برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
 1. #1
  There's a storm coming
  تاریخ عضویت
  Aug 2011
  محل سکونت
  How The F-ck Should I Know
  ارسال ها
  2,232
  سپاس
  10,255
  از این کاربر 28,795 بار در 3,607 پست سپاس گزاری شده

  [Breaking Bad] ♥ آنچه گذشت....(بحث کلی در رابطه با فصل پنجم) ♥  مگر اینکه زیر سنگ زندگی می کنین یا دوست ندارین در اتفاقات محشر تلویزیون شریک باشید. وگرنه احتمالا می دونین که هشت قسمت پایانی از نیمه دوم سریال "Breaking Bad" از 11 آگوست برابر با 21 مرداد پخش خودشو شروع میکنه، بقیه فیلم ها و سریال هارو فراموش کنین، این بزرگترین اتفاق تلویزیونی در سال 2013 است.
  اگه تا حالا این سریال بی نظیر رو ندیدین و با گروه های مختلف دوست و دشمن های والتر وایت آشنا نشدین، همین الان این تاپیک رو ببندین و برین سریال رو تهیه کنین و ببینین.
  اگه از همین الان دارین برای شروع سریال ثانیه شماری می کنین، نیازی نیست که برای یادآوری اتفاق ها، تمامی قسمت هارو ببینین، و احتمالا باید قسمت های حساس و مهم رو مرور کنین تا یادتون بیوفته که چرا این سریال، به یکی از بهترین سریال های تاریخ تبدیل شده و همه جا اسم این سریال می درخشه.
  این 10 قسمت قسمت های مورد علاقه ما نیست که برای شما جدا کردیم و همه ی اتفاق های مهم رو هم در بر ندارن، ولی این 10 قسمت اکثر چیزهایی که بریکینگ بد سعی در عرضه ی آنها داشته را نشون میدن.
  این قسمت ها از قوی ترین، تاریک ترین، جالب ترین و تجربی ترین قسمت های سریال هستند.
  اینها قسمت هایی هستند که شما را برای 8 قسمت پایانی به وجد میارن، چون به شما نشون میدن که سریال تا کنون چقدر بی باک و نترس به کار خودش ادامه داده.
  همچنین باید بهتون اخطار بدم که اسپویلرهای بزرگی در ادامه پیش رو هستن، پس ....

  Pilot .1


  چه اتفاقی میوفته :
  دکترها تشخیص میدن که والتر وایت سرطان ریه داره. والتر وایت یه نقشه میکشه تا وضعیت مالی خانواده شو در آینده و بعد از مرگش تضمین کنه. از تجربه اش برای تولید خالص ترین شیشه ممکن استفاده می کنه و وارد دنیای مواد میشه. ولی همه چی اونطور که انتظارشو داشت پیش نمیره..

  چرا باید یه بار دیگه نگاه کنین؟ :
  تا کاملا تغییر والتر وایت از یک معلم و پدر ترسو رو به یکی از بزرگترین جنایتکاران زیرزمینی به نام "هایزنبرگ" درک کنین و بدونین از کجا به اینجا رسیده. باید برگردین به عقب، جایی که مستر وایت یه معلم ساده شیمی بود، معلمی با یک سبیل افتضاح و تقریبا بدون ستون فقرات.
  بذرهای جنبه ی تاریک والتروایت از همون موقع کاشته شده بودن ولی در عمق خیلی پایین خاک شده بودن.
  باید بگیم که با بازی بی نظیر Bryan Cranston، این تغییر یافتن واقعا خیره کننده بوده و نظیرش کم دیده میشه.


  2.Better Call Saul
  Season 2 Episode 08


  چه اتفاقی میوفته :
  وقتی رفیق "جسی"، "بَجر" در حین فروختن شیشه ی آبی "هایزنبرگ" توسط مامور های فدرال گیر میوفته، قهرمان های داستان ما پیش بهترین وکیل جنایت کارها در منطقه میرن، یعنی "ساول گوودمن".
  مکار، بااخلاق، زیرک، کاربلد، اینها بعضی از خصوصیات این وکیل هستند و معرفی "ساول گوود من" سریال را وارد مرحله و سطح جدیدی می کند.

  چرا باید یه بار دیگه نگاه کنین؟ :
  چون "ساول" خیلی باحال و خنده داره. همینطور که سریال پیش می رفت، چاشنی طنز فروکش می کرد و درام سریال همینطور بیشتر میشد و ساول چاره ی جدیدی بود برای پر کردن این حفره ی ایجاد شده.
  حقیقت اینکه "ساول" به یکی از اعضای اصلی برنامه تبدیل شد، درهای زیادی رو به روی سازندگان سریال باز کرد و ورود ساول یکی از بهترین اتفاقات ممکن برای سریال بود.
  اگه ساول نبود تا والتر و جسی رو به گاس و مایک معرفی کنه چی میشد؟
  همچنین خبر سازندگان از تولید SpinOff درباره این شخصیت نشون میده که واقعا چقدر روی این شخصیت کار شده و چقدر می تونن روش کار کنن و بهش بپردازن تا ببیننگان رو بیشتر با این شخصیت آشنا کنن.


  3. Four Days Out
  Season 2 Episode 09


  چه اتفاقی میوفته :
  والت و جس برای ماراتونی از پُختن شیشه با ماشین به وسط ناکجاآباد میرن. ولی بعد از اینکه متوجه میشن باطری آر وی شون از کار افتاده، خودشونو رو گیر افتاده در وسط بیابون می بینند و همینطور که تدارکاتشون تحلیل میره این دو سر گزینه ها و عناصر نجات چونه میزنن تا راه فراری پیدا کنن.

  چرا باید یه بار دیگه نگاه کنین؟ :
  چون تماشای پویایی این دو بازیگر که به طرز محشری نشون داده میشه، خالی از لطف نیست و جرقه ی رابطه ای که بعدا آنها را در موقعیت های سختی قرار میده در این قسمت رقم می خوره.
  اکنون باور نقشه های اولیه که شامل کشتن جسی بود، با دیدن اینکه چقدر این دو نفر به هم نزدیک شده اند، غیر ممکن است.
  "Four Days Out" به دلایل زیادی یکی از بهترین ساعت های تلویزیونی به شمار میرود.
  ولی نشون دادن گرم گرفتن و وابسته شدن این دو شخصیت با بردن آنها در وسط ناکجا آباد در بخش اعظمی از این قسمت، نشان از قدرت بالای سازندگان و توانایی های زیاد این دو شخصیت میدهد و این خواسته ی سازندگان به
  "طرز زیبایی" عملی میشود.
  جس و والت قلب های تاریک این سریال هستند و بقیه چیزهای پیرامون باعث ایجاد رابطه ی آنها شده است.

  4.Over
  Season 2 Episode 10


  چه اتفاقی میوفته :

  والت متوجه میشه که سرطانش بهبود پیدا کرده و دیگه خطر مریضی دنبالش نیست.
  مستر وایت تصمیم می گیره که کلاه "هایزنیرگ"ـی خودش رو آویزون کنه و از کار مواد بیاد بیرون.
  ولی این جریان دووم نداره.

  چرا باید یه بار دیگه نگاه کنین؟ :
  بریکینگ بد کار خودشو با داستان مردی به نظر خوب شروع میکنه که برای کمک به خانواده اش تصمیم می گیره که وارد مسیر تاریکی بشه.
  در ادامه سریال، تبدیل میشه به داستان یک هیولای خودخواه، بی روح و بی عاطفه که هرچیزی و هرکسی که توی دنیاش هست رو نابود میکنه.
  تغییری که در این قسمت شاهد هستیم که به نظر میرسه این بهبود سرطان به والتر این فرصت رو میده که از دنیای تولید شیشه، برایی همیشه بیاد بیرون. در مقایسه با قسمت های دیگه، والتر درگیر موضوع خاصی نیست.
  ولی همه چی با تصمیم والتر برای ادامه دادن تحارت مواد به اوج خودش میرسه و خط اصلی داستان شکل می گیره. این دفعه برای نجات خانواده اش اینکارو نمی کنه، برای این میکنه چون از اینکار خوشش میاد.
  با این تصمیم بریکینگ بد وارد یک دنیای تاریک جدید دیوانه کننده وحشتناک میشود.


  5.One Minute
  Season 3 Episode 07


  چه اتفاقی میوفته :

  بعد از اینکه جسی یه کتک مفصل از دست هنک میخوره، در حالی که روی تخت بیمارستان افتاده، توی این فکر هست که از پلیس مواد مخدر شکایت کنه. در این حال والتر می خواد با پیشنهاد همکاری دوباره به جسی، اونو از اینکار منصرف کنه. هنک پیش خودش فکر میکنه که به احتمال زیاد شغلش رو از دست میده، ولی بدتر از اون اینه که پسرعموهای وحشتناک نشونش کردن و می خوان بکشنش.


  چرا باید یه بار دیگه نگاه کنین؟ :
  در اوایل سریال هیچکس فکرش رو نمی کرد که هنک به یکی از مهره های اصلی سریال تبدیل بشه و نقش کلیدی داشته باشه. اوایل باجناق والتر وایت یه آدم ساده لوح پر هیاهو ـه. یه پلیس پر سرو صدا که به نظر میرسه تنها دلیل وجودش اینه که برای قهرمان داستان ما هم صحبت خوبی باشه. ولی در طول این فصل هنک تغییر میکنه.
  هنک ثابت میکنه که میتونه یه کارآگاه خوب باشه و این بیانگر اینه که در ادامه برای والتر دردسر ساز میشه.
  همینطور که شرارت والتر بیشتر میشه، هنک به صدای اخلاقی بریکینگ بد تبدیل میشه، یک آدم واقعا خوب در داستان. "One Minute" بیشتر به خاطر اکشنی که دهن آدم رو باز نگه میداره در خاطره ها موندگاره و هنک رو در مقابل دوتا از مرگ بار ترین قاتل های کل تاریخ تلویزیون قرار میده! در یک کلام، بی نظیر!


  6.Fly
  Season 3 Episode 10


  چه اتفاقی میوفته :
  یک مگس وارد آزمایشگاه میشه و والتر و جسی باید قبل از اینکه شیشه رو آلوده کنه پیداش کنن.
  در حین شکار این مگس، والت و جس، یک گفتگوی خیلی جالب دارن که خیلی چیزها گفته میشه، همونطور که خیلی چیزها ناگفته می مونه.

  چرا باید یه بار دیگه نگاه کنین؟ :
  بریکنیگ بد عیار شهرت خودش رو با انحراف ها و پیچ هایی که تو مسیر خودش انجام داده، به دست آورده.
  درست وقتی که شما توقع دارین که اونا به صورت "زاگ"ی حرکت کنن، برعکس "می بینین که به صورت"زیگ"ی حرکت می کنند و شما رو در این زیگ زاگ حرکاتشون محو می کنن.
  گرچه "Fly" سریال رو در شجاع ترین، تجربی ترین و خیالیی ترین حالت ممکن به تصویر می کشد.
  گفتن تمام داستان در یک لوکیشن، با حداقل بازیگر ها، آن هم به بهترین نحو ممکن، کاری هست که کمتر می توان پیدا کرد. کارگردان این قسمت Rian Johnson سکانس های جالبی رو با بازیگری Bryan Cranston و Aaron Paul
  با ذکاوت خیلی زیادی ضبط می کنه و نتیجه خیره کننده ای نیز کسب میشه.
  همچون "Four Days Out" این قسمت هم حول محور دو بازیگر و قهرمان اصلی داستان می چرخد.
  با تکیه بر فعل و انفعالات آنها تا موضوعات رو جالب جلوه دهند ولی برعکس "Four Days Out" تقریبا هیچ جنش نموداری دیده نمی شود ولی این چیز خیلی خوبیه.
  "Fly" مکث سریال بر روی شخصیت های خودش رو عرضه می کنه تا تموم زندگیشون جوی چشماشون بیاد و بطور واضح به هم بفهمونن که از چیزی که می بینن و مخمصه ای که توش گیر افتادن، خوششون نمیاد.

  7.Box Cutter
  Season 4 Episode 01


  چه اتفاقی میوفته :
  والت و جس در آخر فصل سوم "گیل" را از سر راه خود بر میدارند. و گاس آنها را به آزمایشگاه می آورد و حبسشان میکند و دنبال راه چاره ای است، گاس برای باز کردن این گره کور از یک موکت بُر استفاده می کند.

  چرا باید یه بار دیگه نگاه کنین؟ :
  شخصیت های تلویزیونی همیشه خیلی زیاد صحبت می کنند. انگار که نویسنده ها از سکوت واهمه دارند، انگار که اونا مجبورن تو هر سکانس چندین دیالوگ به زور بچپونن، و انگار اگه اینکارو نکنند و کسی حرف نزنه، بیننده های خودشون رو از دست میدن. ولی بریکینگ بد و مخصوصا "Box Cutter" در سکوت تعبیر میشود، اون صحنه رو بیاد بیارین که "گاس" خیلی زیرکانه خودشو به پشت سر اون قربانی آزمایشگاه میرسونه و در حالی که ما روی شخصیت هایی که اصلا صحبت نمی کنند، تمرکز کرده ایم، یاوه گویی های "والتر" به عنوان صدای پشت زمینه این صحنه، سکانسی جاویدان را بوجود می آورد. سازندگان بریکینگ بد میدانند که بریدن گلوی آن مرد با موکت بُر با ارزش تر از هزاران کلمه است.

