PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک رسیدگی به مشکلات کامپیوتری و اینترنتی

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Nikki69
02-26-2012, 03:04 AM
خب همونطور که از اسم تاپیک معلومه اینجا هرکی هر مشکلی که در مورد کامپیوتر واینترنت داره مطرح کنه تا کسانی که راه حلشو میدونن کمک کنن

قانون تاپیک: لطفا از بحث پیرامون موضوعات غیر مرتبط,درخواست و قرار دادن لینک فیلم,سریال و ف/ی/ل/ت/ر شکن در تاپیک خود داری بفرمایید.

Nikki69
02-26-2012, 03:11 AM
اولین مشکلو که به خاطرش به فکر زدن این تاپیک افتادم مطرح میکنم!
نمیدونم چرا با دانلود فیل های فشرده شده و rar مشکل پیدا کردم!
تقریبا از هر چهار فایلی که دانلود میکنم یکیشون موقع اکسترکت ارور میده و وقتی که برای بار دوم دانلودش میکنم اکسترکت میشه!
این مشکل وقتی حاد میشه که سرعتت متوسطه یا داری یه فایل بزرگ که به چند قسمت تقسیم شده رو دانلود میکنه و وقتی که فقط یکی از پارتها موقع اکسترکت ارور میده دیگه کل مجموعه به درد نخور میشه!

Reza-G
02-26-2012, 07:55 AM
اولین مشکلو که به خاطرش به فکر زدن این تاپیک افتادم مطرح میکنم!
نمیدونم چرا با دانلود فیل های فشرده شده و rar مشکل پیدا کردم!
تقریبا از هر چهار فایلی که دانلود میکنم یکیشون موقع اکسترکت ارور میده و وقتی که برای بار دوم دانلودش میکنم اکسترکت میشه!
این مشکل وقتی حاد میشه که سرعتت متوسطه یا داری یه فایل بزرگ که به چند قسمت تقسیم شده رو دانلود میکنه و وقتی که فقط یکی از پارتها موقع اکسترکت ارور میده دیگه کل مجموعه به درد نخور میشه!

فایلهایی که فرمودید به نرم افزار WinRar یا WinZip مربوط نمیشن. میتونید از نرم افزاری مثه FSJ استفاده کنید. آموزشش هم خدمت شما تقدیم میکنم (برگرفته از وبلاگ قدیمی خودم):

آموزش خلاصه کار با نرم افزار FSJ (http://www.mediafire.com/download.php?pf59lpds7skp9bd)

دانلود و آموزش نرم افزار از سایت مبدا (http://www.jaist.ac.jp/~hoangle/filesj/#Download)

yaray
02-26-2012, 12:40 PM
مشکل من اینه که فایلها با فرمت 002غش 003 سعنی اونی که شماره فایله دانلود شده و تایپشو همون مینویسه و هیچ کانورتری نمیشناسدش

slimshady
02-26-2012, 12:48 PM
مشکل من اینه که فایلها با فرمت 002غش 003 سعنی اونی که شماره فایله دانلود شده و تایپشو همون مینویسه و هیچ کانورتری نمیشناسدش

از 7zip استفاده کن

Patriot
02-26-2012, 01:05 PM

با نرم HJ spilit باید به هم بچسبونی.

این نرم افزار رایگانه.توی گوگل سرچ کنی لینکش رو پیدا میکنی.

آموزشش رو هم توی همین انجمن نوژن گذاشته.

yaray
02-26-2012, 05:22 PM
از راهنمایی دوستان ممنونم با هر دوی این نرم افزارها تونستم درستش کنم با 7زیپ چه راحت میشه فرمت فایل ها رو عوض کرد .فرمتاشونو ناخواسته دستکاری کرده بودم درست نمیشد .بالاخره تونستم جوینش کنم
سپاسگذارم.

Nikki69
03-02-2012, 08:27 PM
من چطوری میتونم به گوگل کرومم تم اضافه کنم؟
وقتی که گزینه get them رو میزنم میره به صفحه البوم تمها ولی گزینه add وجود نداره؟
جریان چیه؟ پولیه؟

NOjAN
03-02-2012, 08:34 PM
من چطوری میتونم به گوگل کرومم تم اضافه کنم؟
وقتی که گزینه get them رو میزنم میره به صفحه البوم تمها ولی گزینه add وجود نداره؟
جریان چیه؟ پولیه؟

اینجا برین :

https://chrome.google.com/webstore/category/extensions

از قسمت theme ها روی تم مورد علاقتون کلیک کنید . توی صفحه ای که باز می شه گزینه ی add هست . من تم پولی هم ندیدم توشون ..

فقط چون https هست سرعت خیلی پایینه . من که شخصا یکی دوماهی می شه سمتش نرفتم .

با سرچ توی وب هم گاها یه چیزایی پیدا می شه . :Smiley17:

Nikki69
03-02-2012, 09:40 PM
برای استفاده از اسکایپ وی پی ان لازمه؟
چون بدون وی پی ان هر کاری میکنم sign in نمیشه!

HaaMeeD
03-03-2012, 01:29 AM
بله اسکایپ رو باید با دور زدن *****ینگ استفاده کنید مخصوصا برای دسترسی به گفتگوی تصویری

Nikki69
03-25-2012, 05:56 PM
دوستان من اخیرا به یه مشکلی با ویندوزم برخوردم!
ویندوزم پیغام میده که نرم افزارش geniune نیست ولی وقتی که تو کنترل پنل چکش میکنم علامت جنیون هست و نوشته ویندوز فعاله!

Reza-G
03-25-2012, 06:19 PM
دوستان من اخیرا به یه مشکلی با ویندوزم برخوردم!
ویندوزم پیغام میده که نرم افزارش geniune نیست ولی وقتی که تو کنترل پنل چکش میکنم علامت جنیون هست و نوشته ویندوز فعاله!

پیغام خطا رو کجا میده ؟ گوشه سمت راست دسکتاپ و یا قبل از لاگین به اکانت تون ؟ و دقیقا چه پیغامی میده. اگه بتونی عکسم بگیری که چه بهتر !

HaaMeeD
03-25-2012, 10:44 PM
سلام
اگر گوشه پائین سمت راست اسکرین شما آرم geniune میاد نرم افزار زیر رو دانلود کنید اجزا کنید
626
این مشکل به خاطر آپدیت شدن ویندوز شما رخ داده
یا آپدیت ویندوزتون رو غیر فعال کنید یا اگر حیاتیه گزینه سوم از عکس زیر رو توصیه میکنم

628

توی عکس بالا گزینه اول برای آپدیت اتوماتیکه که عوابقش برای ویندوز های کپی مشکل شماست
گزینه دوم اول فایل های آپدیت رو دانلود میکنه بعد به شما پیغام میده که انتخاب کنید که کدومشون نصب شه
گزینه سوم اول دنبال آپدیت ها میگرده بعد یه لیست براتون تهیه میکنه شما نسبت به نیازتون انتخاب میکنید که کدوم ها دانلود بشن کدوم ها نه توی لیستتون اجازه ندهید که فایل KB971033 دانلود و نصب بشه این فایل به همراه برخی آپدیت ها حاوی فایلیست که تشخیص میده ویندوز شما اصله یا کپی اگه پی باشه که مشکل شما به وجود میاد البته ممکنه تا الان اسمش رو عوض کرده باشن یا توی آپدیت دیگه ای گذاشته باشن
گزینه آخر هم یعنی برای آپدیت هیچ کاری نکنه

Nikki69
03-25-2012, 11:35 PM
http://img4up.com/up2/72423272522257091881.png

تو گوشه سمت راست هم ارم جنیون نمیاد!
وقتی گزینه resolve online رو میزنم همون برنامه WindowsActivationUpdate رو دانلود میکنه و وقتی که برنامه رو اجرا میکنم یه چیزی دانلود میکنه بعد میگه این اپدیت قبلا نصب شده و فقط گزینه close میاد!

Nikki69
04-17-2012, 07:17 PM
دوستان من نمیدونم چرا اپیزود 20 سریال فرندز bob زیرنویسش خرچنگ قورباغه است!
همه اپیزودها و حتی فیلم ها و سریال های دیگم قشنگ نشون میده ولی این یه اپیزود اینطوریه!:Smiley39:

یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینه که چرا ماشین حساب ویندوز علامت تقسیم نداره؟

NOjAN
04-17-2012, 07:55 PM
دوستان من نمیدونم چرا اپیزود 20 سریال فرندز bob زیرنویسش خرچنگ قورباغه است!
همه اپیزودها و حتی فیلم ها و سریال های دیگم قشنگ نشون میده ولی این یه اپیزود اینطوریه!:Smiley39:

یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینه که چرا ماشین حساب ویندوز علامت تقسیم نداره؟

تقسیم همون / ــه :Smiley35:

فرندز هم اگر با KMPlayer نگاه کنین نباید مشکلی داشته باشه .
اگر باز هم نشد, یه بار با Notepad بازش کنین و به صورت UTF-8 ذخیرش کنین .

ifarzam
04-18-2012, 03:05 PM
مدتیه نمی تونم وارد اکانت imdb یم بشم،مشکل چیه؟

HaaMeeD
04-18-2012, 03:54 PM
پیغام خاصی میده ؟

ifarzam
04-18-2012, 03:58 PM
پیغام خاصی میده ؟

The connection has timed out

HaaMeeD
04-18-2012, 04:43 PM
این مشکل علت های زیادی میتونه داشته باشه
اگه از فایر فاکس استفاده میکنید این روش رو امتحان کنید احتمالا جواب میده

1- از منوی tools گزنه options را انتخاب کنید
2- در صفحه باز شده کلید advanced را بزنید توی اون صفحه تب network رو انتخاب کنید
3-اونجا خطی به اسم connection داره که جلوش نوشته settings اونو باز کنید
4- تیک گزینه auto-detect proxy settings for this network را بزنید و دوباره تلاش کنید

http://picoup.ir/images/03548669126799692720.jpg

Nikki69
04-26-2012, 01:57 AM
دوستان من میخوام فیلم هایی رو که از ماهواره با فرمت ts ظبط کردم رو دی وی دی رایت کنم تا بتونم تو کامپیوتر یا دایوکس پلیر بازشون کنم حالا سوال من اینه که همین فیلم های ظبط شده رو با چه برنامه ای و به چه فرمتی تبدیل کنم؟

NOjAN
04-26-2012, 02:49 AM
دوستان من میخوام فیلم هایی رو که از ماهواره با فرمت ts ظبط کردم رو دی وی دی رایت کنم تا بتونم تو کامپیوتر یا دایوکس پلیر بازشون کنم حالا سوال من اینه که همین فیلم های ظبط شده رو با چه برنامه ای و به چه فرمتی تبدیل کنم؟

از برنامه ی VSO ConvertXtoDVD می تونین استفاده کنین که از زیرنویس های sub/idx به خوبی پشتیبانی می کنه و منو هم می شه ساخت باهاش.

نرم افزار Nero Video (که قبلا اسمش Nero Vision بود) هم با کیفیت خیلی خوبی تبدیل می کنه و منوهای فوق العاده ای داره .. ولی زیرنویس نمی تونین باهاش اضافه کنین.

برای تبدیل زیرنویس های SRT به sub/idx هم می تونین از نرم افزار Subtitle Creator استفاده کنین.

Nikki69
04-26-2012, 03:36 AM
از برنامه ی VSO ConvertXtoDVD می تونین استفاده کنین که از زیرنویس های sub/idx به خوبی پشتیبانی می کنه و منو هم می شه ساخت باهاش.

نرم افزار Nero Video (که قبلا اسمش Nero Vision بود) هم با کیفیت خیلی خوبی تبدیل می کنه و منوهای فوق العاده ای داره .. ولی زیرنویس نمی تونین باهاش اضافه کنین.

برای تبدیل زیرنویس های SRT به sub/idx هم می تونین از نرم افزار Subtitle Creator استفاده کنین.

راستی نوژن جان نگفتی ویدئو هارو به چه فرمتی تبدیل کنم(منظورم فرمت دایوکسه نه دی وی دی تا بتونم تو دی وی دی پلیرهایی که از دایوکس پشتیبانی میکنن پخششون کنم).
خودم الان از Aiseesoft Total Video Converter استفاده میکنم ولی وقتی که تبدیل میکنه صدا و تصویرش هماهنگ نیست!
پ.ن:ماهواره ما دو تا فرمت ضبط داره Ts و mpg از کدومشون استفاده کنم؟

walker
04-26-2012, 09:28 AM
سلام
من می خوام کانکتشن ADSL رو فعال نگهدارم.
با IDM میشه اینکار رو کرد ولی من می خوام وقتی هم دانلود ندارم به نت وصل شم.
برنامه یا ترفندی هست که توش کانکشن های مختلفی رو تعریف کرد تا هروقت قطع شدند بصورت خودکار دوباره وصل شوند؟
win xp
با تشکر

NOjAN
04-26-2012, 01:39 PM
سلام
من می خوام کانکتشن ADSL رو فعال نگهدارم.
با IDM میشه اینکار رو کرد ولی من می خوام وقتی هم دانلود ندارم به نت وصل شم.
برنامه یا ترفندی هست که توش کانکشن های مختلفی رو تعریف کرد تا هروقت قطع شدند بصورت خودکار دوباره وصل شوند؟
win xp
با تشکر

شما از قسمت Properties کانکشن اینترنتتون می تونین براش زمان Redial رو تعریف کنین :

http://picoup.ir/images/93327437404226876636.jpg

به کانکشن هم می تونین از Control Panel از قسمت Network & Connection دسترسی داشته باشین . توی XP و 7 خیلی اسمشون فرق نداره.

farzan981
04-26-2012, 01:54 PM
برا اتصال همیشگی به اینترنت میتونید یا از توی تنظیمات مودم کانکشن رو pppoe بذارید
یا از نرم افزار ReConnect استفاده بکنید که هروقت اینترنت قطع بشه خودش دوباره وصل میکنه

walker
04-26-2012, 04:40 PM
شما از قسمت properties کانکشن اینترنتتون می تونین براش زمان redial رو تعریف کنین :

http://picoup.ir/images/93327437404226876636.jpg

به کانکشن هم می تونین از control panel از قسمت network & connection دسترسی داشته باشین . توی xp و 7 خیلی اسمشون فرق نداره.

این روش جواب میده زمانی که بصورت مستقیم به نت وصل باشید ولی من از دو vp*-n پشت سرهم استفاده می کنم که جواب نمیده.

برا اتصال همیشگی به اینترنت میتونید یا از توی تنظیمات مودم کانکشن رو pppoe بذارید
یا از نرم افزار reconnect استفاده بکنید که هروقت اینترنت قطع بشه خودش دوباره وصل میکنه

این نرم افزار رو استفاده کردم اون هم جواب نداد.

Reza-G
04-26-2012, 04:46 PM
دوست عزیز شما مشکلت با کانکشن adsl هست یا با چیز پی ان ؟؟؟ چون اگه از همین چیز پی ان های معمولی استفاده می کنید اونا ربطی به قطعی کانکشن adsl ندارند. لطفا کمی بیشتر توضیح بدید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.

walker
04-26-2012, 07:27 PM
دوست عزیز شما مشکلت با کانکشن adsl هست یا با چیز پی ان ؟؟؟ چون اگه از همین چیز پی ان های معمولی استفاده می کنید اونا ربطی به قطعی کانکشن adsl ندارند. لطفا کمی بیشتر توضیح بدید تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم.

سلام دوست عزیز
من از اینترنت انلاین ماهواره ای استفاده می کنم به این صورت که اول با کانتکشن ADSL کانکت می شم بعد اول VP=N(برای وصل شدن به سرور) رو اجرا می کنم بعدش دومین رو(برای دریافت اطلاعات) به این طریق خط ADSL فقط ارسال می کنه و lnb فقط دریافت.
در حالت اول عادی حرف نوژن جان صدق می کنه در صورت دیس شدن دوباره اتصال فعال شده و به نت وصل میشیم ولی در حالت دوم بعد از دیس شدن دوباره فعال نمیشه بلکه vp=n2 شروع به اتصال می کنه نه کانکشن پایه (adsl)

Nikki69
04-27-2012, 01:19 PM
دوستان من جوابمو نگرفتم ها!
الان ویدئو های ضبط شده از ماهواره رو که فرمت ts دارن رو به چه فرمت ویدئویی(نه دی وی دی) تبدیل کنم(mp4-avi....؟) تا بتونم بعدا تو دایوکس پلیر ببینموشون؟ و برای تبدیل از چه برنامه ای استفاده کنم؟
خودم الان از Aiseesoft Total Video Converter استفاده میکنم ولی وقتی که تبدیل میکنه صدا و تصویرش هماهنگ نیست!

NOjAN
04-27-2012, 01:31 PM
دوستان من جوابمو نگرفتم ها!
الان ویدئو های ضبط شده از ماهواره رو که فرمت ts دارن رو به چه فرمت ویدئویی(نه دی وی دی) تبدیل کنم(mp4-avi....؟) تا بتونم بعدا تو دایوکس پلیر ببینموشون؟ و برای تبدیل از چه برنامه ای استفاده کنم؟

من کامل توضیح دادم برات . اگر می خوای به DVD تبدیل کنی و روی DVD رایت کنی که تبدیل نمی خواد . فقط از همون برنامه ی ConvertXtoDVD استفاده کن و خودش برات تبدیلش رو انجام می ده .

ولی اگر می خوای روی دایوکس پلیر (که نمی دونم چی هست) نگاه کنی به احتمال 99.99% باید به فرمت MPEG-2 تبدیل کنی که فرمت استاندارد پخش اکثر دستگاه های خونگیه . که اون رو هم با هر برنامه ی تبدیلی می تونی انجام بدی .

همین Total Video Converter رو هم توی p30download جستجو کنی برنامه ی خوبیه.

pmn
05-06-2012, 10:53 PM
سلام دوستان
از وقتی ویندوز 7 نصب کردم مدام با km player مشکل دارم
4و5 تا نسخه مختلفش رو هم نصب کردم ولی
هیچ کدوم درست و کامل کار نمی ده،
یکی اصلا زیرنویس رو نشون نمی ده
یکی فقط فیلم رو پخش می کنه و هیچ کار دیگه ای انجام نمی ده( نه جلو میبره فیلمو نه عقب میاره...........
در یه نسخه ی دیگه هیچکدوم از کلید های کیبورد کار نمی کنه (نه کلید f2 ، نه shift+L ،نه.......
یکی تصویر سیاه میشه،
و ایرادهای دیگه،

لطف کنید اگر راهی به نظرتون می رسه بگین تا بشه از این برنامه کامل استفاده کرد
با سپاس فراوان

(در ضمن من این نسخه ها رو نصب کردم و جواب نداده
3.1.0.0
3.0.0.1441
2.9.4.1438
3.2.0.0
3.0.0.1442
و......

NOjAN
05-06-2012, 11:03 PM
دوست عزیز مشکل از KMPlayer که نمی تونه باشه . بین این نسخه هایی که گفتین مثلا من خودم از نسخه ی 2.9 استفاده می کنم و هیچ مشکلی نداره . شما بسته ی codec خاصی روی سیستمتون نصب نکردین ؟! درایور کارت گرافیکتون نصب و آپدیت هست ؟
ویندوزتون ویروسی نشده ؟ (آنتی ویروس خوب نصب کردین؟)

برای مشکل تصویر پیشنهاد می کنم درایور کارت گرافیک رو چک کنین و بعدش هم یه بسته ی codec خوب مثل K-Lite (http://www.download.hr/software-k-lite-codec-pack-full.html) نصب کنین

برای مشکل زیرنویس هم از این پستی که قبلا دادم (http://www.tvworld.info/thread14.html#post55) استفاده کنین

Patriot
05-07-2012, 12:06 AM
سلام دوستان
از وقتی ویندوز 7 نصب کردم مدام با km player مشکل دارم
4و5 تا نسخه مختلفش رو هم نصب کردم ولی
هیچ کدوم درست و کامل کار نمی ده،
یکی اصلا زیرنویس رو نشون نمی ده
یکی فقط فیلم رو پخش می کنه و هیچ کار دیگه ای انجام نمی ده( نه جلو میبره فیلمو نه عقب میاره...........
در یه نسخه ی دیگه هیچکدوم از کلید های کیبورد کار نمی کنه (نه کلید f2 ، نه shift+L ،نه.......
یکی تصویر سیاه میشه،
و ایرادهای دیگه،

لطف کنید اگر راهی به نظرتون می رسه بگین تا بشه از این برنامه کامل استفاده کرد
با سپاس فراوان

(در ضمن من این نسخه ها رو نصب کردم و جواب نداده
3.1.0.0
3.0.0.1441
2.9.4.1438
3.2.0.0
3.0.0.1442
و......

دوست عزیز شما یه ورژن خوب مثل همون 2.9 رو نصب کن و این فایل ها رو از پوشه plugIns در محل نصب نرم افزار پاک کن.

gen_hotkeys.dll - gen_ml.dll – gen_ml.dll_ – gen_ml.ini

در ضمن آخرین ورژن فلش پلیر رو نصب کن.

bad-sector
05-26-2012, 02:30 AM
سلام .
امیدوارم اینجا جای مطرح کردنش باشه :
برای اجرای یکی از فیلم های دانلودیم پیغام استفاده از Codec 2.5.1 میده که دانلود کردم اما مشکل حل نشده هنوز . هم برای 7 رو دانلود کردم تست کردم هم پک مخصوص XP رو. با پلیر های مختلف هم همین مشکل برقراره با Gom , Media Classic , Km , بقیه پلیر ها .
برخورد کردین تا حالا حتما .. راهنمایی کنین ممنون میشم

pooya
05-26-2012, 02:55 AM
به احتمال زیاد فایله خرابه شما پات پلیر هم دانلود کن با اون هم تست کن اگه اونم پخش نکرد دیگه هیچی بیخیال فایل شو.

bad-sector
05-26-2012, 09:15 AM
به احتمال زیاد فایله خرابه شما پات پلیر هم دانلود کن با اون هم تست کن اگه اونم پخش نکرد دیگه هیچی بیخیال فایل شو.

پات پلیرم هم جزو اون دسته ای بود که تست کردم .. نشد .
یعنی تموم 703 مگی که دانلود کردم کامل هم که دان شده باشه احتمالا خرابه ؟ :(
این فیلم واقعا واقعا طلسم شده !!! میدونی چن وقته دنبالشم ببینمش .
...
هیـــــچ راه حلی نیس این فیلم زنده شه بتونم Play کنمش!!!؟؟
البته هنوز با مبدل ها یا import پریمیر یا .. تست نکردم . شایدشد :(

Patriot
05-26-2012, 12:54 PM
سلام .
امیدوارم اینجا جای مطرح کردنش باشه :
برای اجرای یکی از فیلم های دانلودیم پیغام استفاده از Codec 2.5.1 میده که دانلود کردم اما مشکل حل نشده هنوز . هم برای 7 رو دانلود کردم تست کردم هم پک مخصوص XP رو. با پلیر های مختلف هم همین مشکل برقراره با Gom , Media Classic , Km , بقیه پلیر ها .
برخورد کردین تا حالا حتما .. راهنمایی کنین ممنون میشم

شما اگر K-lite codec mega pack رو نصب کرده باشی و نتونی بازش کنی دیگه بی خیالش شو!

فایلت رو از کجا گرفتی؟ به منبعش یه سر بزن شاید توضیح داده باشه.

bad-sector
05-26-2012, 04:51 PM
شما اگر K-lite codec mega pack رو نصب کرده باشی و نتونی بازش کنی دیگه بی خیالش شو!

فایلت رو از کجا گرفتی؟ به منبعش یه سر بزن شاید توضیح داده باشه.

از این لینک :
http://rs4.rodfile.com:8080/files/2/ji6uc6m2pqse9d/outzip.phpdid=be9593fa9793496ac789c764a9656d9a
http://www.tvworld.info/thread113-74.html#post50550
نه چیز خاصی نیست . فقط تو خود فایل زیپ علاوه بر فیلم یه فایل تکست بود که :
Conquest 1453 (2012) DVDRip XviD-TASTE

================================================== ========================
Download codec 2.5.1

FileIce Download - codec 2.5.1.exe (http://bit.ly/freecodec) or http://bit.ly/findcodec

تو دوتا آدرسی که داده پیز خاصی یافت می نشد !
ولی خودم دانلود کردم کدکی که میخواست رو / بازم نشد که نشد .
Klite و سایر پلیر ها پیغامی میدند که کدک میخواد و برای راهنمایی بیشتر به فایل تکست همراه فیلم مراجعه کنید !!!
نگو بیخیال شو تورو خدا با مصیبت پیدا کردیم همین لینکو !!!
:(
البته تو کامنتایی که تو سایت منبع لینک بود هم مشکل من برای بقیه هم بود . ولی خب راه حلی نبود .

gsbnd1
05-26-2012, 07:24 PM
اگه این فایل avi هست و با vlc باز نمیشه به احتمال زیاد خرابه. معمولا vlc آخرین راهه. اما برای اطمینان بیشتر فایلت رو با دو تا ابزار دیگه هم تست کن: ++DivFix (http://www.divfix.org/) و AviDemux (http://avidemux.sourceforge.net/download.html). اگه از اینا هم چیزی درنیومد مجبوری اون فایل رو دوباره دانلود کنی.

Why Me ?
05-26-2012, 10:56 PM
سلام رفقا

نزدیک به 5 ماه است که می خواهم این سوال را بپرسم، یادم میره!

من وقتی کی ام پلیر را اجرا می کنم ، چند ثانیه اول اختیارش دست من نیست و این پیام اخطار را می دهد:
access violation at address 1072867d in module gen_mdll.read of address 0000008.

Patriot
05-26-2012, 11:30 PM
سلام رفقا

نزدیک به 5 ماه است که می خواهم این سوال را بپرسم، یادم میره!

من وقتی کی ام پلیر را اجرا می کنم ، چند ثانیه اول اختیارش دست من نیست و این پیام اخطار را می دهد:
access violation at address 1072867d in module gen_mdll.read of address 0000008.

توی این پست راه حل این مشکل رو گفته بودم:

دوست عزیز شما یه ورژن خوب مثل همون 2.9 رو نصب کن و این فایل ها رو از پوشه plugIns در محل نصب نرم افزار پاک کن.

gen_hotkeys.dll - gen_ml.dll – gen_ml.dll_ – gen_ml.ini

در ضمن آخرین ورژن فلش پلیر رو نصب کن.

esi_iranian
05-27-2012, 01:56 PM
کسی میتونه کمکم کنه چجوری میشه این فایلو باز کرد؟

http://www.uploadbaz.com/19w13scprxhv

Why Me ?
05-27-2012, 07:26 PM
مرسی patriot

ولی هیچکدام از فایل های که گفتته بودی ، اونجا نبودند!

NOjAN
05-27-2012, 07:32 PM
کسی میتونه کمکم کنه چجوری میشه این فایلو باز کرد؟

http://www.uploadbaz.com/19w13scprxhv

این رو از کجا به شما لینک دادن ؟
من با 4 تا نرم افزاری که داشتم امتحان کردم, نمی تونه mp3 باشه.

esi_iranian
05-27-2012, 07:59 PM
این رو از کجا به شما لینک دادن ؟
من با 4 تا نرم افزاری که داشتم امتحان کردم, نمی تونه mp3 باشه.

نوژن جان اینو خودم اپلود کردم تو دی وی دی بوده فکر کنم بد رایت شده
هیچ راهی نداره؟

Spartacus
05-28-2012, 04:46 PM
سلام به همگی

می خواستم بدونم کسی میدونه چرا نمیشه تو سایت warez-bb.org ثبت نام کرد
الان چند وقتیه که میخوام توش ثبت نام کنم اصلا اجازه نمیده
با وی پی انم هم امتحان کردم نشد
احتمال میدم باید دعوت نامه ای باشه
خیلی هم کار فوری دارم
دمتون گرم هر کی میدونه تور خدا بگه

NOjAN
05-28-2012, 05:07 PM
سلام به همگی
می خواستم بدونم کسی میدونه چرا نمیشه تو سایت warez-bb.org ثبت نام کرد
الان چند وقتیه که میخوام توش ثبت نام کنم اصلا اجازه نمیده
با وی پی انم هم امتحان کردم نشد
احتمال میدم باید دعوت نامه ای باشه
خیلی هم کار فوری دارم
دمتون گرم هر کی میدونه تور خدا بگه

ترافیک سایتشون خیلی بالا رفته . به همین خاطر دیگه یوزر جدید ثبت نام نمی کنن . من هرچی گشتم گزینه ای برای فرستادن دعوتنامه نداشت :Smiley39:

Spartacus
05-28-2012, 09:30 PM
ترافیک سایتشون خیلی بالا رفته . به همین خاطر دیگه یوزر جدید ثبت نام نمی کنن . من هرچی گشتم گزینه ای برای فرستادن دعوتنامه نداشت :Smiley39:

سلام
شرمنده نوژن جان
یعنی هیچ راهی نداره توی warez-bb ثبت نام کرد

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم
من یه سری فایل مهم توی آپلود باز دارم ومیخواستم این فایل ها رو به سرور رودفایل منتقل کنم ولی راهش رو نمی دانم

اگه میشه به این سوال هم جواب بده
متشکرم :Smiley35:

Patriot
05-28-2012, 10:14 PM
سلام
شرمنده نوژن جان

من یه سری فایل مهم توی آپلود باز دارم ومیخواستم این فایل ها رو به سرور رودفایل منتقل کنم ولی راهش رو نمی دانم

وارز رو فعلا نمیتونی کاری کنی. مگر اینکه یکی رو پیدا کنی که اکانتش رو داشته باشه با هم شریکی استفاده کنید. اگر بگردی انجمن های بهتری پیدا میکنی. وارز دیگه مثل قبل نیست!

انتقال از آپلودباز به رودفایل اگر پرمیوم آپلودباز داشته باشی امکان پذیره.

اول توی اکانت آپلودبازت امکان Direct download رو فعال کن (از منوی My account)

بعد لینک آپلوبازت رو به این فرمت توی رودفایل ریموت کن:

این لینک آپلودباز فایل ـه:

http://www.uploadbaz.com/19i4kxcuv7vf
اینم اسم فایل هست:

RockinRio2012.mkv
باید این لینک رو ریموت کنی:

http://user:password@www.uploadbaz.com/19i4kxcuv7vf/RockinRio2012.mkv

جای user باید اکانتت توی آپلودباز رو بزنی و به جای password، پسورد اکانت آپلودبازت.

توجه که که اگر تو اسم فایلت از کاراکتر های غیر مجاز برای URL استفاده کنی قبول نمیکنه. به جاش باید از کد های اون استفاده کنی. مثلا به جای فاصله از %20 استفاده میشه.

برای اینکه اسم فایلت با کد های کارکتر ها رو بدونی یه بار لینک آپلودبازت رو جنریت کن ببین آدرسش اسم فایل رو چی میزنه.

امیدوارم متوجه شده باشی.

در ضمن این روش برای تمام فایل سنتر ها قابل استفاده هست.

Spartacus
05-28-2012, 11:20 PM
وارز رو فعلا نمیتونی کاری کنی. مگر اینکه یکی رو پیدا کنی که اکانتش رو داشته باشه با هم شریکی استفاده کنید. اگر بگردی انجمن های بهتری پیدا میکنی. وارز دیگه مثل قبل نیست!

انتقال از آپلودباز به رودفایل اگر پرمیوم آپلودباز داشته باشی امکان پذیره.

اول توی اکانت آپلودبازت امکان Direct download رو فعال کن (از منوی My account)

بعد لینک آپلوبازت رو به این فرمت توی رودفایل ریموت کن:

این لینک آپلودباز فایل ـه:

http://www.uploadbaz.com/19i4kxcuv7vf
اینم اسم فایل هست:

RockinRio2012.mkv
باید این لینک رو ریموت کنی:

http://user:password@www.uploadbaz.com/19i4kxcuv7vf/RockinRio2012.mkv

جای user باید اکانتت توی آپلودباز رو بزنی و به جای password، پسورد اکانت آپلودبازت.

توجه که که اگر تو اسم فایلت از کاراکتر های غیر مجاز برای URL استفاده کنی قبول نمیکنه. به جاش باید از کد های اون استفاده کنی. مثلا به جای فاصله از %20 استفاده میشه.

برای اینکه اسم فایلت با کد های کارکتر ها رو بدونی یه بار لینک آپلودبازت رو جنریت کن ببین آدرسش اسم فایل رو چی میزنه.

امیدوارم متوجه شده باشی.

در ضمن این روش برای تمام فایل سنتر ها قابل استفاده هست.

دمت گرم داداش واقعا ازت متشکرم
امیدوارم بتونم جبران کنم

NOjAN
05-28-2012, 11:35 PM
سلام
شرمنده نوژن جان

اینجور سایتها معمولا ثبت نام رو گه گداری باز می کنن .. باید صبر کنین.

در مورد انتقال فایل ...

شما اگر اکانت آپلودباز دارین لینکهای آپلودبازتون رو به این صورت توی Remote Upload سایت Rodfile وارد کنین :

http://username:password@www.uploadbaz.com/z5mhlsc7ou5w

حالش رو ببرین, این حقه ها رو هرجایی آموزش نمی دنا :Smiley36:

Impish
05-30-2012, 01:12 PM
آقا من واسه دانلود اول باید سریال رو ببرم تو یه سرور بعد دانلود کنم
این آپلود باز سرعت دانلودش از 80 بیشتر نمیشه
پرمیوم هم دارم تازه
میخواستم بپرسم راهی نیست آپلود باز رو تبدیل کرد به رپید شیر یا نت لود؟
بعد اون فایلهایی که میخوام تبدیل کنم از آپلود باز به رپیدشیر همگی پسسورد دارند!!!
در ضمن اگه یه فروم وارز مثل وارز-بی بی بهم معرفی کنین که لینک سریال ها رو همگی پیدا کنم و ریجسترش هم باز باشه ممنون میشم

Spartacus
06-07-2012, 10:40 PM
سلام خسته نباشید
اول قبل از اینکه شروع کنم
تشکر ویژه دارم خدمت NOjAN و Patriot عزیز بابت جواب دادن به سوال قبلیم

اما بازم یه سوال نسبتا سخت دارم
جند وقتی هست که میخواهم 4 خط adsl بگیرم و توسط روتر های میکروتک این
4 تا رو لود بالانس کنم و در حقیقت به یه سرعت واحد وقابل قبول برای دانلود برسم
ولی هیچ آشنایی با این کار ندارم اگر دوستان در این ضمینه اطلاعات جامعی شامل اینکه
چه مدلی از میکروتک را بخرم و با چه روشی این کار را بکنم و یا اگر کسی رو آشنا دارن که این کار را انجام داده
به من معرفی کنند تا ازش مشاوره بگیرم کمک بزرگی به من در این ضمینه کردید
خیلی خوشحال میشم اگه به من کمک کنید
باتشکر از سایت خوبتان

ifarzam
06-08-2012, 01:24 AM
شارژ لپ تاپم رو 93 درصد مونده شارژ نمیشه 100 درصد بشه کسی میدونه مشکلش چیه؟

NOjAN
06-08-2012, 01:36 AM
سلام خسته نباشید
اول قبل از اینکه شروع کنم
تشکر ویژه دارم خدمت NOjAN و Patriot عزیز بابت جواب دادن به سوال قبلیم

اما بازم یه سوال نسبتا سخت دارم
جند وقتی هست که میخواهم 4 خط adsl بگیرم و توسط روتر های میکروتک این
4 تا رو لود بالانس کنم و در حقیقت به یه سرعت واحد وقابل قبول برای دانلود برسم
ولی هیچ آشنایی با این کار ندارم اگر دوستان در این ضمینه اطلاعات جامعی شامل اینکه
چه مدلی از میکروتک را بخرم و با چه روشی این کار را بکنم و یا اگر کسی رو آشنا دارن که این کار را انجام داده
به من معرفی کنند تا ازش مشاوره بگیرم کمک بزرگی به من در این ضمینه کردید
خیلی خوشحال میشم اگه به من کمک کنید
باتشکر از سایت خوبتان

ببینین من در مورد روترهای میکروتیک اطلاعی ندارم .. ولی دوستانی که تو کار هاستینگ هستن کم و بیش با محصولات Mikrotik آشنایی دارن . پس پیشنهاد می کنم به webhostingtalk (http://webhostingtalk.ir) برین و سوالتون رو بپرسین
هرچند فکر کنم با یک HUb معمولی هم این کار امکان پذیر باشه ...
می تونین روی 4 تا مودم ADSL چهار IP مختلف تنظیم کنین .. بعد همه ی اینارو از طریق HUB به سیستم وصل کنین و کانکشن ها رو به صورت Bridge تنظیم کنین . حالا مرحله ی آخر می مونه که باید چهارتا پهنای باند رو یکی کنین.. این کار رو متاسفانه تاحالا انجام ندادم..
ولی می دونم کسایی که کار DVB و دانلود آفلاین انجام می دن از اینجور برنامه ها استفاده می کنن که SEND و RECEIVE رو روی آی پی های مختلف تنظیم می کنه ..
کاری که می خواین بکنین خیلی هزینش زیاده !! جدا برام تعجب آوره .. شما می تونین یه تحقیقی هم در مورد اشتراک های اینترنت ماهواره ای بکنین . SEND رو از طریق یه خط ADSL 128 انجام می دین و RECEIVE رو از طریق دیش با سرعتی گاها تا 8mb/sec خواهید داشت . هرچند باید بگردین و ببینین بهترین قیمت و نامحدود ترین تعرفه رو از کجا می تونین گیربیارین.

Spartacus
06-08-2012, 02:13 AM
ببینین من در مورد روترهای میکروتیک اطلاعی ندارم .. ولی دوستانی که تو کار هاستینگ هستن کم و بیش با محصولات Mikrotik آشنایی دارن . پس پیشنهاد می کنم به webhostingtalk (http://webhostingtalk.ir) برین و سوالتون رو بپرسین
هرچند فکر کنم با یک HUb معمولی هم این کار امکان پذیر باشه ...
می تونین روی 4 تا مودم ADSL چهار IP مختلف تنظیم کنین .. بعد همه ی اینارو از طریق HUB به سیستم وصل کنین و کانکشن ها رو به صورت Bridge تنظیم کنین . حالا مرحله ی آخر می مونه که باید چهارتا پهنای باند رو یکی کنین.. این کار رو متاسفانه تاحالا انجام ندادم..
ولی می دونم کسایی که کار DVB و دانلود آفلاین انجام می دن از اینجور برنامه ها استفاده می کنن که SEND و RECEIVE رو روی آی پی های مختلف تنظیم می کنه ..
کاری که می خواین بکنین خیلی هزینش زیاده !! جدا برام تعجب آوره .. شما می تونین یه تحقیقی هم در مورد اشتراک های اینترنت ماهواره ای بکنین . SEND رو از طریق یه خط ADSL 128 انجام می دین و RECEIVE رو از طریق دیش با سرعتی گاها تا 8mb/sec خواهید داشت . هرچند باید بگردین و ببینین بهترین قیمت و نامحدود ترین تعرفه رو از کجا می تونین گیربیارین.

NOjAN خیلی متشکرم که جواب دادی
اولا با هاب فکر نمیکنم بشه 4 تا سرعت رو یکی کرد و همان طور که خودت گفتی 4 تا مودم میخواد که هزینه میره بالا ولی روتر های مخصوص لودبالانس میکروتک
شنیدم که خودش یه جورایی 4 مودم یا بیشتر داره
دوما شنیدم با dvb خیلی راحت آدم رو ردیابی میکنن و یه جورایی به فنا میریم
ولی با تمام این حرفها خیلی از متشکرم

ayjoonn
06-12-2012, 02:40 AM
شارژ لپ تاپم رو 93 درصد مونده شارژ نمیشه 100 درصد بشه کسی میدونه مشکلش چیه؟
با سلام.شما باتریتون چنند ساعت شارژ نگه میداره وقتی کامل استفاده بکنی؟
این مشکل چیزی نیست اگه باتریتون کم کار نشده،این مشکل بر میگرده به باتریتون شما احتمالا اگه یه بار وقتی به 93% میرسه ریست کنید وقتی بالا میاد 100 رو نشون میده.زیاد بهش توجه نکنید من نشانگر لب تاپ یکی از دوستام وقتی میزدیش تو شارژ 200% رو نشون میداد.ولی این مشکل شما رو من خودم داشتم.کل گوشیای htc بعد یه مدت این بلا سرشون میاد مگه بعضیاشون اینطور نباشن.مثل تبلت flayer من که اینطور نبود.اگرم خیلی اذیتت میکنه من یه نرم افزار معرفی کنم که شارژتو 200% نشون بده:Smiley36:
شما یه کارم هر 4ماه تا 6 ماه یه بار بکن که باتریتون مشکل پیدا نکنه.به مدت 24ساعت توی فریزر بزارید باتریرو ولی قبلش توی پلاستیک فریزر بزارید و خوب بپیچونید طوری که رطوبت نبینه.این کارو من خودم با باتری لب تاپم و گوشیم انجام میدم الانم 3ساله مثل .. داره کار میکنه.البته زغال خوبم بی تاثیر نیست منقل خوبم همینطور :Smiley36::Smiley35:موفق باشید.

pmn
06-13-2012, 01:54 AM
سلام
امروز چند تا فایل برام ریختن روی usb
الان که میخوام فایلها رو باز کنم، همه شون پسوند exe پیدا کردن! و
اصلا باز نمی شن...
با ناد32 هم اسکن کردم. ویروس نداشت.
به نظرتون مشکل از کجاست؟ و چطور میشه درستش کرد؟
.
ممنون

rezarbn
06-13-2012, 01:57 AM
بدون شک ویرو سه شما با کسپر اسکای هم امتحان کنید اگه جواب نداد مک افی مشکلتونو حل می کنه

از این سایتم می تونین دانلود کنین نرم افزار ها رو
سافت گذر اولین دانشنامه نرم افزار ایران - دانلود رایگان -SoftGozar.com (http://www.softgozar.com/)
فرمت کنید فلش رو بعدشم کامپیوتر خودت و دوستتو ویروس کشی کن بعدش دوباره بریز

ADOLOVSKY
06-13-2012, 02:43 AM
سلام
امروز چند تا فایل برام ریختن روی usb
الان که میخوام فایلها رو باز کنم، همه شون پسوند exe پیدا کردن! و
اصلا باز نمی شن...
با ناد32 هم اسکن کردم. ویروس نداشت.
به نظرتون مشکل از کجاست؟ و چطور میشه درستش کرد؟
.
ممنون

این یه ویروسه که پوشه هاتونو مخفی میکنه و یه سری فایل exe جاشون میزاره..
آنتی ویروس ،ویروس رو میکشه اما پوشه ها رو برنمیگردنه
برو تو folder option بعد تب دوم و show hidden رو بزن و تیک کنار hide protected operatin system file رو بردار تا پوشه هاتو ببینی...
فایل های exe و مشکوک رو هم همه پاک کن...
اگه هم میخوای پوشه هات از مخفی در بیان اینکارو کن:
1.کلید ویندوز + r
2. بنویس cmd و اینتر بزن
3. مثلا اگه فلشت درایو h باشه بنویس

h:
4.بعد دستور زیر رو وارد کن و یکم صبر کن:

attrib -d -s /h /s

Me1sam
06-13-2012, 07:59 PM
سرعت آپلودباز برای شما هم کمه؟ این برای دومین بار تو همین ماهه که سرعتش شدیدا کم میشه :Smiley18:

HaaMeeD
06-14-2012, 03:10 AM
با اجازه دوست گلمون

.بعد دستور زیر رو وارد کن و یکم صبر کن:
کد:

attrib -d -s /h /s
البته بعد از attrib باید آدرس دقیق فایل یا فولدر رو هم بدید مثل

attrib J:\film -h -s

اگه توی یه فولدر همه ی فایل ها دچار این مشکل شده اند هم میتونید به جای آدرس فولدر به این شکل تایپ کنید

attrib J:\film\*.* -h -s
به این ترتیب توی فولدر فیلم تمام فایل هایی که این اتریبیوت ها رو دارند درست میشن
فقط قرار دادن اسامی فاصله دار توی کوتیشن فراموش نشه مثل

attrib "J:New folder (2)\*.*" -h
فقط نمیدونم چرا نود32 و کسپر این ویروس رو شناسایی نمیکنند البته من خودم نسخه تجویزیم آویراس :D

HaaMeeD
06-14-2012, 03:17 AM
سرعت آپلودباز برای شما هم کمه؟ این برای دومین بار تو همین ماهه که سرعتش شدیدا کم میشه :Smiley18:
امروز تا ساعت 2 و 3 با سرعت وحشتناکی داشتم ازش دانلود میکردم اما بعدش خراب شد کلا یا جنریت نمیکرد لینک ها رو یا اگه میکرد دریافت نداشتم

walker
06-14-2012, 12:29 PM
سلام
جدیداً وقتی پشت سیستم دارم بازی میکنم بعد از 1 دقیقه صفحه خود به خود از بازی بیرون میاد و کوچیک میشه مجبور مشم دوباره روش کلیک کنم تا صفحه بالا باید.
کسی راه حلی داره به ما کمک کنه؟
win 7 home pro

Me1sam
06-14-2012, 02:16 PM
امروز تا ساعت 2 و 3 با سرعت وحشتناکی داشتم ازش دانلود میکردم اما بعدش خراب شد کلا یا جنریت نمیکرد لینک ها رو یا اگه میکرد دریافت نداشتم

از سرورای 60-70 ــش سرعت خوبه. ولی سرورای پایین مثلا 30 و اینا سرعت افتضاحه.

Fibonachi
06-15-2012, 11:38 PM
Help Help Help :Smiley23:
کسی میدونه چرا یک هفته است که سرعت آپلود باز آمده پایین:Smiley104::Smiley19:
و اینکه اگه اکانت دانلود 3 ماهه اش رو اگه بگیریم سرعتمون درست میشه یا نه؟ :Smiley105::Smiley74:

NOjAN
06-16-2012, 12:43 AM
Help Help Help :Smiley23:
کسی میدونه چرا یک هفته است که سرعت آپلود باز آمده پایین:Smiley104::Smiley19:
و اینکه اگه اکانت دانلود 3 ماهه اش رو اگه بگیریم سرعتمون درست میشه یا نه؟ :Smiley105::Smiley74:

سلام .. خب طبیعتا اکانت پرمیوم باید سرعت بیشتری به شما بده .. ولی این روزا (حتی برای پرمیوم ها) هم مشکل داره ..

ترافیک سرورشون از یه حدی که بالاتر می ره دیتاسنتر سرعتشون رو محدود می کنه و کاربرا به این روز می افتن .. در کل باید صبر کنید.

HaaMeeD
06-16-2012, 01:17 AM
سرعت آپلود باز هم مثل مدیا فایر برای پریمیوم و رایگان فرقی نداره شما سرعت اینترنتت خوب باشه به نهایت سرعتتون میتونید دانلود کنید الان مشکل توی سرور های 30 تا تقریبا 50 آپلود بازه من امروز از سرور های 62 تا 70 دانلود داشتم سرعتم مشکلی نداشت اما تو دانلود دو قسمت سریال از سرور 32 و 33 هنوز هم مشکل دارم بیاد صبر کنید

Death Magnetic
06-22-2012, 09:11 AM
سلام من یه مشکل با دانلود منیجر ـم دارم.

شبا وقتی فایل برای دانلود می زارم ،فقط فایل اول تو جدول دانلود میشه + نصف فایل دوم .الان یه هفتست همین طوریه و قبلا همچین مشکلی نداشتم.اگه ممکنه راهنمایی کنید.

ممنون

pmn
06-23-2012, 10:50 PM
سلام دوستان
یک فایل pdf دارم که می خوام به
text یا word تبدیل کنم، ولی نمیشه
با 4.5 تا نرم افزار مختلف هم دیشب تا حالا امتحان کردم ولی جواب نداد،
اگر نرم افزار میشناسین که پی دی اف فارسی رو کامل به تکست تبدیل کنه
لطف کنین اینجا بگین.
سپاس فراوان

HaaMeeD
06-24-2012, 01:26 AM
این مشکل یه مشکل همه گیره خود من کسی رو با نرم افزاری بتونه این کار رو انجام بده ندیدم در مورد Xilisoft PDF to Word Converter یه چیز هایی شنیدم ولی خودم تست نکردم

--------------------------------------
از دوستان کسی لینوکس کار هست خفتش رو بچسبیم ؟

Reza-G
06-24-2012, 09:29 AM
سلام دوستان
یک فایل pdf دارم که می خوام به
text یا word تبدیل کنم، ولی نمیشه
با 4.5 تا نرم افزار مختلف هم دیشب تا حالا امتحان کردم ولی جواب نداد،
اگر نرم افزار میشناسین که پی دی اف فارسی رو کامل به تکست تبدیل کنه
لطف کنین اینجا بگین.
سپاس فراوان

سلام دوست عزیز. شما به یه نرم افزار OCR یا Optical Character Recognition نیاز دارید که نوشته های داخل عکس یا فایلهای پی دی اف8 رو به تکست تبدیل کنه. من با قطعیت بهتون میگم اگه فایلتون فارسی هست هیچ نرم افزاری رو گیر نمیارید که این تبدیل رو به درستی انجام بده. اونم به خاطر انکودینگ نوشته هاست که معمولا از UTF8 پشتیبانی نمی کنند.

ayjoonn
06-25-2012, 08:34 PM
این مشکل یه مشکل همه گیره خود من کسی رو با نرم افزاری بتونه این کار رو انجام بده در مورد Xilisoft PDF to Word Converter یه چیز هایی شنیدم ولی خودم تست نکردم

--------------------------------------
در چه حد لینوکس میخوای؟یه کم بلدم البته فقط یه کم

gsbnd1
06-25-2012, 11:16 PM

این شما و این هم خفت من. بچسب ببینیم چی میشه

NOjAN
06-29-2012, 06:08 PM
رفقایی که از رپیدباز سرویس دارن, تاحالا سرور 1 و 2 و یا حتی 50 دیدین ؟

من تاحالا تو همه ی دانلودهایی که داشتم فقط سرورهای 90 تا 100 و خورده ای رو دیدم ... توی آمار سایتشون زدن :

فایلهای ذخیره شده : ۱,۷۹۶,۵۰۰,۳۷۶ مگابایت

یعنی 1700 ترابایت :Smiley36: .. می دونم سیستم غولی شده . ولی 1700 ترابایت باور پذیره برای شما ؟

idin
06-29-2012, 09:13 PM
دوستان عزیز
کسی هست که بتونه در زمینه ی اکسل کمکم کنه . اورژانسیه :Smiley19:

160 تا نقطه برای x دارم
160 تا برای y

میخوای یه نمودار x و y رسم کنم با این نقطه ها
میخوام یه چیزی مثل این بشه :

http://picoup.ir/images/98281982406382679036_thumb.png (http://picoup.ir/viewer.php?file=98281982406382679036.png)

ولی من هرکاری میکنم برعکس میکشه نمودار رو
یعنی از سمت راست میکشه به چپ که من میخوام از چپ بکشه به راست (مثل عکس نقطه ی 0-0 میخوام سمت چپ باشه)

هرکسی میتونه به من بگه که من نقطه ها رو بهش بدم

pooya
06-29-2012, 09:28 PM
سطر a-b-c-d و ستون 1و2و3و4و5و... هم سمت راسته؟

برو تو page layout (اون بالا کنار insert ) گزینه sheet right-to-left رو غیر فعال کن

idin
06-29-2012, 09:38 PM
سطر a-b-c-d و ستون 1و2و3و4و5و... هم سمت راسته؟

پویا من 4 تا ستون دارم . B , c , d , e که سمت چپه
من میخوام نقطه های ستون D برای من y هارو تشکیل بدن و نقطه های توی E برای من x رو تشکیل بدن

HaaMeeD
06-29-2012, 09:38 PM
من میخوام از سمت ویندوز مهاجرت کنم به سمت لینوکس
مشکلی که دارم اینه که تا اونجایی که من میدونم پارتیشن بندی هاردی که هنگام نصب ویندوز انجام میشه برای لینوکس قابل قبول نیست و کل هارد رو یک پاریشن در نظر میگیره برای این که بتونم در کنار ویندوز با حفظ اطلاعاتم با لینوکس هم کار کنم تا دستم توش راه بیوفته باید چیکار کنم دقیقا
و این که بهترین ورژن لینوکس که به درد مبتدیانی که تازه با لینوکس سر و کار پیدا میکنند و امن ترینش کدومه
فعلا این ها خدمت دوستان حرفه ای باشه تا وقتی نصب شد اصل گرفتاریشون رو شروع کنم :d
ممنون

Alberty
06-30-2012, 02:45 AM
من میخوام از سمت ویندوز مهاجرت کنم به سمت لینوکس
مشکلی که دارم اینه که تا اونجایی که من میدونم پارتیشن بندی هاردی که هنگام نصب ویندوز انجام میشه برای لینوکس قابل قبول نیست و کل هارد رو یک پاریشن در نظر میگیره برای این که بتونم در کنار ویندوز با حفظ اطلاعاتم با لینوکس هم کار کنم تا دستم توش راه بیوفته باید چیکار کنم دقیقا
و این که بهترین ورژن لینوکس که به درد مبتدیانی که تازه با لینوکس سر و کار پیدا میکنند و امن ترینش کدومه
فعلا این ها خدمت دوستان حرفه ای باشه تا وقتی نصب شد اصل گرفتاریشون رو شروع کنم :d
ممنون

سلام دوست عزیز
من خیلی تو لینوکس حرفه ای نیستم ولی اونقدری که خودم کار کردم و بلدم میگم.
اول از همه من چنتا از ورژن ها رو امتحان کردم و بهترینش ubuntu 10.10 بوده!
دوم اینکه می تونی یه پارتیشن رو از ویندوز delete کنی و موقع نصب لینوکس اون فضا رو معرفی کنی نه کل هارد. خیلی دقت کن چون اگه کل هارد رو انتخاب کنی همه چی حذف میشه!!! اونطوری که گفتم وقتی سیستم رو روشن میکنی یه بوت که لینوکس ساخته میاد اول که میتونی لینوکس یا ویندوز رو انتخاب کنی.
راستی لینوکس همه پارتیشن های NTFS رو میشناسه. ولی ویندوز پارتیشنهای لینوکسی رو نمیشناسه!
یه توصیه:
لینوکس رو میتونی از روی دیسک بوت کنی و بدون نصب ازش استفاده کنی. فقط خیلی پایدار نیست و یه کم کند عمل میکنه ولی واسه چند روز اول که با ظاهرش آشنا بشی و تصمیم واسه نصبش بگیری خوبه.
بعد اون اگه سیستم خیلی ضعیف نداری به جای نصب لینوکس اون رو توی ویندوزت با وی ام ور اجرا کن و یه مدت باهاش کار کن و وقتی به این نتیجه رسیدی که انتخاب درستی کردی نصبش کن.

یه کم حوصله به خرج بدی از حتما لینوکس خوشت میاد. :Smiley35: امیدوارم مهاجرت موفقی داشته باشی. :Smiley69: :Smiley36:

HaaMeeD
06-30-2012, 05:04 PM
ممنون از وقت و توضیح
وی ام ور پیشنهاد عالی بود حتما باید ستش کنم فکرم روی این نرتفته بود

Reza-G
06-30-2012, 05:40 PM
پویا من 4 تا ستون دارم . B , c , d , e که سمت چپه
من میخوام نقطه های ستون D برای من y هارو تشکیل بدن و نقطه های توی E برای من x رو تشکیل بدن

آیدین عزیز شما باید بعد از رسم نمودارت به همون صورت که گفتی ، روش راست کلیک کنی ، بعد گزینه select data رو بزنی. ازینجا یه series رو انتخاب کن (اونی که میخوای) بعد روی Edit که کلیک کنی یه پنجره کوچیک باز میشه. کادر اول واسه اسم series ، کادر دوم واسه مقادیر ایکس series و کادر سوم واسه مقادیر وای series است. کنار هر کادری هم یه مربع کوچیک هست. رو اون که کلیک کنی میتونی به راحتی و با ماوس محدوده داده های ایکس و وای رو معین کنی

Irag
07-01-2012, 04:45 PM
دوستان بنده خواستم این رایانه ی عهد بوقم رو با avast ویروس کشی کنم بعد حدود 2 ساعت که ویروس کشی تموم شد و ریستارت هم شد
حالا این تصویر برام ظاهر شده که از من رمز عبور رو درخواست میکنه در حالیکه من گناهی اصلا روی کامپیوترم نه رمزی گذاشته بودم نه چیز خاص دیگه ایی کسی نمیدونه این دقیقا چه نوع مشکلیه و راه حلش چیه؟!

http://picoup.ir/images/22114481773545893304.jpg

بابا تاره میخواستم این فصل چهارم دکستر رو شروع کنم که میگن کلی خفنه!!!! :Smiley19:

SolTon
07-01-2012, 05:43 PM
دوستان بنده خواستم این رایانه ی عهد بوقم رو با avast ویروس کشی کنم بعد حدود 2 ساعت که ویروس کشی تموم شد و ریستارت هم شد
حالا این تصویر برام ظاهر شده که از من رمز عبور رو درخواست میکنه در حالیکه من گناهی اصلا روی کامپیوترم نه رمزی گذاشته بودم نه چیز خاص دیگه ایی کسی نمیدونه این دقیقا چه نوع مشکلیه و راه حلش چیه؟!

بابا تاره میخواستم این فصل چهارم دکستر رو شروع کنم که میگن کلی خفنه!!!! :Smiley19:

سلام
اگر برای administrator پسورد نگذاشته باشید خیلی راحت میتوانید وارد سیستم شوید
زماني كه صفحه welcome بالا آمد 2 بار Alt+Ctrl+Delete را بزنيد.دراين هنگام پنجره انتخاب كاربر باز ميشود.
حال در قسمت login name كلمه administrator را تايپ كنيد و جاي پسورد را خالي بگذاريد و براحتي وارد ويندوز شويد .
در واقع شما با اكانت ادمين وارد سيستم شده ايد و هر كاري كه دلتان بخواهد ميتوانيد بكنيد!!! از جمله تغيير و يا حذف كلمه رمز.

ولی اگر برای administrator پسورد گذاشته اید در هنگام اجرا شدن ويندوز کليد F5یا F8 رو پشت سرهم بزن تا صفحه انتخاب حالات خاص سیستم عامل ظاهر بشه.
حالت Safe Mode رو انتخاب کن و کلید Enter رو بزن.
وقتی وارد سیستم عامل شدی مي تونی به سادگي کلمه عبور را از ورودي مورد نظر حذف کني.
براي اين منظور run رو اجرا کن و عبارت Control userpasswords2 رو تایپ کن و بعدش روی Ok کلیک کن.
کادر User Accounts باز میشه.userمورد نظر رو انتخاب کنید بعدش روی دکمه Reset Password کلیک کن.
بدون وارد کردن Password بر روي دکمه OK کلیک کن.
در اين روش امکان تغيير يا حذف رمز عبور کاربر جاري را به شما نخواهد داد.
اگر مي خواهيد رمز کاربر جاري را حذف کنيد، مي توانيد به عنوان مدير سيستم وارد سيستم شده (Administrator)
و رمز عبور کاربر مورد نظر را تغيير داده و يا حذف کنيد.
دقت کنيد که اگر بر روي Administrator کلمه عبور قرار دارد، ابتدا آن را حذف و سپس اقدام به حذف کلمه عبور کاربر مورد نظر کنيد.

Irag
07-01-2012, 06:27 PM
بابت پاسخ ممنون ولی راه حل اول رو رفتم و جواب نداد فقط دسکتاپ ظاهر میشه و دوباره برمیگرده صفحه ی اول و درخواست رمز عبور

راه دوم هم وقتی روی safe mode می‌زنم دوباره در فضای جدید همین گزینه ی درخواست رمز عبور باز میشه!!! و اصلا اجازه نمیده ادامه ی مسیر رو عمل کنم.

یعنی راه سومی هم هست؟؟؟؟

....

SolTon
07-01-2012, 07:13 PM
بابت پاسخ ممنون ولی راه حل اول رو رفتم و جواب نداد فقط دسکتاپ ظاهر میشه و دوباره برمیگرده صفحه ی اول و درخواست رمز عبور

راه دوم هم وقتی روی safe mode می‌زنم دوباره در فضای جدید همین گزینه ی درخواست رمز عبور باز میشه!!! و اصلا اجازه نمیده ادامه ی مسیر رو عمل کنم.

یعنی راه سومی هم هست؟؟؟؟

....

راه های دیگری نیز وجود دارد ولی قبلش مطمئن شو که راه دوم را درست انجام داده باشی
راه سوم استفاده از ابزارهای بازیابی یا تنظیم مجدد رمز عبور ویندوز می باشد.
این برنامه ها بر روی یک سی دی یا یواس بی نصب می شوند تا در هنگام راه اندازی سیستم اجرا شوند
یعنی باید یک دیسک بوت در کامپیوتر دیگری درست کنی
این دسته از نرم افزار ها قبل از اینکه سیستم عامل بارگذاری شود اجرا می شوند و این قابلیت را دارند که رمز عبور را بازیابی کرده،
به کلمه انتخابی کاربر تنظیم مجدد کرده یا اصلا آن را از ریجستری سیستم پاک کنند.
بسیاری از این ابزارها خیلی ساده و کار راه انداز می توانند به طور کامل رمز عبور را با صرف چند ثانیه زمان پاک کنند.

در زیر اسم چند برنامه ای که می توان ازش استفاده کرد را میگذارم(ولی باز هم میگویم که راه دوم را با دقت بخوان ودوباره اجرا کن)
1--- 6 Windows Password Recovery
2--- Windows Password Finder
3--- Windows Password Reset
4--- Windows Password Unlocker
5--- Elcomsoft System Recovery
6--- Windows Password Recovery Tool
و ....
راحت ترین بین این برنامه ها هم گزینه 6 می باشد
امید وارم موفق باشی

night
07-01-2012, 10:36 PM
سلام چند وقته کلا نمی تونم تورنت ذو ار توی سایت های تورنت دانلود کنم . چه شده ؟ :Smiley10:

bad-sector
07-10-2012, 04:48 PM
سلام بچه ها من یه مشکل برا ویندوزم پیش اومده .
فایلی رو حذف یا کپی یا ... میکنم تا رفرش نکنم تغییر رو نمیبینم
کسی برخورد کرده؟

SolTon
07-11-2012, 12:04 AM
سلام بچه ها من یه مشکل برا ویندوزم پیش اومده .
فایلی رو حذف یا کپی یا ... میکنم تا رفرش نکنم تغییر رو نمیبینم
کسی برخورد کرده؟

بله من قبلا دیده بودم چنین چیزی رو
مشگل از ویندزتان است
اگر با ریجستری آگاهی دارید قطعا میشه درستش کرد
یا اینکه ویندوز را دوباره نصب کنید
ویا از برنامه Windows Repair برای تعمیر ویندوز خود استفاده کنید

Me1sam
07-11-2012, 02:47 AM
روشهایی که بشه با سرعت بالا از تورنت دانلود کرد؟

SolTon
07-11-2012, 03:26 AM

دوست عزیز اصلا دنبال روش های افزایش سرعت تورنت نرو چونکه همش رو امتحان کردم وسر کاری بود ویا دیگه در این زمان جواب نمیده
اما نا امیدت نمیکنم
تنها راه در حال حاضر مستقیم کردن لینکهای تورنت می باشد
و تنها سایت مستقیم کننده تورنت نیز zbigz.com می باشد (البته نمی گم دیگه سایتی وجود نداره بلکه به نظر من بهترینه)
تنها کافیست درونش ثبت نام کنی و تا 8 گیگ اجازه مسقیم کردن بهت میده
وبا سرعت خوبی میتونی دانلود کنی
حتی امکان ریموت کردن فایل نیز وجود داره
امیدوارم متوجه شده باشی

NOjAN
07-11-2012, 04:22 AM

یه سری کارهایی می شه کرد که مطمین بشین بهترین نتیجه ی ممکن رو بگیرین.
1. توی Firewall ـی که روی سیستمتون فعال هست برنامه ی torrent رو کاملا آزاد بزارین . چون تعداد ip های زیادی در حال دانلود تورنت فعال هستن و فایروال معمولا حساسه نسبت بهشون.
2. توی تنظیمات برنامه ی تورنت چک کنین که تعداد کانکشنهای دانلود حداقل 8 تا باشه و تعداد کانکشنهای آپلود روی 1 باشه.
3. گاهی اوقات استفاده از کانکشن های socks که کیفیت خوبی داشته باشن سرعت دانلودتون رو بالا می بره..
4. مهم ترین عامل توی سرعت دانلود یه تورنت تعداد seed اونه ..

این سایتی هم که دوستمون معرفی کرد با سرعت بالایی تورنت رو ذخیره می کنه و می تونین دانلود کنین. البته بدون اشتراک premium سرعت دانلودتون خیلی پایینه.

و فقط این سایت نیست . سایتهای ایرانی مثل rapidbaz.com و uploadbaz و hipfile و mul و .. هم تورنت رو براتون مستقیم می کنن.

Milad eMJey
07-15-2012, 09:39 PM
اگه ممکنه یه راه واسه اینکه ویندوز 7 بعد از روشن شدن اتوماتیک به اینترنت وصل بشه بگید.

pooya
07-15-2012, 10:01 PM
اگه ممکنه یه راه واسه اینکه ویندوز 7 بعد از روشن شدن اتوماتیک به اینترنت وصل بشه بگید.

میلاد جان اصلا نفهمیدم منظورت چیه من که کامپیوترم تا روشن میشه با وایرلس اتوماتیک وصل میشه به مودم ، اگه منظورت کلیک روی براد بند و دادن یوزر و پسورده اگه مودم لن داری تو تنظیمات مودم میری این یوزر و پسورد رو میدی ( چند تا گزینه دیگه داره که به پرووایدر شما مربوطه و باید از اونا بگیری ) و این تنظیمات سیو میمونن کابل لن که به کامپیوترت وصل باشه و مودم هم روشن دیگه وصله.

Milad eMJey
07-16-2012, 02:05 AM
میلاد جان اصلا نفهمیدم منظورت چیه من که کامپیوترم تا روشن میشه با وایرلس اتوماتیک وصل میشه به مودم ، اگه منظورت کلیک روی براد بند و دادن یوزر و پسورده اگه مودم لن داری تو تنظیمات مودم میری این یوزر و پسورد رو میدی ( چند تا گزینه دیگه داره که به پرووایدر شما مربوطه و باید از اونا بگیری ) و این تنظیمات سیو میمونن کابل لن که به کامپیوترت وصل باشه و مودم هم روشن دیگه وصله.

مرسی آقا پویا.من مودمم وایرلس نیست.
ولی وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم خودِ idm اتوماتیک کانکت میشه.
اما چون شبانه دیر شروع میشه و شاید من اونموقع پای کامپیوتر نباشم,سیستم رو هایبرنت میکنم. حالا مشکل اینجاست که وقتی سیستم از حالت هایبرنت درمیاد idm دیگه اتوماتیک کانکت نمیشه.
یعنی idmدرصورتی کانکت میشه که کامپیوتر روشن بشه,نه اینکه از حالت هابرنت دربیاد.

قبلا با فایل bat این مشکل حل میشد اما الان cmd کار افتاده.
نمیدونم تونستم درست توضیح بدم یانه.
من درکل دنبال یه برنامه اتوکانکتر میگردم.

mahmood_t
07-16-2012, 03:24 AM
سلام دوستان

یه مشکل اعصاب خورد کن با بوک مارک های کروم

من الان یه هفته هستش بیش از چند بار صفحات رو توی بوک مارک مرتب کردم اما هر بار بعد چندساعت به حالت اولیه برگشتن .یعنی هر چی سایت ها رو پاک می کنم بازم برمیگردن .

SolTon
07-16-2012, 03:55 AM
سلام دوستان
یه مشکل اعصاب خورد کن با بوک مارک های کروم
من الان یه هفته هستش بیش از چند بار صفحات رو توی بوک مارک مرتب کردم اما هر بار بعد چندساعت به حالت اولیه برگشتن .یعنی هر چی سایت ها رو پاک می کنم بازم برمیگردن .

سلام دوست عزیز
فکر میکنم بدونم مشگلت از کجا آب میخوره
اگه یه حساب جیمیل داری و فعاله و مرورگر اصلیت هم گوگل کرومه پس احتمال 50 در صد میدم که مشگل از خود گوگله
به تاپیک ترفندستان (http://www.tvworld.info/thread24050.html#post62192) برو
و بحث مربوط به (جای پای خود را از گوگل پاک کنید) را با دقت بخوان
امیدوارم درست حدس زده باشم

mahmood_t
07-16-2012, 05:40 PM
سلام دوست عزیز
فکر میکنم بدونم مشگلت از کجا آب میخوره
اگه یه حساب جیمیل داری و فعاله و مرورگر اصلیت هم گوگل کرومه پس احتمال 50 در صد میدم که مشگل از خود گوگله
به تاپیک ترفندستان (http://www.tvworld.info/thread24050.html#post62192) برو
و بحث مربوط به (جای پای خود را از گوگل پاک کنید) را با دقت بخوان
امیدوارم درست حدس زده باشم

ممنون از شما دوست عزیز

فکر کنم مشکل از جایی دیگه باشه .جون اون قابلت کلا غیر فعال هستش .در ضمن فکر کنم اون مربوط به کوکی ها و ردپای های جستجو هستش ولی مشکل من با بوک مار ک ها هستش

bad-sector
07-18-2012, 03:43 PM
سلام
بچه ها این پیغام خطای datamngr.dll موقع باز کردن هر فایلی میاد برای چیه ؟
یه نوع malware خوندمش تو بعضی سایتا

idin
07-19-2012, 06:52 PM
دوستان یه مشورت میخواستم !

کسی اطلاعات در رابطه با لپ تاپ داره که برای خرید مشورت بده ؟

بیشتر جمع و جور بودن لپ تاپ و سبکیش برام مهمه
سنگین ترین کاری هم که باهاش بکنم کار با برنامه های : solid work و auto cad هست
ولی اصولا کارای سنگین و بازی رو با pc انجام میدم
یه چیزی برای دم دست و دانشگاه و اینجور جاها میخوام
حد اکثر بودجه هم 1,200 هست
چیزی توی این رنج قیمت پیدا میشه با این وضع افتضاح قیمت ها ؟!

bad-sector
07-19-2012, 11:25 PM
دوستان یه مشورت میخواستم !

کسی اطلاعات در رابطه با لپ تاپ داره که برای خرید مشورت بده ؟

بیشتر جمع و جور بودن لپ تاپ و سبکیش برام مهمه
سنگین ترین کاری هم که باهاش بکنم کار با برنامه های : solid work و auto cad هست
ولی اصولا کارای سنگین و بازی رو با pc انجام میدم
یه چیزی برای دم دست و دانشگاه و اینجور جاها میخوام
حد اکثر بودجه هم 1,200 هست
چیزی توی این رنج قیمت پیدا میشه با این وضع افتضاح قیمت ها ؟!

سلام
تو این رنج قیمت hp 4530 پیشنهاد خوبیه .

SolTon
07-20-2012, 07:50 PM
عزیز های گلم کسی در سرورهای 4 و 6 رودفایل مشگل دانلود نداره
من هر چی میخوام دانلود کنم از این 2 سرور سرعتش بیشتر از 20 کیلو نمیشه
ولی تو سرور های دیگه اش سرعت خوبه
نمی دونم چش شده
فکر کنم رسما رود فایل هم مثل آپلود باز به فنا داره میره:Smiley103::Smiley39::Smiley19:

pmn
07-21-2012, 04:50 PM
سلام
فایرفاکس من چند ماهه که فایلهای فلش رو نشون نمیده،
آخرین نسخه ی فلش پلیر 11.3.300.265
رو هم نصب کردم ولی همچنان فایر فاکس فایلها رو نشون نمیده
و مدام میگه فلش پلیر رو آپدیت کن
(صد بار هم تا حالا فلش پلیر رو آپدیت کردم ولی فایده نداشته
برنامه نصب میشه ولی کار نمیده)
(ویندوز 7 و فایرفاکس 14 دارم، قبلا هم با فایرفاکس 12و13 هم همین مشکل رو داشتم)
چه باید کرد تا درست بشه؟
درضمن Shockwave Flash در مسیر Add-ons > Plugins نصبه.
تشکر فراوان

NOjAN
07-21-2012, 04:55 PM
سلام
فایرفاکس من چند ماهه که فایلهای فلش رو نشون نمیده،
آخرین نسخه ی فلش پلیر 11.3.300.265
رو هم نصب کردم ولی همچنان فایر فاکس فایلها رو نشون نمیده
و مدام میگه فلش پلیر رو آپدیت کن
(صد بار هم تا حالا فلش پلیر رو آپدیت کردم ولی فایده نداشته
برنامه نصب میشه ولی کار نمیده)
(ویندوز 7 و فایرفاکس 14 دارم، قبلا هم با فایرفاکس 12و13 هم همین مشکل رو داشتم)
چه باید کرد تا درست بشه؟
درضمن Shockwave Flash در مسیر Add-ons > Plugins نصبه.
تشکر فراوان

دوست عزیز بعید می دونم Shockwave ربطی به flash اصلی که محصول adobe هست داشته باشه . شما باید flash رو از این لینک نصب کنی :
Adobe - Install Adobe Flash Player (http://get.adobe.com/flashplayer/)
قبل از این کارهم مرورگرت رو uninstall کن و آخرین نسخه ـش رو از mozilla بگیر. برای نصب فلش هم باید با ip غیر ایرانی این کار رو انجام بدی . برای هر مرورگر هم باید با خود ِ اون مرورگر این کارو بکنی . چون تا اونجایی که می دونم فلش برای IE و firefox و .. با هم فرق می کنه.

Headache
07-21-2012, 06:08 PM
دوست عزیز بعید می دونم Shockwave ربطی به flash اصلی که محصول adobe هست داشته باشه . شما باید flash رو از این لینک نصب کنی :
قبل از این کارهم مرورگرت رو uninstall کن و آخرین نسخه ـش رو از mozilla بگیر. برای نصب فلش هم باید با ip غیر ایرانی این کار رو انجام بدی . برای هر مرورگر هم باید با خود ِ اون مرورگر این کارو بکنی . چون تا اونجایی که می دونم فلش برای IE و firefox و .. با هم فرق می کنه.
اگر هم دسترسی به vpان نداری میتونی از سایت زیر استفاده کنی

Old Version Downloads - OldApps.com (http://oldapps.com)

pmn
07-22-2012, 04:31 PM
با تشکر از شما
من همه ی این کارها رو که گفتین دوباره انجام دادم ولی نتیجه همون مشکل قبلی بود.
در ضمن برنامه ی فلش رو از اینجا می گیرم همیشه
Download Adobe Flash Player 11.3.300.265 Final for Firefox, Netscape, Safari - SoftGozar.com (http://www.softgozar.com/WebPage/Download.aspx?SoftwareId=61&Title=Adobe-Flash-Player-11.3.300.265-Final-for-Firefox,-Netscape,-Safari-&-Opera-x86/x64)
و همینطور که در کامنتهایی که کاربران این سایت گذاشته اند میشه دید،
چند نفر دیگه هم همین مشکل من رو دارن، ولی
کسی نمیدونه دقیقا چطور باید درستش کرد.
.
تشکر فراوان

ayjoonn
08-02-2012, 09:15 PM
سلام
بچه ها این پیغام خطای datamngr.dll موقع باز کردن هر فایلی میاد برای چیه ؟
یه نوع malware خوندمش تو بعضی سایتا
به این سایت سر بزن و فایل datamngr.dll رو پیدا کن و بریز توی این مسیرC:\Windows
DLL Files for free download (http://www.dlldll.com)
موفق باشید

bad-sector
08-03-2012, 02:01 PM
به این سایت سر بزن و فایل datamngr.dll رو پیدا کن و بریز توی این مسیرC:\Windows
DLL Files for free download (http://www.dlldll.com)
موفق باشید

مممنون داداش ولی به این راحتی حل نشد . دوباره مجبور شدم ریپیر کنم.
...

pmn
شما باید Active x هم نصب کنی . این کار رو کردی ؟

babak1
08-23-2012, 06:21 PM
با سلام وخسته نباشي به همه اعضاي انجمن

امروز براي من يه سوال اساسي در مورد داشتن 2 aخط adsl همزمان با هم در يك سيستم پيش اومد
اين همسايه ما adsl اش را نمي خواهد و به من گفت كه مال تو
من هم پيگير شدم ببينم چطوري 2 تا خط رو به يك سيستم وصل كنم
كه به راه حل كاملي نرسيدم
البته يكي از دوستان 3 راه حل بهم پيشنهاد داد كه از هيچ كدام سر در نياوردم و نتونستم انجام بدم
كه راه حل ها رو مينوسم شايد كسي كامل بلد باشه به ما هم ياد بده
1-استفاده از ويندوز سرور 2003 يا 2008
2-استفاه از ويندوز مجازي
3-استفاده از لودبالانس با دستگاه هاي روتر سيسكو يا ميكروتك ومشابه آن

كه آخري شديدا گرونه وسخت تر ولي بهترين

حالا اين گوي و اين ميدان
خواهش ميكنم هركي هر راهي بلده بگه ويا اگر از اين راه ها هم سر در ميارن هم بگين
چون شديدا به كمك خير خواهانه شما نيازمندم

با تشكر ... بابك

Reza-G
08-23-2012, 08:27 PM
منظورتون رو از سیستم متوجه نشدم ! یعنی دو تا خط رو به یه مودم وصل کنیم یا به یه کامپیوتر ؟

Mehrd@d
08-24-2012, 01:31 AM

امروز براي من يه سوال اساسي در مورد داشتن 2 aخط adsl همزمان با هم در يك سيستم پيش اومد
البته يكي از دوستان 3 راه حل بهم پيشنهاد داد كه از هيچ كدام سر در نياوردم و نتونستم انجام بدم
2-استفاه از ويندوز مجازي

حالا اين گوي و اين ميدان

با تشكر ... بابك

سلام بابک جان
یکمی سوالی که پرسیدی گنگه
خوب اگه می خواهی 2 تا سرعت رو یکی کنی همونطور که خودت گفتی بهترین راه اینه که از روتر سيسكو يا ميكروتك برای لودبالانس استفاده کنی
و یکمی پیچیده است وبهتره که از همون کسی که میخری کمک بگیری
ولی اگه می خواهی هر 2 خط تلفن adsl دارت رو به یک دستگاه کامپیوتر وصل کنی و نمی خئاهی سرعت ها رو با هم چمع کنی
و مثلا ازیکی برای دانلود و دیگری برای مرورگر یا یک دانلود منیجر دیگه استفاده کنی این هم یه بحث دیگه داره که از روش استفاده از روتر هم سخت تره
و کلا باید آشنایی زیادی با شبکه داشته باشی

در نتیجه بهتره از همون روتر سیکو یا میکروتیک استفاده کنی و بدی برات کانفینگ یا لود بالانسش کنن
بعید میدونم بین ما سریال بین ها کسی از این جور کارها سر در بیاره
من که همش سرم به دانلود گرمه و زیاد اطلاعی ندارم

به هر حال امیدوارم یکی از بچه کمکت کنه

K3li05
08-24-2012, 03:00 AM

2-استفاه از ويندوز مجازي

حالا اين گوي و اين ميدان

با تشكر ... بابك

اگه مودم وایرلس دارین، یکیش رو با وایرلسرو یکیش رو با کابل میشه گرفت. وگرنه اگه بخواین دوتا رو با کابل (یا بی سیم) بگیرین فکر نکنم راه دیگه جز روتر باشه. ولی روتر هم اون قدر ها گرون نیست. اگه بسته به میزان کار بخرین میتونین یه مدل ارزون در حد یه مودم (یکم گرون) پیدا کنین.

Mehrd@d
08-24-2012, 08:14 AM

2-استفاه از ويندوز مجازي

حالا اين گوي و اين ميدان
با تشكر ... بابك

اگه مودم وایرلس دارین، یکیش رو با وایرلسرو یکیش رو با کابل میشه گرفت. وگرنه اگه بخواین دوتا رو با کابل (یا بی سیم) بگیرین فکر نکنم راه دیگه جز روتر باشه. ولی روتر هم اون قدر ها گرون نیست. اگه بسته به میزان کار بخرین میتونین یه مدل ارزون در حد یه مودم (یکم گرون) پیدا کنین.

آقا k3li05 جون ببخشید ولی مثل اینکه منظور بابک رو شما متوجه نشدید
ربطی به وایرلس و این حر فها نداره . این کاری که ایشون می خواد بکنه پر از دردسره
در مورد روتر هم منظورش روتر های معمولی نیست
روتر لودبالنس سیسکو ارزون ارزونش در حدود 300 هزار تومنه و میکروتیک هم ارزونش بالای 200 تومنه
که خیلی هزینه بره
همون سیسکو اش رو اگه 4 به 1 اش رو اگر تازه گیر بیاد این قیمته
اگه مثلا بخواد 8 به 1 ازش بگیره دروه ور 1 میلیون باید پول بده بنده خدا

babak1
08-24-2012, 05:42 PM
سلام بابک جان
یکمی سوالی که پرسیدی گنگه
خوب اگه می خواهی 2 تا سرعت رو یکی کنی همونطور که خودت گفتی بهترین راه اینه که از روتر سيسكو يا ميكروتك برای لودبالانس استفاده کنی
و یکمی پیچیده است وبهتره که از همون کسی که میخری کمک بگیری
ولی اگه می خواهی هر 2 خط تلفن adsl دارت رو به یک دستگاه کامپیوتر وصل کنی و نمی خئاهی سرعت ها رو با هم چمع کنی
و مثلا ازیکی برای دانلود و دیگری برای مرورگر یا یک دانلود منیجر دیگه استفاده کنی این هم یه بحث دیگه داره که از روش استفاده از روتر هم سخت تره
و کلا باید آشنایی زیادی با شبکه داشته باشی

در نتیجه بهتره از همون روتر سیکو یا میکروتیک استفاده کنی و بدی برات کانفینگ یا لود بالانسش کنن
بعید میدونم بین ما سریال بین ها کسی از این جور کارها سر در بیاره
من که همش سرم به دانلود گرمه و زیاد اطلاعی ندارم

به هر حال امیدوارم یکی از بچه کمکت کنه

آقا k3li05 جون ببخشید ولی مثل اینکه منظور بابک رو شما متوجه نشدید
ربطی به وایرلس و این حر فها نداره . این کاری که ایشون می خواد بکنه پر از دردسره
در مورد روتر هم منظورش روتر های معمولی نیست
روتر لودبالنس سیسکو ارزون ارزونش در حدود 300 هزار تومنه و میکروتیک هم ارزونش بالای 200 تومنه
که خیلی هزینه بره
همون سیسکو اش رو اگه 4 به 1 اش رو اگر تازه گیر بیاد این قیمته
اگه مثلا بخواد 8 به 1 ازش بگیره دروه ور 1 میلیون باید پول بده بنده خدا

آقا مهرداد از اينكه متوجه شدي منظورم چيه متشكرم
خدايي روتر ها خيلي گرونن ونمي تونم بخرمش .سيسكو كه ته قيمته
فكر كنم روشي كه گفتي ازیک خط برای دانلود و از خط دیگری برای مرورگر یا یک دانلود منیجر دیگه استفاده کنم بهتره
ولي هيچي تو اينترنت در باره اش پيدا نكردم
ولي بازم ممنون از اينكه تو اين بحث اومدي

smgh470
08-24-2012, 11:59 PM
سلام.من بیشتر ازK-Lite Codec Pack استفاده میکنم. بعضی وقتا همVLC Media Player وخیلی خیلی کم از km.(نمیدونم چرا از این km خوشم نمیاد برعکس خیلیا).ولی تو این جندتایی که گفتم VLC Media Player رو با این که کم ازش استفاده میکنم خیلی دوست دارم.انصافا صداش از K-Lite Codec Packوkm خیلی بهتره.البته این نظر شخصی منه.فقط یه اشکال خیلی بدی که vlc داره وباعث شده ازش کم استفاده کنم اینه که زیرنویسا بعضی جاها بصورت مربع یا با فاصله نمایش داده میشه(تصویر اول ودوم) یا خط اول میره پایین خط دوم میاد بالا(تصویر سوم) مثل این 3 تصویر:
Myup.ir | Free Image Hosting & Photo Sharing
باهر فونتی هم که امتحان کردم درست نشد بقیه پلیرها همچنین مشکلی ندارن.کسی راه حلی واسش داره؟

Mehrd@d
08-25-2012, 12:05 AM
سلام.من بیشتر ازK-Lite Codec Pack استفاده میکنم. بعضی وقتا همVLC Media Player وخیلی خیلی کم از km.(نمیدونم چرا از این km خوشم نمیاد برعکس خیلیا).ولی تو این جندتایی که گفتم VLC Media Player رو با این که کم ازش استفاده میکنم خیلی دوست دارم.انصافا صداش از K-Lite Codec Packوkm خیلی بهتره.البته این نظر شخصی منه.فقط یه اشکال خیلی بدی که vlc داره وباعث شده ازش کم استفاده کنم اینه که زیرنویسا بعضی جاها بصورت مربع یا با فاصله نمایش داده میشه(تصویر اول ودوم) یا خط اول میره پایین خط دوم میاد بالا(تصویر سوم) مثل این 3 تصویر:
باهر فونتی هم که امتحان کردم درست نشد بقیه پلیرها همچنین مشکلی ندارن.کسی راه حلی واسش داره؟

سلام
برنامه VLC media player رو باز کنین .
به مسیرTools > Preferences بروید.
از منوی سمت چپ به قسمت Subtitles بروید .
در قسمت Default encoding زبان Arabic windows رو انتخاب کنین .
Saveرو بزنین و برنامه VLC رو ببندین و باز کنین و فیلم رو اجرا کنین.
به منوی Video > Subtitles بروید و زیر نویس فارسی رو انتخاب کنید.
این روش ساده برای برنامه هایی مشابه نیز کاربرد دارد

smgh470
08-25-2012, 12:25 AM
سلام
برنامه VLC media player رو باز کنین .
به مسیرTools > Preferences بروید.
از منوی سمت چپ به قسمت Subtitles بروید .
در قسمت Default encoding زبان Arabic windows رو انتخاب کنین .
Saveرو بزنین و برنامه VLC رو ببندین و باز کنین و فیلم رو اجرا کنین.
به منوی Video > Subtitles بروید و زیر نویس فارسی رو انتخاب کنید.
این روش ساده برای برنامه هایی مشابه نیز کاربرد دارد
سلام mehrdad----- عزیز.خیلی ممنون از پاسخ گوییت.ولی این کارم کردم درست نشد متاسفانه.عجیبه که با پلیرهای دیگه همچین مشکلی ندارم.راستی 2تا سوال دیگه هم داشتم از خدمتت.اول اینکه شما میدونی چه جوری تو VLC میتونیم زیر نویسو بیارم زیر فیلم .مال من همون طور که تو عکسای بالا هم معلومه زیرنویس روی خود فیلمه.واینکه شما کدوم فونت رو توصیه میکنی که قشنگتره؟.اینم عکسی از تنظیمات VLC خودم:
Myup.ir | Free Image Hosting & Photo Sharing (http://myup.ir/viewer.php?file=57703203868379437438.png)

Mehrd@d
08-25-2012, 12:41 AM
سلام mehrdad----- عزیز.خیلی ممنون از پاسخ گوییت.ولی این کارم کردم درست نشد متاسفانه.عجیبه که با پلیرهای دیگه همچین مشکلی ندارم.راستی 2تا سوال دیگه هم داشتم از خدمتت.اول اینکه شما میدونی چه جوری تو VLC میتونیم زیر نویسو بیارم زیر فیلم .مال من همون طور که تو عکسای بالا هم معلومه زیرنویس روی خود فیلمه.واینکه شما کدوم فونت رو توصیه میکنی که قشنگتره؟.اینم عکسی از تنظیمات VLC خودم:
Myup.ir | Free Image Hosting & Photo Sharing (http://myup.ir/viewer.php?file=57703203868379437438.png)

خوب اگه راستش رو بگم من اصلا از VLC استفادهنمیکنم مگر وقتی که فایلم فرمتش ts باشه یا توسط دستگاه های دیجیتال مثل رسیور و ستاب باکس ضبط کرده باشم
ولی خوب شد عکس رو گذاشتی
تو بالای عکس نوشته (نمایش روی صفحه)
وپایین 2 تا گزینه داره به ترتیب تیک ها رو بردار وامتحان کن
و در گزینه دوم هم جلوش یه گزینه دیگه هست به نام موقعیت که داخلش گزینه های اون رو هم امتحانکن

ولی در مورد اینکه جواب نداد نمیدونم. تو km یه گزینه داره که هر وقت تنظیماتش قاطی میکنه من میزنم و به حالت پیش فرض بر میگرده
احتمالا قاطی کرده . بگرد این گزینه رو پیدا کن و بزن وبعدشم را حل اولی که بهت گفتم رو برو
اگر هم پیدا نکردی برنامه رو پاک کن دوبباره نصب کن
ودر مورد فونت هم بستگی به سلیقه ات داره من یک وقت هایی tahoma رو انتخاب میکنم ویک وقت هایی arial عربی رو

Severus Snape
08-27-2012, 05:50 PM
دوستان کسی میتونه لطف کنه چند تا سایت مناسب برای آپلود و دانلود خوب معرفی کنه ؟ که مقل رودفایلو آپلود باز مسخره نباشن ؟ و مانند هیپ فایل هم اینقدر محدودیت نذاشته باشه؟ :Smiley39:

Mehrd@d
08-27-2012, 06:28 PM
دوستان کسی میتونه لطف کنه چند تا سایت مناسب برای آپلود و دانلود خوب معرفی کنه ؟ که مقل رودفایلو آپلود باز مسخره نباشن ؟ و مانند هیپ فایل هم اینقدر محدودیت نذاشته باشه؟ :Smiley39:

با توجه به اینکه دقیقا دست رو دل من گذاشتی پس من این سایت رو بهت معرفی میکنم
ولی خوب احتمال هم میدم 33 درصد بدرت بخوره و 33 درصد بدرت نخوره و 34 درصد دست به جیبت کنه
ولی اگه دست به جیب بشی آخره آخرشه

http://www.mul.ir

واما معایب و مضییت ها
1- شما در این سایت هیچی چیزس رو مثل رود فایل و آپلود باز نمی تونی ذخیره کنی و برای خودت نگه داری . چون اصلا آپلود سنتر نیست
بلکه فقط یمستقیم کننده برای دانلوده که کارش در حد لا لیگا عالیه
2-شما در این سایت باید حتما دست به جیب بشی و بستگی به حجمی که در ماه دانلود میکنی پول میدی
یعنی مثلا اگه 14 گیگ دانلود داری باید 2000 تومن بدی یا اگه 40 گیگ دانلود داری باید 5000 تومن دبدی و قیمت های بالتر وپایین تر هم داره
3-بیش از 30 آپلودسنتر رو پشتیبانی میکنه + با مدیریت تورنتی که داره دیگه داره حرف اول رو در مستقیم کردن میزنه
4-مساین کاملا ایرانیه و خرید ازش و با چند کلیک انجام میشه
5-قوانین سایت در مورد اینکه لینکی رو که مستقیم میکنه یکم نا عادلانه هست ولی اگر فقط خودت می خواهی دانلود کنی میشه کاملا عادلانه
چون هر وقت لینکی رو بهش میدی برای دانلود در قسمت لیست لینک های شما این لینک ذخیره میشه
وهر وقت که از این لینک استفاده کنی از حساب شما پول رو کم میکنه پس اگر یک بار دانلود کنی وبعدش پاک کنی برات با صرفه هست
ولی اگه لینک رو بیاری بزاری مثلا تو انجمن اونوقته که دیگه برشکست میشی
و ...

اگه سوالی داشتی بپرس تا جواب بدم

siavashbehzad
09-07-2012, 02:28 PM
سلام بر دوستان عزیز
من یه روز تقریبا از آپلود باز یه اکانت به عنوان کاربر مهمان خریدم .از بچه های گل انجمن کسی میدونه باید پسورد اکانتو چی بزنم !!!!!! چون فقط شماره موبایلو نام کاربری دادم . ایمیلیم حاوی پسورد بهم ارسال نشده !!!!!

NOjAN
09-07-2012, 04:05 PM
سلام بر دوستان عزیز
من یه روز تقریبا از آپلود باز یه اکانت به عنوان کاربر مهمان خریدم .از بچه های گل انجمن کسی میدونه باید پسورد اکانتو چی بزنم !!!!!! چون فقط شماره موبایلو نام کاربری دادم . ایمیلیم حاوی پسورد بهم ارسال نشده !!!!!

طول می کشه .. برای خیلیا 4 روز هم طول کشیده تا اکانتشون فعال شه :|

برای این مسایل از این تاپیک استفاده کنین و تاپیک جدید نزنین

نازدونه
09-23-2012, 08:09 PM
بچه ها کی میدونه چطور میشه یه سایتو تو نتایج سرچ گوگل وارد کرد؟ :Smiley39:

voldemort
10-02-2012, 02:16 PM
دوستان من یک قسمت از یک سریال دانلود کردم،به دقیقه ی 44 که میرسه قطع میشه و میاد اول سریال دوباره.هر کاری هم که می کنم نمیتونم چند دقیقه ی پایانی را ببینم.راه حلی برای این مشکل سراغ دارید؟

Bill The Butcher
10-04-2012, 06:55 PM
اقا من نمیدونم چرا یکی دو روزه ویدیوهای فلاش تو هیچکدوم از مرورگرام پخش نمیشه. 100 بارم ادوب فلاش پلایرو اینستال کردم هم آی ای هم ف ف و کروم. باز نشد. یه راهی دارین؟ کروم استفاده می کنم من البته.

مشکل دوم اینه که دانلود اتوماتیک ویدیوها با idm هم تو کروم کار نمیکنه. هم ie و هم کروم هر دوش هست توی لیست دانلود منجر اما تو کروم کار نمیکنه.مرسی

Bill The Butcher
10-04-2012, 08:28 PM
اقا دریابید.ثواب داره:Smiley17:

Why Me ?
10-04-2012, 08:32 PM
اقا دریابید.ثواب داره:Smiley17:

دادا ، فکر بکنم بخاطر اینترنت ملی باشه! یکی دو روزه هیچ فایلی رو که پسوند mp4 یا mpeg (کلا فایل های تصویری ) را نمی شود دانلود کرد. ربطی به مرورگر و اینجور مسائل نداره!

Bill The Butcher
10-04-2012, 08:35 PM
نه بابا الان مثلا ویدیوهای سایت آپاراتو من با ie میتونیم بگیرم.اما تو کروم پنل دانلودش نمیاد.
بجز این آپاراتم از هیچ سایتی که ویدیو استریم داره چیزی نمیتونم ببینم

A.mason
10-04-2012, 08:43 PM
دادا ، فکر بکنم بخاطر اینترنت ملی باشه! یکی دو روزه هیچ فایلی رو که پسوند mp4 یا mpeg (کلا فایل های تصویری ) را نمی شود دانلود کرد. ربطی به مرورگر و اینجور مسائل نداره!
احتمالا به isp مربوط هست.چون من خودم امروز چند تا ویدیو بدون مشکل دانلود کردم.

گل گلدون
10-12-2012, 08:29 PM
سلام و خسته نباشيد
چند روزه كه نميتونم چيزي از آپلود باز دانلود كنم مدام پيغام ميده كه You have reached the download-limit: 3000 Mb for last 1 days در حاليكه من اصلا چيزي دانلود نكردم واقعا كلافه شدم. اگه كسي ميدونه كه مشكل چيه لطفا راهنماييم كنه. ممنونم

Reza-G
10-12-2012, 09:20 PM
سلام و خسته نباشيد
چند روزه كه نميتونم چيزي از آپلود باز دانلود كنم مدام پيغام ميده كه you have reached the download-limit: 3000 mb for last 1 days در حاليكه من اصلا چيزي دانلود نكردم واقعا كلافه شدم. اگه كسي ميدونه كه مشكل چيه لطفا راهنماييم كنه. ممنونم

آپلودباز از جمله سیستم هایی هست که مبتنی بر ip عمل میکنه. یعنی محدودیت رو برای کاربران غیر پریمیوم روی ip اونا تعریف میکنه. پس اگر کسی با ip شما (معمولا در شبکه ها) دانلود کرده باشه ، به شما و بقیه کاربران شبکه همین خطا رو میده :)

گل گلدون
10-12-2012, 09:42 PM
ممنونم از راهنماييتون، اگه منظورتون از ip همون شماره اختصاصي هر كامپيوتر باشه پس قطعا مشكل اين نيست چون كسي غير از من از كامپيوترم استفاده نميكنه:Smiley39:

x7music
10-12-2012, 09:45 PM
داداش شما از یوزر و پس ساییتهای فیلم و سریال استفاده کردید و در سایت اپلودباز لوگین نمودید ؟ اگر اینطوره بخاطره اونه

گل گلدون
10-12-2012, 09:48 PM
نه اين كارو هم انجام ندادم! داداش رو خوب اومدي تا حالا كسي داداش نگفته بود بهم

FarboƉ
10-12-2012, 09:59 PM
سلام و خسته نباشيد
چند روزه كه نميتونم چيزي از آپلود باز دانلود كنم مدام پيغام ميده كه You have reached the download-limit: 3000 Mb for last 1 days در حاليكه من اصلا چيزي دانلود نكردم واقعا كلافه شدم. اگه كسي ميدونه كه مشكل چيه لطفا راهنماييم كنه. ممنونم

احیانا اگه با پروکسی وصل میشی پروکسیت رو خاموش کن و بعد وصل شو

نمیدونم چجوریه قضیشون , ولی برای من هم از همین ارور ها میداد , بدون پروکسی درست شد :Smiley35:

گل گلدون
10-13-2012, 12:20 AM
ممنون از راهنماييتون:Smiley17: ولي متاسفانه با پروكسي هم وصل نميشم

Reza-G
10-13-2012, 10:23 AM
ممنونم از راهنماييتون، اگه منظورتون از ip همون شماره اختصاصي هر كامپيوتر باشه پس قطعا مشكل اين نيست چون كسي غير از من از كامپيوترم استفاده نميكنه:smiley39:

نه دوست عزیز. Ip اختصاصی یه کامپیوتر نیست. مثلا اگر شما در یه شبکه تعریف شده باشید (مثه اداره / دانشگاه) کلیه کامپیوترهای زیرشبکه دارای یه ip می شن. من خودم این مشکل رو تو دانشگاه با آپلودباز و رپیدشیر داشتم تا این که اکانت پریمیوم گرفتم :)

x7music
10-13-2012, 10:52 AM
هه دختر بودی گفتم داداش ؟ عجب خوب شرمنده داداش :Smiley35: با این یوزر و پس لوگین شو تا ارور بهت نده
USER NAME : dlhamseda

PASSWORD : dlhamseda

گل گلدون
10-13-2012, 01:43 PM
شرمنده واسه چي! اتفاقا برام جالب بود:Smiley36: والا امروز انگار آپلود باز با من مشكل نداره و ديگه اون اخطار كذايي رو نميده ، در عوض IDM و فاير فاكس باهم مشكل پيدا كردن. وقتي روي لينك مورد نظر كليك ميكنم بجاي اينكه لينك رو بفرسته برا IDM تا IDM دانلود رو شروع كنه، خود فايرفاكس شروع به دانلود ميكنه. نكته عجيبش اينه كه اين مشكل فقط براي دانلود فايلهاي تصويري پيش مياد مثلا ميتونم فايلهاي با حجم خيلي كم رو با IDM دانلود كنم. اين ديگه نميدونم چه صيغه ايه ديگه دارم قاطي ميكنم:Smiley19:

x7music
10-13-2012, 02:04 PM
هه داداش میگم پس :Smiley14: دانلود منیجر روی مرورگر احتمال زیاد ست نشده کافیه از تب بالا tools را بزنی add- ons را بزنی و تو صفحه باز شده به روی گزینه extensions کیلیک کنی و سمت راست گزینه idm را میبینی که غیرفعاله کافیه روی گزینه فعال کیلیک کنی و دوباره برنامه مرورگرتو باز کنی همه چیز اوکی میشه دادا

گل گلدون
10-13-2012, 03:25 PM
ممنون ولي اين كار هم فايده نداره با :( با عرض پوزش كه وقت دوستان رو گرفتم چاره اي نموند جز تعويض ويندوز:Smiley90:

x7music
10-13-2012, 03:56 PM
توصیه میکنم از ورژن 7 موزیلا به همراه IDM استفاده کنید بعد نصب ویندوز تا همچین مشکلی پیش نیاد :Smiley30:

V@hiD
10-13-2012, 04:19 PM
دوستان من یه فایل زیب دو پارتی دانلود کردم وقتی میخوام محتویاتشو ازش بیرون بیارم روی 90 درصد ارور میده
جهت اطلاع، موقع دانلود همون فایل سیستم وسط دانلود کلا خاموش شده بود

خواهشا یه راهنمایی کنید :Smiley39:

x7music
10-13-2012, 04:28 PM
بهتره بنظر من فایلو تعمیر کنی این قابلیتو winrar داره کافیه بعد از باز کردن فایل زیپ روی فایل یا پوشه ان کیلیک راست و تعمیر ارشیو را بزنید یا از گزینه یلید ترکیبی alt + r بزنید و بعد از زدن دکمه موافق صبر کنید تا کار به پایان برسد

V@hiD
10-13-2012, 04:38 PM
ممنون از راهنماییت دوست عزیز :Smiley17:

x7music
10-13-2012, 05:28 PM
مشکلت حل شد عزیزم ؟

idin
10-20-2012, 07:53 PM
دوستان، من از دیروز دیگه نمیتونم از طریق wifi گوشیم به مودمم وصل بشم
یعنی مودم رو پیدا میکنه و بهش وصل میشه، ولی سیگنال نداره
یه ذره هم از مودم دور بشم (بیشتر از 50 سانت) کلا قطع میشه

کسی میتونه کمکم کنه؟
خیلی به اینترنت روی گوشیم نیاز دارم...

Patriot
10-20-2012, 08:47 PM
دوستان، من از دیروز دیگه نمیتونم از طریق wifi گوشیم به مودمم وصل بشم
یعنی مودم رو پیدا میکنه و بهش وصل میشه، ولی سیگنال نداره
یه ذره هم از مودم دور بشم (بیشتر از 50 سانت) کلا قطع میشه

کسی میتونه کمکم کنه؟
خیلی به اینترنت روی گوشیم نیاز دارم...

آیدین یه بار آنتن مودمت رو باز کن و دوباره ببند. مطمئن شو که درست جا میره.

فقط رو گوشی اینطوریه یا بقیه دیوایس ها هم همینطوره؟

idin
10-20-2012, 08:57 PM
آیدین یه بار آنتن مودمت رو باز کن و دوباره ببند. مطمئن شو که درست جا میره.

فقط رو گوشی اینطوریه یا بقیه دیوایس ها هم همینطوره؟

آخه دیگه وسیله ی وایرلس دیگه ای ندارم که تستش کنم...
من دیروز از بیرون که اومدم، وقتی خواستم کانکت شم دیدم نمیشه
هم گوشی رو ریست کردم و هم مودم رو خاموش روشن کردم ولی درست نشد
وقتی گوشی نزدیک باشه با یه سیگنال ضعیف کار میکنه ولی وقتی دور میشم کاملا قطع میشه...

آنتن هم سفت کردم. هنوز همونطوریه...

idin
10-20-2012, 09:43 PM
آيدين جان اگه ميگي كه نزديكه هستي كار ميكنه
پس مشكل از موبايلت هست
جديدا زمين نخوره
احتمالا خراب شده موبايلت

مارك موبايلت چي هست؟

توی این دو روزه نه. زمین نخورده
من پریشب باهاش کانکت بودم ولی دیگه فرداش نتونستم...
اینم گوشیم Samsung Galaxy Ace S5830 - Full phone specifications (http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-3724.php)

Patriot
10-20-2012, 10:37 PM
آیدین باید تستشون کنی تا ببینی مشکل از چیه. یا گوشی رو ببر جای دیگه یا مودمت رو با یه گوشی یا لپ تاپ دیگه امتحان کن.

حالا محض احتیاط یه بار تنظیمات مودم رو ریست کن و دباره کانفیگش کن شاید فرجی شد!

pooya
10-20-2012, 10:48 PM
شاید فرجی شد!
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

سعید اون جوری که ایدین شرح حال میده به نظر میرسه ایراد سخت افزاریه حالا باز به قول دوستان it crowd :
? Have You Tried Turning It Off And On Again
شاید درست بشه ( یه مقدار بذار مودم خاموش بمونه مثلا 15 دقیقه )

ویرایش : عینکم نبود :Smiley36:

Patriot
10-21-2012, 01:14 AM
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

سغید اون جوری که ایدین شرح حال میده به نظر میرسه ایراد سخت افزاریه حالا باز به قول دوستان it crowd :
? Have You Tried Turning It Off And On Again
شاید درست بشه ( یه مقدار بذار مودم خاموش بمونه مثلا 15 دقیقه )

پویا من تا حالا مشکلات خیلی از مودم ها رو اینطوری رفع کردم. خیلی از موقع ها مودم ها به خاطر مشکل فریم ویرشون قاطی میکنند.

سغید کیه؟ :Smiley36:

آیدین توی تنظیمات میشه فرکانس رو عوض کرد. اونم امتحان کن.

Hamed Hidden
10-21-2012, 03:35 AM
با عرض پوزش دوستان من مشکلم اینه هز سری که مرورگر رو دوباره باز می کنم مثلا الان کلی سایت می رم باهاش و وقتی سیستم رو روشن خاموش می کنم دوباره تو همون سایت می رم می خواد همه عکس ها رو دوباره لود/دانلود کنه ، چون من وایمکس دارم و ترافیکش محدوده واسه همین قابلیت Cache مرورگر برام خیلی ضروریه قبلا این طوری نبود الان این طوری شده

مرورگر: FireFox 16 Final

Reza-G
10-21-2012, 11:41 AM
با عرض پوزش دوستان من مشکلم اینه هز سری که مرورگر رو دوباره باز می کنم مثلا الان کلی سایت می رم باهاش و وقتی سیستم رو روشن خاموش می کنم دوباره تو همون سایت می رم می خواد همه عکس ها رو دوباره لود/دانلود کنه ، چون من وایمکس دارم و ترافیکش محدوده واسه همین قابلیت Cache مرورگر برام خیلی ضروریه قبلا این طوری نبود الان این طوری شده
مرورگر: FireFox 16 Final

سلام. وارد Options فایرفاکس بشید. شما در حال حاضر باید تنظیمات تون مشابه عکس زیر باشه. از منوی کشویی موجود ، به حالت Shom my home page یا Show a blank page رو انتخاب کنید

http://picoup.ir/images/07103776891783457999.png

idin
10-21-2012, 11:51 AM
وارد تنظیمات مودم شدم تا ببینم چه خبره. ولی به هیچی دست نزدم چون همه چیز درست بود
وقتی خارج شدم ازش و wifi گوشی رو روشن کردم دیدم درست شده!!!
خیلی عجیبه...
مدل مودمم اینه: WiFi Configuration and Security Settings of D Link DSL 2730 U WiFi Modem (http://www.techlineinfo.com/wifi-configuration-and-security-settings-of-d-link-dsl-2730-u-wifi-modem/)

از کمک تمامی دوستان ممنون :Smiley17:

Milad eMJey
10-22-2012, 07:13 PM
یه چند روزی هست که این سایت یا باز نمیشه یا خیلی طول میکشه تا بالا بیاد.

این راه حلش هست:

مطابق سیستمتون وارد یکی از آدرس های زیر بشید: (برای ویندوز 7 و ویستا هم مثل XP هست.)

http://picoup.ir/images/14838798753663412635.jpg

فایل hosts رو با Notepad بازی کنید.
آدرس زیر رو ,به خطِ آخر فایل وارد کنید:

119.42.146.34 www.warez-bb.org

فایل رو سیو کنید.

منبع(+ (http://blog.warez-bb.org/2010/04/unexpected-downtime-3/))

poriya_f
10-22-2012, 11:06 PM
برای سایت تورنت Demonoid مطلبی نداری رفیق !؟

idin
10-28-2012, 04:23 PM
دوستان عزیز، من میخواستم یک پک نرم افزاری بخرم
چندنفر از دوستانم بهم آخرین پک گردو رو پیشنهاد دادن: خرید مجموعه نرم‌افزاری گردو ۲۰۱۳ - پاییز ۹۱ (http://www.gerdoo.net/show.php?uid=5050)
میخواستم ازتون مشورت بگیرم ببینم این پک خوبه که بگیرم یا شما پیشنهاد دیگه ای دارید...

bscondorhero
10-28-2012, 10:44 PM
سلام دوستان من چند وقتیه میخوام یه چند تا فیلم که زیر نویسشون srt ان رو تبدیل کنم که با دستگاه دی وی دی قابل دیدن باشه ! لطفا بگید از چه نرم افزاری استفاده کنم !

اضافه شده در : 25 minutes

دوستان عزیز، من میخواستم یک پک نرم افزاری بخرم
چندنفر از دوستانم بهم آخرین پک گردو رو پیشنهاد دادن: خرید مجموعه نرم‌افزاری گردو ۲۰۱۳ - پاییز ۹۱ (http://www.gerdoo.net/show.php?uid=5050)
میخواستم ازتون مشورت بگیرم ببینم این پک خوبه که بگیرم یا شما پیشنهاد دیگه ای دارید...
دوست عزیز به نظر من همشون خوبن غیر از mrt من از بیشترشون استفاده کردم و تقریبا کامل بودن فقط mrt نگیر :دی چون دستکاری میکنه نرم افزاراشو

Mikado
10-29-2012, 12:36 AM
سلام دوستان من چند وقتیه میخوام یه چند تا فیلم که زیر نویسشون srt ان رو تبدیل کنم که با دستگاه دی وی دی قابل دیدن باشه ! لطفا بگید از چه نرم افزاری استفاده کنم !

از نرم افزار ConvertxtoDVD استفاده کنید، برای دانلود می توانید به اینجا (http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=163&Title=ConvertXtoDVD%204.1.19.365c%20+%20Portable) و برای آموزش نرم افزار و چگونگی تبدیل زیر نویس SRT و فارسی به اینجا (http://forum.softgozar.com/forum270/thread2286.html) بروید.

آیدین جان، من پک گردو رو دارم، خیلی خوبه، مطمئن باش پشیمون نمیشی.

گل گلدون
10-30-2012, 09:29 PM
دوستان سلام
من ويندوز رو هم عوض كردم و مشكل همچنان وجود داره! هر فيلمي كه مي خوام دانلود كنم چه با مرورگر فاير فاكس چه با اينترنت اكسپلور ، لينك با IDM دانلود نميشه خود مرورگر شروع به دانلود ميكنه.
در مورد فايرفاكس هماهنگ كردن IDM با فاير فاكس رو هم انجام دادم ولي باز درست نشد در مورد اينترنت اكسپلور هم كاري نتونستم انجام بدم. لطفا راهنماييم كنيد:Smiley26:
آقا من ميخوام فيلماي دنيل دي لوئيس رو دان كنم خيلي خيلي خيلي دوسش دارم با اين وضع كه نميشه يكي به دادم برسه بگه مشكل كجاست :Smiley19::Smiley19::Smiley19:

Milad eMJey
10-30-2012, 09:50 PM
دوستان سلام
من ويندوز رو هم عوض كردم و مشكل همچنان وجود داره! هر فيلمي كه مي خوام دانلود كنم چه با مرورگر فاير فاكس چه با اينترنت اكسپلور ، لينك با IDM دانلود نميشه خود مرورگر شروع به دانلود ميكنه.
در مورد فايرفاكس هماهنگ كردن IDM با فاير فاكس رو هم انجام دادم ولي باز درست نشد در مورد اينترنت اكسپلور هم كاري نتونستم انجام بدم. لطفا راهنماييم كنيد:Smiley26:
آقا من ميخوام فيلماي دنيل دي لوئيس رو دان كنم خيلي خيلي خيلي دوسش دارم با اين وضع كه نميشه يكي به دادم برسه بگه مشكل كجاست :Smiley19::Smiley19::Smiley19:

add-on آی دی ام رو برای فایرفاکس نصب کردید؟

اگه نه به این صفحه (http://ayesh.me/content/idm-cc-firefox-add-firefox-11-and-12) یه نگاه بندازید.توضیح داده.

منم قبلاََ این مشکل رو داشتم که با این کار حل شد.

اگر هم نشد ,وقتی صفحه دانلود فایرفاکس باز شد, دانلود رو متوقف کنید و روی فایل کلیک راست کنید و copy link location رو بزنید.
بعد آدرس رو به آی دی ام بدید.

گل گلدون
10-31-2012, 12:02 AM
ممنون از راهنماييتون:Smiley17:
نصب IDM روي فايرفاكس رو انجام داده بودم ولي فايده اي نداشت ، اينكه آدرس رو هم به IDM بدم رو هم انجام دادم ولي بجاي دانلود لينك صفحه اي كه لينك رو ميده دانلود ميكنه
ديگه نا اميد شدم:Smiley110:

Milad eMJey
10-31-2012, 12:13 AM
ممنون از راهنماييتون:Smiley17:
نصب IDM روي فايرفاكس رو انجام داده بودم ولي فايده اي نداشت ، اينكه آدرس رو هم به IDM بدم رو هم انجام دادم ولي بجاي دانلود لينك صفحه اي كه لينك رو ميده دانلود ميكنه
ديگه نا اميد شدم:Smiley110:

اگه تیک اینارو هم زدین ,دیگه راهی به ذهنم نمیرسه:

http://www.picoup.ir/images/18457537446705717365.jpg

گل گلدون
10-31-2012, 01:24 AM
آره زدم. بازم مرسي:Smiley69:

bscondorhero
10-31-2012, 10:07 AM
دوستان میخواستم بدونم هارد اکسترنال wetern digital بهتره یا Adata ؟

pooya
10-31-2012, 12:51 PM
دوستان میخواستم بدونم هارد اکسترنال wetern digital بهتره یا Adata ؟

من 4 ساله هارد 320 وسترن دارم هیچ مشکلی تا الان نداشته بعضی مواقع شاید یک هفته تمام به کامپیوترم وصل بوده و مثل هار اینترنال ازش استفاده میکردم.

bscondorhero
10-31-2012, 06:27 PM
من یه Adata 640 دارم شاید بشه گفت بیش از یه ماهم شده وصل باشه به کامپیوتر ولی الان که میخوام وسترن بردارم میترسم این طوری نباشه ?? ؟؟ ولی مشکل (یا شایدم مزیت) وسترن اینه که یو اس بی 3 هستش و به تلوزیون و رسیور وصل نمیشه درسته؟

Milad eMJey
11-07-2012, 09:28 PM
سلام

من فیلم The Lives Of Others رو دانلود کردم.وقتی با km پخشش میکنم, به جای صدای فیلم ,صدای فک کنم کارگردان میاد که روی صحنه ها صحبت میکنه.
مثل یه حالتی که فیلم dvd های اصلی دارن.

کسی میونه چطوری باید حلش کنم؟

pooya
11-08-2012, 01:42 AM
سلام

من فیلم The Lives Of Others رو دانلود کردم.وقتی با km پخشش میکنم, به جای صدای فیلم ,صدای فک کنم کارگردان میاد که روی صحنه ها صحبت میکنه.

میلاد جان فیلم شما 2 تا صدا داره که باید اون یکی رو بذاری ، دقیق با km یادم نیست کجا بود یه خورده بگردی پیدا میکنی ، قدیم با پاور دی یوی دی سریع اوکی میکردم .
پ.ن: اگه نشد فایل رو با mkvmerge باز کن یکی از صدا هارو تیکش رو بردار( اینجا نمیدونم کدوم صدا رو باید انتخاب کنی و حداکثر با آزمایش و خطا باید به فهمی احتمالا اون صدایی که حجمش بیشتره رو باید تیکش رو برداری ) و بعد بزن star mux کلا اون یکی صدا میره .
پ.ن2 : فیلم فوق العاده ایه :Smiley35:

Filmer
11-08-2012, 02:23 PM
سلام

اگه دوتا صدا داره که توی KMPlayer دکمه های Ctrl+X رو بزن، باید صداش عوض بشه و بره روی اون یکی.

D O R D I
11-10-2012, 02:59 PM
سلام
من وقتی میخوام وارد ایمیلم بشم این پیغام رو میده کسی میدونه مشکل از کجاست؟
your account has been locked. (81003003(

prongz
11-10-2012, 03:33 PM
پسوردتو بیشتر از 3 بار اشتباه زدی یا اینکه یکی داشته سعی می کرده وارد ایمیلت بشه.تا اونجایی که من می دونم بعد 24 ساعت انلاک می شه

Why Me ?
11-19-2012, 07:22 PM
با سلام به دوستان خویم

چند وقتی میشه که موقع دانلود یا درخواست دانلود از آپلودباز ارور زیر اتفاق می افتد :

آپلودسنتر پیکوآپ (http://www.picoup.ir/viewer.php?file=75409033822651307250.jpg)

امیر علی به من گفت که اشکال از آنتی ویروسم و اگر آن را غیر فعال کنم ممکن مشکل حل شود که البته واقعا مشکل حل شد . ولی دوباره این مشکل پیدا شده و اینبار حتی با حذف آنتی ویروس نمی تونم دانلود کنم و ارور فوق میاید. تنها راهش این شده که سیستم را ریستارت کنم. یعنی هر بار که می خواهم دانلود کنم باید یک بار کامپیوتر خاموش روشن شود.
خلاصه رو اعصابم است:Smiley104: . به نظرتون چکار کنم؟
در ضمن فایروال رو هم کنسل کردم بازهم ارور داد!

NOjAN
11-19-2012, 07:39 PM
با سلام به دوستان خویم

چند وقتی میشه که موقع دانلود یا درخواست دانلود از آپلودباز ارور زیر اتفاق می افتد.
امیر علی به من گفت که اشکال از آنتی ویروسم و اگر آن را غیر فعال کنم ممکن مشکل حل شود که البته واقعا مشکل حل شد . ولی دوباره این مشکل پیدا شده و اینبار حتی با حذف آنتی ویروس نمی تونم دانلود کنم و ارور فوق میاید. تنها راهش این شده که سیستم را ریستارت کنم. یعنی هر بار که می خواهم دانلود کنم باید یک بار کامپیوتر خاموش روشن شود.
خلاصه رو اعصابم است . به نظرتون چکار کنم؟
در ضمن فایروال رو هم کنسل کردم بازهم ارور داد!
آنتی ویروس ؟ :Smiley10: خیلی خیلی بعیده همچین چیزی..
مشکل از سرور آپلودبازه که گاهی اوقات به خاطر ترافیک بالا لینکها رو درست جنریت نمی کنه. معمولا این اتفاق شب از ساعت 12 و 1 به بعد می افته.
مشکلش هم چیزی نیست که از سمت شما قابل حل باشه.

Shayea
11-19-2012, 11:32 PM
چند وقتی میشه که موقع دانلود یا درخواست دانلود از آپلودباز ارور زیر اتفاق می افتد :

آپلودسنتر پیکوآپ

زکی !
من فکر کردم که شما لینک رو دریافت کردی و مقدار ی از اون رو هم دانلود کردی ولی یهو قطع شده و دیگه نتونستی دانلود رو با IDM ادامه بدی !!:Smiley19:
اگه اینطوری بود و مطمین بودی که مشکل از "Internet Connection" خودت نیست ; میشه احتمال داد که آنتی ویروست داره اذیت میکنه !
که میتونی بری توی قسمت "Activity" ه آنتی ویروست و مطمین بشی که آنتی ویروس جلوی فعالیت دانلود منیجرت رو نگرفته !

ولی الان که این عکس رو دیدم متوجه شدم منظورتون رو !
این ارور برای من هم اتفاق میوفته و همونه که نوژن گفت ! مشکل از آپلود باز هست که نمیتونه لینک رو جنریت کنه ! اگه یکم صبر کنی و مدتی بعد دوباره امتحان کنی درست میشه !

ولی با توجه به اینکه نوشتی وقتی کامپیوتر رو خاموش , روشن میکنی , درست میشه , من بازم یه احتمالی میدم که مشکل از سیستم خودتون باشه , که احتمالش خیلی کمه و به قول نوژن بعیده ! (البته این نمیتونه ربطی به آنتی ویروس داشته باشه !)

امیدوارم که کمک کرده باشم ! :Smiley17:

Why Me ?
11-19-2012, 11:51 PM
آنتی ویروس ؟ :Smiley10: خیلی خیلی بعیده همچین چیزی..
مشکل از سرور آپلودبازه که گاهی اوقات به خاطر ترافیک بالا لینکها رو درست جنریت نمی کنه. معمولا این اتفاق شب از ساعت 12 و 1 به بعد می افته.
مشکلش هم چیزی نیست که از سمت شما قابل حل باشه.

مرسی نوژن جان

ولی من لپ تاپ دارم / همون لحظه که این مشکل روی لپ تاپم رخ می دهد ، دسک تاپ مشکلی نداره/ چند بار هم امتحان کردم و تو ساعات مختلف روز و شب!

زکی !
من فکر کردم که شما لینک رو دریافت کردی و مقدار ی از اون رو هم دانلود کردی ولی یهو قطع شده و دیگه نتونستی دانلود رو با IDM ادامه بدی !!:Smiley19:
اگه اینطوری بود و مطمین بودی که مشکل از "Internet Connection" خودت نیست ; میشه احتمال داد که آنتی ویروست داره اذیت میکنه !
که میتونی بری توی قسمت "Activity" ه آنتی ویروست و مطمین بشی که آنتی ویروس جلوی فعالیت دانلود منیجرت رو نگرفته !

ولی الان که این عکس رو دیدم متوجه شدم منظورتون رو !
این ارور برای من هم اتفاق میوفته و همونه که نوژن گفت ! مشکل از آپلود باز هست که نمیتونه لینک رو جنریت کنه ! اگه یکم صبر کنی و مدتی بعد دوباره امتحان کنی درست میشه !

ولی با توجه به اینکه نوشتی وقتی کامپیوتر رو خاموش , روشن میکنی , درست میشه , من بازم یه احتمالی میدم که مشکل از سیستم خودتون باشه , که احتمالش خیلی کمه و به قول نوژن بعیده ! (البته این نمیتونه ربطی به آنتی ویروس داشته باشه !)

امیدوارم که کمک کرده باشم ! :Smiley17:

زرشک:Smiley69:

مرسی امیر علی جان

اتفاقا هر دو مورد پیش اومده ! یعنی هم لینک رو دریافت کردم و وسط دانلود بودم که دانلود منیجر ارور داد و هم آپلود باز لینکی رو برام جنریت نکرد ! ولی این ربطی به آپلودباز نداره - چونکه قبلا اصلا اینطوری نبود . حداکثر از جمعه ایجوری شده و با دستکاری کامپیوترم مشکل موقتا حل میشه تا دوباره روز بعد !

javad48
11-23-2012, 09:31 PM
سلام بچه ها من تازگی با Subtitle Workshop مشکل پیدا کردم. چند بار هم گرفتم حذف و دوباره نصب کرم باز هم درست نشد. هم از نسخه 4 استفاده کردم هم 251. مشکل اینه که زیرنویس رو سیو نمیکنه. مثلا شده که 50 خط ترجمه کردم بعدش سیو میکنم میام بیرون انگار که اصلا دست نخورده. تازگی که ویندوز 8 نصب کردم این مشکل رو دارم

rezarbn
11-28-2012, 12:48 AM
سلام بچه ها
چه خبر خوب هستید

من یه چند وقتی هست که با اینتر نت دانلود مننجر م مشکل پیدا کردم

شب ها که اینترنت دانلود مننجر رو روی ساعت 2 می زارم که دانلود کنه
هیچی دانلود نمی کنه دریغ از یک کیلو بایت :Smiley19:

مشکل از لینک ها نیست هم اپلود باز گزاشتم هم رود فایل و هم لینک مستقیم از سرور باز هم هیچ تغیری نکرد

حالا اگه کسی می دونه که این چه مرگشه ممنون می شم کسی بگه چه طور درس می شه :Smiley17:

erfanxxx
11-29-2012, 05:28 PM
سلام
فیلم DVD دارم که زیرنویس فارسی نداره
چه فرمت زیرنویسی باید بگیرم و چطور نصب کنم
( srt اجرا نمی کنه .. اینطور متوجه شدم که باید فرمت زیرنویسم جوری باشه که با vob هماهنگ باشه )
---
لطفا راهنمایی کنید .. خیلی برام مهمه

pooya
11-29-2012, 05:42 PM
سلام
فیلم DVD دارم که زیرنویس فارسی نداره
چه فرمت زیرنویسی باید بگیرم و چطور نصب کنم
( srt اجرا نمی کنه .. اینطور متوجه شدم که باید فرمت زیرنویسم جوری باشه که با vob هماهنگ باشه )
---
لطفا راهنمایی کنید .. خیلی برام مهمه

اگه میخواین فیلم رو ببینین ، کل محتواش رو درگ کنید بعد تو km دراپ کنید و زیرنویس هم درگ و دراپ کنید پخش میشه ، اکه میخواین زیرنویس روی dvd پخش بشه ، اول فرمت زیرنویس رو به sub/idx تبدیل کنید ( با نرم افزار سابتایتل کریتور میشه ) بعد فایل رو با نرم افزار convertxto dvd باز کنید ، زیرنویس هم اضافه کنید بعد بزنید کانورت ، اوکی میشه.

Headache
12-03-2012, 07:06 PM
مهرداد، پشت بند اضافه کردن به دانلود منجیر این طوری شده؟
آنتی ویروست چیه؟ سرویس پک ویندوزت؟
یه شات از processes هات میگیری برام؟ (CTRL+ALD+DELETE > Processes tab) ببین کدومشون سنگین کرده کارتون :Smiley69:

AR!@N
12-03-2012, 07:08 PM
آقا کمک ....کمک...کمک
باز دوباره ما دست به کارهای خرکی زدیم ....

یک فایل تکست داشتم که درونش لینک حدود 5500 فایل بود
که به داخل اینترنت دانلود منیجر انتقال دادم
البته به گزینه import رفتم واز طریق from text file این 5500 تا فایل رو داخل دانلود منیجر اضافه کردم برای دانلود
حالا سیستم کلا قاطی کرده....هی هگول می کنه...سرعت همه کارهایم اومده پایین
وقتی هم که تازه شروع به دانلود می کنم دیگه هیچ حرکتی نمیشه در داخل ویندوز انجام داد
همچی قاطی میکنه
چندیدن بار ریست کردم ودوباره شروع کردم به دانلود دوباره همین طوری شد
ویندوزم را هم 1 هفته نیست عوض کردم

موندم چکار کنم
کسی می دونه این سیستم من چه مرگش شده
کمک کنید
کمک
کمک
Safe Mod بیا بالا اگه اوکی بود دانلود کن همرو بعد پاک کن ببین می شه

Chandler Bing
12-22-2012, 08:04 PM
اقا من یه router گرفتم (از یکی از دوستام) حالا وقتی میخوام کانک شم رمزش رو نمیدونم راهی نیست که به طور دستی رمزش رو بردارم؟
رفیق ام هم رمزش رو یادش نیست، الان من موندم با یه router خفن که رمز داره و ازش نمیشه استفاده کرد.
ریستش هم کردم نشد:Smiley15:

AR!@N
12-22-2012, 08:14 PM
اقا من یه router گرفتم (از یکی از دوستام) حالا وقتی میخوام کانک شم رمزش رو نمیدونم راهی نیست که به طور دستی رمزش رو بردارم؟
رفیق ام هم رمزش رو یادش نیست، الان من موندم با یه router خفن که رمز داره و ازش نمیشه استفاده کرد.
ریستش هم کردم نشد:Smiley15:
بستگی به مدل اش داره با کابل کامپیوتر رو وصل کن به پرت 1 روتر با browser این Ip رو باز کن اونجا کانفیگ می شه کرد 192.168.1.1
اگه نشد مدل اش رو بگو ببینم چیکار می شه کرد

اضافه شده در : 2 minutes

اگه رو سیستمی هنوز پسورد اش هست ولی ******** می شه نمی تونی ببینی از این برنامه استفاده کن پسورد رو نشون می ده
WirelessKeyView - CNET Download.com (http://download.cnet.com/WirelessKeyView/3000-2092_4-10614187.html?tag=mncol)
ولی با ریست باید درست شه چجوری ریست کردی؟ دکمه ریست رو 15 ثانیه باید نگه داری

Chandler Bing
12-22-2012, 08:41 PM
با کابل وصلش کردم اما این ادرسی که گفتی روش کارساز نشد، برند های مختلف این ادرس شون فرق میکنه. ماله من thyonetـه.
اون برنامه هم که گقتی فقط رمزهایی کانکشن هایی که قبلا استفاده کردی رو میگه

AR!@N
12-22-2012, 08:49 PM
با کابل وصلش کردم اما این ادرسی که گفتی روش کارساز نشد، برند های مختلف این ادرس شون فرق میکنه. ماله من thyonetـه.
اون برنامه هم که گقتی فقط رمزهایی کانکشن هایی که قبلا استفاده کردی رو میگه
رفیقت مگه استفاده نمی کرده گفتم که اگه رو سیستم اون سیو ه بااین بخونه
اون ایپی رو با cmd می شه پیدا کرد
cmd رو باز کن بزن IPCONFIG اینترکن یه سزی نوشته میاد فکر کنم اگه وایرلس روتر باشه سومین ردیف Default Gateway همن ادرسه (روتر یاید به pc وصل باشه)
ولی 10 ثانیه ریست رو نگاه داری باید ok شه

javad48
12-22-2012, 09:05 PM
تورنت بازا لطفا یه سایت بدید که تورنت سالم بده :Smiley69:
:Smiley30:

AR!@N
12-22-2012, 09:09 PM
تورنت بازا لطفا یه سایت بدید که تورنت سالم بده :Smiley69:
:Smiley30:
معمولا تورنت های همه سایت ها یکیه سعی کن اونایی که Seed و leech اشون بالاس رو بگیری
Download music, movies, games, software! The Pirate Bay - The galaxy's most resilient BitTorrent site (http://thepiratebay.se/)

Nikki69
12-24-2012, 12:56 PM
دوستان من میخوام ویدپوهایی رو که از جاهای مختلف برمیدارم(ماهواره-یوتیوب و..) به فرمت دی وی دی تبدیل کنم و بزنم به دی وی دی ولی نمیدونم از چه برنامه ای برای تبدیل استفاده کنم که کیفیت فیلمها نیاد پایین!
اخیرا از برنامه convert x to dvd استفاده کردم که بازم ویدئوها بعد از تبدیل افت کیفیت داشتن!
یا اگه بخام به صورت دیتا و با تبدیل کردن به فرمت های رایج مثل avi یا mp4 تبدیل و رایت کنم با چه برنامه ای و به چه فرمتی رایت کنم؟ چون تو این روش هم(با استفاده از برنامه هایی مثل total video converter یا xilisoft)همیشه یا افت کیفیت داشتم یا نا هماهنگی صدا و تصویر!

Eternal
12-28-2012, 01:11 AM
سلام
من یه فایل حجیم میخوام دانلود کنم با مشخصات زیر:

Quality: BDRip
Container: MKV
Video codec: H.264
Audio Codec: AC3
Video: AVC, 720x400 (16:9), 1815 Kbps, 29,970 fps
Audio: AC3, 448 Kbps, 48.0 KHz, 6 ch
از اینکه کیفیت فایل دانلودی چگونه خواهد بود هیچ پیش زمینه ای ندارم!
فکر کنم کیفیت videoــش در حدود همون 480p خودمون باشه.(درسته؟):Smiley39:
ولی توضیحات audio رو اصلا نفهمیدم! از اونجایی هم که این فایل یک اجرای زنده موسیقی هستش، صدا بخش مهمی از این فایل به حساب میاد.
پس ممنون میشم راهنمایی کنید:Smiley17:

Milad eMJey
12-31-2012, 12:55 AM
من یه مشکلی با idm دارم. میخوام یه فایل 7 گیگی رو بزارم برای دانلود.درایو c هم 12 گیگ جای خالی داره ولی idm اخطار میده که درایو جا نداره.
مشکل چیه؟!

Hamed Hidden
12-31-2012, 01:10 AM
من یه مشکلی با idm دارم. میخوام یه فایل 7 گیگی رو بزارم برای دانلود.درایو c هم 12 گیگ جای خالی داره ولی idm اخطار میده که درایو جا نداره.
مشکل چیه؟!

2 برابر حجم فایل دانلودیت باید جا داشته باشی چون فایل ها نیاز به فضای TEMP دارن :Smiley17:

pooya
12-31-2012, 01:10 AM
مشکل چیه؟!

میلاد جان باید بیشتر خالی کنی نزدیک 15 گیگ باید فری داشته باشه .

این روش هم امتحان کردی؟ :Smiley36: ( اکثر مواقع جواب میده )
Have You Tried Turning It Off And On Again

Milad eMJey
12-31-2012, 01:14 AM
ممنون از راهنمایی ها.

این روش هم امتحان کردی؟ :Smiley36: ( اکثر مواقع جواب میده )
Have You Tried Turning It Off And On Again

:Smiley14::Smiley14:
آخر شبی شادمون کردی خدایی!
همین الانم دارم میخندم!

Mikado
12-31-2012, 01:21 AM
ولی توضیحات audio رو اصلا نفهمیدم! از اونجایی هم که این فایل یک اجرای زنده موسیقی هستش، صدا بخش مهمی از این فایل به حساب میاد.
رزولیشن تصویری تون که خیلی بالا نیست، به جز بیت ریت تصویر 1815.
در مورد صدا هم نکته جالب توجه اش فقط می تونه 6 کاناله بودنش باشه، البته اون عدد 448 Kbps هم کمی قابل توجهه.
کلهم خیلی چیز شاخصی نیست، ولی اگر کنسرته خوبه این کیفیت صدا اونم برای فایل mkv.
اسم انکودرش رو کمی سرچ کنید ببینید چقدر کار بیرون داده.

Why Me ?
01-03-2013, 09:55 PM
سلام دوستان

من یک نرم افزار ساده می خوام که با اون بتونم زیرنویس ها را بخونم / یعنی کل یک زیرنویس را در یک جا نمایش بده

اگر هم خروجی بصورت ورد یا پی دی اف داشته باشه بهتره

پیشاپیش ممنونم:Smiley17:

pooya
01-03-2013, 10:31 PM
سلام دوستان

من یک نرم افزار ساده می خوام که با اون بتونم زیرنویس ها را بخونم / یعنی کل یک زیرنویس را در یک جا نمایش بده

اگر هم خروجی بصورت ورد یا پی دی اف داشته باشه بهتره

پیشاپیش ممنونم:Smiley17:

خود Notepad ویندوز پخش میکنه ، اگه حرفه ای تر میخوای subtitle creator چیز خوبیه .

Filmer
01-04-2013, 09:56 PM
سلام دوستان

سؤال اینکه کلاً برا همه اینجوریه که وقتی اکانت آپلودباز می گیری سرعت دانلودت کمتر از حالتی میشه که اکانت نداشتی یا فقط برا من اینجوریه؟
قبلش همینجوری بدون اکانت سرعت دانلودم حدود 60 تا 70 بود اما الآن از روی 20 تکون نمیخوره!!!

L_Lawliet
01-06-2013, 08:32 PM
می خوام

Soroosh
01-08-2013, 03:23 AM
سلام دوستان

سؤال اینکه کلاً برا همه اینجوریه که وقتی اکانت آپلودباز می گیری سرعت دانلودت کمتر از حالتی میشه که اکانت نداشتی یا فقط برا من اینجوریه؟
قبلش همینجوری بدون اکانت سرعت دانلودم حدود 60 تا 70 بود اما الآن از روی 20 تکون نمیخوره!!!
من با حداکثر سرعت نت خودم یعنی 64 دانلود میکنه برام... مشکل ISP شماس احتمالا... یه اخباری از مشکل با شاتل و پارس بوده... :Smiley35: (نگو از یه جا دیگه سرویس دارم ضایع شم :Smiley36: )

می خوام

از چه نرم افزاری استفاده میکنی؟ :Smiley10:

Nikki69
01-08-2013, 03:10 PM
دوستان من یه مدتیه اصلا نمیتونم تو صفحه فیس بوکم عکس اپلود کنم یا حتی مطلبی بنویسم و پست کنم!:Smiley15:

AR!@N
01-08-2013, 03:15 PM
دوستان من یه مدتیه اصلا نمیتونم تو صفحه فیس بوکم عکس اپلود کنم یا حتی مطلبی بنویسم و پست کنم!:Smiley15:
چه Browser ای استفاده می کنی؟

Nikki69
01-08-2013, 03:18 PM
تو همه بروسرهام امتحان کردم(موزیلا-کروم-اکسپلورر) حتی با دوتا فیل شکل متفاوت(ساکس و فری گیت) هم امتحان کردم که وضع همونه!

AR!@N
01-08-2013, 03:24 PM
تو همه بروسرهام امتحان کردم(موزیلا-کروم-اکسپلورر) حتی با دوتا فیل شکل متفاوت(ساکس و فری گیت) هم امتحان کردم که وضع همونه!
cmd روز باز کن بزن
ipconfig /flushdns
ببین اوکی میشه

Nikki69
01-08-2013, 03:36 PM
مشکل پست گذاشتنم برطرف شده ولی همچنان نمیتونم عکس اپلود کنم!

Headache
01-08-2013, 03:38 PM
یکی به داد من برسه...
چند وقته نمیتونم نه با ابزار ردکنند و نه معلومی وصل شم به گوگل+... از https هم بازش نمیکنه... راهنمایی کنید.

9353980174
01-08-2013, 05:28 PM
کسی شیلتر شکن خوب سراغ داره؟
به غرعان استخون درد شدم :Smiley14:
نه فیس بوق، نه هیچی :Smiley104:
ترجیحا رایگان باشه، پول ندارم فعلا :Smiley19:

NOjAN
01-08-2013, 08:36 PM
your-freedom تا 64 کیلوبایت پهنای باند بهتون می ده (در حالت رایگان)
از اینجا (http://www.rodfile.com/ikprle9t2slh) دانلودش کنین.
برای استفاده ازش هم باید ثبت نام (http://www.your-freedom.net/index.php?id=170&L=0) کنین. برای ثبت نام هم از اکانت تستی چیزی باید استفاده کنین و کارتون رو راه بندازین. چون سایتش مسدوده.
برای استفاده هم باید p.roxy سیستم رو روی 127.0.0.1 و پورت 8080 قرار بدین. اینترنت explorer از تنظیمات قسمت network و برای chrome و firefox هم افزونه هایی هست که p.roxy رو مدیریت می کنه. یه خورده باید باهاش کار کنین تا قلقش دستتون بیاد.
من هم در همین حد در موردش میدونم + چون سوالتون برای انجمن مشکل ساز می شه, سوالی دیگه ای در این رابطه نپرسین. (تشکر)

H!TMAN
01-08-2013, 08:46 PM
منم یه مشکل بزرگ دارم :Smiley19:

آقا این یاهو مسنجر من، آواتار هیشکی رو نشون نمیده (فقط عکس 5 نفر رو نشون میده):Smiley104::Smiley15:

کسی می دونه چه مرگشه؟! از کجا درستش کنم؟

سه بار مسنجر رو ریمور و نصب کردم ولی اثری نکرد. فلش پلیر ام آپدید کردم اونم کارساز نشد.

به دادم برسین!!!

Hamed Hidden
01-10-2013, 01:40 AM
دوستان من با نرم افزار های Google Chrome یا FireFox که نصب می کنم هی Cache خالی می کنن مثلا الان میام تو انجمن همه عکس ها رو لود می کنه بعد مثلا فردا میام یه بار می بندم دوباره باز می کنم می بینم همه عکس ها رو داره تک تک لود می کنه :Smiley10:

من نتم محدوده واسه همین قابلیت Cache مرورگر برام خیلی مهمه :Smiley35: تازه هم ویندوز عوض کردم تو قبلی این طوری بود الان بعد چند روز دوباره اون طوری شده :Smiley15:

کسی می دونه کمک کنه !:Smiley17::Smiley30::Smiley41:

Filmer
01-10-2013, 12:32 PM
دوستان من با نرم افزار های Google Chrome یا FireFox که نصب می کنم هی Cache خالی می کنن مثلا الان میام تو انجمن همه عکس ها رو لود می کنه بعد مثلا فردا میام یه بار می بندم دوباره باز می کنم می بینم همه عکس ها رو داره تک تک لود می کنه :Smiley10:

من نتم محدوده واسه همین قابلیت Cache مرورگر برام خیلی مهمه :Smiley35: تازه هم ویندوز عوض کردم تو قبلی این طوری بود الان بعد چند روز دوباره اون طوری شده :Smiley15:

برا Firefox برو تو Options و بعد برو توی تب Advanced و از اونجا هم برو تب Network. وسط این تب نوشته Cache Web Content و خط بعد هم سایز Cache رو ذخیره شده رو نشون میده. پایین ترش تیک Override automatic رو بردار چون حجم Cache رو محدود می کنه، سایز محدود شده رو هم جلو Cache Limit نوشته.
اگه مشکل از اینا نبود و اون گزینه هم تیک نداشت یه تب مرورگر باز کن و توش بنویس
about:config
بعد یه صفحه میاد که روی I'll be careful, I promise کلیک کن(اینجا همه ی تنظیمات مرورگر هست و این صفحه ازت قول گرفت که خراب کاری نکنی :Smiley69: ) بعد توی قسمت Search که بالای صفحه هست بنویس browser.cache و از اون پایین که نتیجه ها اومده عبارت های
browser.cache.disk.enable
و
browser.cache.memory.enable
رو ببین که اگه Value رو False نوشته روشون دابل کلیک کن تا True بشن و بعد Caching فعال میشه.

sam09ft
01-10-2013, 01:02 PM
دوستان من از سه روز پیش به طرز عجیبی مصرف رم google chrome زیاد شده و هر کاری می کنم درست نمیشه لطفا یه نفر راهنمایی کنه
(از این راه حل های ابتدایی مثل پاک کردن history و از این حرف ها ندید چون همرو امتحان کردم)

اضافه شده در : 4 minutes

google chrome برای تنظیمات cache باید بری به Control Panel\Network and Internet\Network and Sharing Center و اونجا روی Internet option کلیک کن و در قسمت advanced میتونی تنظیمات رو دستکاری کنی

Filmer
01-10-2013, 02:10 PM
دوستان من از سه روز پیش به طرز عجیبی مصرف رم google chrome زیاد شده و هر کاری می کنم درست نمیشه لطفا یه نفر راهنمایی کنه
(از این راه حل های ابتدایی مثل پاک کردن history و از این حرف ها ندید چون همرو امتحان کردم)

کلاً کروم منبع سیستمی رو زیاد استفاده می کنه ولی اینکه میگی از سه روز پیش اینجوری شده شاید به خاطر یه افزونه یا تولبار یا یه همچین چیزایی باشه که جدیداً روش نصب کردی. کروم تو خودش یک Task-Manager داره که میتونی مصرف تب ها و افزونه ها رو ببینی، Shift + Esc بزن و از اونجا ببین که چی داره زیادی از رم استفاده می کنه، احتمالاً یه تب یا افزونه باشه و اگه پیداش کردی خوب کارشو تموم کن :)

sam09ft
01-10-2013, 05:30 PM
کلاً کروم منبع سیستمی رو زیاد استفاده می کنه ولی اینکه میگی از سه روز پیش اینجوری شده شاید به خاطر یه افزونه یا تولبار یا یه همچین چیزایی باشه که جدیداً روش نصب کردی. کروم تو خودش یک Task-Manager داره که میتونی مصرف تب ها و افزونه ها رو ببینی، Shift + Esc بزن و از اونجا ببین که چی داره زیادی از رم استفاده می کنه، احتمالاً یه تب یا افزونه باشه و اگه پیداش کردی خوب کارشو تموم کن :)

قبلا کل مرورگر حدود 80 90 مگ میگرفت (حتی وقتی 20 تا tab با هم باز بود) ولی الان...
http://www.picoup.ir/images/48974843643042455775_thumb.jpg (http://www.picoup.ir/viewer.php?file=48974843643042455775.jpg)

Filmer
01-10-2013, 09:40 PM
قبلا کل مرورگر حدود 80 90 مگ میگرفت (حتی وقتی 20 تا tab با هم باز بود) ولی الان...
http://www.picoup.ir/images/48974843643042455775_thumb.jpg (http://www.picoup.ir/viewer.php?file=48974843643042455775.jpg)

حداکثرش اینه که کروم رو یه بار کامل پاک کنی و دوباره نصبش کنی دیگه، شاید حل بشه! البته این راه حل خوبی نیست ولی به هرحال شاید با پاک کردن صورت مسئله مشکل حل بشه.

sam09ft
01-12-2013, 02:55 PM
حداکثرش اینه که کروم رو یه بار کامل پاک کنی و دوباره نصبش کنی دیگه، شاید حل بشه! البته این راه حل خوبی نیست ولی به هرحال شاید با پاک کردن صورت مسئله مشکل حل بشه.
به صورت کامل به همراه تنظیمات پاکش کردم وقتی دوباره نصب کردم فرقی نکرد
البته کروم سیستم جالبی داره که اینجا ها به درد میخوره وارد اکانتم شدم همه history و ... برگشت
خیلی ممنون خود گوگل هلپ هم کمکی نکرد بازم ممنون که کمک کردی:Smiley17:

Headache
01-14-2013, 11:04 AM
تو ویندوز 7 با زیرنویس های sub/idx مشکل دارم و پخش کننده نمایششون نمیده، مشکل از کجاست؟
نه با vlc پخش میکنه نه با kmplayer

sam09ft
01-14-2013, 01:51 PM
تو ویندوز 7 با زیرنویس های sub/idx مشکل دارم و پخش کننده نمایششون نمیده، مشکل از کجاست؟
نه با vlc پخش میکنه نه با kmplayer

دو تا فایل sub و idx رو دقیقا به یک نام بزار ببین مشکلت حل میشه
اگه نشد اپلودشون کن تا تست کنم ببینم مشکل از زیرنویسه یا چیزی دیگه:Smiley69:

Headache
01-14-2013, 02:31 PM
زیرنویس Californication ئه

http://www.farsisubtitle.com/downloadha/dl.php?u=Californication-Season.1.WWW.FARSISUBTITLE.COM.rar.rar

یه زیرنویس idx/sub دیگه انداختم رو قسمت اول و درست بود... حالا این دردش چیه :Smiley39:

sam09ft
01-14-2013, 02:41 PM
توی km player موقعی که فیلم رو نشون میده برو تو قسمت subtitles بعد subtitles languages بعد به جای auto select بزارش رو فارسی 2

Headache
01-14-2013, 02:46 PM
تشکر. درست شد :Smiley69:

eli99
01-14-2013, 04:07 PM
با چه نرم افزاری میشه ویدئوهای دیلی موشن و یوتیوب رو با حداکثر کیفیت دانلود کرد؟
من خودم از idm استفاده میکردم،ولی نمیدونم چرا برا ویدئو های دیلی موشن عمل نمیکنه!برا یوتیوب هم از وقتی که دیگه ساکس جواب نمیده و فقط با وی پی ان باز میشه به خاطر پایین اومدن سرعت کیفیتهای بالای ویدئو ها لود نمیشن!

sam09ft
01-14-2013, 05:45 PM
Freemake Video Downloader نرم افزار خوبیه که افزونه ی کروم هم داره که خیلی کمک میکنه

Chandler Bing
01-14-2013, 08:07 PM
دوستان مهندس یه کمکی به من کنید.
اقا من کروم رو ویندوز قبلیم داشتم، همه ی بو مارک ها رو اتوماتیک روی جی میل ذخیره کرده بود. جوری که اگه با کروم توی گوشیم میرفتم اینترنت همه ی بوک مارک ها رو میورد.
حالا من امروز ویندوزم رو تغییر دادم، 8 ریختم. کروم هم ریختم، ساین این هم شدم اما هیچ کدوم از بوک مارک هام رو نیورد. رفتم تو گوگل داشبورد نوشته بود 85 بوکمارک داری اما تو برنامه نمیورد. راحی هست که بیارمش دوباره؟ چون قبلا یه بار این کارو کرده بودم، حتما تم کروم هم برام میورد.
فقط زودتر کمک کنید، هیچ سایتی رو نمیتونم باز کن، همه ادرس ها رو فراموش کردم:Smiley36:

AR!@N
01-14-2013, 08:15 PM
دوستان مهندس یه کمکی به من کنید.
اقا من کروم رو ویندوز قبلیم داشتم، همه ی بو مارک ها رو اتوماتیک روی جی میل ذخیره کرده بود. جوری که اگه با کروم توی گوشیم میرفتم اینترنت همه ی بوک مارک ها رو میورد.
حالا من امروز ویندوزم رو تغییر دادم، 8 ریختم. کروم هم ریختم، ساین این هم شدم اما هیچ کدوم از بوک مارک هام رو نیورد. رفتم تو گوگل داشبورد نوشته بود 85 بوکمارک داری اما تو برنامه نمیورد. راحی هست که بیارمش دوباره؟ چون قبلا یه بار این کارو کرده بودم، حتما تم کروم هم برام میورد.
فقط زودتر کمک کنید، هیچ سایتی رو نمیتونم باز کن، همه ادرس ها رو فراموش کردم:Smiley36:
تو کروم Sign in کردی ؟ :Smiley36:

Chandler Bing
01-14-2013, 08:20 PM
تو کروم Sign in کردی ؟ :Smiley36:

اره باهوش!! گفتم که ساین این کردم، مینوسه هم اما بوک مارک ها رو نمیاره:Smiley15:

NOjAN
01-15-2013, 06:19 PM
برای دوستانی که فیلم Django Unchained نسخه ی DVDScr رو دانلود کردن:

این نسخه 400 میلی ثانیه صداش عقبه. برنامه ی MKVToolNix (http://www.videohelp.com/download-CNrtLsVXQ/mkvtoolnix-unicode-5.9.0-setup.exe) رو دانلود و نصب کنید. فیلم DJango رو داخلش بکشید و رها کنید. طبق تصویر روی track صدا برین (1) و تب Format Specific Options رو انتخاب کنید. (2) و در فیلد Delay مقدار -400 رو وارد کنید. (3)

http://picoup.ir/images/68867148311530286776_thumb.jpg (http://picoup.ir/images/68867148311530286776.jpg)
بعدش هم روی Start Muxing کلیک کنید. حالا با خیال راحت بشینین و از کار جدید تارانتینو لذت ببرین :Smiley41:

9353980174
01-15-2013, 08:37 PM
آقاااااااااااااا
من نمیتونم دو دیقه مثل آدمیزاد تانک بازی کنم، از صبح همش قعطی میده
با اینترنت اکسپلورر فقط باز میشهف با هیچ براوزر دیگه باز نمیکنه، تازه با همون اینترنت اکسپلورر هم نمیشه 2 دیقه بازی کرد
چه کنم؟؟؟؟؟؟
این لینکشه
Play ShellShock Live - Free Multiplayer Tanks Game (http://www.shellshocklive.com)

Ohadi
01-16-2013, 09:29 PM
سلام به دوستان تی وی ورلد خسته نباشید.

چرا زيرنويس هاي srt به صورت ناخوانا تو ال سی دی نمايش داده مي شن؟

لطفا کمک کنید.

saeedbahari
01-16-2013, 09:41 PM
سلام.اول مدل تلويزيون بگين?سامسونگ سوني يا ال جي و..
دوم فايل زير نويس با فايل فيلم هم اسم باشه(يكي باشه)
سوم يه جا خوندم كه با اگه با برنامه افيس باز كنيد فايل srt..بعد تمامي فايل رو كپي كنيد و در text كپي كنيد..موقع save كردن دست به فرمتش نزنيد..
ايشالله كمك كرده باشم..

Ohadi
01-16-2013, 09:45 PM
اول مدل تلويزيون بگين?سامسونگ سوني يا ال جي و..
ال جی
دوم فايل زير نويس با فايل فيلم هم اسم باشه(يكي باشه)
همین کارو هم میکنم ولی جواب نمیده

Milad eMJey
01-16-2013, 09:47 PM
از تویِ تنظیمات تلویزیون , زبان زیرنویس رو عربی کردید؟

Ohadi
01-16-2013, 09:52 PM
تو تنظیمات چند تا گزینه هستش یکیش برای انتخاب زبان زیرنویس هستش ولی خاموشه روی گزینه ــش هم نمیره که بتونم روشن کنم

Milad eMJey
01-16-2013, 09:54 PM
تو تنظیمات چند تا گزینه هستش یکیش برای انتخاب زبان زیرنویس هستش ولی خاموشه روی گزینه ــش هم نمیره که بتونم روشن کنم

تلویزیونتون منوی مخفی نداره؟
احتمالاََ از اونجا غیر فعاله.

Chandler Bing
01-16-2013, 09:56 PM
زیرنویس هم باید فرمتش srt باشه، یعنی از این زیرنویس دوتایی ها نباشه.

Ohadi
01-16-2013, 09:56 PM
تلویزیونتون منوی مخفی نداره؟
احتمالاََ از اونجا غیر فعاله.
والا نمیدونم شما میدونید چجوری میشه منوی مخفیش رو اورد؟

Milad eMJey
01-16-2013, 09:58 PM
والا نمیدونم شما میدونید چجوری میشه منوی مخفیش رو اورد؟

من واسه سامسونگ رو میدونم. شما یه سرچ تو گوگل بزن, شاید روشش رو نوشته باشه.

NOjAN
01-16-2013, 10:00 PM
زیرنویس رو با notepad باز کنین. از منوی File به گزینه ی Save As مراجعه کنین. یک بار زیرنویس رو به صورت UTF-8 و یک بار به صورت ANSI ذخیره کنین.
ببینین در کدوم حالت بهتون جواب می ده.

Ohadi
01-16-2013, 10:03 PM

باشه ممنون از کمکتون لطف کردید که جواب دادید.

sam09ft
01-16-2013, 10:13 PM
داداش زیر نویستو بگیر و بنداز تو این بعد ادیت شدش رو امتحان بکن ببین درست میشه
اگه درست شد خبر بده:Smiley36:
shPersianSubtitleFixer.rar (http://uploadkon.ir/?file=shPersianSubtitleFixer.rar)

اضافه شده در : 1

منوی مخفیش چطوری میاد؟

Milad eMJey
01-16-2013, 10:21 PM
منوی مخفیش چطوری میاد؟

برای سامسونگ اینطوریه:
تلویزیون رو خاموش میکنید و دکمه های info - menu - mute - power رو یه دور پشت سر هم میزنید.
فقط حواستون باشه که بدون اطلاعات, چیزی رو دستکاری نکنید,که ممکنه مشکلات پیش بیاد.

Achillies
01-18-2013, 07:42 PM
سلام.
من نمیتونم با برنامه نرو (Nero) دی وی دی رایت کنم.:Smiley19:
تا وسط هاش رایت میکنه ولی یه دفعه ارور میده.
Unknown Error:Smiley7:
تا الان نزدیک ده تا دی وی دی خراب کردم.
خواهش میکنم یکی کمکم کنه.:Smiley17:

Filmer
01-18-2013, 09:47 PM
سلام.
من نمیتونم با برنامه نرو (nero) دی وی دی رایت کنم.:smiley19:
Unknown error:smiley7:
خواهش میکنم یکی کمکم کنه.:smiley17:

خب با سرعت کمتری dvd رو رایت کن ببین درست میشه یا نه!

idin
01-20-2013, 12:12 PM
درود خدمت دوستان عزیزم

کسی هست که با برنامه ی turbo c و زبان ++C آشنایی داشته باشه؟
شدیدا نیاز به کمک دارم

Filmer
01-20-2013, 12:43 PM
درود خدمت دوستان عزیزم

کسی هست که با برنامه ی turbo c و زبان ++C آشنایی داشته باشه؟
شدیدا نیاز به کمک دارم

عزیز بگو مشکلت چیه، من C بلدم شاید بتونم کمکی بکنم!
ضمنا اگه محدودیتی برای IDE نداری فکر کنم اگه به جای Turbo C از CodeBlocks (http://www.codeblocks.org/) استفاده کنی برای برنامه نویسی راحت تر باشی:
دریافت: BerliOS Download - The Open Source Mediator (http://prdownload.berlios.de/codeblocks/codeblocks-12.11mingw-setup.exe)

Fanom
01-20-2013, 05:45 PM
سلام.
من نمیتونم با برنامه نرو (Nero) دی وی دی رایت کنم.:Smiley19:
Unknown Error:Smiley7:
خواهش میکنم یکی کمکم کنه.:Smiley17:

من مدت ها این مشکل داشتم تمام روش ها رو هم رفتم پس طبق مسیری که میگم برو 100 درصد درست میشه
1 اول چند مارک مختلف دی وی دی 3 مدل مثلا بخر
2 علاوه بر نرو یه نرم افزار دیگه مثل ashampooنصب کن
3 حالا موقع امتحانه یه فایل مشخص رو اول با نرو بزن رو یه دی وی دی سرعتت رو هم کن سرعت رایت رو اگه بازم ارور داد با ashampooبا همون سرعت دوباره رایت کن نشد دی وی دی عوض کن با یه مارک دیگه

تو هرکدوم از این حالت ها باید درست بشه نشد آخرین کار تعویض ویندوز مشکل من هم از ویندوز بود ویندوز عوض کردم درست شد
اگه تمام مراحل بالا نشد پس ایراد سخت افزاری باید بره تعمیرگاه
پس مشکل یا از نرم افزار یا از نوع دی وی دی یا از سرعت یا از ویندوز یا سخت افزاری