برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 34 از 49 اولیناولین ... 924323334353644 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 از مجموع 487
    My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

♥ Anime Discussion | بـحـث آزاد انـیـمـه‌ای ♥

در این تاپیک به بحث و گفتگو پیرامون انیمه‌هایی که تاپیکی ندارن و کلا هرچیزی که مربوط به انیمه باشه، می‌پردازیم. فقط لطفا قبل از پست گذاشتن دقت کنید که اون انیمه‌ای که قصد دارین در موردش بنویسن تاپیک اختصاصی نداشته باشه!
    اگه نوشته‌تون محتوای
    اسپویلر بود لطفا از تگ اسپویلر استفاده کنید!

»»تاپیک‌های مرتبط:
    مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه
    معرفی انیمیشن و انیمه ای که دیده اید
    بـرترین‌های انیمه‌ای از نگاه کاربران تی‌وی‌وُرلـد | TOP5
    مـــــانگــــا| بحـــث و تبـــادل‌نظر

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,035 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ♥ Anime Discussion | بـحـث آزاد انـیـمـه‌ای ♥

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    راستش من متوجه نشدم این گزاره ای که بولد کردم از جملتون رو چرا نتیجه گرفتین، به هر حال نظر خواستن ایشون، پیشنهاد من هم بر ندیدنش بود، اعتراضتون مثل این میمونه که به یکی پیشنهاد دیدن یک انیمه رو بدم، بعد یکی اعتراض کنه بگه دلیل نمیشه شما که خوشتون اومده از این انیمه نظرتون رو تحمیل کنین
    ایشون نپرسیدن که انیمه ارزش دیدن داره یا نه. دو بار سوال پرسیدن و هر دو بار خواستن بدونن انیمه پیش نیازی داره یا قبلش لازمه چیزی ببینن یا نه و شما هر دفعه گفتین انیمه خوبی نیست... اگر این انیمه مورد علاقه شما نبوده مشکلی نداره و قطعا سلیقه ها متفاوته اما به نظر من میتونستین به این سوال پاسخ درستش رو بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    ری زیرو رو چطوری باید دید؟ قبل و بعدش چیزی نیست؟ فقط 25 قسمته ؟
    حالا ری زیرو رو اگه بخوایم ببینینم قبل چیزی نباید دید؟

-----------------

نقل قول نوشته اصلی توسط 86471181 نمایش پست ها
    شما تصور کنین، یک انیمه تا اونجایی که یادم میاد این جوری شروع میشه، پسری از خواب بیدار میشه تو یه سرزمین عجیب غریب، بعد گرپ گرپ میمیره و زنده میشه و دنبال اینه که جلو یه اتفاقی رو بگیره، دقیقا حرف از چه "شخصیتی" تو این انیمه میزنیم؟ کدوم قصه گویی؟
    درسته در کلام به نظر مسخره میاد اما داخل انیمه به شیوه ای کار شده که شما از این برگشتنا خسته نشین چون هر بار اتفاق تازه ای میوفته که باعث میشه انیمه رو ادامه بدین

3. 10 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    143
    از این کاربر 338 بار در 46 پست سپاس گزاری شده

دوستان در هر دو انیمه از کلیشه ای که مورد تعریف قرار دادم استفاده شده ، اما در آکامه به نحوی مورد استفاده قرار گرفته که موجب شده هیچ "ساختاری" بوجود نیاد و فقط شاهد یک نوع پیرنگ درجه اول(جدال قهرمان و ضد قهرمان)باشیم.انا در ری زرو از کلیشه ی مورد نظر استفاده شده اما به شدت "کمرنگتر" و جلوی بوجود اومدن ساختار رو نگرفته و ما شاهد یک روند طبیعی و منظم شکل گیری و جلو رفتن ساختار یعنی ارتباط میان اعمال و پیچیدگی تدریجی موقعیت مساعد(با ظرفیتی خاص)از تعلیق به نقطه اوج و گره گشایی هستیم ، روندی که در آکامه اصلا وجود نداره.وسلام!

5. 11 کاربرِ زیر از mohsen kafka بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

یعنی واقعا اصلا فکرش رو هم نمی کردم بعد دوران نوجوانی روزی وارد دنیای انیمه بشم همیشه با خودم می گفتم اخه این انیمه ها چه جذابیتی میتونن داشته باشن؟ که مرد گنده داره هنوز هم ت این سن انیمه میبینه
    چون بیشترین جذابیت انیمه های سریالی برای من تو دوران نوجوانی (72-73) خلاصه می شد.
    اون هم زمانی که انیمه های مثل Pokemon و Slam Dunk و He Man و Ninja Turtles با اون هم دبله ترکی های خوبش یه حال و هوای دیگه ای داشت و میخکوبت میکرد.
    خلاصه یه مدت سعی کردم موتورش رو راه بندازم که نشد ولی این اواخر با دیدن Dead Note و Attack on titan کاملا نظرم برگشته و خلاصه که خیلی حال میده و این رو هماضافه کنم که دوبله های بی نظیر و خوب این دو سریال هم تاثیر خیلی خیلی زیادی در هم فهمیدن سریع موضوع و هم جذابیتش داشته (توصیه می کنم حتما با دوبله فارسی ببینید که برعکس فیلم و سریال خیلی حال میده)
    دوستان اگر انیمه ای که یه چنین حال و هوایی به ادم بدن سراغ دارن معرفی کنن.(منظورم این نیست که سریالهای با همون تم معرفی کنید! منظورم اینه که سریالهایی که بعد دیدن یکی دو قسمت بتونی با جدیت و ولع زیاد ادامه اش بدی و منتظر قسمت بعدیش باشی!)

.

7. 8 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    3,358
    از این کاربر 3,316 بار در 373 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط matiyo نمایش پست ها
    یعنی واقعا اصلا فکرش رو هم نمی کردم بعد دوران نوجوانی روزی وارد دنیای انیمه بشم همیشه با خودم می گفتم اخه این انیمه ها چه جذابیتی میتونن داشته باشن؟ که مرد گنده داره هنوز هم ت این سن انیمه میبینه
    چون بیشترین جذابیت انیمه های سریالی برای من تو دوران نوجوانی (72-73) خلاصه می شد.
    اون هم زمانی که انیمه های مثل Pokemon و Slam Dunk و He Man و Ninja Turtles با اون هم دبله ترکی های خوبش یه حال و هوای دیگه ای داشت و میخکوبت میکرد.
    خلاصه یه مدت سعی کردم موتورش رو راه بندازم که نشد ولی این اواخر با دیدن Dead Note و Attack on titan کاملا نظرم برگشته و خلاصه که خیلی حال میده و این رو هماضافه کنم که دوبله های بی نظیر و خوب این دو سریال هم تاثیر خیلی خیلی زیادی در هم فهمیدن سریع موضوع و هم جذابیتش داشته (توصیه می کنم حتما با دوبله فارسی ببینید که برعکس فیلم و سریال خیلی حال میده)
    دوستان اگر انیمه ای که یه چنین حال و هوایی به ادم بدن سراغ دارن معرفی کنن.(منظورم این نیست که سریالهای با همون تم معرفی کنید! منظورم اینه که سریالهایی که بعد دیدن یکی دو قسمت بتونی با جدیت و ولع زیاد ادامه اش بدی و منتظر قسمت بعدیش باشی!)
    Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
    Tokyo Ghoul
    Code Geass: Hangyaku no Lelouch
    Steins;Gate

9. 11 کاربرِ زیر از Admini3trator بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Ignorance is bliss, isn't it
    سپاس
    5,552
    از این کاربر 6,035 بار در 517 پست سپاس گزاری شده

سلام

Made in Abyss
    Re Zero
    Aldnoah Zero
    Guilty Crown
    Psycho Pass
    Houseki no Kuni

11. 12 کاربرِ زیر از Nora بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    109
    از این کاربر 918 بار در 104 پست سپاس گزاری شده

fullmetal alchemist brotherhood
    Parasyte
    Guardian of Sacred Spirit

اینا خیلی بودن
    انیمه جدید چی پیشنهاد میدید؟تخیلی و راز الود

13. 5 کاربرِ زیر از giumartan بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

سلام
    انیمه خوب تو سبک kingdom , arsalan senki , akatsuki no yona سراغ ندارین؟

تو سسبک durarara و baccano چی؟
    ( معروفا رو دیدم ، اسمای جدید می خوام )

15. 5 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Admini3trator نمایش پست ها
    Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
    Tokyo Ghoul
    Code Geass: Hangyaku no Lelouch
    Steins;Gate
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nora نمایش پست ها
    سلام

Made in Abyss
    Re Zero
    Aldnoah Zero
    Guilty Crown
    Psycho Pass
    Houseki no Kuni
    از بین انیمه های معرفی شده که بخواید بعد از attack on titan و Death note ببینید، به نظرم هیچ کدوم به پای اون دو تا نمیرسن.
    از نظر من Psycho pass و Code Geas خوب بودن و تقریبا شبیه به Deathnite بودن، نمیتونم بگم بین این دوتا کدومشون بهتر بود، سایکو پس کوتاه تر و تر تمیز تره یکم و جدی ترم هست. فصل دوش رو خیلی ها حال نکردن باهاش. و قراره در آینده ظاهرا چند تا فیلم انیمه ای هم بسازن براش. از اون طرف کد گیاس دو فصلِ 25 قسمتیه که دو فصلشم خوبه، داستانش تو زمینه های سیاست و چیزهای ماورایی مثل خدا و قدرت برتر و ازین حرفها هم ورود میکنه، تو سیاست زیاد و تو دومی کم. و البته همین ورود کمش هم نارسا و عجیب غریبه. من که اون زمینه ی جادویی و بحث فلسفیه پشت این قدرت ها و کلا این بحث ها رو تو این انیمه متوجه نشدم. یه فصل جدید هم برای این انیمه قراره بسازن. و کد گیاس یکم فانتزی تر از سایکو پس و دثنوت هستش و کشت و کشتار توش زیاده ولی با این حال کودکانه تر دل رحم تر هست.
    شباهت این دوتا به Deathnote هم هوشمندیه شخصیت هاست همونطور که لایت مثلا باهوش بود اینجا هم یکسری با چنان هوشی هستند.
    -----------////-----||||----\\\\--------
    Kiseijuu: Sei no Kakuritsu یا Parasyte
    Aldnoah Zero
    Guilty Crown
    اینارو ندیدم
    Tokyo ghoul رو دیدم ولی در حد بقیه ی انیمه ها ندیدم، فصل اول به نظرم آخرش خوب شد و فصل بعد کلا خوب نشد! فصل دو جدید رو هم ندیدم کلا. دو بار فصل دو رو ساختن! یکبار یه داستان همینطوری ساختن که سرو ته هم نداشت و همینطور فقط ساختن! حالا دوباره یکی فصل دو دیگه ساخت که ادامه ی واقعیه فصله یکه!
    Steins;Gate خوبه، ولی اصلا اینطور نیست که دو قسمت دیدی، دیگه جذب شی بری تا تهش! کمش باید نصف انیمه رو ببینی تا داستان درست حسابی شروع شه! و اون 10-12 قسمت اول دیدنش سخته! ولی خب به هر حال خوبه و شاید یکی از بهترین انیمه هاست (هرچند برای من یه انیمه معمولیه رو به بالاست)
    Re Zero هم مثله steins;Gate هستش، طول میشکه تا گرم شه، و وقتی گرم میشه تازه دیدنی میشه، ولی به نظرم در کل اونقدر هم خوب نبود. بعد نصف شدن انیمه که داستان پا گرفت واقعا جالب تر و هیجان انگیز تر شد، از فکر کنم15 تا 20 اینها به شدت تاریک و فضای خفه ای هم پیدا کرد و ناگهان تو قسمت 20 دوباره مثل قبلش شاد و شنگول شد (البته در قالب داستان نه همینطور الکی) ولی با این حال باز هم یه مشکلی که بود اینکه پیش زمینه ای نداره! و یهو یه نفر از دنیای معمولی کشیده میشه دنیای جادویی! همین؟ هیچ توضیح هیچی؟ دنیاش هم شبیه بازی های کامپیوتری ری اسپان داره. حالا یه سرنخ هایی میده که چرا احضار شده اینجا و کی احضارش کرده و این حرف ها ولی با این حال اصلا خود اینکه یهو احضار شی دنیای جادویی یه جوریه! و موتور محرک شخصیت اول هم یه عشقِ بی دلیله! یعنی همینطور یهویی عاشق یکی میشه و میخواد دنیا رو براش به ارمغان بیاره! یکم قبول این سخته! هرچند زیبا یه نمایش در اومده که چطور اینکار رو میکنه برای بدست آوردن دلش چه کار ها میکنه و با چه موجوداتی میجنگه و... ولی با این حال این عشق چطوری به وجود اومد؟ ما ندیدیم! شاید تو فصل های بعدی یه دلیلی براش بسازن که دلیل یه عاشق شدنش فلان چیز بود( مثلا جادویی چیزی) ولی خب تو این فصل که فعلا در دسترس هستش که چنین خبری نبود.
    Houseki no Kuni یا Land of the Lustrous، این یه انیمه ی متفاوت تو فضای خیلی سورئال تر از بقیه شونه، اینم رفته رفته جالب تر شد ولی بازم به نظرم انیمه دسته یکی نبود. یک فصلش اومده.
    Made in Abyss این انیمه ی خوبیه. یه فصل اومده و منتظر فصل بعدیش هستم، داستان جالبی داره و با اینکه شخصیتهاش خیلی کوچیکند (نه سال؟) ولی خب نباید گول خورد یه اتفاقات تلخی توش میوفته که دل رو به فشار میاره، یه حالت مرموزی و Mystery هم داره که میخوای همش بفهمی تهش چی میشه، این حفره داستانش چیه؟ و سوالات دیگه ای شبیه به این که اپیزود به اپیزود میکشونه آدم رو، ولی خب متاسفانه مونده حالا تا تموم بشه و هنوز فقط 13 قسمتش اومده!
    -----------////-----||||----\\\\-------------------////-----||||----\\\\-------------------////-----||||----\\\\--------

یه پیشنهاد هم که خود من دارم Monster هست. بدون پیشوند و پسوند.یه انیمه تر و تمیز و محشر! با توجه به اینکه یه چیز جدی حس کردم میخواید، که یک بزرگسال رو به راحتی بتونه راضی کنه، فکر میکنم این گزینه ی خوبیه. واقع گرایانه تر از Deathnote و Atack on titan هست و یه داستان جنایی داره. توی 74 قسمتش شاید نتونم بگم همه اش میخکوبتون کنه که بعدی رو ببینید و سریع برید سراغ بعدی ولی داستان کلی و معمای اصلی طوری هست که آدم رو وادار به ادامه کنه به علاوه ی بسیاری از اپیزود ها که به تهایی توانایی وادار کردنتون به دیدن چند قسمت دیگر رو داره.

من بعد از دیدن چند تا از انیمه های شاخص یکمی نا امید شدم! نه که اونها بد باشن! بلکه غیر اونها دیگه بهم نمی چسبه! الان به تازگی One Punch man رو دیدم، که بد نبود خندیدم باهاش ولی خب چیز خاصی هم نداشت و معمولی بود، boku Hero academia رو بعد از دو سه قسمت ول کردم، One outs ور بعد سه قسمت ول کردم، و اینکه الان میگم نکنه هرچی انیمه بدرد بخور بود دیدم؟
    به جز اونهایی که تو متن گفتم اینهارو هم دیدم و خوشم اومده
    Fullmetal alchemist brotherhood
    hunter x hunter

نقل قول نوشته اصلی توسط 1919 نمایش پست ها
    سلام
    انیمه خوب تو سبک kingdom , arsalan senki , akatsuki no yona سراغ ندارین؟

تو سسبک durarara و baccano چی؟
    ( معروفا رو دیدم ، اسمای جدید می خوام )
    این در مورد یه ایرانیه؟

17. 11 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

اینی که گفتی اول انیمه شاخص دیدی ، مشکل منم هست ، هر چی که نمرش تو mal بالا8 ، 8.5 بوده دیدم ، بقیه انیمه هاکمتر می چسبن متاسفانه
    راجع به arsalan senki هم پرسیدی
    مانگاش اثر مانگاکای full metal هست ، که با الهام از یکی از اثار دوره ی قاجار کشیده شده و 2 فصل از انیمش هم ساخته شده
    بله ، داستان راجه به ارسلان سلجوقی هست ، اما تاریخی نیست ، بلکه زایده ی ذهن نویسندست ، با این حال برا ایرانیا جذابه ، البته نمرش تو mal 7.9 هست
    نکته جالبش اینه اسم شهرهای ایرانو و اسامی ایرانی داره مثلا گیلان و ...
    اهنگهای انیمه هم خیلی قشنگ هست

19. 7 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    7,972
    از این کاربر 6,073 بار در 737 پست سپاس گزاری شده

از بین انیمه های معرفی شده که بخواید بعد از attack on titan و Death note ببینید، به نظرم هیچ کدوم به پای اون دو تا نمیرسن.
    از نظر من Psycho pass و Code Geas خوب بودن و تقریبا شبیه به Deathnite بودن، نمیتونم بگم بین این دوتا کدومشون بهتر بود، سایکو پس کوتاه تر و تر تمیز تره یکم و جدی ترم هست. فصل دوش رو خیلی ها حال نکردن باهاش. و قراره در آینده ظاهرا چند تا فیلم انیمه ای هم بسازن براش. از اون طرف کد گیاس دو فصلِ 25 قسمتیه که دو فصلشم خوبه، داستانش تو زمینه های سیاست و چیزهای ماورایی مثل خدا و قدرت برتر و ازین حرفها هم ورود میکنه، تو سیاست زیاد و تو دومی کم. و البته همین ورود کمش هم نارسا و عجیب غریبه. من که اون زمینه ی جادویی و بحث فلسفیه پشت این قدرت ها و کلا این بحث ها رو تو این انیمه متوجه نشدم. یه فصل جدید هم برای این انیمه قراره بسازن. و کد گیاس یکم فانتزی تر از سایکو پس و دثنوت هستش و کشت و کشتار توش زیاده ولی با این حال کودکانه تر دل رحم تر هست.
    شباهت این دوتا به Deathnote هم هوشمندیه شخصیت هاست همونطور که لایت مثلا باهوش بود اینجا هم یکسری با چنان هوشی هستند.
    Kiseijuu: Sei no Kakuritsu یا Parasyte
    Aldnoah Zero
    Guilty Crown
    اینارو ندیدم
    Tokyo ghoul رو دیدم ولی در حد بقیه ی انیمه ها ندیدم، فصل اول به نظرم آخرش خوب شد و فصل بعد کلا خوب نشد! فصل دو جدید رو هم ندیدم کلا. دو بار فصل دو رو ساختن! یکبار یه داستان همینطوری ساختن که سرو ته هم نداشت و همینطور فقط ساختن! حالا دوباره یکی فصل دو دیگه ساخت که ادامه ی واقعیه فصله یکه!
    Steins;Gate خوبه، ولی اصلا اینطور نیست که دو قسمت دیدی، دیگه جذب شی بری تا تهش! کمش باید نصف انیمه رو ببینی تا داستان درست حسابی شروع شه! و اون 10-12 قسمت اول دیدنش سخته! ولی خب به هر حال خوبه و شاید یکی از بهترین انیمه هاست (هرچند برای من یه انیمه معمولیه رو به بالاست)
    Re Zero هم مثله steins;Gate هستش، طول میشکه تا گرم شه، و وقتی گرم میشه تازه دیدنی میشه، ولی به نظرم در کل اونقدر هم خوب نبود. بعد نصف شدن انیمه که داستان پا گرفت واقعا جالب تر و هیجان انگیز تر شد، از فکر کنم15 تا 20 اینها به شدت تاریک و فضای خفه ای هم پیدا کرد و ناگهان تو قسمت 20 دوباره مثل قبلش شاد و شنگول شد (البته در قالب داستان نه همینطور الکی) ولی با این حال باز هم یه مشکلی که بود اینکه پیش زمینه ای نداره! و یهو یه نفر از دنیای معمولی کشیده میشه دنیای جادویی! همین؟ هیچ توضیح هیچی؟ دنیاش هم شبیه بازی های کامپیوتری ری اسپان داره. حالا یه سرنخ هایی میده که چرا احضار شده اینجا و کی احضارش کرده و این حرف ها ولی با این حال اصلا خود اینکه یهو احضار شی دنیای جادویی یه جوریه! و موتور محرک شخصیت اول هم یه عشقِ بی دلیله! یعنی همینطور یهویی عاشق یکی میشه و میخواد دنیا رو براش به ارمغان بیاره! یکم قبول این سخته! هرچند زیبا یه نمایش در اومده که چطور اینکار رو میکنه برای بدست آوردن دلش چه کار ها میکنه و با چه موجوداتی میجنگه و... ولی با این حال این عشق چطوری به وجود اومد؟ ما ندیدیم! شاید تو فصل های بعدی یه دلیلی براش بسازن که دلیل یه عاشق شدنش فلان چیز بود( مثلا جادویی چیزی) ولی خب تو این فصل که فعلا در دسترس هستش که چنین خبری نبود.
    Houseki no Kuni یا Land of the Lustrous، این یه انیمه ی متفاوت تو فضای خیلی سورئال تر از بقیه شونه، اینم رفته رفته جالب تر شد ولی بازم به نظرم انیمه دسته یکی نبود. یک فصلش اومده.
    Made in Abyss این انیمه ی خوبیه. یه فصل اومده و منتظر فصل بعدیش هستم، داستان جالبی داره و با اینکه شخصیتهاش خیلی کوچیکند (نه سال؟) ولی خب نباید گول خورد یه اتفاقات تلخی توش میوفته که دل رو به فشار میاره، یه حالت مرموزی و Mystery هم داره که میخوای همش بفهمی تهش چی میشه، این حفره داستانش چیه؟ و سوالات دیگه ای شبیه به این که اپیزود به اپیزود میکشونه آدم رو، ولی خب متاسفانه مونده حالا تا تموم بشه و هنوز فقط 13 قسمتش اومده!
    -----------////-----||||----\\\\-------------------////-----||||----\\\\-------------------////-----||||----\\\\--------

یه پیشنهاد هم که خود من دارم Monster هست. بدون پیشوند و پسوند.یه انیمه تر و تمیز و محشر! با توجه به اینکه یه چیز جدی حس کردم میخواید، که یک بزرگسال رو به راحتی بتونه راضی کنه، فکر میکنم این گزینه ی خوبیه. واقع گرایانه تر از Deathnote و Atack on titan هست و یه داستان جنایی داره. توی 74 قسمتش شاید نتونم بگم همه اش میخکوبتون کنه که بعدی رو ببینید و سریع برید سراغ بعدی ولی داستان کلی و معمای اصلی طوری هست که آدم رو وادار به ادامه کنه به علاوه ی بسیاری از اپیزود ها که به تهایی توانایی وادار کردنتون به دیدن چند قسمت دیگر رو داره.

من بعد از دیدن چند تا از انیمه های شاخص یکمی نا امید شدم! نه که اونها بد باشن! بلکه غیر اونها دیگه بهم نمی چسبه! الان به تازگی One Punch man رو دیدم، که بد نبود خندیدم باهاش ولی خب چیز خاصی هم نداشت و معمولی بود، boku Hero academia رو بعد از دو سه قسمت ول کردم، One outs ور بعد سه قسمت ول کردم، و اینکه الان میگم نکنه هرچی انیمه بدرد بخور بود دیدم؟
    به جز اونهایی که تو متن گفتم اینهارو هم دیدم و خوشم اومده
    Fullmetal alchemist brotherhood
    hunter x hunter

این در مورد یه ایرانیه؟
    از این توضیحات کامل و خوبی که دادین خیلی ممنونم . خیلی به درد بخور و کامل بود. تشکر

.

21. 7 کاربرِ زیر از matiyo بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 34 از 49 اولیناولین ... 924323334353644 ... آخرینآخرین