برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 6 از 31 اولیناولین ... 4567816 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 از مجموع 301
    سپاس
    3,177
    از این کاربر 2,442 بار در 380 پست سپاس گزاری شده

Top 10 سریالی تی.وی.ورلد

سلام دوستان

در ادامه ی این تاپیک از اونجایی که انجمن تیوی ورلد یک انجمن سریالی هستش،گفتم که این تاپیک را هم بزنم.

توی این تاپیک از دوستان می خوایم که 10 سریال برتر خودشون را معرفی کنند و اونها را با دیگران به اشتراک بذارند.اگر تعداد سریال ها از 10 عدد هم بیشتر شد موردی نداره.

فقط ضمن معرفی سریال های برتر خودتون حداقل یک خط در مورد اون سریال ها هم بنویسید که چرا اون سریال را انتخاب کردید و دلیلتون چی بوده.

نکته ی مهم اینکه سکانس های حساس و پایانی سریال و... را موقع بحث و بررسی در تگ اسپویل بذارید که دوستانی که سریال را مشاهده نکردند و یا به قسمتهای انتهایی نرسیدند و از اسپویل خوششون نمیاد،سریال براشون خراب نشه.

سعی کنید پستهای ارسالی شکیل و زیبا باشه و وقت صرفش کنید که دیگران هم میل و رغبت کنند و زمان بذارند که پستهاتون را مطالعه کنند.

بحث و بررسی و تبادل نظر هم در مورد لیست سریال های منتخب دیگر دوستان،در چهارچوب قوانین سایت و به دور از توهین و تمسخر آزاد است.

برای اطلاع از آمار دقیق سریال های محبوب کاربران تی.وی.ورلد بر روی این لینک کلیک کنید.

منتظر حضورتون در تاپیک هستیم.

"یاحق"
    سخت ترين گناه ،گناهي است كه گناهكار حقيرش شمارد. <<مولا علي (ع)>>

2. 166 کاربرِ زیر از voldemort بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

-=omid=-,.:SiSiBK:.,86471181,:: ERFAN ::,A w e s o m e,a1251372,abbas stannis,Achillies,AdibTE,ahmady45,Alex Vause,Ali Davarpanah,Ali.99,ali33,Alireza-cRm,AlirezAlirezA,Alireza_0111,amingeneral,amin_orang,AmiR RezA,Amirhossein17,AMIRHOSSEIN20,AMIRREZA RV,amir_maxpayne,amo_omid,Anonymous User,anzalichi,AR!@N,aramis2800,arso,ashley_1986,Atrin021,Barney,Barney Stinson,bbas,behzad_daniel,Being Amin,BIG FELLAH,bikash,Boatles-Oar,caroline,checha,Clay Morrow,Constantin,D O R D I,daee habib,DARK BOY,Days of Heaven,deathstroke,Dexter_171,dirty_coat,DivaN,dll,don draper,Dream Theater,EHSANRF,emadtvw,eni,erfan1st,ergen,eric,errornima,ESR,Ever_3313,Farc0da3lx,fatima-b021,Fedex,hadi2006mi,Hamed Hidden,hamed224,HAMID13,hamid5251,hamraz6869,Hesam,hesamdx,hossein2,hosseinf722,Hossein_124,Irag,ShInOdA,jackbauer2012,JenabPargaar,Joey,joker8,Julie,just-Friends,juybari,karim_load,kia_z,KING STANNIS,kingnessi,KOOROSH,koresh92,legendary,leon kennedy,Longmire,Lordloss,M.Amir,Maa vampire,mahdi206,mahmood1372,Malcolm X,Mani Vampire,manowar,mas5oud281,matiyo,MeHr@n,mhk,Mia_3D,MILANO,Miss Harley,Mmad76,modern_gesprach,mohammad-om,mohammad1992,Mohsen82,moshkan,mr67,mushroom,nemsis,Nevah,Nora,P!NK,pedram136,peyman_eun,pooya,pro_translator,Qasem_Samangani,raha_91,Raylan Givens,realdota,Red Bull,redhood2003,redkamyar,rekaft,rfarrokhi,S@eeD-Mj,SaeeD-Mj90,saeednaderi,saeedporreza9,Sahid,saman2esm,Samankaka,sApari,SaRaL,Sina_Saw,Skadi,SKYPERSiA,smgh470,Stark Man,tara22,Trinity Killer,TrUe.MadnesS,Unique,UntouChable,V@hiD,vahid-fcb,VIVA THE ROCK,WalTer WhiTe,white_beard,wlh,x7music,yaser63,yasharhi,ŞłŁΞИҬ

