برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید

نمایش نتیجه ی نظرسنجی: برای این اپیزود چه امتیازی در نظر می گیرید؟

رأی دهندگان
91. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1

0 0%
  • 2

0 0%
  • 3

2 2.20%
  • 4

5 5.49%
  • 5

1 1.10%
  • 6

5 5.49%
  • 7

14 15.38%
  • 8

21 23.08%
  • 9

19 20.88%
  • 10

24 26.37%
صفحه 7 از 9 اولیناولین ... 56789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 از مجموع 84
    why so serious
    سپاس
    2,562
    از این کاربر 4,666 بار در 520 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود ششم

Season 5, Episode 6 Unbowed, Unbent, Unbroken

خلاصه داستان : . . .

جهت احترام به حقوق سایر کاربران:
    الف- لطفا و حتما از بحث درباره مطالب کتاب مرتبط با قسمت های آتی سریال خود داری نموده و از قرار دادن مطالب اسپویلری در خارج از تگ مربوطه پرهیز نمایید.
    ب-از بحث درباره مجموعه درتاپیک های غیر مرتبط بوِیژه چت باکس جدا خودداری نمایید.
    باتشکرازهمه دوستان گرامی

سپاس
    329
    از این کاربر 767 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود ششم

والا از وقتی فصل 5 این سریال رو شروع کردم هر بار که هر قسمتی ازش میبینیم یاد سریال یوسف پیامبر خودمون میفتم! واقعا بنظرم افتضاح ترین فصل سریال همین فصل بوده یه سکانس رو 1 ساعت کش میدن فک نکنم سر جمع 20 دقیقه اتفاقات مهم بیفته...یکم هیجان هم خوب چیزیه بخدا...هر چند این قسمت از قسمت قبل بهتر بود و زمینه سازی برای اتفاقای دیگه بود ولی واقعا سریال افت کرده! من خیلی خوشم از شخصیت لرد بیلیش میادتو این قسمت هم همه نقشه های هوشمندانش رو فهمیدیم.
    نمره من به این قسمت 7/10

3. 6 کاربرِ زیر از Artin_PM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سینا هستم
    سپاس
    48
    از این کاربر 925 بار در 85 پست سپاس گزاری شده

به نظر من که Got افت کرده هم "با فاصله" بهترین سریال این در حال پخش ـه.

5. 7 کاربرِ زیر از Heisen-berg بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238
    از این کاربر 620 بار در 92 پست سپاس گزاری شده

Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود ششم

حالا دوتا داستان رو يه خورده دارن كش ميدن، بعد دوستاني كه غر ميزنن خودشون هر فصل سوپرنچرال رو ١٧،١٨اپيزود سركارن وفقط كش دادنه الكيه بعد يه قسمت اخر كه خوب ميشه به به چه چه ميكنن ميگن عجب قسمتي بود و ....
    بعد ميان به گيم گير ميدن يا سريالاي اپيزوديك رو ٢٠قسمت مي بينن هر قسمت يه داستان صداشون هم در نمياد واقعا كلمه افتضاح برآزنده ي اين سريال نيست و اگر اين قسمت ها و اين فصل سريال افتضاحه پس بقيه سريالا كه فاتحشون خوندست،من بهترين سريالم گيم نيست و تعصبي نيستم ولي خدايي انصاف داشته باشي،البته مقصر سرياله كه توقعاتو برده بالا، در اخر بعضي ها انگار كمين كرده بودن واسه اين سريال و فقط منتظر بودن يه خورده افت كنه تا هرچي دوست داشتن بار اين سريال كنن
    من قبول دارم يه خورده افت كرده ولي نه در اين حد كه پچه ميگن كه هيچي نداشته اين ٦قسمت،بهتون بر نخوره ولي اگر اين افتضاحه سريالاي cw ديگه هيچي...
    من اگر سريالي از نظرم افتضاح باشه مطمئنا نگاش نميكنم و نصيحتم به شما دوستان همينه
    من فقط مشكلم با اين الفاظ وگرنه ميشه بدون اينكه سريال رو تحقير كنيم راجبه افتش و كش دادانش صحبت كنيم
    معمولا من نظر نميدن زياد تا از حرفم مطمئن نباشم، خدايي ديگه حقش نيست اينقدر كوبيده شه،
    فكر كنيد يكي كه سريال رو نديده مياد تو اين فروم و نظرارو ميخونه بنده خدا بيخيال سريال ميشه مثل خودم كه تو فروم راحب واكينگ دد اين همه انتقاد ميشنيدم كه ٧،٨ماه سمتش نرفتم بعد مه ديدمش ديدم واقعا ارزش داشت و قشنگ بود با اينكه افت هم داشت،

7. 7 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,021
    از این کاربر 45,749 بار در 2,818 پست سپاس گزاری شده

[QUOTE=alibrbad;184181]حالا دوتا داستان رو يه خورده دارن كش ميدن، بعد دوستاني كه غر ميزنن خودشون هر فصل سوپرنچرال رو ١٧،١٨اپيزود سركارن وفقط كش دادنه الكيه بعد يه قسمت اخر كه خوب ميشه به به چه چه ميكنن ميگن عجب قسمتي بود و ....
    بعد ميان به گيم گير ميدن يا سريالاي اپيزوديك رو ٢٠قسمت مي بينن هر قسمت يه داستان صداشون هم در نمياد واقعا كلمه افتضاح برآزنده ي اين سريال نيست و اگر اين قسمت ها و اين فصل سريال افتضاحه پس بقيه سريالا كه فاتحشون خوندست،من بهترين سريالم گيم نيست و تعصبي نيستم ولي خدايي انصاف داشته باشي،البته مقصر سرياله كه توقعاتو برده بالا، در اخر بعضي ها انگار كمين كرده بودن واسه اين سريال و فقط منتظر بودن يه خورده افت كنه تا هرچي دوست داشتن بار اين سريال كنن
    من قبول دارم يه خورده افت كرده ولي نه در اين حد كه پچه ميگن كه هيچي نداشته اين ٦قسمت،بهتون بر نخوره ولي اگر اين افتضاحه سريالاي cw آشغاله خالصه
    من اگر سريالي از نظرم افتضاح باشه مطمئنا نگاش نميكنم و نصيحتم به شما دوستان همينه

اضافه شده در : 5 minutes

نقل قول نوشته اصلی توسط alibrbad نمایش پست ها
    حالا دوتا داستان رو يه خورده دارن كش ميدن، بعد دوستاني كه غر ميزنن خودشون هر فصل سوپرنچرال رو ١٧،١٨اپيزود سركارن وفقط كش دادنه الكيه بعد يه قسمت اخر كه خوب ميشه به به چه چه ميكنن ميگن عجب قسمتي بود و ....
    من قبول دارم يه خورده افت كرده ولي نه در اين حد كه پچه ميگن كه هيچي نداشته اين ٦قسمت،بهتون بر نخوره ولي اگر اين افتضاحه سريالاي cw آشغاله خالصه
    من فقط مشكلم با اين الفاظ وگرنه ميشه بدون اينكه سريال رو تحقير كنيم راجبه افتش و كش دادانش صحبت كنيم
    الان شما GOT رو با سوپرنچرال مقایسه کردی ؟ سوپرنچرال سریالیه که 10 فصل ازش گذشته و فقط یک فصلِ ضعیف داشته ! هر وقت GOT تونست به همچین موقعیتی برسه اونوقت شما بیا با هم بحث میکنیم .

GOT دقیقا چی داره ؟ 9 قسمت دورِ هم میچرخند بعد تو قسمتِ دهم میزنن دو نفر رو میکشن و طرفدار ها هم میان به به و چه چه میکنن که وای چه شاهکاری ــه این سریال ! دقیقا مثلِ واکینگ دد ! [ این حرف ها رو هم چون از سریال خوشم نمیاد نزدم ، حقیقت رو گفتم ! ]

9. 8 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238

[QUOTE=Boyd Crowder;184185]

الان شما GOT رو با سوپرنچرال مقایسه کردی ؟ سوپرنچرال سریالیه که 10 فصل ازش گذشته و فقط یک فصلِ ضعیف داشته ! هر وقت GOT تونست به همچین موقعیتی برسه اونوقت شما بیا با هم بحث میکنیم .

GOT دقیقا چی داره ؟ 9 قسمت دورِ هم میچرخند بعد تو قسمتِ دهم میزنن دو نفر رو میکشن و طرفدار ها هم میان به به و چه چه میکنن که وای چه شاهکاری ــه این سریال ! دقیقا مثلِ واکینگ دد ! [ این حرف ها رو هم چون از سریال خوشم نمیاد نزدم ، حقیقت رو گفتم ! ]
    ها ها دوست عزيز جدي ميگم من با كسي كه بركينگ بد و گيم بگه هيچي نداره هيچ بحثي ندارم بعدم سوپرنچرال تو قالب سريالش يه جوريه كه مي تونن ١٠٠فصلم كشش بدن چون اپيزوديكه ، ولي اگر داستان خطي بود همه ي قسمتهاش همون بعد ٤ فصل ديگه تمام ميشد و اين موضوع هيچ ربطي به قدرت سريال نداره

11. 7 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,021
    از این کاربر 45,749 بار در 2,818 پست سپاس گزاری شده

[QUOTE=alibrbad;184186]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Boyd Crowder نمایش پست ها

ها ها دوست عزيز جدي ميگم من با كسي كه بركينگ بد و گيم بگه هيچي نداره هيچ بحثي ندارم بعدم سوپرنچرال تو قالب سريالش يه جوريه كه مي تونن ١٠٠فصلم كشش بدن چون اپيزوديكه ، ولي اگر داستان خطي بود همه ي قسمتهاش همون بعد ٤ فصل ديگه تمام ميشد و اين موضوع هيچ ربطي به قدرت سريال نداره

شما مطمئنی اشتباه نگرفتی ؟ چون BB یکی از بهترین سریال هایی ــه که دیدم . کی گفته سوپرنچرال جوريه که میتونن 100 فصل ازش بسازن ؟ اتفاقا اگرم بتونن ، نبوغِ عواملشه که این کار رو ممکن میکنه ! یک سریالِ Orginal ساختنش سخت تر از سریالیه که از رویِ کتاب ساخته میشه . . .

13. 6 کاربرِ زیر از Raylan Givens بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238

[QUOTE=Boyd Crowder;184187]

شما مطمئنی اشتباه نگرفتی ؟ چون BB یکی از بهترین سریال هایی ــه که دیدم . کی گفته سوپرنچرال جوريه که میتونن 100 فصل ازش بسازن ؟ اتفاقا اگرم بتونن ، نبوغِ عواملشه که این کار رو ممکن میکنه ! یک سریالِ Orginal ساختنش سخت تر از سریالیه که از رویِ کتاب ساخته میشه . . .
    دوست عزيز من خودم٣فصل سوپرنچرال رو ديدم بوسيدم گذاشتمش كنار و تا اخر عمر سراغش نميرم چون فقط وقتمو تلف كرد و هيچي فلسفه اي پشتش نديدم،شما چرا سريال رو ول نمي كني كه اينقدر هم از تعريف هاي طرفداراش جوش نخوري؟

بعدم اين كوته فكري بعضي طرفدارانه كه همه چي اين سريال رو تو كشته شدن شخصيت اصلي خلاصه ميكنن،
    دادگاه تيرون لنيستر بدون اينكه كسي كشته بشه يكي از قشنگترين صحنه هاي سرياله

15. 4 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    329
    از این کاربر 767 بار در 114 پست سپاس گزاری شده

من فقط مشكلم با اين الفاظ (يا الفاظي مثل ريدن و ...) وگرنه ميشه بدون اينكه سريال رو تحقير كنيم راجبه افتش و كش دادانش صحبت كنيم
    معمولا من نظر نميدن زياد تا از حرفم مطمئن نباشم، خدايي ديگه حقش نيست اينقدر كوبيده شه،
    فكر كنيد يكي كه سريال رو نديده مياد تو اين فروم و نظرارو ميخونه بنده خدا بيخيال سريال ميشه مثل خودم كه تو فروم راحب واكينگ دد اين همه انتقاد ميشنيدم كه ٧،٨ماه سمتش نرفتم بعد مه ديدمش ديدم واقعا ارزش داشت و قشنگ بود با اينكه افت هم داشت،
    دوست عزیز شما هم همچین لحنتون عالی نیست
    کی میگه سریال های cw آشغاله؟ سریال های cw از نظر شما آشعاله از نظر من بهترین سریال های دنیارو همین شبکه میسازه من همه سریال هاش رو دیدم تا الان یه سریال بد ازش ندیدم
    اصلا شما سوپرنچرال رو دیدی؟ تو سوپرنچرال هر قسمتش خودش یه فیلم سینمایی هست چنان هیجان داره که کیف میکنی نه مثل این که 10 دقیقه فقط زمین سابیدن آریا رو نشون میده! واقعا من با دیدن این سریال خوابم میبره!
    نمیگم got سریال بدیه ولی واقعا تو فصل 5 افت کرده...نه تنها got امسال افت کرده بود واکینگ دد هم افتضاح شده بود.

17. 4 کاربرِ زیر از Artin_PM بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    238

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin_PM نمایش پست ها

ذوست عزیز شما هم همچین لحنتون عالی نیست
    کی میگه سریال های cw آشغاله؟ سریال های cw از نظر شما آشعاله از نظر من بهترین سریال های دنیارو همین شبکه میسازه من همه سریال هاش رو دیدم تا الان یه سریال بد ازش ندیدم
    اصلا شما سوپرنچرال رو دیدی؟ تو سوپرنچرال هر قسمتش خودش یه فیلم سینمایی هست چنان هیجان داره که کیف میکنی نه مثل این که 10 دقیقه فقط زمین سابیدن آریا رو نشون میده! واقعا من با دیدن این سریال خوابم میبره!
    نمیگ got سریال بدیه ولی واقعا تو فصل 5 افت کرده...نه تنها got امسال افت کرده بود واکینگ دد هم افتضاح شده بود.
    من چون شما از اين لحنا استفاده كرديد اينجوري گفتم وگرنه شما يه جا پيدا نميكني همچين لحني به كار بردم ، يا حتي هيچ جا نديدي من بد بگم از سوپرنچرال ،
    اينجا مي تونم از ضعف هاي سريال بگيم ولي ميگم افتضاح خدايي شايسته اين سريال نيست و من مطئنم شما شاهكاراي مثل بوردواك و سوپرانو و سيكس فوت هم ببيني خوابت مي بره
    كلا سليقه ايه شما يه معيارايي داري واسه سريال من يه معيار پس مي تونم از لحن هاي بهتري استفاده كنيم

19. 3 کاربرِ زیر از alibrbad بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

a Denial , a Denial , a Denial !!!
    سپاس
    720
    از این کاربر 1,945 بار در 204 پست سپاس گزاری شده

واقعا نمیدونم چرا ما ایرانیا اینجوریم یه 2 قسمت افت کرده سریال همه دارن انتقاد میکنن حالا 10 سیزن تاپ پخش شه کسی نمیاد یکم تعریف کنه کلا واسه ایراد گرفتن اماده ایم همیشه ..
    حرفه اخر : Got با فاصله ی خیلیییییییی زیاد از همه ی سریال های در حال پخش جلوتره 2 3 قسمت افتم اینو عوض نمیکنه .

21. 11 کاربرِ زیر از "Ross Geller" بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 7 از 9 اولیناولین ... 56789 آخرینآخرین