برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
صفحه 4 از 13 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 125
    سپاس
    26,080
    از این کاربر 19,701 بار در 757 پست سپاس گزاری شده

Game of Thrones | فصل پنجم | اخبار، تریلر، پروموها و اسپویلرها

اخبار کلی فصل پنجم سریال محبوب Game of Thrones در این تاپیک قرار خواهد گرفت، امیدوارم شاهد اخبار بسیار خوبی از این سریال زیبا باشیم
    این هم اولین اسپویلر بزرگ از فصل پنجم: خطر لو رفتن داستان
    به هیچ وجه اگر ترسی از اسپویل شدن داستان دارید باز نکنید

خطر اسپویل شدن داستان

.Music is the only honest religion, that makes everyone interesting through their individual faith

بهترین موزیک ایرانی که تا الآن شنیدید رو اینجا بذارید

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : Game of Thrones | فصل پنجم | اخبار، تریلر، پروموها و اسپویلرِها

چند تا از بازیگران جدید این فصل مشخص شدند . امیدوارم معرفی شدن اینا به این معنی نباشه که فقط همین ها به فصل دارن اضافه میشن ، اگه اینطور باشه خیلی از شخصیت های کلیدی و خوب داستان رو حذف کردند . تا این جای کار که زیاد این حرکت رو انجام دادن . بعید نیست اینبار هم خیلی از شخصیت های خوب مثل گریجوی ها از دست کارگردان های محترم جون سالم با در نبرده باشند.

Doran Martell, برادر بزرگ پرنس اوبرین که در حال حاضر شاه "دورن" هست.
    Alexander Siddig بازیگر سودانی / انگلیسی این نقش رو بازی خواهد کرد. شناخته شده ترین نقش او دکتر بشیر در سریال Star Trek : DS9 هست.
    Trystane Martell, فرزند ارشد و ولی عهد دوران مارتل هست. پرنس میرسلا براثیون فصل دوم به دورن فرستاده شد تا با او ازدواج کند.
    بازیگر این نقش Toby Sebastian هست که چند وقت پیش در فیلم After The Dark بازی کرد . و در آینده فیلم جدید از او همراه با Sophie Turner به اسم Barely Lethal به سینما خواهد آمد.
    (البته اصولا ولی عهد نباید باشه توی دورن بزرگترین فرزند ولیعهد میشه
    حتی اگر دختر باشه . خواهر تریستین ، Arianne بزرگتره و معرفی شدن تریستین به عنوان ولیعهد میتونه نشان از حذف Arianne از سریال داشته باشه . برادرش Quentyn هم بزرگتره ازش که مطمئنا از سریال حذف میشه)
    Myrcella Baratheon , بزرگترین دختر سرسی لنیستر و رابرت باراثیون هست. که در فصل دوم به دورن فرستاده شد تا با پسر دوران مارتل ازدواج کند . با مرگ پرنس اوبرین و برادرش جافری او در موقعیت جدیدی قرار خواهد گرفت.
    بازیگر قبلی این نقش Amy Adams بود که به دلایل نامعلوم در این فصل
    با Neil Tiger Free جایگزین شد .
    Areo Hotah , فرمانده گارد سلطنتی پرنس دوران که با خاطر وفاداری و تبر بلندی که با خودش داره شناخته شده است.
    این نقش توسط DeObia Oparei متولد لاندو بازی خواهد شد.
    او در فیلم های معروفی مثل Pirtaes Of Carribean و Your Highness بازی کرده است.
    Yezzan ، یکی تاجر برده بسیار ثروتمند است که در خط داستانی دنریس دیده خواهد شد.
    بازیگر این نقش Enzo Cilenti بازیگر و فیلمنامه نویس انگلیسی خواهد بود. بیشتر فعالیت او در تئاتر بوده و یک فیلم کوتاه نیز کارگردانی کرده است ، همچنین در فیلم های Kick-A$$ 2 و Guardians Of The Galaxy نیز بازی کرده است.
    Nymeria Sand ,دومین دخترنامشروع پرنس اوبرین که مادرش اشراف زاده ای غربی بود که اورا با یک شلاغ مرگ آور تربیت میکرد!
    بازیگر این نقش Jessica Henwick بریتانیایی است که با نقش های Bo و Amy Lang در سریال های Spirit Warriors و Silk شناخته میشود.
    Tyene Sand , کوچکترین دختر افعی سرخ و الاریا سند ، آخرین معشوقه اوست. او بسیار فرز تر از چیزی که به نظر میرسد است ، مخصوصا با خنجر های دوقلو اش.
    بازیگر این نقش Rosabell Laurenti Sellers بازیگر ایتالیایی خواهد بود. او از 8 سالگی در نمایش ها Broadway بازی کرده و در سال 2010 در فیلم The Whistleblower در کنار Liam Cunningham بازی کرد.
    Obara Sand , جنگجویی شجاع و بزرگترین حرام زاده افعی سرخ . مادر او یک زن عادی روستایی بود که مورد توجه پرنس اوبرین قرار گرفت.
    بازیگر این نقش Keisha Castle-Hughes خواهد بود . او در سال 2004 برای نقش Pai در فیلم Whale Rider نامزد جایزه اسکار شد.
    The High Sparrow , روحانی اعظم Faith Of Seven.
    بازیگر این نقش Johnathan Pryce خواهد بود . او بازیگری موفق است که در فیلم های Brazil , Tomorrow Never Die , Pirates Of Caribbean و Evita ایفا نقش کرده.
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

winter is coming
    سپاس
    12,060
    از این کاربر 16,142 بار در 971 پست سپاس گزاری شده

این یه فیلم کوتاه از بازیگرایی هست که قراره تو فصل بعد بازی کنن
    در واقع همون خبریه که دوست عزیز اریان گذاشته ولی به زبون خود بازیگرا

]Comic-Con 2014- Casting Reel - Game of Thrones - HBO
    پزشکان کشف میکنند هرانچه که وجود دارد مهندسان خلق میکنند هر انچه را که وجود ندارد.

4. 21 کاربرِ زیر از Davinci بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

when words fail,music speaks
    سپاس
    920
    از این کاربر 1,487 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

اولین پشت صحنه های خنده دار Game of Thrones از HBO منتشر شد

لینک دانلود :http://ftvsplus.ir/downloads/gots4bl...plus.ir%29.mp4

6. 24 کاربرِ زیر از vaker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112
    از این کاربر 30,065 بار در 1,456 پست سپاس گزاری شده

چی پوشیده آخه:|

no one miss me when i'm gone
    سپاس
    4,162
    از این کاربر 5,340 بار در 446 پست سپاس گزاری شده

نویسنده ی کتاب های A song of Ice and Fire یعنی George R.R Martin حتی یک اپیزود از فصل پنجم سریال Game of Thrones را هم نویسندگی نمی کند.
    او علت این کار را تمرکز کردن بر نوشتن ادامه ی مجموعه کتابش بیان کرده است.
    فصل بعدی این سریال با وجود این که نویسنده ی دیگری خواهد داشت، داستانی تقریبا مشابه با کتاب چهارم خواهد داشت.

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

سانـــــسا استارک،متفاوت با چهارفصل قبل

تاامروز مصاحبه های زیادی از بازیگران سریال Game OF Thrones منتشر شده که عمده ی آنها در جریان مراسم کامیک کان 2014 بود که چندروز قبل در سن دیگو برگزار شد.نکته ی مشابه تمام این مصاحبه ها، عدم تمایل بازیگران به افشای اسرار فصل پنجم این سریال بود. دراین بین بازیگر نقش سانسا استارک یعنی "Sophie Turner" نکاتی درمورد این کارکتر در فصل پنجم برایمان بازگو کرد که باشما به اشتراک میگذاریم.
    وقتی از او سوال شد که بنظر شما درفصل پنجم سانسا استارک چگونه خواهد بود جواب داد

"خب الان زمانیست که حتی خود لرد بیلیش"لیتل فینگر" هم نمیداند سانسا چه چیزی در سرش میپرورداند.او نمیداند که چرا سانسا با او این قدر انس گرفته و نزدیک او قدم برمیدارد.تفاوت سانسای فصل پنج با فصلهای قبل اینست که او دیگر یک نوجوان نیست و تبدیل به دختری زیبا،بالغ و غیرقابل پیش بینی شده است.سانسا تبدیل به دختری میشود که برای رسیدن به اهداف خود حاضر است تا جایی که امکان دارد رضایت مردان را جلب نماید(آمیزش با آنها). سانسای فصل پنج این چنین است."
    او افزود که از فصل 2 تاکنون برای چنین پردازش شخصیتی برنامه ریزی شده بود و حالا زمان عملی کردن آموخته های زنانه اش رسیده است.
    در آخر، صحبتهایی درمورد اپیزود موردعلاقه اش "عروسی قرمز" ارائه کرد و به تمجید از ایفای نقش Lena Headey پرداخت.

Winter is Coming.net
    اختصاصیTvWorld

Love is bleeding
    سپاس
    23,523
    از این کاربر 14,322 بار در 732 پست سپاس گزاری شده

به تازگی سایت winteriscoming عکس هایی رو منتشر کرده مبنی بر اینکه فیلم برداری در قسمت های Portstewart Strand که مربوط به وقایع شاهزاده Doren است به پایان رسیده

برای مشاهده در سایز اصلی رو عکس کلیک کنید

when words fail,music speaks
    سپاس
    920
    از این کاربر 1,487 بار در 125 پست سپاس گزاری شده

مارتین افشا کرد: پایان Game of Thrones لو رفته است

جرج مارتین نویسنده مجموعه داستان های A song of Ice And Fire که Game Of Thrones سریال اقتباس شده از آن توسط HBO به یکی از محبوبترین سریالهای دهه تبدیل شده به تازگی و در جریان یکی از نشستهای ادبی در ادینبورگ فاش کرده که پایانی که برای داستانش انتخاب کرده توسط طرفداران حدس زده شده است.

“به شخصه از رمان هایی که برای خواننده قابل پیش بینی هستند متنفرم. و نمی خوام که رمان های قابل پیش بینی بنوسم. و دلم میخواد که خوانندمو شگفت زده کنم و اونو به مسیر غیر قابل انتظارش ببرم..حداقل یکی دو تا از خواننده ها تونستن که سرنخ های ریز و البته مبهمی رو که در طول کتابها گذاشتم رو کنار هم قرار بدن و به نتیجه گیری درستی برس…خوب حالا من باید چیکار کنم؟عوضش کنم؟من با این ایده کلنجار رفتم و به این نتیجه رسیدم که عوض کردنش فاجعه می شه چون که سرنخ ها همونجا هستن و شما همینطوری نمیتونی عوضشون کنی پس تصمیم گرفتم که همونو ادامه بدم برخی از طرفداران که خوشبختانه تعدادشون هم کم نیست و کتابها رو نخوندن شگفت زده می شن و خواننده ها خواهند گفت من از شماها باهوشترم دیدین چهارسال قبل همینو می گفتم.”
    مارتین هنوز کار نگارش دو جلد پایانی این مجموعه را به اتمام نرسانده ولی از اونجایی که امسال بر خلاف سال قبل نقشی در نگارش فصل پنچم سریال نداره به نظر می رسه که نگارش کتاب Winds of Winter ظرف یک سال آینده به پایان برسه.

12. 15 کاربرِ زیر از vaker بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

جمله مورد علاقه ندارد
    سپاس
    16,112

نقل قول نوشته اصلی توسط vaker نمایش پست ها
    مارتین افشا کرد: پایان Game of Thrones لو رفته است

جرج مارتین نویسنده مجموعه داستان های A song of Ice And Fire که Game Of Thrones سریال اقتباس شده از آن توسط HBO به یکی از محبوبترین سریالهای دهه تبدیل شده به تازگی و در جریان یکی از نشستهای ادبی در ادینبورگ فاش کرده که پایانی که برای داستانش انتخاب کرده توسط طرفداران حدس زده شده است.

“به شخصه از رمان هایی که برای خواننده قابل پیش بینی هستند متنفرم. و نمی خوام که رمان های قابل پیش بینی بنوسم. و دلم میخواد که خوانندمو شگفت زده کنم و اونو به مسیر غیر قابل انتظارش ببرم..حداقل یکی دو تا از خواننده ها تونستن که سرنخ های ریز و البته مبهمی رو که در طول کتابها گذاشتم رو کنار هم قرار بدن و به نتیجه گیری درستی برس…خوب حالا من باید چیکار کنم؟عوضش کنم؟من با این ایده کلنجار رفتم و به این نتیجه رسیدم که عوض کردنش فاجعه می شه چون که سرنخ ها همونجا هستن و شما همینطوری نمیتونی عوضشون کنی پس تصمیم گرفتم که همونو ادامه بدم برخی از طرفداران که خوشبختانه تعدادشون هم کم نیست و کتابها رو نخوندن شگفت زده می شن و خواننده ها خواهند گفت من از شماها باهوشترم دیدین چهارسال قبل همینو می گفتم.”
    مارتین هنوز کار نگارش دو جلد پایانی این مجموعه را به اتمام نرسانده ولی از اونجایی که امسال بر خلاف سال قبل نقشی در نگارش فصل پنچم سریال نداره به نظر می رسه که نگارش کتاب Winds of Winter ظرف یک سال آینده به پایان برسه.
    منبع خارجیه خاصی داره این خبر؟؟

14. 9 کاربرِ زیر از anzalichi بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Victory Or Death
    سپاس
    8,382
    از این کاربر 10,658 بار در 1,061 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi نمایش پست ها
    منبع خارجیه خاصی داره این خبر؟؟
    http://insidetv.ew.com/2014/08/12/ge...adc03b5e289756

این پایان هم به نظرم اینه ، http://www.reddit.com/r/asoiaf/comme...thers_and_the/
    اگه همه کتاب هارم حونده باشین بازم اسپویلره یجورایی :دی
    واقعا اگه اینجور باشه مغز آدم میپوکه!
    .House Mormont Remembers , The North Remembers. We know no king But the King in the North whose name is Stark

دلم برای روز های قدیم انجمن تنگ شده

16. 12 کاربرِ زیر از AR!@N بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

صفحه 4 از 13 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین