برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 32 از 49 اولیناولین ... 722303132333442 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 از مجموع 487
    My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

♥ Anime Discussion | بـحـث آزاد انـیـمـه‌ای ♥

در این تاپیک به بحث و گفتگو پیرامون انیمه‌هایی که تاپیکی ندارن و کلا هرچیزی که مربوط به انیمه باشه، می‌پردازیم. فقط لطفا قبل از پست گذاشتن دقت کنید که اون انیمه‌ای که قصد دارین در موردش بنویسن تاپیک اختصاصی نداشته باشه!
    اگه نوشته‌تون محتوای
    اسپویلر بود لطفا از تگ اسپویلر استفاده کنید!

»»تاپیک‌های مرتبط:
    مشاوره برای انتخاب و تماشای انیمیشن و انیمه
    معرفی انیمیشن و انیمه ای که دیده اید
    بـرترین‌های انیمه‌ای از نگاه کاربران تی‌وی‌وُرلـد | TOP5
    مـــــانگــــا| بحـــث و تبـــادل‌نظر

سپاس
    355
    از این کاربر 1,963 بار در 195 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : ♥ Anime Discussion | بـحـث آزاد انـیـمـه‌ای ♥

کسی لینک قسمت الترناتیو یعنی نسخه ی بتا قسمت اخر اشتین گیت رو با زیرنویس داره بزاره ؟
    من پیدا نکردم جایی
    اخه اشتین گیت زیرو ادامه ی نسخه ی باست که کوریسو میمیره

3. 7 کاربرِ زیر از 1919 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

tonight's the night
    سپاس
    19,347
    از این کاربر 1,743 بار در 138 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 1919 نمایش پست ها
    کسی لینک قسمت الترناتیو یعنی نسخه ی بتا قسمت اخر اشتین گیت رو با زیرنویس داره بزاره ؟
    من پیدا نکردم جایی
    سلام از این سایت دانلود کنید، دو نسخه ی قسمت 23 رو گذاشته ک یکیش همون بتاس، فقط نمیدونم زیرنویس داره یا نه

5. 10 کاربرِ زیر از Dexter_171 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    25,372
    از این کاربر 20,379 بار در 1,374 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط 1919 نمایش پست ها
    من پیدا نکردم جایی
    سلام. علی جان (Dexter_171) لطف کرد لینک دانلودش رو گذاشت. اینم زیرنویس فارسی نسخه بتا: دانلود
    Can't find yourself. Lost in your lies

7. 10 کاربرِ زیر از peyman_eun بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

!و حقیقت الماسی است در تشت کثافت
    سپاس
    2,233
    از این کاربر 3,602 بار در 402 پست سپاس گزاری شده

چرا Durara! اینطوریه؟
    قسمت اول دوم به نظر حالب و امیدوار کننده میومد، چند قسمت بعدشم البته همینطور، ولی داستان پیش نمی رفت! یعنی میرفت ولی خیلی پراکنده بود و گیج کننده. خیلی وقتا معلوم نبود چی به چیه.
    نمیدونم چند قسمت دیدم فکر کنم ده تا اینا که دیگه ول کردم، جذابیتی نداشت راستیتش! آیا بهتر میشه؟ ارزش داره بقیه ی 19- 12 قسمت و شاید فصل بعد رو هم ببینم؟
    به جاش Hunter X HUnter رو شروع کردم! این جالب تر بود، فعلا دارم می بین

9. 9 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

My Mind is Like a Tarantino Movie!
    سپاس
    6,171
    از این کاربر 7,121 بار در 548 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaraki نمایش پست ها
    چرا Durara! اینطوریه؟
    قسمت اول دوم به نظر حالب و امیدوار کننده میومد، چند قسمت بعدشم البته همینطور، ولی داستان پیش نمی رفت! یعنی میرفت ولی خیلی پراکنده بود و گیج کننده. خیلی وقتا معلوم نبود چی به چیه.
    نمیدونم چند قسمت دیدم فکر کنم ده تا اینا که دیگه ول کردم، جذابیتی نداشت راستیتش! آیا بهتر میشه؟ ارزش داره بقیه ی 19- 12 قسمت و شاید فصل بعد رو هم ببینم؟
    به جاش Hunter X HUnter رو شروع کردم! این جالب تر بود، فعلا دارم می بین
    من که تا قسمت 18 دیدم بازم فرقی نکرد! سر هر قسمت دیدنش زجر می‌کشیدم به امید اینکه بهتر میشه! ولی نشد و من هم دراپش کردم
    برو هانتر ببین که نصف عمرت بر فناس

11. 11 کاربرِ زیر از Being Amin بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Being Amin نمایش پست ها
    من که تا قسمت 18 دیدم بازم فرقی نکرد! سر هر قسمت دیدنش زجر می‌کشیدم به امید اینکه بهتر میشه! ولی نشد و من هم دراپش کردم
    برو هانتر ببین که نصف عمرت بر فناس
    در کل دورارارا اگه تو قسمتای اول جذبتون نمیکنه ادامه ندید بهتره، برای خودم دومین انیمه برترمه
    Farewell

13. 8 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,233

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Razor نمایش پست ها
    در کل دورارارا اگه تو قسمتای اول جذبتون نمیکنه ادامه ندید بهتره، برای خودم دومین انیمه برترمه
    از اون امضایی که داشتی میشد حدس زد.
    ولی به هر حال جذب نکرد منو. نمیتونم بگم بد بود، ولی گیح کننده بود. روش اطلاعات دادنش عجیب غریب بود، اون دیالوگ های توی گوشی ها که بین طرف های فرضی دنبال میشد هم خوصله ام رو سر میبرد و در کل حال نکردم.

15. 7 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Jaysus Christ Jackie
    سپاس
    929
    از این کاربر 6,128 بار در 487 پست سپاس گزاری شده

از اون امضایی که داشتی میشد حدس زد.
    ولی به هر حال جذب نکرد منو. نمیتونم بگم بد بود، ولی گیح کننده بود. روش اطلاعات دادنش عجیب غریب بود، اون دیالوگ های توی گوشی ها که بین طرف های فرضی دنبال میشد هم خوصله ام رو سر میبرد و در کل حال نکردم.
    به هر حال هر کس یه سلیقه ای داره ، من خودم عاشق داستان انیمشم و در کل تو انیمه ها داستان برام اولویت داره همیشه
    Farewell

17. 6 کاربرِ زیر از Mahdi Razor بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,233

اسپولر شدید مواظب باشید

Hunter X Hunter رو تو یه ماراتن سه چهار روزه تموم کردم.

نسخه ی 2011 رو دیدم و چشمانم هم روشن شد که Madhouse ساخته و انیمه هاش ظاهرا حرف نداره این استدیو و این هانتر ایکس هم البته خوب بودش.شروع انیمه رو دوست داشتم، طوری بود که جذب کرد که ادامه بدم،

[=از ابتدا تا انتهای Heavens Arena]
    لئوریو و کوراپیکا هم دیدیم که خب از اونجایی که شخصیت اول اند منطقیه که همون اول معرفی شن. هر چند منطقی نبود که بیش از نصفِ داستان رو غیبشون بزنه ولی خب اینطور شد! جالب اینجاست که اولش آدم فکر میکنه لئوریو شخصیت منفیه و قراره با این ها دشمن بشه! ولی خب ظاهرا ازین خبرا نبود.
    مشاهده محتوا اسپویلر