No Life , No Pain
    سپاس
    814
    از این کاربر 1,098 بار در 122 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Top 10 سریالی تی.وی.ورلد

نقل قول نوشته اصلی توسط yasharhi نمایش پست ها
    با بودن این 3 سریال
    Two and a Half man چون طرفدار چارلی هارپرم نگاه میکردم..بعد از اومدن اشتون همچین بد هم نشد..
    Big Bang theory هم کمدی علمی حرف نداره..
    always sunny in philadelphia
    عجیبه که فرندز تو لیستتون نیست
    اتفاقا توی هاردم داشتمش.. کل هارد فرمت شد دیگه نشد ببینم..حالا میرم دوباره دانلود کنم..

4. 7 کاربرِ زیر از A w e s o m e بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    253
    از این کاربر 515 بار در 80 پست سپاس گزاری شده

من لیستم هشت تاییه. البته نه اینکه فقط همین هشت تا رو دیده باشم ولی بقیه سریال هایی که دیدم ارزش رنکینگ شدن رو ندارن
    به ترتیب

1- فرندز
    2- downton abbey
    3- Game of thrones
    4- the sopranos
    5- the big bang theory
    6- how i met your mother
    7- Kennedys
    8- episoeds

6. 7 کاربرِ زیر از sir bob paisley بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8
    از این کاربر 41 بار در 5 پست سپاس گزاری شده

1- lost
    2- breaking bad
    3- prison break
    4- game of thrones
    5- friends
    6- walking dead
    7- how i met your mother
    8- shameless
    9- hell on wheels
    10- the big bang theory

8. 8 کاربرِ زیر از ariaaria بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    56
    از این کاربر 156 بار در 25 پست سپاس گزاری شده

این لیست منه به نظرم خیلی سریال های دیگه هم میتونست تو لیستم باشه ولی فعلا با 30 تا سریالی که دیدم اینا رو تو Top 10 گذاشتم:

1- Game of Thrones
    2- Breaking Bad
    3- Dexter
    4- Boardwalk Empire
    5- True Blood
    6- Sons of Anarchy
    7- It's Always Sunny in Philadephia
    8- Banshee
    9- Friends
    10- Xena : The Warrior Princess

شماره های 1 تا 10 به ترتیب بود. فقط شماره 10 به خاطر یه نوستالژی خاصی که نسبت بهش دارم گذاشتم تو لیست. در واقع اولین سریال عمرم بود که سالها پیش دیدم...

10. 11 کاربرِ زیر از Ramin1991 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

*این لیست سریال‌های بنده است بدون لحاظ این که 10تا میشه یا کمتر یا بیشتر. که احتمالا کمتر از 10تا باشه ولی این چندتا جزو محبوب‌ترین و بهترین‌ سریال‌هایی است که تا به حال تماشا کردم.
    البته یه سری سریال وطنی هم هست که اونا رو توی این لیست قرار ندادم چون این انجمن بیشتر تمرکزش روی سریال‌های خارجیه من هم فقط بهترین‌های خارجی خودم رو معرفی می‌کنم:

1 »» Breaking Bad: اعتقاد دارم امکان اینکه دوباره یه سریال به قوت داستان و فیلمنامه‌ی این سریال در آینده (نه نزدیک بلکه دور) ساخته بشه وجود نخواهد داشت.

2 »» The Sopranos: تم و سبک کلاسیک سریال‌ها رو تکرار کرده از این جهت نمیتونه با مقام اول رقابت کنه ولی با همین تم آشنا و تکراری جزو بهترین‌هاست.

3 »» Black Mirror: آسمان همیشه ابری است! خلاصه‌ترین تعریف و مبهم‌ترین تعریفی که می‌تونستم از این معجزه‌ ارائه بدم همینه.

4 »» Secret Army: (ارتش سری) هم‌سن و سال‌های من و برادران و خواهران بزرگ‌تر و حتی پدر و مادرها همه با این سریال خاطره دارن. ولی به نظر من "خاطره" تعریف کردن از این سریال و نوستالژی بازی بدترین تعریف و کاری که میشه برای این سریال انجام داد. نگاه کسلر رو با هیچ‌کدوم از بازیگران آمریکایی پف‌فیلی عوض نمی‌کنم. هرگز. فقط کافیه دوباره سریال رو تماشا کنید بعد متوجه می‌شید سریال‌های کارتونی مثل "هوملند" و "آمریکایی‌ها" و ... چه کلاه گشادیست بر سر مخاطبان سریال‌های آمریکایی.

