم انجام بشه چون تا به حال هیچ سایتی قبول نکرده ترجمه اش کنه
    یک نسخه 150 مگی ویک نسخه 450 مگی از این سریال در وب وجود دارد

.

6. 23 کاربرِ زیر از WalTer WhiTe بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    6,634
    از این کاربر 4,083 بار در 476 پست سپاس گزاری شده

8. 7 کاربرِ زیر از justUnited بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    19
    از این کاربر 49 بار در 12 پست سپاس گزاری شده

همه استند آپ های لویی - mad men فصل های اول و دوم ،تاآخر رفتین هم ملالی نیست
    یه پیشنهاد دارم اینه که یه سریال ترجمه میکنید بعد ترجمه تمام اپیزود ها رو تو یه فایل زیپ هم برای دانلود بذارید ادم دونه دونه دانلود نکنه

10. 11 کاربرِ زیر از therazor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سمیر قنطار
    سپاس
    34,624
    از این کاربر 57,058 بار در 4,669 پست سپاس گزاری شده

Natural Selection با وجود اینکه این فیلم جدید هم هست (2011) ولی متاسفانه هیچ گروهی
    کار زیرنویس و ترجمه‌ی این فیلم برعهده نگرفته!
    در صورتی که این فیلم 11جایزه معتبر برنده شده +

و جزو فیلم‌های خاص و با روایتی متفاوته.

12. 17 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    528
    از این کاربر 2,478 بار در 341 پست سپاس گزاری شده

مخاطب سازی برای سریال خیلی سخته، و چون یک سیر طولانی رو در بر میگیره اگر استقبال کم باشه هم مترجم نا امید میشه، اما فیلم حکایتش فرق میکنه، چند وقت پیش Jagt den Fuchs (1966) - IMDb رو دیدم و بعدش متوجه شدم زیرنویس فارسی ازش نیست و به یکی از دوستانم قول دادم یا این کار رو تابستون ترجمه کنم، یا اینکه مسبب این بشم که کس دیگری این پروژه رو دست بگیره ...

14. 13 کاربرِ زیر از kingmiladkh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Everybody Lies
    سپاس
    29,763
    از این کاربر 48,233 بار در 5,561 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط CasT!el نمایش پست ها
    پیشنهاد دوم Secret Army هست
    و باز از شبکه معظم BBC ولی متاسفانه زیرنویس انگلیسی ندارد و باید به صورت شنیداری ترجمه شود
    حدود 44 قسمت هست در 3 فصل
    کار سختی هست و اصلا هم توقع ندارم انجام بشه چون تا به حال هیچ سایتی قبول نکرده ترجمه اش کنه
    یک نسخه 150 مگی ویک نسخه 450 مگی از این سریال در وب وجود دارد
    قسمت اول پیشنهادتون بررسی میشه ولی این یکی تقریبا عملی نیست ( فکر کنم نسخه دوبله این سریال هم موجود باشه )

دوستان تو پیشنهادات یه خورده دقت بیشتری کنین از این فیلم هایی گفتین بدون اینکه برم چک کنم ، میدونم فیلم های Dead Man Walking و Terms of Endearment زیرنویس دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط therazor نمایش پست ها
    همه استند آپ های لویی
    به فکرش هستیم

mad men
    دو فصل اولش زیرنویس مناسب نداره ولی بقیه اش زیرنویسش خوبه ، شاید یکی از بچه ها انجام بده

یه پیشنهاد دارم اینه که یه سریال ترجمه میکنید بعد ترجمه تمام اپیزود ها رو تو یه فایل زیپ هم برای دانلود بذارید ادم دونه دونه دانلود نکنه
    این کار رو انجام میدیم و تاکید هم به همه بچه ها کردیم ، که بعد از اتمام فصل تمام زیرنویس ها رو تو یه پک به پست اول پیوست کنن

سپاس
    5,714
    از این کاربر 5,906 بار در 566 پست سپاس گزاری شده

فیلم yi yi از سینما ژاپن
    Yi yi (2000) - IMDb
    مرسی بابت این تایپیک بسیار عالی امیدوارم از تو این تایپیک یک سری فیلم وسریال که خوبند ولی مهجور موندن به بچها شناخته بشه سطح سلیقه دوستان بالاتر بره

17. 20 کاربرِ زیر از hadi2006mi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,417
    از این کاربر 2,948 بار در 358 پست سپاس گزاری شده

من نمیدونم چند نفر در این انجمن با کار های Criterion Collection اشنا هستند ولی این شرکت بزرگ ترین فیلم های دنیا را در اختیار دارد . 90 درصد فیلم های این شرکت عالی و سایرین هم متوسط هستند و خیلی به ندرت و یا میشه گفت اصلا کار خراب از این شرکت ندیدم . اگر علاقه مند به سینمای کوبریک , برگمان و گدار و ..... باشید حتما تا کنون با این شرکت اشنا شده اید . البته فیلم های معاصر هم در زمره ی کار های این شرکت وجود دارد و منحصرا به اثار کلاسیک نپرداخته . بسیاری از فیلم های این شرکت زیرنویس ندارند که واقعا جای تاسف است . خواهش میکنم که مترجمین عزیز با توجه به علاقه به سبک کلاسیک یا کار های معاصر اثار این شرکت را برای زیرنویس کردن قبول کنند . لیست فیلم های این شرکت در بسیاری از سایت ها هست و خود این شرکت هم یک سایت اختصاصی دارد .

سایت اختصاصی شرکت : http://www.criterion.com

لینک Wikipedia

19. 24 کاربرِ زیر از saman_pd09 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 1 از 99 123112651 ... آخرینآخرین