امتحان هانتر شدن هم خوب بود، اونجا هیسوکا رو دیدیم که خب خیلی کارکتر باحالیه و جوکریه برا خودش. و در کل خوب بود تا آخرِ مسابقه.
    بعد رفتن سراغ کیلوآ، تو خونشون! خوب بود اینجا هم، همه با هم بودن و به خوبی و خوشی تموم شد. بعد اون بود که جدا شدن و در کمال نا باوری یهو دیگه از بقیه شخصیت ها خبری نرسید! منظور شخصیت های اصلیه که لئوریو و کوراپیکا باشن.
    ازینجا به بعد که جدا شدن از هم که یکم عجیب بود. اصولا نباید این اتفاق میوفتاد نه؟ حالا میگفتم داستانشون رو در کنار هم پیش میبره ولی دیدم که نه اون دوتارو ول کرده کلا! باز خوبه یه قسمت یکم از کوراپیکا خبر داد! البته داستان گون و کیلوآ تو Heavens Arena بد نبود، هاله هاشون فعال شد، با هیسوکا جنگیدن و خب در کل اوکی بود.
    [/]
    [=Yorknew City]بعد از این رفتن شهر Yorknew city ! که آرکِ مورد علاقه ی من بود. همه چی داشت این آرک هم هر چهار تاشون بودن هرچند لئوریو یکم کمتر بود،شخصیت های خوب جدید اضافه شدن. داستان جلو رفت، کوراپیکا رو دیدم که چقدر قوی شده و قدرت نقشه چینی و هوشمندیش رو دیدیم، فانتوم تروپ و رئیسشون کرولومعرفی شدن و خوب بود دیگه در کل. جالبه آخرش، کوراپیکا میگه یا میفهمه که چقدر دوستاش براش مهم اند و بهد کلا ولشون میکنه میره! بقیه هم همین طور کلا با جدا شدن خیلی حال میکنن!

[/]
    [=گریدو آیلَندو!]بعد میرسیم به آرک مسخره ی گریدو آیلَندو! Greed Island که یه بازیه مجازی حقیقی هستش شاید تا اینجا ضعیف ترین آرک باشه، با بی حوصلگی دنبال میکردم این آرک رو، قسمت های جالبی داشت ولی یه حالتی داشت انگار یه آرک کامل فیلر ساختن برای وقت کشی هر چند در راستای داستان بود ولی خیلی جالب نبود. با این حال من از این آرک بیشتر از بعدیش خوشم اومد.بازم فقط گون و کیلوآ رو دیدیم، البته نکات جالبی هم داشت، مسابقه ای که توش با هیسوکا تیم شده بودن و دوئل آخرش با بمبر خوب بود ولی در کل داستانش به خصوص اوایلش حوصله سر بر بود. آخر کار هم متاسفانه بازم قاتل روانی رو نکشتن با توجیحات مسخره ی مخصوص ژاپنیا!
    [/]
    [=مورچه های کیمرا]و بعد رسیدیم به آرک طولانی و مزخرفِ مورچه های کیمرا! چقدر مسخره و کلیشه ای! آرک قبل اگر فیلر بود اینکی ابر فیلر بود! اصلا فیلتر بود! کل 70 -80 قسمت این آرک هیچی از لئوریو و کوراپیکا ندیدیم، هیچی!حتی در حد آوردن اسمشون! این واقعا عجیب بود حداقل برا من! شخصیت اصلیارو ولی کردی به حال خودشون؟ هر از چندی آبدیتی از وضعیتشون حداقل بد نبودا! نمی گم داستان ها رو موازی پیش می بردی ولی دیگه کلا هم ولشون نمیکردی حداقل!
    با این تفاسیر البته خیلی ها این آرک رو بهترین آرک انیمه میدونن، شاید بتونم حق بدم بخشون، چون به خصوص 20-30 قسمت آخر که فقط حمله ی نهایی و مقدمات اون بود واقعا خوب بود.
    اگر داستان این آرک و اتفاقاتش رو به عنوان یه اسپین آف از داستان اصلی درست میکردن یا یه انیمه ی دیگه کلا جدا از هانتر ایکس هانتر بود به نظرم من هم همین نظر رو میداشتم ولی 08 تا قسمتِ بدون حضور حتی یک ثانیه ایه نصف شخصیت های اصلی و کشش دادن داستان به خصوص در نیمه دوم و یکسری نکات داستانی غیر قابل باور و اذیت کننده این آرک رو برای من حداقل به آرک زجر آوری کرده بود. هی تند تند میدیدم ولی مگر تموم میشد!؟ این کشش دادن داستان به خصوص توی نبرد نهایی خیلی مشهود بود که وقتی حمله میکنن به شاه مورچه! بعد از 10 قسمت اینها که همه اش رو راوی تعریف می کرد و تصویر حرفای اون رو نشون میداد(به سبک ایستاده در غبار) بعد از ده قسمت گفتش که تا الان فقط سه دقیقه از شروع حمله گذشته! با وجود این کش دادن ها ولی شاه مورچه ها و خدمت کاراش داستان جالبی رو رقم زدن به خصوص خود شاه مروءِم دوست داشتنی بود یه جورایی.