5 »» Hatfields & McCoys: قرار بود از یه اتفاق تاریخی و دعوای قومی قبیله‌ایی که توی دل تاریخ آمریکا جا خشک کرده بود برای نسل امروز سریال ساخته بشه. 3 قسمت ساخته شد ولی به نظرم به اندازه‌ی 30 سریال جدید و قدیم موثر و معرکه بود. هنوزم دنبال یه مینی‌سریال خوب (آمریکایی) که به یه قدمی داستان این دو تا خانواده نزدیک بشه می‌گردم باور کنید خبری نیست!

6 »» Les Revenants: این سریال فرانسوی مجموعه‌ایی از بازیگران بی‌نظیر.نظم در بازی بازیگران. اینقدر این نقش‌ها و بازی‌ها خوبند که اصلا میشه بیخیال تعریف داستان هیجان‌انگیزش شد.

7 »» Sherlock: تمام ابزار برای لذت بردن از یه شخصیت غیرمدرن در دنیای مدرن،در این سریال انگلیسی جمع شده.عاشق ایده‌های نو با یه اجرای نو هستم.

... فعلا همین‌ها. اما سریال‌هایی که توی لیست بالا نیستند ولی باز سریال‌های خوبی‌ هستند: Son of Anarchy:اگه قول میداد بعد فصل سوم تموم می‌شد خیلی بهتر بود به نظرم بعد از فصل سوم تقریبا چیزی برای تعریف ازش وجود نداره.Game of Thrones:خرج و سرمایه‌گذاری خوبی بود ولی انگار این داستان هرچقدر کش میاد غیرمردانه و بچگانه‌تر میشه.Downton Abbey:یه سریال به تمام معنا انگلیسی که مشابه سریال‌های طنز خیلی بالا و پایین داره من هم متنفر از تم کلیشه‌ی سریال‌ها طنز به همین خاطر به اندازه‌ی شش انتخاب اولم ازش لذت نمی‌برم.Boardwalk Empire: این فصل اینقدر فصل متوسطی بود که از لیست برتر خارجش کردم.هنوزم دوستش دارم ولی بعد از تماشای فصل چهارم نمی‌تونم ادعا کنم با یه سریال کامل و بدون نقص طرفیم. Grey's Anatomy: انگار بعد از چند فصل و تلفات در بازیگری دچار یاس فلسفی شده! The Walking Dead:بعد از پایان فصل انگار همه چی در خلق یه کاریکاتور آمریکایی ذوب شد."جدیت از دست رفته" این عنوان تک تک قسمت‌های فصل‌های سوم و چهارم این سریال دوست‌داشتنی قدیمی است. من نمی‌دونم "فرماندار" با تک‌چشمی بودن قراره ما رو بترسونه یا بخندونه؟!!! و ...

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

سریال زیاد دیدم، حدود 70-80 تایی دیدم، اما برای انتخاب 10تای برتر 5 دقیقه هم وقت نذاشتم، چون خوب ها تو خاطرم موندن. این سریال ها نیازی به تعریف ندارن، یه سری هاش رو همه دیدن، اما یه سری هاش کمتر دیده شدس! مثل شیلد. به طرز عجیبی فوق العاده است!! پیشنهاد میکنم حتما ببینید. لیست هم به ترتیب حروف الفباست. کمدی و درام هم جدا شده.

Boardwalk Empire
    Breaking Bad
    Californication
    Dexter
    Hatfields And Mccoys
    Person of interest
    Sherlock
    Shield
    Sons of Anarchy
    True Blood

Friends
    Its Always Sunny in Philadelphia
    Louie
    Seinfeld
    South Park
    Two And Half Men

سپاس
    552
    از این کاربر 1,506 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Irag نمایش پست ها
    *این لیست سریال‌های بنده است بدون لحاظ این که 10تا میشه یا کمتر یا بیشتر. که احتمالا کمتر از 10تا باشه ولی این چندتا جزو محبوب‌ترین و بهترین‌ سریال‌هایی است که تا به حال تماشا کردم.
    البته یه سری سریال وطنی هم هست که اونا رو توی این لیست قرار ندادم چون این انجمن بیشتر تمرکزش روی سریال‌های خارجیه من هم فقط بهترین‌های خارجی خودم رو معرفی می‌کنم:

1 »» Breaking Bad: اعتقاد دارم امکان اینکه دوباره یه سریال به قوت داستان و فیلمنامه‌ی این سریال در آینده (نه نزدیک بلکه دور) ساخته بشه وجود نخواهد داشت.

2 »» The Sopranos: تم و سبک کلاسیک سریال‌ها رو تکرار کرده از این جهت نمیتونه با مقام اول رقابت کنه ولی با همین تم آشنا و تکراری جزو بهترین‌هاست.

3 »» Black Mirror: آسمان همیشه ابری است! خلاصه‌ترین تعریف و مبهم‌ترین تعریفی که می‌تونستم از این معجزه‌ ارائه بدم همینه.

4 »» Secret Army: (ارتش سری) هم‌سن و سال‌های من و برادران و خواهران بزرگ‌تر و حتی پدر و مادرها همه با این سریال خاطره دارن. ولی به نظر من "خاطره" تعریف کردن از این سریال و نوستالژی بازی بدترین تعریف و کاری که میشه برای این سریال انجام داد. نگاه کسلر رو با هیچ‌کدوم از بازیگران آمریکایی پف‌فیلی عوض نمی‌کنم. هرگز. فقط کافیه دوباره سریال رو تماشا کنید بعد متوجه می‌شید سریال‌های کارتونی مثل "هوملند" و "آمریکایی‌ها" و ... چه کلاه گشادیست بر سر مخاطبان سریال‌های آمریکایی.

5 »» Hatfields & McCoys: قرار بود از یه اتفاق تاریخی و دعوای قومی قبیله‌ایی که توی دل تاریخ آمریکا جا خشک کرده بود برای نسل امروز سریال ساخته بشه. 3 قسمت ساخته شد ولی به نظرم به اندازه‌ی 30 سریال جدید و قدیم موثر و معرکه بود. هنوزم دنبال یه مینی‌سریال خوب (آمریکایی) که به یه قدمی داستان این دو تا خانواده نزدیک بشه می‌گردم باور کنید خبری نیست!

6 »» Les Revenants: این سریال فرانسوی مجموعه‌ایی از بازیگران بی‌نظیر.نظم در بازی بازیگران. اینقدر این نقش‌ها و بازی‌ها خوبند که اصلا میشه بیخیال تعریف داستان هیجان‌انگیزش شد.

7 »» Sherlock: تمام ابزار برای لذت بردن از یه شخصیت غیرمدرن در دنیای مدرن،در این سریال انگلیسی جمع شده.عاشق ایده‌های نو با یه اجرای نو هستم.

... فعلا همین‌ها. اما سریال‌هایی که توی لیست بالا نیستند ولی باز سریال‌های خوبی‌ هستند: Son of Anarchy:اگه قول میداد بعد فصل سوم تموم می‌شد خیلی بهتر بود به نظرم بعد از فصل سوم تقریبا چیزی برای تعریف ازش وجود نداره.Game of Thrones:خرج و سرمایه‌گذاری خوبی بود ولی انگار این داستان هرچقدر کش میاد غیرمردانه و بچگانه‌تر میشه.Downton Abbey:یه سریال به تمام معنا انگلیسی که مشابه سریال‌های طنز خیلی بالا و پایین داره من هم متنفر از تم کلیشه‌ی سریال‌ها طنز به همین خاطر به اندازه‌ی شش انتخاب اولم ازش لذت نمی‌برم.Boardwalk Empire: این فصل اینقدر فصل متوسطی بود که از لیست برتر خارجش کردم.هنوزم دوستش دارم ولی بعد از تماشای فصل چهارم نمی‌تونم ادعا کنم با یه سریال کامل و بدون نقص طرفیم. Grey's Anatomy: انگار بعد از چند فصل و تلفات در بازیگری دچار یاس فلسفی شده! The Walking Dead:بعد از پایان فصل انگار همه چی در خلق یه کاریکاتور آمریکایی ذوب شد."جدیت از دست رفته" این عنوان تک تک قسمت‌های فصل‌های سوم و چهارم این سریال دوست‌داشتنی قدیمی است. من نمی‌دونم "فرماندار" با تک‌چشمی بودن قراره ما رو بترسونه یا بخندونه؟!!! و ...
    خوب به نظرم لیست شما از بقیه لیستهایی که دیدم بهتر و قوی تر بود منتها فکر کنم شما هم مثل من(به دلیل کمبود وقت) سریال های قوی مثل the wire ، oz، house md، friends، six feet under، the shield، rome , و چند سریال دیگه الان حضور ذهن ندارم ندیدید وگرنه با توجه به سلیقه تون مطمئنم تو لیست قرار داشتند.البته من فرندزو فقط دیدم و تنها سریال کمدی هست که شایستگی های زیادی داره. منم تقریبا این لیستو قبول دارم فقط دو سریال لاست و 24 را اضافه می کنم وقتی فصل اول هوملندو دیدم گفتم بسیار از 24 بهتره ولی با این فصل اخیر نظرم عوض شد هر چند 24 از نظر هیجان تو این لیست قرار می گیره وگرنه می دونم که اتفاقای توش چندان منطقی نیست در مورد لاست هم 4 فصل بسایر عالی داشت هر چند پایانش در حد لاست نبود ولی باز برای من طوری نبود که از لیست بهترینهام بیرون بیارم در ضمن اگه فصل 7 فصل آخر دکستر بود مطمئنا تو این لیست بود و سریال فرینج را هم دوست دارم.
    یادم رفت مینی سریال معرکه band of brothers را اضافه کنم که به نظرم شاید بهترین سریال و فیلم در مورد جنگ دوم جهانی هست.

14. 13 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    511
    از این کاربر 1,892 بار در 260 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaaria نمایش پست ها
    1- lost
    2- breaking bad
    3- prison break
    4- game of thrones
    5- friends
    6- walking dead
    7- how i met your mother
    8- shameless
    9- hell on wheels
    10- the big bang theory
    لیستی که شما نوشتید به استثنای hell on wheels برآیند محبوبترین سریالهای کاربران tvworld هست. هفته بعد جمعه که قراره از نظرات کاربران یک لیست top 10 درست بشه اکثر سریالهاش همینها خواهند بود فقط جاشون عوض میشه
    پیشنهاد من برای علاقمندان سریال کمدی
    1- فرندز
    2- بیگ بنگ تئوری 3 - دو مرد و نصفی - چطور با مادرتون آشنا شدم 5- ویتنی 6- کمونیتی 7- فیلادلفیا همیشه آفتابیست 8 - IT crowd
    9-ساینفیلد 10- کاپلینگ

16. 7 کاربرِ زیر از yasharhi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    777
    از این کاربر 774 بار در 129 پست سپاس گزاری شده

1. فوتبالیست ها . انصافا توضیح میخواد ؟

2. پوآرو . بین تمام سریال های پلیسی و کاراگاهی تلویزیون یه دونه بود ، هم خودش هم دوبله ی محشرش

3. فرار از زندان

4 . امپراطور دریا . سه شنبه های من روشن بود با این سریال خوشحال ( وگاها پر سوتی )

5. شرلوک . داستان و بازی های فوق العاده ، بسیار گیراتر از شرلوک هلمز با بازی مرحوم جرمی برت

6. هانیبال . قتل ها و جنیات بدیع ، هرچند کمی کند میگذره اما فوق العاده جذابه

7. person of interest . عجیبه که این سریال فوق العاده چرا اینقدر کم دیده میشه . الحق که حرف نداره و حقش خیلی بیشتر از این حرفاست

8. گریم . فقط باید بگم خوشحالم که دیدم یه نفر غیر من این سریال رو دوست داره

اینا ترتیب ندارن و اعتراف میکنم بعضی از سریال هایی که گفتم قوی محسوب نمیشن ولی برای من دلنشین بودن

18. 14 کاربرِ زیر از ماهان734 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    5,988
    از این کاربر 3,273 بار در 350 پست سپاس گزاری شده

من کلا 20تا سریال دیدم کمدی هم ندیدم تا حالا .اما هر سریالی رو شروع کردم تا تهش دیدم.در مجموع 770 اپیزود .اینم از لیست من :
    1-Lost
    2-Game of Thrones
    3-Sons of Anarchy
    4-Fringe
    5-Breaking Bad
    6-Dexter
    7-Prison Break
    8-Spartacus
    9-Rome
    10-Walking Dead

20. 11 کاربرِ زیر از VIVA THE ROCK بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 6 از 31 اولیناولین ... 4567816 ... آخرینآخرین