برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 26 از 31 اولیناولین ... 162425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 از مجموع 301
    سپاس
    3,177
    از این کاربر 2,442 بار در 380 پست سپاس گزاری شده

Top 10 سریالی تی.وی.ورلد

سلام دوستان

در ادامه ی این تاپیک از اونجایی که انجمن تیوی ورلد یک انجمن سریالی هستش،گفتم که این تاپیک را هم بزنم.

توی این تاپیک از دوستان می خوایم که 10 سریال برتر خودشون را معرفی کنند و اونها را با دیگران به اشتراک بذارند.اگر تعداد سریال ها از 10 عدد هم بیشتر شد موردی نداره.

فقط ضمن معرفی سریال های برتر خودتون حداقل یک خط در مورد اون سریال ها هم بنویسید که چرا اون سریال را انتخاب کردید و دلیلتون چی بوده.

نکته ی مهم اینکه سکانس های حساس و پایانی سریال و... را موقع بحث و بررسی در تگ اسپویل بذارید که دوستانی که سریال را مشاهده نکردند و یا به قسمتهای انتهایی نرسیدند و از اسپویل خوششون نمیاد،سریال براشون خراب نشه.

سعی کنید پستهای ارسالی شکیل و زیبا باشه و وقت صرفش کنید که دیگران هم میل و رغبت کنند و زمان بذارند که پستهاتون را مطالعه کنند.

بحث و بررسی و تبادل نظر هم در مورد لیست سریال های منتخب دیگر دوستان،در چهارچوب قوانین سایت و به دور از توهین و تمسخر آزاد است.

برای اطلاع از آمار دقیق سریال های محبوب کاربران تی.وی.ورلد بر روی این لینک کلیک کنید.

منتظر حضورتون در تاپیک هستیم.

"یاحق"
    سخت ترين گناه ،گناهي است كه گناهكار حقيرش شمارد. <<مولا علي (ع)>>

2. 166 کاربرِ زیر از voldemort بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,.:SiSiBK:.,86471181,:: ERFAN ::,A w e s o m e,a1251372,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ahmady45,Alex Vause,Ali Davarpanah,Ali.99,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_maxpayne,amo_omid,Anonymous User,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arso,ashley_1986,Atrin021,Barney,Barney Stinson,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Boatles-Oar,caroline,checha,Clay Morrow,Constantin,D O R D I,daee habib,DARK BOY,Days of Heaven,deathstroke,Dexter_171,dirty_coat,DivaN,dll,don draper,Dream Theater,EHSANRF,emadtvw,eni,erfan1st,ergen,eric,errornima,ESR,Ever_3313,Farc0da3lx,fatima-b021,Fedex,hadi2006mi,Hamed Hidden,hamed224,HAMID13,hamid5251,hamraz6869,Hesam,hesamdx,hossein2,hosseinf722,Hossein_124,Irag,ShInOdA,jackbauer2012,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,just-Friends,juybari,karim_load,kia_z,KING STANNIS,kingnessi,KOOROSH,koresh92,legendary,leon kennedy,Longmire,Lordloss,M.Amir,Maa vampire,mahdi206,mahmood1372,Malcolm X,Mani Vampire,manowar,mas5oud281,matiyo,MeHr@n,mhk,Mia_3D,MILANO,Miss Harley,Mmad76,modern_gesprach,mohammad-om,mohammad1992,Mohsen82,moshkan,mr67,mushroom,nemsis,Nevah,Nora,P!NK,pedram136,peyman_eun,pooya,pro_translator,Qasem_Samangani,raha_91,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,redkamyar,rekaft,rfarrokhi,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,saeednaderi,saeedporreza9,Sahid,saman2esm,Samankaka,sApari,SaRaL,Sina_Saw,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,Stark Man,tara22,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,Unique,UntouChable,V@hiD,vahid-fcb,VIVA THE ROCK,WalTer WhiTe,white_beard,wlh,x7music,yaser63,yasharhi,ŞłŁΞИҬ

سپاس
    3,198
    از این کاربر 4,124 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Top 10 سریالی تی.وی.ورلد

1. Oz
    2. Oz
    3. Oz
    4. Oz
    5. Oz
    6. The Sopranos
    7. Futurama
    8. The Simpsons
    9. Adventure Time
    10. Lost (قسمت ۹ از فصل ۶)‌

پ.ن: این لیست به‌شدت ناپایدار است. از آن فاصله بگیرید.