آرک هیجان و داستان گویی نسبتا خوبی داشت ولی هم خیلی کشش دادن و هم اینکه به هانتر ایکس هانتر نمی خورد. از تم اون دور شده بود و نصف شخصیت اصلی هارو هم که اصلا نشون نمی داد. ایرادات داستانی مثل عدم استفاده از کمک بیشتر برای مقابله را مورچه ها هم آدم رو اذیت می کرد ولی با این حال داستانی کلیشه ای و ظاهرا فیلر و خارج از چهارچوب و تمِ انیمه، رو به خوبی تونستن اجرا کنن! آیا کسی پیدا میشه که از تغییر شخصیت مروءِم متحیر نشه و از شخصیتش خوشش نیاد؟ شاید بشه ولی من که خوشم اومد!
    مثلا چرا صبر کردن پادشاه به دنیا بیاد بعد بمب بکوبن تو سرش؟ قبلش میزدن دیگه! یا چرا بین اینهمه هانتر فقط دوتا معمولی رو کنار نترو فرستادن؟ کایتو چرا زنده موند؟ ملکه کایتو رو که نخورده بود! تناسخ؟ Really؟ و چیزایی شبیه به این که ریز و درشت به چشم می خورد.
    [/]
    [=آرک انتخابات و آخر]
    به هر حال این آرک هم تموم شد و موند 13 قسمت. 13 قسمتی که واقعاخوب بود! اون حس اورجینالِ هانتر ایکس رو داشت. خبری از این مورچه ها نبود ( مگر اندکی) پایان بندی درست حسابی ای داشت، یه گونی شخصیت جدید دیدیم و خوب بود دیگه اگر ادامه اش رو نسازن هم میتونن بگن یه حالj معقولی تموم شد. هرچند امیدوارم بسازن. این نویسنده داستانش ظاهرا حال حوصله نداره سالی یه قسمت دو قسمت میده بیرون مانگا رو و تا بخواد انیمه بشه هم که دیگه کلی طول میکشه. انشاءالله اگه زنده بودیم ده سال دیگه دوباره گون و کیلوآ رو میبینیم! البته از اونجایی که آرک بعدی تمرکزش روی کوراپیکا و لئوریو هست باید بگم بیست سال دیگه!

19. 9 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    2,233

Hunter X Hunter رو تو یه ماراتن سه چهار روزه تموم کردم.
    نسخه ی 2011 رو دیدم و چشمانم هم روشن شد که Madhouse ساخته و انیمه هاش ظاهرا حرف نداره این استدیو و این هانتر ایکس هم البته خوب بودش.شروع انیمه رو دوست داشتم، طوری بود که جذب کرد که ادامه بدم،

از ابتدا تا انتهای Heavens Arena

Yorknew City

گریدو آیلَندو!

مورچه های کیمرا

آرک انتخابات و آخر

ایها الناس! میتونید این اسپویلر هارو ببینید؟ برای من وا نمیشه، اگه برای شما میشه دست نزنم اگه نه از اسپویل خارجش کنم

و اینکه حالا که این تموم شد یه چی معرفی کنید. و اینکه آیا وان پیس بهتر از اینه؟ البته اون رو نمیبینم فعلا به جز اون چی پیشنهاد میدید؟

21. 9 کاربرِ زیر از Rezaraki بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 32 از 49 اولیناولین ... 722303132333442 ... آخرینآخرین