برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 7 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 67
    سپاس
    3,660
    از این کاربر 3,588 بار در 184 پست سپاس گزاری شده

ارائه‌ی 280 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوازدهم Two and a Half Men | پایان

با سلام دوباره به همه دوستان و طرفداران سریال Two and a Half Men که تا این فصل کار رو دنبال کردند.
    این فصل رو هم مثل فصل قبل در خدمت دوستان خواهیم بود.
    این کار رو با محمد جویباری عزیز انجام میدیم.
    پس با ما همراه باشید.

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Israel Hands
    سپاس
    26,418
    از این کاربر 86,415 بار در 9,070 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 280 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوازدهم Two and a Half Men | قسمت هشتم

نقل قول نوشته اصلی توسط areff نمایش پست ها
    هر مترجمی دوست داره اسمش همجا پخش بشه و معروف بشه چند تا سایت الان حقوق های چندصد هزار تومانی در ماه دارن مترجم میگیرند و برای فیلم یا اپیزود های جدید سر کل کل حاظرن یک ترم مشروط بشن اما زودتر زیرنویس رو ریلیز کنند بعد میگید فقط برای شما ترجمه میکنیم و منفعتی نداره!
    1. بله مترجمی که walking dead و vampire diaries ترجمه میکنه و دوماهه دست به کار شده دنبال شهرت میگرده، اما مایی که سریال هامون 60 تا دانلود هم میخوره دنبال این بچه بازی ها نیستیم.
    2. بله یک سری از سایت ها به بهونه حقوق و پول مترجم ها رو جمع میکنند و کارهای پر طرفدار رو ترجمه میکنند تا بازدید انجمنشون بره بالا و بیشتر اکانت Vip بفروشن. اما تیوی ورلد تا الان به هیچ مترجمی پول نداده و نخواهد هم داد، اینجا کارها تماما دلی انجام میشه و هدف مون ترجمه کارهایی که 1000دانلود میشه نیست، سریال های محجوری هدفمونه که کسی طرف شون نمیره.
    3. ما حاضر نیستیم از زندگی و درس دانشگاه مون بگذریم و مشروط بشیم تا شما سریالتون رو سر وقت ببینید. Deal with it
    4. شما که میگید ما از ترجمه نفعی میبریم، لطفا بگید این منافع چیه تا ما هم مطلع بشیم.

و دلیل دیر شدن زیرنویس، ماه دی ماه امتحان های دانشگاه و مدرسه است، طبیعی که زیرنویس دیر بشه، پس این چند هفته رو بگذرونید و بیشتر از این اعصاب کاربرها و مترجم های تیم رو خورد نکنید.

سپاس
    676
    از این کاربر 2,915 بار در 342 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 280 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوازدهم Two and a Half Men | قسمت هشتم

به خاطر اینکه مترجماتون اصلا نمیدونستن واسه ترجمه هم پول میدن همین شیخی فکر کنم تا الان پول یک 206 رو درآورده از نایت...

2 3 تا پروژه بگیرن شِکما سیر میشه و .. اما من tvworld رو مثل radiojavan دوست دارم که فقط کار های خوب و تک میزنه، کلا الان ربطی نداشت اما میگم سریال های خیلی ضعیفی تیمتون داره ترجمه میکنه ب جاش بفرستینشون روی این پروژه حالا ماهم زیاد توی کف این سریال نیستیم شما ب چشم انتقاد ببین.

سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,700 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط areff نمایش پست ها
    به خاطر اینکه مترجماتون اصلا نمیدونستن واسه ترجمه هم پول میدن همین شیخی فکر کنم تا الان پول یک 206 رو درآورده از نایت...

2 3 تا پروژه بگیرن شِکما سیر میشه و .. اما من tvworld رو مثل radiojavan دوست دارم که فقط کار های خوب و تک میزنه، کلا الان ربطی نداشت اما میگم سریال های خیلی ضعیفی تیمتون داره ترجمه میکنه ب جاش بفرستینشون روی این پروژه حالا ماهم زیاد توی کف این سریال نیستیم شما ب چشم انتقاد ببین.
    I'm TvWorld's Translator and I find this offensive
    متأسفم براتون که همه‌چیز رو توی پول می‌بینید!
    فکر می‌کنید تا حالا به ما پیشنهاد پول نشده؟ فکر می‌کنید مترجمانی که توی این سایت در حال ترجمه‌ی رایگان هستند بهشون هرگز پیشنهاد ترجمه برای پول نشده؟
    شما سریال قوی رو توی چی می‌بینید؟ تعداد دانلود؟ ومپایر دایاریز؟ واکینگ‌دد؟ حتماً سریال باید 3k دانلود بشه تا سریال خوبی باشه؟ سانز 150تا دانلود می‌شد پس سریال آشغالیه؟ مترجمای ما سریالاشون خوب نیست؟
    به نظرم سریالای بچه‌های مترجم سایت خیلی هم عالی هستن و خاص‌پسندن، حالا اینکه با سلیقه‌ی شما جور درنمیاد باید واشر سرسیلندر سلیقه‌اتون رو عوض کنید تا جور دربیاد!
    در ضمن پول یه 206 که نه، ولی 206هزار تومن بدهید همین امشب براتون ترجمه کنم اگه انقدر عجله دارید... در غیر این صورت دیگه راجع به ترجمه توی این تاپیک پست ندهید... آخرین اخطار بود
    .Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

سپاس
    10,016
    از این کاربر 8,480 بار در 497 پست سپاس گزاری شده

من نفهمیدم چی شد یعنی ما نمیدونیم برای ترجمه پول میدن به همین خاطر موندیم اینجا؟ یعنی انقدر خنگیم؟ ما رو چی فرض کردی آقای کمی تا حدی نا محترم؟
    شما که اینقدر اطلاعات داری برو مترجم شو 206 در آر!

Dont Take Away My Heart
    سپاس
    74
    از این کاربر 26 بار در 3 پست سپاس گزاری شده

من فوق العاده سپاس گذارم از مترجمان عزیز
    که بدون هیچ چشم داشتی دارن ترجمه این سریال و سریال های دیگه رو انجام میدن
    اقایی که داره اینجا انتقاد میکنه مطمئنا تازگی ها شروع به دیدن این سریال کرده ما این تاخیر رو تو فصلهای قبل هم داشتیم
    اما چون میدونستیم حتما مشکلی برا مترجم پیش اومده که ترجمه رو انجام نداده صبر میکردیم
    تازه چقدر هم ازشون تشکر میکردیم بابت زیر نویس تا میل بیشتری نسبت به ترجمه براشون ایجاد بشه
    این درست نیست که ژست طلب کارانه به خودتون بگیرید
    چون حق این کار رو ندارین
    اگه ترجمه این سریال بخاطر ناراحتی مترجم از حرف های شما دیگه انجام نشه ما شما رو مقصر میدونیم
    من از همین جا از این دو عزیز مترجم معذرت خواهی میکنم
    و امید وارم وقتی وقت ازاد داشتن ترجمه این سریال رو انجام بدن

7. 19 کاربرِ زیر از mhq بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    68
    از این کاربر 147 بار در 16 پست سپاس گزاری شده

من یکی از کاربرهایی هستم که کم میام البته هر روز میام اما کم مینویسم چون به نظرم اسپم میشه
    اما انگر و این سریال مترجماش کولاک بودند و هستند
    دیر بشه زود بشه فرقی نمی کنه ما صبر میکنیم و از شما سپاسگزارم
    روزگارتان شاد

9. 20 کاربرِ زیر از babak_qazvini بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,660

پاسخ : ارائه‌ی 280 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوازدهم Two and a Half Men | قسمت نهم

قسمت 09 اضافه شد

"کـــاري مشـــتـــرک از احـــســان و مـحـــمـد"

پوزش از دوستان بابت تاخیر به وجود اومده

فایل های پیوست شده

سپاس
    649
    از این کاربر 499 بار در 60 پست سپاس گزاری شده

خسته نباشید

12. 16 کاربرِ زیر از Marb بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,660

پاسخ : ارائه‌ی 280 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوازدهم Two and a Half Men | قسمت دهم

قسمت 10 اضافه شد

"کـــاري مشـــتـــرک از احـــســان و مـحـــمـد"

فایل های پیوست شده

why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ارائه‌ی 280 تی‌وی‌وُرلد | زیرنویس فصل دوازدهم Two and a Half Men | قسمت نهم

ایول بچه ها دمتون گرم با اینکه فصل امتحانات هست کارتون عالی هست ایشالا امتحانات تموم بشه این پنج قسمت اخر Anger Management هم بزنید

15. 14 کاربرِ زیر از Dr. HANNIBAL LECTER بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 7 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین