برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: شما به این قسمت از سریال چه امتیازی می‌دهید؟

رأی دهندگان
107. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

2 1.87%
  • 4

1 0.93%
  • 5

1 0.93%
  • 6

5 4.67%
  • 7

21 19.63%
  • 8

30 28.04%
  • 9

28 26.17%
  • 10

19 17.76%
صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 43
    سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت چهارم

Season 4, Episode 4 | Oathkeeper

خلاصه‌ی داستان این قسمت: پس از اینکه دنریس طوفان‌زاد برده‌های شهر میرین را آزاد می‌کند، تمامی اربابان را همانطور که با بی‌رحمی بردگان را به صلابه کشیده بودند، با عدالت آنها را به صلیب می‌کشد، جیمی در پی وفا به قولی است که به کتلین استارک برای برگرداندن دو دخترش به وینترفل داده است و جان اسنو در حال تدارک حمله‌ای به خانه‌ی کرستر است که احتمال می‌دهد برادرش برن در آنجا باشد، در همین حین شاهد هدیه‌ای از جانب کسانی که فکر می‌کنند وایت‌واکرها خدایان حقیقی هستند به آنها هستیم...

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

سپاس
    6,064
    از این کاربر 379 بار در 79 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ چهارم ، قسمت چهارم

این متن حاوی هیچ گونه اسپویلری نمیباشد.
    سلام به همگی
    قسمت 4 رو هم دیدم.این قسمت هم خوب بود.اتفاقات جالب و قابل ملاحظه ای رو دیدیم.تا این قسمت سریال اصلا از ریتم نیفتاده همینجور در اوجه.تازه قسمت 4هستش چه رسد به قسمت 9 که به طور سنتی ویژه هستش.من به این قسمت 7.5 یا8 میدم.
    -ای لرد بیلیش موز مار.لامذهب معلوم نیست چه حیله ای تو اون سرش داره تا به هدفش برسه.ظاهرا هم که اولنا تایرل دوست جدیدشه معلوم نیست این تایرل ها وبیلیش قراره چه نقشه ای بیافرینند.
    -دنریس هم که خوب سیاستی پیشه کرد. دیگه حالا یک عالم فدایی در اختیار داره.چه دیالوگی هم گفت:"من جواب ناعدالتی رو با عدالت میدم".احسنت.
    -این تامنِ طفل معصوم هم به هرچی میخوره جز پادشاه.بدبخت گیر چند تا زنِ مکار گیر افتاده.سرسی،مارجری...کلا دقت کردین تو این سریال هرکی مقابله زنا واداده -حالا به هر صورت-باخته؟مثالش هم ند استارک،راب استارک،تیرون لنیسترو...ولی هرکی مقابل زن ها وانداده تا حالا موفق بوده مثل لرد پیتر بیلیش،واریس،تایوین لنیسترو...البته یک استثنا هم وجود داره اون هم موجودی به نام جافری
    -وایت واکرها هم چقدر اسرار آمیزندو راز آلود.
    قسمت پنجم زودی بیا صبر ندارم...
    http://tvworld.info/image.php?type=sigpic&userid=13786&dateline=137484  8698

I Am The True King

3. 12 کاربرِ زیر از smgh470 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    22
    از این کاربر 136 بار در 19 پست سپاس گزاری شده

ضعیف ترین اپیزودی که دیدم از این سریال قسمت چها ربود

عملا هیچی نداشت...........دنریس که زده تو کار فیلم هندی..........آریا عزیزم که اصلا نبودش..... مسموم کردن پادشاه هنوز گنگ....

ولی من از همون اول از لرد بیلیش خوشم می اومد.......جیمی لنسیتر اگر بچه رو نیمی نداخت پایین می تونست به یه عزیز تبدیل بشه...

ولی رفته رفته داره خوشم میاد ازش......این قسمت خیلی خوب بود....

تنها تکه جالبش قسمت وایت واکر ها بود .......وسلام.

5. 13 کاربرِ زیر از sogoly بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

THE NORTH REMEMBERS
    سپاس
    673
    از این کاربر 430 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

قسمت خیلی ضعیفی بود...
    من نمیدونم دوستانی که به این قسمت ده دادن چه با چه فکری این امتیاز رو دادن!!!؟
    1- اینکه دیگه واقعا شخصیت دنریس روی مخم داره رژه میره...یارو شده اسپارتاکوس برا من...یا نعوذبالله مهدی موعود...
    2- واقعا طرز گرفتن شهر به اون بزرگی واقعا خنده دار بود احساس کردم یه ذره از شعورم رفت زیر لگد سازنده ها

7. 8 کاربرِ زیر از hadiuss بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط hadiuss نمایش پست ها
    قسمت خیلی ضعیفی بود...
    من نمیدونم دوستانی که به این قسمت ده دادن چه با چه فکری این امتیاز رو دادن!!!؟:smiley39:
    1- اینکه دیگه واقعا شخصیت دنریس روی مخم داره رژه میره...یارو شده اسپارتاکوس برا من...یا نعوذبالله مهدی موعود...
    2- واقعا طرز گرفتن شهر به اون بزرگی واقعا خنده دار بود احساس کردم یه ذره از شعورم رفت زیر لگد سازنده ها:smiley104:
    از نظر من که بدترین قسمت این سریال هم اگر ساخته بشه از بیشتر سریال های اخیر بهتره
    دنریس هم شاید یکم کسل کننده باشه (البته برای همه نه) وانم به خاطر محدودیت های شبکه است مگرنه اونجور که من شنیدم بخش دنریس در کتاب بسیار غنیه و طرز اشغال شهر در کتاب بسیار متفاوته
    شما خودتون یه لحظه فک کنیم یه کتاب رو تقریبا باید در 10 ساعت تموم کنن با کلی شخصیت و داستان با این حال یکی از برترین سریال ها تا کنون بوده ببینید کتاب دیگه چه شاهکاریه
    ولی جدای اینا انصافا این قسمت هم خیلی عالی بود از نظر من و تا الان پر بیننده ترین قسمت در طول پخش سریال بوده با حدود 7 میلیون بیننده
    به نوعی هم میشه گفت بر خلاف قبلا این دفعه بخش دنریس فدای بخش شمال شده(برعکس همیشه!) که البته من باز هم قبول ندارم
    Trump2016

9. 12 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

من نمیدونم دوستانی که به این قسمت ده دادن چه با چه فکری این امتیاز رو دادن!!!؟
    وقتی به بعضی از قسمت های چرت و پرتی مثل واکینگ دد 10 دادم هیچ جوره نمی تونم خودم رو راضی کنم که به یک قسمت GoT زیر ده بدم.
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

11. 15 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    4,109
    از این کاربر 1,297 بار در 166 پست سپاس گزاری شده

بعضی ها مثل من نمره ای که میدن بر اساس قسمت های قبلی همین سریال هستش که من 7 دادم چون میدونم این سریال قسمتای بهتری هم داره
    بعضی های دیگه نسبت به سریالای دیگه نمره میدن که به نظر من این بیشتر برای فیلم ها کاربرد داره

13. 8 کاربرِ زیر از Zombieland بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

THE NORTH REMEMBERS
    سپاس
    673
    از این کاربر 430 بار در 52 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Samu3L نمایش پست ها
    از نظر من که بدترین قسمت این سریال هم اگر ساخته بشه از بیشتر سریال های اخیر بهتره
    دنریس هم شاید یکم کسل کننده باشه (البته برای همه نه) وانم به خاطر محدودیت های شبکه است مگرنه اونجور که من شنیدم بخش دنریس در کتاب بسیار غنیه و طرز اشغال شهر در کتاب بسیار متفاوته
    شما خودتون یه لحظه فک کنیم یه کتاب رو تقریبا باید در 10 ساعت تموم کنن با کلی شخصیت و داستان با این حال یکی از برترین سریال ها تا کنون بوده ببینید کتاب دیگه چه شاهکاریه
    ولی جدای اینا انصافا این قسمت هم خیلی عالی بود از نظر من و تا الان پر بیننده ترین قسمت در طول پخش سریال بوده با حدود 7 میلیون بیننده
    به نوعی هم میشه گفت بر خلاف قبلا این دفعه بخش دنریس فدای بخش شمال شده(برعکس همیشه!) که البته من باز هم قبول ندارم
    خب اینکه از خیلی سریالا بهتره درش شکی نیست...ولی دیگه نمیشه که هر قسمتش ده داد... من به این قسمت 7 دادم چون نه خیلی بد بود ولی خوب هم نبود...
    این که محدودیت هست خب صد در صد ولی دیگه نمیشه که از همه چی سرسری رد شد زد تو فست فوروارد کتاب رو... این شهر ه اولش اونقد بزرگ نشون دادن و اونقد ابهت داشت واقعا میشد یکم بهتر کار کرد... خب اون که پر بیننده ترین بوده دلیل نمیشه که چون براساس روند داستان میبایست این قسمت نسبت به قسمت های قبل مهمتر میبود هیچکس هم نمیدونست که چه اتفاقی میافته که همه بعد دیدن نظر میدن...من خودم هم همون شب اول دانلود کردم...

اضافه شده در : 5 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
    وقتی به بعضی از قسمت های چرت و پرتی مثل واکینگ دد 10 دادم هیچ جوره نمی تونم خودم رو راضی کنم که به یک قسمت GoT زیر ده بدم.
    اول بگم این شاهکار رو با هیچ سریال دیگه ای مقایسه نکنید...واقعا شان سریال میاد پایین...
    خب داداش من به نظرت بی انصافی نیست به این قسمت ده بدی به قسمت 9 که مطمئنم بهترین قسمتش خواهد بود به اونم ده بدی؟؟ من مثلا فصل قبل به دوتا قسمت ده دادم فصل قبل از اونم...الان وجدانت درد نمیکنه که قسمتی که راب رو کشت اونم ده بدی به این قسمتم ده بدی؟؟؟
    من در مقایسه با روند این سریال و فصل های گذشتش رای میدم...
    البته خب نظر هرکس محترمه...ولی عدالت نیست بخدا

15. 12 کاربرِ زیر از hadiuss بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I understand nothing
    سپاس
    36,350
    از این کاربر 59,462 بار در 4,705 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط sogoly نمایش پست ها
    عملا هیچی نداشت...........دنریس که زده تو کار فیلم هندی
    کلا به نظرم مشکل اساسی این قسمت مربوط به این دختر خانوم بیشتر از اینکه به خود شخصیت "دنریس" باشه به قطب‌های منفی هستند که مقابلش قرار می‌گیرند.
    اگه یه چیز عظیم و خاصی در مقابل قطب مثلا مثبت قضیه علم نکنی خب همه چیز خسته‌کننده و یکنواخت میشه انگار که هیچ اتفاقی نیفتاده.
    بعد این ارزش شخصیتی که قراره اینقدر محبوب باشه رو هم کم می‌کنه توی این شهر که یه حداقل‌هایی از شخصیت‌پردازی طرف مقابل دنریس رو هم اصلا رعایت نکردن تنها یه شهری بود با برده. تنها چیز قابل ملاحظه‌ی این شهر (یا شهرستان توی سریال) همون تابلو اشارات ورودی بود.

17. 10 کاربرِ زیر از Irag بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    1,205
    از این کاربر 6,370 بار در 551 پست سپاس گزاری شده

خب اینکه از خیلی سریالا بهتره درش شکی نیست...ولی دیگه نمیشه که هر قسمتش ده داد... من به این قسمت 7 دادم چون نه خیلی بد بود ولی خوب هم نبود...
    این که محدودیت هست خب صد در صد ولی دیگه نمیشه که از همه چی سرسری رد شد زد تو فست فوروارد کتاب رو... این شهر ه اولش اونقد بزرگ نشون دادن و اونقد ابهت داشت واقعا میشد یکم بهتر کار کرد... خب اون که پر بیننده ترین بوده دلیل نمیشه که چون براساس روند داستان میبایست این قسمت نسبت به قسمت های قبل مهمتر میبود هیچکس هم نمیدونست که چه اتفاقی میافته که همه بعد دیدن نظر میدن...من خودم هم همون شب اول دانلود کردم...
    با بعضی قسمت های حرفتون موافقم ولی با این قسمت که گفتید این قسمت مهم تر نبود مخالفم
    این قسمت خیلی خوب بود دیالوگ هایی داشت که تا سال ها تو ذهنمون ممکنه بمونه و همچنین 5 6 دقیقه ی آخر سریال خیلی قسمت رو مهم کرده
    تو IMDB این قسمت و قسمت نهم فصل قبل تا الان بیشترین ریتینگ رو دارن یعنی امتیاز 9.9 ، اگه یه نگاهی به این لینک بندازیم متوجه میشم که سریال کاملا روند سعودی رو در پیش گرفته و اصلا افت نداشته
    از یه طرف هم شاید عده ای از فن های کتاب از این فصل راضی نباشن که البته من چون کتاب رو هنوز نخوندم هیچ نظری نمیتونم در این باره بدم
    Trump2016

19. 9 کاربرِ زیر از .Ven0m. بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

fuck the king
    سپاس
    8
    از این کاربر 62 بار در 14 پست سپاس گزاری شده

به نظرمن اون وایت واکره که آخر قسمت نشونش دادن رئیسشون رو خیلی مسخره و مصنوعی و بد درست کرده بودن!!! یه جوری بود. تو چشم می زد.مث بقیشون طبیعی نبود!!!
    **** The King!!

21. 6 کاربرِ زیر از mamalkhan88 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 5 اولیناولین ... 2345 آخرینآخرین