4. 17 کاربرِ زیر از masihm بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

با لبخند وارد شوید ツ
    سپاس
    4,142
    از این کاربر 20,216 بار در 1,005 پست سپاس گزاری شده

جهنم خالیست، همه‌ی شیاطین اینجا هستند

Bad things are coming
    سپاس
    21,973
    از این کاربر 49,488 بار در 2,820 پست سپاس گزاری شده

1- Breaking Bad
    2- Lost
    3- The Sopranos
    4- Six Feet Under
    5- Game of Thrones
    6- Boardwalk Empire
    7- Justified
    8- Sons of Anarchy
    9- las chicas del cable
    10- Dexter

پ ن 1 : این لیست منهای سیتکامها و سریالهای کمدیه و البته مستندهای سریالی رو هم حساب نکردم.

پ ن 2 : بعضی سریالها مثل The Shield و Oz و Deadwood و The Leftovers و Hell on Wheels و Peaky Blinders و Paranormal Witness و Better Call Saul و Twin Peaks هم میتونستن توی لیست باشن که دیگه جا نبود.

پ ن 3 : Orange Is the New Black و Shameless هم توی لیست کمدی ها هستن.

پ ن 4 : سریالهایی که فصل های کمی ازشون اومده مثل La casa de papel و Stranger Things و The Handmaid's Tale و چند عنوان دیگه هم باید ببینیم توی فصلهای بعدی چه میکنن ؛ سریالهایی مثل american crime story و Fargo هم نوسان زیاد دارن و فقط بعضی فصلهاشون رو دوست داشتم.

و البته به جز بریکینگ بد ، باقیِ لیست به ترتیب نیست.

i want to play a game
    سپاس
    1,448
    از این کاربر 1,170 بار در 96 پست سپاس گزاری شده

1.the sopranos
    2.the wire
    3.breaking bad
    4.GOT
    5.OZ
    6.friends & the office
    7.band of brothers
    8.house of cards
    9.boardwalk empire
    10.six feet under

8. 22 کاربرِ زیر از amir_maxpayne بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

1- The Sopranos
    2- Friends
    3- Breaking Bad
    4- Game of Thrones
    5- Lost
    6- The Leftovers
    7- The Wire
    8- How I Met Your Mother
    9- Gomorra
    10 - Louie

10. 23 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    15
    از این کاربر 15 بار در 1 پست سپاس گزاری شده

1- Peaky Blinders
    (که اصلن زد نابود کرد منو بسکه مریضه این سریال ) )

2- The Leftovers
    (بخاطر ایده درخشانش)

3- True Detective
    ( فصل اول - به دلیل داستان پیچیده و بازی بی‌نقص متیو مک کاناهی و اصلن همشون)

بقیه‌شون دیگه ترتیبی ندارن. فقط مورد علاقه‌هام هستن

Breaking Bad
    The Handmaid's tale
    Black Mirror
    Shameless
    House Of Cards

12. 15 کاربرِ زیر از eli275 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

And i want One bilion dollar
    سپاس
    1
    از این کاربر 52 بار در 7 پست سپاس گزاری شده

سلام به همه
    اولین باره که نظر میدم چون همین الان عضو شدم)(^_^)
    ده تا سریال برتر سر چهار تای اول که بحثی نیست فرندز، گات، وایر، بریکینگ بد با همین ترتیب و البته مابقی سریال اصلا حتی نزدیک هم نیستند
    بعدش دو تا سریال لاست و توئین پیکس هست که واقعا محشرن ولی قابل قیاس با بالایی‌ها نیستن البته
    و در آخر جهت تکمیل لیست و البته با عذر خواهی از شش تای قبلی بگیم سریالای ساینفلد، وایکینگ ها و فایر فلای خوب هستن البته سریال دکستر هم همین تازگیا شروع کردم

14. 17 کاربرِ زیر از Aria land بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

رده بندی زیاد اهمیتی نداره.
    1-Gamed of Throns
    2-Shameless
    3-Black Sails
    4-Gotham
    5-Hannibal
    6-The Walking Dead
    7-sons of anarshy
    8-Suits
    9-Fate zero/Fate stay night
    10-House of Cards
    11-Dark
    12-Man In The High Castle
    13-The.Marvelous.Mrs.Maise
    14-Attact on titan

مشاهده محتوا اسپویلر

در کنار 10 سریال برتر ، 10 سریال (زرشک طلایی) رو هم به لیست اضافه می کنیم!(خدا به دادم برسه)
    Boardwalk Empire : همیشه از سریالهایی که نقش اولش یه پیرمرد هست دوری کنید!
    Gunpowder : علت : تنها میشه این سریال رو اینگونه توصیف کرد سریالی که فقط به خاطر نقش اولش(که جان اسنو باشه ) یهویی تصمیم گرفته شد ساخته بشه!
    manhunt unabomber : دیگه از این به بعد دور هرچی سریال ساخته شده از روی داستان حقیقی رو خط زدم (واقعا خسته کننده میشن اکثرشون)
    Peaky Blinders: هیچ چیز خاص و عجیبی نداشت این سریال سه برادر که یکیشون مغز متفکر یکشون دیونه و احمق و اون یکی هم یه چیز دیگه برخلاف تعریفهایی که میشد و میشه اما اصلا چیز خاصی نداره این سریال حداقل خارج از محدوده ی حوصله ی من بود!
    Rome علت :انتظار یه چیز تو مایه های فیلم اسپارتاکوس یا یه چیز اساطیری داشتم اما همش بیوگرافی و خیانت و از اینجور چیزها بود
    Teen Wolf علت : نمیدونم چرا اصلا داشتم ادامه اش میدادم! یعنی انگار در قبال اون همه ترافیک و در قبال اون پولی که پای هر فصل و قسمتش داده بودم احساس مسولیت میکردم ، که باید حتما تا قسمت آخر ببینمش!
    The Terror علت :سریال جو سنگین و خسته کننده ای داشت محیطی خشن سرد و روند کند داستان هم باعث میشد که ادامه سریال زجر آور بشه و فقط این که اخرش چی میتونه بشه سبب شد ه ادامه اش بدم(والبته ترافیکی که بابت کیفیت 1080 اش مصرف شده بود!)
    Arrow : بعد سه فصل یه روز از خواب بیدار شدم و با خودم گفتم چه دلیلی داره که دارم این سریال تینیجری رو ادامه میدم و دیگه کلا گذاشتمش کنار.

حال 10سریالی که ظرفیت تحمل پذیریشون فقط دو سه قسمت بود!
    Lost---- برخلاف این که جزو ژانرهاییه که خیلی بهش علاقه داشتم ولی چون تازه 5 سال بعد از اتمام سریال ، اون هم در شرایطی که داستانش به طروق مختلف برام اسپول شده بود شروع به دیدنش کردم نتونست نظرم رو جلب کنه!
    House ---- همین تازگی نظرم رو در موردش گفتم! و محکوم شدم که فرق بین درام و سیتکام رو نمیدونم!
    هر روز از تهران به کاشان میرم! سه وسیله نقلیه برای سفر موجود است(سمند زرد صفرکیلومتر-مینی بوس - سمند آبی مدل 81) یک روز در غیاب سمند زرد رنگ با تصور این که سمند سمنده و مگه چقدر میتونه فرق داشته باشه سمند آبی مدل 81 رو انتخاب میکنم ولی این ماشین به قدر آهسته و پر سرو صدا بود که من اون رو به مینی بوس تشبیه کردم و گفتم انگار که سوار مینی بوس شدی. در اینجا من میدوانستم که سوار سمند بودم ولی به علت حسی و حالتی که داشت آن را به مینی بوس تشبیه کردم.بگذریم!
    Black Mirror--- علت:یعنی واقعا اعصاب میخواد بشینی این سریال رو ببینی! مشخصه که سریال از لحاظ فرهنگی(فرهنگ سازی) چیزی برای گفتن داره اماقالبی که برای گفتن حرفش انتخاب کرده اصلا سرگرم کننده نیست! و موردی که خوشایندم نبود اینه که خیلی سریع و سرراست میره سر اصل مطلب!!درست مثل یک کلیپ تبلیغاتی که فقط میخواد مطلبش رو به بیننده برسونه!
    La casa de papel----- علت:شاید زبان اسپانیایی سریال کمی تاثیر داشته اما بیشتر عدم رضایتم از سریال روند تُرک شدنش بود!(یعنی بجا اینکه حداقل اون اول کار سعی کنه خودی نشان بده و خودش رو به عنوان سریالی که ارزش دیده شدن داره نشون بده شروع میکنه به ضدحال زدن و زجر دادن بیننده همون چیزی که چاشنی سریالهای ترکه )به نظرم سریالیه که میخواد خودش رو در حد سریالهای Top هالیوودی گنده نشون بده ولی همون اول کاری تموم میشه.
    Californication------ علت : به نظرم زیاد و بیش از حد روی صحنه ها تمرکز کرده بودن! اونم در حالی که بیس داستان چیز قابل توجهی برا نمایش نداشت و همین باعث شده بود که تصور کنی که داری بجا سریال یه چیز دیگه تماشا میکنی!
    sherlock----------علت :فرهنگ و ادبیات پر طمطراق بریتیش و تبدیل کردن مبارزه ی قهرمان و ضد قهرمان داستان به مبارزه ی خدایان باستان!!

پیشاپیش از دوستان به خاطر بی احترامیی که ممکن است تصور کنند به سریال مورد علاقه شان شده است کمال صحه صدر را دارم
    و این ها تنها نظرات شخصی بنده بوده و قطع یقین تمام این سریالها از کیفیت مطلوب برخوردار بوده اند که چندین و چند فصل ادامه پیدا کرده اند!

.

16. 15 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    525
    از این کاربر 815 بار در 67 پست سپاس گزاری شده

از اونجایی که من سعی میکنم به همه جنبه های فیلم و سریال اهمیت بدم ، سریال هایی که میپسندم ممکنه بسته به شرایط روحی یا زمانی که داشتم پرفراز و نشیب و غیر قابل قیاس باشن
    اگر دلایل دیدن سریال هایی که دیدم رو بخونید بهتر متوجه منظورم میشید.

1- فصل اول تا فصل 4 "The Walking Dead
    " : قبل از دیدن این سریال اصلا از فیلم های زامبی طور خوشم نمیومد. به اصرار یکی از دوستان اولین قسمت این سریال رو پلی کردم و بعد از گذشت یک هفته 3 فصل اولش رو تموم کرده بودم! و دلیل جذابیت فیلم ، هوش زیاد کارگردان (فرانک دارابونت) بوده که وقتی شخصیت اصلی سریال از کما بیرون میاد و سردرگم به دنبال فهمیدن ماجرا هست ، بیننده هم به صورت موازی دنبال فهمیدن ماجرا و داستان سریال جلو میره که باعث میشه بعد از دیدن قسمت اول ، بقیه قسمت ها رو هم ببینیفصل اول به کنجکاوی بیننده میگذره
    فصل دوم یاد میگیره از زامبی ها بترسی!
    فصل سوم یاد میگیره از زنده های بیگانه بترسی!
    فصل چهارم یاد میگیره زامبی ها ترس ندارن باید از خودی ها بترسی!
    متاسفانه بعد از فصل 4 دیگه اصالت سریال از بین رفت و دیگه جذاب پیش نرفت.

2- "Stranger Things" : کلا از فیلم ها و سریال های ابرقهرمانی خوشم نمیاد. اما تینیجری بودن شخصیت های فیلم و فضاسازی و روایت داستان عالی از کارگردان ، منو مجاب کرد که این سریال رو ادامه بدم و به نظرم سریال درجه یکی بود (هم فصل اول - هم فصل دوم)

3- فصل اول سریال "True Detective
    " : بخاطر شخصیت پردازی فوق العاده ای که داشت این فصل رو دیدم

4- فصل اول سریال "fargo" : خلاقیت در روایت داستان ، فیلمبرداری و فضا سازی عالی بود

5- سریال "west world" : ایده و داستان خیلی خوب بود.

6- سریال "dark
    " : یه داستان پیچیده به بهترین نحو روایت میشه و اگر کارگردانی در دهه 90 میتونست داستان پیچیده ای رو به این شکل روایت کنه یا مردم میپرستیدنش یا به کل طردش میکردن!!

7- سریال "Friends
    " : برای زمانی که میخوای مغزت رو خاموش کنی و نیشت رو باز کنی بهترین سریاله !!

8- سریال "Suits
    " : از این سریال خوش و خُرّم هاییه که برای دورانی که ذهنتون آشفته س و میخواهید یه سریال بی دردسر و سرگرم کننده با طنزهای کوتاه و شخصیت های متفاوت ببینید.و در کنارش چند تا نکته ظریف هم یاد بگیرید! (داستان چند تا وکیل و دستار و ...)

9- سریال "
    Chicago Fire" : دقیقا مثل سریال
    Suits خوش و خُرمّه ! و توی هر قسمت نکات جالبی در مورد آتش نشان ها (حوادث) و امدادگرها هست.

10- فصل اول سریال "Quantico" : سریالی نسبتا اکشن با موضوع استخدامی و کارآموزی CIA که نویسنده به شدت سعی در بازی با مخاطب داره و میشه گفت به خوبی این کارو انجام میده .
    شخصیت های سریال داستان ها و پیچ و قوس های نسبتا خوبی دارن و سریال درجه 2 خوبیه !

11- سریال "Counterpart" : یک ایده خیلی خوب برای داستان جهان های موازی ! با ریتم یکنواخت اما خسته کننده نیست

18. 17 کاربرِ زیر از mahdi206 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    46
    از این کاربر 179 بار در 30 پست سپاس گزاری شده

یکی جمع بندی کنه جالب میشه

20. 2 کاربرِ زیر از ft10 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 26 از 31 اولیناولین ... 162425262728 ... آخرینآخرین