  8.Face Off
  Season 4 Episode 13


  چه اتفاقی میوفته :
  موقعیت ایجاد شده بین والت و جس به سرانجا میرسه. موقعیت بوجود آمده ی بین والت و کارفرمای قبلیش به سرانجام میرسه. موقعیت بوجود آمده بین سالامانکا و گاس به سرانجام میرسه، و یه جورایی تکلیف همه چی مشخص میشه و گاس تقربا نصف کله شو از دست میده!


  چرا باید یه بار دیگه نگاه کنین؟ :
  چونکه،"یا خدا، اون صحنه رو یادتونه، عجب سکانسی بود، این قیافه تو عکس بالا رو یادتونه"؟
  در طول این سالهای بریکینگ بد خیلی ها کشته شدن و شاید اکثرش رو به خاطر نداشته باشیم ولی کی میتونه همچین صحنه ی شاهکاری رو از یاد ببره؟
  خب این نکته رو هم بگم که "وینس گیلیگان"، خالق سریال در ابندا قصد داشت که در همینجا به کار سریال خاتمه بده، یک پایان با شکوه و به یاد ماندنی، پایانی خوب برای والتر که شاید همین مارو به این فکر بندازه که گیلیگان به هیچ وجه قصد نداره آسیبی به والتر برسونه و بلکه می خواد در اوج قدرت با والتر خداحافظی کنیم،
  خب بنا به دلایلی که یکی از اون ها طرفدار های بیشمار سریال هستند، گیلیگان تصمیم به ادامه ی سریال می گیره و مرگ "گاس" خلائی رو ایجاد میکنه که در فصل بعدی والتر تلاش میکنه که این خلا رو پُر کنه و جای گاس رو بگیره، و البته اون گیاه سمی که والتر روی اون بچه استفاده کرده بود رو می بینیم که نشون میده که تنها شَروری که بیشتر از "گاس" به بیراهه زده، کسی نیست جز خود "مستروایت".

  9.Dead Freight
  Season 5 Episode 05


  چه اتفاقی میوفته :
  در ابتدای این فسمت پسری رو بر روی موتور می بینیم که در صحرا، عقرب بزرگی پیدا می کنه.
  گروه "هایزنبرگ" از وجود یک قطار حاوی میتلامین اطلاع پیدا میکنن، میتلامینی که می تونه اونقدر اونارو تامین کنه، که دیگه هیچ احتیاجی به تهیه دوباره اش نداشته باشن، و والتر نقشه ی دزدیدن این میتلامین
  رو میکشه و با موفقیت هم روبه رو میشن، تا اینکه شخص سومی وارد جریان میشه و اونها رو در حین انجام اینکار می بینه و اون کسی نیست جز همون پسر بچه ای که در ابتدای قسمت دیدیم که به دست "تاد" کشته میشه.

  چرا باید یه بار دیگه نگاه کنین؟ :
  اگه "بریکینگ بد" رو بامزه و خنده دار تصور کنیم خیلی غلطه. سریال مشتاق کننده ست. سریال معتاد کننده ست.
  سریال کاملا محبوط کننده ست. ولی بامزه و خنده دار؟ در طول سریال آنچنان استرس دارید که به هیچ وجه نمیشه بهتون احساس خنده دست بده، همین استرس هست که "Dead Freight" را کاملا به قسمتی خارق العاده تبدیل کرده است. برای اولین بار در یک زمان طولانی سریال قسمتی را تهیه دیده که نگاه کردنش منفجر کننده است و بیننده، آرام و قرار ندارد. قرار دادن والتر و گروهش در مرکز یک سرقت مارا به یاد فیلم" یازده یار اوشن" می اندازد.
  گرچه سریال در آستینش کلک هایی دارد و بعد از اینکه شما را محو تماشای خودش کرد، به شما یادآوری میکند که در حال تماشای یک عده آدم وحشتناک هستید که در یک دنیای جنایی ویران کننده، زندگی میکنند
  این آدمایی که شما از دیدنشون لذت می بردید و به هیجان می آمدید، یک بچه را به قتل می رسانند و این آزار دهنده ست و این زیبایی جعبه ی جادوست.


  10.Gliding Over All
  Season 5 Episode 08


  چه اتفاقی میوفته :
  تیم هنک اعضای گروه مایک رو تحت فشار میزارن و بالاخره یکیشون حاضر به همکاری میشه، در این حین والتر نقشه ای در سر داره که این اعضای باقی مانده از دارو دسته ی مایک و گاس رو سربه نیست کنه و برای همیشه از دستشون راحت بشه، و از طریق "تاد" با گروهی که قابلیت انجام دادن اینکار رو دارن مواجه میشه و تصمیم میگیرن در بازه ی زمانی دو دقیقه ای در سه زندان مختلف به طور همزمان، همه ی این افراد رو بکشن و نقشه هم عملی میشه، ولی در انتهای این قسمت، هنک متوجه یه چیزی میشه.

  چرا باید یه بار دیگه نگاه کنین؟ :
  خب، این دیگه دلیلش مشخصه، هر اتفاقی که قراره تو هشت قسمت پایانی بیوفته، حرقه اش اینجا خورد و مقدمه چینی شده برای تصور ما از قسمت های پایانی. این کتابی که هنک پیدا کرده (که در فصل سوم هم اشاره ای بهش شده بود و بهتره یه نگاه کوچیک به قسمت "Sunset" از فصل سوم هم داشته باشین) ممکنه سرنوشت والتر رو جور دیگه ای رقم بزنه. حالا که هنک حقیقت رو می دونه، کل پویایی سریال تغییر کرده.
  بریکینگ بد ممکنه در طول سال های پخش تغییرات کوچیک اساسی درش وجود داشته، ولی این یک تغییر آخرالزمانی است. هنک و والتر برای پنج سال مشاور های مخفی یکدیگر بودند و می دونیم که هردوشون مرد عمل و یکدنده هستن و همچنین به هیچ وجه شکست رو قبول ندارند و خیلی سخته که تصور کنیم که هردوی آنها در آخر این فصل جون سالم به در میبرند.  خب، این قسمت ها رو که بهتون معرفی کردیم، شما هم اگه قسمت خاصی مدنظر دارین که به نظرتون جالب میاد و جای تامل داره، به باید قبل از شروع سریال یه نگاهی بهش بنداریم، بهمون معرفی کنید.
  و مهم تر از همه این روند "چه اتفاقی میوفته" و "چرا باید یه بار دیگه نگاه کنیم" رو هم حفظ کنید.
  همچنبن بحث کلی درباره قسمت های آینده ی فصل پنجم در این تاپیک صورت می گیره.


  Fool Me Once Shame On You Fool Me Twice Shame On Me


  One must have chaos in oneself to give birth to a dancing star

  Friedrich Nietzsche


 2. #2
  تاریخ عضویت
  Jan 2013
  محل سکونت
  اندیشه
  ارسال ها
  595
  سپاس
  13,926
  از این کاربر 10,841 بار در 762 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : [Breaking Bad] ♥ آنچه گذشت....(بحث کلی در رابطه با فصل پنجم) ♥

  دمت گرم حامد جان، حسابی من یکی رو بردی تو حس فیلم با این تاپیک
  برای شروع قسمت های پایانی لحظه شماری میکنم. حتی تو تقویمم علامت زدم
  میشه گفت این ده اپیزود، ده اپیزود مورد علاقه من هم بوده. حتی یه زمانی عکس شماره چهار رو کرده بودم آواتارم و هنوزم اون حرفی که اون لحظه میزنه رو تو جمله مورد علاقه پروفایلم دارم
  اگه نمیومدم تو این انجمن شاید هرگز این سریال رو نمیدیدم. کلا اهل سریال نبودم، فقط HIMYM رو دنبال میکردم. ولی به لطف انجمن با سریال های توپی آشنا شدم که الان دنبالشون میکنم.
  http://tvworld.info/image.php?type=sigpic&userid=30207&dateline=1500295879

 3. 14 کاربرِ زیر از Achillies بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 4. #3
  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  ارسال ها
  705
  سپاس
  6,027
  از این کاربر 10,874 بار در 776 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : [Breaking Bad] ♥ آنچه گذشت....(بحث کلی در رابطه با فصل پنجم) ♥

  دستت درد نکنه حامد

  فصل 3 قسمت 10 خیلی باحال بود از اول تا آخرش والتر میخواست یه مگس رو بکشه

  فصل4 قسمت 13 هم خیلی هیجانی بود اون جاش که صورت یارو رو ( توی عکس هم معلومه ) داغون کرد دلم خنک شد

  فصل 5 قسمت 8 اون تیکه آخرش فاجعه بود

 5. 10 کاربرِ زیر از AmiR RezA بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 6. #4
  تاریخ عضویت
  Apr 2012
  محل سکونت
  تهران
  ارسال ها
  305
  سپاس
  4,794
  از این کاربر 2,656 بار در 299 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : [Breaking Bad] ♥ آنچه گذشت....(بحث کلی در رابطه با فصل پنجم) ♥

  داداش خیلی ممنون بابت تاپیک .این تاپیکها اشتیاق آدمو ضربدر 100 می کنه .ما هم بی صبرانه منتظریم .چه وداعی بشه وداع با والتر وایت و جسی و برکینگ بد ...

 7. 10 کاربرِ زیر از VIVA THE ROCK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 8. #5
  تاریخ عضویت
  May 2012
  محل سکونت
  ج.ا.ایران
  ارسال ها
  4,263
  سپاس
  34,754
  از این کاربر 57,785 بار در 4,671 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : [Breaking Bad] ♥ آنچه گذشت....(بحث کلی در رابطه با فصل پنجم) ♥

  حامد جان کامل و بی‌نقص!
  خاطرات مرداد سال پیش برام زنده شد.
  امسال که از هر چی سریال جدید نا امید شدم حتی اوضاع سریال‌هایی که قبلا دنبال می‌کردم و امسال فصل جدیدشون رو دیدم به نظرم اصلا خوب نبود.
  هر کدوم در ضعیف بودن از اون یکی سبقت گرفتن تمام چشم و امیدم به بروبکس "B&B" ... خدا کنه پایان فوق‌العاده‌ایی داشته باشه چند وقت پیش که تریلر تماشایی داشت.
  الان شبیه این بیمار‌های رو به موت کما رفته‌ام که به یه چند قسمت از یه سریال مثل "Breaking Bad" برای حیات دوباره محتاجه!

 9. 13 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 10. #6
  تاریخ عضویت
  Apr 2013
  ارسال ها
  131
  سپاس
  236
  از این کاربر 872 بار در 132 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : [Breaking Bad] ♥ آنچه گذشت....(بحث کلی در رابطه با فصل پنجم) ♥

  آخرین قسمت فصل سه هم جالی بود والتر چه راحت اون دو تارو میکشه و کلا مشکلشون از اونجا شروع میشه
  راشتی یه قسمت هم بود که یکی رو با قفل دو چرخه میکشه اونم جالبه و اگلین کسیه که میکشه والتر و بعدش. مسی تو وانش اسید میریزه و خونه داغون میشه
  اون قسمت هم جالبن

 11. 6 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 12. #7
  BAZINGA!
  تاریخ عضویت
  Apr 2012
  محل سکونت
  مازندران
  ارسال ها
  96
  سپاس
  881
  از این کاربر 2,237 بار در 101 پست سپاس گزاری شده

  پاسخ : [Breaking Bad] ♥ آنچه گذشت....(بحث کلی در رابطه با فصل پنجم) ♥

  بسیار ممنون از این یادآوری قسمت های مهم. واقعا مشتاقم که این نیم فصل پایانی رو ببینم.
  ناراحتم چون سریال داره زود تموم میشه و خوشحالم چون داره توی اوج تموم میشه.

 13. 6 کاربرِ زیر از juybari بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :


 

 

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 54
  آخرين ارسال: 12-24-2014, 12:31 AM
 2. پاسخ ها: 101
  آخرين ارسال: 06-19-2014, 06:24 PM
 3. پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 09-05-2012, 01:21 AM
 4. پاسخ ها: 2
  آخرين ارسال: 08-20-2012, 03:41 PM
 5. پاسخ ها: 0
  آخرين ارسال: 05-09-2012, 11:15 PM

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
 • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
 • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
 • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
 • قدرت گرفته از سیستم vBulletin نسخه ی 4.2.3
 • قالب اختصاصی انجمن TvWorld نسخه ی 1.0
 • طراحی و اجرای قالب : نوژن
 • تمام حقوق مطالب و محتوا برای تی وی وُرلد محفوظ می باشد
Powered by vBulletin® Version 4.2.1
Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd.