PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

arso
07-25-2013, 08:22 PM
با kmplayer پلی کن بعد ctrl + x رو بگیر بعد ساب فارسی رو بنداز توش اگه نشد بگو من یه راه دیگه هم بلد که یه کم سخت تره بهت بگم.

نه هیچی نشد !

haniii
07-25-2013, 08:23 PM
سلام . من یه قسمتی از سریال و شروع به دیدن کردم که خود اون قسمت زیرنویس انگلیسی داشت . معمولا هر وقت اینجوری هست من زیرنویس فارسی و میکشم رو فیلم یا سریال اون زیرنویس انگلیسی میره اما این دفعه که کشیدم هم زیرنویس فارسی موند هم انگلیسی . الان چی کار منم که اون زیرنویس انگلیسی بره !؟ زیرنویس دوم هم فعال نیست !

مطمئنی اون زیرنویس hardsub نیست ؟ ( به عبارت دیگه زیرنویس یه قسمت از خود تصویر نیست ؟ )

arso
07-25-2013, 08:31 PM
مطمئنی اون زیرنویس hardsub نیست ؟ ( به عبارت دیگه زیرنویس یه قسمت از خود تصویر نیست ؟ )

نمیدونم والا . من یه چند تا قسمت از سریال و دان کردم وقتی پلی کردم که ببینم خودش از همون اول زیرنویس انگلیس داشت ! اگه منظورت همین باشه

MaMaLoM
07-25-2013, 08:47 PM
نه هیچی نشد !

خب منم فکر کنم زیر نویس ادغام شده با فایل تصویریه که یه راهی براش بلدم :Smiley35::Smiley35::Smiley35::Smiley69::Smiley69: :Smiley69:

این نرم افزارو دانلود و نصب کن:Download (http://www.uploadbaz.com/nwfadyh6v7dd) .نترس کم حجمه.

بعد بازش کن و اون اپیزود رو داخل نرم افزار add کن
حالا یه کادر میبینی (وسط نرم افزار) که سه گزینه تیک دار داخلشه
تیک اولین گزینه رو بردار حالا گزینه start رو بزن و ok کن
حالا نرم افزار بهت یه فایل تصویری بدون زیر نویس میده :Smiley36:
برو حالشو ببر.

haniii
07-25-2013, 10:41 PM
نمیدونم والا . من یه چند تا قسمت از سریال و دان کردم وقتی پلی کردم که ببینم خودش از همون اول زیرنویس انگلیس داشت ! اگه منظورت همین باشه

اگه تو لیست زیرنویس های KMPlayer زیرنویسی لود نشده باشه پس HardSub هست و نمیتونی حذفش کنی !

86471181
07-25-2013, 10:43 PM
سلام . من یه قسمتی از سریال و شروع به دیدن کردم که خود اون قسمت زیرنویس انگلیسی داشت . معمولا هر وقت اینجوری هست من زیرنویس فارسی و میکشم رو فیلم یا سریال اون زیرنویس انگلیسی میره اما این دفعه که کشیدم هم زیرنویس فارسی موند هم انگلیسی . الان چی کار منم که اون زیرنویس انگلیسی بره !؟ زیرنویس دوم هم فعال نیست !

یه نگاه ب این نرم افزار بنداز اگه هارد ساب نباشه میتونی حذف کنی
http://p30download.com/fa/entry/42689/software/multimedia/video-recorder-editor/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-mkvtoolnix-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D9%88-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-mkv/

haniii
07-25-2013, 10:44 PM
خب منم فکر کنم زیر نویس ادغام شده با فایل تصویریه که یه راهی براش بلدم :Smiley35::Smiley35::Smiley35::Smiley69::Smiley69: :Smiley69:

این نرم افزارو دانلود و نصب کن:Download (http://www.uploadbaz.com/nwfadyh6v7dd) .نترس کم حجمه.

بعد بازش کن و اون اپیزود رو داخل نرم افزار add کن
حالا یه کادر میبینی (وسط نرم افزار) که سه گزینه تیک دار داخلشه
تیک اولین گزینه رو بردار حالا گزینه start رو بزن و ok کن
حالا نرم افزار بهت یه فایل تصویری بدون زیر نویس میده :Smiley36:
برو حالشو ببر.

HardSub با اینی که شما معرفی کردی فرق داره .. این SoftSub هست .. زیرنویس با فایل mkv مرج شده ... وقتی یه زیرنویس دیگه بیاری رو فیلم اتوماتیک KMPlayer زیرنویس قبلی رو hide میکنه ... در حالی که تو مورد ایشون این اتفاق نیفتاده ...

MaMaLoM
07-25-2013, 11:32 PM
HardSub با اینی که شما معرفی کردی فرق داره .. این SoftSub هست .. زیرنویس با فایل mkv مرج شده ... وقتی یه زیرنویس دیگه بیاری رو فیلم اتوماتیک KMPlayer زیرنویس قبلی رو hide میکنه ... در حالی که تو مورد ایشون این اتفاق نیفتاده ...

فعلا که خود ایشون تو انجمن نیستش و معلوم نی سریالی که دانلود کرده هارد سابه یا ادغام شده
اگه ادغام شده باشه درست شدنیه

[JOKER]
07-26-2013, 12:05 AM
به idm برای دانلود شبانه برنامه دادم(از ساعت 2 شب تا 7 صبح) ولی به تازگی دقت کردم که دانلود رو سر ساعت مقرر تموم نمیکنه! مثل دیشب که تازه اینترنت رو از ساعت 4 وصل کردم و خودم زدم برنامه دانلود شروع بشه ولی تا ساعت 8 صبح هنوز داشت دانلود میکرد!

یا مثلا کلا ساعت شروع رو غیر فعال کردم برنامه دادم که 20 ثانیه بعد دانلود رو قطع کنه ولی عمل نکرد.

WalTer WhiTe
07-26-2013, 12:12 AM
;124568']به idm برای دانلود شبانه برنامه دادم(از ساعت 2 شب تا 7 صبح) ولی به تازگی دقت کردم که دانلود رو سر ساعت مقرر تموم نمیکنه! مثل دیشب که تازه اینترنت رو از ساعت 4 وصل کردم و خودم زدم برنامه دانلود شروع بشه ولی تا ساعت 8 صبح هنوز داشت دانلود میکرد!

یا مثلا کلا ساعت شروع رو غیر فعال کردم برنامه دادم که 20 ثانیه بعد دانلود رو قطع کنه ولی عمل نکرد.

دانلود منیجرت رو نسخه اش رو آپدیت کن درست میشه
یک سری از نسخه ها این مشکل رو داره

Milad eMJey
07-26-2013, 12:13 AM
;124568']به idm برای دانلود شبانه برنامه دادم(از ساعت 2 شب تا 7 صبح) ولی به تازگی دقت کردم که دانلود رو سر ساعت مقرر تموم نمیکنه! مثل دیشب که تازه اینترنت رو از ساعت 4 وصل کردم و خودم زدم برنامه دانلود شروع بشه ولی تا ساعت 8 صبح هنوز داشت دانلود میکرد!

خب شما Auto Power-on & Shut-down رو نصب کن و بزن ساعت هفت و یک دقیقه کامپیوتر هایبرنت بشه.

86471181
07-26-2013, 07:52 PM
سلام دوستان یه مدتیه هلپ نم افزار آفیس کلا واسه من کار نمیکنه
این ارور رو میده
the help viewer has encountered an unexpected problem and cannot continue
نمیدونم بعد از آپدیت این شکلی شده یا نه
آفیس 2010 ویندوز من هم 8 هستش
کسی از دوستان میتونه کمک کنه؟

MaMaLoM
07-26-2013, 08:10 PM
سلام دوستان یه مدتیه هلپ نم افزار آفیس کلا واسه من کار نمیکنه
این ارور رو میده
the help viewer has encountered an unexpected problem and cannot continue
نمیدونم بعد از آپدیت این شکلی شده یا نه
آفیس 2010 ویندوز من هم 8 هستش

نرم افزارو دوباره نصب کن

البته ممکنه از ویندوز باشه چون 8 هنوز امتحانای خودشو خوب پس نداده ـو هنوز ایراد هاش زیاده

86471181
07-26-2013, 08:47 PM
نرم افزارو دوباره نصب کن

البته ممکنه از ویندوز باشه چون 8 هنوز امتحانای خودشو خوب پس نداده ـو هنوز ایراد هاش زیاده

دوباره نصبش کردم ولی جواب نداد
آخه هر چی سرچ میکنم این ارور رو واسه ویندوز سون میاره

vA hid
07-27-2013, 01:10 AM
سلام , من حواسم نبود این قسمتی که تو taskbar زبان کامپیوتر رو نشون میده رو پاک کردم.
حالا چجوری میشه برش گردوند؟

http://picoup.ir/images/75220603227325690632.png

Eternal
07-27-2013, 01:22 AM
سلام , من حواسم نبود این قسمتی که تو taskbar زبان کامپیوتر رو نشون میده رو پاک کردم.
حالا چجوری میشه برش گردوند؟

http://picoup.ir/images/75220603227325690632.png

رو تسکبار راست کلیک کن>>تولبار>>لنگوئیج بار رو تیک بزن

vA hid
07-27-2013, 01:46 AM
رو تسکبار راست کلیک کن>>تولبار>>لنگوئیج بار رو تیک بزن
languagebar نداره

http://picoup.ir/images/64343168428612327252.png

Eternal
07-27-2013, 03:10 AM
languagebar نداره

http://picoup.ir/images/64343168428612327252.png

برو اینجا..

Control Panel\Clock, Language, and Region

Region & Languae>>Change Display Language>>Change keyboard..

اینجا روی Add کلیک کن و Persian رو اضافه کن

vA hid
07-27-2013, 03:52 AM
برو اینجا..
کد:
Control Panel\Clock, Language, and Region

Region & Languae>>Change Display Language>>Change keyboard..
اینجا روی Add کلیک کن و Persian رو اضافه کن
کیبوردم که زبان فارسی داره , میخوام گوشه تسکبار زبانو نشون بده

Pooria_H
07-27-2013, 06:22 PM
region and language
keboards and languages
change keyboards
languages bar
select: docked in the taskbar

اضافه کردن دو زبان هم همونجا تب general

[JOKER]
07-27-2013, 06:46 PM
من تو همین تاپیک چند روز قبل گفتم که IDM ـم مشکل داره و سر ساعت مقرر دانلود رو تموم نمی کنه.
دو نفر از دوستان عزیز هم دو راهکار پیشنهاد دادن که شامل دانلود آخرین نسخه و دانلود نرم افزار خاموشی زمانی سیستم(یا همچین چیزی :d) بود که از هر دو متشکرم و من هردو کار رو انجام دادم.

ولی به روز کردن نرم افزار نتونست کمک کنه. الآن متوجه شدم که اگه برنامه دانلود بدم سر ساعت دانلود شروع میشه ولی سر ساعت دانلود رو قطع نمی کنه :|

کسی میدونه مشکل IDM چیه؟ :Smiley19:

Pooria_H
07-27-2013, 08:38 PM
خب یه اسکرین شات از صفحه ی زمان بندی idm بگذار به قول بچه ها یا برنامه مشکل داره یا به جای کار شما اشتباهه.
میخواید کامپیوتر خاموش بشه یا فقط دانلود قطع بشه؟

Boronka
07-27-2013, 09:08 PM
;124770']من تو همین تاپیک چند روز قبل گفتم که IDM ـم مشکل داره و سر ساعت مقرر دانلود رو تموم نمی کنه.
دو نفر از دوستان عزیز هم دو راهکار پیشنهاد دادن که شامل دانلود آخرین نسخه و دانلود نرم افزار خاموشی زمانی سیستم(یا همچین چیزی :d) بود که از هر دو متشکرم و من هردو کار رو انجام دادم.

ولی به روز کردن نرم افزار نتونست کمک کنه. الآن متوجه شدم که اگه برنامه دانلود بدم سر ساعت دانلود شروع میشه ولی سر ساعت دانلود رو قطع نمی کنه :|

کسی میدونه مشکل IDM چیه؟ :Smiley19:

تنظیم کن دانلود که و 5 دقیقه دیگه سیستمت خاموش بشه حتما لازم نیست که صبر کنی ببینی ساعت 7 صبح خاموش میشه یا نه که اگر خاموش نکرد ویندوزت مشکل داره یک سری فایل های dll ممکنه پاک شده باشه و یا حتی ریجستری ممکنه آسیب دیده باشه
احتمال اینکه بد تنظیم کرده باشی هم هست

smgh470
07-28-2013, 06:44 PM
سلام و درود به همگی.امیدوارم سوالم رو جای درستی مطرح کرده باشم.آقا من همیشه تعدادپستهای نمایش داده شده در یک تاپیک رو،روی 40میذاشتم اما الآن میبینم رفته روی 10 وتوی تنظیمات شخصی هم گزینه اش پاک شده.میتونید راهنماییم کنید چطوری تعداد پستها رو بزارم روی 40.
پیشاپیش ممنونم.:Smiley17:

legendary
07-28-2013, 08:53 PM
سلام من دوتا سوال دارم :
1-بهترین مستقیم کننده تورنت که شما استفاده کردین چیه ؟
(یه اکانت 80gb میخام بگیرم)

2-اگه شما چند قسمت از ی فصل یک فایل تورت رو بخایید میشه مستقیم کنه؟
(یعنی از حجم کل رو کم نکنه فقط قسمت های که میخام)

[JOKER]
07-30-2013, 03:57 PM
خب یه اسکرین شات از صفحه ی زمان بندی idm بگذار به قول بچه ها یا برنامه مشکل داره یا به جای کار شما اشتباهه.
میخواید کامپیوتر خاموش بشه یا فقط دانلود قطع بشه؟

میخوام دانلود قطع بشه. بدختی اینه که امروز 1000 مگاباتم پرید چون حواسم نبود IDM با standby بیخیال دانلود نمیشه و بعد از روشن شدن و وصل شدن اینترنت باز هم دانلود رو ادامه مید :Smiley104:

البته تقصیر خودم بود چون تنظیم کردم تا 10 بار برای دانلود فایلی که دانلود نمیشه به هر دلیل تلاش کنه.

الآن که دارم تست میکنم بگیر نگیر داره! :| مثلا گذاشتم 2:42 شروع کنه 2:42:15 تموم کنه. بعدش ساعت 2:42:30 شروع کرد :Smiley19:

بعد از اون گذاشتم ساعت 2:52 شروع کنه 2:52:30 تموم کنه. مثل آدم عمل کرد :|

اون نرم افزار خاموش هم خیلی خیلی خوبه ولی متاسفانه وقتی سیستم لاک باشه خیلی کارا رو نمی تونه انجام بده. مثلا یه قابلیت داشت که می تونستی حرکت موس و دکمه های کیبورد رو به صورت دستور ذخیره کنی و خیلی هم عالی کار میکنه ولی نه با سیستم لاک شده. یا مثلا نمی تونه لاگ آف کنه.

فکر کنم به جای استند بای باید رو شات داون تنظیم کنم شاید دوباره IDM عوضی بازی دراورد.

از همه ی دوستان هم بی نهایت ممنونم :Smiley69:

haniii
07-30-2013, 07:00 PM
;125110']میخوام دانلود قطع بشه. بدختی اینه که امروز 1000 مگاباتم پرید چون حواسم نبود IDM با standby بیخیال دانلود نمیشه و بعد از روشن شدن و وصل شدن اینترنت باز هم دانلود رو ادامه مید :Smiley104:

البته تقصیر خودم بود چون تنظیم کردم تا 10 بار برای دانلود فایلی که دانلود نمیشه به هر دلیل تلاش کنه.

الآن که دارم تست میکنم بگیر نگیر داره! :| مثلا گذاشتم 2:42 شروع کنه 2:42:15 تموم کنه. بعدش ساعت 2:42:30 شروع کرد :Smiley19:

بعد از اون گذاشتم ساعت 2:52 شروع کنه 2:52:30 تموم کنه. مثل آدم عمل کرد :|

اون نرم افزار خاموش هم خیلی خیلی خوبه ولی متاسفانه وقتی سیستم لاک باشه خیلی کارا رو نمی تونه انجام بده. مثلا یه قابلیت داشت که می تونستی حرکت موس و دکمه های کیبورد رو به صورت دستور ذخیره کنی و خیلی هم عالی کار میکنه ولی نه با سیستم لاک شده. یا مثلا نمی تونه لاگ آف کنه.

فکر کنم به جای استند بای باید رو شات داون تنظیم کنم شاید دوباره IDM عوضی بازی دراورد.

از همه ی دوستان هم بی نهایت ممنونم :Smiley69:

مشکل اصلی شما الان اینه که idm خودش سیستم رو خاموش نمیکنه ؟

اگه مطمئنی تنظیماتت درسته ... update بایوس رو هم یه امتحانی بکن ... یه جایی خونده بودم مشکلات رو برطرف میکنه ! ... ( امتحانش ضرری نداره ! )

SaRaL
07-30-2013, 07:45 PM
فکر ميکنم وقتي استندباى ميشه ديگه idm خاموش نميكنه سيستم رو. برا خودمم اتفاق افتاد. بعد كه حالت هاي استندباي و خاموش شدن مانيتور رو دستكاري كردم درست شد. زماني كه لپ تاپ ميره رو حالت استندباى رو روى never گذاشتم. يه چيز ديگه هم گفته بودين در مورد تاخير زمان دانلود. گاهى وقتا دانلود دقيقا همون لحظه شروع نميشه و idm قسمتي كه قبلا دانلود شده رو وقتي ميخواد ادامه بده كمي طول ميكشه تا بدونه دقيقا از كجا بايد ادامه بده. به هرحال فاصله دانلود و قطع دانلود رو بيشتر از يكي دو دقيقه قرار بدين تا متوجه درست عمل كردن برنامه بشين.

SaRaL
07-31-2013, 02:04 PM
من چند قسمت از سریال دکتر هاوس نسخه mkvGOD رو دانلود کردم. متاسفانه وقتی با km player سریالو میبینم تصویر روون نیست و چند ثانیه یه بار تیک میزنه. ولی با برنامه های دیگه به نسبت خیلی روون تر نشون میده. ولی متاسفانه به خاطر هماهنگ نبودن زیرنویس مجبورم با km player ببینمش چون عقب و جلو کردن زیرنویس باهاش خیلی راحت تره. کسی هست با همچین مشکلی مواجه شده باشه؟ راهی وجود نداره که تصویر رو توی km palyer روون تر بشه دید؟ و این حالت تیک زدن تصویر از بین بره؟

Prometheus
07-31-2013, 05:44 PM
چند روزه یک نسخه کرک شده از idm آمده به اسم ورژن 617f که نسخه نهایی نام گرفته ولی میگن مشکل داره
کسی بینتون دانلود و نصبش کرده ببینه خوبه یا نه ؟

0UnknowN1
07-31-2013, 06:22 PM
من چند قسمت از سریال دکتر هاوس نسخه mkvGOD رو دانلود کردم. متاسفانه وقتی با km player سریالو میبینم تصویر روون نیست و چند ثانیه یه بار تیک میزنه. ولی با برنامه های دیگه به نسبت خیلی روون تر نشون میده. ولی متاسفانه به خاطر هماهنگ نبودن زیرنویس مجبورم با km player ببینمش چون عقب و جلو کردن زیرنویس باهاش خیلی راحت تره. کسی هست با همچین مشکلی مواجه شده باشه؟ راهی وجود نداره که تصویر رو توی km palyer روون تر بشه دید؟ و این حالت تیک زدن تصویر از بین بره؟

آیا KM چیزی نام GPUAcceleration؟ (شاید شبیه این ننوشته باشه ، اما به احتمال 90% یه چیزی شبیه این داره)، این گزینه رو غیرفعال کنید ، شاید درست باشه.

--------------------------------------------

یه سوال : دوستم یه آنتی ویروس Avira دارم که اصل هم هست و زده که اسکن کنه، بعدش دیده درایو c از 40-45 گیگ شده 90 گیگ ، کسی میدونه دلیلش چی میتونه باشه؟ (سیستمش هم دور و ور 70-80 تا ویروس داشت)

با تشکر فراوان

Achillies
08-01-2013, 06:10 AM
سلام دوستان:Smiley17:
یه سوال داشتم:
این کابل های s-video که باهاش تصویر کامپیوتر رو تو تلویزیون نشون میدن، صدا رو هم منتقل میکنه؟ یعنی صدا رو از تلویزیون هم میشنویم؟:Smiley39:

Filmer
08-01-2013, 09:57 PM
سلام دوستان:Smiley17:
یه سوال داشتم:
این کابل های s-video که باهاش تصویر کامپیوتر رو تو تلویزیون نشون میدن، صدا رو هم منتقل میکنه؟ یعنی صدا رو از تلویزیون هم میشنویم؟:Smiley39:
سلام
نه، کابل S-Video فقط تصویر رو منتقل می کنه.

[JOKER]
08-02-2013, 11:19 AM
ما تو خونمون یک مودم داریم که فقط با LAN به کامپیوتر وصل میشه. یعنی کانکشن فقط از نوع Broadband ـه. الآن من دنبال روشی هستم که بشه این اینترنت رو مثل وایمیکس یا وای فای بدون سیم تو محیط خونه شیر کرد. با Virtual Router امتحان کردم ولی جواب نداد. یعنی نمی دونم این سیستم که میخوام ازش اینترنت رو هات اسپات(همین دیگه؟!) کنم اصلا این قابلیت رو داره یا نه.

300Mbps Wireless N USB Adabter مدل TL-WN821N هم از TP-LINK دارم نمیدونم به درد میخوره یا نه...؟

ممنون :)

0UnknowN1
08-02-2013, 01:37 PM
;125364']ما تو خونمون یک مودم داریم که فقط با LAN به کامپیوتر وصل میشه. یعنی کانکشن فقط از نوع Broadband ـه. الآن من دنبال روشی هستم که بشه این اینترنت رو مثل وایمیکس یا وای فای بدون سیم تو محیط خونه شیر کرد. با Virtual Router امتحان کردم ولی جواب نداد. یعنی نمی دونم این سیستم که میخوام ازش اینترنت رو هات اسپات(همین دیگه؟!) کنم اصلا این قابلیت رو داره یا نه.

300Mbps Wireless N USB Adabter مدل TL-WN821N هم از TP-LINK دارم نمیدونم به درد میخوره یا نه...؟

شما باید یه مودم Wireless داشته باشین ، خود شرکتی که ازش اینترنت میگیرین (ISP) ، دو نوع مودم باید به شما معرفی میکرد یکی با سیم وصل بشین (همینی که الان دارین که دو تا پورت اتصال دارین یکی LAN دیگری USB) و یکی دیگه هم Wireless ، مودم های wireless هم معمولا 4 تا اتصال LAN دارن + اتصال از طریق بی سیم. اگر ADSL دارین برین مودم wireless بخرین که باید ورودی سیم تلفن داشته باشه اگرم هم از WAN استفاده میکنین (از اینایی که یک گیرنده باید بزارین) برین مودمی بخرین که ورودی WAN داشته باشه.

haniii
08-02-2013, 02:03 PM
;125364']ما تو خونمون یک مودم داریم که فقط با LAN به کامپیوتر وصل میشه. یعنی کانکشن فقط از نوع Broadband ـه. الآن من دنبال روشی هستم که بشه این اینترنت رو مثل وایمیکس یا وای فای بدون سیم تو محیط خونه شیر کرد. با Virtual Router امتحان کردم ولی جواب نداد. یعنی نمی دونم این سیستم که میخوام ازش اینترنت رو هات اسپات(همین دیگه؟!) کنم اصلا این قابلیت رو داره یا نه.

اگه نخوای از یه مودم وایرلس استفاده کنی ... مجبوری یه سیستم رو روشن بزاری ...

و بعدش از طریق usb adabter ای که گفتی اینترنت رو share کنی ( البته چک نکردم این مدلی که گفتی چه قابلیت هایی داره ... ولی بیشترشون این کار رو میتونن انجام بدن )

از نرم افزار Connectify میتونی استفاده کنی ... برای share کردن روی وایرلس کارش خوبه

MaMaLoM
08-02-2013, 04:48 PM
سلام دوستان
یه سوال داشتم:
این کابل های s-video که باهاش تصویر کامپیوتر رو تو تلویزیون نشون میدن، صدا رو هم منتقل میکنه؟ یعنی صدا رو از تلویزیون هم میشنویم؟

سلام
از کابل s-video منظورت چیه؟؟؟{از این سه فیشه ها**ولی برای انتقال سالم صدا و تصویر به tv بهترین کابلا ( PC و HDMI ) هستند.:Smiley35:

mas5oud281
08-02-2013, 06:39 PM
سلام
من جفت dvd romهام غیب شده داخل دیوایس منیجر هم علامت تعجب زدا آپدیت هم نمیشه ارور 39 میده
در ضمن مندیروز آنتی ویروس کسپر اسکای نصب کردم و بعد اسکن کردم امکان داره از اون باشه؟

mas5oud281
08-03-2013, 05:54 PM
کسی نتونست پاسخی بده ب من؟

WalTer WhiTe
08-03-2013, 06:28 PM
سلام
من جفت dvd romهام غیب شده داخل دیوایس منیجر هم علامت تعجب زدا آپدیت هم نمیشه ارور 39 میده
در ضمن مندیروز آنتی ویروس کسپر اسکای نصب کردم و بعد اسکن کردم امکان داره از اون باشه؟

راه حل ها برای ویندوز 7 می باشد امیدورام ویندوزت 7 باشه :Smiley69:

راه حل اول :
برای حل اتوماتیک این مشکل، بعد از رفتن به وب سایت مایکروسافت از لینک زیر، روی Run now در صفحه Automated Troubleshooting Services کلیک کنید و دستورات آنرا دنبال کنید.
http://support.microsoft.com/mats/cd_dvd_drive_problems

راه حل دوم:
برای حل این مشکل در ویندوز سون میتوانید از برنامه Hardware and Devices troubleshooter استفاده کنید.
روی استارت کلیک و به کنترل پنل بروید. در کادر جستجو Troubleshooting را تایپ کنید و سپس روی Troubleshooting کلیک کنید. در زیر Hardware and Sound، روی Configure a device کلیک کنید.
و بعد next و بعدش گزینه apply this fix رو انتخاب کنید و تا انتها بروید

راه حل سوم :
1- از استارت به کنترل پنل بروید.
2- روی System and Security کلیک و بعد System را کلیک و Device Manager را کلیک کنید.
اگر کنترل پنل روی Classic View است، System را دابل کلیک و Device Manager را کلیک کنید.
3- در Device Manager، گزینه DVD/CD-ROM drives را باز کنید.
4- روی CD and DVD devices راست کلیک و Uninstall را بزنید. پیغام تصدیق را OK کنید.
5- کامپیوتر را ریستارت کنید.
بعد از اینکه سیستم ریستارت می کند، درایورها به طور اتوماتیک نصب خواهند شد.

علت مشکل معمولا به خاطر نصب این چند برنامه هست
iTunes
Nero
Roxio Creator
Zune

البته برنامه های دیگری هم این مشکل رو درست میکنه ولی این ها بیشتر امکان داره درست کنه
اگر درست نشد راه حل آخر تغییر ویندوز هست
در ضمن ممکنه اتصالات داخل کیس کامپیوتر هم مشکل داشته باشه اون رو هم چک کنید

mas5oud281
08-03-2013, 08:47 PM
راه حل ها برای ویندوز 7 می باشد امیدورام ویندوزت 7 باشه :Smiley69:

راه حل اول :
برای حل اتوماتیک این مشکل، بعد از رفتن به وب سایت مایکروسافت از لینک زیر، روی Run now در صفحه Automated Troubleshooting Services کلیک کنید و دستورات آنرا دنبال کنید.
http://support.microsoft.com/mats/cd_dvd_drive_problems

راه حل دوم:
برای حل این مشکل در ویندوز سون میتوانید از برنامه Hardware and Devices troubleshooter استفاده کنید.
روی استارت کلیک و به کنترل پنل بروید. در کادر جستجو Troubleshooting را تایپ کنید و سپس روی Troubleshooting کلیک کنید. در زیر Hardware and Sound، روی Configure a device کلیک کنید.
و بعد next و بعدش گزینه apply this fix رو انتخاب کنید و تا انتها بروید

راه حل سوم :
1- از استارت به کنترل پنل بروید.
2- روی System and Security کلیک و بعد System را کلیک و Device Manager را کلیک کنید.
اگر کنترل پنل روی Classic View است، System را دابل کلیک و Device Manager را کلیک کنید.
3- در Device Manager، گزینه DVD/CD-ROM drives را باز کنید.
4- روی CD and DVD devices راست کلیک و Uninstall را بزنید. پیغام تصدیق را OK کنید.
5- کامپیوتر را ریستارت کنید.
بعد از اینکه سیستم ریستارت می کند، درایورها به طور اتوماتیک نصب خواهند شد.

علت مشکل معمولا به خاطر نصب این چند برنامه هست
iTunes
Nero
Roxio Creator
Zune

البته برنامه های دیگری هم این مشکل رو درست میکنه ولی این ها بیشتر امکان داره درست کنه
اگر درست نشد راه حل آخر تغییر ویندوز هست
در ضمن ممکنه اتصالات داخل کیس کامپیوتر هم مشکل داشته باشه اون رو هم چک کنید
هیچ کدومش نشد امکان داره بخاطر اینکه ویندوزم آپدیت نیست برا اون باشه؟

WalTer WhiTe
08-03-2013, 08:51 PM
هیچ کدومش نشد امکان داره بخاطر اینکه ویندوزم آپدیت نیست برا اون باشه؟

وقتی هیچ کدوم نشد یعنی ریجستری ترکیده هست :Smiley36:
و راه دیگه ای هم نیست خودت رو خسته نکن
و من هم درست نمی تونم ریجستری بهت توضیح بدهم که بری درست کنی چون می ترسم بزنی یک جای دیگه رو خراب کنی
ویندوز رو عوض کن خیال خودت رو راحت کن

mas5oud281
08-03-2013, 09:04 PM
وقتی هیچ کدوم نشد یعنی ریجستری ترکیده هست :Smiley36:
و راه دیگه ای هم نیست خودت رو خسته نکن
و من هم درست نمی تونم ریجستری بهت توضیح بدهم که بری درست کنی چون می ترسم بزنی یک جای دیگه رو خراب کنی
ویندوز رو عوض کن خیال خودت رو راحت کن

وینوز رو آپدیت کنم نمیشه؟

WalTer WhiTe
08-03-2013, 09:10 PM
وینوز رو آپدیت کنم نمیشه؟

می خواهی امتحان کنی خوب امتحان کن و آپدیت کن
ولی بعید می دونم
چون شما رو فرستادم تو سایت ماکروسافت تا اتوماتیک خودش درست کنه که درست نشد حالا آپدیت که بحثش اصلا جداست

Ohadi
08-03-2013, 09:13 PM
نرم افزار CloneDVD یا CloneCD رو نصب نکردی ایا؟ اگه نصب کردی پاکش کن بعدش یه ریستارت بده اوکی میشه

SaRaL
08-06-2013, 01:44 AM
چند روزیه من با برنامه اندروید Tapatalk نمیتونم وارد انجمن بشم. کسی هست مشکل منو داشته باشه؟
همش میزنه faild to connect to forum , plz chek with the forum administrator

Why Me ?
08-07-2013, 12:18 AM
درود
من بار اولی که سی دی مودم TD-W8901G ـم رو نصب کردم یه یوزر نیم پسورد الکی رو روترش گذاشتم، الان بعد 3 سال هر چی فکر می کنم یادم نمیاد چی بوده.
اینم عکسش:
http://upload.tehran98.com/img1/k3smj8q8jj14e907xro.png
لطفا هر کس می دونه چیکار بایست کنم بگه شدیدا کارم گره خورده.
ضمنا یوزر نیم پسورد دیفالت خودش (admin) رو هم می زنم باز نمی شه

راستی مودم رو هم ریست کردم ، ولی فایده نداشت

-------------------------------------
پ.ن: ویندوز رو که عوض کردم این بلا سرم اومد

haniii
08-07-2013, 12:30 AM
درود
من بار اولی که سی دی مودم TD-W8901G ـم رو نصب کردم یه یوزر نیم پسورد الکی رو روترش گذاشتم، الان بعد 3 سال هر چی فکر می کنم یادم نمیاد چی بوده.
اینم عکسش:
http://upload.tehran98.com/img1/k3smj8q8jj14e907xro.png
لطفا هر کس می دونه چیکار بایست کنم بگه شدیدا کارم گره خورده.
ضمنا یوزر نیم پسورد دیفالت خودش (admin) رو هم می زنم باز نمی شه

راستی مودم رو هم ریست کردم ، ولی فایده نداشت

-------------------------------------
پ.ن: ویندوز رو که عوض کردم این بلا سرم اومد

مودم رو ریست کردی به رمز default برنگشت ؟ درست ریست کردی ؟

اگه مطمئنی ریستت مشکلی نداره مواردی که این لینک میگه رو هم امتحان کن :

http://www.router-defaults.com/Router/Tp-Link--Td-W8901g-ip-password-username

Eternal
08-07-2013, 12:38 AM
سلام. کسی در مورد فناوریِ Usb on the go یا همون OTG اطلاعاتی داره یا خودش شخصا استفاده کرده؟
http://en.wikipedia.org/wiki/USB_On-The-Go

Why Me ?
08-07-2013, 01:02 AM
مودم رو ریست کردی به رمز default برنگشت ؟ درست ریست کردی ؟

اگه مطمئنی ریستت مشکلی نداره مواردی که این لینک میگه رو هم امتحان کن :

http://www.router-defaults.com/Router/Tp-Link--Td-W8901g-ip-password-username

درست شد!

فکر کنم درست ریست نمی کردم! یعنی باید برای 10-15 ثانیه دکمه ریست رو نگه می داشتم که کمتر نگه داشته بودم!

خلاصه حل شد

ممنون:Smiley17:

WalTer WhiTe
08-07-2013, 01:07 AM
سلام. کسی در مورد فناوریِ Usb on the go یا همون OTG اطلاعاتی داره یا خودش شخصا استفاده کرده؟
http://en.wikipedia.org/wiki/USB_On-The-Go

هاردی که می خواهی وصل کنی به گوشیت از نوع اکسترنال و بدون منبع تغذیه هست ؟ و مشکل داری درسته ؟
سوال نمی پرسی ها
آدم رو میز زاری تو منگنه :Smiley36:
اگر اون چیزی که گفتم منظورته باید از USB HUB استفاده کنی که اون دستگاه خودش منبع تغذیه داشته باشه
یعنی یک واسط بین کابل یو اس بی با هارد باید باشه که منبع تغذیه داشته باشه تا هارد کم نیاره

من خودم استفاده نکردم تا حالا امیدوارم این منظورت بوده باشه
اگر هم چیز دیگه ای منظورت هست بپرس بلاخره یکی جواب میده و یا من از کسی می پرسم جوابت رو میدهم

Eternal
08-07-2013, 01:26 AM
هاردی که می خواهی وصل کنی به گوشیت از نوع اکسترنال و بدون منبع تغذیه هست ؟ و مشکل داری درسته ؟
سوال نمی پرسی ها
آدم رو میز زاری تو منگنه :Smiley36:
اگر اون چیزی که گفتم منظورته باید از USB HUB استفاده کنی که اون دستگاه خودش منبع تغذیه داشته باشه
یعنی یک واسط بین کابل یو اس بی با هارد باید باشه که منبع تغذیه داشته باشه تا هارد کم نیاره

من خودم استفاده نکردم تا حالا امیدوارم این منظورت بوده باشه
اگر هم چیز دیگه ای منظورت هست بپرس بلاخره یکی جواب میده و یا من از کسی می پرسم جوابت رو میدهم

داداش خیلی مردی، دمت گرم.
سوال اصلی من الان اینه که مثلا اگه فردا روزی، بنده در سفر بودم! و حافظه ی داخلیِ گوشی بنده پر شد، آیا میشه به گوشیم فلش وصل کنم و مقداری از فایلهای اضافه رو "از گوشی به فلشم" منتقل کنم(و همینطور بالعکس) یا نه؟

سوال بعدی اینه که میشه مثلا یه بازی یا برنامه روی فلشم نصب کنم؟ به طوری که وقتی فلش به گوشی وصله، بازی قابل اجرا و استفاده باشه ولی وقتی فلش از گوشی جدا شد دیگه اثری از بازی در گوشی نباشه.

:Smiley17:

WalTer WhiTe
08-07-2013, 01:41 AM
داداش خیلی مردی، دمت گرم.
سوال اصلی من الان اینه که مثلا اگه فردا روزی، بنده در سفر بودم! و حافظه ی داخلیِ گوشی بنده پر شد، آیا میشه به گوشیم فلش وصل کنم و مقداری از فایلهای اضافه رو "از گوشی به فلشم" منتقل کنم(و همینطور بالعکس) یا نه؟

سوال بعدی اینه که میشه مثلا یه بازی یا برنامه روی فلشم نصب کنم؟ به طوری که وقتی فلش به گوشی وصله، بازی قابل اجرا و استفاده باشه ولی وقتی فلش از گوشی جدا شد دیگه اثری از بازی در گوشی نباشه.

ج 1: سیستم OTG قابلیت این رو داره گوشی رو Master کنه و از فلش فایل بگیره و کار کنه و همچنین می تونه گوشیت رو Slave بشه و فلش رو Master
یعنی امکان این رو داره که 2 دستگاه در هر2 نقش فعاليت کنند و تبادل اطلاعات کنند پس جوابت بله هست

ج2: جواب این سوالت رو نمیدانم باید از کسی که استفاده کرده بپرسی
که احتمالش خیلی کمه چون این سیستم انرژی زیادی می خوره برای همین گفتم USB HUB با یک منبع تغذیه لازمه و اگر نباشه دردسر ممکنه درست کنه

justUnited
08-07-2013, 02:52 AM
به نظر شما من از چه سایتی حجم بخرم برای مستقیم کردن لینک هام مول ؟ فایلگیر ؟ پیشنهادی ندارید؟

WalTer WhiTe
08-07-2013, 02:58 AM
به نظر شما من از چه سایتی حجم بخرم برای مستقیم کردن لینک هام مول ؟ فایلگیر ؟ پیشنهادی ندارید؟

هم مول جوابش رو پس دادی و هم فایلگیر
من خودم مول دارم و در مواقعی که هیچکدوم از سایت های دیگه جواب نمی دهد می روم سراغش
فایلگیر هم ازش تعریف میکنند و مثل اینکه تعداد سایت های پشتبانی کننده اش هم بیشتره
ولی از نظر قیمتی مول یک سوم فایل گیر هست و ارزون تره
یک سری قابلیت های فایل گیر اصلا بدرت نمی خوره و لازم نیست پول بیشتری بدهی
من مول رو پیشنهاد میدهم بهت

justUnited
08-07-2013, 03:03 AM
مول هم تاریخ انقضا نداره دیگه مثل فایلگیر درسته؟ واینکه تورنت هم مستقیم میکنه آیا؟

WalTer WhiTe
08-07-2013, 03:11 AM
مول هم تاریخ انقضا نداره دیگه مثل فایلگیر درسته؟ واینکه تورنت هم مستقیم میکنه آیا؟

تورنت هم مستقیم میکنه و سرعتش هم خوبه
ارزون ترین اکانتش رو بخر امتحان کن اگر راضی بودی بعدا گرون هاش رو بخری که باصرفه تره

تاریخ انقضا هم نداره درسته

osture
08-07-2013, 04:56 AM
دوستان یه فکری واسه اپلود باز ندارین؟ دیگه قابل دانلود نیست :|

Admini3trator
08-07-2013, 05:36 AM
دوستان یه فکری واسه اپلود باز ندارین؟ دیگه قابل دانلود نیست :|

شب بزارش دم در ، شهرداری خودش زحمتشو میکشه ! :Smiley36:

MaMaLoM
08-08-2013, 04:20 PM
دوستان گوشیمو که وصل میکنم فقط شارژ میشه مشکلش چیه؟

WalTer WhiTe
08-08-2013, 05:48 PM
دوستان گوشیمو که وصل میکنم فقط شارژ میشه مشکلش چیه؟

اگه گوشیت مموری کارت می خوره یک بار درش بیار و بدون اون گوشی رو وصل کن به pc
اگر وصل شد یعنی یک سری برنامه بیخود توی مموری کارتت نصب کرده ای که که باعث اختلال در سیستم عامل گوشی ات شده

ویندوز و نوع گوشیت هم مهم هست که نگفتی چی هست
مهم ترین عامل معمولا این مورد هست که گفتم

MaMaLoM
08-08-2013, 05:55 PM
گه گوشیت مموری کارت می خوره یک بار درش بیار و بدون اون گوشی رو وصل کن به pc
اگر وصل شد یعنی یک سری برنامه بیخود توی مموری کارتت نصب کرده ای که که باعث اختلال در سیستم عامل گوشی ات شده

مرسی گفتی برنامه برق از سه فازم پرید:Smiley19:
رم ویروس داشت
اسکنش کردم درست شد

Eternal
08-08-2013, 08:19 PM
کسی هست که گوشی Xperia P داشته باشه؟نیاز به مشورت دارم

lastshepherd
08-09-2013, 04:14 PM
کسی هست که گوشی Xperia P داشته باشه؟نیاز به مشورت دارم

من یک مدت باهاش کار کردم. سوالتون رو بفرمایید اگر بدونم جواب می دم

Eternal
08-09-2013, 04:24 PM
من یک مدت باهاش کار کردم. سوالتون رو بفرمایید اگر بدونم جواب می دم

گوشی از هر نظر بی نقصه فقط...
همه جا میگن باتریش اصلن تعریفی نداره. شما چطور ارزیابی میکنی باتریِ این گوشی رو؟
نحوه ی استفاده ی خودتون رو در نظر داشته باشید. چون مثلا شاید شما خیلی بازی میکردید باهاش یا برعکس...

MaMaLoM
08-09-2013, 05:42 PM
گوشی از هر نظر بی نقصه فقط...
همه جا میگن باتریش اصلن تعریفی نداره. شما چطور ارزیابی میکنی باتریِ این گوشی رو؟
نحوه ی استفاده ی خودتون رو در نظر داشته باشید. چون مثلا شاید شما خیلی بازی میکردید باهاش یا برعکس...

من با اکسپریا پی کار نکردم ولی اکسپریا x10 داشتم و شما هر چی در مورد باتریش شنیدی درسته
منم همین مشکلو داشتم چون اصن باتری نگه نمیداشت و اذیت میکرد خیلی خیلی خیلی زیاد
فکر میکردم ویروسی چیزی باشه یا باتریش خرابه (گوشی رو نو خریده بودم:Smiley14:)

ولی بعد پرسیدن از گوشی فروشی ها و کمی تحقیق فهمیدم که بـــلـــــه خانواده اکسپریا کلا این مدلیه و شارژ نگه نمیداره

این طوری شد که دو ماهه گوشی رو رد کردم رفت
ولی خدایی گوشی حرف نداشت بجز مشکل شارژش

Eternal
08-09-2013, 06:41 PM
کلا مثل اینکه گوشی های اکسپریا باتریاشون مشکل داره.(یه مقداری ضعیفه) البته سیستم عامل اندریید هم بی تقصیر نیست. ولی این گوشی Xperi p ظاهرا بدنام ترین گوشی از لحاظ باتریه! اینو توی بررسی های 2 روزه ای که انجام دادم بهش رسیدم.
بخاطر همین، علیرغم امکاناتِ فوق العاده ای که داره ازش صرف نظر کردم :(
احتمالن Xperia L میگیرم. هنوز در حال بررسیه! دوستان نکته ای یا سفارشی مد نظر دارن بگن که لطف بزرگی میکنن:Smiley17:

erfanxxx
08-11-2013, 03:10 AM
سلام
من یه چیزایی شنیدم که مثلا فلان لینکو میشه مستقیم کرد ... می خواستم ببینم چطور میشه لینکی رو از یه سرور مستقیم کرد
مثلا از سایت http://luckyshare.net/ زیاد پیش می آد دانلود کنم ولی خوب ، متاسفانه قابلیت ادامه دانلود یا همون ریزام رو نداره ... میشه یه لینک دانلودو از این سرور مستقیم کرد؟

Admini3trator
08-11-2013, 03:33 AM
سلام
من یه چیزایی شنیدم که مثلا فلان لینکو میشه مستقیم کرد ... می خواستم ببینم چطور میشه لینکی رو از یه سرور مستقیم کرد
مثلا از سایت http://luckyshare.net/ زیاد پیش می آد دانلود کنم ولی خوب ، متاسفانه قابلیت ادامه دانلود یا همون ریزام رو نداره ... میشه یه لینک دانلودو از این سرور مستقیم کرد؟

باید از سایتای تبدیل لینک استفاده کنی ، که پولی هم هستن ! مثل :
http://www.mul.ir
http://downloads.ir
http://www.filegir.com

erfanxxx
08-11-2013, 03:36 AM
این سه تایی که گذاشتی همه سایت ها رو پشتیبانی می کنن؟ ... می تونن http://luckyshare.net/ رو مستقیم کنن؟
اگه نه ، چطور می تونم بفهمم ... مرسی :Smiley30:

Admini3trator
08-11-2013, 03:40 AM
توی خودشون لیست سایتای قابل پشتیبانی رو گذاشته !
مثلا mul سمت چپ صفحه پایین !

Why Me ?
08-11-2013, 07:32 PM
سلام

آقا من سیم کارت (همراه اول) رو وارد تبلت می کنم و از توی ستینگ هم مودم رو turn on می کنم . تبلت سیم کارت رو میشناسه ، پین کد را می گیره و علامت سیگنال هم میاد . ولی وقتی باتلفن با اون شماره تماس می گیرم ، تبلت هیچگونه واکنشی نداره/ البته صدای بوق انتظار توی تلفن میاد( یعنی یک آهنگ پخش میشه)

خلاصه نمیدونم چکار کنم/ آیا برای برقراری ارتباط نرم افزار خاصی نیاز دارم؟

keus
08-12-2013, 01:47 AM
همه ی تبلت ها قابلیت برقراری تماس ندارن...سیم کارت میخورن فقط برای استفاده از اینترنت

lastshepherd
08-12-2013, 02:28 AM
سلام

آقا من سیم کارت (همراه اول) رو وارد تبلت می کنم و از توی ستینگ هم مودم رو turn on می کنم . تبلت سیم کارت رو میشناسه ، پین کد را می گیره و علامت سیگنال هم میاد . ولی وقتی باتلفن با اون شماره تماس می گیرم ، تبلت هیچگونه واکنشی نداره/ البته صدای بوق انتظار توی تلفن میاد( یعنی یک آهنگ پخش میشه)

خلاصه نمیدونم چکار کنم/ آیا برای برقراری ارتباط نرم افزار خاصی نیاز دارم؟

دوست عزیز شما مدل تبلت رو نفرمودید.

Why Me ?
08-12-2013, 09:55 PM
دوست عزیز شما مدل تبلت رو نفرمودید.

Axpad : 8e01

سرچ که کردم فهمیدم قابلیت برقراری تماس رو نداره

mas5oud281
08-14-2013, 07:10 PM
سلام من برا دانلود از orbitاستفاده میکردم اما حالا چون توو یه سایتی وی آی پی شدم باید از idmاستفاده کنم من میخوام نوبت بندی کنم ک هر کدوم تموم شد بره سراغ بعدی ن این که با هم بگیره خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون

Joey
08-14-2013, 07:15 PM
سلام من برا دانلود از orbitاستفاده میکردم اما حالا چون توو یه سایتی وی آی پی شدم باید از idmاستفاده کنم من میخوام نوبت بندی کنم ک هر کدوم تموم شد بره سراغ بعدی ن این که با هم بگیره خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون

Scheduler > File in the queue
روی تعدادی که میخواید همزمان دانلود بشه تنظیم کنید

mas5oud281
08-14-2013, 07:33 PM
میذارمش رو یک ولی بازم چندتایی میگره

nokhbeh
08-14-2013, 07:53 PM
سلام من برا دانلود از orbitاستفاده میکردم اما حالا چون توو یه سایتی وی آی پی شدم باید از idmاستفاده کنم من میخوام نوبت بندی کنم ک هر کدوم تموم شد بره سراغ بعدی ن این که با هم بگیره خواهش میکنم راهنماییم کنید
ممنون

اینو ببین شاید بتونی مشکلتو باهاش حل کنی(قسمت : چگونه دانلود هایمان را زمان بندی کنیم ؟)
http://www.peachlearn.com/software/12-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-Internet-Download-Manager.html

vA hid
08-16-2013, 07:53 PM
من روست David Hasslehoff ـو از همینجا دانلو کردم, اما سه تا پارتش نه با wnrar نه با hjsplit به هم نمیچسبه.
چیکار باید بکنم؟! :Smiley39:

http://8pic.ir/images/12709729819723426067_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=12709729819723426067.jpg)

Joey
08-16-2013, 08:29 PM
من روست David Hasslehoff ـو از همینجا دانلو کردم, اما سه تا پارتش نه با wnrar نه با hjsplit به هم نمیچسبه.
چیکار باید بکنم؟! :Smiley39:

http://8pic.ir/images/12709729819723426067_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=12709729819723426067.jpg)

پسوند htm آخر فایل ها رو پاک کنید تا فرمت فایل ها rar بشه
برای این کار از
folder and search options > view
تیک hide extensions for known files type رو موقتا بردارید تا پسوند ها نمایش داده بشه و پسوند انتهایی رو پاک کنید

Corleone
08-19-2013, 06:18 PM
من فیلم great gatsby رو دانلود کردم و هر 8 دقیقه یکبار گیر میکنه، این مشکل رو با فیلم the campaign هم داشتم، فکر نمیکنم مشکل از فیلم باشه چون بقیه که همون فیلم رو دانلود کردن همچین مشکلی نداشتن، کسی میدونه مشکل از چیه؟

Pooria_H
08-19-2013, 07:15 PM
روزبه از چه پخش کننده ای استفاده میکنی؟ و موقع پخش هم task manager رو باز کن ببین چقدر از پردازنده کار میکشه.

Corleone
08-19-2013, 07:24 PM
از Daum pot player استفاده میکنم، ولی رو km player و برنامه های دیگه هم امتحان کردم همینطوریه.
نه کامپیوتر هنگ نمیکنه، فیلم هر هشت دقیقه یک بار مثل این سی دی های خشی گیر میکنه و بعد از چند ثانیه خودش 15 دقیقه فیلم رو میبره جلو

Pooria_H
08-19-2013, 07:52 PM
چیزی به ذهنم نمیرسه. ویدیو اگه از رو فلش پخش میشه روی هارد هم امتحان کن یا روی هر ذخیره کننده ی اطلاعات دیگه امتحان کن. از هر پلیری که استفاده میکنی ویدیو رِندِرِر رو vmr9 renderless بذار.
پرفورمنس کامپیوتر هم چک کن در حال پخش اگه مطمئنی که هیچی.
http://www.theguardian.com/technology/askjack/2011/may/12/ask-jack-streaming-media-buffering
این هم میتونی بخونی

haniii
08-19-2013, 08:33 PM
از Daum pot player استفاده میکنم، ولی رو km player و برنامه های دیگه هم امتحان کردم همینطوریه.
نه کامپیوتر هنگ نمیکنه، فیلم هر هشت دقیقه یک بار مثل این سی دی های خشی گیر میکنه و بعد از چند ثانیه خودش 15 دقیقه فیلم رو میبره جلو

من یه مورد داشتم که اگر skip میکردم و جلو میزدم یه چند لحظه گیر میکرد و بعدش play میکرد ... مشکل هم با آپدیت کردن codec حل شد ...
به نظرم چند تا codec دانلود کن ببین چی میشه

ddddjj
08-20-2013, 12:54 AM
دوستان برای تبدیل فرمت mkv از چه برنامه ای استفاده کنم که زیر نویس هم به فیلم بچسبه؟

MaMaLoM
08-20-2013, 01:31 AM
دوستان برای تبدیل فرمت mkv از چه برنامه ای استفاده کنم که زیر نویس هم به فیلم بچسبه؟

میخای کانورت کنی یا زیرنویسو بچسبونی؟

اگه میخای زیرنویسو بچسبونی از این نرم افزار باید استفاده کنی : http://istkah.zxq.net/soft/mkvmerge-5.7.0%28www.istkah.tk%29.rar

اگه میخای فرمت mkv رو تغیر بدی باید از این یا موارد مشابه استفاده کنی :http://dl.downloadha.com/Rezaj/Software/Total%20Media%20Converter%20(www.Downloadha.com).z ip

ddddjj
08-20-2013, 02:56 PM

اگه میخای زیرنویسو بچسبونی از این نرم افزار باید استفاده کنی : http://istkah.zxq.net/soft/mkvmerge-5.7.0%28www.istkah.tk%29.rar

اگه میخای فرمت mkv رو تغیر بدی باید از این یا موارد مشابه استفاده کنی :http://dl.downloadha.com/Rezaj/Software/Total%20Media%20Converter%20(www.Downloadha.com).z ip
ممنون از لطفت هر دوتاشو لازم داشتم:Smiley124:

دوست عزیز شما خودت از این برنامه ها استفاده میکنی؟ تست کردی؟ برنامه ی اولی رو دانلود کردم اما وقتی میخام نصب کنم این ارور و میده(error luanching installer)

[JOKER]
08-21-2013, 08:47 PM
من 100 بار تلاش کردم با بابلیون کار کنم ولی هر 100 بار گیر لاینسیسش ول نکرد که نکرد! :Smiley104:

الآن فرض کنید من از صفر میخوام میخوام نرم افزار و لغت نامه دانلود کنم و کار کنم. لینکی، کمکی چیزی که کامل و بدون گیر لاینسیس باشه معرفی کنید مطمئن باشید اگه کار کنه تا آخر عمرم خودم رو مدیونتون میدونم! :Smiley36:

Mikado
08-21-2013, 09:06 PM
الآن فرض کنید من از صفر میخوام میخوام نرم افزار و لغت نامه دانلود کنم و کار کنم. لینکی، کمکی چیزی که کامل و بدون گیر لاینسیس باشه معرفی کنید

جوکر عزیز، Babylon به دلایل بسیاری دیکشنری خوبی نیست، یکی از دلایل مهمش افزونه های اضافه و مزاحمی است که نصب میکند، حالا بگذریم از اینکه با کرک کردن چه مشکلات جدیدی برای خودتون به وجود می آورید.

اما یک خوبی داشت این دیکشنری و اون هم این که دیکشنری های متفاوت و توسعه داده شده خوبی براش ساخته شد و خیلی ها ( از جمله ایرانی ها) اون رو توسعه دادن و روش کار کردن. توصیه من به شما اینه که قبل از پاک کردن Babylon به شاخه Glossary بروید و از دیکشنری های محبوب خودتون که به صورت BGL هست در فولدری جدا بک آپ بگیرید.
مثلا دیکشنری فارسی که معمولا بیشتر دوستان استفاده می کنند همچین اسمی داره hFarsi_Advanced.bgl.

حال نرم افزار متن باز و رایگانی رو بهتون معرفی می کنم به اسم GoldenDict، که خیلی راحت می تونید از سایت اصلی خود نرم افزار دانلودش کنید. ( اینجا (http://goldendict.org/download.php) )

بعد از نصب برنامه می تونید یک فولدر glossary بسازید و نسخه های BGL بک آپ گرفته Babylon رو به اونجا ببرید و به راحتی نصب کنید.

در تصویری که اینجا (http://up.vbiran.ir/uploads/13770991435837_0golden.png) گذاشتم هم می تونید مسیر نصب دیکشنری ها رو ببینید و هم نمایی از برنامه رو.

امیدوارم مفید بوده باشه.

[JOKER]
08-21-2013, 11:00 PM
جوکر عزیز، Babylon به دلایل بسیاری دیکشنری خوبی نیست، یکی از دلایل مهمش افزونه های اضافه و مزاحمی است که نصب میکند، حالا بگذریم از اینکه با کرک کردن چه مشکلات جدیدی برای خودتون به وجود می آورید.

اما یک خوبی داشت این دیکشنری و اون هم این که دیکشنری های متفاوت و توسعه داده شده خوبی براش ساخته شد و خیلی ها ( از جمله ایرانی ها) اون رو توسعه دادن و روش کار کردن. توصیه من به شما اینه که قبل از پاک کردن Babylon به شاخه Glossary بروید و از دیکشنری های محبوب خودتون که به صورت BGL هست در فولدری جدا بک آپ بگیرید.
مثلا دیکشنری فارسی که معمولا بیشتر دوستان استفاده می کنند همچین اسمی داره hFarsi_Advanced.bgl.

حال نرم افزار متن باز و رایگانی رو بهتون معرفی می کنم به اسم GoldenDict، که خیلی راحت می تونید از سایت اصلی خود نرم افزار دانلودش کنید. ( اینجا (http://goldendict.org/download.php) )

بعد از نصب برنامه می تونید یک فولدر glossary بسازید و نسخه های BGL بک آپ گرفته Babylon رو به اونجا ببرید و به راحتی نصب کنید.

در تصویری که اینجا (http://up.vbiran.ir/uploads/13770991435837_0golden.png) گذاشتم هم می تونید مسیر نصب دیکشنری ها رو ببینید و هم نمایی از برنامه رو.

امیدوارم مفید بوده باشه.

ممنون خیلی مفید بود :) فقط یه سوال: این نرم افزار کلید میانبر هم داره؟ مثل Ctrl+right click بابیلون؟

Mikado
08-21-2013, 11:47 PM
فقط یه سوال: این نرم افزار کلید میانبر هم داره؟ مثل Ctrl+right click بابیلون؟

دو نوع قابلیت دارد یکی Scan Popup (http://goldendict.org/screenshots.php?show=san-andreas-popup) و یکی هم قابلیت کلید های میانبر که به صورت دیفالت CTRL +C +C هست. البته قبول دارم که کلید میانبری که با صفحه کلید تنها باشه یکم سخته، ولی خب موضوع عادت ـه، من که بعد از چند روز کار کردن تونستم باهاش کنار بیام.

خاطرم هست که برای اینکه بتونن در کلید میانبر موس رو اضافه کنن مشکلی (https://github.com/goldendict/goldendict/issues/304) داشتن و نمی دونم که اون مشکل حل شده یا نه.

[JOKER]
08-22-2013, 01:27 AM
دو نوع قابلیت دارد یکی Scan Popup (http://goldendict.org/screenshots.php?show=san-andreas-popup) و یکی هم قابلیت کلید های میانبر که به صورت دیفالت CTRL +C +C هست. البته قبول دارم که کلید میانبری که با صفحه کلید تنها باشه یکم سخته، ولی خب موضوع عادت ـه، من که بعد از چند روز کار کردن تونستم باهاش کنار بیام.

خاطرم هست که برای اینکه بتونن در کلید میانبر موس رو اضافه کنن مشکلی (https://github.com/goldendict/goldendict/issues/304) داشتن و نمی دونم که اون مشکل حل شده یا نه.

همین هم خوبه! فقط لازم نباشه تایپ کنم کافیه :Smiley36: فقط یه سوال دیگه. الآن من ویندوزم 64 بیته کدوم رو دانلود کنم؟ چون همشون یا 32 بیتین یا ماله لینوکسن.

Milad eMJey
08-22-2013, 02:25 PM
نمیدونم جای درست میپرسم یا نه ولی از دیروز این باکسی که داخلش مینویسیم واسه من اینطوری شده:
http://picoup.ir/images/10557563873313427964.jpg
یعنی فقط میتونم بنویسم و نمیتونم عکس و چیز دیگه اضافه کنم.

Admini3trator
08-22-2013, 03:41 PM
;127629']من 100 بار تلاش کردم با بابلیون کار کنم ولی هر 100 بار گیر لاینسیسش ول نکرد که نکرد! :Smiley104:

الآن فرض کنید من از صفر میخوام میخوام نرم افزار و لغت نامه دانلود کنم و کار کنم. لینکی، کمکی چیزی که کامل و بدون گیر لاینسیس باشه معرفی کنید مطمئن باشید اگه کار کنه تا آخر عمرم خودم رو مدیونتون میدونم! :Smiley36:

من Lingoes (http://www.lingoes.net/en/translator/download.htm)پیشنهاد میدم ، رایگانه ، توی تنضیماتش میتونی کلید میانبور دلخواهتو بزاری !
و دیشتنری پارسی هم داره میتونی از اینجا دانلود کنی : لینک (http://www.lingoes.net/en/dictionary/dict_cata.php?cata=1.fa&lang=&order=0)

راستی واسه ترجمه متن هم از گوگل ترنس استفاده میکنه !

Joey
08-22-2013, 04:35 PM
نمیدونم جای درست میپرسم یا نه ولی از دیروز این باکسی که داخلش مینویسیم واسه من اینطوری شده:
http://picoup.ir/images/10557563873313427964.jpg
یعنی فقط میتونم بنویسم و نمیتونم عکس و چیز دیگه اضافه کنم.

میلاد جان در بخش تنظیمات شخصی در کنترل پنل فروم چک کن ببین قسمت "حالت نمایش ویرایشگر" روی "ویرایشگر پایه" نباشه و روی "ویرایشگر استاندارد" باشه .

Milad eMJey
08-22-2013, 04:48 PM
میلاد جان در بخش تنظیمات شخصی در کنترل پنل فروم چک کن ببین قسمت "حالت نمایش ویرایشگر" روی "ویرایشگر پایه" نباشه و روی "ویرایشگر استاندارد" باشه .

اونجا رو هم چک کرده بودم ولی درست نشد.
آقا پویا گفت که کش مرورگر رو پاک کن که منم پاک کردم و درست شد.

MaMaLoM
08-23-2013, 05:11 PM
دوست عزیز شما خودت از این برنامه ها استفاده میکنی؟ تست کردی؟ برنامه ی اولی رو دانلود کردم اما وقتی میخام نصب کنم این ارور و میده(error luanching installer

هر دو نرم افزار همین الان روی سیستمم نصبه و کاملا چک شده است حالا شما میخای اسمشو یه سرچ بزن و ورژن های دیگه اش رو دانلود و نصب کن:Smiley35:

SaRaL
08-23-2013, 05:38 PM
داشتم با نرم افزار Partition Magic دو تا از درایو ها رو که روش فیلم بود ادغام میکردم، Apply رو هم زدم، بعدش نفهمیدم دیگه چی شد. دو بار یه Error داد، چاره ای جز OK کردنش نداشتم. خلاصه که کلا دو تا درایو رو ناپدید کرد، حالا باید چی کار کنم؟ با خود Partition Magic که وارد درایو ها میشم اون دو تا درایو رو ادغام کرده، و فایل ها رو میتونم ببینم، اما تو My Computer تو لیست درایو ها نیست. حدود 80 گیگ فیلم روش بود. ویندوز هم Xp هستش. تو رو خدا یکی کمک کنه.
Errorی هم که داد این بود:
Error #1520
External Attribute Header mismatch

Pooria_H
08-23-2013, 05:52 PM
شما تا حد ممکن به پارتیشین دست نزنید که احتمال برگرداندن اطلاعات کمتر میشود.
partion magic بوتیبل هست بلی؟ یعنی وارد سیستم عامل نمیشید؟ اگر همانجا اطلاعات قابل مشاهده است یک هارد اکسترنال وصل کنید و اطلاعات رو انتقال دهید. کمک بیشتری من نمیتونم بکنم چون نمیدونم دقیقا چکار کردید.

بارها شده دوستانی که از نرم افزارهای جا به جا کردن پارتیشین استفاده کردند بجای صرفه جویی وقت برعکس وقتشون تلف شده و مشکل برای خودشون درست کردند چون پارتیشین سکتور به سکتور (سکتور نرم افزاری نه سخت افزاری) جا به جا میشود و در این بین اگر مشکلی پیش بیاید کل پارتیشین خراب میشود.

ویرایش:
پستتون رو ویرایش کردید و اِرور رو گذاشتید.
اول chkdsk رو اجرا کنید. در جستجوی ویندوز تایپ کنید و اجرا کنید.
در صورت حل نشدن مشکل. از یک نرم افزار بازیابی اطلاعات استفاده کنید.
ولی همانطور که گفتم بهتر است تا حد ممکن دستکاری نکنید هارد رو و اگر اطلاعات در خود برنامه نشان داده میشود انتقال دهید به هارد اکسترنال دیگر.

SaRaL
08-23-2013, 06:03 PM
در مورد بوتیبل بودنش اصلا چیزی نمیدونم. اصلا درایو قایل دسترسی نیست تو محیط ویندوز. دقیقا موضوع همینه! یهو نمیدونم چه مرضی افتاد به جونم که این دو تا درایو رو یکی کنم. دقیقا اونم وقتی که کار دارم حسابی و اصلا وقت همچین کاری نبود.

Mikado
08-23-2013, 06:05 PM
با خود Partition Magic که وارد درایو ها میشم اون دو تا درایو رو ادغام کرده، و فایل ها رو میتونم ببینم، اما تو My Computer تو لیست درایو ها نیست.

کلید ویندوز و R را بزنید و به Run ویندوز بروید، در آنجا تایپ کنید compmgmt.msc حالا روی قسمت Disk Management کلیک کنید.
مراقب باشید اشتباهی نکنید! در اینجا نگاه کنید آیا پارتیشن ادغام شده را می بینید یا نه؟ (به همان صورتی که در پارتیشین مجیک میدید)
اگر می بینید روی پارتیشن کلیک راست کنید و Properties را بزنید. به تب Tools بروید و در آنجا error checking را بزنید.

properties / tools / error checking / automatically fix file system errors
احتمالا در چند مرحله کارش را انجام دهد. بعد از انجام این کار ریستارت کنید. و ببینید تغییری می بینید در PM یا ویندوز یا نه.

مانند پوریا من هم توصیه اکید می کنم اگر حرفه ای نیستید بیشتر تغییرش ندهید و اجازه بدهید کسی که مطلع است تعمیرش کند.

Pooria_H
08-23-2013, 06:09 PM
بوتیبل یعنی بوت پذیر. یعنی نرم افزار در محیط غیر ویندوز موقعی که سیستم بالا میاد اجرا شده باشه.
درایو ویندوزتون که قابل دسترسی هست؟
ویرایش کردید جوابتون رو بالا دادم اگر باز مشکلی بود در خدمتم ;)

ویرایش: به پست آقا میکادو عمل کنید و طبق توصیه ایشان پیش برید.

SaRaL
08-23-2013, 06:10 PM
Disk Managment رو که میزنم میگه The service Database is locked .

اضافه شده در : 5 minutes

پستتون رو ویرایش کردید و اِرور رو گذاشتید.
اول chkdsk رو اجرا کنید. در جستجوی ویندوز تایپ کنید و اجرا کنید.
در صورت حل نشدن مشکل. از یک نرم افزار بازیابی اطلاعات استفاده کنید.
ولی همانطور که گفتم بهتر است تا حد ممکن دستکاری نکنید هارد رو و اگر اطلاعات در خود برنامه نشان داده میشود انتقال دهید به هارد اکسترنال دیگر.
فایده نداره و بازم تو محیط پارتیشن مجیک وقتی Find error رو میزنم باز هم همین Error رو میده.
یه جا تو اینترنت نوشته : This problem can be resolved by running CHKDSK /F on the affected drive
اون f/ آخری کار خاصی انجام میده؟
اطلاعات تو خود برنامه هست، اما برنامه هارد اکسترنال رو نمیشناسه که انتقالش بدم. درایوای دیگه هم همه پره. حالا یه فایل کوچیک انتقال بدم، اگه شد بعد بشینم درایوای لپ تاپ رو خالی کنم رو هارد اکسترنال، بعد باز اونا رو انتقال بدم به درایوای لپ تاپ

Mikado
08-23-2013, 06:18 PM
Disk Managment رو که میزنم میگه The service Database is locked .

اینبار در Run بزنید services.msc و در سرویس ها دنبال Logical Disk Manager Administrative Service بگردید و وقتی پیداش کردید سمت راست و Start بزنید.

حالا دوباره Run را بالا بیارید و مستقیم بزنید diskmgmt.msc

SaRaL
08-23-2013, 06:19 PM
درایو ویندوزتون که قابل دسترسی هست؟
درایو ویندوز هم قابل دسترسی هست. بوتیبل بودن پارتیشن مجیک رو نمیدونم. اما یه جا یه نفر نوشته بود با ابونتو فایلاشو برگردونده. این ابونتو چی هست؟ امیدوارم اسمشو درست نوشته باشم.

اضافه شده در : 6 minutes

ینبار در Run بزنید services.msc و در سرویس ها دنبال Logical Disk Manager Administrative Service بگردید و وقتی پیداش کردید سمت راست و Start بزنید.

حالا دوباره Run را بالا بیارید و مستقیم بزنید diskmgmt.msc

نمیدونم چه بلایی سرش آوردم. بازم میگه Lock شده.
could not star the logical Disk Manager administrative Service servise on local computer
Error 1055: the service database is locked

Mikado
08-23-2013, 06:45 PM
شما میگید اطلاعات در خود برنامه هست و درایوهای ویندوز هم قابل دسترسی هست؟ یعنی چی؟
اگر می تونید فایل ها رو منتقل کنید که کلهم همین کار رو بکنید و پارتیشن رو از اول بسازید.
اگر هم هیچ طور دسترسی ندارید به فایل ها راهی که من و پوریا داریم میگیم می خواد برسه به همون chkdsk /f یی که خوندید که تازه این قدم اول ـه و خدا به داد بقیه قدم ها برسه!
اوبنتو هم یه نسخه از لینکوس ـه که حالت بدون نصب و بوتیبل شدن داره و با حداقل دانش لینوکسی می تونید باهاش کار کنید.

با توجه به صحبت های شما، شدیداً توصیه دوستانه خدمتتون می کنم که عجله نکنید، صبر داشته باشید و بیشتر هم دستکاری نکنید و اجازه بدید کسی که تواناییش رو داره فایل هاتونو برگردونه.
موفق باشید.

SaRaL
08-23-2013, 06:51 PM
شما میگید اطلاعات در خود برنامه هست و درایوهای ویندوز هم قابل دسترسی هست؟ یعنی چی؟
اگر می تونید فایل ها رو منتقل کنید که کلهم همین کار رو بکنید و پارتیشن رو از اول بسازید.
اگر هم هیچ طور دسترسی ندارید به فایل ها راهی که من و پوریا داریم میگیم می خواد برسه به همون chkdsk /f یی که خوندید که تازه این قدم اول ـه و خدا به داد بقیه قدم ها برسه!
اوبنتو هم یه نسخه از لینکوس ـه که حالت بدون نصب و بوتیبل شدن داره و با حداقل دانش لینوکسی می تونید باهاش کار کنید.

با توجه به صحبت های شما، شدیداً توصیه دوستانه خدمتتون می کنم که عجله نکنید، صبر داشته باشید و بیشتر هم دستکاری نکنید و اجازه بدید کسی که تواناییش رو داره فایل هاتونو برگردونه.
موفق باشید.
منظورم اینه که وقتی پارتیشن مجیک رو باز می کنم درایو اونجا هست و دیده میشه، اما تو لیست درایوهای لپ تاپ وقتی صفحه my computer رو باز می کنم هیچکدوم از اون دو تا درایو نیست.
دارم سعی می کنم فایل ها رو کپی یا cut کنم اما متاسفانه بعضیاشون قایل کپی هم نیستن. (بعضیا هم هستن البته. دلم برا اون 10 فصل سریال Friends میسوزه که چهار پنج ماه گیر دانلودش بودم)
چرا اون قسمتی که دارین میگین که انجامش بدم lock شده برام؟ من تو رجیستری دستکاری نکردم که حالا بخواد lock باشه. اون chkdsk رو من اصلا امتحان نکردم. یعنی بدون اینا که گفتین اجرا نمیشه؟ من از اون F آخرش ترسیدم و فکر کردم میخواد فرمت کنه. نزدمش.

legendary
08-23-2013, 09:51 PM
سلام امروز اتفاقی یکی از فولدر هامو Shift+delete کردم :Smiley36::Smiley15:

نرم افزار ریکاوری خوب که کار باهاش راحت باشه بهم معرفی میکنید :Smiley17:

( اگه شد یه راهنمایی کوچیک هم بکنید )

lastshepherd
08-23-2013, 10:28 PM
دوست عزیز:

1. قید اطلاعات تون رو بزنید و دوباره اطلاعات رو بگیرید. بخدا بهترین کار همینه.
2. از این (http://p30download.com/fa/entry/39156/software/utilities/recovery/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-ontrack-easyrecovery-professional-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B3%DB%8C%D8%A8-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%87/)نرم افزار استفاده کنید.

Admini3trator
08-23-2013, 11:54 PM
منظورم اینه که وقتی پارتیشن مجیک رو باز می کنم درایو اونجا هست و دیده میشه، اما تو لیست درایوهای لپ تاپ وقتی صفحه my computer رو باز می کنم هیچکدوم از اون دو تا درایو نیست.
دارم سعی می کنم فایل ها رو کپی یا cut کنم اما متاسفانه بعضیاشون قایل کپی هم نیستن. (بعضیا هم هستن البته. دلم برا اون 10 فصل سریال Friends میسوزه که چهار پنج ماه گیر دانلودش بودم)
چرا اون قسمتی که دارین میگین که انجامش بدم lock شده برام؟ من تو رجیستری دستکاری نکردم که حالا بخواد lock باشه. اون chkdsk رو من اصلا امتحان نکردم. یعنی بدون اینا که گفتین اجرا نمیشه؟ من از اون F آخرش ترسیدم و فکر کردم میخواد فرمت کنه. نزدمش.

دوست عزیز ، شما از توی محیط پارتیشن مجیک ، روی درایو مربوطه راست کلیک کنین و گزینه partition recover یا partition undelet (یه چیز تو همین مایه ها بود دقیق یادم نیست) کلیک کن ببین چی میشه !

Ohadi
08-25-2013, 10:32 AM
بازی Call of Duty Black Ops 2 رو نصب کردم ولی وقتی که وارد بازی میشن Fatal Error میده بعد میپره بیرون همه چیم نصبه ...NET Framework DirectX Steam NVIDIA Driver

tigerom
08-25-2013, 10:59 AM
بازی Call of Duty Black Ops 2 رو نصب کردم ولی وقتی که وارد بازی میشن Fatal Error میده بعد میپره بیرون همه چیم نصبه ...NET Framework DirectX Steam NVIDIA Driver

از کدوم کرک استفاده میکنید؟

Ohadi
08-25-2013, 11:02 AM
از کدوم کرک استفاده میکنید؟

(SKIDROW CrackFix)

tigerom
08-25-2013, 11:07 AM
KIDROW CrackFix

من خودم از این کرک استفاده کردم خوب بود.
Call of Duty Black Ops II Single Player-Proper Crac
http://dl.downloadha.com/abbas/2012/10/Call%20of%20Duty%20Black%20Ops%20II/Call%20of%20Duty%20Black%20Ops%20II%20Single%20Pla yer-Proper%20Crack%20(www.Downloadha.com).zip

Ohadi
08-25-2013, 11:14 AM
من خودم از این کرک استفاده کردم خوب بود.
Call of Duty Black Ops II Single Player-Proper Crac
http://dl.downloadha.com/abbas/2012/10/Call%20of%20Duty%20Black%20Ops%20II/Call%20of%20Duty%20Black%20Ops%20II%20Single%20Pla yer-Proper%20Crack%20(www.Downloadha.com).zip

از این کرک هم استفاده کرده بودم ولی این ارور رو میده

http://imgiran.com/images/7va3tflq7o59a6qp28w.jpg

tigerom
08-25-2013, 11:20 AM

انتی ویروست موقع نصب روشن بوده؟
اگه بوده به احتمال یه سری فایلا رو پاک کرده. من فکر دیگه ای به ذهنم نمیرسه. جز نصب دوباره و کرک دوباره.

Ohadi
08-25-2013, 11:24 AM
انتی ویروست موقع نصب روشن بوده؟
اگه بوده به احتمال یه سری فایلا رو پاک کرده. من فکر دیگه ای به ذهنم نمیرسه. جز نصب دوباره و کرک دوباره.

انتی ویروس نصب نمیکنم!

tigerom
08-25-2013, 11:28 AM
یه سر به این ادرس بزن.نوع وییندوزت رو انتخاب کن و فایلو دان کن
http://www.faqforge.com/windows/fix-the-program-cant-start-because-msvcr100-dll-is-missing-from-your-computer-error-on-windows/

اضافه شده در : 2 minutes

این dll مال c++ اون نرم افزارم برا بازی لازمه

Ohadi
08-25-2013, 02:16 PM
مشکل از Steamـه که موقع اپدیت شدن ارور میده :|, کسی اپدیت شده ـش رو داره بهم بده؟ حجمش 90مگ ایناست
اگه اینو اوکی کنم مشکل Fatal Error حل میشه

mushroom
08-25-2013, 03:23 PM
کسی اپدیت شده ـش رو داره بهم بده؟

Steam (http://www.uploadscenter.com/rskaffwzv1uz)

ببین,من فایل نصبش رو دارم
فک کنم هم که آپدیتش سر خود باشه ولی فک نکنم خیلی به کارت بیاد

ولی اگه می خوای بگو که واست آپلود کنم :Smiley35:

این صفحه رو هم یه نگاه بکن
How To Fix a Fatal Error (http://www.computerhope.com/issues/ch000223.htm)

Ohadi
08-26-2013, 06:03 PM
این عکس رو ببینید

http://imgiran.com/images/jpc045rk8ceqxu4a22v2.jpg

رو پارت اول کلیک میکنم فقط اکسترکت میکنه چون Setup نداره وقتی میرم کنترل پنل رو میبینم بازی نصب نشده الان Setup ـشو دانلود کردم فقط نمیدونم چجوری باید کل اون پارت هارو بهش بدم نصب کنه میفهمید منظورمو؟ مثلا شما میرید از بیرون بازی میخرید تو دی وی دی اول یک فایل نصب هستش که اونو میزنید خودش شروع میکنه به نصب کردم ولی اینی که من دارم اکسترکت میکنه نه نصب مشکل از همین نیست؟

tigerom
08-26-2013, 06:11 PM
تو دی وی دی اول یک فایل نصب هستش که اونو میزنید

میشه چیزی که بعد اکسترکت میاد رو عکسش رو بزارین

Ohadi
08-26-2013, 06:35 PM
این وقتی رو پارت اول کلیک میکنم http://imgiran.com/images/kgxqecku7ygtgi53gn1p.jpg
اینم وقتی اکسترکت میکنه http://imgiran.com/images/qyhtxjmtg3dj3pt57w.jpg

tigerom
08-26-2013, 06:40 PM
این فایل نصب شده هست.نیازی به نصب نداره.فقط شما بگرد چند کرک براش پیدا کن بریز به احتمال زیاد درست شه

Ohadi
08-26-2013, 06:43 PM
این فایل نصب شده هست.نیازی به نصب نداره.فقط شما بگرد چند کرک براش پیدا کن بریز به احتمال زیاد درست شه
همه کرک هارو ریختم فایده ای نداره

tigerom
08-26-2013, 06:50 PM
این وقتی رو پارت اول کلیک میکنم http://imgiran.com/images/kgxqecku7ygtgi53gn1p.jpg
اینم وقتی اکسترکت میکنه http://imgiran.com/images/qyhtxjmtg3dj3pt57w.jpg

اقا این فایلا رو بگیر ان شالله کارت راه بیفته
http://uptobox.com/gqrgn2fb6ya5
http://uptobox.com/0b58iz65xjvr
http://uptobox.com/l7utk76ly3k5
http://uptobox.com/6jmknvc2kora
http://uptobox.com/wb191yrx2wz4

x7music
08-26-2013, 07:52 PM
رو پارت اول کلیک میکنم فقط اکسترکت میکنه چون Setup نداره وقتی میرم کنترل پنل رو میبینم بازی نصب نشده الان Setup ـشو دانلود کردم فقط نمیدونم چجوری باید کل اون پارت هارو بهش بدم نصب کنه میفهمید منظورمو؟ مثلا شما میرید از بیرون بازی میخرید تو دی وی دی اول یک فایل نصب هستش که اونو میزنید خودش شروع میکنه به نصب کردم ولی اینی که من دارم اکسترکت میکنه نه نصب مشکل از همین نیست؟
برای پاک کردن هاردت از ان اشغالها: برنامه Your.Uninstaller هر ورژنی که دوست داری بگیر نصب کن فکرکنم اخریش 7.5 باشه با این برنامه هر برنامه ای را میتونی بطور کامل از تمام جاهای که نصب شده پاک کنی

[JOKER]
08-27-2013, 01:00 AM
من اومدم بازی Shogun 2 total war رو نصب کردم ولی موقع رفتن توی بازی این ارور رو میده:

Problem signature:
Problem Event Name: BEX
Application Name: Shogun2.exe
Application Version: 1.1.0.0
Application Timestamp: 4f636554
Fault Module Name: Steamclient.dll
Fault Module Version: 1.0.0.1
Fault Module Timestamp: 4e6127fb
Exception Offset: 0002b6fb
Exception Code: c0000417
Exception Data: 00000000
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1033
Additional Information 1: 3e2f
Additional Information 2: 3e2faa933ef8b991fd9fa43662ac9984
Additional Information 3: 5dc2
Additional Information 4: 5dc2a75133c55f804d2176d37e895bc5

Read our privacy statement online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0409

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

سایتای مختلف رو دیدم و راه های مختلف رو امتحان کردم:
آخرین نسخه دایرکت ایکس
استیم
دستکاری msconfig
دستکاری DEP

ولی جالبش اینکه هیچکدوم برای مشکل من جواب نداد :|
الآن اصلا نمیدونم چیکار کنم!

ddddjj
09-03-2013, 03:12 PM
سلام وقت بخیر
دوستان من یه قسمت از یه فیلم و دانلود کردم کمتر از 1 مگا بایت مونده بود تموم بشه دانلود استپ شده و بقیشو پر نمیکنه .میدونید مشکل از کجاست؟

http://uplod.ir/awyydotiyvgh/023.jpg.htm

Admini3trator
09-03-2013, 04:11 PM
;128097']من اومدم بازی Shogun 2 total war رو نصب کردم ولی موقع رفتن توی بازی این ارور رو میده:

Problem signature:
Problem Event Name: BEX
Application Name: Shogun2.exe
Application Version: 1.1.0.0
Application Timestamp: 4f636554
Fault Module Name: Steamclient.dll
Fault Module Version: 1.0.0.1
Fault Module Timestamp: 4e6127fb
Exception Offset: 0002b6fb
Exception Code: c0000417
Exception Data: 00000000
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1033
Additional Information 1: 3e2f
Additional Information 2: 3e2faa933ef8b991fd9fa43662ac9984
Additional Information 3: 5dc2
Additional Information 4: 5dc2a75133c55f804d2176d37e895bc5

Read our privacy statement online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0409

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

سایتای مختلف رو دیدم و راه های مختلف رو امتحان کردم:
آخرین نسخه دایرکت ایکس
استیم
دستکاری msconfig
دستکاری DEP

ولی جالبش اینکه هیچکدوم برای مشکل من جواب نداد :|
الآن اصلا نمیدونم چیکار کنم!

محتویات این فولدرو حذف کن یا نام فولدرو عوض کن ببین چی میشه : فولدر "bin"

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\(myaccname)\team fortress 2\bin

[JOKER]
09-03-2013, 05:51 PM
محتویات این فولدرو حذف کن یا نام فولدرو عوض کن ببین چی میشه : فولدر "bin"

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\(myaccname)\team fortress 2\bin

ممنون به خاطر پاسخگوئیتون :) ولی وقتی این مسیری که گفتین رو رفتم بعد از Steam دیگه Steamapps و Myaccname و Team fortress 2 نداره و فقط Bin و یه فولدر دیگه ـست.
این Steam خیلی مهمه؟ چون من فقط نصبش کردم و بجز این باهاش هیچ کاری نکردم :Smiley36:

Admini3trator
09-03-2013, 06:09 PM
;128851']ممنون به خاطر پاسخگوئیتون :) ولی وقتی این مسیری که گفتین رو رفتم بعد از Steam دیگه Steamapps و Myaccname و Team fortress 2 نداره و فقط Bin و یه فولدر دیگه ـست.
این Steam خیلی مهمه؟ چون من فقط نصبش کردم و بجز این باهاش هیچ کاری نکردم :Smiley36:

والا نمیدونم ، مشکلتو تو نت سرچ کردم یکی از جواباش این بود !
همون پوشه bin رو تغیر نام بده ، یا محتویاتشو حذف کن ، ببین چی میشه !

Gallow
09-03-2013, 07:25 PM
یک فیلم با فرمت Avi ، توسط نرم افزار (تبدیل کننده) : ConvertXtoDVD 4 تبدیل کنم. زمانی که فیلم رو انتخاب کردم و کانورت رو زدم، یک پیغام ارور داد و فایلی که فیلم در داخل اون بود ناپدید شد و حالا هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم امکانش هست فایل رو برگردونم و یا باید مجدد دانلود کنم ؟

lastshepherd
09-04-2013, 01:22 AM
یک فیلم با فرمت Avi ، توسط نرم افزار (تبدیل کننده) : ConvertXtoDVD 4 تبدیل کنم. زمانی که فیلم رو انتخاب کردم و کانورت رو زدم، یک پیغام ارور داد و فایلی که فیلم در داخل اون بود ناپدید شد و حالا هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم امکانش هست فایل رو برگردونم و یا باید مجدد دانلود کنم ؟

دوست عزیز نرم افزار های کانورت کننده به فایل مستر کاری ندارند!

ممکنه بفرمایید چه اروری داد؟

Gallow
09-04-2013, 08:20 AM
دوست عزیز نرم افزار های کانورت کننده به فایل مستر کاری ندارند!

ممکنه بفرمایید چه اروری داد؟

خودمم می دونم، تا حالا همچین اتفاقی نیفتاده بود.
ارور: این فایل امکان تبدیل شدن رو نداره

Why Me ?
09-05-2013, 07:07 PM
سلام

آیا روشی هست که بشود عکس های شماره دار یک سایت را بدون اینکه اون صفحه باز بشه رو دانلود کرد؟

مثلا عکس زیر از صفحه آرشیو یک سایت است:

http://www.nysun.com/pics/1.jpg

که شماره عکس 1 است. حالا این سایت مثلا 7000 تا عکس داره و اگر من بخواهم برای هر کدام یک صفحه باز کنم و بعدا کپی پیست کنم ، 7 ماه طول می کشه!

می خواهم روش یا نرم افزاری باشه که به ترتیب شماره عکس ها رو از 1 شروع به ذخیره کردن بکنه !

ممنون:Smiley41:

haniii
09-06-2013, 12:01 AM
سلام

آیا روشی هست که بشود عکس های شماره دار یک سایت را بدون اینکه اون صفحه باز بشه رو دانلود کرد؟

مثلا عکس زیر از صفحه آرشیو یک سایت است:

http://www.nysun.com/pics/1.jpg

که شماره عکس 1 است. حالا این سایت مثلا 7000 تا عکس داره و اگر من بخواهم برای هر کدام یک صفحه باز کنم و بعدا کپی پیست کنم ، 7 ماه طول می کشه!

می خواهم روش یا نرم افزاری باشه که به ترتیب شماره عکس ها رو از 1 شروع به ذخیره کردن بکنه !

ممنون:Smiley41:

با idm میتونی

منوی tasks > add batch download

mas5oud281
09-06-2013, 02:23 PM
سلام
من میخوام فیلمای mkv رو داخل تلویزیون ببینم ولی وقتی فلشو میزنم فیلمو بالا میاره ولی زیرنویسو ساپورت نمیکنه و یه سری حروف عجیب غریب میاد جای زیرنویس فارسی!!!!
شما راه حلی برا این مشکل دارید؟

haniii
09-06-2013, 02:42 PM
سلام
من میخوام فیلمای mkv رو داخل تلویزیون ببینم ولی وقتی فلشو میزنم فیلمو بالا میاره ولی زیرنویسو ساپورت نمیکنه و یه سری حروف عجیب غریب میاد جای زیرنویس فارسی!!!!

من پخش مستقیم mkv توی تی وی رو امتحان نکردم ... ولی اگه بخوام تو تی وی فیلم ببینم با لپ تاپ اینکارو انجام میدم ... میتونی از تی وی به عنوان second screen استفاده کنی ... .... یه کابل vga فقط نیاز داری ... بیشتر تی وی ها هم ساپورت میکنن ...

mas5oud281
09-06-2013, 03:21 PM
راه حل دیگه ای ندارید؟

Mikado
09-06-2013, 03:39 PM
من میخوام فیلمای mkv رو داخل تلویزیون ببینم ولی وقتی فلشو میزنم فیلمو بالا میاره ولی زیرنویسو ساپورت نمیکنه و یه سری حروف عجیب غریب میاد جای زیرنویس فارسی!

به قسمت تنظیمات زیرنویس تلویزیون بروید و نوع Encoding رو به خودکار و یا عربی تغییر دهید (اگر فارسی ندارد)

اگر جواب نداد خود فایل زیرنویس رو باز کنید و با دو استاندارد ANSI و UTF به صورت جدا Save کرده و تست کنید.

mas5oud281
09-06-2013, 03:56 PM
اگر جواب نداد خود فایل زیرنویس رو باز کنید و با دو استاندارد ANSI و UTF به صورت جدا Save کرده و تست کنید.
میشه اینو بیشتر توضیح بدید

Mikado
09-06-2013, 06:39 PM
میشه اینو بیشتر توضیح بدید

1- ابتدا از زیرنویس خودتون یه نسخه بک آپ تهیه کنید.
2- زیرنویس رو با Notepad باز کنید. (عکس (http://up.vbiran.ir/uploads/13784727622603_002.jpg))
3- در منوی Notepad گزینه Save as و سپس در زیر شاخه Save as Type گزینه All files رو انتخاب کنید. (عکس (http://up.vbiran.ir/uploads/137847276221813_103.jpg))
4- حالا روی همان زیرنویس (که بازش کردید) کلیک کنید و نوع Encoding رو عوض کنید (با این کار روی همون نسخه خودتون دارید انکودینگ جدیدی ذخیره می کنید و دقت کنید که Replace رو می تونید قبول کنید اگر بک آپ از فایلتون دارید، دو حالت ANSI و Unicode رو به صورت دو فایل جدا ذخیره کنید و تست کنید) -> (عکس (http://up.vbiran.ir/uploads/137847276243226_204.jpg))

mas5oud281
09-06-2013, 08:58 PM
2- زیرنویس رو با Notepad باز کنید. (عکس (http://up.vbiran.ir/uploads/13784727622603_002.jpg))
3- در منوی Notepad گزینه Save as و سپس در زیر شاخه Save as Type گزینه All files رو انتخاب کنید. (عکس (http://up.vbiran.ir/uploads/137847276221813_103.jpg))
4- حالا روی همان زیرنویس (که بازش کردید) کلیک کنید و نوع Encoding رو عوض کنید (با این کار روی همون نسخه خودتون دارید انکودینگ جدیدی ذخیره می کنید و دقت کنید که Replace رو می تونید قبول کنید اگر بک آپ از فایلتون دارید، دو حالت ANSI و Unicode رو به صورت دو فایل جدا ذخیره کنید و تست کنید) -> (عکس (http://up.vbiran.ir/uploads/137847276243226_204.jpg))
آقا خیلی گلی ایشاالله هرچی میخوای خدا بهت بده نمیدونی چقدر گیر این بودم

shantia762
09-07-2013, 12:33 PM
سلام دوستان
من سریال 24 رو از یکی از دوستام گرفتم
این ی مشکل داره اونم اینه ک avi هست و کیفیتش فک کنم بشه 205p یا ی چیزی تو این مایه ها
فقط حجم هر قسمتش 350 هست و مشکل اینه
و چیز دیگه اینکه کلش زیرنویس idx داره
حالا من می خام اگه بشه اینو تبدیل کنم ب مثلا mkv یا هر چیز دیگه ک زیر نویساش خراب نشن و حجمش هم کم شه
ممنون می شم نرم افزاری برای این کار پیشنهاد کنید
ممنون

madamin
09-08-2013, 11:39 PM
سلام، بعضی سریال‌ها که از طول و عرض‌شون رو یکم قیچی زدن ، هنگام تماشا با KMPlayer، بالا و پایین (یا چپ و راست) تصویر یه رنگ سبزی نمایش داده میشه. این رنگه رو اعصابه! اگه از کدک خاصی استفاده کنم درست میشه یا تنظیماتی توی برنامه داره؟
(رنگا رو با فلش قرمز نشون دادم، ولی چون تصویر رو کوچیک کردم شاید دیدنش یکم سخت باشه براتون)

http://picoup.ir/images/37229881409313562155.jpg

lastshepherd
09-09-2013, 01:01 AM
سلام، بعضی سریال‌ها که از طول و عرض‌شون رو یکم قیچی زدن ، هنگام تماشا با KMPlayer، بالا و پایین (یا چپ و راست) تصویر یه رنگ سبزی نمایش داده میشه. این رنگه رو اعصابه! اگه از کدک خاصی استفاده کنم درست میشه یا تنظیماتی توی برنامه داره؟
(رنگا رو با فلش قرمز نشون دادم، ولی چون تصویر رو کوچیک کردم شاید دیدنش یکم سخت باشه براتون)

http://picoup.ir/images/37229881409313562155.jpg

تنظیماتتون رو به دیفالت تغییر بدید مشکل حل می شه.

موفق باشید.

madamin
09-09-2013, 11:25 AM
تنظیماتتون رو به دیفالت تغییر بدید مشکل حل می شه.

موفق باشید.

رو دیفالت ـه که اینجوری میشه!
--------------
رندرینگ رو از EVR به Haali تغییر دادم درست شد.

2012
09-09-2013, 09:00 PM
سلام دوستان
چرا وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم این پیغام رو میده؟:
Reboot and select proper boot device
or insert media in selected boot device and press akey

Filmer
09-09-2013, 11:02 PM
سلام دوستان
چرا وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم این پیغام رو میده؟:
Reboot and select proper boot device
or insert media in selected boot device and press akey
چون نمیتونه روی هارد دیسکت ویندوز (یا هر سیستم عامل دیگه ای) رو برای بوت کردن پیدا کنه.
البته احتمال هم داره کابل های اتصال هارد مشکلی پیدا کرده باشن که اصلاً نمیتونه هارد رو پیدا کنه که بخواد چیزی از روش بوت کنه.

Ho369
09-10-2013, 06:40 PM
سلام.بنده اینترنت حجمی گرفتم و شبانه از این پس دانلود میکنم.
میخواستم بپرسم توی idm راهی هست که چندتا فایلو بخوای دانلود کنی،اما بخوای یکی یکی دانلود کنه.یعنی فایل اول تموم بشه بعد اتوماتیک دانلود بعدیش رو آغاز کنه.

MaMaLoM
09-10-2013, 07:08 PM
سلام.بنده اینترنت حجمی گرفتم و شبانه از این پس دانلود میکنم.
میخواستم بپرسم توی idm راهی هست که چندتا فایلو بخوای دانلود کنی،اما بخوای یکی یکی دانلود کنه.یعنی فایل اول تموم بشه بعد اتوماتیک دانلود بعدیش رو آغاز کنه.

بله هست
از منو idm روگزینه scheduler کلیک کن(ایکن عکس ساعت)
بعد از پنجره باز شده تب دوم رو بالای پنجره بزن(files in the queue) حالا تو اون کادر کوچیک عدد 1 رو وارد کن.
هر چن تا خاستی لینک بگیر و گزینه start queue رو از صفحه اصلی idm بزن
لینکا شروع به یکی یکی دانلود شدن میکنن.

86471181
09-10-2013, 07:37 PM
دوستان کسی ویندوز 8.1 رو نصب کرده؟میشه یه نظری بده ببینیم به درد میخوره یا همون 8 بهتره؟واسه نصب نرم افزار و درایور مشکلی داره یا نه؟چون نسخه نهاییش این جوری که خوندم 25 مهر میاد

atena90
09-10-2013, 07:47 PM
دوستان گلی که ویندوز 8 دارن
بعد از نصب dvd rom اصلا نیست:Smiley36:
نمایش داده نمیشه-چند بارم ویندوزمو دوباره نصب کردم ولی باز نمیاد
چی کارش کنم؟

Achillies
09-10-2013, 08:35 PM
سلام.
دوستان من میخوام تو گوشیم وقتی فیلم یا سریال میبینم زیرنویس فارسی رو هم نشون بده. ولی نشون نمیده، انگلیسی رو نشون میده ولی فارسی رو نشون نمیده.
با نوتپد utf-8 هم میکنمش ولی باز هم نشون نمیده.
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
اگه پلیری هم میشناسید که زیرنویس با فرمت SRT رو به خوبی نشون میده معرفی کند.

MaMaLoM
09-10-2013, 08:42 PM
سلام.
دوستان من میخوام تو گوشیم وقتی فیلم یا سریال میبینم زیرنویس فارسی رو هم نشون بده. ولی نشون نمیده، انگلیسی رو نشون میده ولی فارسی رو نشون نمیده.
با نوتپد utf-8 هم میکنمش ولی باز هم نشون نمیده.
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
اگه پلیری هم میشناسید که زیرنویس با فرمت SRT رو به خوبی نشون میده معرفی کند.

شما اسم هر دو فایل ویدیو و زیر نویس رو دقیقا مثل هم کن
از پلیر MXplayer هم استفاده کن حتما درست میشه

MXplayer Download (http://www.farsroid.com/mx-player/)

amir1
09-10-2013, 10:55 PM
سلام.من میخوام زیرنویس رو با برنامه ی aviaddxsub به فیلم بچسبونم که با دستگاه پخش خانگی ببینم،اما هر کاری میکنم درست نمیشه.اگه کسی با این برنامه کار کرده،ی آموزشی بده.فرمت سریال من avi و زیرنویس هم srt و idx هستش.کسی میدونه این سریال های divx که میفروشن چجوری زیرنویس رو میچسبونن؟

haniii
09-10-2013, 11:24 PM
دوستان کسی ویندوز 8.1 رو نصب کرده؟میشه یه نظری بده ببینیم به درد میخوره یا همون 8 بهتره؟واسه نصب نرم افزار و درایور مشکلی داره یا نه؟چون نسخه نهاییش این جوری که خوندم 25 مهر میاد

همین الان با 8.1 دارم این پست رو مینویسم (rtm enterprise ) ... تو این 2 روزی که نصب کردم تقریبا راضی بودم ... اگر از 8 خوشت اومده ... 8.1 اصلاح شدشه ...

فقط فعلا مشکل کرک و ... داره ...

hosseinare
09-11-2013, 09:39 PM
اقا كسي ميدونه فايل دانلودي كه resume نميشه چجوري يه كار كنيم از ادامه دانلودش بره؟
450 مگ از 700 مگو دانلود كردم كاري پيش اومد پاز كردم دوباره زدم نرفت از ادامش فايلم از uptobox هست ممنون ميشم راهنمايي كنيد

86471181
09-11-2013, 09:46 PM
اقا كسي ميدونه فايل دانلودي كه resume نميشه چجوري يه كار كنيم از ادامه دانلودش بره؟
450 مگ از 700 مگو دانلود كردم كاري پيش اومد پاز كردم دوباره زدم نرفت از ادامش فايلم از uptobox داشتم ميگرفتم

همون لینک uptobox رو دوباره بزن واسه دانلود ( دانلود قبلی رو پاک نکنی)
بعد که زدی دانلود ، استپ کن دانلود رو و روی همین لینک در حال دانلود تو idm کلیک کن و لینک مستقیم رو بردار و به جای لینک مستقیم این فایلی که ناقص دانلود شده بذار حل میشه
نمیدونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه
البته به حالت دیگه هم هست که اصلا دکمه ی رزیوم idm کار نمیکنه ، حالا واسه شما اگه دکمه ی رزیوم رو لینکی که pause کزدین کار نمیکنه ، این مشکل رو یه جور دیگه باید حل کنی اما اگه رزیوم میکنی و ارور میده همین روشی که گفتم مشکلتون رو حل میکنه

hosseinare
09-11-2013, 10:04 PM
http://www2.uptobox.com:8080/d/umyr4a35frbgwwsqwfzmwbb6n6gqjnxeqllodrxy4qyialdsxb r5jcct/ اين لينكشه ميزنه اكسپاير در صورتي كه ميتونم از uptobox دانلود كنم

86471181
09-11-2013, 10:29 PM
http://www2.uptobox.com:8080/d/umyr4a35frbgwwsqwfzmwbb6n6gqjnxeqllodrxy4qyialdsxb r5jcct/ اين لينكشه ميزنه اكسپاير در صورتي كه ميتونم از uptobox دانلود كنم

من منظورم اون لینک اولی که روش کلیک کردین و وارد سایت uptobox شدین بود
یعنی رو اون کلیک کنین
دوباره مراحل دانلود رو انجام بدین
وقتی دانلود انجام شد ، استپ کنین
لینک جدیدی که تو idm بهتون میده رو جایگزین لینک قبلی کنین

lastshepherd
09-12-2013, 12:41 AM

دوست عزیز ویندوز 8.1 ویندوز 8 بهینه سازی شده برای دسکتاپ است و امکاناتی مانند منوی استارت به آن اضافه شده است.
نسخه ی رسمی 8.1 در 18 اکتبر و نسخه ی پرویو به بازار عرضه شده.
قبل از نصب از وجود درایور برای سیستم و قطعات کامپیوتری تون مطمئن بشید.

دوستان گلی که ویندوز 8 دارن
بعد از نصب dvd rom اصلا نیست:Smiley36:
نمایش داده نمیشه-چند بارم ویندوزمو دوباره نصب کردم ولی باز نمیاد
چی کارش کنم؟

درایور را از سایت سازنده دانلود و به صورت دستی نصب کنید.

450 مگ از 700 مگو دانلود كردم كاري پيش اومد پاز كردم دوباره زدم نرفت از ادامش فايلم از uptobox هست ممنون ميشم راهنمايي كنيد

دوست عزیز لینک شما به کلی خرابه. و با رفرش کردن دوباره اصلاح نمی شه.
لطفا به داخل IDM رفته و روی فایل درحال دانلود دو بار کلیک کنید.
لینک Referer را کپی و در قسمت Address جایگذاری کرده و OK کنید.
روی ادامه ی دانلود کلیک کنید و بعد از اعلام خرابی و درخواست نوسازی لینک، لینک جدید را گرفته و دانلود فایل را ادامه یدید.

[JOKER]
09-12-2013, 06:30 PM
من سریال Boardwalk Empire فصل 4 قسمت اول رو دانلود کردم و بدبختانه از بعد از آنچه گذشت سریال صدا نداره! :|

با KMP و Media player classic امتحان کردم صدا نداشت.

چقدر حالم گرفته شد :Smiley104:

WalTer WhiTe
09-12-2013, 06:34 PM
;129803']من سریال Boardwalk Empire فصل 4 قسمت اول رو دانلود کردم و بدبختانه از بعد از آنچه گذشت سریال صدا نداره! :|

میشه اسم نسخه ای که گرفتی رو بگی
چون من هم هنوز دانلود نکردم و می خواستم ریلیز نیترو رو بگیرم

[JOKER]
09-12-2013, 06:35 PM
اسم دقیق نسخه رو نمیدونم.

عنوان فایل:
Boardwalk.Empire.S04E01.720p.mkv

Mikado
09-12-2013, 06:53 PM
من سریال Boardwalk Empire فصل 4 قسمت اول رو دانلود کردم و بدبختانه از بعد از آنچه گذشت سریال صدا نداره!

به احتمال زیاد، ایراد باید از نسخه تبدیل شده باشد، شاید مجبور شوید دوباره فایل رو بگیرید، چون اگر مشکل از سیستم شما بود، از ابتدا صدا نداشتید.

این مشکل در تبدیل ها پیش می آید و معمولاً یه نسخه اصلاحی قرار میگیرد، بهتر است از جای دیگری دانلود کنید و یا منتظر باشید تا نسخه اصلاح شده در سایت مورد نظر شما قرار گیرد.

Admini3trator
09-12-2013, 07:14 PM
;129803']من سریال Boardwalk Empire فصل 4 قسمت اول رو دانلود کردم و بدبختانه از بعد از آنچه گذشت سریال صدا نداره! :|

معمولا سایتا تو اینجور مواقع نسخه اصلاح شده رو قرار میدن و برای اونایی که قبلا دانلود کردن هم فایل صوتیش رو میزارن تا لازم نباشه از دوباره کل فیلمو دانلود کنن ! میتونی فایل صوتیش رو بگیری و رو فبلم بزاریش !

tigerom
09-12-2013, 08:12 PM
اقا ما یک هارد 1 ترا وسترن دارم الان یه 70 گیگ جا توش مونده ولی نمیشه توش فایلای حجم بالا مثل 10 گیگ ریخت.تا نصفه میره وبعد وامیسته.یه صدای خاصی هم از هارد میاد مثل اینکه چیزی جلوی چرخشش رو میگیره.کسی میتونه بگه چرا:Smiley39:

WalTer WhiTe
09-13-2013, 12:37 PM
اقا ما یک هارد 1 ترا وسترن دارم الان یه 70 گیگ جا توش مونده ولی نمیشه توش فایلای حجم بالا مثل 10 گیگ ریخت.تا نصفه میره وبعد وامیسته.یه صدای خاصی هم از هارد میاد مثل اینکه چیزی جلوی چرخشش رو میگیره.کسی میتونه بگه چرا:Smiley39:

بررسی کنید ببیند سیستم فایل هارد شما چی هست اگر FAT32 بود به NTFS تغییر دهید
چون در سیستم فایل FAT32 شما فایل هایی حدود 4 گیگ به بالا رو نمی تونی کپی کنی!

اگر NTFS بود و باز هم امکان کپی به شما نداد از برنامه 3.3 File Splitter & Joiner استفاده کنید
به قسمتSplitter برنامه بروید و فایل 10 گیگی خود رو با این برنامه برش دهید و مثلا به 10 پارت 1 گیگی تبدیل کنید
سپس این 10 فایل رو در هارد مورد نظر کپی کنید و بعد از اونجا دوباره اون برنامه رو باز کنید و از قسمت Joiner فایل ها رو انتخاب کنید و در هارد مورد نظر هر 10 فایل رو به هم دوباره بچسبانید
تا دوباره به یک فایل 10 گیگی تبدیل شود
کار کردن با این برنامه بسیار راحت هست و جوابش رو پس داده و من خیلی وقته باهاش کار میکنم و راضی هستم ازش و هیچ وقت فایل هام رو خراب نکرده و سالم بهم تحویل داده.

اگر این موارد نشد حتما به صدای هارد ربط دارد و باید به متخصص هارد نشونش بدهی ممکنه خراب شده باشد.

tigerom
09-13-2013, 01:45 PM
گر این موارد نشد حتما به صدای هارد ربط دارد و باید به متخصص هارد نشونش بدهی ممکنه خراب شده باشد.

سیستمش ntfs هست.خراب نیست فکر کنم چون یه چهل گیگ ازش پاک کردم دوباره میشه ریخت روش8 ولی تا به بیست سی گیگ پایانی می رسه دوباره همون آش و همون کاسه.
این راه حل قسمت کردن هم نمیشه:Smiley15:
بازم ممنون:Smiley17:

ddddjj
09-13-2013, 01:54 PM
دوستان راهی هست که بشه با کیس خاموش به دانلود ادامه داد؟
یا راهی هست در مواقع دانلود های طولانی کاری کنیم به کیس کمتر فشار بیاد؟

lastshepherd
09-13-2013, 09:39 PM
سیستمش ntfs هست.خراب نیست فکر کنم چون یه چهل گیگ ازش پاک کردم دوباره میشه ریخت روش8 ولی تا به بیست سی گیگ پایانی می رسه دوباره همون آش و همون کاسه.
این راه حل قسمت کردن هم نمیشه:Smiley15:
بازم ممنون:Smiley17:

دوست عزیز هارد خود با این نرم افزار (http://soft98.ir/software/system-optimize/2620-HD-Tune.html) را برای بد سکتور چک کنید.
در صورت وجود خرابی در سکتور، سکتور گیری برای کوتاه مدت و تعویض هارد در بلند مدت باید انجام شود (این نرم افزار (http://vatandownload.com/2010/02/%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A8%D8%AF%D8%B3%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%B9%DB%8C%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9.php) ممکنه در کوتاه مدت برای سکتور گیری مفید باشه و گرنه حتما باید با دستگاه سکتور گیری بشه) .
اگر باز هم سوالی بود در خدمتم.

دوستان راهی هست که بشه با کیس خاموش به دانلود ادامه داد؟
یا راهی هست در مواقع دانلود های طولانی کاری کنیم به کیس کمتر فشار بیاد؟

خیر، دوست عزیز کیس خاموش به هیچ وجه قابل استفاده نیست.
در ضمن در زمان دانلود فشار خاصی به کیس نمیاد.
موفق باشید.

86471181
09-13-2013, 09:48 PM
سلام دوستان
من ویندوز عوض کردم ، حالا یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی کلید fn+f2 رو میزنم تا بلوتوث و وایرلسم رو نشون بده واسه روشن و خاموش کردن هیچ اتفاق خاصی نمیفته
ممنون میشم راهنماییم کنین
اگه درایوری هم لازمه بگین تا من دانلود کنم
مدل لپ تاپ
n43sm

lastshepherd
09-13-2013, 09:53 PM
سلام دوستان
من ویندوز عوض کردم ، حالا یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی کلید fn+f2 رو میزنم تا بلوتوث و وایرلسم رو نشون بده واسه روشن و خاموش کردن هیچ اتفاق خاصی نمیفته
ممنون میشم راهنماییم کنین
اگه درایوری هم لازمه بگین تا من دانلود کنم
مدل لپ تاپ
n43sm

دوست عزیز شما این (http://driverscollection.com/_4401664251603b9fc93dde1b33e/Download-ASUS-N43SM-ATKACPI-driver-and-hotkey-related-utilities-v.1.0.0010-for-Windows-7-64-bit-free) را دانلود و نصب کنید.
موفق باشید.

86471181
09-13-2013, 10:00 PM
دوست عزیز شما این را دانلود و نصب کنید.
موفق باشید.
داداش این لینک رو ظاهرا شما جنریتش کردی واسه همین واسه من ارور میده

lastshepherd
09-13-2013, 10:03 PM
داداش این لینک رو ظاهرا شما جنریتش کردی واسه همین واسه من ارور میده

لینک تصحیح شد.

86471181
09-13-2013, 10:07 PM
من ویندوز 8 هست
این زده واسه ویندوز 7
فرقی نمیکنه؟

lastshepherd
09-13-2013, 10:10 PM
من ویندوز 8 هست
این زده واسه ویندوز 7
فرقی نمیکنه؟

این آخرین نسخه ی ریلیز شده است.
موفق باشید.

atena90
09-16-2013, 02:07 AM
واسه ساختن اکانت یاهو شماره تلفن میخواد ایرانم که تو لیستش نسیت:(
چه کنیم؟

lastshepherd
09-16-2013, 02:10 AM
واسه ساختن اکانت یاهو شماره تلفن میخواد ایرانم که تو لیستش نسیت:(
چه کنیم؟

دوست عزیز باید با اکانت جیمیل خود وارد شده اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید.
بعد روی ساخت اکانت کلیک کنید تا ایمیل شما ساخته شود.
موفق باشید.

mas5oud281
09-16-2013, 11:51 AM

فرمت sub .idx رو نمیشه این کارو کرد؟

Admini3trator
09-16-2013, 12:38 PM
فرمت sub .idx رو نمیشه این کارو کرد؟

نه .

AmiR RezA
09-16-2013, 08:10 PM
بچه ها کمک کمک
چند روزه اصلا گوگل نمیتونم برم , با سه تا مرورگر امتحان کردم ولی این اخطار ها رو میده چی کار کنم؟ لطفا کمکم کنید

موزیلا

http://www.8pic.ir/images/36514956908106713273_thumb.png (http://www.8pic.ir/viewer.php?file=36514956908106713273.png)

کروم

http://www.8pic.ir/images/62904638725117782104_thumb.png (http://www.8pic.ir/viewer.php?file=62904638725117782104.png)

اکسپلورر

http://www.8pic.ir/images/09421106726382564387_thumb.png (http://www.8pic.ir/viewer.php?file=09421106726382564387.png)

این دیگه چه کوفتیه؟؟

Mikado
09-16-2013, 10:25 PM
امیر رضا عزیز، در بیشتر مواقع به خاطر اسکن اضافه ای است که آنتی ویروس روی SSL انجام می دهد، نمی دونم چه آنتی ویروسی داری تا دقیق بهت بگم ولی باید قسمت SSL Scan رو پیدا کنی و اون رو خاموش کنی، بیشتر در کاسپرسکای این مشکل اتفاق می افته.

Kaspersky: در اینجا (http://support.kaspersky.com/images/4007%28en%2913-129392.gif) می بینی که چطور این گزینه فعال می‌شود، شما این گزینه رو غیر فعال کن، برعکس این تصویر.

ESET : تصویر (http://kb.eset.com/library/ESET/KB%20Team%20Only/SOLN3126/SOLN3126FIG1-1.png)

Gallow
09-16-2013, 10:45 PM
ESET : تصویر

خدا خیرت بده این به اصطلاح اخطاره دهن منو هم سرویس کرده بود :Smiley19:
میکادو جان شما تو این زمینه خیلی اطلاعاتت گستردست، یه دوتا راه حل هم برای مشکل من توضیح بده :

km plyer بعضی از فرمت ها رو به این حالت نمایش میده :

http://picoup.ir/images/15825805519062584417_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=15825805519062584417.jpg)

بعضی از پیجا رو که می خوام باز کنم مثل ف*یس بوک و... کامل لود نمیشه و پراکنده

http://picoup.ir/images/34673325922738067574_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=34673325922738067574.jpg)

AmiR RezA
09-16-2013, 11:02 PM
داداش میکادو من توی این همه ی گزینه ها رو گشتم ولی هیچ اسمی از Web And Email یا SSL ندیدم . تنها چیزی دیدم Protocol filtering بود که توش اصلا گزینه ای به نام SSL نبود؟ چی کار کنم؟
http://www.8pic.ir/images/56674223426762053194_thumb.png (http://www.8pic.ir/viewer.php?file=56674223426762053194.png)
ببخشید مزاحمتم شدم

Mikado
09-16-2013, 11:20 PM
داداش میکادو من توی این همه ی گزینه ها رو گشتم ولی هیچ اسمی از Web And Email یا SSL ندیدم
در همان قسمتی که هستید F5 را بزنید تا به Advanced Setup بروید، در آنجا پیدا می‌کنید گزینه ها رو.

km plyer بعضی از فرمت ها رو به این حالت نمایش میده
متاسفانه KM ندارم تا دقیق راهنماییتون کنم، ولی مطمئناً مربوط به تنظیمات Aspect Ratio است، اینجا (http://theitbros.com/kmplayer-remove-all-borders/) را ببینید.

کامل لود نمیشه و پراکنده
مشکل از فیل.تر شکن ـتان است، خیلی از المان های سایت ریجکت میشه و یا کامل دریافت نمیشه، کار خاصی نمی توان کرد، باید آنرا عوض کنید (در بعضی مواقع Browser های مختلف نتایج متفاوتی می دهند).

پ.ن: در باب لطفی که داشتید، من اطلاعات خاصی ندارم، فقط خوب گوگل می کنم! همین!

ماهان734
09-16-2013, 11:23 PM
سلام . این آنتی ویروس منه
ESET SMART SECURITY 6
دیگه گزینه اسکن نمیاد برای اسکن کردن فلش و غیره
چه کنم ؟:Smiley39:

AmiR RezA
09-16-2013, 11:33 PM
داداش میکادو من F5 رو میزنم همین صفحه باز میشه صفحه دیگه ای باز نمیشه, ولش کن داداش بیخیالش شدم
مزاحمتم شدم ممنونم:Smiley17:

Gallow
09-16-2013, 11:43 PM
داداش میکادو من F5 رو میزنم همین صفحه باز میشه صفحه دیگه ای باز نمیشه, ولش کن داداش بیخیالش شدم
مزاحمتم شدم ممنونم:Smiley17:

امیر رضا جان ببین این عکس کمکی می کنه :

http://picoup.ir/images/05592258457624972733_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=05592258457624972733.jpg)

AmiR RezA
09-17-2013, 12:17 AM
امیر رضا جان ببین این عکس کمکی می کنه :

http://picoup.ir/images/05592258457624972733_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=05592258457624972733.jpg)

داداش حامد نمیدونم به خدا
از من اصلا توی قسمت Protocol Filtering گزینه ای به نام SSL نداره!!!!

http://www.8pic.ir/images/02478783880019058030_thumb.png (http://www.8pic.ir/viewer.php?file=02478783880019058030.png)

vA hid
09-19-2013, 04:31 PM
یه چند روزه میخوام express Leech دانلود کنم لینک دانلودـو نشون نمیده, البته اگه فایل صوتی یا تصویری باشه IDM خودش پیغام میده که فایل صوتی یا تصویری توی این صفحه پیدا شده دانلود کنم یا نه, اما فایلای Zip رو نمیشه ذانلود کرد. مشکل از چیه ؟ :Smiley39:

http://www.8pic.ir/images/38900759057835007377_thumb.jpg (http://www.8pic.ir/viewer.php?file=38900759057835007377.jpg)

MaMaLoM
09-19-2013, 04:38 PM
یه چند روزه میخوام express Leech دانلود کنم لینک دانلودـو نشون نمیده, البته اگه فایل صوتی یا تصویری باشه IDM خودش پیغام میده که فایل صوتی یا تصویری توی این صفحه پیدا شده دانلود کنم یا نه, اما فایلای Zip رو نمیشه ذانلود کرد. مشکل از چیه ؟ :Smiley39:

http://www.8pic.ir/images/38900759057835007377_thumb.jpg (http://www.8pic.ir/viewer.php?file=38900759057835007377.jpg)

اگه اون تیک رو برداری (زیر آیکون آبی رنگ Download) و بعد روی دانلود کلیک کنی فکر کنم درست بشه.

[JOKER]
09-19-2013, 08:33 PM
دنبال یه نرم افزار برای رمز گذاری روی هارد هستم. نمیخوام خیلی چز امنیتی باشه و فقط برای باز کردن فایل های درون هارد اکسترنال پسوورد بخواد. یا کپی کردن از توی هارد. و نه کپی کردن به هارد. و نمیخوام خیلی هم امنیتی باشه که بعدا برای ریکاوری یا پریدن اطلاعات به مشکل بر بخورم. فقط در حد یه پسوورد که جلوی افراد عادی رو بگیره.

پ.ن: اصلا این مشخصاتی که دادم یه درصد فنی بود؟:Smiley36:

lastshepherd
09-19-2013, 09:07 PM
;130489']دنبال یه نرم افزار برای رمز گذاری روی هارد هستم. نمیخوام خیلی چز امنیتی باشه و فقط برای باز کردن فایل های درون هارد اکسترنال پسوورد بخواد. یا کپی کردن از توی هارد. و نه کپی کردن به هارد. و نمیخوام خیلی هم امنیتی باشه که بعدا برای ریکاوری یا پریدن اطلاعات به مشکل بر بخورم. فقط در حد یه پسوورد که جلوی افراد عادی رو بگیره.
پ.ن: اصلا این مشخصاتی که دادم یه درصد فنی بود؟:Smiley36:

دوست عزیز مدل هارد رو بفرمایید تا من روش هاش رو کامل براتون توضیح بدم.

ddddjj
09-19-2013, 11:50 PM
درود
دوستان چجوری میشه با دانلود منیجر از یو تیوپ دانلودکرد؟

lastshepherd
09-20-2013, 12:08 AM
درود
دوستان چجوری میشه با دانلود منیجر از یو تیوپ دانلودکرد؟

تازگی بعضی از ویدئو ها رو ارور میده ولی به طور معمولا شما با کلیک روی آیکن دانلود منجر که موقع پلی ویدئو در بالا سمت راست باکس باز میشه می تونید ویدئو رو دانلود کنید.

موفق باشید.:Smiley17:

[JOKER]
09-20-2013, 12:42 AM
دوست عزیز مدل هارد رو بفرمایید تا من روش هاش رو کامل براتون توضیح بدم.

راستش فکر نمی کردم مدل هارد هم تو موضوع دخیل باشه. 593570-A1
http://us.toshiba.com/computers/storage/portable/canvio-basics/HDTB110XK3BA/

پ.ن: اوه مای گاد! چقدر هم شاکی داره تو قسمت نظرات :Smiley10:

ماهان734
09-20-2013, 12:44 AM
دوستان ! کسی میدونه lost.dir چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تمام فلش هایی که میزنم به کامپیوتر این فولدر رو دارن

ddddjj
09-20-2013, 12:49 AM
تازگی بعضی از ویدئو ها رو ارور میده ولی به طور معمولا شما با کلیک روی آیکن دانلود منجر که موقع پلی ویدئو در بالا سمت راست باکس باز میشه می تونید ویدئو رو دانلود کنید.

قبلا ایکن دانلوذ منیجر میومد برای دانلود اما الان دیگه نمیاد میگن لینکهای دانلود هم فیلتتتر کردن

ماهان734
09-20-2013, 01:01 AM
دوستان کسی درباره ی این LOST.DIR اطلاعاتی نداره ؟؟؟؟؟
داره مغز منو میجوه :Smiley19:

lastshepherd
09-20-2013, 01:13 AM
;130517']راستش فکر نمی کردم مدل هارد هم تو موضوع دخیل باشه. 593570-A1
http://us.toshiba.com/computers/storage/portable/canvio-basics/HDTB110XK3BA/
پ.ن: اوه مای گاد! چقدر هم شاکی داره تو قسمت نظرات :Smiley10:

دوست عزیز هارد شما قابلیت رمز گذاری رو به صورت خودکار نداره.
تنها راه شما رو برای رمز گذاری روی درایو قابل حمل توضیح میدم:
شما به اندازه ی مقدار فضایی که قصد دارید رمز گذاری کنید باید روی هارد فضای خالی داشته باشید.
نرم افزار Folder Lock (http://www.p30world.com/archive/3426-download_folder_lock_full.php) رو دانلود و نصب کنید.
نرم افزار را باز کره و قسمت پورتکت USB > پورتکت USB رو انتخاب کنید.
در باکس باز شده گزینه ی دوم رو انتخاب کنید.
در باکس اول نام دلخواه، باکس دوم USB را انتخاب کرده، در باکس سوم و چهارم رمز دلخواهتون رو وارد کنید.
مقدار حجم دلخواهتون رو انتخاب کنید (حتما بیش از 4 گیگ)
به داخل هارد رفته و روی فایل exe ایجاد شده کلیک کرده رمز را وارد کنید.
تمام اطلاعاتی که نیاز به رمزگذاری دارند رو داخلش بریزید.
به محض بست فایل تمام اطلاعات به طور خودکار رمزگذاری و ناپدید می شوند.

قبلا ایکن دانلوذ منیجر میومد برای دانلود اما الان دیگه نمیاد میگن لینکهای دانلود هم فیلتتتر کردن
دوست عزیز مقداریش به خاطر سکیوریتی جدید یوتویوب هستش. اما احیانا ممکنه شما لینک رو دیزیبل کردید. از قسمت آپشن در صفحه ی جنرال، پایین صفحه اولین ادیت تیک اول و آخر رو بذارید.

دوستان ! کسی میدونه lost.dir چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تمام فلش هایی که میزنم به کامپیوتر این فولدر رو دارن
این فایل های مربوط به ریکاوری اندروید لینوکس و مک هستش. معمولا رم هایی که در گوشی اندروید قرار می گیره این فایل رو داره.

legendary
09-20-2013, 05:17 PM
سلام PES 2014 نصب کردم لامصب ارور پایین رو میده

http://www.8pic.ir/images/29149664971515190997.jpg

کسی میدونه مشکلش چیه ؟؟؟

نسخه ای که 5 گیگ بودش رو دانلود کردم ویندوزم 8 هست :Smiley17:

ali361
09-20-2013, 05:45 PM
سلام دوستان
لب تاب من یه مدته دی وی دی رایتر ــش دیگه دیسکی رو اجرا نمیکنه موقعی هم که دیسکی قرار میدم یه صدای جیغی از رایتر میاد خیلی هم باهاش رایت نکردم ..حالا لنزش سوخته یعنی اگه لنز سوخته باشه فقط لنز تعویض میشه یا کلا رایتر باید عوض شه...ممنون میشم کسی میدونه راهنماییم کنه

کسی میدونه مشکلش چیه ؟؟؟
سلام...فکر کنم باید دایرکس نصب کنی...(جای دیگه هم خوندم برای اجرای بازی باید نت فریم ورک هم نصب باشه)

MaMaLoM
09-20-2013, 05:46 PM
سلام PES 2014 نصب کردم لامصب ارور پایین رو میده

http://www.8pic.ir/images/29149664971515190997.jpg

کسی میدونه مشکلش چیه ؟؟؟

نسخه ای که 5 گیگ بودش رو دانلود کردم ویندوزم 8 هست :Smiley17:

شما این فایلو تو پوشه ای که بازی رو نصب کردی کپی کن به احتمال زیاد بازی اجرا میشه
ولی اگه نشه پیام ارور تغییر میکنه که شما ارور بعدی هم عکس بگیر تا ببینیم چی میگه
http://www.rodfile.com/4zpdpfdwih9i

legendary
09-20-2013, 05:47 PM
سلام...فکر کنم باید دایرکس نصب کنی...(جای دیگه هم خوندم برای اجرای بازی باید نت فریم ورک هم نصب باشه)

اون دو تا رو هم نصب کردم ولی ارور میده !!!:Smiley39::Smiley15::Smiley15::Smiley15:

اضافه شده در : 5 minutes

شما این فایلو تو پوشه ای که بازی رو نصب کردی کپی کن به احتمال زیاد بازی اجرا میشه
ولی اگه نشه پیام ارور تغییر میکنه که شما ارور بعدی هم عکس بگیر تا ببینیم چی میگه

http://www.rodfile.com/4zpdpfdwih9i

درست شد خیلی ممنون :Smiley17::Smiley17::Smiley17::Smiley17:

lastshepherd
09-20-2013, 06:23 PM
سلام دوستان
لب تاب من یه مدته دی وی دی رایتر ــش دیگه دیسکی رو اجرا نمیکنه موقعی هم که دیسکی قرار میدم یه صدای جیغی از رایتر میاد خیلی هم باهاش رایت نکردم ..حالا لنزش سوخته یعنی اگه لنز سوخته باشه فقط لنز تعویض میشه یا کلا رایتر باید عوض شه...ممنون میشم کسی میدونه راهنماییم کنه

دوست عزیز تعویض لنز اصلا توصیه نمیشه. دی وی دی رایتر باید کلا تعویض بشه.

Shayea
09-22-2013, 12:28 PM
سلام

آقا من چند وقته میخوام پارتیشن بندی حاردم رو تغییر بدم ولی میترسم یه کاری رو اشتباه بکنم , اطلاعات پاک بشه یا ...

حالا این وضع حارد منه :

http://up.vbiran.ir/uploads/0Snap1_5644137983632527579.jpg

این حارد رو خودم یه 7/6 سال پیش با Partition Magic تقسیم کردم ولی این کاری که الان میخوام بکنم تالا نکردم و اون برنامه هم قدیمی ــه !

یه برنامه ی خوب بگید که بتونم اون 27 گیگ خالی روی درایو D رو بدم به درایو C .

ممنون.:Smiley17:

tigerom
09-22-2013, 12:59 PM
فلش من چند وقته بعضی فایلا رو که توش میریزم اجرا نمیشه مثلا از هر 10 تا عکس دو یا سه تاش خراب میشه .مشکلش چیه؟ چه کار کنم؟:Smiley39:

Mikado
09-22-2013, 01:54 PM
یه برنامه ی خوب بگید که بتونم اون 27 گیگ خالی روی درایو D رو بدم به درایو C .

وقتی اسم برنامه پارتیشن منیجر می آد اصلاً تن و بدن آدم میلرزه! :d

جدا از شوخی، حتماً و حتماً و حتماً از اطلاعات مهم دو پارتیشن یک بک آپ بگیرید و بعد با توکل بسیار از این برنامه (http://www.partition-tool.com/professional.htm) استفاده کنید. کمترین میزان نارضایتی رو من از این برنامه دیدم.
تحت هیچ عنوان وسط کار برنامه، کارش رو قطع نکنید و با اطلاع کامل از کاری که دارید می کنید پارتیشن بندی رو انجام بدید، در ضمن بنده هرگونه مسئولیتی رو از خودم سلب می کنم!
(لینک دانلود نسخه فول رو به صورت خصوصی براتون می فرستم)

فلش من چند وقته بعضی فایلا رو که توش میریزم اجرا نمیشه مثلا از هر 10 تا عکس دو یا سه تاش خراب میشه .مشکلش چیه؟ چه کار کنم؟
شاید یکبار فرمت اون به صورت کامل و بدون تیک Quick Format بد نباشه.

86471181
09-26-2013, 02:20 AM
سلام و خسته نباشید
امروز لپ تاپ یکی از دوستام یهو دیگه به نت وصل نشد و علامت مثلث زرد رو نشون میداد
ویندوز هم عوض کردیم درست نشد
الان ویندور 8 روش نصب کردیم و وقتی troubleshoot problem رو میزنم این ارور رو میده
your computer appears to be correctly configured but the device or resource (www.microsoft.com)
ممنون

linkinpark20
09-26-2013, 08:35 AM
دوست عزیز ربطی به ویندوز نداشت که شما عوض کردید باید شاید تنظیمات مودم به هم خورده باشه و باید مودم را کانفیگ کنید بعد از کانفیگ صحیح مودم اگه دیدید مشکل پابرجاست باید به صورت دستی ip اختصاصی کامپیوترت رو رو مودم کانفیگ کنی که احتمال خیلی نا چیزی هست که به این مرحله کارت برسه.موفق باشی

86471181
09-26-2013, 02:22 PM
دوست عزیز ربطی به ویندوز نداشت که شما عوض کردید باید شاید تنظیمات مودم به هم خورده باشه و باید مودم را کانفیگ کنید بعد از کانفیگ صحیح مودم اگه دیدید مشکل پابرجاست باید به صورت دستی ip اختصاصی کامپیوترت رو رو مودم کانفیگ کنی که احتمال خیلی نا چیزی هست که به این مرحله کارت برسه.موفق باشی

ممنون از پاسختون
والا من یه آماتورم ، الان واسه لپ تاپ باید چجوری تنظیمات مودم رو کانفیگ کنم؟:Smiley39:
یه توضیحی هم من جا انداختم ، ما از اینترنت خوابگاه دانشجویی استفاده میکنیم ، داخل اتاق هم دو تا کابل داریم ، واسه من مشکلی نداره با هر دو تاش میتونم وصل شه ولی لپ تاپ دوستم به هیچ کدوم وصل نمیشه

lastshepherd
09-26-2013, 02:50 PM
ممنون از پاسختون
والا من یه آماتورم ، الان واسه لپ تاپ باید چجوری تنظیمات مودم رو کانفیگ کنم؟:Smiley39:
یه توضیحی هم من جا انداختم ، ما از اینترنت خوابگاه دانشجویی استفاده میکنیم ، داخل اتاق هم دو تا کابل داریم ، واسه من مشکلی نداره با هر دو تاش میتونم وصل شه ولی لپ تاپ دوستم به هیچ کدوم وصل نمیشه
دوست عزیز لپ تاپ دوست شما زمان اتصال چه اروری میده؟

86471181
09-26-2013, 03:02 PM
دوست عزیز لپ تاپ دوست شما زمان اتصال چه اروری میده؟

وقتی کابل رو وصل میکنم اروری نمیده فقط یه علامت زرد میاد و دیگر هیچ
وقتی هم trouble میزنم دلیلش رو میزنه your computer appears to be correctly configured but the device or resource (www.microsoft.com

Admini3trator
09-26-2013, 03:25 PM
وقتی کابل رو وصل میکنم اروری نمیده فقط یه علامت زرد میاد و دیگر هیچ
وقتی هم trouble میزنم دلیلش رو میزنه your computer appears to be correctly configured but the device or resource (www.microsoft.com

معمولا این علامت زردی که میگی مربوط به ip تکراریه ! یا سیستم نمیتونه ip بگیره !

86471181
09-26-2013, 03:29 PM

خوب چجوری رفع میشه؟:Smiley36:
کلا به سیستم هامون آی پی نمیدیم اینجا ( منظورم آی پی دستی هست)

lastshepherd
09-26-2013, 03:35 PM
نه دوست عزیز مربوط به آی پی تکراری نیست، معمولا مشکل آی پی تکراری به وایرلس مربوط می شه.
احتمالا نمیتونه آی پی بگیره.

خوب چجوری رفع میشه؟:Smiley36:
کلا به سیستم هامون آی پی نمیدیم اینجا ( منظورم آی پی دستی هست)
Ctrl + R را زده و در باکس باز شده CMD را تایپ کنید.
در CMD به ترتیب هر جمله را نوشته و بعد از نوشتن هر کدام Enter را فشار دهید
ipconfig /flushdns
ipconfig /registerdns
ipconfig /release
ipconfig /renew

86471181
09-26-2013, 04:34 PM
الان داخل مرورگر وقتی آدرس سایت رو میزنم این پیغام میاد
complete the logon process
start your web browser to view the sign up page , and then follow the instructions to connect to the internet

Admini3trator
09-26-2013, 04:39 PM
start your web browser to view the sign up page , and then follow the instructions to connect to the internet

یه سر به این آدرس بزن جواب مشکلتو دادن : http://www.techsupportforum.com/forums/f31/solved-browser-loading-blank-pages-592660.html

lastshepherd
09-26-2013, 04:39 PM
دوست عزیز شما نیاز به یوزنیم و پسورد دارید. برید قسمت it و بدید براتون وارد کنن. در ضمن مشکل شما برطرف شده.

86471181
09-26-2013, 05:14 PM
یه سر به این آدرس بزن جواب مشکلتو دادن : http://www.techsupportforum.com/forums/f31/solved-browser-loading-blank-pages-592660.html

اینجا اگه اشتباه نکنم با پاک کردن آنتی ویروس مشکلش حل شده ولی این سیتیم اصلا آنتی ویروس نداره

دوست عزیز شما نیاز به یوزنیم و پسورد دارید. برید قسمت it و بدید براتون وارد کنن. در ضمن مشکل شما برطرف شده.

نه مشکل یوزر و پسورد نیست
الان یه یوزر و پسورد درست رو امتحان کردیم باز جواب نداد

اضافه شده در : 16 minutes

یه چیز جالب
الان واسه وصل شدن به نت ، از موبایل استفاده کردیم
یعنی با استفاده از موبایل ، با لپ تاپ به نت وصل شدیم مشکلی نداشت ولی با کابل درست کار نمیکنه

sedmamad
09-29-2013, 11:21 PM
سلام/مرورگر من نسخه اپدیت شده کروم هستش .جدیدا وقتی وارد سایت imdb میشم صفحه اول سالمه ولی وقتی فیلمی سرچ میکنم یا صفحه ای میرم گرافیک صفحه به هم میریزه و فقط نوشته ها میاد وبرنامه جاوا کار نمیکنه.میخواستم بدونم دلیلش چیه؟؟مرسی

D O R D I
10-03-2013, 11:03 PM
سلام به همه
من این هاردم رو داده بودم به یکی از دوستان الان پس گرفتم ولی فقط مقدار پر بودن هارد رد نشون میده + (http://www.8pic.ir/images/03756898699612758942.jpg) و از محتویات داخل خبری نیست البته قابل ذکره که قبل از باز کردن ویروس کشیم کردم و چند تا پیدا کرد و نفله کرد ولی الان فقط یک پوشه توش موجوده به این + (http://www.8pic.ir/images/99062137052921854488.jpg) مضمون که قبلا نبوده حالا اگه کسی میدونه چه مرگشه یک راهنمایی برای رفع مشکل بکنه ممنون میشم:Smiley17:

86471181
10-03-2013, 11:08 PM
حاج احمد اون یه ویروسه که فایلها رو مخفی میکنه
این لینک (http://www.mehrdad32.ir/learning/217/solving_the_problem_of_hiding_folders_and_files_in _cmd/) و این لینک (http://p30download.com/fa/entry/33167/tx/%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3%20%D9%85%D8%AE%D9%8 1%DB%8C%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%81%D8%A7% DB%8C%D9%84%20%D9%87%D8%A7) مشکلت رو حل میکنن
من پیشنهادم لینک اول هست:Smiley17:

اضافه شده در : 1

سلام/مرورگر من نسخه اپدیت شده کروم هستش .جدیدا وقتی وارد سایت imdb میشم صفحه اول سالمه ولی وقتی فیلمی سرچ میکنم یا صفحه ای میرم گرافیک صفحه به هم میریزه و فقط نوشته ها میاد وبرنامه جاوا کار نمیکنه.میخواستم بدونم دلیلش چیه؟؟مرسی

واسه من هم یه مدت با فایرفاکس این شکلی میشد ولی الان درست شده
این مشکل حدس میزنم به خاطر هیلترینگ باشه
مثلا دانشگاه ما عکسهای سایت imdb رو هیلتر کرده

D O R D I
10-03-2013, 11:36 PM
حاج احمد اون یه ویروسه که فایلها رو مخفی میکنه
این لینک و این لینک مشکلت رو حل میکنن
من پیشنهادم لینک اول هست
اصلاح میکنم مشکل حل شد کاملا ممنون از راهنمایی:Smiley34:

86471181
10-08-2013, 02:54 AM
دوستان یه سوال فنی از نرم افزار word دارم
من واسه گزارش سمینار دارم از multilevel list استفاده میکنم ( برای شماره گذاری)
چون فاصله زیادی بین حاشیه هام میفتاد مجبور شدم با ruler یه مقدار جلو و عقبش کنم
تا چن تا همین جوری رفتم جلو ولی از یه جایی به بعد که دیگه خیلی فاصله ی اعداد و جمله ی بعدش رو دستکاری کردم دیگه multillevel list اتوماتیک کار نمیکنه
previous هم که میزنم باز تشخیص نمیده و شماره گذاری رو از یک شروع میکنه
دوستانی کسی میتونه کمکم کنه این مشکل رو برطرف کنم و شماره گذاریم درست شه؟

ddddjj
10-08-2013, 03:27 PM
درود
دوستان راهی هست که دکمه ی دیلیت توی کامپیوتر و شخصی کرد یعنی شخص دیگه ای نتونه فایلی رو پاک کنه فقط من بتونم یا اصلا گزینه ی دیلیت در زمان دلخواه دیده بشه وقتی نخوای هیدن باشه ؟
نکته:نمیخوام فایل هام هیدن یا قفل باشن فقط میخوام کسی نتونه پاکشون کنه

Ohadi
10-08-2013, 04:47 PM
چرا از پوت پلیر فیلمارو اینطوری پخش میکنه؟ (کامل صفحه) http://axgig.com/images/69080956371608691634.jpg

Achillies
10-08-2013, 09:18 PM
سلام. من میخواستم یه چیزی رو رایت کنم روی دی وی دی ولی nero این پیغام رو میده:Smiley39:
یه بار Uninstall کردم و دوباره نصبش کردم ولی باز هم همین ارور رو میده!
لطفا یکی کمک کنه:Smiley17:
http://picoup.ir/images/91621047100082166462.jpg

Ryan Tedder
10-08-2013, 09:23 PM
سلام. من میخواستم یه چیزی رو رایت کنم روی دی وی دی ولی nero این پیغام رو میده:Smiley39:

جواب سوال رو نمیدونم
فقط خواستم بگم عجب ارور مَشتی میده http://tvworld.info/images/smilies/ym-generic/ymg%20(21).gif
همچین اروری رو سازنده اش هم نمیتونه بفهمه مشکلش چیه .
- - - - -
احساس میکنم فایل dll ـش که خودش ذکر کرده گُم شده باشه یا خراب باشه ؛ فایل dll ـش رو گیر بیار جایگزین کن ببین چی میشه .

Achillies
10-08-2013, 09:57 PM
فقط خواستم بگم عجب ارور مَشتی میده
فقط خوندن ارورش سخته چه برسه به حل کردنش:Smiley36:

احساس میکنم فایل dll ـش که خودش ذکر کرده گُم شده باشه یا خراب باشه ؛ فایل dll ـش رو گیر بیار جایگزین کن ببین چی میشه .
احساست اشتباه گفت، همین کار رو کردم درست نشد:Smiley39:

Ohadi
10-08-2013, 10:10 PM

سلام اینارو نصب کن

NET Framerwork 4

Microsoft Visual C++ Redistributable 2010

Ho3!En
10-08-2013, 10:58 PM

ارورهای msvcr71.dll و msvcr100.dll

راه حل : این ارورها به خاطر نصب نبودن نرم افزار Microsoft Visual c++ 2012، ۲۰۱۰ ،۲۰۰۸ ، ۲۰۰۵ می باشد . بنابر این با نصب این بسته از نرم افزارها می توانید این نوع خطاها را رفع کنید .

ddddjj
10-08-2013, 11:44 PM
درود
دوستان راهی هست که دکمه ی دیلیت توی کامپیوتر و شخصی کرد یعنی شخص دیگه ای نتونه فایلی رو پاک کنه فقط من بتونم یا اصلا گزینه ی دیلیت در زمان دلخواه دیده بشه وقتی نخوای هیدن باشه ؟
نکته:نمیخوام فایل هام هیدن یا قفل باشن فقط میخوام کسی نتونه پاکشون کنه

کسی راهی نداره؟

mrm1375
10-09-2013, 12:57 AM
دوستان من تو فایرفاکس وقتی new tab خالی باز میکنم میره تو یه سیت delta search میخوام نره اما نمیدونم چجوری
یه راهنمایی میکنین؟؟؟

lastshepherd
10-09-2013, 01:44 AM
دوستان من تو فایرفاکس وقتی new tab خالی باز میکنم میره تو یه سیت delta search میخوام نره اما نمیدونم چجوری
یه راهنمایی میکنین؟؟؟
آپشن > آپشن > ریستور تو دیفالت
اد آن > اکستنشنس > اد آن نصب شده را آنیستال کنید

mrm1375
10-09-2013, 02:05 PM
آپشن > آپشن > ریستور تو دیفالت
اد آن > اکستنشنس > اد آن نصب شده را آنیستال کنید

این کارا رو هم انجام دادم اما نشد

Ohadi
10-09-2013, 05:10 PM
از اینکه سایت ها براتون شیلتره خسته شدید؟ من براتون یه راه حلی پیدا کردم! بله درست شنیدید :Smiley36:

اول وارد این (https://browsec.com/) سایت بشید ثبت نام کنید تا براتون ایمیل فعال سازی بیاد

بعدش که از سایتش کانکت شدید رو این گزینه کلیک کنید تا رو مروگرتون نصب بشه http://axgig.com/images/18614450130839448482.jpg

حالا با سرعته بالا حالشو میبرید تشکر یادتون نره :Smiley36:

justUnited
10-09-2013, 07:25 PM
دوستان چطوری میشه دانلود منیجر رو برای دانلود ویدیو از کروم تنظیم کرد.

Ho3!En
10-10-2013, 07:29 PM
سلام دوستان
اشتباهی زدم کلی فایل mkv رو پاک کردم راهی هستش که اونارو برگردونم؟؟؟:Smiley39::Smiley39:

0UnknowN1
10-10-2013, 09:09 PM
دوستان چطوری میشه دانلود منیجر رو برای دانلود ویدیو از کروم تنظیم کرد.

اگر از IDM استفاده میکنی، جدید ترین ورژنشو نصب کن و خودش بطور اتوماتیک Extension مربوطه رو ، رو مرورگرت نصب میکنه و میتونی باهاش ویدیو هارو دانلود کنی اگر به طور اتوماتیک افزونه ی مورد نیاز را نصب نکرد برو به مسیری که IDM ریخته شده سپس این قایل رو در قسمت Extensions های کروم کپی کن (IDMGCExt.crx)

موفق باشید.

ddddjj
10-12-2013, 02:32 PM
دوستان چند شبه وقتی یه فایل ومیزارم برای دانلود با دانلود منیجر روی 0 ثانیه ارور میده وصبح که دوباره میزنم تا دانلود کنه از اول شروع میکنه به دانلود
کسی میدونه مشکل چیه؟ از اینترنته یا سایت اپلود بازه یا دانلود منیجر؟

mrm1375
10-12-2013, 11:19 PM
آقا این flashplyer رو که نصب میکنم سیستم ری استارت میکنه
مشکل از کجاست

ddddjj
10-15-2013, 12:25 AM
سلام دوستان امروز نمیتونم از اپلود باز فایلی رو دانلود کنم اصلا لینک بهم نمیده وقتی وارد میشم مثل عکس زیر میشه کسی میدونه چیکار کنم؟

http://uplod.ir/1wtlw1jmqlbo/024.jpg.htm

86471181
10-15-2013, 07:13 AM
سلام دوستان
اشتباهی زدم کلی فایل mkv رو پاک کردم راهی هستش که اونارو برگردونم؟؟؟:Smiley39::Smiley39:

دوست عزیز من این پستتون رو دیر دیدم امیدوارم دیر نشده باشه واسه ریکاوری
اول اینکه تو اون درایوی که فایلهاتون رو پاک کردن چیزی نباید کپی پیست کنین
دوم این نرم افزار (http://soft98.ir/software/recovery-data/3-getdata-recover-my-files-professional.html) رو دانلود کنید
تو یه درایوی به غیر از درایوی که فایلهاتون پاک شده نصب کنید
بعد هم ریکاوری
اگه چیزی تو اون درایور کپی و پیست نکرده باشین صد در صد بازگشت داده میشه فایلهاتون

اضافه شده در : 3 minutes

دوستان چند شبه وقتی یه فایل ومیزارم برای دانلود با دانلود منیجر روی 0 ثانیه ارور میده وصبح که دوباره میزنم تا دانلود کنه از اول شروع میکنه به دانلود
کسی میدونه مشکل چیه؟ از اینترنته یا سایت اپلود بازه یا دانلود منیجر؟

مشکل از دانلود منیجر بعیده باشه
این روزا مثل اینکه واسه بعضی از دوستان آپلود باز درست کار نمیکنه شما یه لینک دیگه رو هم امتحان کن
این جور وقتها هم نمیخواد از اول بزنی دانلود شه وقتی سرعت صفر شد ، این جور مواقع او لینک آپلود باز رو دوباره روش کلیک کن تا بهت لینک مستقیم بده ، لینک مستقیم رو تو قسمت address ( دابل کلیک کنی رو فایلت تو idm میبینیش) کپی کن و دوباره رزیوم کن ، این جوری از اونجا که مونده دوباره شروع به دانلود میکنه نه از اول

سلام دوستان امروز نمیتونم از اپلود باز فایلی رو دانلود کنم اصلا لینک بهم نمیده وقتی وارد میشم مثل عکس زیر میشه کسی میدونه چیکار کنم؟

http://uplod.ir/1wtlw1jmqlbo/024.jpg.htm

عکسی نیست که؟یه جایی آپلود کن که نیاز به تبدیل لینک و این جور چیزا نداشته باشه

ddddjj
10-15-2013, 03:10 PM
دوست عزیز من این پستتون رو دیر دیدم امیدوارم دیر نشده باشه واسه ریکاوری
اول اینکه تو اون درایوی که فایلهاتون رو پاک کردن چیزی نباید کپی پیست کنین
دوم این نرم افزار (http://soft98.ir/software/recovery-data/3-getdata-recover-my-files-professional.html) رو دانلود کنید
تو یه درایوی به غیر از درایوی که فایلهاتون پاک شده نصب کنید
بعد هم ریکاوری
اگه چیزی تو اون درایور کپی و پیست نکرده باشین صد در صد بازگشت داده میشه فایلهاتون

اضافه شده در : 3 minutes

مشکل از دانلود منیجر بعیده باشه
این روزا مثل اینکه واسه بعضی از دوستان آپلود باز درست کار نمیکنه شما یه لینک دیگه رو هم امتحان کن
این جور وقتها هم نمیخواد از اول بزنی دانلود شه وقتی سرعت صفر شد ، این جور مواقع او لینک آپلود باز رو دوباره روش کلیک کن تا بهت لینک مستقیم بده ، لینک مستقیم رو تو قسمت address ( دابل کلیک کنی رو فایلت تو idm میبینیش) کپی کن و دوباره رزیوم کن ، این جوری از اونجا که مونده دوباره شروع به دانلود میکنه نه از اول

عکسی نیست که؟یه جایی آپلود کن که نیاز به تبدیل لینک و این جور چیزا نداشته باشه
روی عکس کلیک کنی باز میشه .این پیغام میاد هر لینک و باز میکنم

Your account was banned by administrator.