برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1
    سپاس
    13,213
    از این کاربر 11,471 بار در 447 پست سپاس گزاری شده

بازی ایرانی children of morta

چند مدت پیش بود که خبرهایی از این بازی ایرانی شنیدم,از اونجاییکه زیاد تو این مدت ها خبری از افتخارات سینمایی ایران,در دیگر نقاط جهان کمتر به گوشمون میرسه,تصمیم گرفتم که این بازی ایرانی که سر و صدای زیادی کرده رو بهتون معرفی کنم.

برایم بسیار جالب بود که استودیوی فن افزار شریف حال به یک ابهت کم نظیر دست یافته. ابهتی که باعث شده نام این استودیو به Dead Mage تغییر کند. جمع کثیری از ما این استودیوی را بخاطر ساخت دو گانه «گرشاسپ» می شناسیم، اما شاید جالب باشد بدانید که دیگر خبری از آن بازی سطح متوسط نیست. بله، دیگر باید استودیوی Dead Mage (فن افزار شریف سابق) را جزو تک ترین استودیوی های عصر جاری (ایرانی) دانست. در ادامه نگاهی مختصر داشتیم بر آخرین ساخته این استودیو، یعنی Children of Morta که این روز ها با نظرات مثبت بسیاری از وب سایت های خارجی زبان قرار گرفته است.

حال شاید نظرتان درباره این استودیو عوض شده باشد. استودیوی که در ابتدا با هیچ آغاز کرد و امروز در حال اوج گرفتن است. مطمئنم نیمی از شما ها اصلاً نمی دانستید که Shadow Blade بدست یک گروه ایرانی ساخته شده است. بگذارید به مبحث اصلی بازگردم. Children of Morta می خواهد برای ایرانیان افتخار بیافریند. شاید در نگاه اول بگوید که این عنوان مالی نیست! اما سخت در اشتباهید. تنها کافیست اخرین تریلر منتشر شده از گیم پلی این عنوان را مشاهده کنید.

همانطور که می بینید این عنوان یک فضاسازی بی نظیر دارد. فضاسازی که در کمتر عنوانی با آن رو به رو بودیم. باور کنید نمی توان در هیچ جمله ای وسعت این عنوان را وصف کنم، تنها می گویم: “زنده باد…”

نظرات سایت های معتبر در عرصه بازی های ویدئویی:

Kotaku:
    “If a game looks this good in GIFs, it’s doing something right!”
    Rock Paper Shotgun:
    “Children of Morta is attractive in a way that few games manage to be!”
    IndieGames.com:
    “Children of Morta is spellbinding!”
    PCGamer:
    “The Bergsons seem like an interesting bunch!”
    Eurogamer:
    “Children of Morta’s pixel art is truly a sight to behold!”
    Pixels for Breakfast:
    “Children of Morta looks absolutely stunning with that fluidity of motion and beautiful pixel art”

آقای یوشیدا(رییس کمپانی سونی)در توییتر خود گفت:

من همین الان به بازی Children of Morta کمک مالی کردم.

و حتی در توییتی در پاسخ به استودیو Dead Mage گفت که به انتشار بازی بر روی PS4 و VITA هم امیدوار است!

می توانید صفحه کیک استارتر این بازی زیبا را مشاهده و کلی اطلاعات ریز و درشت را از بازی کسب کنید.

منبع خبر:دنیای بازی

2. 11 کاربرِ زیر از Marlon Brando بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :