برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: دکستر یا بریکینگ بد

رأی دهندگان
76. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بریکینگ بد

55 72.37%
  • دکستر

21 27.63%
صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 51
    You talking To Me ?
    سپاس
    6,539
    از این کاربر 5,213 بار در 254 پست سپاس گزاری شده

new6 بریکینگ بد vs دکستر

بدون شک دو تا از بهترین سریال های چند سال اخیر و حتی تاریخ سریال های دکستر و بریکینگ بد هستند که به عقیده خیلی ها بهترین سریال شناخته میشن.این نظرسنجی در خیلی از سایت های معتبر انجام شده و حالا در تی وی ورلد.شما کدوم یکی رو بیشتر می پسندید . والتر وایت یا دکستر مورگان؟ مایکل سی هال یا برایان کرانستون؟هایزنبرگ یا مسافر تاریکی؟

و در نهایت

دکستر
    یا
    بریکینگ بد

ابتدا بریکینگ بد

داستان والتر وایت (بریان کرانستون) یک معلم شیمی زحمتکش یک دبیرستان است که در ابتدای داستان متوجه می‌شود که دارای سرطان ریه است. او پیش از فرارسیدن مرگش، برای تامین مالی خانواده‌اش به همراه دانش‌آموز پیشین خود، جسی پینکمن (آرون پاول) شروع به تولید و پخش مت‌آمفتامین (شیشه) می‌کند.

سریالی که از سال 2008 در شبکه amc شروع به پخش کرد و فصل اول خودش رو با 7 قسمت به پایان رسوند.شروع خیلی خوبی نداشت ولی amc اون رو برای فصل دوم تمدید کرد.فصل دوم سریال نسبتا بهتر بود این فصل هم در 13 قسمت کار خود رو به پایان داد.
    و همین روال رو طی کرد تا رسید به فصل پنجم فصلی که تازه بریکینگ بد دیده شد فصلی با 16 قسمت هیجان.اضطراب و دلهره فصلی که باعث شد اسم این سریال وارد کتاب گینس بشه از آی ام دی بی امتیاز 9.6 رو بگیره.پس میشه گفت بریکینگ بد مدیون فصل آخر خودشه فصل پنج بود که نجاتش داد.

معرفی بیشتر از بریکینگ بد:

و اما دکستر:

دکستر که زندگی دوگانه و چهره محبوبی بین دوستان، همکاران و بستگان خود دارد، در پی ضربه روحی ناشی از قتل فجیع مادرش در دوران خردسالی، نیازی و اعتیادی به قتل دیگران پیدا کرده است. هری مورگان، افسر پلیس جنایی و پدرخوانده دکستر که از کودکی متوجه مشکل روحی وی شده است سعی کرده است که تحت تعالیم خود، دکستر را به گونه‌ای پرورش دهد که نیاز روحی خود به قتل را متوجه مجرمینی که از دست قانون فرار کرده اند بکند.

دکستر سریالی که از سال 2006 در شبکه show time پخش و در قالب هشت فصل به کار خودش پایان داده.شاید دکستر روی کاغذ از بریکینگ بد پایین تر باشه ولی این چیزی از محبوبیت این سریال فوق العاده کم نمی کنه .سریال دکستر سریال بسیار قوی و خوبی که در طول 8 فصل تونسته این رو ثابت کنه و طرفدارای خودش رو پیدا کنه.دکستر سریال خیلی خوبیه و به نظر من چیزی از بریکینگ بد کم نداره.

معرفی بیشتر از دکستر

wikipedia

Tv world

imdb

کلام آخر:

همونطور که گفته شد شاید بریکینگ بد روی کاغذ از دکستر بهتر باشه ولی نظرها و سلیقه ها متفاوت و هر کس یکی از این دو سریال فوق العاده رو بیش تر از اون یکی دوست داره.پس نظرتون رو ارسال کنید و توی نظرسنجی شرکت کنید تا ببینیم توی تی وی ورلد کدوم یک بیشتر طرفدار داره.
    فقط به نظر همدیگه احترام بذارید و لطفا فقط کسایی هر دو سریال رو دیدن در نظرسنجی شرکت کنن که در حق سریال دیگه ظلم نشه.

اختصاصی:Tv world

Lost in Silence
    سپاس
    658
    از این کاربر 1,858 بار در 108 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : بریکینگ بد vs دکستر

نقل قول نوشته اصلی توسط Léon نمایش پست ها
    بعد از تمامي اون اتفاقات كه ، دكستر خواهرش رو غرق كرد و پسرش رو همراه هانا فرستاد كه برن پاريس
    اكر خود دكستر ميمرد ، بنظرم يه پايان دراماتيك تاثير گذار مي داشتيم ، تا اينكه توي اون طوفان و گردباداي خفن دكستر به طرز معجزه آسائي زنده بمونه و بخواد بصوزت بي نام يه زندگي مخفي جديد رو شروع كنه ، من به اين ميگم پايان هندي!!!
    من کاری به طوفانو اینا ندارم چون بنظرم ربطی به پایان اتفاق افتاده نداره ! اتفاقا اگه میمرد یه پایان کلیشه ای میشد که از اول سریال توی فکر همه بود که احتمالا دکستر آخر سر خودش کشته میشه یا میمیره ، بعد اینکه دکستر خواهرشو از دست داد به نظرم اون طوفان وضعیت زندگیش رو نشون میداد ، دکستر از اول به همه ی عزیزانش آسیب رسوند از ریتا گرفته تا رسید به دبرا ، بعضیا با مردن دبرا هم مشکل دارن به نظر من اگه دبرا نمرده بود دکستر به این فکر نیفتاده بود که کاری که میکنه باعث آسیب رسوندن به همه ی نزدیکانش میشه و احتمالا اگه دبرا نمرده بود با هانا و پسرش رفته بودن آرژانتین ، اینجوری برای من منطقی تره که دکستر به این چیزی که بالا گفتم پی میبره و پیش خانوادش برنمیگرده که دیگه حداقل به خانواده ای که ازش مونده آسیبی نرسونه ! هندی این میشد که دبرا نمیمرد اینم ول میکرد با عشقش (هانا) میرفت آرژانتین و روزی از نو ، من این پایان (به نظرم) منطقی رو به یه مرگ کلیشه ای ترجیح میدم . (در ضمن همین حالا هم با این داستان یه جورایی مرگ (معنوی) دکستر رو دیدیم دیگه همچی به خوبی و خوشی تموم نشد که )

3. 5 کاربرِ زیر از HamooN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,514 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

من شخصا برکینگ بد رو یه سر و گردن از دکستر بالاتر میدونم
    تم برکینگ بد برای من جذاب تر بود، همینطور چالش های زندگی والتر وایت، تبدیل شدن از یک معلم ساده به یک هیولا (اگه اغراق نکنیم) و تبعات اون
    به غیر از مایکل سی هال بقیه بازیگرهای دکستر در حد متوسط و روبه پایین نقش آفرینی کردن و خوب این خودش یک ضعف جدی بود، همینطور فصول هفت و هشت سریال!

در نهایت من از دیدن دکستر لذت بردم اما خوب بریکینگ بد یه شاهکار بود !
    Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

5. 3 کاربرِ زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Lost in Silence
    سپاس
    658
    از این کاربر 1,858 بار در 108 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط aramis2800 نمایش پست ها
    من شخصا برکینگ بد رو یه سر و گردن از دکستر بالاتر میدونم
    تم برکینگ بد برای من جذاب تر بود، همینطور چالش های زندگی والتر وایت، تبدیل شدن از یک معلم ساده به یک هیولا (اگه اغراق نکنیم) و تبعات اون
    به غیر از مایکل سی هال بقیه بازیگرهای دکستر در حد متوسط و روبه پایین نقش آفرینی کردن و خوب این خودش یک ضعف جدی بود، همینطور فصول هفت و هشت سریال!

در نهایت من از دیدن دکستر لذت بردم اما خوب بریکینگ بد یه شاهکار بود !
    100% سلیقه حرف اصلی رو میزنه ، ما این بحث رو سر مقایسه تا 10 روز دیگه هم میتونیم ادامه بدیم ولی ...

حالا بقیه هیچی بیچاره جنیفر کارپنتر

7. 7 کاربرِ زیر از HamooN بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I have a name But never mind
    سپاس
    20,421
    از این کاربر 29,514 بار در 1,389 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط HamooN نمایش پست ها
    100% سلیقه حرف اصلی رو میزنه ، ما این بحث رو سر مقایسه تا 10 روز دیگه هم میتونیم ادامه بدیم ولی ...

حالا بقیه هیچی بیچاره جنیفر کارپنتر
    دقیقا طبع و سلیقه حرف اول رو میزنه
    اتفاقا من متوسط رو برای جنیفر کارپنتر بکار بردم و رو به پایین برای ما بقی بازیگرا
    Our existence is but a brief crack of light between two eternities of darkness

9. کاربر زیر از aramis2800 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده است :

سپاس
    159
    از این کاربر 995 بار در 121 پست سپاس گزاری شده

من دکستر را ندیدم. ولی با این حال فکر نمی کنم هیچ سریالی روی دوست برکینگ بد باشه

11. 3 کاربرِ زیر از The Vaiper بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

فقط انسانیت...
    سپاس
    8
    از این کاربر 102 بار در 18 پست سپاس گزاری شده

با درود
    از نظر من: قطعا و بدون شک breaking bad !!!
    dexter در برابر breaking bad اصلا حرفی برا گفتن نداره، البته بازم میگم به نظر من!
    با سپاس
    ریبن: «یه ضرب المثل هست که میگه "اگه خدا با ماست، پس کی با اوناست؟"»
    آپهام: «اگه خدا با ماست، پس کی می‏تونه علیه ما باشه؟»
    ریبن: «آره... چی بگم...»

13. 4 کاربرِ زیر از milad_jps بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    147
    از این کاربر 754 بار در 77 پست سپاس گزاری شده

اتفاقا به نظر من برکینگ بد در برابر دکستر هیچ حرفی برای گفتن نداره ! شخصیت پردازی منحصر به فرد دکستر و سایر کاراکتر ها نسبت به برکینگ بد, دیالوگ های خیلی خوب که بیشترشون رو توی مونولوگ های دکستر میشنیدیم , موسیقی متن فوق العاده و ...
    هرچند یکی دو فصل آخر ضعیف بود. اینم بگم برکینگ بد سریال خیلی خوبیه. اما به نظرم این طرفداری سرسخت از برکینگ بد و تعصب داشتن به خاطر توجه ی رسانه ای که به سریال شد. (مثل گیم آو ترونز)

15. 3 کاربرِ زیر از Papa Emeritus بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    35
    از این کاربر 910 بار در 165 پست سپاس گزاری شده

فقط DEXTER
    البته BREAKING BAD هم عالیه

17. 3 کاربرِ زیر از MIPERB بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

become who you are
    سپاس
    721
    از این کاربر 358 بار در 44 پست سپاس گزاری شده

معلومه دکستر والا من چیکار کنم من دوبار خواستم بریکینگ بد ببینم تو دو بازهی زمانی مختلف تو هردو هم نتونستم حتی تا اخر فصل 1 دووم بیارم نمی دونم این سریال هر چی هم داشته باشه بهترین هم باشه کندترین و خسته کننده ترین سریال عمرمه ولی هیچ سریالی حتی دکسترو سریالای شاخ دیگه هم به گرد پای تونی سوپرانو نمیرسن هیچکدوم البته سریالای هم ردیفش رو میگم ولی حساب لاست با این سریال جداست البته حساب تموم سریالا با لاست جداست در ضمن این نظر شخصیه

19. 2 کاربرِ زیر از blackshow بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

فقط انسانیت...
    سپاس
    8
    از این کاربر 102 بار در 18 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Papa Emeritus نمایش پست ها
    اتفاقا به نظر من برکینگ بد در برابر دکستر هیچ حرفی برای گفتن نداره ! شخصیت پردازی منحصر به فرد دکستر و سایر کاراکتر ها نسبت به برکینگ بد, دیالوگ های خیلی خوب که بیشترشون رو توی مونولوگ های دکستر میشنیدیم , موسیقی متن فوق العاده و ...
    هرچند یکی دو فصل آخر ضعیف بود. اینم بگم برکینگ بد سریال خیلی خوبیه. اما به نظرم این طرفداری سرسخت از برکینگ بد و تعصب داشتن به خاطر توجه ی رسانه ای که به سریال شد. (مثل گیم آو ترونز)
    با درود
    حرف شما کاملا متین. ولی من هیچ وقت با تعصب به چیزی نگاه نمیکنم. نه تو فیلم نه رو جامعه نه تو مباحث علمی و نه کلا تو زندگی.
    با سپاس
    ریبن: «یه ضرب المثل هست که میگه "اگه خدا با ماست، پس کی با اوناست؟"»
    آپهام: «اگه خدا با ماست، پس کی می‏تونه علیه ما باشه؟»
    ریبن: «آره... چی بگم...»

21. 2 کاربرِ زیر از milad_jps بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 5 از 6 اولیناولین ... 3456 آخرینآخرین