برای استفاده از تمامی امکانات انجمن و مشاهده ی آنها بایستی ابتدا ثبت نام کنید
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
    شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,714
    از این کاربر 19,980 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

برترین اپیزودهای imdb ⇚ بحث و گفتگو

در این تاپیک می توانید به بحث و گفتگو در مورد نتایج نظر سنجی، شایستگی رتبه و .... در مورد اپیزودهای برتر IMDB بپردازید. لطفا فقط نظر شخصی خود را ابراز کنید و از گفتگو پیرامون نظرات دیگران به منظور ایجاد تنش در تاپیک خودداری فرمایید. با توجه به اینکه زمان نظر سنجی نا محدود می باشد فقط طبق رای ها تا زمان ابراز نظرتان مقایسه انجام دهید.

2. 21 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    8,094
    از این کاربر 3,621 بار در 326 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : برترین اپیزودهای imdb ⇚ بحث و گفتگو (Ⅰ-Ⅹ)

ممنون از کاربر wlh بابت تاپیک ها و پست های مفید و خوبش

والا از انیمه ها و انیمیشن ها که هیچ کدوم ندیدم. در بین سریال ها، باید بگم بدون شک اپیزود هفتم از فصل چهارم مستر روبات یکی از بهترین ایپزودهای تاریخ تلویزیون هست. روند رو به رشد سریال که تو فصل چهارم سرسام آور شده بود، در این اپیزود به اوج میرسه و بیینده رو مدهوش میکنه.

قسمت آخر مینی سریال چرنوبیل هم به واقع یکی از خوب های تلویزیون بود. شاید اگه من بخوام لیست ده تایی بهترین اپیزود رو بدم بیرون، این اپیزود با تمام شایستگی هاش جایی در این لیست نداشته باشه اما مطمئنا تو ده تای بعدی هست. لگاسوف یه دیالوگ برگ ریزون تو این اپیزود داره که میگه هر دروغ ما یه بدهیه به حقیقت و دیر یا زود باید این بدهی ها صاف بشن.

گات از اون دست سریالا بود که اپیزود خوب کم نداشت. بدون اغراق اپیزود آخر هر کدوم از فصل های یک تا پنج میتونه تو این لیست باشه و هیچ بحثی هم درش نیست. اما مطمئنا برای من این اپیزود با تمام غافلگیری هاش بهترین اپیزود گات نیست؛ ولی واقعا الان به ذهنم نمیاد که از نظرم کدوم اپیزود بهترین اپیزوده

و اما بریکینگ بد و والتر وایت کبیر. همینقدر بگم که تو این اپیزود حالم خراب شد و جنازم از رو صندلی کامپیوتر برداشتن. و چه عکس به جایی برای این اپیزود گذاشته بودی ... کلوزآپ های والتر تو این اپیزود وحشتناکه. به راستی که این جایگاه حقشه

یه چیزم بگم. البته که این امر سلیقه ایه اما آخه سه تا اپیزود از انیمیشن جنگ ستارگان؟؟؟؟؟ اونوقت از سریال های دوران طلایی اچ بی او هیچی نباشه؟؟؟ کاماااان!

4. 16 کاربرِ زیر از sarkhail بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552
    از این کاربر 1,506 بار در 225 پست سپاس گزاری شده

پاسخ : برترین اپیزودهای imdb ⇚ بحث و گفتگو

پس اپیزود ازیماندیس که بالاترین امتیاز یعنی 10 را داره کو؟؟ متاسفانه بدلیل عدم حضور این اپیزود این نظر سنجی بیمعنیه. حالا بگذریم که تو لفت اورز هم چندین اپیزود شاهکار وجود داره یا six feet under , .... که بدلیل کم رای بودنشان میشه توجیه کرد.
    ازیماندیس از خیلی از این اپیزودها بیشتر رای دهنده داشته و این امتیاز با رای بیش از 116 هزار نفر بدست اورده.

6. 5 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

شفا بایدت داروی تلخ نوش...
    سپاس
    14,714
    از این کاربر 19,980 بار در 1,359 پست سپاس گزاری شده

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_n540 نمایش پست ها
    پس اپیزود ازیماندیس که بالاترین امتیاز یعنی 10 را داره کو؟؟ متاسفانه بدلیل عدم حضور این اپیزود این نظر سنجی بیمعنیه. حالا بگذریم که تو لفت اورز هم چندین اپیزود شاهکار وجود داره یا six feet under , .... که بدلیل کم رای بودنشان میشه توجیه کرد.
    ازیماندیس از خیلی از این اپیزودها بیشتر رای دهنده داشته و این امتیاز با رای بیش از 116 هزار نفر بدست اورده.

بله دوست عزیز این مشکل از من بوده که تاپیک رو به موقع آپدیت نکردم، ولی اینجا یه جواب مختصری بهتون میدم، این اپیزودهای برتر شامل 5 بخشه که تا الان 2 از اونها ایجاد شدند و لینکشون رو هم در اینجا و هم در پست ابتدایی قرار میدم، اپیزود مد نظر شما هم در بخش اول بوده که قبلا ایجاد شده پس :

8. 14 کاربرِ زیر از wlh بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

I`M BACK
    سپاس
    4,347
    از این کاربر 8,222 بار در 653 پست سپاس گزاری شده

بهترین اپیزود های سریالی برای من فصل ۶ قسمت ۱۸ "Kennedy and Heidi" سوپرانوز , تاریک ترین و تلخ ترین اپیزود سریالی تاریخ تلویزیون برای من از بین سریال هایی که دیدم بوده ، با فاصله
    بعد قسمت ۱۱ از فصل سوم سریال Sopranos بوده " Pine Barrens "
    بعد هم Ozymandias
    و بعد هم Battle of the Bastards
    این 4 قسمت از نظر من سطح بسیار بالایی دارن
    مرسی از ولشه

10. 14 کاربرِ زیر از ashley_1986 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552

انتخاب بهترین اپیزود واقعا سخته چون بعضی از این سریال ها بخصوص سوپرانوها را ندیدم(از انیمه هم خوشم نمیاد) و خیلی از اپیزودهای محبوب من از سریال های six feet under, the leftovers, یا حتی لاست در این لیست نیست ولی مطمعنم اپیزود ازیماندیس در بین اینها بهترینه چون در زمان پخشش یادمه چه طوفانی به پا کرد و بیش ترین اشتیاق را برای دیدنش داشتم و بدجوری به اصطلاح ترکوند بطوری که بعد 6 سال از اتمام پخشش هنوز امتیازش روی 10 هست.
    در ضمن از نظر من تمام اپیزودهای سریال فرندز شایسته حضور در بین بهترین ها هستند.

12. 15 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

تاتاکاعه
    سپاس
    13,920
    از این کاربر 12,781 بار در 818 پست سپاس گزاری شده

» فکر کنم نصف سریال هایی که اسمشون تو لیست هست رو ندیدم ولی از بین اونایی که دیدم دو اپیزود Mizumono و Wrath of the Lamb سریال Hannibal در کنار اپیزود Ozymandias Breaking Bad در جایگاه اول قرار میگیرن. در مورد هانیبال به نظرم مهمترین دلیلی که این دو سیزون فینالی رو تبدیل به شاهکار کرد، در لبه پرتگاه بودن سریال به خاطر کنسلی در فصل دوم و بعد سوم بود. برایان فولر اومد هر چی داشت و نداشت رو تو این دو اپیزود پیاده کرد و یه قتل عام حسابی راه انداخت که هیجان و خشونت در بالاترین حد ممکن بود و اوج بی رحمی و قساوت رو به نمایش گذاشت . صحبت کردن در مورد این دو اپیزود سخت هست بعضی چیزها فقط قابل درک هستن و قابل بیان نیستن. اگر این سریال رو هنوز ندیدین خودتون از تجربه یه شاهکار محروم کرده اید.

14. 11 کاربرِ زیر از MrP بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

سپاس
    552

اینجا هم یادی کنم از گات و اپیزود هارد هوم که بر خلاف اپیزودهای معروف گات برام اسپویل نشده بود یا بعضی اپیزودهاش از قبل معلوم بود چه جوری از کار در میاد مثل نبرد حرامزادگان. این اپیزود بدجوری منو غافلگیر کرد و حمله مردگان و شاه شب در این اپیزود نوید اینده درخشانی برای فصل های بعدی و بخصوص فصل پایانی می داد و فقط باید حسرت بخوریم چطور این سریال به باد فنا رفت. فکر کنم بهترین سکانسهای حمله مردگان و وحشتی که در این اپیزود ایجاد کردند تا قبل پخش این اپیزود در هیچ فیلم و سریالی کار نشده بود و زامبی های واکینگ دد در مقابل مردگان گات مثل شوخی بودند.

16. 10 کاربرِ زیر از ali_n540 بخاطرِ این مطلب مفید سپاس گزاری کرده اند :

Yo .... Miste White
    سپاس
    33,009
    از این کاربر 45,724 بار در 2,817 پست سپاس گزاری شده

قسمت‌های زیادی وجود دارن که موقع دیدن احساسات متفاوتی منتقل می‌کنن، ولی شاید مریض‌ترین، دیوانه‌وارترین و حیرت‌انگیزترین قسمتی که تابه‌حال دیدم، که هنوز هم وقتی به‌ش فکر می‌کنم، موهای تن‌ـم سیخ می‌شه، Mizumono باشه. برایان فولر توی یه شبکۀ عمومی و با دست‌های بسته و کُلی محدودیت یه شاهکار رقم زد. اگر هم اشتباه نکنم شایعاتی مبنی بر این بود که هیچ شبکه‌ای حاضر نشده بود این پروژه رو قبول کنه و NBC قبول کرد؛ به همین خاطر هم که شده باید کمی برای این شبکۀ نحس احترام قائل بود :دال
    این هم چندتا قسمت دیگه از نوک ذهن‌ـم که شاید جزء برترین‌های IMDB نباشن، اما برام به‌یادموندنی‌ان:
    Day 3: 6:00 a.m.-7:00 a.m
    The Getaway
    Postpartum
    Wilson's Heart
    Ozymandias
    The Constant
    Ronny/Lily
    Swan Song
    Dinner Party
    The One with the Rumor
    Decoy
    Episode #2.1